PDA

Επιστροφή στο Forum : SuperPump Max (Gaspari Nutrition)



Titanium
25-09-10, 15:46
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16744&stc=1&d=1286963069

Supplement Facts
Serving Size 1 Scoop (16g)
Servings Per Container 40
Amount Per Serving % DV
Calories 10.00
Total Carbohydrates 3.00 g
Vitamin C (as Ascorbic Acid) 30.00 mg 50%
Vitamin B3 (as inositol hexanicotinate) 80.00 mg **
Vitamin B6 (as pyridoxal-5’-phosphate) 3.00 mg **
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 10.00 mcg **
Calcium 39.00 mg **
Phosphorus 69.00 mg **
Magnesium 40.00 mg 10%
Sodium 30.00 mg 1%
Potassium 20.00 mg 1%
SUPER PUMP MAX Proprietary Blend 11.30 g **
MyoVol ElectroHYDRATION Complex 0.00 **
L-Taurine Calcium Glycerophosphate Sodium Glycerophosphate Sustamine (l-alanyl-l-glutamine) Di-Magnesium Malate **
Nitric OxiENDURANCE Complex 0.00 **
L-Citrulline (2 g) Carnipure (L-Carnitine L-Tartrate) L-Ornithine-L-Aspartate Beet Ext. (beta vulgaris) (root) **
Branch Chain mTOR Stimulation Blend 0.00 **
L-Leucine (2 g) L-Isoleucine L-Valine **
PhosphoDRIVE Signaling Complex 0.00 **
Creatine Monohydrate (1.3 g) Creatine Magna Power® (magnesium creatine chelate) Setria® (l-glutathione reduced) **
CogniDRIVE Acceleration Matrix 0.00 **
L-Tyrosine Caffeine Oxytropis Falcate Ext. (whole plant) Peak ATP(adenosine 5-triphosphate disodium) Glucoronolactone **
** Daily Value (DV) not established

Other Ingredients: Maltodextrin (glucose polymers (Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous)), Citric Acid, Natural & Artificial Flavors, Malic Acid, Silica, Sucralose, Acesulfame Potassium, FD&C Red No. 40 Warning: Seek the advice of a health care practitioner before use, especially if you have any pre-existing medical condition(s) including (but not limited to): hypotension, hypertension, heart, liver, or thyroid disease, diabetes, psychiatric disease, asthma, pernicious anemia, anxiety, depression, seizure disorder, cardiac arrhythmia, stroke, difficulty urinating due to prostate enlargement, or if you are taking a MAO inhibitor or any other prescription drug(s). Do not use if you are pregnant or nursing. Reduce or discontinue use if excessive sleeplessness, tremors, dizziness, nervousness, headaches, or heart palpitations occur. For use by healthy adults only. Not intended for use by persons under the age of 18. If you are subject to testing for performance enhancing compounds or any type of drug testing do not use this product under any circumstances. User assumes all risks, liabilities, and consequences related to performance enhancing testing and use of this product. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. Note: Do not store in direct sunlight, store in a cool dry place.

CAUTION: SuperPump MAX contains CAFFEINE. Individuals sensitive to caffeine or other stimulants should start by using one (1) scoop per day before training to help assess their tolerance for the first 2-3 days. Do not exceed more than three (3) scoops at any given time under any circumstances. IMPORTANT: To avoid sleeplessness, do not take within four hours of bedtime. Avoid taking any additional stimulants while taking SuperPump MAX. Though dramatic effects will be noticed in your very first workout, SuperPump MAX should be taken every training day to elicit its maximum effects. Taken as part of a proper exercise program and a diet rich in protein and carbohydrates, SuperPump MAX may help individuals reach their aesthetic, strength and energy goals. Individual results may vary according to genetic disposition and body weight.Consume a minimum of approximately 1 gallon of water a day. Most individuals will begin to feel its mental focus, energy and super pump effects within 15 minutes of ingestion; others within 15-45 minutes of ingestion. These effects tend to become progressively more pronounced every few minutes thereafter. SuperPump MAX will elicit its maximum energy and super pump effects within 1-6 hours after ingestion. Manufactured for Gaspari Nutrition, Inc.575 Prospect St. Suite 575, Lakewood, NJ08701 USA

Titanium
26-09-10, 21:05
Τι λετε????Πολυ φορτωμενο το βλεπω και μου αρεσει....:toast:

thegravijia
26-09-10, 21:18
τι διαφορα εχει απο το αλο??

TEFAAtzis
26-09-10, 21:27
Το ειδα και εγω χ8ες και ειχα σκοπο να ανοιξω και εγω τοπικ για αφτο ποια η διαφορα με το παλιο , αξιζει περισοτερο ;

Titanium
26-09-10, 21:29
τι διαφορα εχει απο το αλο??

Εχει διαφορετικη συνθεση.....λιγοτερο sodium kai potasium....vitamini c και b3....κανε μια συγκριση και θα δεις...

thegravijia
26-09-10, 21:32
Εχει διαφορετικη συνθεση.....λιγοτερο sodium kai potasium....vitamini c και b3....κανε μια συγκριση και θα δεις...
τι μου λες τωρα λες και ξερω τι ολα τουτα που γραφει εκει πανω η αναλυση
κινεζικα μου φενονται ουτε καν τα κοιταω
το θεμα ειναι σε τσιτωνει παραπανω ??

Titanium
26-09-10, 21:35
τι μου λες τωρα λες και ξερω τι ολα τουτα που γραφει εκει πανω η αναλυση
κινεζικα μου φενονται ουτε καν τα κοιταω
το θεμα ειναι σε τσιτωνει παραπανω ??

Δεν εχει κικλοφορισει ακομα και δεν ξερω τι παιζει....το ποσταρα για να υπαρχει και για να πουν και την γνωμη τους οι πιο εξιδικευμενοι...:toast:

Titanium
26-09-10, 21:37
Παντος για να ειναι και MAX:P κατι παραπανο θα εχει να δοσει απο το 250 που αποδιχτικε πολυ καλο...:toast::green:

Dreiko
26-09-10, 21:45
Παντος για να ειναι και MAX:P κατι παραπανο θα εχει να δοσει απο το 250 που αποδιχτικε πολυ καλο...:toast::green:

παιζει ομως το μονο που εχει να δωσει παραπανω ειναι λεφτα στον γασπαρι...δηλαδη οπως τοσα new and improved products που απλα βγαινουν για να αναθερμανθουν οι πωλησεις...;)

Titanium
26-09-10, 21:48
Οκ ρε παιδια αμα δεν το δοκιμασει καπιος να μας πει τι να λεμε τορα...λογια του αερα και αερολογιες:P

Dreiko
26-09-10, 21:55
Οκ ρε παιδια αμα δεν το δοκιμασει καπιος να μας πει τι να λεμε τορα...λογια του αερα και αερολογιες:P

εχεις δικιο αδερφε:toast:.

Υ.Γ.τα λογια του αερα δεν ειναι οι αερολογιες....??????:P:turtle::turtle::turtle:

Eddie
26-09-10, 22:21
Οκ ρε παιδια αμα δεν το δοκιμασει καπιος να μας πει τι να λεμε τορα...λογια του αερα και αερολογιες:P

Eσυ ακομα δε δοκιμασες το 250 το καινουργιο τι το θες??:P

Titanium
26-09-10, 23:26
Eσυ ακομα δε δοκιμασες το 250 το καινουργιο τι το θες??:P

Αμεσως εσυ μη χασεις:P..δεν ειπα οτι θελω να το παρω ρε..το ειδα και το ποσταρα γιατι πιστεβω πως θα σηζητιθει...;)

Eddie
26-09-10, 23:45
Αμεσως εσυ μη χασεις:P..δεν ειπα οτι θελω να το παρω ρε..το ειδα και το ποσταρα γιατι πιστεβω πως θα σηζητιθει...;)

Χαχα,που ξερω γω τι κανεις ρε??Απλα καλυτερα θα ηταν να ξεκινουσες με το πιο light και μετα αυτο.

Titanium
26-09-10, 23:48
Χαχα,που ξερω γω τι κανεις ρε??Απλα καλυτερα θα ηταν να ξεκινουσες με το πιο light και μετα αυτο.

Nαι ρε συ καταλαβα...:green:

TEFAAtzis
27-09-10, 00:09
γιατι τοσο δυνατο ειναι αυτο ρε παιδια???Την κρεατινη magna δεν την εχω ξανακουσει,τι ξερουμε για αυτη???Και απ΄οτι ειδα δεν εχει αργινινες για τα πρηξιματα,να υποθεσω οτι οι γλυκερολες και το nitric oxiENDURANCE COMPLEX ειναι για αυτο το λογο???
Bane δωσε τα φωτα σου!!!

Eddie
27-09-10, 00:10
γιατι τοσο δυνατο ειναι αυτο ρε παιδια???Την κρεατινη magna δεν την εχω ξανακουσει,τι ξερουμε για αυτη???Και απ΄οτι ειδα δεν εχει αργινινες για τα πρηξιματα,να υποθεσω οτι οι γλυκερολες και το nitric oxiENDURANCE COMPLEX ειναι για αυτο το λογο???
Bane δωσε τα φωτα σου!!!

Ε νταξει,το αλλο ηταν σουπερ μουφα αυτο θα ειναι σουπερ μουφα μαξ λολ:turtle:

TEFAAtzis
27-09-10, 00:15
Ε νταξει,το αλλο ηταν σουπερ μουφα αυτο θα ειναι σουπερ μουφα μαξ λολ:turtle:

το χες παρει???Δεν το χω δοκιμασει!!!

chaniotis.manos
27-09-10, 00:28
Δεν εχει κικλοφορισει ακομα και δεν ξερω τι παιζει....το ποσταρα για να υπαρχει και για να πουν και την γνωμη τους οι πιο εξιδικευμενοι...:toast:ειναι πολυ απλο στο τι ρολο θα παιξει αυτο το καινουργιο!γκασπαρι ειναι αυτος!!το εχω ξαναπει αυτο για τα προιοντα του γκασπαρι.εχει βγαλει 10 και ειναι ολα δυναμιτες.και γαιυτο του εχουνε αποσυρρει κιολας 3 απο την αμερικη κιολας.ενα κλασικο σκαστηρι θα ειναι και αυτο με κατι μπεκερελ παραπανω.ηδη το σουπερ παμπ ητανε ατην τοπ τριαδα του παγκοσμιου φορουμ,και μιλαω για το παλιο.φαντασου τωρα τι θα ειναι αυτο.

Devil
27-09-10, 04:01
εχει παρει ποδι η Arginine απο αυτο και εχει μπει η cintruline στη θεση της, καλο αυτο

εχει βαλει μεσα lclt και αυτο καλο

εχουν φυγει ενα σορο μ***κιες απο αχρηστα πραγματα

πρεπει να εχει βαλει μεσα περισσοτερη ταυρινη

και εχει λιγοτερους υδατανθρακες απο το αλλο

σε γενικες γραμμες μου φαινεται πιο καλο φτιαγμενο και πιο προσεγμενο απο το αλλο και δηλωνει και μερικες ποσοτητες

TEFAAtzis
27-09-10, 12:23
με λιγα λογια θα το παιρνες ρε Διαολε???

Devil
27-09-10, 14:03
δεν ξερω ..... μπορει

εξαρτατε και απο την τιμη του βεβαια

παντως φαινετε καλο

Eddie
27-09-10, 15:24
Δε το εχω παρει Μητσο!!Το μοναδικο νιτρικο που εχω παρει,τωρα μαλιστα,ειναι το Jack3d.Απλα το ανεφερα γιατι αυτο ειναι το παρατσουκλι του!Ισα ισα βλεπω οτι ειναι πολυ καλο,το εχει παρει και ενα φιλαρακι μου και του αρεσε.

aqua_bill
13-10-10, 12:01
κάποιο ποστ υπάρχει.

giorgospet
13-10-10, 13:00
Σίγουρα μια μεγάλη διαφορα που θα έχει απο τον προκατοχό του θα είναι η τιμή.

aqua_bill
13-10-10, 13:35
Σίγουρα μια μεγάλη διαφορα που θα έχει απο τον προκατοχό του θα είναι η τιμή.
why???

beefmeup
17-12-10, 23:52
νεο προιον για πριν την ασκηση με καποιες διαφορες απτο προηγουμενο superpump.
αυτο ψηνομαι να το δοκιμασω κ γω..δειχνει πολυ καλο..:thumbup:

προσεξατε κατι στην συσκευασια???
δεν εχει αργινινη:green:

http://gnc.imageg.net/graphics/product_images/pGNC1-8678209t300x300.jpg

http://www.gasparinutrition.com/CatalogImages/18-48-SupplementFacts.jpg

Zylo
18-12-10, 00:01
DEVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIL:P:P:P

Devil
18-12-10, 00:48
DEVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIL:P:P:P

πες το....

ενδιαφερον φαινετε παντως.....

διπλη δοση λογικα.....χιχιχιχι

arisfwtis
18-12-10, 00:57
ολες η εταιριες αρχιζουν και προτιμουν κιτρουλινη ε?

Devil
18-12-10, 00:59
ολες η εταιριες αρχιζουν και προτιμουν κιτρουλινη ε?

αφου η αργινινη ειναι μουφα...

επωμενο ειναι να το ριξουν σε κιτρουλινη, gplc και nitrates....

dhmhtrhs
18-12-10, 16:33
αν το εχει βρει καποιος απο σας σε ευρωπαικο καταστημα ας μου στειλει ενα PM.... ;)

Titanium
19-12-10, 16:27
Beef αυτή την φορά την πάτησες..χνιεχ χνιεχ χνιεχ(Τρεις):evil2:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10778

Polyneikos
19-12-10, 17:14
:thumbup::thumbup:

jimmy007
11-02-11, 20:03
Aφού με έπιανε αρκετά καλά το προηγούμενο με 3 scoop, αυτό με 3 scoop θα με κάνει λογικά δυναμίτη, αφού έχει πρακτικά ότι καλό είχε το προηγούμενο μαζί με κάποια ακόμη πραγματάκια που δουλεύουν....:thumbup::thumbup:
Δεν είναι απλά ένα νεο προιόν για να boostaρουν τις πωλήσεις. Είναι πολύ καλύτερο από το προηγούμενο...
Ίσως να ήταν καλύτερο με beta-alanine αλλά αφού έχει ήδη μέσα στο Anavite 3,2 γρ καθημερινά, θα ήταν too much για κάποιον που παίρνει και τα 2 προ(
Με λίγο Geranium Extract επίσης θα ήταν turbo...Αλλά δεν μπορούμε να τα θέλουμε και όλα.
Νομίζω πως βρήκα το επόμενο νιτρικό που θα χρησιμοποιήσω όταν ξαναρχίσω κρεατίνη σε 3 εβδομάδες.
Να ρωτήσω και κάτι..Την κρεατίνη που έχει μέσα το νιτρικό την μετράμε στην συνολική ποσότητα που παίρνουμε καθημερινά ή όχι επειδή δεν προκαλεί σημαντικό insulin rise το νιτρικό με 3gr carbs?

Devil
11-02-11, 20:15
Aφού με έπιανε αρκετά καλά το προηγούμενο με 3 scoop, αυτό με 3 scoop θα με κάνει λογικά δυναμίτη, αφού έχει πρακτικά ότι καλό είχε το προηγούμενο μαζί με κάποια ακόμη πραγματάκια που δουλεύουν....:thumbup::thumbup:
Δεν είναι απλά ένα νεο προιόν για να boostaρουν τις πωλήσεις. Είναι πολύ καλύτερο από το προηγούμενο...
Ίσως να ήταν καλύτερο με beta-alanine αλλά αφού έχει ήδη μέσα στο Anavite 3,2 γρ καθημερινά, θα ήταν too much για κάποιον που παίρνει και τα 2 προ(
Με λίγο Geranium Extract επίσης θα ήταν turbo...Αλλά δεν μπορούμε να τα θέλουμε και όλα.
Νομίζω πως βρήκα το επόμενο νιτρικό που θα χρησιμοποιήσω όταν ξαναρχίσω κρεατίνη σε 3 εβδομάδες.
Να ρωτήσω και κάτι..Την κρεατίνη που έχει μέσα το νιτρικό την μετράμε στην συνολική ποσότητα που παίρνουμε καθημερινά ή όχι επειδή δεν προκαλεί σημαντικό insulin rise το νιτρικό με 3gr carbs?

οπα εδω σε εχασα....

γιατι να κολλαει η κρεατινη με την ινσουλινη...?

την μετρας κανονικα στην συνολικη που παιρνεις;)

jimmy007
11-02-11, 23:02
οπα εδω σε εχασα....

γιατι να κολλαει η κρεατινη με την ινσουλινη...?

την μετρας κανονικα στην συνολικη που παιρνεις;)

Για να απορροφηθεί καλύτερα η κρεατίνη δεν χρειάζεται ινσουλίνη? Το έχω διαβάσει σε μεταπτυχιακή εργασία, εκτός αν ήταν λάθος και αυτή(που σαφώς και παίζει:thumbup::thumbup:).
Την μετράω κανονικά ε? πφφφ.....:turtle::turtle:

Titanium
11-02-11, 23:04
Για να απορροφηθεί καλύτερα η κρεατίνη δεν χρειάζεται ινσουλίνη? Το έχω διαβάσει σε μεταπτυχιακή εργασία, εκτός αν ήταν λάθος και αυτή(που σαφώς και παίζει:thumbup::thumbup:).
Την μετράω κανονικά ε? πφφφ.....:turtle::turtle:

:thumbup:
Γρηγορότερα...

jimmy007
11-02-11, 23:21
:thumbup:
Γρηγορότερα...

Το γρηγορότερα δεν σημαίνει και καλύτερα? Πριν μετατραπεί σε κρεατινίνη δηλαδή...

Titanium
11-02-11, 23:35
Το γρηγορότερα δεν σημαίνει και καλύτερα? Πριν μετατραπεί σε κρεατινίνη δηλαδή...

Ναι αλλα δεν μπορείς να ξέρεις πόσο απορροφήθηκε και πόσο οχι...οπότε καλό είναι να την μετράς...Πιο καλο παντος ειναι οταν παίρνεις κρεατίνη να παίρνεις ενα pre χωρίς γιατι μετα ειναι μπέρδεμα....:(

Devil
12-02-11, 10:16
Για να απορροφηθεί καλύτερα η κρεατίνη δεν χρειάζεται ινσουλίνη? Το έχω διαβάσει σε μεταπτυχιακή εργασία, εκτός αν ήταν λάθος και αυτή(που σαφώς και παίζει:thumbup::thumbup:).
Την μετράω κανονικά ε? πφφφ.....:turtle::turtle:

μμμ... μαλλον λαθος μεταπτυχιακη.... η' βασικα παλια....

πιο παλια εβαζαν την κρεατινη με ζαχαρη για να αποροφηθει καλητερα.... τελικα @@...

βασικα δεν εχω καταλαβει αυτο με την ινσουλινη και την αποροφηση.... νταξ οκ για τους υδατανθρακες... αλλα τα αμινοξεα κτλ κτλ... που κολλανε..? εφοσον εχουν δικους τους carrier.... τεσπα... ειμαι λιγο οφ τοπικ εδω...:green:

για την αποροφηση διαβασε στο γνωστο τοπικ της κρεατινης εχω γραψει 2 πραγματα....;)

beefmeup
12-02-11, 13:34
μμμ... μαλλον λαθος μεταπτυχιακη.... η' βασικα παλια....



:thumbup::thumbup:
:rolf::rolf:
χνιεχ!

jimmy007
12-02-11, 19:02
μμμ... μαλλον λαθος μεταπτυχιακη.... η' βασικα παλια....

πιο παλια εβαζαν την κρεατινη με ζαχαρη για να αποροφηθει καλητερα.... τελικα @@...

βασικα δεν εχω καταλαβει αυτο με την ινσουλινη και την αποροφηση.... νταξ οκ για τους υδατανθρακες... αλλα τα αμινοξεα κτλ κτλ... που κολλανε..? εφοσον εχουν δικους τους carrier.... τεσπα... ειμαι λιγο οφ τοπικ εδω...:green:

για την αποροφηση διαβασε στο γνωστο τοπικ της κρεατινης εχω γραψει 2 πραγματα....;)

OΚ. Λάθος είναι.. Δεν είναι παλιά..:thumbup::thumbup:

jimmy007
08-03-11, 03:07
Δοκίμασα ένα δείγμα σήμερα (2 scoops) και με έπιασα πολύ καλά μπορώ να πω. Αυξημένα κιλά, καλύτερο focus,καλύτερο pump. Λίγο ζαλάδα παρατηρώ αλλά εντάξει όχι τίποτα το ιδιαίτερα. Νομίζω όμως ότι δεν είναι για παραπάνω από 2 scoops γιατί θα ξεφύγουν πολύ οι ποσότητες.
Πιστεύω είναι πολύ καλύτερο από το SP 250 καθώς και από No-Explode, Αnadraulic Pump.. Θα είναι μέσα στις επόμενες αγορές μου σίγουρα...

edit: BTW κατάφερα να κοιμηθώ για μία ώρα και ξύπνησα...:unsure::unsure::shock::shock:
Πήρα και βαλεριάνα αλλά τίποτα... Εντάξει σίγουρα φταίει και το γεγονός ότι έχω αρκετό άγχος για ένα άλλο θέμα....:unsure:

salpas18
10-03-11, 03:16
Δοκίμασα ένα δείγμα σήμερα (2 scoops) και με έπιασα πολύ καλά μπορώ να πω. Αυξημένα κιλά, καλύτερο focus,καλύτερο pump. Λίγο ζαλάδα παρατηρώ αλλά εντάξει όχι τίποτα το ιδιαίτερα. Νομίζω όμως ότι δεν είναι για παραπάνω από 2 scoops γιατί θα ξεφύγουν πολύ οι ποσότητες.
Πιστεύω είναι πολύ καλύτερο από το SP 250 καθώς και από No-Explode, Αnadraulic Pump.. Θα είναι μέσα στις επόμενες αγορές μου σίγουρα...

edit: BTW κατάφερα να κοιμηθώ για μία ώρα και ξύπνησα...:unsure::unsure::shock::shock:
Πήρα και βαλεριάνα αλλά τίποτα... Εντάξει σίγουρα φταίει και το γεγονός ότι έχω αρκετό άγχος για ένα άλλο θέμα....:unsure:

πιες χαμομηλη χαλαροτικο! :D καλο ακουγετο το μαξ παντος!

jimmy007
10-03-11, 03:43
πιες χαμομηλη χαλαροτικο! :D καλο ακουγετο το μαξ παντος!

Nαι πολύ καλό μου φάνηκε... Τι να μου κάνει το χαμομήλι? Εδώ δεν δούλεψε ο συνδυασμός μελατονίνης και βαλεριάνα...:shock::shock:

dhmhtrhs
10-03-11, 16:07
εμενα στα 3 scoop δεν με επιασε καθολου..οταν το πηρα ημουν 84 κιλα περιπου...και απιστευτος πολεμος στην τουαλετα....

jimmy007
10-03-11, 16:19
εμενα στα 3 scoop δεν με επιασε καθολου..οταν το πηρα ημουν 84 κιλα περιπου...και απιστευτος πολεμος στην τουαλετα....

Πριν από πόση ώρα είχες φάει? Πολύ περίεργο μου φαίνεται...

dhmhtrhs
10-03-11, 20:21
2 ωρες μετα απο γευμα..

Adinamos
31-03-11, 01:12
Το χρησιμοποιησα σημερα. Με βοηθησε πολυ στην προπονηση να ανεβω σε κιλα σε ολες τις ασκησεις στο στηθος.
ΠΟλυ καλο.:awesome:

deluxe
31-03-11, 04:35
Θα μου το δωσει ενας γνωστος, σχεδον γεματο στα 20 ευρω! Γευση fruit punch. Απλα πρεπει να ειχε αλλεργια σε καποιο συστατικο, γιατι εβγαζε σπυρια σε ολο του το προσωπο! Οποτε θα το παρω εγω και θα το λιωσω!!

Slack `N Track
31-03-11, 11:54
Θα μου το δωσει ενας γνωστος, σχεδον γεματο στα 20 ευρω! Γευση fruit punch. Απλα πρεπει να ειχε αλλεργια σε καποιο συστατικο, γιατι εβγαζε σπυρια σε ολο του το προσωπο! Οποτε θα το παρω εγω και θα το λιωσω!!

Sorry κιολας αλλα μην περιμενεις και πολλα πραγματα (μην σου χαλασω και το placebo ;) )

Adinamos
31-03-11, 16:59
Ουτε εγω περιμενα πολλα πραγματα αλλα με εξεπληξε ευχαριστα.

jay
01-04-11, 21:12
παιδες καλησπερα,ψηνωμαι να το παρω για pre.ομως κανει μετα την προπο με βαρη να περνω και την κρεατινη και την πρωτεινη μου.για μου πεφτουν πολλα!ευχαριστω εκ το προτερον καθε σχολιο καλοδεχουμενο;)

tommygunz
01-04-11, 21:18
παιδες καλησπερα,ψηνωμαι να το παρω για pre.ομως κανει μετα την προπο με βαρη να περνω και την κρεατινη και την πρωτεινη μου.για μου πεφτουν πολλα!ευχαριστω εκ το προτερον καθε σχολιο καλοδεχουμενο;)

Κομπλέ είσαι, μπορείς να τα συνδυάσεις όλα, δεν υπάρχει πρόβλημα.;)

nitrix
05-04-11, 17:46
Κομπλέ είσαι, μπορείς να τα συνδυάσεις όλα, δεν υπάρχει πρόβλημα.;)

Γεια σας παιδια...Παραγγειλα κατι πρωτεινες απο το νετ και μου εστειλαν και ενα superpump max 160gr δωρο...ηθελα να ρωτησω...αξιζει να το παρω μιας και θα κρατησει μονο 10 προπονισεις και δεν θα βγαλω μηνα...Επισης ειμαι 70κg ενα σκουμπ θα μ ειναι αρκετο?

Adinamos
05-04-11, 21:38
Φυσικα και αξιζει. Αν δεν εχεις ξαναχρησιμοποιησει νιτρικο δοκιμασε μισο σκουπ, πιστευω θα σε πιασει. Κατα τα αλλα τα γνωστα: Αδειο στομαχι, 30' πριν την προπο.

nitrix
06-04-11, 18:29
Φυσικα και αξιζει. Αν δεν εχεις ξαναχρησιμοποιησει νιτρικο δοκιμασε μισο σκουπ, πιστευω θα σε πιασει. Κατα τα αλλα τα γνωστα: Αδειο στομαχι, 30' πριν την προπο.

Εννοείς να το παίρνω με αδειο στομαχι 30' πριν προπο...Γτ καπου διαβασα οτι πρεπει να εχεις φαει κανενα διωρο πριν το παρεις αλλιως προκαλουσε διαφορα....Επισης νιτρικο εχω παρει πριν κανενα χρονο το Νο Χplode...Λες να ξεκινησω με μιση δοση και σιγα σιγα να ανεβασω?

Adinamos
06-04-11, 18:39
Να εχεις φαει πριν 2 ωρες. Ισως και περισσοτερο εξαρταται ποσο θελεις για να χωνεψεις και να εχεις αδειο στομαχι. Παρε μισο σκουπ. Αν δεις οτι δε σε πιανει παρε ενα.

AGGELOS.K
06-04-11, 18:42
εμενα στα 3 scoop δεν με επιασε καθολου..οταν το πηρα ημουν 84 κιλα περιπου...και απιστευτος πολεμος στην τουαλετα....
Εδώ εμένα και στο 1 σκουπ με πήγαινε αέρα στην τουαλέτα έτρεχα και δεν έφτανα κρύος ιδρώτας σου λέω,κατα τα άλλα είδα σοβαρή άνοδο στα κιλά και σε φλεβικότητα

nitrix
06-04-11, 18:43
Να εχεις φαει πριν 2 ωρες. Ισως και περισσοτερο εξαρταται ποσο θελεις για να χωνεψεις και να εχεις αδειο στομαχι. Παρε μισο σκουπ. Αν δεις οτι δε σε πιανει παρε ενα.

Thnx Adinamos :thumbup: Θα το ξεκινησω μαλλον απο αυριο...;)


Edit* Το δοκιμασα σημερα τελικα...Απλα γ**** :P στην αρχη ημουν λιγο ξενερωμενος γιατι λεω σιγα μν δουλεψει...αλλα μετα το 2ο σετ το ενιωθα...πρηξιμο και φλεβικοτητα στο full..Ελεγα οτι ισως να ναι πλασιμπο....αλλα για να τελειωσω την πλατη εκανα ενα μεγαλο διαλλειμα μεχρι να ξεπρηστω λιγο και να μπορεσω να συνεχισω...Αρκετα δυνατο για αρχη...Ας μην το ματιαξω :p Ελπιζω να συνεχισει να με πιανει ετσι...;)

nitrix
12-04-11, 04:44
Ρε παιδια να ρωτησω κατι..το παιρνω εδω και λιγες μερες...Μπορω να πω οτι με πιανει...Αλλα εχω παρατηρησει οτι μ φερνει μια ζαλαδα στις προπονησεις μια ψιλοθολουρα...Οχι αδυναμια...αλλα κατι σαν ζαλαδα...Τι μπορει να φταιει..?Να σημειωσω οτι παιρνω μισο σκουμ πριν την προπο....

gmalamos
14-04-11, 11:25
Ρε παιδια να ρωτησω κατι..το παιρνω εδω και λιγες μερες...Μπορω να πω οτι με πιανει...Αλλα εχω παρατηρησει οτι μ φερνει μια ζαλαδα στις προπονησεις μια ψιλοθολουρα...Οχι αδυναμια...αλλα κατι σαν ζαλαδα...Τι μπορει να φταιει..?Να σημειωσω οτι παιρνω μισο σκουμ πριν την προπο....

Τι ηλικια εχεις??

jimmy007
14-04-11, 12:19
Το περιμένω αύριο από το e-shop...:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

PMalamas
14-04-11, 21:18
αντε καντε κανα ριβιου ρε παιδια..:green:

COBRA_STYLE
14-04-11, 21:26
Ρε παιδια να ρωτησω κατι..το παιρνω εδω και λιγες μερες...Μπορω να πω οτι με πιανει...Αλλα εχω παρατηρησει οτι μ φερνει μια ζαλαδα στις προπονησεις μια ψιλοθολουρα...Οχι αδυναμια...αλλα κατι σαν ζαλαδα...Τι μπορει να φταιει..?Να σημειωσω οτι παιρνω μισο σκουμ πριν την προπο....
λογικα θα εχεις ευαισθησια στα διεγερτικα!με τους καφεδες πως πας?

gmalamos
14-04-11, 21:36
αντε καντε κανα ριβιου ρε παιδια..:green:

Θα το τιμησω σε μια βδομαδα!!
:thumbup::thumbup:

jimmy007
16-04-11, 00:54
Λοιπόν πήρα 2 scoops μαζί με άλλα 6 γρ BCAA's(δηλαδή καμια 12αρια συνολικά).
Πολύ καλή φλεβικότητα(λογικό με 4 γρ κιτρουλίνη).
Πολύ καλό πρήξιμο στα χέρια...:bbbiceps:
Καλό focus....
Και επίσης ανέβηκα αρκετά στην προπόνηση.
Επίσης η απόδοση μου δεν έπεφτε ιδιαίτερα όσο πέρναγε η ώρα....
Με λίγα λόγια εξαιρετικό..Όπως το περίμενα.....:thumbup::thumbup:
Αν δεν ήταν τόσο ακριβό θα το τιμούσα πολύ συχνότερα....:(:(

Θα δοκιμάσω και 3 scoops κάποια μέρα....

PMalamas
16-04-11, 11:03
δε κρασαρει ε?

jimmy007
16-04-11, 14:24
δε κρασαρει ε?

Tι εννοείς κρασάρει?

PMalamas
16-04-11, 15:28
σορρυ για την αργκο..
να πεφτεις μετα απο μερικες ωρες. διαθεση-δυναμη κλπ

jimmy007
16-04-11, 18:45
σορρυ για την αργκο..
να πεφτεις μετα απο μερικες ωρες. διαθεση-δυναμη κλπ

Oχι με τίποτα κάτι τέτοιο....

adamz
16-04-11, 20:06
τι ακριβως κνει ρε παιδια το συγκεκριμενο? μονο ενεργεια και πριξιμο το γυμναστηριο?

sobral
17-04-11, 00:38
If you are subject to testing for performance enhancing compounds or any type of drug testing do not use this product under any circumstances.
?? γιατί το γράφει αυτό? βάση συστατικών τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει κάποια απαγορευμένη ουσία. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?

PMalamas
17-04-11, 14:45
If you are subject to testing for performance enhancing compounds or any type of drug testing do not use this product under any circumstances.
?? γιατί το γράφει αυτό? βάση συστατικών τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει κάποια απαγορευμένη ουσία. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?


μπορει το συγκεκριμενο οντως να μην κανει να το χρησημοποιεις μαζι με κατι.. αν και δε λεει με τι συνδυασμο η καποια ουσια θα εχει παρενεργειες, αλλα πολλες εταιριας γραφουν κατι τετοια για ν σε κανουν να πιστεψεις οτι αυτο που χρησημοποιεις ειναι πολυ δυνατο.

Devil
17-04-11, 15:16
νομιζω οτι το glycerol και η caffeine (πανω απο Χmg) θεωρητε dopping σε καποιες ομοσπονδιες...

Titanium
17-04-11, 15:18
νομιζω οτι το glycerol και η caffeine (πανω απο Χmg) θεωρητε dopping σε καποιες ομοσπονδιες...

Πάνω από Χmg όμως:thumbup::thumbup::thumbup:
Και εγω κάπου το εχω διαβάσει αυτο....

beefmeup
17-04-11, 15:18
ναι η καφεινη ειναι σιγουρα ακομα κ σε ολυμπιακα αθληματα πανω απο 150μιλι νομιζω..

sobral
17-04-11, 16:53
μόνο 150μγ το έχουν?:unsure: πςςς.. για το glycerol ξέρω σίγουρα ότι στο NCAA δεν επιτρέπεται καν. Πάντως αυτό είναι λόγω της επίδοσης που μπορείς να αποκτήσεις μέσω των παραπάνω κι όχι λόγω παρενεργειών έτσι??

Devil
17-04-11, 16:55
μόνο 150μγ το έχουν?:unsure: πςςς.. για το glycerol ξέρω σίγουρα ότι στο NCAA δεν επιτρέπεται καν. Πάντως αυτό είναι λόγω της επίδοσης που μπορείς να αποκτήσεις μέσω των παραπάνω κι όχι λόγω παρενεργειών έτσι??

αναλογα με την ομοσπονδια....μερικες αφηνουν μεχρι 600mg...

οχι δεν εχει παρενεργειες....απο αυτα που γραφει παντα στην συνηστομενη δοση...

PMalamas
17-04-11, 18:45
για την καφεινη οντως... αλλα οχι τοσο λιγο ρε παιδια.. ε?:unsure:

nitrix
18-04-11, 14:16
Τι ηλικια εχεις?? 19,5 ειμαι...Ειχα ξαναχρησιμοποιησει νιτρικο το Νο Χplode πριν κανενα χρονο....Δν νομιζω να ειναι θεμα ηλικιας...τι λες κ εσυ?:unsure:


λογικα θα εχεις ευαισθησια στα διεγερτικα!με τους καφεδες πως πας?

Δεν πινω σχεδον καθολου...Το περασμενο καλοκαιρι επινα εναν σκετο φραπε πριν την προποπονηση και μπορω να πω οτι ενιωθα πολυ πιο τσιτωμενος...Γενικα μπορω να πω οτι η καφεινη με πιανει...Δεν ξερω αν φτανει και στο σημειο να με "πειραζει" ομως.... :S

sofos
19-04-11, 21:48
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205561_10150541353240635_463025670634_17898161_6708411_n.jpg

ισχυει αυτο που λεει οτι η κιτρουλινη αυξανει το NO καλυτερα απ την aakg? :unsure:

jimmy007
20-04-11, 15:25
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205561_10150541353240635_463025670634_17898161_6708411_n.jpg

ισχυει αυτο που λεει οτι η κιτρουλινη αυξανει το NO καλυτερα απ την aakg? :unsure:

Ναι...:thumbup::thumbup::thumbup:

beefmeup
20-04-11, 15:54
απλα το ποσιμο ATP,δεν κανει τπτ.
για το εφε το εχουν μεσα.

sofos
20-04-11, 19:02
απλα το ποσιμο ATP,δεν κανει τπτ.
για το εφε το εχουν μεσα.

κ για την κιτρουλινη τι εχεις να πεις?διοτι απ οσο ξερω η κιτρουλινη μετατρεπεται σε αργινινη,αρα γιατι καλυτερα κιτρουλινη κ οχι αργινινη?

beefmeup
20-04-11, 21:25
αν πας 3-4 σελιδες πισω στο θεμα με τα νιτρικα,θα δεις τι δουλευει κ τι οχι.
καθε 5 σελιδες,γραφουμε τα ιδια κ τα ιδια.;)

sofos
20-04-11, 21:27
αν πας 3-4 σελιδες πισω στο θεμα με τα νιτρικα,θα δεις τι δουλευει κ τι οχι.
καθε 5 σελιδες,γραφουμε τα ιδια κ τα ιδια.;)

24 σελιδες ειναι το θεμα νιτρικα...

beefmeup
20-04-11, 21:28
24 σελιδες ειναι το θεμα νιτρικα...


αν πας 3-4 σελιδες πισω στο θεμα με τα νιτρικα,θα δεις τι δουλευει κ τι οχι.


:thumbup:

sofos
20-04-11, 21:37
:thumbup:

το βρηκα κ διαβασα απλα να σαι ρωτησω κατι γενικο,η αργινινη σε μορφη hcl,aakg,ethyl ester σε καμια απ αυτες τις μορφες σε μεγαλη δοση δε κανει τπτ?

beefmeup
20-04-11, 21:39
οχι,αλλα αν θες περνα τις ερωτησεις σου εκει,γιατι εδω βγηκαμε οφ.

gmalamos
04-05-11, 19:57
Μολις το παρελαβα.Σκεφτομαι να το συνδυασω σαν preworkout μαζι με 3 γραμμαρια κρεατινης μονουδρικης.Τα 2 σκουπ περιεχουν 2γρ κρεατινης.Τι λετε??

Devil
04-05-11, 20:34
Μολις το παρελαβα.Σκεφτομαι να το συνδυασω σαν preworkout μαζι με 3 γραμμαρια κρεατινης μονουδρικης.Τα 2 σκουπ περιεχουν 2γρ κρεατινης.Τι λετε??

Creatine Monohydrate (1.3 g) Creatine Magna Power® (magnesium creatine chelate)

μινιμουμ το ενα σκουπ να εχει 1,5γρ κρεατινης.... αρα με 2 σκουπ πας στα 3γρ μινιμουμ... αν θες παραπανω βαλε κανα 2γρ ακομα...αλλα νομιζω οτι ειναι αρκετα τα 3γρ... βαλε την μονουδρικη postwo....

gmalamos
04-05-11, 20:45
Creatine Monohydrate (1.3 g) Creatine Magna Power® (magnesium creatine chelate)

μινιμουμ το ενα σκουπ να εχει 1,5γρ κρεατινης.... αρα με 2 σκουπ πας στα 3γρ μινιμουμ... αν θες παραπανω βαλε κανα 2γρ ακομα...αλλα νομιζω οτι ειναι αρκετα τα 3γρ... βαλε την μονουδρικη postwo....

Μπα για ποστ δεν ψινομαι..Απλα εχει μεινει λιγη μονουδρικη και ελεγα να κανω καμια αλχημεια.Θα δω μονο μην με κανει και τρεχω τοιλετ..:green::green:

Kaloutsikos
05-05-11, 11:02
Τέλειωσε και μένα το μπουκάλι μου,
Στα τσιτώματα είδα μεγάλη διαφορά,
όσον αφορά την νευρικότητα δεν είδα καθόλου με 2,5 scoop!:(

hlias102
05-05-11, 19:01
Θα δοκιμάσω το super pump max μόλις μου τελειώσει το super pump για να δώ τυχόν διαφορές:weights:

michael-nrg
05-05-11, 19:04
Θα δοκιμάσω το super pump max μόλις μου τελειώσει το super pump για να δώ τυχόν διαφορές:weights:

καλυτερα να αφησεις ενα χρονικο περιθοριο 2 βδομαδων και πανω.... για να σε πιασει καλυτερα το μαξ ασε που επιβαρινεις το ΚΝΣ απο τα πολλα στιμς

hlias102
05-05-11, 19:09
:thumbup::thumbup:
Thanks φίλε,έτσι θα κάνω

gmalamos
06-05-11, 21:45
1η εντυπωση απο pump maxx

2 σκουπ γευση οκ.(fruit punch)

Μηδενικο τσιτωμα κνσ,αυξηση στα κιλα παρα της low carb diet,μηδενικη ενοχληση στο στομαχι,εξαιρετικο focus,οχι κατι ιδιαιτερο σε πρηξιματα.Εμεινα ικανοποιημενος,(ηταν οτι ακριβως περιμενα)βεβαια ο χρονος θα το δειξει πως θα παει...

jimmy007
09-05-11, 08:13
Μηδενικο τσιτωμα κνσ,,εξαιρετικο focus,.

Πως γίνεται?:shock:

sofos
13-05-11, 04:30
αλλος ενας στο youtube ειχε τις ιδιες αντιρασεις,δηλαδη no pump,ουτε τσιτωμα,αλλα δυναμη....:green: παλι εφτιαξε κατι πετυχημενο ο γασπαρακος :green:

gmalamos
13-05-11, 14:44
Πως γίνεται?:shock:

Ελα μου νται..Δεν ξερω παντως αφου αναιβαζω κιλα δεν με ενδιαφερουν τα πρηξηματα.

Txc
14-05-11, 02:33
Προσωπικη γνωμη:

Αλλο ενα τρελο PLACEBO της Gaspari...


Super Pump Max Ultra Pro Red Power Ranger, το πινεις και μεταμορφωνεσε σε HULK...

Προσοχη παιδια, μην αφησετε το καπακι ανοιχτο και πεσει κανας τοιχος με τοση δυναμη...

gmalamos
14-05-11, 03:01
Προσωπικη γνωμη:

Αλλο ενα τρελο PLACEBO της Gaspari...


Super Pump Max Ultra Pro Red Power Ranger, το πινεις και μεταμορφωνεσε σε HULK...

Προσοχη παιδια, μην αφησετε το καπακι ανοιχτο και πεσει κανας τοιχος με τοση δυναμη...

Το χεις δοκιμασει?

sofos
14-05-11, 03:01
Το χεις δοκιμασει?

ναι θα σου πει :green::turtle:

Txc
14-05-11, 10:22
Δυστιχως ναι, αλλη μια φορα επεσα θυμα του marketng...

gmalamos
14-05-11, 10:24
Οχι δεν το εχω δοκιμασει, αλλα πιστευω θα ειναι σαν τα υπολοιπα SUPER ποιοτικα προιοντα της Gaspari σε δοσεις για κουνουπια...

thank you!!

Titanium
14-05-11, 15:55
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown:

Mitsen
31-05-11, 19:59
Ρε παιδιά, έχω ένα θέμα με το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και μου τυχαίνει πρώτη φορα! πρακαλω διαβάστε προσεκτικά και πείτε μου τη γνώμη σας!

Αγόρασα στο superpump MAX πριν από κάνα 20μέρο, (χρισιμοπουσα το 250).
Οποτε το έπαιρνα (2-2.5 scup) ψιλοζαλιζομουν στο gym:unsure: Το αγόρασα από το e-bay από πολύ καλο seller που πουλα πολλά συμπληρώματα UK.

Σήμερα που άνοιξα πάλι, βρήκα μέσα... ένα σακουλάκι σκωροκτόνο!:shock::shock: Έμεινα μαλ@κας!
Πρώτη φορα βλέπω κάτι τέτοιο σε συμπληρώματα! Σας έχει τύχει καθόλου? Τι είναι αυτό?
Δείτε και τη φωτογραφία.

26029
P.S.
Μην με ρωτήσετε άμα ήταν σφραγισμένο το κουτί και τέτοια.. εννοείτε πως δεν ψώνισα από λαϊκή αλλα από σοβαρό seller.

jimmy007
31-05-11, 20:15
Ελα μου νται..Δεν ξερω παντως αφου αναιβαζω κιλα δεν με ενδιαφερουν τα πρηξηματα.
Βασικά μπορεί λόγω bf να μην φαίνονται.


Ρε παιδιά, έχω ένα θέμα με το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και μου τυχαίνει πρώτη φορα! πρακαλω διαβάστε προσεκτικά και πείτε μου τη γνώμη σας!

Αγόρασα στο superpump MAX πριν από κάνα 20μέρο, (χρισιμοπουσα το 250).
Οποτε το έπαιρνα (2-2.5 scup) ψιλοζαλιζομουν στο gym:unsure: Το αγόρασα από το e-bay από πολύ καλο seller που πουλα πολλά συμπληρώματα UK.

Σήμερα που άνοιξα πάλι, βρήκα μέσα... ένα σακουλάκι σκωροκτόνο!:shock::shock: Έμεινα μαλ@κας!
Πρώτη φορα βλέπω κάτι τέτοιο σε συμπληρώματα! Σας έχει τύχει καθόλου? Τι είναι αυτό?
Δείτε και τη φωτογραφία.

26029
P.S.
Μην με ρωτήσετε άμα ήταν σφραγισμένο το κουτί και τέτοια.. εννοείτε πως δεν ψώνισα από λαϊκή αλλα από σοβαρό seller.
Τέτοια έχουν συνήθως τα συμπληρώματα που είναι σε tabs.. π.χ. πολυβιταμίνες.
Mην σε παραξενεύει. Προστατεύει το προιόν. Οι ζαλάδες μάλλον είναι λόγω μειωμένης ανεκτικτότητας σε κάποια συστατικά π.χ. κιτρουλίνη. Μείωσε την δόση και λογικά θα υποχωρήσουν.

TEFAAtzis
31-05-11, 20:34
να πω και γω την γνωμη μου για το προιον.Δοκιμασα 2 δειγματα των 2 δοσεων,το 1 κανονικα σε 2 δοσεις και το αλλο ολοκληρο 2 δοσεις μαζι.
Λοιπον,το μονο συμπληρωμα που ενω ημουν καπως υποτονικος και πεσμενος με ξυπνησε κατευθειαν και με εκανε να εχω ορεξη για προπονηση.Ωραια γευση κλασσικα Gaspari η fruit punch.Απο πριξηματα δεν ειχα κατι παραπανω,οπως ουτε και απο δυναμη επισης.Βεβαια ισως θελει περισσοτερες φορες να το παρεις για να αρχισει να επιδρα η κρεατινη καλυτερα τι να πω.Γενικα επειδη δοκιμασα και το παλιο μπορω να πω οτι ειναι σιγουρα καλυτερο και οτι στο μελλον μπορει να το δοκιμασω

Titanium
31-05-11, 20:36
Βασικά νομίζω πως αυτο ειναι για την υγρασία.....Και εμένα στις ταυρινες μου ετιχε να εχει τετιο...:thumbup:

Mitsen
31-05-11, 21:58
Βασικά νομίζω πως αυτο ειναι για την υγρασία.....Και εμένα στις ταυρινες μου ετιχε να εχει τετιο...:thumbup:

Βασικά παίζει ναι είναι και για αυτό που λες, για την υγρασία:unsure:

Μου ήρθε σαν φλασιά η κρεατίνη που έχει ένα παλικάρι εδώ.. πετρα έχει γίνει!
Τη σπάει με το χέρι, αν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα

gmalamos
31-05-11, 22:09
Ρε παιδιά, έχω ένα θέμα με το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και μου τυχαίνει πρώτη φορα! πρακαλω διαβάστε προσεκτικά και πείτε μου τη γνώμη σας!

Αγόρασα στο superpump MAX πριν από κάνα 20μέρο, (χρισιμοπουσα το 250).
Οποτε το έπαιρνα (2-2.5 scup) ψιλοζαλιζομουν στο gym:unsure: Το αγόρασα από το e-bay από πολύ καλο seller που πουλα πολλά συμπληρώματα UK.

Σήμερα που άνοιξα πάλι, βρήκα μέσα... ένα σακουλάκι σκωροκτόνο!:shock::shock: Έμεινα μαλ@κας!
Πρώτη φορα βλέπω κάτι τέτοιο σε συμπληρώματα! Σας έχει τύχει καθόλου? Τι είναι αυτό?
Δείτε και τη φωτογραφία.

[ATTACH=CONFIG]26029[/ATTACH
P.S.
Μην με ρωτήσετε άμα ήταν σφραγισμένο το κουτί και τέτοια.. εννοείτε πως δεν ψώνισα από λαϊκή αλλα από σοβαρό seller.
Δεν το γνωριζω εγω ειχα παρει κουτι.Δες στην εταιτεια αν λεει κατι η στειλε κανα e mail.


Βασικά μπορεί λόγω bf να μην φαίνονται.



Τέτοια έχουν συνήθως τα συμπληρώματα που είναι σε tabs.. π.χ. πολυβιταμίνες.
Mην σε παραξενεύει. Προστατεύει το προιόν. Οι ζαλάδες μάλλον είναι λόγω μειωμένης ανεκτικτότητας σε κάποια συστατικά π.χ. κιτρουλίνη. Μείωσε την δόση και λογικά θα υποχωρήσουν.

Σε περιοδο γραμμωσης το χα παρει οποτε δεν παιζει..


να πω και γω την γνωμη μου για το προιον.Δοκιμασα 2 δειγματα των 2 δοσεων,το 1 κανονικα σε 2 δοσεις και το αλλο ολοκληρο 2 δοσεις μαζι.
Λοιπον,το μονο συμπληρωμα που ενω ημουν καπως υποτονικος και πεσμενος με ξυπνησε κατευθειαν και με εκανε να εχω ορεξη για προπονηση.Ωραια γευση κλασσικα Gaspari η fruit punch.Απο πριξηματα δεν ειχα κατι παραπανω,οπως ουτε και απο δυναμη επισης.Βεβαια ισως θελει περισσοτερες φορες να το παρεις για να αρχισει να επιδρα η κρεατινη καλυτερα τι να πω.Γενικα επειδη δοκιμασα και το παλιο μπορω να πω οτι ειναι σιγουρα καλυτερο και οτι στο μελλον μπορει να το δοκιμασω

Τεφατση ετσι ακριβως πρεπει να δουλευει..Δεν εχει πρηξηματα σου δινει λιγα τσιτωματα πολυ ορεξη και ανεβαζεις τα κιλα σου(καλα δεν σηκωνεις και 200κιλα)αλλα σε μια υποθερμιδικη διαιτα οπως το παιρνα εγω μια χαρα ηταν..

jimmy007
01-06-11, 03:17
Σε περιοδο γραμμωσης το χα παρει οποτε δεν παιζει..



Κάποιος μπορεί να είναι σε περίοδο γράμμωσης με οποιοδήποτε bf. Δηλαδή κάτω από 10-12% ήσουν?



Τεφατση ετσι ακριβως πρεπει να δουλευει..Δεν εχει πρηξηματα σου δινει λιγα τσιτωματα πολυ ορεξη και ανεβαζεις τα κιλα σου(καλα δεν σηκωνεις και 200κιλα)αλλα σε μια υποθερμιδικη διαιτα οπως το παιρνα εγω μια χαρα ηταν..

Ρε με γλυκερόλη μέσα δεν σου δίνει πρηξίματα? Δεν γίνεται αυτό? Επίσης με τόσο μεγάλη ποσότητα καφείνης οι περισσότεροι θα τσιτωθούν.
Επίσης, έχει κιτρουλίνη για αυξημένα επίπεδα ΝΟ και τα BCAA'S και τις κρεατίνες για καλύτερες επιδόσεις..

gmalamos
01-06-11, 12:40
Κάποιος μπορεί να είναι σε περίοδο γράμμωσης με οποιοδήποτε bf. Δηλαδή κάτω από 10-12% ήσουν?




Ρε με γλυκερόλη μέσα δεν σου δίνει πρηξίματα? Δεν γίνεται αυτό? Επίσης με τόσο μεγάλη ποσότητα καφείνης οι περισσότεροι θα τσιτωθούν.
Επίσης, έχει κιτρουλίνη για αυξημένα επίπεδα ΝΟ και τα BCAA'S και τις κρεατίνες για καλύτερες επιδόσεις..
Γιατι αν ημουν 14% δυσκολο ηταν να το καταλαβω??

Ερωτηση το χεις δοκιμασει η απο τα συστατικα βγαζεις συμπερσαματα??

arisfwtis
01-06-11, 13:34
στο αν δινει φλεβικοτητα ειναι η διαφωνια?

gmalamos
01-06-11, 13:40
Κάποιος μπορεί να είναι σε περίοδο γράμμωσης με οποιοδήποτε bf. Δηλαδή κάτω από 10-12% ήσουν?



Ρε με γλυκερόλη μέσα δεν σου δίνει πρηξίματα? Δεν γίνεται αυτό? Επίσης με τόσο μεγάλη ποσότητα καφείνης οι περισσότεροι θα τσιτωθούν.
Επίσης, έχει κιτρουλίνη για αυξημένα επίπεδα ΝΟ και τα BCAA'S και τις κρεατίνες για καλύτερες επιδόσεις..


στο αν δινει φλεβικοτητα ειναι η διαφωνια?

Στο αν δινει πρηξιματα..Οχι οτι δεν δινει αλλα οχι πολλα.Τι διαφωνια βρε??Σε καποιον αλλο μπορει να δουλεψει διαφορετικα..Εμενα για πχ το παλιο παμπ μου διελυε το στομαχι αλλους οχι..;)

hlias102
01-06-11, 13:48
Στο αν δινει πρηξιματα..Οχι οτι δεν δινει αλλα οχι πολλα.Τι διαφωνια βρε??Σε καποιον αλλο μπορει να δουλεψει διαφορετικα..Εμενα για πχ το παλιο παμπ μου διελυε το στομαχι αλλους οχι..;)


Οπως εγώ που το παίρνω στις 6.30 το πρωί νυστηκός και δε παίρνω χαμπάρι:green:
Ακόμη...

gmalamos
01-06-11, 13:49
Οπως εγώ που το παίρνω στις 6.30 το πρωί νυστηκός και δε παίρνω χαμπάρι:green:
Ακόμη...

Καλα γτ το παιρνεις τετοια ωρα..??
Απαντα στις γενικες για συμπληρωματα...

chris corfu
01-06-11, 18:02
δοκιμασα σημερα μια δοση απο ενα δειγμα που μου εδωσαν, μισο φακελακι δλδ. να σημειωσω οτι δεν εχω παρει ποτε νιτρικο, ουτε ειχα σκοπο απλα μια που μου το χαρισαν ειπα να το τσεκαρω. λοιπον μετα απο κανα τεταρτο μπαμ ενιωσα τσιτωμα και συνεχιστηκε κανονικα οταν πηγα gym. ανεβασα καποια κιλα στις ασκησεις και μου εδωσε κ καποια πρηξιματα επιπλεον, να πω την αληθεια δεν περιμενα να κανει κατι αλλα ηταν οντως καλο. δεν ειχα καποια ενοχληση κτλ αλλα μετα το gym (50 min βαρη και 43 αεροβιο) εφθασα σπιτι και εφαγα ενα κρασαρισμα, δεν μπορω να κουνηθω, ακομα δεν εχω "ξυπνησει".. δεν ξερω γτ ετσι..

billcrx
07-06-11, 14:14
Το έχω δοκιμάσει και και γω εδώ και 2 εβδομάδες.Εντυπώσεις:
Θετικά
πολύ καλό τσίτωμα,καλά πρηξίματα,λιγότερη ενόχληση στο στομάχι από το προηγούμενο SP250,δύναμη,πολύ καλό focus
Αρνητικά:
Δεν είχα τα ίδια πρηξίματα και φλεβικότητα που είχα με το SuperPump 250
Μετά από περίπου 2 ώρες απο την προπόνηση νιώθω ξεφουσκομένος.....περίεργο...πολύ απότομο πέσιμο......
Και το χειρότερο απ όλα.....Αυπνίες τρελές....το μάτι γαρίδα

Λήψη 1,5-2 scoop στις 18:00....επαναλήψεις 8-15...και διατροφή συντήρησης....
Μήπως κάνω κάτι λάθος σε πρόγραμμα προπόνησης,διατροφή??????????Με τι επαναλήψεις δουλεύουν τα νιτρικά??????
(μη μου πείτε οτι το λάθος είναι που το αγόρασα :):):) γιατι σίγουρα για πέταμα δεν είναι)

gmalamos
07-06-11, 14:57
Το έχω δοκιμάσει και και γω εδώ και 2 εβδομάδες.Εντυπώσεις:
Θετικά
πολύ καλό τσίτωμα,καλά πρηξίματα,λιγότερη ενόχληση στο στομάχι από το προηγούμενο SP250,δύναμη,πολύ καλό focus
Αρνητικά:
Δεν είχα τα ίδια πρηξίματα και φλεβικότητα που είχα με το SuperPump 250
Μετά από περίπου 2 ώρες απο την προπόνηση νιώθω ξεφουσκομένος.....περίεργο...πολύ απότομο πέσιμο......
Και το χειρότερο απ όλα.....Αυπνίες τρελές....το μάτι γαρίδα

Λήψη 1,5-2 scoop στις 18:00....επαναλήψεις 8-15...και διατροφή συντήρησης....
Μήπως κάνω κάτι λάθος σε πρόγραμμα προπόνησης,διατροφή??????????Με τι επαναλήψεις δουλεύουν τα νιτρικά??????
(μη μου πείτε οτι το λάθος είναι που το αγόρασα :):):) γιατι σίγουρα για πέταμα δεν είναι)

Ανεβασε δοσολογια.

jimmy007
07-06-11, 15:10
Γιατι αν ημουν 14% δυσκολο ηταν να το καταλαβω??

Ερωτηση το χεις δοκιμασει η απο τα συστατικα βγαζεις συμπερσαματα??

Στο 14% δεν φαίνεται τόσο καθαρά όσο από το 10% και κάτω.
Και το έχω δοκιμάσει και από τα συστατικά καταλαβαίνω αν δουλεύει. Αν δεν μου άρεσαν τα συστατικά δεν θα το είχα πάρει..

peris89
07-06-11, 23:26
Gaspari - Super Pump Max (Blue Raspbbery Ice)
Μου το πρότειναν ως κατάληλο για την αύξηση μυικής μάζας, περισσότερο τσίτωμα κ σταδιακή αύξηση κιλών (στις ασκήσεις).
Το ξεκίνησα την τετάρτη που μας πέρασε με δόση 1 scoup. Η αλήθεια είναι οτι κάνει διαφορά και δίνει πολύ τσίτωμα - πρήξιμο. Το θέμα είναι οτι ψιλογυαλίζει το μάτι μου 1ον, 2ον όταν το πίνω όλο το στόμα/χείλια/δόντια γίνονται μπλέ και 3ον μετά απο 2 μέρες χρήσης (παρασκευή δλδ) είχα δυσάρεστα αποτελέσματα στην τουαλέτα όταν αντικρυσα ενα χρώμα πράσινο σκούρο..
Χθές όμως που δεν το είχα πάρει για 2 μέρες όλα ήταν φυσιολογικά..
Τωρα αν δεν είναι τίποτα ανησυχητικό δεν με πειράζει...(Κάποιοι μ είπαν οτι είναι απο συγκεκριμένες βιταμίνες.. κ άλλοι οτι είναι απο την χρωστική)
Απλά θα ήθελα να ακούσω απόψεις κ κυρίως απο άτομα που το έχουν δοκιμάσει , όπως επίσης κ συμβουλές για δοσολογία (πόσα scoup , με άδειο στομάχι η όχι, τι ώρα πριν την άσκηση κτλ)

Τα φώτα σας!!!!

Kaloutsikos
11-06-11, 15:46
Gaspari - Super Pump Max (Blue Raspbbery Ice)
Μου το πρότειναν ως κατάληλο για την αύξηση μυικής μάζας, περισσότερο τσίτωμα κ σταδιακή αύξηση κιλών (στις ασκήσεις).
Το ξεκίνησα την τετάρτη που μας πέρασε με δόση 1 scoup. Η αλήθεια είναι οτι κάνει διαφορά και δίνει πολύ τσίτωμα - πρήξιμο. Το θέμα είναι οτι ψιλογυαλίζει το μάτι μου 1ον, 2ον όταν το πίνω όλο το στόμα/χείλια/δόντια γίνονται μπλέ και 3ον μετά απο 2 μέρες χρήσης (παρασκευή δλδ) είχα δυσάρεστα αποτελέσματα στην τουαλέτα όταν αντικρυσα ενα χρώμα πράσινο σκούρο..
Χθές όμως που δεν το είχα πάρει για 2 μέρες όλα ήταν φυσιολογικά..
Τωρα αν δεν είναι τίποτα ανησυχητικό δεν με πειράζει...(Κάποιοι μ είπαν οτι είναι απο συγκεκριμένες βιταμίνες.. κ άλλοι οτι είναι απο την χρωστική)
Απλά θα ήθελα να ακούσω απόψεις κ κυρίως απο άτομα που το έχουν δοκιμάσει , όπως επίσης κ συμβουλές για δοσολογία (πόσα scoup , με άδειο στομάχι η όχι, τι ώρα πριν την άσκηση κτλ)

Τα φώτα σας!!!!

Εγώ δεν είχα τέτοια προβλήματα με την τουαλέτα,

Μέχρι 3 scoop μπορείς να πάρεις, όμως σιγά σιγά να ανεβάσεις την δοσολογία,
και πάρτο μισή ώρα πριν το γυμναστήριο με άδειο στομάχι.

boxer1
11-06-11, 16:34
Τι λετε????Πολυ φορτωμενο το βλεπω και μου αρεσει....:toast:

το δοκιμασα και ειναι πολυ καλο.........σαν να παιρνεις ντοπα ειναι...

jimmy007
11-06-11, 17:37
το δοκιμασα και ειναι πολυ καλο.........σαν να παιρνεις ντοπα ειναι...

Με ποια έννοια λες ντόπα? Το τσίτωμα εννοείς?

boxer1
11-06-11, 17:40
Με ποια έννοια λες ντόπα? Το τσίτωμα εννοείς?

ακριβως σε τσιτωνει πολυ και εχεις και μεγαλη διαφορα στην φλεβικοτητα.....

jimmy007
11-06-11, 17:55
ακριβως σε τσιτωνει πολυ και εχεις και μεγαλη διαφορα στην φλεβικοτητα.....

Nαι κυρίως λόγω γλυκερόλης και κιτρουλίνης γίνεται αυτό. Η λέξη ντόπα που είπες πριν μπορεί να παρεξηγηθεί εύκολα πάντως...:unsure::unsure:

boxer1
11-06-11, 17:57
Nαι κυρίως λόγω γλυκερόλης και κιτρουλίνης γίνεται αυτό. Η λέξη ντόπα που είπες πριν μπορεί να παρεξηγηθεί εύκολα πάντως...:unsure::unsure:

χαχα λες? τοτε γραφουμε ακυρο στην ντοπα...παντως ειναι πολυ πιο καλο απο no-xplode...

amateur666
11-06-11, 19:59
Εγώ δεν είχα τέτοια προβλήματα με την τουαλέτα,

Μέχρι 3 scoop μπορείς να πάρεις, όμως σιγά σιγά να ανεβάσεις την δοσολογία,
και πάρτο μισή ώρα πριν το γυμναστήριο με άδειο στομάχι.

για τ SPMAX τα 3 σκουπ δεν ειναι πολλα...τ λεω γτ σε σχεση με το SP250 η αναλογικοτητα στα συστατικα στο σκουπ ειναι διαφορετικη(ειναι πολυ πιο ενισχυμενο το μαχ..)...αλλα τεσπα ΑΝΑΛΟΓΟΣ Κ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...:bodybuilder1:

jimmy007
13-06-11, 13:20
για τ SPMAX τα 3 σκουπ δεν ειναι πολλα...τ λεω γτ σε σχεση με το SP250 η αναλογικοτητα στα συστατικα στο σκουπ ειναι διαφορετικη(ειναι πολυ πιο ενισχυμενο το μαχ..)...αλλα τεσπα ΑΝΑΛΟΓΟΣ Κ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...:bodybuilder1:

Eξαρτάται τα κιλά σου και την ευαισθησία σου σε διάφορες ουσίες που έχει. Πάντως πιστεύω ότι ακόμα και 100 κιλά να είσαι τα 2 scoop είναι καλά..

peris89
16-06-11, 04:24
Εγώ δεν είχα τέτοια προβλήματα με την τουαλέτα,

Μέχρι 3 scoop μπορείς να πάρεις, όμως σιγά σιγά να ανεβάσεις την δοσολογία,
και πάρτο μισή ώρα πριν το γυμναστήριο με άδειο στομάχι.

Ναι έτσι το παίρνω.. 2 scoop 30' πριν την προπόνηση με άδειο στομάχι..
Η Φλεβικότητα είναι απίστευτη καθώς είμαι και σε καλά κιλά για το ύψος μου και έχω δεί μεγαλύτερη απόδοση σε κιλά 5-10 κιλά πάνω σε ασκήσεις..
Βέβαια .. μετά είμαι λίγο χώμα καθώς περνάει η επίδραση.. αλλα με αμινοξέα , πρωτείνη κ σωστή διατροφή επανέρχομαι σχετικά γρήγορα...
Ευχαριστώ πολύ πάντως για την ανταπόκριση παιδιά.

jimmy007
16-06-11, 05:28
Ναι έτσι το παίρνω.. 2 scoop 30' πριν την προπόνηση με άδειο στομάχι..
Η Φλεβικότητα είναι απίστευτη καθώς είμαι και σε καλά κιλά για το ύψος μου και έχω δεί μεγαλύτερη απόδοση σε κιλά 5-10 κιλά πάνω σε ασκήσεις..
Βέβαια .. μετά είμαι λίγο χώμα καθώς περνάει η επίδραση.. αλλα με αμινοξέα , πρωτείνη κ σωστή διατροφή επανέρχομαι σχετικά γρήγορα...
Ευχαριστώ πολύ πάντως για την ανταπόκριση παιδιά.

Εγώ πάντως αυτό που είδα με το Max είναι ότι δεν έπεφτε αισθητά κατά τη διάρκεια της προπόνησης η απόδοσή μου όταν το έπαιρνα(παρότι ήμουν σε υποθερμιδική αν θυμάμαι καλά), κάτι που μου έκανε θετική εντύπωση..

Blackie
02-07-11, 23:29
Χθες πήρα για πρώτη φορά το παρόν, συγκεκριμένα 1 scoop, 40' πριν την προπόνηση, ενώ είχα φάει 1:30 ώρα πριν το πάρω... Εντυπώσεις και απορίες:
Φλεβικότητα: ελάχιστη, αν όχι μηδενική
πρηξίματα: ελάχιστα
ενέργεια: αρκετή, αν και με κράτησε για 30-40', μετά άρχισε να πέφτει (έκανα πολύ μικρά διαλείμματα γιατί δεν προλάβαινα, σημειωτέον πως είχα να πατήσω στο γυμναστήριο 3 μέρες...
δύναμη: Πήρα σε όλες τις ασκήσεις παραπάνω κιλά, 5-7 περίπου (ξανασημειώνω αυτό περί 3ημέρου)
συγκέντρωση: Δε θα το έλεγα πως πολυκατάλαβα διαφορά, ειδικά σε κάποιες τελευταίες επαναλήψεις που θεωρούσα πως "δεν το είχα", τα παρατούσα...

Δεδομένων των παραπάνω, συν του ότι πίνω 2 καφέδες την ημέρα, υπάρχει περίπτωση να μη μ'έπιασε; Μήπως παίζει ρόλο και η αναλογία scoop με κιλά βάρους; Το λέω γιατί είμαι γύρω στα 91-92kg... Να αυξήσω δόση, να κόψω καφέδες, να θεωρήσω πως είμαι απ'αυτούς που δεν τους πιάνει, να τρώω αρκετά πιο νωρίς πριν από τη λήψη του ή όλα τα παραπάνω είναι αυτά που περιμένει κάποιος απ'αυτό το προϊόν;

Bodytlk
19-07-11, 00:34
To δοκιμασα σημερα 40λεπτα πριν το γκυμ.Εφαγα στις 7:20 ενα ροφημα πρωτεινης και το πηρα στης 8:30 και πηγα γκυμ 9:10.Επεξα χερια με επαναληψεις απο 15-10.Πηρα 2σκουπ σε μισο λιτρο νερο και τα αποτελεσματα που ειδα ειταν καλο τσιτωμα φοβερα πριξηματα αλλα 0 φλεβικοτητα...

tonycub
27-07-11, 20:56
Λοιπον review για το MAX!
Το δειγμα ηταν για 2 δοσεις οποτε τις πεταξα στο σεικερ.Αρκετα βελτιωμενη η γευση απο το 250 (fruit punch)και πραγματικα το ευχαριστηθικα!
Να ξερετε παντως οτι δεν περιμενα τιποτα το ιδιαιτερο αλλα παρολα ταυτα μου εδωσε αρκετη ενεργεια να βγαλω την προπονηση και ειναι η πρωτη φορα που δεν νιωθω συμπτωματα εξαντλησης οπως αλλες φορες...
απο φλεβικοτητα κλασικα τιποτα και πρηξιματα κατι ψηλα μπορω να πω αλλα δεν ειχα τις ταχυκαρδιες που εχω συνηθως με το 250.
Γενικα παντως ειμαι ακομα πολυ μπερδεμενος γιατι πιστευω οτι δεν με πιανουν πλεον καλα...αλλα σιγουρα θα ειναι το επομενο νιτρικο που θα αγορασω.:thumbup:

sofos
28-07-11, 01:13
Λοιπον review για το MAX!
Το δειγμα ηταν για 2 δοσεις οποτε τις πεταξα στο σεικερ.Αρκετα βελτιωμενη η γευση απο το 250 (fruit punch)και πραγματικα το ευχαριστηθικα!
Να ξερετε παντως οτι δεν περιμενα τιποτα το ιδιαιτερο αλλα παρολα ταυτα μου εδωσε αρκετη ενεργεια να βγαλω την προπονηση και ειναι η πρωτη φορα που δεν νιωθω συμπτωματα εξαντλησης οπως αλλες φορες...
απο φλεβικοτητα κλασικα τιποτα και πρηξιματα κατι ψηλα μπορω να πω αλλα δεν ειχα τις ταχυκαρδιες που εχω συνηθως με το 250.
Γενικα παντως ειμαι ακομα πολυ μπερδεμενος γιατι πιστευω οτι δεν με πιανουν πλεον καλα...αλλα σιγουρα θα ειναι το επομενο νιτρικο που θα αγορασω.:thumbup:

μια χαρα για το μαξ λενε πολλοι οτι δινει ενεργεια,απο σεπτεμβρη θα το παρω χεχε,παντως για το 250 μη πινεις ρε συ 2-3 σκουπς γιατι μετα θα χεις μονο ταχυκαρδιες και ουτε ενεργεια ουτε τιποτα,αφου δε θες να το πεταξεις πινε ενα σκουπ και κανε υπομονη μεχρι να τελειωσει

Kaloutsikos
28-07-11, 13:46
Λοιπον review για το MAX!
Το δειγμα ηταν για 2 δοσεις οποτε τις πεταξα στο σεικερ.Αρκετα βελτιωμενη η γευση απο το 250 (fruit punch)και πραγματικα το ευχαριστηθικα!
Να ξερετε παντως οτι δεν περιμενα τιποτα το ιδιαιτερο αλλα παρολα ταυτα μου εδωσε αρκετη ενεργεια να βγαλω την προπονηση και ειναι η πρωτη φορα που δεν νιωθω συμπτωματα εξαντλησης οπως αλλες φορες...
απο φλεβικοτητα κλασικα τιποτα και πρηξιματα κατι ψηλα μπορω να πω αλλα δεν ειχα τις ταχυκαρδιες που εχω συνηθως με το 250.
Γενικα παντως ειμαι ακομα πολυ μπερδεμενος γιατι πιστευω οτι δεν με πιανουν πλεον καλα...αλλα σιγουρα θα ειναι το επομενο νιτρικο που θα αγορασω.:thumbup:


Ρε συ υπάρχει θεμα για το max, μην τα γράφουμε όπου να ναι. :)

tonycub
28-07-11, 21:25
μια χαρα για το μαξ λενε πολλοι οτι δινει ενεργεια,απο σεπτεμβρη θα το παρω χεχε,παντως για το 250 μη πινεις ρε συ 2-3 σκουπς γιατι μετα θα χεις μονο ταχυκαρδιες και ουτε ενεργεια ουτε τιποτα,αφου δε θες να το πεταξεις πινε ενα σκουπ και κανε υπομονη μεχρι να τελειωσει
Μεχρι 2 ρε συ δεν θα το ανεβασω αλλο απλα με εχει ξενερωσει παρα πολυ...

tonycub
28-07-11, 21:26
Ρε συ υπάρχει θεμα για το max, μην τα γράφουμε όπου να ναι. :)
Χαχα εδω που τα λεμε εχεις και ενα δικιο!:thumbup:

peris89
07-09-11, 06:10
Παιδιά μετα απο συχνή κατανάλωση η φλεβικότητα είναι απίστευτη και κρατάει για καιρό μετά απο την διακοπή των δόσεων. Μην περιμένετε με την 1η η 2η φορά που θα το πάρετε να έχετε "χάρτη" απο τις φλέβες στα χέρια σας αλλα με συστηματική κατανάλωση και μετά απο ένα διάστημα τα αποτελέσματα είναι σαφώς εμφανή!

Kaloutsikos
09-09-11, 17:30
Παιδιά μετα απο συχνή κατανάλωση η φλεβικότητα είναι απίστευτη και κρατάει για καιρό μετά απο την διακοπή των δόσεων. Μην περιμένετε με την 1η η 2η φορά που θα το πάρετε να έχετε "χάρτη" απο τις φλέβες στα χέρια σας αλλα με συστηματική κατανάλωση και μετά απο ένα διάστημα τα αποτελέσματα είναι σαφώς εμφανή!

Οταν ομως το σταματησεις...
Γι αυτο μου τι δινουν τα νιτρικα,
Οταν το σταματησεις πεφτεις.

Adinamos
09-09-11, 20:59
Εμενα μου αρεσε πιο πολυ το παλιο παντος, απο αυτο ειχα χειροτερα αποτελεσματα.

Varg83
26-09-11, 22:55
Παιδια εγω το πηρα πριν μια εβδομαδα. Στην αρχη επαιρνα 1 scoop και σημερα το ανεβασα σε 2. Δουλευει πραγματικα!!! Συγκρινομενο με το complete pump της warriorlab ειδα πολυ γρηγορα διαφορα. Βεβαια διαφορα υπαρχει και στην τιμη:(:(:(

tonycub
27-09-11, 00:01
Ωπ!Πανω στην ωρα ηρθε το θεμα στην επιφανεια...σημερα το πηρα παλυ μετα απο κανα 2μηνο 1,5 σκουπ και σε ολη τν προπονηση με γ***ε στις ταχυκαρδιες...δεν μπορουσα να ηρεμησω με τιποτα...ισως λιγο περισσοτερη ενεργεια αλλα τιποτα το ιδιαιτερο,φλεβικοτητα οπως παντα 0!Και απο πρηξιματα που μου εδινε αρκετα τις πρωτες φορες αυτη τη φορα τιποτα...καποια στιγμη ισως δοκιμασω καποιο πιο "τουμπανο"

Kaloutsikos
27-09-11, 11:39
Παιδια εγω το πηρα πριν μια εβδομαδα. Στην αρχη επαιρνα 1 scoop και σημερα το ανεβασα σε 2. Δουλευει πραγματικα!!! Συγκρινομενο με το complete pump της warriorlab ειδα πολυ γρηγορα διαφορα. Βεβαια διαφορα υπαρχει και στην τιμη:(:(:(

καλά ε, τελικά στον καθένα μας το κάθε νιτρικό δουλεύει διαφορετικά,

εμένα με πρίξαν από τα xtreme να πάρω το complete pump,
και πήρα ένα φακελάκι για να το δοκιμάσω,

πραγματικά αυτό το πράγμα δεν το ένιωσε με κανένα άλλο νιτρικό.

tonycub
27-09-11, 12:35
Σε επιασε καλα το complete pump?

Kaloutsikos
27-09-11, 22:18
Σε επιασε καλα το complete pump?

ναι

tonycub
27-09-11, 23:05
ναι
Χμμμ..να το δοκιμασουμε και αυτο:green:

vagos1986
23-12-11, 23:33
Καλησπερα παιδια με λενε Βαγγελη και ειμαι καινουργιος στο forum.... αγορασα προσφατα το superpump της Gaspari και την εχω κανει χρηση 2 μερες με αποτελεσμα να εχω βγαλει σπυρακια στο σωμα... το προιον αυτο δεν εχει εγκρυση απο την ΕΟΦ.... εχει κανεις παρομια συμτοματα?

Polyneikos
24-12-11, 00:01
To τοπικ συγχωνευτηκε με ηδη προυπάρχων.


Καλησπερα παιδια με λενε Βαγγελη και ειμαι καινουργιος στο forum.... αγορασα προσφατα το superpump της Gaspari και την εχω κανει χρηση 2 μερες με αποτελεσμα να εχω βγαλει σπυρακια στο σωμα... το προιον αυτο δεν εχει εγκρυση απο την ΕΟΦ.... εχει κανεις παρομια συμτοματα?

Για σπυρακια πρωτη φορα ακουω ,μηπως εχεις καποια αλλεργία σε καποιο συστατικο του;
υ.γ. Εγκριση δεν εχουν τα προιοντα,γνωστοποιηση εχουν.

vagos1986
24-12-11, 00:48
δεν ξερω αν εχω αλλεργια συστατικο του... θα παω σε δερματολογο και θα σου πω.... συχρωνος κανω χρηση και το συμπληρομα της mass-tech μηπως παιζει κανενα ρολο αυτο?

Psy-los13
28-12-11, 03:48
Gaspari - Super Pump Max (Blue Raspbbery Ice)
είχα δυσάρεστα αποτελέσματα στην τουαλέτα όταν αντικρυσα ενα χρώμα πράσινο σκούρο..
Χθές όμως που δεν το είχα πάρει για 2 μέρες όλα ήταν φυσιολογικά..

Αδερδε το παρατηρησα και γω με την οχι ομως με το max αλλα με την παλια εκδοση

murder
08-02-12, 17:10
παιδες ειναι πολυ καλο ....τωρα αφτο εχω ..μ τ εδωσε ενα φιλαρακι που σταματησε....δεν το εχω πολυ χρησιμοποιησει ακομα..γιατι εχω nano vapor.. αλλα αν κρινω απο μια εβδομαδουλα π τ πιρα ειναι καλο :thumbup:

marios89
20-02-12, 21:29
να ρωτησω τις μερες που παω στο γυμναστηριο μονο για αεροβιο να περνω super pump Ι οχι???

poison1
20-02-12, 21:48
νταξ κακο δεν κανει να παρεις, αλλα γιατι να παρεις κατι τετοιο πριν το αεροβιο???

marios89
20-02-12, 21:51
μα δεν 8ελω να παρω..( να με παει και ποιο πολλες μερες!!!) απλα ειπα να ρωτησω μηπος και δεν πρεπει μια να το πινω και αλη μερα οχι

poison1
20-02-12, 22:02
κοιτα απο μια γρηγορη ματια στα συστατικα του το μονο που βλεπω οτι λειτουργει με τη συγκεντροση ειναι η κρεατινη αλλα απο την αλλη ποση να εχει μεσα το μπλεντ????? οποτε κομπλε εισαι δεν ειναι αναγκη να το περνεις καθε μερα και οπως ειπες και ποιο οικονομικα θα σου βγει.παρτο μονο με τα βαρη.

marios89
20-02-12, 22:15
εγινε φιλε ευχαριστω!

beefmeup
20-02-12, 23:00
μαριε,κανεις την ερωτηση σου στο θεμα που υπαρχει ηδη..:thumbup:

jannous44
29-02-12, 15:10
λοιπον ειχα παρει το μικρο το κουτι που ειναι για 10 δοσεις. στο 1μιση σκουπ-2 με επιανε και μου εδωσε 1-2 φορες τρομερη διαθεση για προπ. καταραμενο Placebo:P γευση καλη fruit punch, διαλυτοτητα μετρια. δεν επεφτα ουτε με αυτο οπως και με το λιτ-απ που ειχα πριν. σπυρακια κτλπ που λετε ποιο πανω δεν ειδα κατι.

COBRA_STYLE
29-02-12, 15:24
αρα γενικα θα το προτεινες?

Ψηνομαι να το παρω απο Αμερικα και να κοτσαρω και Astravar μαζι του.

jannous44
29-02-12, 15:43
αρα γενικα θα το προτεινες?

Ψηνομαι να το παρω απο Αμερικα και να κοτσαρω και Astravar μαζι του.

ναι. αλλα η τιμη ειναι λιγο τσιμπιμενη. το astravar απο οτι διαβασα μπουσταρει τα πρε- οποτε τουμπανο θα εισαι.:thumbup:
απλα προσεξε λιγο γιατι στα 2 σκουπ που το πηρα και σχετικα αργα 6.00+ το βραδυ δν μπορουσα να κοιμηθω 2 φορες. το κοντρολαρα με μελατ μετα:thumbup:

beefmeup
29-02-12, 15:48
Astravar μαζι του.

καλυτερα αστο απεξω αυτο..
βαζεις λιγα λεφτα παραπανω κ περνεις το wtf(alri) που ειναι σουπερ ντουπερ..

COBRA_STYLE
29-02-12, 15:49
ναι. αλλα η τιμη ειναι λιγο τσιμπιμενη. το astravar απο οτι διαβασα μπουσταρει τα πρε- οποτε τουμπανο θα εισαι.:thumbup:
απλα προσεξε λιγο γιατι στα 2 σκουπ που το πηρα και σχετικα αργα 6.00+ το βραδυ δν μπορουσα να κοιμηθω 2 φορες. το κοντρολαρα με μελατ μετα:thumbup:

χεχε...θα βαλω και stims...yohimb,dmaa,caffeine,synephrine:green: Θα τα φτιαξω τις ποσοτητες οταν τα παρω


καλυτερα αστο απεξω αυτο..
βαζεις λιγα λεφτα παραπανω κ περνεις το wtf(alri) που ειναι σουπερ ντουπερ..

δοκιμασμενο καλο ρε συ αυτο?Αν ειναι να παρω αυτο,να αφησω το superpump.Που ειναι παρομοιου τυπου.ε?

jannous44
29-02-12, 15:50
καλυτερα αστο απεξω αυτο..
βαζεις λιγα λεφτα παραπανω κ περνεις το wtf(alri) που ειναι σουπερ ντουπερ..

δοσε κανα review ακομα.:green:

beefmeup
29-02-12, 15:51
ναι ηθελα να το κανω αυτες τις μερες..ντοντ γουορυ,παντως θα ποσταρω..:)

jannous44
29-02-12, 15:53
χεχε...θα βαλω και stims...yohimb,dmaa,caffeine,synephrine:green: Θα τα φτιαξω τις ποσοτητες οταν τα παρω



δοκιμασμενο καλο ρε συ αυτο?Αν ειναι να παρω αυτο,να αφησω το superpump.Που ειναι παρομοιου τυπου.ε?

χαμος λεμε... στα 2σκουπ που σου ειπα ειχα τρελη τσιτα. αν τα βαλεις κ τα εχτρα. χαρηκα που σε γνωρισα:welcome::turtle:

hondata88
14-03-12, 15:43
Μπορει να συνδιαστει με την creapure creatine της reflex μιας και εχει περισσεψει λιγο ?? :)
Επισης δεν πρεπει να συνδιαστει μαζι με μια αξιοσεβαστη ποσοτητα πρωτεινης πριν το γυμναστηριο μιας και δεν περιεχει μεσα ?

beefmeup
14-03-12, 16:11
το πρωτο μπορει ανετα..
το δευτερο,υποτιθεται οτι τρως πρωτεινη μεσα στην μερα..αυτο εδω ειναι προεξασκητικο,οποτε το περνεις με αδειο στομαχι για καλυτερα αποτελεσματα..

monster energy
10-04-12, 17:55
αυτο χρησημοποιω τωρα...μπορω να πω οτι ειναι απο τα πιο δυνατα...μαζι με ξεχωριστη αλανινη ειναι τρομερο...βεβαια αρκετη αλανινη παιρνεις και απο το super ,αλλα παιζεις μικρες δωσεις...2 μερες νιτρικο 2 μερες σκετη αλανινη...εναλλαξ..

COBRA_STYLE
10-04-12, 18:02
δεν εχει αλανινη μεσα....

το 2 μερες νιτρικο,2 μερες αλανινη που κολλαει παλι??:unsure::unsure:την αλανινη την παιρνεις καθε μερα.Πρεπει να πιασει σταθερη συγκεντρωση...

JbG (aka Johnnie be Good)
10-04-12, 20:16
Καλησπέρα,
Προσωπικά με έπιασε τσίτωμα σαφώς μεγαλύτερο από το Jack 3d και το System Shock.
Δεν είχα σπυράκια ή άλλες παρενέργειες εκτός από έναν πολύ έντονο εκνευρισμό σε σημείο να θέλω να πνίξω τον #$%!#% που μου κορνάρει. :P:P
Καλή διόγκωση σε φλέβες, αρκετή υπεραιμία, μέτρια αυτοσυγκέντρωση κ τρελό τσίτωμα....:bowdown::bowdown:

monster energy
11-04-12, 08:17
τ εχουμε.ξαναπει για την αλανινη σε αλλο τοπικ μπες και δες...και συγκεντρωση δεν απαιτειτε....γιαν δουλεψει..

Panos91
23-05-12, 14:32
Λοιπον εγω το χρησιμοποιω 1 εβδομαδα περιπου 2 Scoop περνω μιση ωριτσα πριν το Gym με αδειο στομαχι.Πολυ ενταση..Επαθα πλακα απο πρηξιμο..Τρομερα πριξηματα..Αλλα το αρνητικο ειναι η φλεβικοτητα,Δεν θελω να σας παρω στον λεμο μου μπορει να μην δινει σε μενα φλεβικοτητα επιδει Δεν ειμαι Και στεγνος..!!Εχω λιγακι λοιπος πανω μου.Αν και απο οτι ξερω για την φλεβικοτητα ειναι τα γονιδια.! Σαν νιτρικο παντως περνει 9/10 ευκολα..Πολυ καλο :thumbup:

sofos
24-05-12, 14:25
αυτο το δοκιμασε το κολληταρι μου που επερνε και το oxy elite και ειπε οτι τον επιασε το ιδιο αντιστοιχα με το oxy,το περιεργο ειναι ομως οτι αυτο λεει πως δεν εχει γερανιο,αρα....κατι παιζει :green::turtle:

Panos91
24-05-12, 17:35
Λες να Εχει Και τιποτα αλλο που δεν το γραφουν?

aqua_bill
24-05-12, 18:02
Λες να Εχει Και τιποτα αλλο που δεν το γραφουν?

βασικά αλλα γραφει αλλα έχει γενικότερα

Panos91
24-05-12, 18:12
βασικά αλλα γραφει αλλα έχει γενικότερα

Τι να πω..Δεν ξερω τι στο καλο εχει μεσα..αλλα οποτε τελειωνω με τα βαρυ απο το γυμναστηριο μου ανεβενει η ψυχολογια :green: :green: :green: Πριν 2 ωριτσες γυρησα απο το gym και ειμαι ακομα μεσα στο πριξιμο ;) Δυσκολα θα το αλλαξω με κατι αλλο !

aqua_bill
24-05-12, 18:36
Τι να πω..Δεν ξερω τι στο καλο εχει μεσα..αλλα οποτε τελειωνω με τα βαρυ απο το γυμναστηριο μου ανεβενει η ψυχολογια :green: :green: :green: Πριν 2 ωριτσες γυρησα απο το gym και ειμαι ακομα μεσα στο πριξιμο ;) Δυσκολα θα το αλλαξω με κατι αλλο !

:green:καλα δεν πουλάμε κάτι για να σε πείσουμε να το αλλάξεις. Παντως είναι καλο να ξέρουμε τι παίρνουμε..μαλλον τι πληρώνουμε. Και στο εν λόγο νομίζω πληρώνει ςπολυ ακριβά την κρεατινη. δοκίμασε να πάρεις μια απλή κρεατινη το πρωί και μετά την προπόνηση και θα καταλάβεις τι ενοοω. το πριξιμο όντως διαρκεί 2-3 ώρες μετά.....η κρεατινη που λέγαμε;)

Panos91
24-05-12, 18:44
:green:καλα δεν πουλάμε κάτι για να σε πείσουμε να το αλλάξεις. Παντως είναι καλο να ξέρουμε τι παίρνουμε..μαλλον τι πληρώνουμε. Και στο εν λόγο νομίζω πληρώνει ςπολυ ακριβά την κρεατινη. δοκίμασε να πάρεις μια απλή κρεατινη το πρωί και μετά την προπόνηση και θα καταλάβεις τι ενοοω. το πριξιμο όντως διαρκεί 2-3 ώρες μετά.....η κρεατινη που λέγαμε;)

Θα το δοκιμασω αυτο που λες.Εχω λιγα χρηματα στν ακρη θα παω να παρω μια κρεατινη να τν περνω ετσι οπως λες πρωι και μετα τν προπ και θα δω τις διαφορες!Μακαρι να δω κατι ποιο θετικο...!

COBRA_STYLE
01-06-12, 23:36
To δοκιμασα σημερα απο ενα φιλο,2σκουπ και κατι ψιλα εβαλα.Απο κρασαρισμα κτλ που διαβαζω απο μερικους δεν ειχα ουτε στο ελαχιστο,ισως επειδη την καφεινη δεν την νιωθω καν.

Ενα focus το ειχα παντως.Τωρα το οτι ανεβασα στον παγκο απο 130χ6 σε 135χ5 δεν ξερω αν εσπρωξε το s.p γιατι στα 130 τις πρωτες 4 reps τις εχω ανετα ετσι κ αλλιως,τωρα who knows.Κριμα παντως που δε την νιωθω την καφεινη.Το κυνηγαω με τα stims μεχρι να βρω κατι που να με στειλει:P

την methyl-synephrine εχω νιωσει μονο απο το Maximize V2:turtle:Mακραν το καλυτερο pre που εχω παρει.

Τελος,για το sp max δεν νομιζω να εδινα τα λεφτα μου παντως.

Newcome
11-06-12, 11:04
Sorry για την ερώτηση αλλά είμαι λίγο άσχετος με το θέμα συμπληρωμάτων. Τώρα πέρνω πρωτείνες το πρωί και μετά την προπόνηση. Αν πάρω και το superpumpmax πριν την προπόνηση θα έχω καμία παρενέργεια? Πέρνω την Whey shake.

TEFAAtzis
11-06-12, 11:27
Sorry για την ερώτηση αλλά είμαι λίγο άσχετος με το θέμα συμπληρωμάτων. Τώρα πέρνω πρωτείνες το πρωί και μετά την προπόνηση. Αν πάρω και το superpumpmax πριν την προπόνηση θα έχω καμία παρενέργεια? Πέρνω την Whey shake.

καμια απολυτως,εκτος αν σε επιρεαζει καποιο απο τα συστατικα του μαξ(πχ η καφεινη και εχεις τσιτες)

beefmeup
24-06-12, 10:54
σε σχεση με το προηγουμενο(250),που ηταν οντως μονο για να κανεις γρανιτες,αυτο εδω μου αρεσει πολυ..
πηρα την μικρη συσκευσια των 10 δοσεων(νομιζω),γευση fruit punch..
φοβερη γευση,ισως το καλυτερο prewo που εχω δοκιμασει απο αυτη την πλευρα..η διαλυτοτητα του ειναι λιγο καπως..αφηνει σκονη στην επιφανει του νερου που σε ζοριζει λιγο για να φυγει τελειως,αλλα παλευεται..:thumbup:

απο τσιτες(οχι την μαιμου:green:) δεν ειδα τπτ..ετσι κ αλλιως περνω αλλα πραγματα μαζι για αυτο,αλλα το δοκιμασα κ σκετο,οποτε ειδα αν μου κανει διαφορα.
αλλα αυτο που ειδα ειναι αντοχη μεσα στην προπονηση,κ ειχα κ καλα πρηξιματα..ισως το ξαναδοκιμασω κ στο μελλον..μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις..

Newcome
01-08-12, 10:06
Σήμερα τελείωσε το πρώτο κουτί και ας πω τις εντυπώσεις μου. Από γεύση και διαλυτότητα, πάρα πολύ καλό (πήρα την γεύση πορτοκάλι και είναι σαν να πίνεις πορτοκαλάδα), από αντοχή και πρήξιμο επίσης πάρα πολύ καλό, είδα σημαντικές αλλαγές στο σώμα μου, αλλά από φλεβικότητα του βάζω 1/10.

Ερώτηση : Δεν θα πείραζε να συνεχίσω να παίρνω και δεύτερο στη σειρά; Για παρενέργειες αναφέρομαι. Ευχαριστώ.

vaggos@
01-08-12, 11:24
δεν ειναι και οτι καλυτερο να παρεισ το δευτερο χωρισ διακοπη κατα την γνωμη μου....

Newcome
01-08-12, 13:19
Και για πόσο καιρό θα πρέπει να σταματήσω;

vaggos@
03-08-12, 12:03
ενα μηνα τουλαχιστον

dj-thanos
09-08-12, 02:49
αν το συνδυάσω με το plasmajet θα δω διαφορα ή θα ειναι πολύ too much?

nikgreek
03-02-13, 02:20
παιδια απ οτι ειδα το συγκεκριμενο δουλευει σε πολλους.οποτε καλο θα ειναι..εγω θελω να ρωτησω αν προκαλει στομαχικα προβληματα???δλδ θελει 45-30 λεπτα πριν την προπο με αδειο στομαχι??αν εχω φαει κατι θα με παει σερπαντινα :P :P :P :P η μπορω να τ παρω κ ας εχω φαει κατι?

outnumb
03-02-13, 02:35
παιδια απ οτι ειδα το συγκεκριμενο δουλευει σε πολλους.οποτε καλο θα ειναι..εγω θελω να ρωτησω αν προκαλει στομαχικα προβληματα???δλδ θελει 45-30 λεπτα πριν την προπο με αδειο στομαχι??αν εχω φαει κατι θα με παει σερπαντινα :P :P :P :P η μπορω να τ παρω κ ας εχω φαει κατι?

να εχει περασει κανενα 2ωρο μετα το φαϊ ρε παιχτη.
οχι νηστικος εντελως

nikgreek
03-02-13, 02:43
να εχει περασει κανενα 2ωρο μετα το φαϊ ρε παιχτη.
οχι νηστικος εντελως

oχι ενταξει ετσι λεω και γω....βσκ για μενα 2ωρο χωρις να φαω κατι(οτιδηποτε) ειναι σαν ν ειμαι νηστικος(εχω υψηλο μεταβολισμο και οτι και να φαω σε λιγη ωρα νιωθω παλι πεινασμενος :( ) τεσπα υπαρχει κανα αλλο καλο π να γινεται να τ παρεις και ας εχεις φαει κατι?η ολα τα Ν.Ο ειναι ετσι??

Esse
04-02-13, 22:47
...στην αρχη που το ξεκινησα με 2 scoop πηγε να δωσει σε τσιτα.Το πηγα μεχρι 3 scoop και μου εδωσε για 1-2 φορες.Απο κει και περα..το παιρνα δεν το παιρνα...ενα και το αυτο.Απολυτως τιποτα..

arnoldmitsos88
28-02-13, 20:14
είναι καλό σε θέμα φλεβικοτητας και δύναμης. αλλά μόλις το τελείωσα για κανα 2 εβδομάδες μου τρεμόπαιζε το μάτι χαχαχαχα

aalexandros
01-03-13, 06:38
Λοιπον λεβεντες μου:P..αφου διαβασα ολα τα σχολια αποφασισα να το αγορασω το συγκεκριμενο προιον αλλα πιο μπροστα εχω καποιες ερωτησεις.διαβασα στο site των xtr πως το προιον δεν απευθυνεται σε αρχαριους αθλητες και εγω ειμαι ενας απο αυτους.μισο χρονο εχει που ξεκινησα τη γυμναστικουλα μου αλλα ειμαι τακτικος..εχω προγραμματακι 6 ημερων και το τηρω κατα γραμμα.74 κιλα υψος 1,76 οι αναλογιες μου..λετε να το αποφυγω και να αρκεστω στην whey μου μονο;ή να το δοκιμασω και να παιρνω 1 σκουπ αρχικα να δω πως θα παει;:unsure:

arnoldmitsos88
07-03-13, 13:18
πολλά προϊόντα το λένε αυτό ότι το προιον δεν απευθύνεται σε αρχάριους κλπ κλπ.. για μένα παρτο αξίζει απλά την πρώτη εβδομάδα βάζε 1 σκουπ για να συνηθίσει ο οργανισμός και στην συνέχεια 2-3 μαξ το πολύ.

vasilisot
07-03-13, 13:21
Λοιπον λεβεντες μου:P..αφου διαβασα ολα τα σχολια αποφασισα να το αγορασω το συγκεκριμενο προιον αλλα πιο μπροστα εχω καποιες ερωτησεις.διαβασα στο site των xtr πως το προιον δεν απευθυνεται σε αρχαριους αθλητες και εγω ειμαι ενας απο αυτους.μισο χρονο εχει που ξεκινησα τη γυμναστικουλα μου αλλα ειμαι τακτικος..εχω προγραμματακι 6 ημερων και το τηρω κατα γραμμα.74 κιλα υψος 1,76 οι αναλογιες μου..λετε να το αποφυγω και να αρκεστω στην whey μου μονο;ή να το δοκιμασω και να παιρνω 1 σκουπ αρχικα να δω πως θα παει;:unsure:

μην ψαρωνεις...το γραφουν για να ειναι ποιο πιασαρικο;)

aalexandros
09-03-13, 05:04
Thanks λεβεντες μου για την απαντηση..αυτο θα κανω..τωρα τελειωσα κυκλο με κρεατινη και μετα απο ενα μηνα φευγω για superpump:P

AlexakisKon
09-03-13, 09:48
αμα παρω το συγκεκριμενο παιδες μπορω να τραβηξω την χρηση του μεχρι 2 μήνες η να αρκεστω στην μια συσκευασια και στον ενα μήνα και μετα διαλειμμα?

Andreas C.
09-03-13, 12:34
Ναι μπορείς να το παίρνεις φίλε αλλά μην περιμένεις να σε πιάνει όπως τον πρώτο μηνα:toast:

AlexakisKon
09-03-13, 17:09
Ναι μπορείς να το παίρνεις φίλε αλλά μην περιμένεις να σε πιάνει όπως τον πρώτο μηνα:toast:

δηλαδη μετα αυξανω δόση?

arnoldmitsos88
09-03-13, 17:19
όχι φίλε δεν εννοεί αυτό απλά σου λέει ότι δεν θα δρα όπως στην αρχή. εγώ το είχα πάρει μια φορά μόνο και ξεκίνησα με 1 σκουπ για μια εβδομάδα και μετά με 3 και φυσούσα.

Giannistzn
09-03-13, 17:46
δηλαδη μετα αυξανω δόση?

Γενικα στα pre-w/o ο οργανισμος συνιθιζει σχετικα ευκολα, με αποτελεσμα προς στο τελος του μηνα να θες αυξημενη δοση για τα αποτελεσματα που εβλεπες στην αρχη.

Οποτε, αν το κρατησεις 2μηνο, μαλλον δεν θα σε "πιανει" τοσο το 2ο μηνα. Εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις τον 2ο μηνα για κατι αλλο.

oldhiphop
29-06-13, 23:52
παιδια ξερετε μιπως ποσο καφεινι εχει μεσα στο ενα σκουπ? θελω κατι καλο και δυνατο και αυτο μου φαινετε αρκετα τιγκαρισμενο. συγκεκριμενα θελω να δινει πρηξυμο,τσιτα αντοχη και δυναμη.πιστευετε ειναι δυνατο το συγκεκριμενο? αλες μου επιλογες ειναι το no explode,το WTF εχετε να προτινετε κατι?

cuntface
30-06-13, 00:35
παιδια ξερετε μιπως ποσο καφεινι εχει μεσα στο ενα σκουπ? θελω κατι καλο και δυνατο και αυτο μου φαινετε αρκετα τιγκαρισμενο. συγκεκριμενα θελω να δινει πρηξυμο,τσιτα αντοχη και δυναμη.πιστευετε ειναι δυνατο το συγκεκριμενο? αλες μου επιλογες ειναι το no explode,το WTF εχετε να προτινετε κατι?

το 1MR (BPI) ειναι πολυ καλο για μενα τσεκαρετο πλεον βγενει χωρης γερανιο αλλα και παλι ειναι καλο

oldhiphop
23-09-13, 14:27
πολυ καλο σχεδον το τελιωσα.
ενεργεια δινει. Δηλαδη γιρναω απο την δουλεια και ενω ειμαι λιγο ζαμπόν καθομαι 1 ωρα και μετα το περνω και ειμαι ετιμος για προπονα. στις 2 δοσεις παντα.
πρηξιματα πολυ καλα! στα 2 σκουπ και αυτα!
δυναμη σχετιζετε και με την ψυχολογια που σου ανεβαζει,αλα ειδα διαφορα.

το μονο κακο σε εισαγωγικα ειναι πως με το που το επερνα σε 5 λεπτα ετρεχα στο WC. καταταλα θα το ξαναερπερνα!

ironjimis
23-09-13, 16:34
απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει

MyoBomb
30-09-13, 09:59
Καταρχήν να ενημερώσω

ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ OXYTROPIS FALCATE. κι αυτό γιατί έχει ίδιες ιδιότητες με PEA.

Το δουλεύω εδω και 3-4 προπονήσεις.
μακράν οτι χειρότερο υπάρχει πλέον στην αγορά.
Εχω δουλέψει στο παρελθόν με no xplode,Noz,craze,jacked,swollen.

Αυτό το πράγμα είναι μια αηδία με 3 χαρακτηριστικά:

1.stimulants που δεν δουλεύουν (π.χ. glucuronolactone) και όσα δούλευαν δεν υπάρχουν πια στην 3η έκδοση.
2.άθλιες αναλογίες ανα scoop (1scoop no xplode ισοδυναμει με 3 απο δαύτο)
3.Στομαχικές διαταραχές στο 60% των χρηστών απο πηγές στο bb.com και αλλού με μια βόλτα στο διαδυκτιο θα πληροφορηθείτε.

Και σα να μην εφταναν όλα αυτά στο πίσω απο το κουτί η gaspari κάνει και κύρηγμα..οτι επίτηδες δε βάζουμε cheap stimulants και βάζουμε πραγματικά συστατικά που βοηθούν στην προπονηση και ενα καρο ΜΑΛΑ....Κ.......

ΑΜΑ θέλαμε κρεατίνες και σιτρουλίνες τα παίρνουμε και Bulk ρε μπαγλαμά δε θα δίναμε 30 euro για να τα πάρουμε blend και να τρέχουμε στην τουαλέτα.

Συγνώμη για το έντονο ύφος αλλά κλαίω τα 30 εβρουλάκια μου και απο δω και πέρα δεν ξανακουμπάω pre work out χωρίς γεράνιο η PEA.

leftis
30-09-13, 11:12
Καταρχήν να ενημερώσω

ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ OXYTROPIS FALCATE. κι αυτό γιατί έχει ίδιες ιδιότητες με PEA.

Το δουλεύω εδω και 3-4 προπονήσεις.
μακράν οτι χειρότερο υπάρχει πλέον στην αγορά.
Εχω δουλέψει στο παρελθόν με no xplode,Noz,craze,jacked,swollen.

Αυτό το πράγμα είναι μια αηδία με 3 χαρακτηριστικά:

1.stimulants που δεν δουλεύουν (π.χ. glucuronolactone) και όσα δούλευαν δεν υπάρχουν πια στην 3η έκδοση.
2.άθλιες αναλογίες ανα scoop (1scoop no xplode ισοδυναμει με 3 απο δαύτο)
3.Στομαχικές διαταραχές στο 60% των χρηστών απο πηγές στο bb.com και αλλού με μια βόλτα στο διαδυκτιο θα πληροφορηθείτε.

Και σα να μην εφταναν όλα αυτά στο πίσω απο το κουτί η gaspari κάνει και κύρηγμα..οτι επίτηδες δε βάζουμε cheap stimulants και βάζουμε πραγματικά συστατικά που βοηθούν στην προπονηση και ενα καρο ΜΑΛΑ....Κ.......

ΑΜΑ θέλαμε κρεατίνες και σιτρουλίνες τα παίρνουμε και Bulk ρε μπαγλαμά δε θα δίναμε 30 euro για να τα πάρουμε blend και να τρέχουμε στην τουαλέτα.

Συγνώμη για το έντονο ύφος αλλά κλαίω τα 30 εβρουλάκια μου και απο δω και πέρα δεν ξανακουμπάω pre work out χωρίς γεράνιο η PEA.



αφού πάτε και παίρνετε gaspari. ο τύπος έχει αποδειχθεί μούφας πολλές φορές.

panosultras13
26-01-14, 18:55
Καλησπέρα παίδες σκέφτομαι να αγοράσω το superbump max η το no explode 2....ποιο θα μου προτείνατε? να πω οτι ειίναι η πρώτη φορα που παιρνω νιτρικο...

MyoBomb
26-01-14, 19:40
Καλησπέρα παίδες σκέφτομαι να αγοράσω το superbump max η το no explode 2....ποιο θα μου προτείνατε? να πω οτι ειίναι η πρώτη φορα που παιρνω νιτρικο...

Απο αυτά τα 2? Το No eXplode με κλειστά μάτια.

panosultras13
26-01-14, 19:49
Απο αυτά τα 2? Το No eXplode με κλειστά μάτια.

To κακό είναι οτι δεν μπορώ να το βρω Ελλάδα...:/

MyoBomb
26-01-14, 19:52
To κακό είναι οτι δεν μπορώ να το βρω Ελλάδα...:/

ρώτησες για παραγγελία στα xtr/musclebody?

Anyway ψάξε κάτι άλλο τότε...πάντως αδερφέ όχι superpump.

panosultras13
26-01-14, 19:57
ρώτησες για παραγγελία στα xtr/musclebody?

Anyway ψάξε κάτι άλλο τότε...πάντως αδερφέ όχι superpump.

ΟΚ Σε ευχαριστώ...

Geotas
31-01-14, 23:37
Υπάρχει αλήθεια κάποιος που παίρνει ακόμα αυτο το συμπλήρωμα;;;

capo
15-10-14, 19:27
Απο αυτά τα 2? Το No eXplode με κλειστά μάτια.

φιλε εισαι εντελως ασχετος, το no-xplode εχει φτηνιαρικα συστατικα, καλυτερα παρε σκετη καφεινη, ελεοσ αν δεν ξερεις μη γραφεις γκουρου των pre-workouts

beefmeup
15-10-14, 19:32
φιλε εισαι εντελως ασχετος, το no-xplode εχει φτηνιαρικα συστατικα, καλυτερα παρε σκετη καφεινη, ελεοσ αν δεν ξερεις μη γραφεις γκουρου των pre-workouts

3 μερες ban για το απο πανω ποστ.

bandicoot
22-08-16, 16:26
Καλησπέρα στην ομάδα γνωρίζει κανενας να μου αρχικα ποσα γραμαρια ειναι η καθε φοση πριν την προπονηση και ποσο κρεατινη περιεχει η καθε δοση,διοτι θελω να το συνδιασω με την καθαρη κρεατινη που εχω της nutrend.Ευχαριστω.