PDA

Επιστροφή στο Forum : Real Gains (Universal)



GeorgeToumpa
11-09-10, 22:49
Εδώ και 1 μήνα έχω ξεκινήσει όγκο! Είχα πάρει κρεατίνη την super pump της gaspari για πριν την προπόνηση και για πρωτείνη είπα να δοκιμάσω την real mass πάλι της gaspari και είδα πολύ καλά αποτελέσματα! Έχω βάλει 3 κιλά μέχρι στιγμής αυξάνοντας τον ΒΜ και είμαι στα ίδια ποσοστά λίπους (11%) αν και αρχίζουν να χάνονται σιγά σιγά οι κοιλιακοί μου :unsure:

Αυτόν τον μήνα πήρα να δοκιμάσω την real gain της universal (δεν μπορώ άλλο gaspari!! :rolf:), πώς την βλέπετε?? Απ' ότι είδα έχει αντικειμενικά χαμηλή ποσότητα ζάχαρης και περισσότερο υδατάνθρακα από τις υπόλοιπες όγκου που είδα. Από γεύση δεν δοκίμασα ακόμα..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15629&stc=1&d=1284237150


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15630&stc=1&d=1284237156

beefmeup
11-09-10, 22:53
γιωργη ειχα δοκιμασει 2 κουβαδες πριν 5 χρονια με το παλιο λεμπελ(λευκο/μωβ) κ ομολογω οτι ηταν απτις χειροτερες που εχω παρει ποτε.

ενω διαλυοταν καλα(σε σχεση με την γουεη αυτης της εταιριας),μου εκανε την κοιλιακη χωρα κοσυφοπεδιο..ειχα βελαξει μεχρι να την τελειωσω λεμε..αλλα εχω ευαισθησια στην λακοτζη/καζεινη γιαυτο ισως.

την εχεις ξεκινησει η οχι ακομα??

GeorgeToumpa
12-09-10, 14:05
Δεν την ξεκίνησα ακόμα άυριο τελειώνει η real mass και θα ανοίξω αυτήν. Φαντάζομαι θα έχει τα ίδια χαρακτηριστηκά με τότε που την είχες δοκιμάσει εσύ.. Από αποτελέσματα σε σύγκριση με τις άλλες είδες καμία άλλη διαφορά? Σε αύξηση βάρους/όγκου..

Dreiko
14-09-10, 00:25
γιωργη ειχα δοκιμασει 2 κουβαδες πριν 5 χρονια με το παλιο λεμπελ(λευκο/μωβ) κ ομολογω οτι ηταν απτις χειροτερες που εχω παρει ποτε.

ενω διαλυοταν καλα(σε σχεση με την γουεη αυτης της εταιριας),μου εκανε την κοιλιακη χωρα κοσυφοπεδιο..ειχα βελαξει μεχρι να την τελειωσω λεμε..αλλα εχω ευαισθησια στην λακοτζη/καζεινη γιαυτο ισως.

την εχεις ξεκινησει η οχι ακομα??

ισχυει...σημερα μιλησα με φιλαρακι και μου ειπε οτι την εχει δοκιμασει και ειχε τρελα φουσκωματα.......

beefmeup
14-09-10, 00:27
Από αποτελέσματα σε σύγκριση με τις άλλες είδες καμία άλλη διαφορά? Σε αύξηση βάρους/όγκου..

μπαα,αλλα δεν νομιζω οτι θα εβλεπα ετσι κ αλλιως..αυτο εχει να κανει με τις θερμιδες που περνεις οχι με την προτεινη σαν σκονη.

Dreiko
14-09-10, 00:56
beef παιζει να σε πιασει και αναγουλα αν δεν τη σηκωνει ο οργανισμος σου?

beefmeup
14-09-10, 01:00
beef παιζει να σε πιασει και αναγουλα αν δεν τη σηκωνει ο οργανισμος σου?

δε νομιζω..καμια δοιαρροια(μιαμ,μιαμ:food: )ισως αλλα αυτο μπορει να γινει με οτιδηποτε,ακομα κ φαγητο αν εχεις ευαισθησια.

αναγουλες παντως δεν ειχα,γιατι διαλυοταν καλα αποτι θυμαμαι..δεν γινονταν τσιμεντο,ουτε σβολιαζε.

Dreiko
14-09-10, 01:05
δε νομιζω..καμια δοιαρροια(μιαμ,μιαμ:food: )ισως αλλα αυτο μπορει να γινει με οτιδηποτε,ακομα κ φαγητο αν εχεις ευαισθησια.

αναγουλες παντως δεν ειχα,γιατι διαλυοταν καλα αποτι θυμαμαι..δεν γινονταν τσιμεντο,ουτε σβολιαζε.

το ειπα γιατι το φιλαρακι μου ειπε οτι ειχε και αναγουλες(βεβαια μπορει να ηταν επειδη αναγουλιαζε με τη διαρροια του:puke::turtle::turtle::turtle:

Tasos Green
14-09-10, 12:50
γιωργη ειχα δοκιμασει 2 κουβαδες πριν 5 χρονια με το παλιο λεμπελ(λευκο/μωβ) κ ομολογω οτι ηταν απτις χειροτερες που εχω παρει ποτε.

ενω διαλυοταν καλα(σε σχεση με την γουεη αυτης της εταιριας),μου εκανε την κοιλιακη χωρα κοσυφοπεδιο..ειχα βελαξει μεχρι να την τελειωσω λεμε..αλλα εχω ευαισθησια στην λακοτζη/καζεινη γιαυτο ισως.

την εχεις ξεκινησει η οχι ακομα??

Beef απο την λακτοζη/καζεινη ηταν μαλλον.... εγω που δεν εχω προβλημα με την λακτοζη δεν καταλαβα τιποτα.... 3 δοσεις την μερα.... 4 κουβαδες ηπια περσι τον χειμωνα και απο αποτελεσματικότητα παρα πολυ καλη... σε δυο μηνες ειχα παρει 4 κιλα με σχεδον τα ιδια ποσοστα λιπους.... αν και απο τοτε δεν εχω ξανα παρει πρωτεινη ογκου θα την πρότεινα....

GeorgeToumpa
16-09-10, 02:38
3-4 μέρες που το χρησιμοποιώ πλέον εκτός από την πρώτη φορά που το ένιωσα να μου έπεσε κάπως βαρύ τις υπόλοιπες φορές μια χαρά μου φάνηκε. .. και είναι ελαφριά η γεύση της σοκολάτας δεν τόσο έντονη όσο της real mass ή της myofusion.