PDA

Επιστροφή στο Forum : Να μαι!!!



George1993
17-09-10, 18:14
Καλησπέρα !
λοιπόν είμαι στην καλύτερη φυσική κατάσταση απο ποτε στη ζωή μου !
Κατάφερα να κατέβω στα 75 κιλα απο 98 και ηθικό στα ύψη...
Στην αρχη απλώς ήθελα να χάσω κιλα... όσο πέρναγε όμως ο καιρός και μεσω του site εδώ άρχισε να μου αρέσει τρελά το γυμναστήριο............
πηγαίνω 3 φορές την βδομαδα
Μιας και αποφάσισα να ασχοληθώ ποιο σοβαρά με την περίπτωση εδώ θα ήθελα να μου πείτε με τι να συνεχίσω...
γράμμωση ή όγκο???
και ότι άλλη άποψη
φυσικά γνωρίζω ότι το σώμα μου δεν είναι σε καλή κατασταση όσο αφορά το μυικό ιστό αλλα έχω χρονια να διωρθωθω !!! :turtle::turtle::turtle:


οι φωτογραφίες δεν είναι καλές
θα προσπαθήσω να ανεβάσω καλύτερες

f-panos
17-09-10, 18:21
Καλησπερα φιλε, καλως ηρθες στο φορουμ κ συγχαρητηρια για τη μεγαλη επιτυχια σου να χασεις 23 κιλα!!! :clap::clap::clap:

Ξεκινα περιοδο ογκου για να βαλεις μυς, ωστε οταν κανεις αργοτερα γραμμωση να φανουν οι μυς που εχεις αποκτησει.

beefmeup
17-09-10, 19:04
:welcome::welcome::welcome:

κοιτα να βαλεις κιλακια,καλα πανω σου φιλε..

καλη συνεχεια.

KATERINI 144
17-09-10, 21:13
γυμνάσου και σωστη διατροφή, σιγα σιγα θα φτιάξεις.

gmalamos
17-09-10, 21:32
Μπες σε προγραμμα ογκου και κανε μια καλη διατροφη που θα σε βοηθησει!

DiKey
18-09-10, 22:20
Μπραβο σου για την προσπαθεια, τωρα ξερεις τι πρεπει να κανεις, ποιοτικο φαγητο κ πολυ για να βαλεις καλα κιλα! :thumbup:

George1993
10-11-10, 14:05
Καλημέρα !
μια φωτό πλάτης ! θα ανεβάσω και άλλες....
πιστεύω εχω βελτιωθεί κάπως σε σχέση με τις προηγούμενες
Να σημειώσω πως έχω να χάσω προπόνηση 3 μήνες :turtle::turtle::turtle:

GyM=life
10-11-10, 16:56
καλησπερα!μπραβο σ πολυ καλη προσπαθεια!!!τωρα αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να ξεκινησεις να διαβαζεις το φορουμ και να βγαλεις μια καλη διατροφη ογκου και να αρχησεις να ανεβαζεις μυικοτητα!γυμνασου οσο πρεπει οχι υπερβολες!και με τον χρονο θα δεις μεγαλες διαφορες!=]

George1993
13-02-11, 19:12
Καλησπέρα
μετά απο 2 μήνες απο τις τελευταίες μου φωτογραφίες χωρίς να έχω χάσει καμιά προπόνηση και με διατροφή η οποία δεν είναι οργανωμένη αλλά δεν έχει σουβλάκια ποτά και όλες αυτές τις βλακείες...... :turtle:
πιστεύω οτι είμαι αρκετά βελτιωμένος :P

Pavlos17
13-02-11, 22:29
εχεις βελτιωθει :thumbup: συνεχισε με πιο πολυ φαγητο

Jumaru
13-02-11, 22:36
23 κιλά? :shock::clap::clap: Τον έφαγες το γάιδαρο απλά έχει μακριά ουρά. Τώρα καλό (ποιότητα και ποσότητα) φαί να δείξεις. Μπράβο και πάλι

-beba-
14-02-11, 19:19
Μπράβο σου. Πας πάρα πολύ καλά!

George1993
15-02-11, 22:59
Ευχαριστώ πολύ !!!
Η αλήθεια είναι απο διατροφή δυσκολεύομαι λίγο και εξαιτίας πανελληνιών με πιάνουν νευρικά και τρώω παραπάνω αλλά τουλάχιστον είναι καθαρή τροφη........