PDA

Επιστροφή στο Forum : Και οι δικες μου!



Nocturnal
27-09-10, 13:22
Καλησπερα παιδια,οπως ειχα πει και στο πρωτο ποστ που εκανα θα ανεβαζα καποιες φωτος μου.Καθε κριτικη και παροτρυνση δεκτη.Πρεπει να τις εχω βαλει τις φωτογραφιες λιγο ανακατεμενες..σορρυ!Σημερα ξεκιναω γυμναστηριο :weights:

vAnY
27-09-10, 13:30
:shock: Μπραβο συχγαρητηρια για τα κιλα που εχασες και κυριως η κοιλια καθως ειναι αρκετα δυσκολο στους αντρες να φυγει....:thumbup:
Καλη αρχη στο γυμναστηριο!!! ωρα για ογκο παλι.... αλλα μυικο αυτη τη φορα :toast:

Καλη συνεχεια !;)

Nocturnal
27-09-10, 13:38
:shock: Μπραβο συχγαρητηρια για τα κιλα που εχασες και κυριως η κοιλια καθως ειναι αρκετα δυσκολο στους αντρες να φυγει....:thumbup:
Καλη αρχη στο γυμναστηριο!!! ωρα για ογκο παλι.... αλλα μυικο αυτη τη φορα :toast:

Καλη συνεχεια !;)

Eυχαριστω πολυ!!Αν και αυτο που με προβληματιζει να σου πω την αληθεια ειναι το λιπος στη μεση...Αυτο που θελω να κανω ειναι να ριξω λιγακι ακομα το ποσοστο λιπους μου και μετα να αρχισω ογκο,να σου πω την αληθεια με ψιλοτρομαζει το γεγονος της φασης του ογκου γιατι παλι θα βαλω λιπος και μου φενεται λιγακι καπως απλα...χμμμ :/

gmalamos
27-09-10, 13:48
Μπραβο ρε μεγαλε φαινεσαι πολυ καθαρος απο θεμα λιπους..Και εχεις δουλεψει καλα και το σωμα σου!!Βγαλε ενα προγραμμα αναλογα με τους στοχους σου και εχε υπομονη..:thumbup:

NASSER
27-09-10, 13:48
Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια. Συνεχισε και θα φυγει και απο τη μεση το λίπος.:thumbup:
Εφοσν ερθεις εκει που θελεις, επειτα με προγραμματισμο θα κανεις ογκο.
Και ο ογκος θελει διατροφη και σωστη προπονηση. Δεν θα τρως οτι βρεις μπροστα σου ;)

Levrone
27-09-10, 14:10
Mπραβο ρε παικτη!
Οχι μονο αδυνατισες αλλα δειχνεις ετοιμος για το κατι παραπανω!
Ευγε!

Nocturnal
27-09-10, 15:24
Ευχαριστω και παλι ολους σας για τα καλα σας λογια...Ναι προφανως και στη φαση του ογκου δεν θα τρωω οτι να ναι :thumbup: απλα μου φενεται παραξενo που αντι να παρακαλαω να πεσουν τα κιλα τωρα θα παρακαλαω να ανεβουν...Αν και παιδια (δεν ξερω αν ειναι χαζος φοβος) επειδη περνω κιλα παρα πολυ ευκολα εχετε να προτεινετε κατι γενικα?Οπως τι θα επρεπε να προσεξω η γενικοτερα καποια tips?Thanks!

Levrone
27-09-10, 15:30
Ευχαριστω και παλι ολους σας για τα καλα σας λογια...Ναι προφανως και στη φαση του ογκου δεν θα τρωω οτι να ναι :thumbup: απλα μου φενεται παραξενo που αντι να παρακαλαω να πεσουν τα κιλα τωρα θα παρακαλαω να ανεβουν...Αν και παιδια (δεν ξερω αν ειναι χαζος φοβος) επειδη περνω κιλα παρα πολυ ευκολα εχετε να προτεινετε κατι γενικα?Οπως τι θα επρεπε να προσεξω η γενικοτερα καποια tips?Thanks!

αν θες την αποψη μου, οσο πιο καθαρος ο ογκος τοσο πιο ευκολη θα ειναι και η διαιτα , κατα το "οτι δωσεις θα παρεις".

καθαρη διατροφη, και κατι ακομη, (παντα κατα την αποψη μου γιατι πολλοι σ αυτο διαφωνουν) το οτι θα μπεις σε ογκο δε σημαινει οτι θα αφησεις την αεροβια, ποσο μαλλον οταν για σενα δεν ειναι δυσκολο να παρεις κιλα οπως λες.

Στα διατροφικα, εχω καταληξει οτι υδατανθρακας σαν την πατατα δεν εχει υπαρξει. Ουτε ρυζι ουτε μακαρονια σαν αυτη.

just chris
27-09-10, 15:34
Ευχαριστω και παλι ολους σας για τα καλα σας λογια...Ναι προφανως και στη φαση του ογκου δεν θα τρωω οτι να ναι :thumbup: απλα μου φενεται παραξενo που αντι να παρακαλαω να πεσουν τα κιλα τωρα θα παρακαλαω να ανεβουν...Αν και παιδια (δεν ξερω αν ειναι χαζος φοβος) επειδη περνω κιλα παρα πολυ ευκολα εχετε να προτεινετε κατι γενικα?Οπως τι θα επρεπε να προσεξω η γενικοτερα καποια tips?Thanks!

θα σου προτεινα ειτε να διαβασεις http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5923 αυτο καλα..... η να συμβουλευτεις εναν διατροφολογο,δεν ειναι πολλα τα λεφτα πολλα θα ειναι τα οφελη.οτι νομιζεις εσυ καλυτερο..πραξε!!!

Nocturnal
27-09-10, 16:57
Eυχαριστω πολυ παιδια!Θα λαβω οτι μου ειπατε υπ'οψιν και θα προσπαθησω να τα εφαρμοσω...Η ιδεα του διατροφολογου ειναι πολυ καλη και λογικα οταν αποφασισω οτι ειμαι ετοιμος για ενα ολοκληρωμενο προγραμμα ογκου λογικα θα καταφυγω σε αυτη την επιλογη...Προς το παρον λεω ενα εικοσαημερο να προσεχω λιγο τη διατροφη μου για να χασω και τα τελευταια λιπη που θελω θα κανω στο γυμναστηριο κυκλικο να συνηθισω και μετα θα κανω προγραμματακι!Θα προσπαθησω να κρατησω το συγκεκριμενο thread updated!Καλο απογευμα!

giorgospet
27-09-10, 17:51
Σε λίγο καιρό θα μοιάζεις με αυτόν στο αβαταρ σου. Ένα μεγάλο μπράβο.:thumbup:

loukiss
27-09-10, 18:24
Σε λίγο καιρό θα μοιάζεις με αυτόν στο αβαταρ σου. Ένα μεγάλο μπράβο.:thumbup:

ναι μονο στο μαλλι θα διαφερουν λιγο........

πολυ καλος φιλε καλη αρχη μπεσ δυναμικα και με ορεξη!!!

sogoku
27-09-10, 19:15
Στα διατροφικα, εχω καταληξει οτι υδατανθρακας σαν την πατατα δεν εχει υπαρξει. Ουτε ρυζι ουτε μακαρονια σαν αυτη.

[/QUOTE]
Γιατι το λες αυτο φιλος?

Levrone
27-09-10, 19:53
Γιατι το λες αυτο φιλος?[/QUOTE]

ειναι μια τροφη που δε σε λιπωνει με τιποτα.

τα μακαρονια αντιθετως εμενα με "φορτωνουν" πολυ.

και λιγη πατατα να φαω χορταινω, ευκολα.

και βεβαια και σε διαιτα ειναι ο τελειος υδατανθρακας

Nive
27-09-10, 23:56
Mπράβο σου φίλε...πάρα πολύ καλή προσπάθεια...καλή συνέχεια.:weights:

Hercules
28-09-10, 03:05
ωραιος φιλε!καλη αρχη στο γυμν. ευχομαι:weights:

DiKey
11-10-10, 12:04
Μπραβο σου αδερφε για το χασιμο κιλων κ λιπους! Καλη συνεχεια στην γυμν. κ μακρυα απο τραυματισμους για να πετυχεις τους στοχους σου :thumbup:

-beba-
11-10-10, 21:13
Μπράβο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πολύ καλή προσπάθεια. Καλή συνέχεια.:toast::toast::toast: