PDA

Επιστροφή στο Forum : Levrone Formula (Levrone Formula)



beefmeup
28-09-10, 15:25
καινουριο prewo,απτον kevin..δεν φαινεται κακο.
ξερω ποιος θα το παρει πρωτος εδω μεσα,χιχι:green:




16224


16225

TEFAAtzis
28-09-10, 15:36
αχαχαχαχα

tommygunz
28-09-10, 15:38
Εντύπωση μου κάνει που γράφει τις ακριβείς ποσότητες και ξεφεύγει από την νοοτροπία του porprietary blend. Ωραία συστατικά έχει μέσα πάντως.:thumbup:

Edit: το Peak ATP τι είναι ακριβώς?

Dreiko
28-09-10, 15:45
φιλοτιμο προιον φαινεται....χωρις να εχουν πεταξει τον κΩλ@ τους μεσα σε ενα μπλεντ.....


Υ.Γ.Που εισαι κωστα να δεις δοξες????!!!!!!

deluxe
28-09-10, 16:21
Φιλοτιμο, αλλα ελαχιστα πραματα μεσα. Βεβαια σε μεγαλες δοσεις. Δεν εχει κρεατινη, ουτε διεγερτικα μεσα.

tommygunz
28-09-10, 16:23
Φιλοτιμο, αλλα ελαχιστα πραματα μεσα. Βεβαια σε μεγαλες δοσεις. Δεν εχει κρεατινη, ουτε διεγερτικα μεσα.

Για την κρεατίνη που λες, αυτό το peak ATP μου μυρίζει πως κάτι παρεμφερές θα κάνει... Αλλά υποθέτω, ας μας πει κάποιος που το έχει ψάξει.

Devil
28-09-10, 16:37
ρε ψηλε αυτο τα σπαει...

πολυ καλες δοσεις, λιγα και καλα συστατικα

ωραιος ο λεβρονε

:bowdown::bowdown::bowdown:

GEORGEXX1
28-09-10, 17:13
Oντως διχνει φορτωμενο, και με καλα γραμ.,αν ειχε και κανα 2,5 γραμ,ισολευκεινη θα μας γλυτωνε και απο περιτα εξοδα.
τιμουλα εχει;;;

Eddie
28-09-10, 17:15
Oντως διχνει φορτωμενο, και με καλα γραμ.,αν ειχε και κανα 2,5 γραμ,ισολευκεινη θα μας γλυτωνε και απο περιτα εξοδα.
τιμουλα εχει;;;

Και να εχει,αντε να το βρεις αυτο!!:unsure:

tommygunz
28-09-10, 17:24
42$... για 24 δόσεις μου φαίνονται πολλά, με την έννοια πως πολλά από αυτά που έχει μέσα μπορείς να τα πάρεις bulk και να κάνεις μάνες...

GEORGEXX1
28-09-10, 17:27
Και να εχει,αντε να το βρεις αυτο!!:unsure:


42$... για 24 δόσεις μου φαίνονται πολλά, με την έννοια πως πολλά από αυτά που έχει μέσα μπορείς να τα πάρεις bulk και να κάνεις μάνες...



για αυτο ρωτησα παιδια την τιμη αυτο φοβομουν γαμωτο.42$ :shock:

το καλο ειναι και ακριβο!!!!!

Devil
28-09-10, 17:32
κοιτα σε πολους μπορει να δουλευει και σε μικροτερη δοση

5γρ AAKG και 3γρ cintuline ειναι μπομπα... για pump

Georges
28-09-10, 17:33
Βασικά εγώ πιστεύω ότι ένα τελευταίο και καλά come back που έκανε στο blog του πέρισυ, ήταν αποκλειστικά για να βγει και να πει μετά, να όλα τα κατάφερα από αυτό. Και καπάκι το πλάσαρε στην αγορά. :thumbdown: Βασικά είχε κάνει και ένα τεστ για ουσίες που το είχε δώσει στον bob cicherillo για να δείξει ότι ήταν drug free. Δεν ξέρω αν το προϊόν είναι μάπα αλλά ο τρόπος που σκέφτηκε για να το προωθήσει sucks bigtime

Levrone
28-09-10, 17:41
αλλα προιοντα εχει η εταιρεια αυτη εκτος απο αυτο?

αν εχει και αλλα θα πω καλως, αν δεν εχει αλλα θα πω οτι μαλλον μας εχουν παρει χαμπαρι..

Levrone
28-09-10, 17:48
αλλα προιοντα εχει η εταιρεια αυτη εκτος απο αυτο?

αν εχει και αλλα θα πω καλως, αν δεν εχει αλλα θα πω οτι μαλλον μας εχουν παρει χαμπαρι..

απ οτι ειδα σε γνωστο αμερικανικο σαιτ (το κομ) δεν εχει αλλα προιοντα..

και ξεκιναει μια μαρκα , η Levrone`s Formula και το πρωτο προιον που παραγει ειναι ενα pump? αντι να βγαλει μια πολυβιταμινη, μια πρωτεινη, αμινοξεα?

Devil
28-09-10, 17:52
http://www.nutri-forefront.com/images/custom/levformulaproductbanner.jpg


παντως γουσταρω πολυ που δεν εχει blend μεσα

αυτο μετραει πολυ;)

deluxe
28-09-10, 18:22
Σε σχεση με το Jack3d, στοχευουν σε διαφοτερικο πραμα; Γιατι εχουν διαφορετικα συστατικα. Δε μπορω να καταλαβω τη φιλοσοφια των νιτρικων.

beefmeup
28-09-10, 18:29
ρε ψηλε αυτο τα σπαει...

πολυ καλες δοσεις, λιγα και καλα συστατικα

ωραιος ο λεβρονε

:bowdown::bowdown::bowdown:

ειπαμε,τα καλυτερα προιοντα ποσταρω:green::green::green:

Devil
28-09-10, 19:26
Σε σχεση με το Jack3d, στοχευουν σε διαφοτερικο πραμα; Γιατι εχουν διαφορετικα συστατικα. Δε μπορω να καταλαβω τη φιλοσοφια των νιτρικων.

εισαι θεουλης...:green::green::green:

δεν εχοθν καμια φιλοσοφια ρε συ deluxe τα νιτρικα

και τα 2 ειναι prewo

το ενα στοχευει περισσοτερο στο pump (αυτο) , το jack3d ειναι περισσοτερο γεματο με στιμς

αυτο ειναι απο τα πιο καλοφτιαγμενα pre χωρις κρεατινη (στα χαρτια παντα)

αν και εχει στιμς....2gr tyrosine....χιχιχιχι

Devil
28-09-10, 19:28
ειπαμε,τα καλυτερα προιοντα ποσταρω:green::green::green:

:clap::clap::clap:

respect:green::green::green:

αν σου πω οτι ειναι απ τα λιγα prewo που με ψηνουν να τα αγορασω....

και σκεψου οτι ειμαι και fan των home made;)

salpas18
15-11-10, 12:20
το παραγγειλε ενα φιλαρακι μου θα το δοκημασο και εγω καλο φαινεται παντος τεληκα το δοκημασε κανεις σας?

Tasos Green
15-11-10, 13:45
εισαι θεουλης...:green::green::green:

δεν εχοθν καμια φιλοσοφια ρε συ deluxe τα νιτρικα

και τα 2 ειναι prewo

το ενα στοχευει περισσοτερο στο pump (αυτο) , το jack3d ειναι περισσοτερο γεματο με στιμς

αυτο ειναι απο τα πιο καλοφτιαγμενα pre χωρις κρεατινη (στα χαρτια παντα)

αν και εχει στιμς....2gr tyrosine....χιχιχιχι

εγω το χρησημοποιοω τωρα το jack3d αλλα θα το σταματησω μου φαινετε... καθε φορα που το περνω κοντευει να εκραγει το κεφαλι μου... με πιανει πολυ "ασχημα".
σορρυ για το οφφ.

salpas18
06-12-10, 23:41
το πιρε το φιλαρακι μου και μου ειπε οτι κανει οτι λεει στα χαρτια συγκεντροση και ενεργεια θα του πω να ποσταρι και ο ιδος για καλητερα αλλα πιρε 1.5 σκουπ

koulisss
07-12-10, 22:44
εγω ειμαι το φιλαρακι του μικρου σαλπακου:P λοιπον το δοκιμασα και μου φανηκε αρκετα καλο απο 8εμα ενεργειας μου εδωσε παρα πολυ αλλα και την δια8εση μου ανεβαζε πχ σημερα ειχα ποδια μολισ ειχα ξυπνηση πηρα 1,5 σκουπ και μετα απο 20 λεπτα ειχα πολυ δια8εση δεν ειχα εκεινη την βαρεμα που εχεισ οταν ξυπνας,ενεργεια πολυ καλη συγκεντροση ενταξη απλα πραγματα αλλα ηταν ορατη και παρατηρησα επισης οτι μονο σε αυτο το νιτρικο δεν εχω προβλημα μετο μεταπροπονητικο γευμα πχ τα αλλα οπως jack3d,nanovapor,noxplode,hemorush μου εκοβαν την ορεξη μετο ζορυ ετρογα εγω παντος 8α το ξανα αγοραζα:thumbup::thumbup:

salpas18
08-12-10, 03:31
εγω ειμαι το φιλαρακι του μικρου σαλπακου:P λοιπον το δοκιμασα και μου φανηκε αρκετα καλο απο 8εμα ενεργειας μου εδωσε παρα πολυ αλλα και την δια8εση μου ανεβαζε πχ σημερα ειχα ποδια μολισ ειχα ξυπνηση πηρα 1,5 σκουπ και μετα απο 20 λεπτα ειχα πολυ δια8εση δεν ειχα εκεινη την βαρεμα που εχεισ οταν ξυπνας,ενεργεια πολυ καλη συγκεντροση ενταξη απλα πραγματα αλλα ηταν ορατη και παρατηρησα επισης οτι μονο σε αυτο το νιτρικο δεν εχω προβλημα μετο μεταπροπονητικο γευμα πχ τα αλλα οπως jack3d,nanovapor,noxplode,hemorush μου εκοβαν την ορεξη μετο ζορυ ετρογα εγω παντος 8α το ξανα αγοραζα:thumbup::thumbup:

αιντεεεεε :P

αντε σιγα σιγα και στα :shock: 4 scoup :turtle: :P

edit: sorry γιΑ το οφφ :toast:

Anithos
08-12-10, 09:56
εγω ειμαι το φιλαρακι του μικρου σαλπακου:P λοιπον το δοκιμασα και μου φανηκε αρκετα καλο απο 8εμα ενεργειας μου εδωσε παρα πολυ αλλα και την δια8εση μου ανεβαζε πχ σημερα ειχα ποδια μολισ ειχα ξυπνηση πηρα 1,5 σκουπ και μετα απο 20 λεπτα ειχα πολυ δια8εση δεν ειχα εκεινη την βαρεμα που εχεισ οταν ξυπνας,ενεργεια πολυ καλη συγκεντροση ενταξη απλα πραγματα αλλα ηταν ορατη και παρατηρησα επισης οτι μονο σε αυτο το νιτρικο δεν εχω προβλημα μετο μεταπροπονητικο γευμα πχ τα αλλα οπως jack3d,nanovapor,noxplode,hemorush μου εκοβαν την ορεξη μετο ζορυ ετρογα εγω παντος 8α το ξανα αγοραζα:thumbup::thumbup:


απο γευση και διαλυτοτητα μπορεις να μας πεις τι λέει ;

chourdakis
19-01-12, 18:47
When you look at the ingredients you see exactly what you're getting and how much. No proprietary blends, patent pendings or gimmicks. No artificial colors or flavors.
Provides tremendous pump, energy and rapid muscle growth with a powerful dosage of Arginine AKG and Citrulline Malate.*
Brings energy straight to the muscles with a blend of Peak ATP® and NADH.*
L-Tyrosine and Yerba Mate provide mental focus and energy with no jitters or crash.*
Magnesium and Potassium Aspartates reduce lactic acid buildup.*
A blast of niacin provides warm sensation and increased vascularity.*

Kevin Levrone"When I came back to the gym in 2009 I wanted to get big fast. I was looking for the ideal supplement to get me pumped up before my workout. I decided to develop my own custom blend with the help of experts I relied on back in the day.

We formulated a powerful no-nonsense NO2 product with no fillers, no gimmicks, no sugar, no caffeine jitters and no artificial colors or flavors. Taking this formula I put on 40 lbs of muscle in eight weeks, you watched me blast through my workouts. I felt awesome, and I knew I was on to something.

We talked on the blog, we voted on the name, and I'm pleased to offer my first nutritional supplement: Levrone Formula, Extreme Nitric Pump Blend™. You asked for it, you got it. I'm now making Levrone Formula available to you. This is the real deal and I stand behind this product 100%. It's a reflection of everything I believe in.

Levrone Formula is part of my endless transformation and I invite you to make it part of yours. Order now, try it, and I look forward to your feedback.""

chourdakis
19-01-12, 18:49
επισης ειναι και πολυ ακριβο απο αλλα αμερικανικα site που ειδα

Giannistzn
19-01-12, 18:57
Αναζητηση? (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?10820-Levrone-formula&highlight=levrone+formula)

chourdakis
19-01-12, 19:01
Αναζητηση? (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?10820-Levrone-formula&highlight=levrone+formula)
πω πω χιλια συγνωμη.στην αναζητηση εγραψα nitric pump blend...moderators σβιστε το θεμα οταν το δειτε....