PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαιρετώ τους πάντες...



Batista
16-07-07, 15:00
Καλημέρα σε όλους...
Επιτέλους βρήκα και ένα ελληνικό bb forum. (νάσε καλά φιλε gpol :))
Με λένε Νίκο και είμαι 25 ετών , καταγωγή από Κατερίνη αλλα μένω μόνιμα στο εξωτερικό (Λονδίνο), ασχολούμαι με το bb εδώ και 4 χρονια, μια αγάπη για το άθλημα που άρχισε ως παιδική πώρωση μέχρι που έφτασα στο σημείο να γίνει καριέρα.
Δεν είμαι φυσικά προ (ακόμα) αλλα δουλεύω σαν gym instructor/ personal trainer με βασικό θέμα της εκπαίδευσης μου μυϊκή διάπλαση και διατροφή.
Τώρα τι άλλο να πω δεν ξέρω....
Καλός σας βρήκα όλους και ελπίζω να περάσουμε καλά εδώ, από μια γρηγορη ματια που έριξα φαίνεται σαν μια δεμένη κοινότητα.... (όπως κάθε αδερφός bodybuilder πρέπει να είναι με τους άλλους :) )

gpol
16-07-07, 15:12
Καλως ηρθες φιλε Νικο! Σε ευχαριστω για το register σου και ελπιζω οσο μπορεις να μας βοηθησεις, οσο στο επιτρεπει και ο χρονος βεβαια ! Καλη διαμονη!

billys15
16-07-07, 18:46
Καλωσηρθες!


Δεν είμαι φυσικά προ (ακόμα)

Αυτο μου αρεσε :army2: .Για να λες "ακομα" εννοεις οτι το παλευεις και προσπαθεις να γινεις.Αν ειναι ετσι,καλη τυχη απο μενα!!

Gasturb
16-07-07, 19:42
Καλως όρισες Nϊκο στην κοινοτητά του :bodybuildinggr:.

Η εμπειρία κ οι γνώσεις σου - όπως φαίνεται - πάνω στο άθλημα του bb μας είναι απαραίτητες, οπότε κ σου εύχομαστε καλη διαμονή κ πολλές δημοσιεύσεις!

Gt

anastasisk
17-07-07, 02:20
Γεια και χαρα Νικο και απο μενα.Φυσικα και ειμαστε μια πολλη δεμενη παρεα,πιστευω η πιο δεμενη που υπαρχει σε ελληνικο bb forum.Καλο posting....

Batista
17-07-07, 02:35
Σας ευχάριστο όλους για το καλωσόρισμα :)
Είναι ωραίο που μπορώ κάθε μέρα -έστω και για λίγο - να συζητήσω για bb και στα Ελληνικά γιατί όλη μέρα μαλλιάζει η γλώσσα μου με τα αγγλικά.
Φιλε Billy προσπαθώ κάθε μέρα να γίνομαι λίγο καλλίτερος :)

θα ήθελα να δω αυτό το άθλημα να γυρίζει πάλι πίσω στης παλιές καλές του μέρες (70's -80's) όπου η αναλογια και η συμμετρία μετρούσε πιο πολύ από ότι ο όγκος...

Anyway καλός σας βρήκα όλους παιδιά :D

billys15
17-07-07, 11:27
θα ήθελα να δω αυτό το άθλημα να γυρίζει πάλι πίσω στης παλιές καλές του μέρες (70's -80's) όπου η αναλογια και η συμμετρία μετρούσε πιο πολύ από ότι ο όγκος...


Το βλεπω λιγο δυσκολο αυτο.

Antonio
17-07-07, 16:22
welcome!!

Teo70
17-07-07, 19:12
welcome!

Teo70
17-07-07, 19:15
θα ήθελα να δω αυτό το άθλημα να γυρίζει πάλι πίσω στης παλιές καλές του μέρες (70's -80's) όπου η αναλογια και η συμμετρία μετρούσε πιο πολύ από ότι ο όγκος...


Το βλεπω λιγο δυσκολο αυτο.

Oσο συνεχίζουν να επιβραβεύουν τον όγκο σε βάρος της συμμετρίας, μάλλον αδύνατον
να ξαναδούμε τα παλιά ωραία σώματα.