PDA

Επιστροφή στο Forum : "Αθλητες πίσω από τα φωτα"



Σελίδες : [1] 2

S. KTISTAKIS
25-09-10, 02:16
"Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους."

Ανοιγω αυτο το "κεφαλαιο" με σκοπο να παρουσιασω αθλητες μου η ανθρωπους που βοηθησα και δεν αγωνιστηκαν ΠΟΤΕ για ενα μεταλλιο η μια κορδελα..

Ανθρωπους Απλους - Πειθαρχημενους γεματο Φιλοδοξια για αυτο που εφτιαξαν και χαρησαν στον εαυτο τους......


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΛΕΣ (25ετων 3χρονια προπονησης)

TEFAAtzis
25-09-10, 02:18
πολυ καλος για 3 χρονια προπονησης.Εχει κανει και κυκλους να υποθεσω???

S. KTISTAKIS
25-09-10, 02:21
πολυ καλος για 3 χρονια προπονησης.Εχει κανει και κυκλους να υποθεσω???

Αρκετους στο Παγκρητιο Σταδιο Ηρακλειου :bodybuilder1:

TEFAAtzis
25-09-10, 02:23
χαχαχα oκ.Αν ειναι οντως σε 3 χρονια natural ετσι εγω τον παραδεχομαι!!!

No Cash
25-09-10, 03:38
πολυ καλος για 3 χρονια προπονησης.Εχει κανει και κυκλους να υποθεσω???


τρελε... αυτα δεν τα ρωτανε... οχι ετσι χυμα εστω.. για διαφορους λογους..

Rise above
25-09-10, 05:09
:clap:παρα πολύ καλός... από τη σωματική κατάσταση ξεκίνησε για να γίνει έτσι σε 3 χρονια ?

πόδια ?

thanasis reaction
25-09-10, 10:25
Αρκετους στο Παγκρητιο Σταδιο Ηρακλειου :bodybuilder1:

:rolf::rolf::bowdown::bowdown:

S. KTISTAKIS
25-09-10, 10:42
χαχαχα oκ.Αν ειναι οντως σε 3 χρονια natural ετσι εγω τον παραδεχομαι!!!

Να θυμασε οτι απο τη μερα που γεννιεσαι παυεις να εισαι "natural" και "ελευθερος"..... :?

KATERINI 144
25-09-10, 10:48
ενταξει παιδια ενα μήνυμα εφυγε στα οφ, οτι αλλο θέλετε εκει, αν δεν σας ενδιαφέρει να σχολιάσετε τις φωτογραφίες μη γράφετε.

Block50
25-09-10, 10:54
ενταξει παιδια ενα μήνυμα εφυγε στα οφ, οτι αλλο θέλετε εκει, αν δεν σας ενδιαφέρει να σχολιάσετε τις φωτογραφίες μη γράφετε.

ΟΚ σχολιάζοντας τη φώτο,είναι εμφανή τα συμπτώματα της ακρομεγαλίας.

f-panos
25-09-10, 10:55
Πολυ καλος!!!
:thumbup::thumbup::thumbup:

thanasis reaction
25-09-10, 11:00
ΟΚ σχολιάζοντας τη φώτο,είναι εμφανή τα συμπτώματα της ακρομεγαλίας.

τι σημαινει αυτο????ο τυπος ειναι φοβερος!!!!:bowdown:

S. KTISTAKIS
25-09-10, 11:12
ΟΚ σχολιάζοντας τη φώτο,είναι εμφανή τα συμπτώματα της ακρομεγαλίας.

:shifty: Mιλας και παρατηρεις αυτο που σχολιαζουν παντα οι γυναικες που εχουν "παει" μαζι με τον ΠΑΝΟ......εχεις καποια προτιμηση σε καποιο συγκεκρημενο "ακρο" εδω? :banana: ;)
(Χωρις παρεξηγηση):rolf:

Hercules
25-09-10, 11:37
βλεπω να οδηγειται αλλου η κουβεντα..:shock:.πολυ καλος ο αθλητητς σου:clap:

Muscleboss
25-09-10, 11:59
Ωραίος ο τύπος. :thumbup:

Κάποια μέλη παραπάνω με απαράδεκτα ποστ περι κύκλων και ακρομεγαλίας ήδη προειδοπoιηθηκαν με πμς.

Ας σεβαστούμε τον αθλητή και ας παρακολουθήσουμε τις φωτογραφίες μην κάνωντας άκυρα σχόλια... παρακαλώ!!!!

ΜΒ

Manos1989
25-09-10, 12:07
Φοβερός!! Εχει το ιδανικό σώμα κατά τα δικά μου πρότυπα βέβαια!
Να ρωτήσω σε τι επίπεδο βρισκόταν πριν ασχοληθεί συστηματικά?
Συγχαρητήρια:toast:

ovelix
25-09-10, 12:08
καλημερα υπαρχει περιπτωσει να υπαρχουν φωτο που να δειχνουν την εξελιξη σταδιακα να παρουμε μια ιδεα.
παντως ειναι :thumbup::thumbup:

Eddie
25-09-10, 12:15
Πολυ καλος!!!!

Ασχετα με το τι εχει κανει το σωμα του εκπεμπει "υγεια" παντως,δεν εχει να ζηλεψει κατι απο μεγαλους φιτνεσσαδες του χωρου,τουλαχιστον στα ματια τα δικα μου.

chaniotis.manos
25-09-10, 12:16
"Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους."

Ανοιγω αυτο το "κεφαλαιο" με σκοπο να παρουσιασω αθλητες μου η ανθρωπους που βοηθησα και δεν αγωνιστηκαν ΠΟΤΕ για ενα μεταλλιο η μια κορδελα..

Ανθρωπους Απλους - Πειθαρχημενους γεματο Φιλοδοξια για αυτο που εφτιαξαν και χαρησαν στον εαυτο τους......


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΛΕΣ (25ετων 3χρονια προπονησης)

πολυ καλος!!:shock:

Polyneikos
25-09-10, 12:19
Στελιο συγχαρητηρια και για τον αθλουμενο και σε σενα που τον καθοδηγεις.
Καλο ειναι να μην βιαζομαστε να βγαζουμε συμπερασματα καθως πολλοι αθλητες/αθλούμενοι προερχονται από αλλους χωρους αθληματων που το σωμα τους ειναι ψημενο ήδη,περα από την προσπαθεια που απαιτείται.
Πολλα παραδειγματα εχουμε,Μπουρναζος,Καραμανλακης,Αργυρακης που οι ανθρωποι ηταν στιβικοι και όταν πρωτοπιασαν αλτηρες το σωμα τους δεν ξεκινησε από το 0 ,αλλα με προβαδισμα και ιδιαιτερα αθλητικα προσοντα.
Δεν θα ξεχασω τον αγωνα του Καραμανλακη το 1999,ο πρωτος του ,με "λιγη" bodybuildeριστικη προυπηρεσια,όπου κερδισε ευκολα την κατηγορία JUNIORS και στον Γενικο απείλησε πολυ σοβαρα τον μεγαλο τότε Βασίλη Γριβα,εχασε στις λεπτομερειες..Στον πρωτο του αγωνα ο Μανωλης!
Συγνωμη για την παρενθεση αλλα τουλαχιστον θα επρεπε για λογους τακτ να περιμενουμε να γίνουν καποια περισσότερα ποστς για την υποδομη του αθλουμενου,πόσο μαλιστα όταν βρισκομαστε σε bbing φορουμ.
Στελιο περιμενουμε και αλλες φωτο.

Block50
25-09-10, 12:26
:shifty: Mιλας και παρατηρεις αυτο που σχολιαζουν παντα οι γυναικες που εχουν "παει" μαζι με τον ΠΑΝΟ......εχεις καποια προτιμηση σε καποιο συγκεκρημενο "ακρο" εδω? :banana: ;)
(Χωρις παρεξηγηση):rolf:

Άκουσε να δεις φίλε μου..Αφενός από αυτά που υπονοείς έχω δει και πιάσει πολλά,αφού ως 4ετής ιατρικής έχει χρειαστεί να βάλω ουροκαθετήρες άπειρες φορές..:green: Αφετέρου η ακρομεγαλία δεν περιλαμβάνει αυξημένο μέγεθος του οργάνου που υπονοείς,το αντίθετο μάλιστα,αλλά δεν καταλαβαίνω πού είναι η ασέβεια?Ποιος αρνήθηκε ότι ο φίλος μας είναι σε πολύ καλή κατάσταση,συμφωνώ μαζί σας κι επαυξάνω,αλλά όταν διατυπώνεται μία ερώτηση περί κύκλων,η απάντηση από την φώτο είναι προφανής!Η ασέβεια πού εντοπίζεται?Μου φαίνεται τουλάχιστον παιδικό,την ίδια στιγμή που κάποιος π.χ. τρώει σκατά,να τον πειράζουν οι λέξεις που τα περιγράφουν..Αν είναι για σας voodoo η χρήση συμπληρωμάτων,πάω πάσο,αλλά δε νομίζω να έχω παραβεί κανένα κανόνα του Φόρουμ..

S. KTISTAKIS
25-09-10, 12:33
Πολυ σωστη η παρατηρηση σας στο να υπαρχει μια εικονα του "ΠΡΙΝ" και του "ΜΕΤΑ" ωστε να φανει η διαφορα της προοδου. Σας ευχαρηστω για την υποδηξη καθως πιστευω και εγω οτι πρεπει να βλεπουμε την αρχη...:thumbup:

Ο Πανος ειναι ο "οφθαλμιατρος" μου που μου συστησε καποιος καποτε να επισκευθω ωστε να λεω "καλυτερα" τι βλεπω επι σκηνης για καποιους αθλητες μας που παιζουν εξω :P

Στη παρακατω φωτο εχω ξεκινησει ηδη 2 μηνες να καθοδηγω τον ΠΑΝΟ μετα την γνωρημια μας.Ειναι με εναν αλλο ΙΤΑΛΟ αθλητη μου σε καποια εξοδο τους.

Block50
25-09-10, 12:34
Αν πιστεύετε ότι κάτι από τα λεγόμενά μου είναι ενάντια στη φιλοσοφία σας τότε διαγράψτε το.Δεν ήθελα ωστόσο να προσβάλω κανέναν,ούτε νομίζω πως το έκανα.Κάποιοι στόχοι απαιτούν παραπάνω θυσίες και εργαλεία παραβίασης της ανρώπινης φυσιολογίας,οπότε δεν καταλαβαίνω το λόγο του εκνευρισμού σας.Συγχαρητήρια τέλος σε coach και αθλητή,προφανώς τέλεια δουλειά.

thanasis reaction
25-09-10, 12:38
Αν πιστεύετε ότι κάτι από τα λεγόμενά μου είναι ενάντια στη φιλοσοφία σας τότε διαγράψτε το.Δεν ήθελα ωστόσο να προσβάλω κανέναν,ούτε νομίζω πως το έκανα.Κάποιοι στόχοι απαιτούν παραπάνω θυσίες και εργαλεία παραβίασης της ανρώπινης φυσιολογίας,οπότε δεν καταλαβαίνω το λόγο του εκνευρισμού σας.Συγχαρητήρια τέλος σε coach και αθλητή,προφανώς τέλεια δουλειά.

το θεμα φιλε ειναι οτι οταν καποιος ανεβαζει μια φωτο,δεν την βαζει ο ανθρωπος για να του πουμε εμεις οι εξυπνοι τι κυκλους κ τετραγωνα κ ορθογωνια κανει!!!!!!!!!!!!περιμενει να ακουσει καποια σχολια για το σωμα του κ μονο!

koulisss
25-09-10, 12:58
πολυ καλος τελειο σωμα:thumbup:

KATERINI 144
25-09-10, 13:15
Αν πιστεύετε ότι κάτι από τα λεγόμενά μου είναι ενάντια στη φιλοσοφία σας τότε διαγράψτε το.Δεν ήθελα ωστόσο να προσβάλω κανέναν,ούτε νομίζω πως το έκανα.οχι δεν ειναι κατι ενάντια στη φιλοσοφία μας, αλλα ειναι άκομψο με το που βαζει κάποιος δυο φωτο εμείς να λεμε τη εχει παρει και τη οχι, εμενα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και δε θα το σχολιάσω ποτέ παρα μόνο αν αναφερθεί ο ίδιος.

δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά να είμαστε ποιο διακριτικοί, η ποιο κομψοί αν θέλετε,
επίσης γινεται μια παρατήρηση, γιατι θα πρέπει να το κάνουμε ολόκληρο θεμα μεχρι να το καταλάβουμε πως καπου είμαστε φαουλ? ειλικρινά δεν υπαρχει καμια διαθεση απο μερους μας να ''πεταγόμαστε'' συνεχώς για να κάνουμε παρατηρήσεις αλλα μας αναγκάζεται, είναι ''σπαστικό'' για εσάς και κουραστικό για εμάς.

KATERINI 144
25-09-10, 13:16
ωραίος ο αθλητής, το εχει το καλούπι. :thumbup:

arisfwtis
25-09-10, 13:20
εβαλε φωτο για να σχολιασουμε
τι σημασια εχουν τα αλλα
μειωνουν το αποτελεσμα?

τρομερο σωμα ο αθλητης σου αδερφε:clap:

vAnY
25-09-10, 14:08
:shock:......να μπει ενα copy στους hot brave παρακαλω.....:thumbup::thumbup:

Αντωνης
25-09-10, 14:17
οχι δεν ειναι κατι ενάντια στη φιλοσοφία μας, αλλα ειναι άκομψο με το που βαζει κάποιος δυο φωτο εμείς να λεμε τη εχει παρει και τη οχι, εμενα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και δε θα το σχολιάσω ποτέ παρα μόνο αν αναφερθεί ο ίδιος.

δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά να είμαστε ποιο διακριτικοί, η ποιο κομψοί αν θέλετε,
επίσης γινεται μια παρατήρηση, γιατι θα πρέπει να το κάνουμε ολόκληρο θεμα μεχρι να το καταλάβουμε πως καπου είμαστε φαουλ? ειλικρινά δεν υπαρχει καμια διαθεση απο μερους μας να ''πεταγόμαστε'' συνεχώς για να κάνουμε παρατηρήσεις αλλα μας αναγκάζεται, είναι ''σπαστικό'' για εσάς και κουραστικό για εμάς.

Σαφεστατα και εχεις δικιο στο οτι ειναι ακομψο με το που τοποθετειται μια φωτογραφια να αρχιζουν οι "αδιακριτες" ερωτησεις και καταλαβαινω και ποσο αβολα θα νιωθει το προσωπο στη photo η' ο προπονητης του στην συγκεκριμενη περιπτωση.

Ομως νομιζω οτι ειναι και δικαιωμα καποιων ατομων που δεν εχουν μεγαλη γνωση οπως π.χ εγω,να θετουν καποια ευλογα ερωτηματα.Ας πουμε καποιος που δει το ομολογουμενως εντυπωσιακοτατο σωμα του κυριου στην photo και αποτελεσει εμπνευση για αυτον,ειναι τοσο κακο να ρωτησει αν μπορει να φτασει στα ιδια επιπεδα στο ιδιο χρονικο διαστημα με φυσικους τροπους η' αν θα χρειαστει το κατι παραπανω?

Απο εκει και περα ειναι δικαιωμα του αθλητη(η' του προπονητη του οπως εδω)αν θα θελησει να απαντησει η' οχι.Αν δεν θελει να ανοιξει κουβεντα για το συγκεκριμενο ζητημα,φυσικα και η συζητηση γυρω απ' αυτο θα πρεπει να σταματησει εκει,οπως και φυσικα θα πρεπει να γινουν οι αναλογες παρατηρησεις αν καποιος εξακολουθει να γραφει γι' αυτο.
Αλλα δεν νομιζω οτι μια απλη ερωτηση αξιζει τετοιο "σκηνικο".

jGod
25-09-10, 14:20
αναρωτιεμαι δεν βαρεθηκατε τα ιδια κ τα ιδια να ρωταμε..τοσο καιρο στο φορουμ κ γενικα στο χωρο το ματι εκπαιδευετε!

εχω να πω οτι μαρεσει φοβερο το καλουπι του κυριου...πολυ 'νευρικο' σωμα.
θα θελα να δω συμμετρικοτητα ομως κ με τα ποδια!οπως κ να χει..απλα φοβερος..κ οπως ειπε κ ο .κ κτιστικακης..ανετα θα επερνε κορδελιτσα η κυπελλακι :)

KATERINI 144
25-09-10, 14:25
εχω να πω οτι μαρεσει φοβερο το καλουπι του κυριου...πολυ 'νευρικο' σωμα.
θα θελα να δω συμμετρικοτητα ομως κ με τα ποδια!οπως κ να χει..απλα φοβερος..κ οπως ειπε κ ο .κ κτιστικακης..ανετα θα επερνε κορδελιτσα η κυπελλακι :)+1 .

S. KTISTAKIS
25-09-10, 15:29
Eδω ο ΠΑΝΟΣ ειναι απο την περσυνη του προσπαθεια και το τελικο αποτελεσμα για να δουμε την αναπτυξη και προοδο που εκανε σε 1 χρονο :rolleyes:

Menios Ser1985
25-09-10, 15:41
Ο Πανος ειναι ο "οφθαλμιατρος" μου που μου συστησε καποιος καποτε να επισκευθω ωστε να λεω "καλυτερα" τι βλεπω επι σκηνης για καποιους αθλητες μας που παιζουν εξω :P


Χαχαχαχα!:)το έπιασα το υπονοούμενο Στέλιο!Είδες,έπιασε τόπο η συμβουλή μου!:thumbup:
Παρ'όλα αυτά πολύ καλό σώμα!
Εκείνος ο νεαρός σε ηλικία αθλητής σου που έπαιξε στην Κατερίνη φέτος,προετοιμάζεται για κάποιον αγώνα?Πολύ καλά γενετικά οφείλω να ομολογήσω εκείνο το παιδί!:thumbup:

finalgates
25-09-10, 15:44
Σαφεστατα και εχεις δικιο στο οτι ειναι ακομψο με το που τοποθετειται μια φωτογραφια να αρχιζουν οι "αδιακριτες" ερωτησεις και καταλαβαινω και ποσο αβολα θα νιωθει το προσωπο στη photo η' ο προπονητης του στην συγκεκριμενη περιπτωση.

Ομως νομιζω οτι ειναι και δικαιωμα καποιων ατομων που δεν εχουν μεγαλη γνωση οπως π.χ εγω,να θετουν καποια ευλογα ερωτηματα.Ας πουμε καποιος που δει το ομολογουμενως εντυπωσιακοτατο σωμα του κυριου στην photo και αποτελεσει εμπνευση για αυτον,ειναι τοσο κακο να ρωτησει αν μπορει να φτασει στα ιδια επιπεδα στο ιδιο χρονικο διαστημα με φυσικους τροπους η' αν θα χρειαστει το κατι παραπανω?

Απο εκει και περα ειναι δικαιωμα του αθλητη(η' του προπονητη του οπως εδω)αν θα θελησει να απαντησει η' οχι.Αν δεν θελει να ανοιξει κουβεντα για το συγκεκριμενο ζητημα,φυσικα και η συζητηση γυρω απ' αυτο θα πρεπει να σταματησει εκει,οπως και φυσικα θα πρεπει να γινουν οι αναλογες παρατηρησεις αν καποιος εξακολουθει να γραφει γι' αυτο.
Αλλα δεν νομιζω οτι μια απλη ερωτηση αξιζει τετοιο "σκηνικο".

+1

TRIANTAFYLLOU
25-09-10, 15:51
και γω έχω να πώ πως είναι πολύ καλός και έχει κάνει πολύ δουλειά πάνω στο σώμα του , σημασία έχει πως αυτό το επίπεδο και κοινής αποδοχής είναι χωρίς υπερβολές , αλλα και ενας που έχει το ταλέντο θα μπορούσε να το πετύχει και με φυσικό τρόπο , αλλα δεν είναι αυτό το θέμα ούτε είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να κρίνουμε , σημασία έχει το αποτέλεσμα που σε καμία περίπτωση δεν είναι υπερβολικό να το αμφισβητήσουμε

μπράβο του για την προσπάθεια και το αποτέλεσμα και στον στέλιο για την βοήθεια του, που συνετέλεσε σ αυτο το αποτέλεσμα:clap:

S. KTISTAKIS
25-09-10, 16:37
Εκείνος ο νεαρός σε ηλικία αθλητής σου που έπαιξε στην Κατερίνη φέτος,προετοιμάζεται για κάποιον αγώνα?Πολύ καλά γενετικά οφείλω να ομολογήσω εκείνο το παιδί!:thumbup:


Το επιασα και εγω Μενιο το υπονοουμενο για τον αθλητη απο την Κατερινη και μαλλον λεω να τον βαλω διπλα σου το 2011 επι σκηνης. ;)

Κλεινουμε με τον ΠΑΝΟ παρουσιαζοντας την πορεια του ανα ετος (08-09-10)! :sleeping:

Menios Ser1985
25-09-10, 16:50
Το επιασα και εγω Μενιο το υπονοουμενο για τον αθλητη απο την Κατερινη και μαλλον λεω να τον βαλω διπλα σου το 2011 επι σκηνης. ;)



Χαχαχαχα,ωραίος!:green:Μήν κάνεις κανένα τέτοιο αστείο Στέλιο,άσε να πάρουμε καμιά θέση παραπάνω!;)
Πέρα από την πλάκα,άντε να βλέπουμε τέτοιους αθλητές σιγά σιγά να παίρνουν τα σκήπτρα από τους παλιότερους,πραγματικά το Ελληνικό ΒΒ αναβαθμίζεται!:thumbup:

gmalamos
25-09-10, 16:52
Εγω δεν εχω πειρα να μιλησω για κυκλους και τετραγωνα.Αυτο που εχω να πω ειναι πως το απολεσμα ειναι πολυ καλο για τα δικα μου γουστα παντα χωρις ακροτητες..Απο κει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του!!

SepTum
25-09-10, 17:53
Η δικια μου απορια ειναι αν η 2η και 3η φωτογραφια εχουν Photoshop.Φαινονται τραβηγμενες για περιοδικο.Ειναι?

S. KTISTAKIS
25-09-10, 18:19
Η δικια μου απορια ειναι αν η 2η και 3η φωτογραφια εχουν Photoshop.Φαινονται τραβηγμενες για περιοδικο.Ειναι?

Ειναι τραβηγμενες σε επαγγελματικο studio η σε εξωτερικο χωρο με τον αναλογο εξοπλισμο χωρις καμια επεξεργασια.Θα το δεις καλυτερα και απο αλλους αθλητες που θα ανεβασω! :thumbup:

KINK
25-09-10, 19:10
ο επαγγελματιας δε προσεξε το γελοιο εσωρουχο του παιδιου στην τριτη φοτο...?

τες πα..
στειλ' τον για μοντελο... φοβερο σωμα! ωραιο προσωπο! αλαξτε φωτογραφο...

S. KTISTAKIS
25-09-10, 19:47
ο επαγγελματιας δε προσεξε το γελοιο εσωρουχο του παιδιου στην τριτη φοτο...?

:doh::doh::doh::doh: :moderator: :doh::doh::doh::doh:

GEORGEXX1
25-09-10, 20:06
Δεν εχω καμια αρμοδιοτητα να απογορευσω σε κανεναν να γραφει οτι θελει,αλα αυτο που μπορω ειναι να παρακαλεσω καποιους να μην γραφουν μπουρδες στα θεματα που δεν εχουν κατι καλυτερο και ουσιωδες να γραψουν.
Γιατι γυρναει ο τροχος και σε δικη τους ερωτηση-απορια,θα εισπραξουν την ιδια απαξιωση.
Σορυ παιδια αλα εχει παραγινει η παπαρολογια.
Χαλατε αδικα καποια θεματα.

KATERINI 144
25-09-10, 20:12
μετα λεμε γιατι δεν παει το κρατος μπροστά... πως να παει, αφου τέτοιος κόσμος είμαστε...... (θεϊκό εκεινο το: ''να ψοφήσει και η κατσικα του γείτονα'')

gmalamos
25-09-10, 20:21
Χωρις παρεξηγηση εε..Αλλα σαν το ΤΖΕΜΠΟΥΡ δεν ειναι??:P:P

stelios025
25-09-10, 20:49
Πολύ καλος! :clap:

S. KTISTAKIS
25-09-10, 21:28
Χωρις παρεξηγηση εε..Αλλα σαν το ΤΖΕΜΠΟΥΡ δεν ειναι??:P:P

Τωρα που το λες εχεις δικιο! Δεν το ειχα προσεξει :thumbup:

Φανταζεσαι ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ να ειναι και αυτος οφθαλμιατρος ? :???:

Ο Πανος ειναι ενας αθλητης που θα σε ρωτησει τα παντα για να βελτιωσει αλλα και να διατηρησει αυτο που "εκτισε" με κοπο και αυτο ειναι ενα κινητρο και για εμενα να συνεχησω να τον βοηθαω. Νοιωθω οτι "βελτιωνομαι" και εγω μαζι του.... :lift2hand:

No Cash
25-09-10, 21:31
σουπερ ειναι οσο χρειαζεται χωρις υπερβολες..!
περιπου τι υψος και κιλα εχει.. για καλυτερη "εικονα"...?

S. KTISTAKIS
25-09-10, 21:36
σουπερ ειναι οσο χρειαζεται χωρις υπερβολες..!
περιπου τι υψος και κιλα εχει.. για καλυτερη "εικονα"...?

Σε περιοδο off season ειναι στα 94kg και το αποτελεσμα που βλεπετε ειναι στα 80kg με υψος 1.84cm.

Nα προσθεσω οτι ανοιξα αυτο το θεμα για να δουμε και παιδια που ισως να μην τα απολαυσουμε ποτε επι σκηνης. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν να γινουν πηγη εμπνευσης για καποιους απο εμας! :wave:

No Cash
25-09-10, 21:45
80 κιλα με 1.84 υψος??!!ντοινκ..

προφανως φαινεται για "μεγαλυτερος" επειδη ειναι κομμενος...

Doctorg
25-09-10, 21:49
Nα προσθεσω οτι ανοιξα αυτο το θεμα για να δουμε και παιδια που ισως να μην τα απολαυσουμε ποτε επι σκηνης. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν να γινουν πηγη εμπνευσης για καποιους απο εμας! :wave:
Σωστός :thumbup: πηγή έμπνευσης για μένα ένα διάστημα ήταν το σώμα του Biglitho

noz1989
25-09-10, 21:49
Σωστός :thumbup: πηγή έμπνευσης για μένα ένα διάστημα ήταν το σώμα του Biglitho


+1

Και εμενα!!!

S. KTISTAKIS
25-09-10, 21:49
80 κιλα με 1.84 υψος??!!ντοινκ..

προφανως φαινεται για "μεγαλυτερος" επειδη ειναι κομμενος...

:awesome: :notice: :awesome:

arisfwtis
25-09-10, 21:58
αδερφε τον προπονεις πολυ καλα συγχαρητρια και σε αυτον και σε σενα
γιατι παντα οι πληροφοριες ειναι υπερπολυτιμες:clap:

TEFAAtzis
25-09-10, 23:02
Παιδια δεν νομιζω πως η ερωτηση μου ηταν <<παραξενη>>.Δεν ρωτησα τι πηρε και σε τι ποσοτητες ο ανθρωπος,ρωτησα απλα αν εκανε κυκλο.Δεν νομιζω πως υπαρχει κανονας στο φορουμ τον οποιο παραβιασα για αυτο μην προτρεχετε να με φατε.Παρολα αυτα θα συμφωνησω με ολους και θα ξαναπω πως ειναι πολυ καλος!!!

just chris
25-09-10, 23:18
αυτα ειναι σωματα..δεν χρειαζονται υπερβολες(φλεβα κ κρεατα).υποδειγμα φυσικης καταστασης κ σωστης διατροφης οπως κ σκληρης προπονησης!μπραβο απλα....

S. KTISTAKIS
25-09-10, 23:31
αυτα ειναι σωματα..δεν χρειαζονται υπερβολες(φλεβα κ κρεατα).υποδειγμα φυσικης καταστασης κ σωστης διατροφης οπως κ σκληρης προπονησης!μπραβο απλα....

Θεωρω τον εαυτο μου ΠΟΛΥ τυχερο που "υπηρετησα" το αθλημα που αγαπησα οσο τιποτα αλλο (bodybuilding) και το αφησα οταν εβλεπα μια "μορφη" ζημιας να πλησιαζει.....δεν εγκατεληψα ομως και συνεχησα στο fitness. :idea:

Εχεις απολυτο δικιο και θα συμπληρωσω με αυτο που παντα λεω στους αθλητες μου: Είσαι σε κακή φυσική κατάσταση όταν "άρση βαρών" σημαίνει να στέκεσαι όρθιος.:rolleyes:

just chris
25-09-10, 23:36
Θεωρω τον εαυτο μου ΠΟΛΥ τυχερο που "υπηρετησα" το αθλημα που αγαπησα οσο τιποτα αλλο (bodybuilding) και το αφησα οταν εβλεπα μια "μορφη" ζημιας να πλησιαζει.....δεν εγκατεληψα ομως και συνεχησα στο fitness. :idea:

Εχεις απολυτο δικιο και θα συμπληρωσω με αυτο που παντα λεω στους αθλητες μου: Είσαι σε κακή φυσική κατάσταση όταν "άρση βαρών" σημαίνει να στέκεσαι όρθιος.:rolleyes:

:thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
26-09-10, 13:55
O ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ !

(Δεν ξερω αν εχετε καποια αλλη ενημερωση εσεις παιδια για καποιον αλλο Ελληνα χρονολογικα! Εαν οντως υπαρχει θα ηθελα να με ενημερωσετε.)

Προσπαθω απο χθες βραδυ να βαλω σε μια σειρα (χρονολογικα) την πορεια του ωστε να υπαρχει μια ακολουθεια. Καποιες στιγμες σταματαω και θαυμαζω την σωματικη διαπλαση αυτου του ανθρωπου ταξιδευοντας στο χρονο και στις εποχες εκεινες.....

Ελπιζω να ειμαι ετοιμος σημερα και να σας τον παρουσιασω.....

Polyneikos
26-09-10, 14:25
Ο πρωτος που ασχοληθηκε με το αθλημα ,ο πρωτος που πήρε τίτλο;Πες μας το ονομα και θα σου πουμε τι ξερουμε και εμεις Στελιο.
Για την ιστορία παντως,πρωτος Mr Aθηνα (ο πρωτος bbing διαγωνισμος στην Ελλαδα ) ήταν ο Αντωνης Λιβανιος και πρωτος Mr Hellas ( το πρωτο Μρ Hellas Που διοργανωθηκε) ήταν το 1968 ο Βασιλης Μπουζιανας.

S. KTISTAKIS
26-09-10, 14:31
Ο πρωτος που ασχοληθηκε με το αθλημα ,ο πρωτος που πήρε τίτλο;Πες μας το ονομα και θα σου πουμε τι ξερουμε και εμεις Στελιο.
Για την ιστορία παντως,πρωτος Mr Aθηνα (ο πρωτος bbing διαγωνισμος στην Ελλαδα ) ήταν ο Αντωνης Λιβανιος και πρωτος Mr Hellas ( το πρωτο Μρ Hellas Που διοργανωθηκε) ήταν το 1968 ο Βασιλης Μπουζιανας.

Κωστα εδω παρουσιαζω αθλητες που ΔΕΝ εχουν ποτε ανεβει επι σκηνης οπως προανεφερα.Ξερουμε καποιον να εκανε σωματικη διαπλαση απο το 1950?

Βοηθησε με αν ξερεις καποιον.......Ειμαι και εγω περιεργος να δω αν αυτο που εχω στα χερια μου ειναι ο 1ος "δεινοσαυρος" στον Ελλαδικο χωρο!

Polyneikos
26-09-10, 14:35
Σωστα,απλα αυτοι οι αθλητες εμφανιστηκαν αυτες τις ημερομηνιες σε επισημα γεγονοτα.Βεβαια ηταν αρκετα μικροι ακομα κα ιτο 1965-1970,εφηβοι, για να γυμναζόντουσαν το 1950,περιπου τότε ήταν η χρονολογία γενννησης τους...
Μαλλον καποιος τους πρόλαβε!!Περιμενουμε φωτο λοιπον !!:thumbup:

S. KTISTAKIS
26-09-10, 14:52
Εχω την τιμη (απο καθαρα θεμα τυχης και καταγωγης) να σας παρουσιασω ΙΣΩΣ τον πρωτο "συστηματικα" Μποντυμπιλντερ στη ΕΛΛΑΔΑ!

Γεννημενος το 1937 στο Ηρακλειο Κρητης.Σε ηλικια 14 ετων ξεκιναει προπονηση με βαρη (θεος να τα πει) ορμομενος απο ταινιες της εποχης (Ταρζαν-Ηρακλης).Για να φανταστουμε την επιρροη αυτων των ταινιων σε αυτον τον αθρωπο προσεξτε το μαγιο του σε φωτο που θα ακολουθησουν!

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73 ετων σημερα.......

Θα παρακαλεσω να σεβαστουμε την ΙΣΤΟΡΙΑ αυτου του ανθρωπου και να ειμαστε προσεκτικοι σε οτι γραψουμε η σχολιασουμε!

Εδω ειναι το 54 με βαρη που εφτιαξε μεσα στο στρατοπεδο που υπηρετησε.

16096

S. KTISTAKIS
26-09-10, 15:09
Μετα την στρατιωτικη του θητεια αρχησαν οι εντατικες προπονησεις με τα υπαρχοντα μεσα.......παρακατω η προοδος χρονολογικα.....

161001610216103

mantus3
26-09-10, 15:26
Μετα την στρατιωτικη του θητεια αρχησαν οι εντατικες προπονησεις με τα υπαρχοντα μεσα.......παρακατω η προοδος χρονολογικα.....

για την εποχη κοριφεος! πολυ καλο επιπεδο! καποιοι τοτε ειχανε μερακι κ πισμα.. οχι σαν κ μας που κουναμε 10 κιλα κ χερομαστε...

Στελιο με αυτα που βλεπω σκεφτομαι να μετακομισω... να το επηχειρισω?

S. KTISTAKIS
26-09-10, 15:31
για την εποχη κοριφεος! πολυ καλο επιπεδο! καποιοι τοτε ειχανε μερακι κ πισμα.. οχι σαν κ μας που κουναμε 10 κιλα κ χερομαστε...

Στελιο με αυτα που βλεπω σκεφτομαι να μετακομισω... να το επηχειρισω?


:thumbup: Κανε λιγο υπομονη αδελφε, εχει και συνεχεια! Τοσοι και τοσοι ηρθαν εσενα θα αρνηθω? :awesome:

Προσεξτε την μυικη αναπτυξη που ειχε χρονο με το χρονο!

gmalamos
26-09-10, 15:33
Μετα την στρατιωτικη του θητεια αρχησαν οι εντατικες προπονησεις με τα υπαρχοντα μεσα.......παρακατω η προοδος χρονολογικα.....

Ωραιος..Ιστορικες ΦΩΤΟ!!Περιμενουμε και αλλες..:thumbup:

Eddie
26-09-10, 15:37
Πολυ καλες φωτο με ιστορια!!Επισης φαινεται συνολικη η αναπτηξη του αθλητη,τα ποδια του ειναι ατσαλινα.

Μπραβο Στελιο:clap:

Dreiko
26-09-10, 16:16
φωτογραφιες ανεκτιμητες.....:thumbup:

Muscleboss
26-09-10, 19:07
Πολύ ωραίες φωτογραφίες του Τσαγκαράκη. Ευχαριστούμε :clap:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
26-09-10, 22:55
Εδω βλεπουμε τον κ. ΗΡΑΚΛΗ μετα την γεννηση των 2 παιδιων του (Κωστα-Νικο) σε τι επιπεδο ειχε φτασει!

Να σημειωσουμε οτι ο μικροτερος γιος του Νικος την δεκαετια του 80 συμμετηχε σε αγωνες του ΜR KRHTH.

Oι φωτο ειναι της δεκαετιας του 70!

1610716108

S. KTISTAKIS
27-09-10, 14:31
Παραθετω την τελευταια φωτο απο την δεκαετια του 80 με το ιστορικο για εμας Rover Moris του κ. ΗΡΑΚΛΗ για ενα και μονο λογο: με το αυτικινητο αυτο μετεφερε αθλητες εντος του νησιου για να αγωνιστουν (με εξοδα του κ. Ηρακλη) οπου και αν λαμβαναν μερος.....Ονοματα οπως ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΙΚ ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ....

Εδω ειναι σε ηλικια 50+....

16136

S. KTISTAKIS
27-09-10, 14:48
Τωρα θα μου πειτε πως βοηθησα εγω ο "ανυπαρκτος" αυτο το "δεινοσαυρο" του Ελληνικου bodybuilding ? :confused:

Eιχε την ατυχια να τον καταστρεψει ενας ορθοπεδικος με καποιο λαθος που εκανε σε μια επεμβαση ρουτηνας,,,,,ειχα να τον δω καιρο και ρωτησα. Μου ειπαν οτι τα "παρατησε" μετα απο το συμβαν αυτο :(

Εψαξα τον βρηκα και καταφερα να τον εχω στο γυμναστηριο μου τα τελευταια 6 χρονια...:thumbup:

Εδω κανει απονομη στον ΑΥΣΤΡΑΛΟ και τιμηθηκε και αυτος στο KTISTAKIS CHALLENGE 2010! ;)

16140

16141

16142

16143

giannis64
27-09-10, 14:51
καλή κίνηση αυτή Στέλιο!!:clap:

είναι καλό αυτούς τους ανθρώπους να μην τους ξεχνάμε και να τους τιμάμε σε κάθε ευκαιρία!!;)

Dreiko
27-09-10, 14:58
Τωρα θα μου πειτε πως βοηθησα εγω ο "ανυπαρκτος" αυτο το "δεινοσαυρο" του Ελληνικου bodybuilding ? :confused:

Eιχε την ατυχια να τον καταστρεψει ενας ορθοπεδικος με καποιο λαθος που εκανε σε μια επεμβαση ρουτηνας,,,,,ειχα να τον δω καιρο και ρωτησα. Μου ειπαν οτι τα "παρατησε" μετα απο το συμβαν αυτο :(

Εψαξα τον βρηκα και καταφερα να τον εχω στο γυμναστηριο μου τα τελευταια 6 χρονια...:thumbup:

Εδω κανει απονομη στον ΑΥΣΤΡΑΛΟ και τιμηθηκε και αυτος στο KTISTAKIS CHALLENGE 2010! ;)

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

just chris
27-09-10, 15:03
ε τελικα πολυ μου αρεσει ο τιτλος του τοπικ σου γιατι κ ολοι εμεις.... ειμαστε αθλητες πισω απο τα φωτα!!!μπραβο s.ktistaki!!!!!!!!!!:clap:

S. KTISTAKIS
27-09-10, 20:18
Ολοκληρη η πορεια του πρωτου Ελληνα μποντυμπιλντερ....


16152161531615416155161561615716158

Nive
28-09-10, 00:01
Σύντεκνε έχεις το ιδανικό σώμα (για`μένα)...άψογος.:clap:

S. KTISTAKIS
28-09-10, 03:06
Σύντεκνε έχεις το ιδανικό σώμα (για`μένα)...άψογος.:clap:

Αδελφε "Αετού γήρας κορύδου νεότης" (του αετού τα γηρατειά ισοδυναμούν με του κορυδαλλού τα νιάτα.) :rolf:

Να σε καλα Συντεκνε.....

Theo_Sorc
28-09-10, 13:26
Φιλε πολλα μπραβο για τον αθλητη που παρουσιασες στην αρχη εξαιρετικος, οσο και για την κινηση που εκανες για τον "δεινοσαυρο" οπως χαρακτηρησες

Τα πολλα λογια ειναι περιτα το εργο σου μιλαει μονο του
:thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
28-09-10, 14:07
Φιλε πολλα μπραβο για τον αθλητη που παρουσιασες στην αρχη εξαιρετικος, οσο και για την κινηση που εκανες για τον "δεινοσαυρο" οπως χαρακτηρησες

Τα πολλα λογια ειναι περιτα το εργο σου μιλαει μονο του
:thumbup::thumbup::thumbup:

O "δεινοσαυρος" αδελφε ειναι ΘΗΣΑΥΡΟΣ για την ΙΣΤΟΡΙΑ του Ελληνικου bodybuilding, εαν δουμε τις ημερομηνιες βλεπουμε οτι ΠΟΛΥ πριν απο τους επισημους αγωνες υπηρχε καποιος που ΠΡΑΓΑΜΤΙΚΑ αγαπουσε το αθλημα ! ;)

Για εμενα προσωπικα ειναι ο SHADOW της Ελλαδας οσο βαρυ και αν ακουγετε !:thumbup:

Σε ευχαρηστω...:love:

Levrone
28-09-10, 14:18
Ο κυριος Ηρακλης ειναι ενας απιστευτος ανθρωπος,

ειχα την ΤΥΧΗ να τον γνωρισω στο γυμναστηριο του Στελιου,

και ειναι αυτο που λεμε ΣΕΒΑΣΜΟΣ!

Καθε κουβεντα του ειναι μια εμπειρια, και θα βοηθησει ακομη και με τον πιο πιτσιρικα αθλουμενο.

Ουτε συμφερον , ουτε κερδος, ουτε τιποτα, οπως το λεει ο Στελιος, ΓΝΗΣΙΑ ΑΓΑΠΗ για το αθλημα.

S. KTISTAKIS
28-09-10, 17:04
Τον επομενο αθλητη "πισω απο τα φωτα" τον γυμναζω 3,5 χρονια,,,

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (27ετων 1,80 80kg)

1619816199

Eddie
28-09-10, 17:10
Πολυ καλο και αρμονικο σωμα!!!Το τελειο για πολλους.

Ισως το μονο που με χαλαει λιγο ειναι τα χερια του που για το υπολοιπο σωμα πιστευω ειναι λιγο αδυνατα,κατα τ αλλα ειναι αψογος!!!

Manos1989
28-09-10, 18:14
Φοβερός και ο 2ος! Συγχαρητήρια και όπως είπε και ο Eddie,εμπίπτει στη δική μου κατηγορία του τέλειου!
Πολύ θα ήθελα να ήξερα τι χρειάζεται για να φτιάξει κάποιος τέτοιο σώμα.....πέρα από το κλασσικό(και απόλυτα σωστό φυσικά),διατροφή+προπόνηση.:toast:

StormRid3r
28-09-10, 19:05
Φοβερα προτυπα και ο Πανος και ο Γιαννης. Ανετα κερδιζουν καποιον τιτλο. Τα συγχαρητηρια μου στους ιδιους και στον γυμναστη βεβαιως βεβαιως.....

S. KTISTAKIS
28-09-10, 19:22
Φοβερα προτυπα και ο Πανος και ο Γιαννης. Ανετα κερδιζουν καποιον τιτλο. Τα συγχαρητηρια μου στους ιδιους και στον γυμναστη βεβαιως βεβαιως.....

Aυτο για τους αγωνες και τους τιτλους το εχω διαπιστωσει και εγω μεσα απο την καθημερινη προσπαθεια αυτων των παιδιων.

Ομως καταλαβα οτι ειναι προτιμοτερο να εργάζεσαι σκληρά όχι μόνο γιατί αυτό θα σου φέρει ανταμοιβές, αλλά και γιατί θα σε κάνει να αισθάνεσαι πιο ικανός και πιο άξιος. :thumbup:

Οι ψυχές των αθλητων που σταματούν να νοιάζονται για την ποιότητα της δουλειάς τους και ενδιαφέρονται μόνο για τα ανταλλάγματα (αγωνες), παθαίνουν ένα είδος διάβρωσης.......;)

Rise above
28-09-10, 19:38
πολύ καλός και πολύ ωραία φλεβηκοτητα τα χερια δε νομίζω να υστερούν απλά δεν έχει πάρει πόζα που να τα αναδεικνύει.

βάλε και καμια φωτογραφία πόδια άμα υπάρχει...

S. KTISTAKIS
29-09-10, 15:35
πολύ καλός και πολύ ωραία φλεβηκοτητα τα χερια δε νομίζω να υστερούν απλά δεν έχει πάρει πόζα που να τα αναδεικνύει.

βάλε και καμια φωτογραφία πόδια άμα υπάρχει...

Rise δες που στον ανεβασα για να δεις και ποδια !;)

16250

Rise above
29-09-10, 17:03
:clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
12-10-10, 14:30
Eνα σωμα το οποιο θεωρω το καλυτερο απο αποψη (ανετης) συντηρησης ειναι του ΠΑΝΟΥ!
Συνεργαζομαστε πανω απο 5 χρονια.

Στην 3η φωτο με τον Andreas Frey κατα την επισκεψη του στη ΚΡΗΤΗ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (27 ετων 90kg)

16721

16722

16723

16724

madpekon
13-10-10, 03:41
Εγω τωρα οτι και να πω ειναι λιγο απιστευτα κορμια ολοι τους.Ελπιζω με τοσο που γυμναζομαι τα τελευταια 5 χρονια καποια στιγμη να τους φτασω.

Theo_Sorc
13-10-10, 11:05
:thumbup::thumbup:

Μπραβο κ παλι οι αθλητες σου είναι σε αψογη κατασταση :clap::clap:

niga
13-10-10, 13:22
Eνα σωμα το οποιο θεωρω το καλυτερο απο αποψη (ανετης) συντηρησης ειναι του ΠΑΝΟΥ!
Συνεργαζομαστε πανω απο 5 χρονια.

Στην 3η φωτο με τον Andreas Frey κατα την επισκεψη του στη ΚΡΗΤΗ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (27 ετων 90kg)



φιλαράκι οι αθλητές σου είναι Άψογοι με A κεφαλαιο μπράβο σου!!!!!!!!!!!να έρθω k εγώ να με κανεις k μένα έτσι??? :weights::weights::weights::weights::weights:

Manos1989
13-10-10, 13:26
Πλάκα πλάκα πόσα θες να ρθω κι εγώ μια βόλτα και να φύγω σαν αυτούς?:turtle:
Just name a price!!!!!!

S. KTISTAKIS
14-10-10, 22:30
Περα απο το να ερθει καποιος να δοκιμασει καποιες τεχνικες και συνδιασμους προπονησης ολα τα αλλα τα εχει στο τοπο διαμονης του....:welcome:

Μυστικα δεν υπαρχουν απλα καποια "πραγματα" πρεπει να γινοντε σωστα σε σχεση με καποια αλλα για να εχει καποιος τα ποθητα αποτελεσματα οπως τα παιδια παραπανω.;)

16790

f-panos
15-10-10, 18:36
Παντως ολοι οι αθλητες σου ειναι καταπληκτικοι συγχαρητηρια στα παιδια αλλα πολλα μπραβο κ σε εσενα, το λεει κ το επιθετο σου πραγματικος ΚΤΙΣΤΗΣ (σωματων)!!!:)

Qlim4X
15-10-10, 22:27
Συνχαριτιρια στα παιδια για την προσπαθια αλλα και σε σενα για τις γλωσεις:toast:

θα σου ηταν ευκολο να μας ποσταρεις κανενα απο τα προγραματα που κανουν τα παιδια για ογκο και γραμοση?

S. KTISTAKIS
16-10-10, 22:14
Παμε τωρα να δουμε το "μοντελο" της παρεας με παρουσια σε τευχη του MEN'S HEALTH και πρωταθλητη σε αγωνες SUPER MOTO!

ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (35 ετων 78kg)

16846168471684816849

Gaspari
17-10-10, 03:15
Ενα μπράβο είναι λίγο είτε σε σένα είτε στους αθλητές αυτούς.. Θέλει πίσμα πίστη και αφοσίωση για να επιτύχεις τέτοιο σώμα!
Υ.Γ. Θα με βοηθήσεις να γίνω και γω έτσι; :D

Tasos Green
17-10-10, 04:11
παρα πολυ καλος ο τυπος! φαίνεται οτι ειναι σωστα δουλεμενος μπραβο του....:clap:

Polyneikos
17-10-10, 14:03
Στελιο συγχαρητηρια για τους αθλητες σου,τους κόπους τους και το αποτελεσμα..Να υποθεσω ότι ερχονται όλοι στο γυμναστηριο σου;;:thumbup:

S. KTISTAKIS
17-10-10, 14:12
Στελιο συγχαρητηρια για τους αθλητες σου,τους κόπους τους και το αποτελεσμα..Να υποθεσω ότι ερχονται όλοι στο γυμναστηριο σου;;:thumbup:

Ειναι παιδια που ερχονται στο γυμναστηριο μου η γυμναζονται καπου αλλου παντα με την καθοδηγηση μου και δεν εχουν λαβει ποτε μερος σε καποιο αγωνα! :welcome:

Για εμενα αυτοι οι ανθρωποι ειναι η πραγματικη πηγη εμπνευσης για το χωρο αλλα και την ιδια τη ζωη και της αξιες της! :thumbup:

S. KTISTAKIS
17-10-10, 14:35
Mιας και αρχησαμε με τα "μοντελα" να παρουσιασω τον βενιαμην της παρεας που μου εχει κανει τη ζωη δυσκολη με τα ΠΑΓΩΤΑ που τρωει....:rolf:

1 χρονο προπονησης.

ΑΛΕΚΟΣ ΝΑΤΣΑΚΟΣ (17ετων 70kg)

Στην 6η φωτο με το ζευγαρι του ΜΑΤΡΑΚΟ ΓΙΩΡΓΟ!

Στην 2η φωτο τον τσακωσα να τρωει παγωτο στη παραλια! Του το εφαγα και εβαλε τα κλαματα.:P

1685016851168521685316854168551685616857

Eddie
17-10-10, 15:07
Ωραιος ο μικρος!!!!Φαινεται οτι το χει!!

Κι ο Ματρακος ομως respect:bowdown:
Μεγαλο ταλεντο.

Mitsen
17-10-10, 18:35
Mιας και αρχησαμε με τα "μοντελα" να παρουσιασω τον βενιαμην της παρεας που μου εχει κανει τη ζωη δυσκολη με τα ΠΑΓΩΤΑ που τρωει....:rolf:

1 χρονο προπονησης.

ΑΛΕΚΟΣ ΝΑΤΣΑΚΟΣ (17ετων 70kg)

Στην 6η φωτο με το ζευγαρι του ΜΑΤΡΑΚΟ ΓΙΩΡΓΟ!

Στην 2η φωτο τον τσακωσα να τρωει παγωτο στη παραλια! Του το εφαγα και εβαλε τα κλαματα.:P

17 χρονων και είναι έτσι?
Ουάουυυυ!:shock::shock::shock:

Μα ποσο καιρό γυμνάζεται?:unsure::unsure:

Manos1989
17-10-10, 18:46
17 χρονων και είναι έτσι?
Ουάουυυυ!:shock::shock::shock:

Μα ποσο καιρό γυμνάζεται?:unsure::unsure:

1 χρόνο όπως γράφει ;)
Σε 1 χρόνο με τα πάντα τέλεια και δεν μιλώ μόνο για διατροφή+προπόνηση προφανώς,μπορείς να γίνεις έτσι...(ανάλογα βέβαια και από το επίπεδο που ξεκινάς)

Mitsen
17-10-10, 18:50
1 χρόνο όπως γράφει ;)
Σε 1 χρόνο με τα πάντα τέλεια και δεν μιλώ μόνο για διατροφή+προπόνηση προφανώς,μπορείς να γίνεις έτσι...(ανάλογα βέβαια και από το επίπεδο που ξεκινάς)

και πάλι ποσα μυϊκά κιλά να πάρει σε ένα χρόνο? 2? 3?

Το παλικάρι φαίνεται ότι τόχει!:bowdown:
Αν μέσα σε 1 χρόνο είχε τέτοια πρόοδο σκέψου σε 10 χρονια!:bbbiceps:

Manos1989
17-10-10, 20:09
και πάλι ποσα μυϊκά κιλά να πάρει σε ένα χρόνο? 2? 3?

Το παλικάρι φαίνεται ότι τόχει!:bowdown:
Αν μέσα σε 1 χρόνο είχε τέτοια πρόοδο σκέψου σε 10 χρονια!:bbbiceps:

εχμμμ μάλλον δεν έπιασες τι εννοούσα λέγοντας ότι δεν μιλάω μόνο για προπόνηση και διατροφή....;)

giannis64
17-10-10, 20:57
:moderator:

m3ssias
17-10-10, 23:43
εχμμμ μάλλον δεν έπιασες τι εννοούσα λέγοντας ότι δεν μιλάω μόνο για προπόνηση και διατροφή....;)


Ο,τι κανεις καλα ειναι

Gaspari
18-10-10, 00:40
Mιας και αρχησαμε με τα "μοντελα" να παρουσιασω τον βενιαμην της παρεας που μου εχει κανει τη ζωη δυσκολη με τα ΠΑΓΩΤΑ που τρωει....:rolf:

1 χρονο προπονησης.

ΑΛΕΚΟΣ ΝΑΤΣΑΚΟΣ (17ετων 70kg)

Στην 6η φωτο με το ζευγαρι του ΜΑΤΡΑΚΟ ΓΙΩΡΓΟ!

Στην 2η φωτο τον τσακωσα να τρωει παγωτο στη παραλια! Του το εφαγα και εβαλε τα κλαματα.:P

Για πόσο ύψος μιλάμε;

TRIANTAFYLLOU
18-10-10, 00:47
1 χρόνο όπως γράφει ;)
Σε 1 χρόνο με τα πάντα τέλεια και δεν μιλώ μόνο για διατροφή+προπόνηση προφανώς,μπορείς να γίνεις έτσι...(ανάλογα βέβαια και από το επίπεδο που ξεκινάς)


άνετα αν έχει ταλέντο και θέληση κάποιος σ αυτη την ηλικία μπορεί να φτάσει σ αυτό το επίπεδο και με σωστή καθοδήγηση , εγω το πιστεύω ακράδαντα γιατι και αθλητές μου κέρδισαν σε πανελλήνια με ενα και ενάμιση χρόνο προπόνησης , γιατι είχαν το ταλέντο αλλα το αξιοποίησαν κιόλας χωρίς μεγάλες μάζες μόνο φινίρισμα και συμμετρία .

αυτοι οι αθλητές που βλέπουμε πιο πάνω αν το ήθελαν άνετα κατέβαιναν σε αγώνες με αξιώσεις :clap::clap::clap:

Menios Ser1985
18-10-10, 03:49
και πάλι ποσα μυϊκά κιλά να πάρει σε ένα χρόνο? 2? 3?

Το παλικάρι φαίνεται ότι τόχει!:bowdown:
Αν μέσα σε 1 χρόνο είχε τέτοια πρόοδο σκέψου σε 10 χρονια!:bbbiceps:

Μακάρι να ήταν πάντα έτσι!Δυστυχώς όμως το σώμα δεν αντιδράει συνέχεια με τον ίδιο τρόπο και πολλές φορές ενώ κάνουμε τα πάντα τέλεια και προσεγμένα,δεν βλέπουμε τα αποτελέσματα που περιμέναμε!:(

Mitsen
18-10-10, 19:34
εχμμμ μάλλον δεν έπιασες τι εννοούσα λέγοντας ότι δεν μιλάω μόνο για προπόνηση και διατροφή....;)


:moderator:

Aαααααααα!
Τώρα κατάλαβα νάναϊ καλά ο Γιάννης με την σπόντα του!:rolf:

D.ANTONIADIS
18-10-10, 22:05
O STELIOS DEN FTIAXNI MONO ATOMA STIN KRITI ALLA SE OLI THN ELLADA KAI EKTOS ELLADOS, TO EXI,KSERI KAI PISTEPSEME INE KIA LIGO GURU.
GIA SOU STELIO.:toast:

S. KTISTAKIS
18-10-10, 23:38
O STELIOS DEN FTIAXNI MONO ATOMA STIN KRITI ALLA SE OLI THN ELLADA KAI EKTOS ELLADOS, TO EXI,KSERI KAI PISTEPSEME INE KIA LIGO GURU.
GIA SOU STELIO.:toast:

Eσενα καπου σε εχω ξαναδει φιλε μου αλλα δεν μπορω να θυμηθω? :P

Μηπως ειχες πιο μακρια μαλλια ?:rolf:

Το τι ειμαι στο εξωτερικο ΝΤΙΟ θα το δουνε οταν παρουσιασω και εγω την ομαδα μου.....:wave:

Απλα μου αρεσει να εργαζομε οπως γραφει το tattoo........

16901

Gaspari
19-10-10, 00:12
Eσενα καπου σε εχω ξαναδει φιλε μου αλλα δεν μπορω να θυμηθω? :P

Μηπως ειχες πιο μακρια μαλλια ?:rolf:

Το τι ειμαι εξω ΝΤΙΟ θα το δουνε οταν παρουσιασω και εγω την ομαδα μου.....:wave:

Απλα μου αρεσει να εργαζομε οπως γραφει το tattoo........

Μεγάλε δεν μου είπες όμως ακόμα.. Ποιό το ύψος του 17χρονου τύπου που έβαλες;

S. KTISTAKIS
19-10-10, 00:33
Μεγάλε δεν μου είπες όμως ακόμα.. Ποιό το ύψος του 17χρονου τύπου που έβαλες;

1.78 m:love:

loukiss
19-10-10, 11:19
1.78 cm:love:

δλδ ουτε 2 εκατοστα :P

S. KTISTAKIS
19-10-10, 12:43
δλδ ουτε 2 εκατοστα :P

Mε αγαπη :awesome:

mik
19-10-10, 13:43
O STELIOS DEN FTIAXNI MONO ATOMA STIN KRITI ALLA SE OLI THN ELLADA KAI EKTOS ELLADOS, TO EXI,KSERI KAI PISTEPSEME INE KIA LIGO GURU.
GIA SOU STELIO.:toast:

αληθευει η παραπανω προταση?
αν ναι μπορει να γινει με εναν αρχαριο?
(αν θελετε κ με πμ?)
:green:

metz
19-10-10, 15:19
Περα απο το να ερθει καποιος να δοκιμασει καποιες τεχνικες και συνδιασμους προπονησης ολα τα αλλα τα εχει στο τοπο διαμονης του....:welcome:

Μυστικα δεν υπαρχουν απλα καποια "πραγματα" πρεπει να γινοντε σωστα σε σχεση με καποια αλλα για να εχει καποιος τα ποθητα αποτελεσματα οπως τα παιδια παραπανω.;)

Τον μικρό στη φοτό τον προορίζεις για τον επόμενο Mr O;;;


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=16790&d=1287084757

Πολύ καλή και εντυπωσιακή δουλειά, συγχαρητήρια και σ' εσένα και στους αθλητές!

D.ANTONIADIS
19-10-10, 16:24
αληθευει η παραπανω προταση?
αν ναι μπορει να γινει με εναν αρχαριο?
(αν θελετε κ με πμ?)
:green:

NAI,DEN TO LEO MONO ALLA KAI TO IPOGRAFO KAI OPIOS DEN PISTEVI 23/5/2010
NATIONALS STIN THESSALONIKI [MASTERS 1st PLACE] TELOS.

paulakos
19-10-10, 16:39
δλδ ουτε 2 εκατοστα :P

XAXAXAXAXA νομιζω δεν σε καταλαβε!!!!!

Titanium
19-10-10, 17:31
δλδ ουτε 2 εκατοστα :P

xaxaxa:rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
19-10-10, 22:42
Ισως ο πιο μυωδης μπαρμπερης στην Ελλαδα ο παρακατω αθλητης πισω απο τα φωτα!:)

Περιτο να πουμε ποιοι πανε στο μαγαζι του ΔΗΜΗΤΡΗ.....;)

ΚΑΛΟΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (36 ετων 1.75m 85kg)

1695416955

Manos1989
19-10-10, 22:44
Tι στο καλό ρε παιδί μου? Dream team κατεβάζεις?
Είναι όλοι τέλειοι πραγματικά!
Θα έχεις βαρεθεί να ακούς συγχαρητήρια αλλά τι άλλο να πω....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ


κανε με κι εμενα έτσι:P

S. KTISTAKIS
19-10-10, 22:52
Tι στο καλό ρε παιδί μου? Dream team κατεβάζεις?
Είναι όλοι τέλειοι πραγματικά!
Θα έχεις βαρεθεί να ακούς συγχαρητήρια αλλά τι άλλο να πω....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ


κανε με κι εμενα έτσι:P

Οπως ξερεις το ονομα dream team ανηκει σε αμερικανικη ομαδα! ;)

Υπομονη μεχρι να δειτε λοιπον ποια ειναι η δικη μου dream team (ΑΜΕΡΙΚΗ) !:awesome:

crow
20-10-10, 11:19
Οπως ξερεις το ονομα dream team ανηκει σε αμερικανικη ομαδα! ;)

Υπομονη μεχρι να δειτε λοιπον ποια ειναι η δικη μου dream team (ΑΜΕΡΙΚΗ) !:awesome:

Κυριε Κτιστακη τωρα που θα παω κ εγω Αμερικη μπορειτε να με παρετε στην ομαδα σας???????

S. KTISTAKIS
20-10-10, 11:27
Κυριε Κτιστακη τωρα που θα παω κ εγω Αμερικη μπορειτε να με παρετε στην ομαδα σας???????

Δυστηχως η ομαδα αυτη εχει μονο αθλητες του OLYMPIA........:welcome:

crow
20-10-10, 11:33
Δυστηχως η ομαδα αυτη εχει μονο αθλητες του OLYMPIA........:welcome:

:-?:-?:-?:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Δεν πειραζει θα το αντεξω κ αυτο.
Αντε βρε κ τωρα που θα γεμισει κ η ελλαδα επαγγελματιες αθλητες βλεπω να αρχιζεις να τους περνας απο καστινκ......αλλωστε εμεις τις καρτες ετσι τις μοιραζουμε, ειμαστε LARGE κ σε αυτο :welcome:

Manos1989
20-10-10, 11:37
Δυστηχως η ομαδα αυτη εχει μονο αθλητες του OLYMPIA........:welcome:

wHaT?!?!
elaborate plz.

Polyneikos
20-10-10, 16:58
Δυστηχως η ομαδα αυτη εχει μονο αθλητες του OLYMPIA........:welcome:

Στελιο εχε το νου σου να τους προπονεις ή εστω και να τους ντύνεις γιατι αν πρόκειται να τους ταιζεις,θα μπεις μεσα !!!:turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
20-10-10, 17:17
Στελιο εχε το νου σου να τους προπονεις ή εστω και να τους ντύνεις γιατι αν πρόκειται να τους ταιζεις,θα μπεις μεσα !!!:turtle::turtle:

Αυτοι με "τα'ι'ζουν" μην ανυσηχεις ! ;)

Polyneikos
20-10-10, 19:31
Eπεσε το τυρι,δεν ριχνεις και την φακα για να μπούμε και λίγο στο νόημα βρε Στελιο;:green:
Αναφερεσαι σε αθλητες που ερχονται για διακοπες στην Κρητη και για καποια guest posing στους αγωνες σου (Badell,Υaxeni ,κτλ) ή για αθλητες που παίζουν ή εχουν βλεψεις για το Ολυμπια;Δωσε μας αποκλειστικοτητα !:toast:

S. KTISTAKIS
20-10-10, 20:24
Eπεσε το τυρι,δεν ριχνεις και την φακα για να μπούμε και λίγο στο νόημα βρε Στελιο;:green:
Αναφερεσαι σε αθλητες που ερχονται για διακοπες στην Κρητη και για καποια guest posing στους αγωνες σου (Badell,Υaxeni ,κτλ) ή για αθλητες που παίζουν ή εχουν βλεψεις για το Ολυμπια;Δωσε μας αποκλειστικοτητα !:toast:

Μην βιαζεσαι:sleeping:

Κατσε τωρα φτιαχνω τη "φακα" :rolleyes:

Titanium
20-10-10, 20:28
Πολυ μυστηριο εχει πεσει σε αυτο το τοπικ.....:chinese::P

S. KTISTAKIS
20-10-10, 20:37
Aπο το μυστηριο παμε σε ενα "τρελο" ζευγαρι αθλητων πισω απο τα φωτα....

ΑΛΕΚΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ !

Ποιος θα μας πει ποιον αθλητη φιλοξενησαμε στη πρωτη φωτο?

Για να βοηθησω: δεν θα ειναι μελος της dream team:???:

1696516966169671696816969

El Topo
20-10-10, 21:26
Τον μικρό στη φοτό τον προορίζεις για τον επόμενο Mr O;;;


Ο πιτσιρίκος έχει ωραίο σώμα για την ηλικία του (και γενικά), αφού είναι φουλ γραμμωμένος. Σε καμία περίπτωση όμως δεν έχει σωματότυπο bodybuilder, άλλωστε δεν είναι και το ζητούμενό του αυτό απ'ό, κατάλαβα.
Και οι περισσότεροι αθλητές του κ. Κτιστάκη που είδαμε σε φώτο, δε νομίζω πως έχουν τέτοιες βλέψεις και καλά κάνουν ίσως, αφού το σώμα τους είναι ήδη πολύ αρμονικό και ωραίο.

Απλά για αγώνες bb δεν κάνουν, αφού το σώμα των περισσοτέρων δεν είναι ιδανικό για κάτι τέτοιο.

Όπως και να'χει, συγχαρητήρια στα παιδιά για τον κόπο τους αλλά και στον προπονητή.

pan0z
20-10-10, 21:48
Ο πιτσιρίκος έχει ωραίο σώμα για την ηλικία του (και γενικά), αφού είναι φουλ γραμμωμένος. Σε καμία περίπτωση όμως δεν έχει σωματότυπο bodybuilder, άλλωστε δεν είναι και το ζητούμενό του αυτό απ'ό, κατάλαβα.
Και οι περισσότεροι αθλητές του κ. Κτιστάκη που είδαμε σε φώτο, δε νομίζω πως έχουν τέτοιες βλέψεις και καλά κάνουν ίσως, αφού το σώμα τους είναι ήδη πολύ αρμονικό και ωραίο.

Απλά για αγώνες bb δεν κάνουν, αφού το σώμα των περισσοτέρων δεν είναι ιδανικό για κάτι τέτοιο.

Όπως και να'χει, συγχαρητήρια στα παιδιά για τον κόπο τους αλλά και στον προπονητή.

Πως ειναι δηλαδη ενας σωματοτυπος για ββ?

Mitsen
20-10-10, 21:55
Aπο το μυστηριο παμε σε ενα "τρελο" ζευγαρι αθλητων πισω απο τα φωτα....

ΑΛΕΚΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ !

Ποιος θα μας πει ποιον αθλητη φιλοξενησαμε στη πρωτη φωτο?

Για να βοηθησω: δεν θα ειναι μελος της dream team:???:

WOOOW :shock:Απίστευτοι!
Θες να μας δώσεις λίγες πληροφορίες? Ποσο χρονων είναι και ποσο καιρό γυμνάζονται?

edit: η κοπελια όλα τα λεφτά την παντρεύομαι!:bowdown:

S. KTISTAKIS
20-10-10, 22:09
edit: η κοπελια όλα τα λεφτά την παντρεύομαι!:bowdown:

Eιναι ζευγαρι ειπαμε :unsure:

Τι εγινε ρε παιδια με το κουιζ κανεις δεν ξερει τον τυπο διπλα στον Αλεκο? :confused:

16973

metz
20-10-10, 22:23
Ο πιτσιρίκος έχει ωραίο σώμα για την ηλικία του (και γενικά), αφού είναι φουλ γραμμωμένος. Σε καμία περίπτωση όμως δεν έχει σωματότυπο bodybuilder, άλλωστε δεν είναι και το ζητούμενό του αυτό απ'ό, κατάλαβα.
Και οι περισσότεροι αθλητές του κ. Κτιστάκη που είδαμε σε φώτο, δε νομίζω πως έχουν τέτοιες βλέψεις και καλά κάνουν ίσως, αφού το σώμα τους είναι ήδη πολύ αρμονικό και ωραίο.

Απλά για αγώνες bb δεν κάνουν, αφού το σώμα των περισσοτέρων δεν είναι ιδανικό για κάτι τέτοιο.

Όπως και να'χει, συγχαρητήρια στα παιδιά για τον κόπο τους αλλά και στον προπονητή.

Σ' έχασα.... που την είδες τη γράμμωση; Μπέμπης είναι!!! :turtle::turtle::turtle:

Μάλλον άλλη φοτο σχολιάζεις...

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=16790&d=1287084757

El Topo
20-10-10, 22:48
Σ' έχασα.... που την είδες τη γράμμωση; Μπέμπης είναι!!! :turtle::turtle::turtle:

Μάλλον άλλη φοτο σχολιάζεις...

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=16790&d=1287084757

Mα το παιδί είναι πολύ γραμμωμένο (για τον Αλέκο μιλάω), τι σχέση έχει το ότι είναι μπέμπης? Γράμμωση με την κλασσική έννοια του όρου, δηλαδή κοιλιακούς, φλέβες κλπ. Πιστεύω πως για κάποιον που κάνει απλά διατρφή, άντε παίρνει και ελάχιστα συμπληρώματα, αυτή πάνω κάτω είναι η γράμμωση που μπορεί να πάρει.
Από εκεί και πάνω, η διατροφή μάλλον δεν αρκεί, εκτός κι αν μιλάμε για τρελά γονίδια.


Πως ειναι δηλαδη ενας σωματοτυπος για ββ?

Σίγουρα πολύ πιο μεσομορφικός από του παιδιού στο οποίο αναφέρομαι παραπάνω, δηλαδή αρκετά μεγαλύτερο άνοιγμα πλάτης απ'ότι μέση κλπ.
Κάτι σαν αυτό που βλέπω στη φώτο σου δηλαδή.

Άλλωστε και ο ίδιος ο προπονητής χαρακτήρισε το παιδί ως μοντέλο, άρα προς τα εκεί είναι οι βλέψεις του.
Και είναι σχεδόν αδύνατο ένα σώμα μοντέλου να γίνει όμοιο με ενός bb, όπως και το αντίθετο φυσικά.
Πάντα φυσικά μιλάμε για υψηλό επίπεδο, όχι για ερασιτέχνες,

S. KTISTAKIS
20-10-10, 22:54
Σίγουρα πολύ πιο μεσομορφικός από του παιδιού στο οποίο αναφέρομαι παραπάνω, δηλαδή αρκετά μεγαλύτερο άνοιγμα πλάτης απ'ότι μέση κλπ.
Κάτι σαν αυτό που βλέπω στη φώτο σου δηλαδή.

Άλλωστε και ο ίδιος ο προπονητής χαρακτήρισε το παιδί ως μοντέλο, άρα προς τα εκεί είναι οι βλέψεις του.
Και είναι σχεδόν αδύνατο ένα σώμα μοντέλου να γίνει όμοιο με ενός bb, όπως και το αντίθετο φυσικά.
Πάντα φυσικά μιλάμε για υψηλό επίπεδο, όχι για ερασιτέχνες,

El Topo να σε ρωτησω κατι απλο: ο τυπος διπλα στον Αλεκο με την κοιλια θα μπορουσε να παιξει ο σωματοτυπος του για OLYMPIA ?

16974

Eddie
20-10-10, 23:01
Ελ τοπο τι σχεση εχει ο σωματοτυπος τωρα?Αφου τα μεσα υπαρχουν..πολλοι εκτομορφοι οσο και ενδομορφοι εχουν κανει καριερα,εννοειται οτι οι μεσομορφοι ειναι προικισμενοι αλλα ολα γινονται.

Στελιο πολυ καλοι οι αθλητες σου,ενας προς εναν.Και η κοπελα κανει εντυπωση γιατι δεν εχει συνηθισει το ματι μας οσο να ναι..

Τωρα θα μας πεις ποιος ειναι ο κυριος η θα σκασουμε?:lol:

Δε παει πουθενα το μυαλο μου:)

S. KTISTAKIS
20-10-10, 23:40
Τωρα? ;)


1697616977

beefmeup
20-10-10, 23:44
Τωρα? ;)

α,ναι..καπου τον ειχα δει με μουσακι αλλα δεν μου "ηρθε"..
καλη φαση..:thumbup:

a.minidis
20-10-10, 23:45
Τωρα? ;)χαχαχαχαχ και στοεχω πει ρε αδερφε,..μην δειχνησ ολες μου τις :P:Pφοτο!!!:eleph:

Eddie
20-10-10, 23:45
:shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid::shock::affraid:

Δε το περιμενα με τιποτα να ειναι ο Flex,ακομα και τωρα που τον ξανακοιταω αν δεν ελεγες οτι ειναι ο φλεξ δε θα το πιστευα.

El Topo
20-10-10, 23:48
El Topo να σε ρωτησω κατι απλο: ο τυπος διπλα στον Αλεκο με την κοιλια θα μπορουσε να παιξει ο σωματοτυπος του για OLYMPIA ?

O μαύρος? Με τα 1000...

Polyneikos
20-10-10, 23:49
Αγνωριστος ο FLEX,θελει πολυ προσπαθεια για να τον καταλαβεις,φοραει και γυαλια κ δεν μας βοηθουσε....
Παλι καλα που δεν είπε κανεις ότι δεν κανει:turtle::turtle:

beefmeup
20-10-10, 23:51
O μαύρος? Με τα 1000...

:bowdown::bowdown::bowdown:

S. KTISTAKIS
20-10-10, 23:53
O μαύρος? Με τα 1000...

Και ομως επεσες εξω ,εχει καταστραφει.....:thumbdown:

beefmeup
20-10-10, 23:54
Και ομως επεσες εξω ,εχει καταστραφει.....:thumbdown:

οταν λες "καταστραφει",εννοεις για αγωνιστικο ββ??

S. KTISTAKIS
20-10-10, 23:56
χαχαχαχαχ και στοεχω πει ρε αδερφε,..μην δειχνησ ολες μου τις :P:Pφοτο!!!:eleph:

Ρε Τασο μια φωτο σου εχω να μην την ανεβασω? :turtle:

S. KTISTAKIS
20-10-10, 23:58
οταν λες "καταστραφει",εννοεις για αγωνιστικο ββ??

Δεν εχω το δικαιωμα να πω κατι για το πως περναει (σωματικα - ψυχολογικα - οργανικα)........:-|

beefmeup
20-10-10, 23:59
Δεν εχω το δικαιωμα να πω κατι η το πως περναει (σωματικα - ψυχολογικα - οργανικα)......................:-|

τοτε τι εννοεις με αυτο?


Και ομως επεσες εξω ,εχει καταστραφει.....:thumbdown:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 00:00
τοτε τι εννοεις με αυτο?

ΠΟΛΛΑ....;)

beefmeup
21-10-10, 00:01
ΠΟΛΛΑ....;)

οκ,check:welcome:

Mitsen
21-10-10, 00:06
Μιλάτε με γρίφους, αφήνεται πολλά να ειπωθούν, περί ανεμων και υδάτων μερικές φορες...

Λίγο ποιο συγκεκριμένοι δεν γίνεται ρε μάγκες μου τα πιάνουμε και εμείς?:green:
Διαφορετικά να φαντάζομαι τι μπορεί να εννοεί ο καθένας δεν λέει!

Muscleboss
21-10-10, 00:40
Γειά σου ρε Στέλιο γλύπτη σωμάτων με την ομάδα σου. Keep it coming! :thumbup:

Πάντως μη μασσάτε ρε παιδιά, αν αυτός είναι o Flex Wheeler εγώ είμαι ο Dorian Yates! :rolf:

MB

beefmeup
21-10-10, 00:50
Γειά σου ρε Στέλιο γλύπτη σωμάτων με την ομάδα σου. Keep it coming! :thumbup:

Πάντως μη μασσάτε ρε παιδιά, αν αυτός είναι o Flex Wheeler εγώ είμαι ο Dorian Yates! :rolf:

MB

ρε συ ντοριαν,ο φλεξ δεν εχει τατου στα χερια κατι tribal σχεδια τα τελευταια χρονια??
παντου σε οτι φοτο εχω δει με τατου ειναι:???:

TRIANTAFYLLOU
21-10-10, 01:15
η αλήθεια και γω που το είδα δεν καταλαβα κάτι σαν κορμιέρ πήγα να πω η κανέναν άλλο αλλα φλέχ δεν θα λεγα

άσχετο μ αυτο , εδω στην φωτο είναι καλύτερος απο πολλους επαγγελματίες οφ , τωρα το τι προβλήματα ψυχολογικα η σωματικα , ούτε ο πρώτος ούτε και ο τελευταίος είναι και τα πραγματικα αίτια του τι του συμβαίνει τα ξέρει μόνο αυτός και μακάρι να το ξεπεράσει αν κάτι τρέχει

και απο την στιγμή που δεν ξέρω αν έχει πεί κάτι σε δημόσια συνέντευξη σαν δημόσιο πρόσωπο αφού πρωταγωνιστούσε για χρόνια στο ολύμπια , τότε ότι και να λέμε είναι εικασίες και τζάμπα καθόμαστε και σχολιάζουμε.

και αν εμπιστευτικά έχει πεί σε κάποιον φίλο η κάποιοι που τον έζησαν πάει να πεί ότι κάποια πράγματα δεν θα ήθελε να βγούν πρός τα έξω , πόσο μάλιστα με υπονοούμενα και αοριστα , όπου εκεί μπορεί ο καθένας να δημιουργήσει την δική του εικόνα έστω και λανθασμένη για τον φλεξ , είναι άδικο γιατι αλλοιώνουμε την εικόνα και το πιθανό πρόβλημα , γιατι χίλια δυο θα μπορούσαν να ειπωθούν.

εκτός αν κάποιος γνωρίζει απο βάσιμα στοιχεία, η καταγεγραμένα απο κάποια συνέντευξη του , κάτι συγκεκριμένο όπως για πολλους που ξέραμε συγκεκριμένα πράγματα , προβλήματα ψυχολογικα και υγείας που είχαν και οι ίδιοι παραδεχτεί, η έχουν υποπέσει και σε βαρυα ποινικά αδικήματα

Menios Ser1985
21-10-10, 01:23
Γειά σου ρε Στέλιο γλύπτη σωμάτων με την ομάδα σου. Keep it coming! :thumbup:

Πάντως μη μασσάτε ρε παιδιά, αν αυτός είναι o Flex Wheeler εγώ είμαι ο Dorian Yates! :rolf:

MB

+1:thumbup:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 09:57
Α! ρε ΜΗΝΙΔΗ τελικα ειχες δικιο : στην ΕΛΛΑΔΑ σωπαινει εκεινος που εδωσε και μιλαει εκεινος που περνει:thumbup:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 10:14
Η γλυπτικη συνεχιζεται με τον "αλητη" της παρεας :weights:

ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΛΙΟΤΗΣ (102kg 1.92 m 27ετων)

16980169811698216983

metz
21-10-10, 10:17
Δεν εχω το δικαιωμα να πω κατι για το πως περναει (σωματικα - ψυχολογικα - οργανικα)........:-|

Αφού δεν έχεις δικαίωμα να πεις τίποτε τότε μην λες, γιατί και ο υπαινιγμός είναι ουσιαστικά κάτι παρεμφερές - οι λεπτομέρειες λείπουν...

Εδώ κάνουμε συζήτηση, το να πετάει κάποιος μια ατάκα και μετά να λέει ''άσε δεν μπορώ να σου πω'' δεν βλέπω τι μπορεί να δώσει σε ένα τέτοιο φόρουμ...

Polyneikos
21-10-10, 12:40
Τα οργανικα και σωματικα προβλήματα που εχουν προκύψει στον Flex Wheeler είναι λίγο πολύ γνωστα και εχουν ακουστει αλλα και διαβαστει σε πολλα μεσα...
Όσο για τα ψυχολογικα ,ο Θεος και η ψυχη του...Σε αυτες τις περιπτωσεις στα μερη μου λενε "ο πίνων μεθά και ο παίζων χανει"

KATERINI 144
21-10-10, 12:51
Εδώ κάνουμε συζήτηση, το να πετάει κάποιος μια ατάκα και μετά να λέει ''άσε δεν μπορώ να σου πω'' δεν βλέπω τι μπορεί να δώσει σε ένα τέτοιο φόρουμ...
δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω, η γραφουμε συγκεκριμένα η δεν αναφερόμαστε καθόλου, βασικά σε τετοια θέματα καλα είναι να μην αναφερόμαστε καθόλου.

Muscleboss
21-10-10, 13:30
Α! ρε ΜΗΝΙΔΗ τελικα ειχες δικιο : στην ΕΛΛΑΔΑ σωπαινει εκεινος που εδωσε και μιλαει εκεινος που περνει:thumbup:

:turtle::turtle::turtle:

Για όσους δεν κατάλαβαν:

Εκείνος που έδωσε και σωπαίνει είναι ο Στέλιος (ο καλός) http://www.metroposts.com/images/smilies/angels/angel-smiley-002.gif

Εκείνος που παίρνει και μιλάει είμαι εγώ (ο κακός) :evil2:

Μένει να βρούμε τον άσχημο της υπόθεσης...:porc:


προτείνω Ηλία Τρανταφύλλου για άσχημο!

:rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 13:52
:turtle::turtle::turtle:

Για όσους δεν κατάλαβαν:

Εκείνος που έδωσε και σωπαίνει είναι ο Στέλιος (ο καλός) http://www.metroposts.com/images/smilies/angels/angel-smiley-002.gif

Εκείνος που παίρνει και μιλάει είμαι εγώ (ο κακός) :evil2:

Μένει να βρούμε τον άσχημο της υπόθεσης...:porc:


προτείνω Ηλία Τρανταφύλλου για άσχημο!

:rolf::rolf::rolf:

Δεν ειπα οτι πηρες εσυ ποσο μαλλον οτι εισαι κακος....Ο κακος της υποθεσης ειμαι εγω και το ξερουμε ολοι.....Τωρα για τον Ηλια δεν μπορω να πω οτι ειναι ασχημος καθοτι πιο ομορφος απο εμενα!

Τα ελατωματα μου εσωτερικα - εξωτερικα τα γνωριζω Πανο και απλα εχω συμβηβαστει μαζι τους...

Το κριτηριο μου σε αυτη τη ζωη ειναι οι ανθρωποι που αγαπω και με αγαπανε διοτι αυτοι μου λενε ποιος ειμαι....και πιστεψε με ειναι πολυ αυστηροι......

El Topo
21-10-10, 14:10
Και ομως επεσες εξω ,εχει καταστραφει.....:thumbdown:

Εγώ είπα πως, με όσο μπόρεσα να δω από τη φώτο, είχε τις σωματικές προδιαγραφές για bb, σε αντίθεση με ορισμένα σαφώς λιγότερο μεσομορφικά παιδιά που δείχνεις.

Τώρα αν δεν είχε μυαλό, ή είχε τραυματισμούς, ή ότιδήποτε τέλος πάντων και απέτυχε, είναι άλλο θέμα.
Άλλωστε, αρκετοί είναι που έχουν σώμα για bb, ελάχιστοι όμως αυτοί που τα καταφέρνουν μέχρι τέλους και έχουν πολυετή διάρκεια.

crow
21-10-10, 14:13
ρε συ ντοριαν,ο φλεξ δεν εχει τατου στα χερια κατι tribal σχεδια τα τελευταια χρονια??
παντου σε οτι φοτο εχω δει με τατου ειναι:???:


Ρε παιδια για αυτο τον Flex δεν μιλαμε????

Ναι εχει οντως Tribal tattoo στα χερια.Ομως αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι στην αλλη φοτο ο ιδιος με το μουσι.
Απλα η φοτο με το μουσι τραβηχτηκε πριν κανει τα τατουαζ κ πριν αδυνατίσει τοσο πολυ.

16984

crow
21-10-10, 14:17
Εσεις τωρα γιατι δεν βγαινετε off topic????Τi off δηλαδη κανονικα για τα χαλικια ειστε.....αλλα βεβαια ΜΟΝΟ εμενα ξερετε να βγαζετε που δεν ειμουνα κ off.:green:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 14:22
Θα παρακαλεσω καποιον να μεταφερει τα off

giannis64
21-10-10, 14:26
Aπο το μυστηριο παμε σε ενα "τρελο" ζευγαρι αθλητων πισω απο τα φωτα....

ΑΛΕΚΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ !

Ποιος θα μας πει ποιον αθλητη φιλοξενησαμε στη πρωτη φωτο?

Για να βοηθησω: δεν θα ειναι μελος της dream team:???:


Τωρα? ;)

βάση των ερωτήσεων σου και του κουίζ που παρέθεσες....

δεν είναι οφ τοπικ.

S. KTISTAKIS
21-10-10, 14:28
βάση των ερωτήσεων σου και του κουίζ που παρέθεσες....

δεν είναι οφ τοπικ.

Ευχαρηστω

beefmeup
21-10-10, 14:30
Εσεις τωρα γιατι δεν βγαινετε off topic????Τi off δηλαδη κανονικα για τα χαλικια ειστε.....αλλα βεβαια ΜΟΝΟ εμενα ξερετε να βγαζετε που δεν ειμουνα κ off.:green:


Και ομως επεσες εξω ,εχει καταστραφει.....:thumbdown:


οταν λες "καταστραφει",εννοεις για αγωνιστικο ββ??


Δεν εχω το δικαιωμα να πω κατι για το πως περναει (σωματικα - ψυχολογικα - οργανικα)........:-|


τοτε τι εννοεις με αυτο?


ΠΟΛΛΑ....;)


οκ,check:welcome:

ναντια,αποτι βλεπεις ο διαλογος μου με τον στελιο ηταν αυτος.
απο κει κ περα,οταν ρωταω κατι σχετικο με το θεμα(που στο κατω κατω δεν το ανεφερα εγω αρχικα),κ περνω μια απαντηση σαν αυτην που πηρα,το "καιω" το θεμα..
γιατι μετα χανεται η σοβαροτητα του θεματος,αν με πιανεις,κ δεν ειμαι κ κανα παιδακι 20 χρονων να μασαω απο τετοιες κινησεις εντυπωσιασμου,απο κανενα.
τα ειδωλα μου τα εχω γκρεμισει προ πολλου σε ολους τους τομεις.
η μιλαμε,η κλανουμε για να το πω οπως το λεν κ στο χωριο μου.

S. KTISTAKIS
21-10-10, 14:33
Προτεινω στον ελαχιστο σεβασμο που μπορει να μου εχουν καποιοι εδω μεσα να κλεισουμε το θεμα εδω.

Ευχαρηστω εκ των πρωτερων

vAnY
21-10-10, 14:33
εγω βλεπω πως τελευταια οι "γριφοι" εχουν γινει πολυ της μοδας στο φορουμ....
Γιατι δεν μιλατε ανοιχτα??:roll:

crow
21-10-10, 14:36
ναντια,αποτι βλεπεις ο διαλογος μου με τον στελιο ηταν αυτος.
απο κει κ περα,οταν ρωταω κατι σχετικο με το θεμα(που στο κατω κατω δεν το ανεφερα εγω αρχικα),κ περνω μια απαντηση σαν αυτην που πηρα,το "καιω" το θεμα..
γιατι μετα χανεται η σοβαροτητα του θεματος,αν με πιανεις,κ δεν ειμαι κ κανα παιδακι 20 χρονων να μασαω απο τετοιες κινησεις εντυπωσιασμου,απο κανενα.
τα ειδωλα μου τα εχω γκρεμισει προ πολλου σε ολους τους τομεις.
η μιλαμε,η κλανουμε για να το πω οπως το λεν κ στο χωριο μου.

Eεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
SORRY εγω φταιω ,το δευτερο ποστ δεν αναφεροτανε σε εσενα, για αυτο κ δεν το εγραψα στο 1 ποστ.
Αναφερομουνα σε muscleboss k στο Στελιο..γι αυτο ειπα <μονο εμενα βγαζετε οφ> :toast::toast::toast:

beefmeup
21-10-10, 14:40
Eεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
SORRY εγω φταιω ,το δευτερο ποστ δεν αναφεροτανε σε εσενα, για αυτο κ δεν το εγραψα στο 1 ποστ.
Αναφερομουνα σε muscleboss k στο Στελιο..γι αυτο ειπα <μονο εμενα βγαζετε οφ> :toast::toast::toast:

καλα,δεν τρεχει,απλα εκανα την διευκρινηση,οτι δεν ειμουν οφ:toast::thumbup:
τωρα κατα τα αλλα επειδη οντως δεν εχει νοημα να το συνεχισουμε,αμφοτεροι κ επειδη θα χαλασει το τοπικ,ο,τι ειπαμε,ειπαμε..απο κει κ περα,θεμα δεν υπαρχει πλην του οτι,αν γραφουμε κατι το υποστηριζουμε..αλλιως δεν το γραφουμε καθολου.
μονο οι μαγοι μιλανε με γριφους..
αντε κ οι γεροντες..

crow
21-10-10, 14:41
Κ ητανε κ αστειακι για οσους δεν καταλαβανε για να πεσουν λιγο οι σφυγμοι.
Αλλα η αληθεια να λεγετε...εμας μας πετατε με το παραμικρο στα οφ κ στα χαλικια

KATERINI 144
21-10-10, 14:59
μονο οι μαγοι μιλανε με γριφους..
αντε κ οι γεροντες..:bowdown: :green:


Κ ητανε κ αστειακι για οσους δεν καταλαβανε για να πεσουν λιγο οι σφυγμοι.
Αλλα η αληθεια να λεγετε...εμας μας πετατε με το παραμικρο στα οφ κ στα χαλικιαεδω ποιον να πεταξουμε στα χαλικια τον δημιουργό του θεματος? δεν γινεται θα φυγει ολο το θεμα μαζι.

finalgates
21-10-10, 17:35
Αφού δεν έχεις δικαίωμα να πεις τίποτε τότε μην λες, γιατί και ο υπαινιγμός είναι ουσιαστικά κάτι παρεμφερές - οι λεπτομέρειες λείπουν...

Εδώ κάνουμε συζήτηση, το να πετάει κάποιος μια ατάκα και μετά να λέει ''άσε δεν μπορώ να σου πω'' δεν βλέπω τι μπορεί να δώσει σε ένα τέτοιο φόρουμ...

+1000

Marine
21-10-10, 18:07
κατι ασχετο που ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εχει επισημανει...αλλα ολοι οι αθλητες σας κ.Στελιο δεν γυμναζουν ποδια..

underground
21-10-10, 18:27
κατι ασχετο που ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εχει επισημανει...αλλα ολοι οι αθλητες σας κ.Στελιο δεν γυμναζουν ποδια..

Αυτό από που ακριβώς το διαπίστωσες αδερφέ? πρόσεχε λίγο περισσότερο και θα αλλάξεις γνώμη :weights::weights::)

Giannis12
21-10-10, 18:28
κατι ασχετο που ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εχει επισημανει...αλλα ολοι οι αθλητες σας κ.Στελιο δεν γυμναζουν ποδια..

Εδω μπορω να πω πως εχεις αδικο,τα ποδια των παιδιων ταιριαζουν με το υπολοιπο σωμα και ειναι καλοσχηματισμενα,ασχετα αν δεν εχει πολλες φωτογραφιες που να φαινονται γυμνα σε ολους.

TRIANTAFYLLOU
21-10-10, 20:16
:turtle::turtle::turtle:

Για όσους δεν κατάλαβαν:

Εκείνος που έδωσε και σωπαίνει είναι ο Στέλιος (ο καλός) http://www.metroposts.com/images/smilies/angels/angel-smiley-002.gif

Εκείνος που παίρνει και μιλάει είμαι εγώ (ο κακός) :evil2:

Μένει να βρούμε τον άσχημο της υπόθεσης...:porc:


προτείνω Ηλία Τρανταφύλλου για άσχημο!

:rolf::rolf::rolf:

ευτυχώς που είμαι άσχημος έχει και τα θετικά του αυτό γιατι ο όμορφος και ο γλυκούλης είναι και αμφιλεγόμενος , οπότε καλύτερα ασχημος να χουμε το κεφάλι μας ήσυχο :P:P:P:P

a.minidis
21-10-10, 20:22
ευτυχώς που είμαι άσχημος έχει και τα θετικά του αυτό γιατι ο όμορφος και ο γλυκούλης είναι και αμφιλεγόμενος , οπότε καλύτερα ασχημος να χουμε το κεφάλι μας ήσυχο :P:P:P:PΠατερ!!ετσι σε βολευει για να ""λειτουργης"" ανεξελεκτος τα βραδια :green: εεε??? (και οχι μονο!!!!!!!)χεχεχεχεχεε.........:evil2:

Marine
21-10-10, 20:59
Αυτό από που ακριβώς το διαπίστωσες αδερφέ? πρόσεχε λίγο περισσότερο και θα αλλάξεις γνώμη :weights::weights::)


Εδω μπορω να πω πως εχεις αδικο,τα ποδια των παιδιων ταιριαζουν με το υπολοιπο σωμα και ειναι καλοσχηματισμενα,ασχετα αν δεν εχει πολλες φωτογραφιες που να φαινονται γυμνα σε ολους.

Να τονισω κατι,το σχολιο αυτο το εκανα χωρις να θελω να προσβαλω τον Κ.Στελιο και να θιξω την δουλεια που εχει κανει με τα παιδια και το σωμα τους..

Με μια δευτερη ματια ειδα οτι μονο 2 δεν εχουν γυμνασμενα ποδια..

..αν προσεξετε καλα στην 2 σελιδα εχει μια photo με τον Πανο που ειναι σε μια μηχανη,απο εκει
φενεται ξεκαθαρα οτι τα ποδια δεν ειναι δουλευμενα..

Οπως επισης και στην 4 σελιδα παλι με ενα φιλο που τον λενε πανο τα ποδια ειναι εντελως αγυμναστα..

underground
21-10-10, 22:01
Κοίτα να δεις που είχες και δίκιο, εν μέρη κατ εμέ γιατί ο Πάνος στν 2η σελίδα από ότι φαίνεται με τη φόρμα είναι γυμνασμένα και αναλογικά με το σώμα του. Αλλά όσον αφορά τον άλλο πάνο μάλλον έχεις δίκιο, τα πόδια δεν είναι και εντελώς αγύμναστα μεν, αλλά είναι εντελώς δυσανάλογα με το πάνω σώμα.:green:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 22:33
Δεν ξερω αν σας βοηθαει η φωτο αλλα δεν συνηθηζω να κτιζω σωματα πανω σε μικρες κολωνες.....;)

17019

a.minidis
21-10-10, 22:49
Αυτο που μαλλον δεν καταλαβαν μερικοι,ειναι οτι μιλαμε για παιδια που δεν εχουν "βλεψεις",για αγωνες τουλαχιστον οι περισοτεροι,και αρκετοι δεν ειχαν καμια σχεση με το "χωρο"!μιλαμε για ατομα που κατω απο τισ καταληλες οδηγιες και με την θεληση πουχουν καταφερνουν ενα αξιοζηλευτο αποτελεσμα!.Το αν δεν εχουν "αναλογιες"π.χ.ποδια κτλπ,αυτο παραπεπτη σε αγωνιστηκες καταστασεις,και οχι για καποιους που αποδεικνειουν οτι αν "θες μπορεις",να κανεις κατι καλο με δουλεια και επειμονη!!!;);):welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 23:03
Αυτο που μαλλον δεν καταλαβαν μερικοι,ειναι οτι μιλαμε για παιδια που δεν εχουν "βλεψεις",για αγωνες τουλαχιστον οι περισοτεροι,και αρκετοι δεν ειχαν καμια σχεση με το "χωρο"!μιλαμε για ατομα που κατω απο τισ καταληλες οδηγιες και με την θεληση πουχουν καταφερνουν ενα αξιοζηλευτο αποτελεσμα!.Το αν δεν εχουν "αναλογιες"π.χ.ποδια κτλπ,αυτο παραπεπτη σε αγωνιστηκες καταστασεις,και οχι για καποιους που αποδεικνειουν οτι αν "θες μπορεις",να κανεις κατι καλο με δουλεια και επειμονη!!!;);):welcome::welcome:

Εσενα τωρα τι σα σου πω κουμπαρακι?

Να σου θυμησω παλι που σου ελεγα οταν ειμασταν μικρα "αδελφακι μακρια απο το καζανι με το μαγικο φιλτρο και εσυ πηγες και βουτηξες μεσα?"

Θυμαμε σε τραβουσα να βγεις και φωναζες:" κατσε ρε να ξεπλυνω λιγο ακομα τα ποδια μου!"

Δεν ειναι ποδια αυτα που εχεις αδελφε μου :turtle::turtle:

a.minidis
21-10-10, 23:14
Αυτοι που με ξερουν γνωριζουν οτι δεν "ευλογω"τα γενια κανενος,εκτος αν επρακτα τοχει αποδειξη!!..ενα ξερω παντως..οτι το "ξεκολημα"στο αγωνιστηκο ΒΒ,το πηρα αφου εκατσα 3 μηνες στον Στελιο,και απο τοτε αρχισα ναχω συνεχομενους τιτλους(γενικους),και διακρισης στο εξωτερικο!!!!νασε καλα αδερφε μου, και καλη συνεχεια!!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-10, 23:17
Αυτοι που με ξερουν γνωριζουν οτι δεν "ευλογω"τα γενια κανενος,εκτος αν επρακτα τοχει αποδειξη!!..ενα ξερω παντως..οτι το "ξεκολημα"στο αγωνιστηκο ΒΒ,το πηρα αφου εκατσα 3 μηνες στον Στελιο,και απο τοτε αρχισα ναχω συνεχομενους τιτλους(γενικους),και διακρισης στο εξωτερικο!!!!νασε καλα αδερφε μου, και καλη συνεχεια!!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:

Kαι το ευχαρηστω σου ρε αλητη ειναι να με πας στη "κρεμαλα" το 2011 ? :P

a.minidis
21-10-10, 23:27
Kαι το ευχαρηστω σου ρε αλητη ειναι να με πας στη "κρεμαλα" το 2011 ? :Pχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχεσυ φταις που νομιζες οτι θα την γλυτωσεις,απο φιλη μου"θα πας":P:P:P:P:shock:

beefmeup
22-10-10, 14:04
Αυτο που μαλλον δεν καταλαβαν μερικοι,ειναι οτι μιλαμε για παιδια που δεν εχουν "βλεψεις",για αγωνες τουλαχιστον οι περισοτεροι,και αρκετοι δεν ειχαν καμια σχεση με το "χωρο"!μιλαμε για ατομα που κατω απο τισ καταληλες οδηγιες και με την θεληση πουχουν καταφερνουν ενα αξιοζηλευτο αποτελεσμα!.Το αν δεν εχουν "αναλογιες"π.χ.ποδια κτλπ,αυτο παραπεπτη σε αγωνιστηκες καταστασεις,και οχι για καποιους που αποδεικνειουν οτι αν "θες μπορεις",να κανεις κατι καλο με δουλεια και επειμονη!!!;);):welcome::welcome:

βασικα το σημαντικοτερο ειναι αυτο.
καλη ειναι η συμμετρια,αλλα αν δεν υπαρχει αναλογος αγωνιστικος σκοπος,κ δεδομενο οτι καποιες μυικες ομαδες ειναι "ξεροκεφαλες"σε πολυ κοσμο,δεν εχει νοημα να χτυπας τον κωλο σου να αποκτησεις τα ποδια του κατλερ.
εδω ακομα κ μεγαλοι αθλητες οπως ο ντενις γουλφ εχουν τραγικα αδυναμα σημεια,οπως οι γαμπες του..ε,και??φετος ηταν στην 5αδα του ολυμπια..
φυσικα δεν εννοω οτι δεν,γυμναζουμε τα παντα για να προλαβω καποιους,αλλα καμια φορα οσο κ να γυμναζεις κατι,σε περιοριζει το ιδιο σου το σωμα..
θα το κανεις καλυτερο αποτι ηταν,αλλα μεχρι εκει..

περεταιρω σχολια για τους αθλουμενους,μονο κακοπροαιρετα μπορει να ειναι,κ με στοχο την μειωση των προσπαθειων τους.
απην αλλη αφου εκτιθονται ανοιχτα με φωτογραφιες τους,τετοια σχολια ειναι σαφως αναμενομενα,γιατι το ανθρωπινο ματι κανει αυτοματα συγκρισεις σε οτι πεφτει το βλεμα του.

απτην αλλη για να λεμε κ του στραβου το δικιο,οσοι κανουν τα σχολια αυτα ειμαι σιγουρος οτι σε μεγαλο ποσοστο εχουν κ δικες τους δυσαναλογιες.
καλυτερα να κοιταξουν να τις διωρθωσουν πρωτα κ μετα να "βαρανε νταουλι"για αλλους.

a.minidis
22-10-10, 14:23
βασικα το σημαντικοτερο ειναι αυτο.
καλη ειναι η συμμετρια,αλλα αν δεν υπαρχει αναλογος αγωνιστικος σκοπος,κ δεδομενο οτι καποιες μυικες ομαδες ειναι "ξεροκεφαλες"σε πολυ κοσμο,δεν εχει νοημα να χτυπας τον κωλο σου να αποκτησεις τα ποδια του κατλερ.
εδω ακομα κ μεγαλοι αθλητες οπως ο ντενις γουλφ εχουν τραγικα αδυναμα σημεια,οπως οι γαμπες του..ε,και??φετος ηταν στην 5αδα του ολυμπια..
φυσικα δεν εννοω οτι δεν,γυμναζουμε τα παντα για να προλαβω καποιους,αλλα καμια φορα οσο κ να γυμναζεις κατι,σε περιοριζει το ιδιο σου το σωμα..
θα το κανεις καλυτερο αποτι ηταν,αλλα μεχρι εκει..

περεταιρω σχολια για τους αθλουμενους,μονο κακοπροαιρετα μπορει να ειναι,κ με στοχο την μειωση των προσπαθειων τους.
απην αλλη αφου εκτιθονται ανοιχτα με φωτογραφιες τους,τετοια σχολια ειναι σαφως αναμενομενα,γιατι το ανθρωπινο ματι κανει αυτοματα συγκρισεις σε οτι πεφτει το βλεμα του.

απτην αλλη για να λεμε κ του στραβου το δικιο,οσοι κανουν τα σχολια αυτα ειμαι σιγουρος οτι σε μεγαλο ποσοστο εχουν κ δικες τους δυσαναλογιες.
καλυτερα να κοιταξουν να τις διωρθωσουν πρωτα κ μετα να "βαρανε νταουλι"για αλλους.:thumbup::thumbup::thumbup:

D.ANTONIADIS
22-10-10, 15:58
Kαι το ευχαρηστω σου ρε αλητη ειναι να με πας στη "κρεμαλα" το 2011 ? :P


VLEPO DILOSIS ANTE NA DOUME :P:toast:

S. KTISTAKIS
22-10-10, 16:50
VLEPO DILOSIS ANTE NA DOUME :P:toast:

:awesome:

S. KTISTAKIS
22-10-10, 20:39
O KΥΡΙΑΚΟΣ ανηκει στο βαρυ πυροβολικο της παρεας! :lift2hand:

ΚΥΡΙΑΚΟΣ (34 ετων 1.70 m 115kg)

1705817059

underground
22-10-10, 21:37
1.70 115 κιλά respect :clap::weights: πολύ καλός

Eddie
22-10-10, 21:49
Θηριο ο Κυριακος!!

COBRA_STYLE
22-10-10, 21:49
παιζει γυναικομαστια ή ειναι ιδεα μου???

pan0z
22-10-10, 21:50
Μηπως ειναι απο κρητη?Γιατι νομιζω οτι τον ειχα δει πορτιερη σε ενα κλαμπ στα μαλλια το καλοκαιρι :green:.Εκτος και αν δεν ειναι αυτος απλα του εμοιαζε αρκετα.

Levrone
22-10-10, 21:50
παιζει γυναικομαστια ή ειναι ιδεα μου???

προτεινω να ψηφιστει σαν η "ερωτηση του μηνα" !!!

:P

a.minidis
22-10-10, 22:27
O KΥΡΙΑΚΟΣ ανηκει στο βαρυ πυροβολικο της παρεας! :lift2hand:

ΚΥΡΙΑΚΟΣ (34 ετων 1.70 m 115kg)ο Κυριακος ειναι απο τα "χαρισματικα"ατομα και σωματικα και σαν χαρακτηρας,τον ειχα γνωρισει πριν χρονια,και αν ηθελε να ασχοληθει με το "αγωνιστηκο"νομιζω οτι θαταν απο τους κορυφεους στο χωρο!!:thumbup::thumbup:,προτιμα ομως να ειναι "καθαρα χομπιστας"(..κανεις ομως δεν πρεπει να λεει ποτε..οταν "μπλεκει" με Κτιστακη!!:P:P)...

El Topo
22-10-10, 22:38
O KΥΡΙΑΚΟΣ ανηκει στο βαρυ πυροβολικο της παρεας! :lift2hand:

ΚΥΡΙΑΚΟΣ (34 ετων 1.70 m 115kg)

Εδώ έχω να πω απλά respect!
Αδικείται που δεν πήγε για επαγγελματικό bb, έχει πολύ καλό σουλούπι.

a.minidis
22-10-10, 22:45
Εδώ έχω να πω απλά respect!
Αδικείται που δεν πήγε για επαγγελματικό bb, έχει πολύ καλό σουλούπι.Συμφωνο απολυτα ...!!!!!ειναι αυτο που λεμε..."τοχει"!!:bodybuilder2:

jGod
23-10-10, 02:37
το στηθος του απαυτα π εχω δει δεν μου φαινεται σαν gyno αλλα σαν να ειναι χαλαρο το δερμα ή κατι τετοιο,η αληθεια ειναι πως μου καθεται περιεργα στο ματι,ας μας πει ο προπονητης του.προσωπικα για το σωμα του παιδιου δν μπορω να βγαλω σαφη αποψη,δεν βλεπω κατι να με ενθουσιαζει αν εξαιρεσω τα stats του

COBRA_STYLE
23-10-10, 11:11
το στηθος του απαυτα π εχω δει δεν μου φαινεται σαν gyno αλλα σαν να ειναι χαλαρο το δερμα ή κατι τετοιο,η αληθεια ειναι πως μου καθεται περιεργα στο ματι,ας μας πει ο προπονητης του.προσωπικα για το σωμα του παιδιου δν μπορω να βγαλω σαφη αποψη,δεν βλεπω κατι να με ενθουσιαζει αν εξαιρεσω τα stats του
:thumbup::toast:

_kwstas_
23-10-10, 11:37
Μηπως ειναι απο κρητη?Γιατι νομιζω οτι τον ειχα δει πορτιερη σε ενα κλαμπ στα μαλλια το καλοκαιρι :green:.Εκτος και αν δεν ειναι αυτος απλα του εμοιαζε αρκετα.


χα ναι αυτος ητανε.. πορτιερης και ειχαμε πιασει και κουβετα!

pan0z
23-10-10, 12:14
χα ναι αυτος ητανε.. πορτιερης και ειχαμε πιασει και κουβετα!

Τον θυμαμαι γιατι μου ειχε κανει εντυπωση η πλατη του φαινοταν οτι ηταν δουλεμενο το σωμα του.

S. KTISTAKIS
23-10-10, 15:33
χα ναι αυτος ητανε.. πορτιερης και ειχαμε πιασει και κουβετα!

:awesome:

S. KTISTAKIS
25-10-10, 13:54
O επομενος αθλητης ειναι απο τους πιο αρχαιους στο χωρο....:thumbup:

ΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (38ετων 1.80cm 105kg)

Μηνιδη σου θυμηζει κατι το επιθετο για να φανταστεις τι σου εχω για μετα?:rolf:

171921719317194

musicboxpower
25-10-10, 18:22
κομματια μπραβο φιλε .... :turtle:

a.minidis
25-10-10, 19:22
O επομενος αθλητης ειναι απο τους πιο αρχαιους στο χωρο....:thumbup:

ΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (38ετων 1.80cm 105kg)

Μηνιδη σου θυμηζει κατι το επιθετο για να φανταστεις τι σου εχω για μετα?:rolf::???::???:xmmmm..κατι μου λεει!! χαχαχαχ:green:

S. KTISTAKIS
04-11-10, 18:02
ΚΑΤΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (120kg 174cm 27ετων)

Δεν εχω λογια.....παντως αν μιλαμε για ταλεντο ειμαστε εδω....

179821798317984

Dreiko
04-11-10, 18:05
οπα και τσοπερας,αυτα ειναι.........:thumbup::thumbup:

Gaspari
04-11-10, 18:08
Όλοι είναι ένας κ ένας... Ενα μεγάλο μπράβο..

No Cash
04-11-10, 18:18
ΚΑΤΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (120kg 174cm 27ετων)

Δεν εχω λογια.....παντως αν μιλαμε για ταλεντο ειμαστε εδω....


ποπο πυροβολο!!!

johnybi
04-11-10, 21:05
1.74...κοντουλης για ττοοοοσσσοοοο ογκο....τοσα κιλα....

S. KTISTAKIS
06-11-10, 20:52
Απο μικρο θυμαμε τον ΒΑΛΑΝΤΗ να μπουσουλαει αναμεσα στα ποδια εμενα και του αδελφου του ΜΑΝΟΥ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ) .......Τα χρονια περασαν ο Μανος "εφυγε" :( αλλα ο μικρος μεγαλωσε συνεχιζοντας την "κληρονομια" του μεγαλου αδελφου....

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ (27ετων 85kg 1.78cm )

18036180371803818039

Eddie
06-11-10, 20:56
Η 2η φωτο ειναι τελεια!!:clap::clap::clap:

dhmhtrhs
06-11-10, 21:01
για μενα το καλυτερο σωμα(με βαση τα κριτηρια μου) που εγινε ποστ σ αυτο το thread!!αν και θα ηθελα να δω και ποδια!!!

S. KTISTAKIS
06-11-10, 21:09
για μενα το καλυτερο σωμα(με βαση τα κριτηρια μου) που εγινε ποστ σ αυτο το thread!!αν και θα ηθελα να δω και ποδια!!!

Δυστηχως εχω μονο αυτη στο αλμπουμ για να παρεις μια ιδεα.......:(

Παντως ειναι γενικα ενας ΚΑΛΑ συμμετρικος αθλητης :thumbup:

18040

silk
06-11-10, 22:12
Απο μικρο θυμαμε τον ΒΑΛΑΝΤΗ να μπουσουλαει αναμεσα στα ποδια εμενα και του αδελφου του ΜΑΝΟΥ (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ) .......Τα χρονια περασαν ο Μανος "εφυγε" :( αλλα ο μικρος μεγαλωσε συνεχιζοντας την "κληρονομια" του μεγαλου αδελφου....

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ (27ετων 85kg 1.78cm )

οταν ειχα ερθει κρητη πηγενα σε ενα γυμναστηριο που
απο οσο μου ειχαν πει το ειχε καποιος που τον φωναζαν επικυνδυνος.
ο οποιος κυριος ειχε πεθανει.νομιζω ηταν το ατλας αν δεν κανω λαθος.εχετε καποια σχεση?

S. KTISTAKIS
06-11-10, 23:07
οταν ειχα ερθει κρητη πηγενα σε ενα γυμναστηριο που
απο οσο μου ειχαν πει το ειχε καποιος που τον φωναζαν επικυνδυνος.
ο οποιος κυριος ειχε πεθανει.νομιζω ηταν το ατλας αν δεν κανω λαθος.εχετε καποια σχεση?

To ΑΤΛΑΣ ηταν το πρωτο γυμναστηριο που ανοιξα στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ.:thumbup:

Ο Μανος (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ) γυμναζοταν με εμενα καθως δουλευαμε νυχτα μαζι για αρκετα χρονια......ηταν αθλητης τεραστιων διαστασεων (1.83cm 145kg) :weights:

18041

Eddie
06-11-10, 23:44
Mηπως εχει ενα S2000 γκρι?
Αν ειναι αυτος,μιλαμε για πολυ θηριο!!
Σορυ για το οφ..

S. KTISTAKIS
07-11-10, 00:03
Mηπως εχει ενα S2000 γκρι?
Αν ειναι αυτος,μιλαμε για πολυ θηριο!!
Σορυ για το οφ..

Αυτος που περιγραφεις ειναι ο επομενος αθλητης που θα παρουσιασω....απλη συνωνυμια και μεγαλη διαφορα οτι αυτος με το S2000 ειναι ακομα εν ζωη.:welcome:

Eddie
07-11-10, 00:48
Αυτος που περιγραφεις ειναι ο επομενος αθλητης που θα παρουσιασω....απλη συνωνυμια και μεγαλη διαφορα οτι αυτος με το S2000 ειναι ακομα εν ζωη.:welcome:

Ναι γιατι απ οσο ξερω τον λενε χαλ--- και εχει στο αριστερο χερι ταττου ενω ο αδερφος του βαλαντη εχει στο δεξι,προς στιγμην εφαγα κολλημα γιατι μοιαζουν και στο προσωπο.

Τι εγινε,ειναι κανενας που σας ξεφυγε η οχι?:green:

S. KTISTAKIS
07-11-10, 01:38
Τι εγινε,ειναι κανενας που σας ξεφυγε η οχι?:green:

Κάθε προπονητης πρέπει να βάζει τουλάχιστον ένα στοίχημα κάθε μέρα, διαφορετικά μπορεί να είναι τυχερός και να μη το μάθει ποτέ.......:thumbup:

silk
07-11-10, 02:07
To ΑΤΛΑΣ ηταν το πρωτο γυμναστηριο που ανοιξα στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ.:thumbup:

Ο Μανος (ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ) γυμναζοταν με εμενα καθως δουλευαμε νυχτα μαζι για αρκετα χρονια......ηταν αθλητης τεραστιων διαστασεων (1.83cm 145kg) :weights:

οποτε παω κρητη κ ας μενω λιγο μακρια(κοντα στα τει)
παντα παω στο ατλας.

S. KTISTAKIS
09-11-10, 14:53
Μια πρωτη γευση απο το παιδι με το S2000 :thumbup:

και αλλα παιδια απο το Bodyfit :weights:

4tWyrbLwOLM

Eddie
09-11-10, 15:00
Μπραβο στα παιδια!!!

Κι ο Μανος ειναι γιγαντας.

jimmy007
09-11-10, 15:19
ΚΑΤΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (120kg 174cm 27ετων)

Δεν εχω λογια.....παντως αν μιλαμε για ταλεντο ειμαστε εδω....

120 kg-174 cm???:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
Αυτά δεν είναι χέρια, ειναι bazookas....:turtle:

S. KTISTAKIS
20-11-10, 22:05
Ο επομενος αθλητης γυμναζετε 5 χρονια.Ειναι απο τους πρωτους σκορερ και ισως ο πιο μυωδης ερασιτεχνης μπασκεμπολιστας που εχω γνωρησει...

ΧΝΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (28 ετων 1.85 cm 90 kg)

184351843618437

Mitsen
21-11-10, 01:21
Ο επομενος αθλητης γυμναζετε 5 χρονια.Ειναι απο τους πρωτους σκορερ και ισως ο πιο μυωδης ερασιτεχνης μπασκεμπολιστας που εχω γνωρησει...

ΧΝΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (28 ετων 1.85 cm 90 kg)

:bowdown::bowdown::bowdown:

Titanium
21-11-10, 01:32
:bowdown::bowdown::bowdown:

+1:bowdown:Πολυ καλος

Dreiko
21-11-10, 01:49
:bowdown::bowdown::bowdown:


+1:bowdown:Πολυ καλος

+2:bowdown::bowdown:

salpas18
21-11-10, 01:58
sorry για το οφφ αλλα τι χερι εχει ο Κεφαλιανος!!!! πω πω πω!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Mitsen
21-11-10, 02:01
:bowdown::bowdown::bowdown:


+1:bowdown:Πολυ καλος


+2:bowdown::bowdown:

και από ότι βλέπω σύμφωνα με τους περίπλοκους μαθηματικούς υπολογισμούς μου έχουμε σύνολο 6 προσεφχουλιδες http://www.myemoticons.com/images/work-school/computer/computer.gif
εγώ έβαλα περισσοτερους! Νίκησα! :banana:

Titanium
21-11-10, 02:05
και από ότι βλέπω σύμφωνα με τους περίπλοκους μαθηματικούς υπολογισμούς μου έχουμε σύνολο 6 προσεφχουλιδες http://www.myemoticons.com/images/work-school/computer/computer.gif
εγώ έβαλα περισσοτερους! Νίκησα! :banana:

Προσκινιτες ειναι:green:

paulakos
21-11-10, 23:37
ΧΝΑΡΑΣ :thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
04-12-10, 16:54
Ενας απο τους "ΔΥΝΑΤΟΥΣ" αντρες του νησιου και πιστος φιλος....:)

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (42 ετων 124kg 1.83 m)

Προσωπικη μου αποψη δεν υπαρχει αγωνιστικος ΜΑΣΤΕΡ να τον πλησιαζει...


19052190531905419055