PDA

Επιστροφή στο Forum : Altered State (Muscle Asylum Project)



orestis-tsd
29-09-10, 16:35
:shock:

http://www.bbclub.gr/photos/products/631_70_Altered.jpg

Servings per container: 60 Servings

Serving size: 3 Caps

Amount Per Serving:

Altered State™ Proprietary Blend (Featuring Wave Pulse Technology™) 3.6g

L-Arginine-Gamma-Butyrobetaine

Xanthinol Nicotinate- Trichilia Catigua Powder (Bark)

L-Arginine Hexanoate-Caffeine Anhydrous(Standardized For 180mg Of Caffeine)

(Yohimbine HCL)(S)

Ingredients:

Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Cellulose, Coating (Polyethylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, FD&C Red #40 Lake, Talc, FD&C Yellow #6 Lake, FD&C Blue #2 Lake, Shellac Glaze, Ethanol, Isopropyl Alcohol, Titanium Dioxide, FD&C Yellow #5, N-Butyl Alcohol, FD&C Blue #1, Propylene Glycol, Ammonium Hydroxide), Croscarmellose Sodium, Crospovidone, Vegetable Stearine, Magnesium Stearate, Silica, Acesulfame Potassium



Μια κορυφαία ομάδα επιστημόνων του Muscle Asylum Project κατασκεύασε ένα προϊόν νιτρικού οξειδίου για αύξηση δύναμης και μυικη ανάπτυξη κατά την προετοιμασία αγώνων.
Αυτό το προιόν το ονόμασαν Altered State.
Χρησιμοποιώντας τα αποτελέσματα πολυετών βιολογικών ερευνών σχετικά με ιδιότητες αγγειοδιαστολής του νιτρικού οξειδίου.
Για να σας εξασφαλίσει οτι θα γυμνάζεστε με συνεχή και μεγάλη ένταση ,το Altered State
περιέχει μια μεγάλη δόση ενός μοναδικού στοιχείου που αυξάνει την δύναμη και μεγιστοποιεί τα θερμογεννετικά ερεθίσματα αυξάνοντας με αυτόν τον τρόπο την δραστηριότητα των νευρομεταδοτών και με την μεταφορά των ερεθισμάτων τους .
Εάν λοιπόν έχετε απογοητευτεί απο την ανικανότητα των προϊόντων βραδείας απελευθέρωσης τότε ήρθε ο καιρός να δοκιμάσετε και εσείς την απαράμιλλη δύναμη του Altered State. +Αυξάνει γρήγορα τον μυικο όγκο μεταφέροντας ισχυρούς αναβολικούς παράγοντες ,μυικά πρηξίματα και τεράστια φλεβικότητα. +Αυξάνει σε μεγάλο βαθμό την μεταφορά στοιχείων μυικής ανάπτυξης. +Πολλαπλασιάζει το το θερμογενετικό ερέθισμα και αυξάνει την δύναμη των μυών.
ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ: ΠΑΡΤΕ 3 ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ.

Συσκευασία:180 caps


μηπως το εχει δοκιμασει καποιος για να πει εντυπωσεις ; θελω να αγορασω και ενδιαφερομαι ια πληροφοριες . αμα κανει οτι λεει ........πεταει . ευχαριστω

Dreiko
29-09-10, 17:37
για την αργινινη,γιοχιμπινη και την καφεινη τα ξερουμε....
Xanthinol Nicotinate ειναι μια μορφη της Β3 που συμβαλει στην αγγειοδιαστολη...οποτε καλα παμε...
Trichilia εγω το ξερω ως αφροδισιακο(αν κανω λαθος με δορθωνετε)

dhmhtrhs 1979
29-09-10, 18:26
εγω το εχω παρει και δεν τρελαθηκα...δεν θα δεις αυτο που περημενεις βαση σηστατικων και διαφημησης!!!η ενλογο εταιρια ειναι μουφα.μολις τελειωσα το creadex
που ειναι η κρεατινη τους επισης μουφα εντελως μαλιστα!!!!:(:(:(:(

COBRA_STYLE
29-09-10, 18:31
θα ειναι μαλλον σε πολυ μικρες ποσοτητες...επισης απουσιαζει και η κιτρουλινη η οποια βοηθαει πολυ πιστευω

alien.carmania
29-09-10, 19:03
εγω το εχω παρει και δεν τρελαθηκα...δεν θα δεις αυτο που περημενεις βαση σηστατικων και διαφημησης!!!η ενλογο εταιρια ειναι μουφα.μολις τελειωσα το creadex
που ειναι η κρεατινη τους επισης μουφα εντελως μαλιστα!!!!:(:(:(:(

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
παρα πολυ σωστος το εχω δοκιμασει και εγω μακρια μουφα μεγαλη... εμενα τουλαχιστον δεν με επιασε....!

Adinamos
29-09-10, 20:44
Ωραια συσκευασια, ωραιο κουτι, ωραια χρωματα, ωραιο ονομα, ωραια διαφημιση.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=DOaGShS8jgg

Dreiko
29-09-10, 21:10
Ωραια συσκευασια, ωραιο κουτι, ωραια χρωματα, ωραιο ονομα, ωραια διαφημιση.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=DOaGShS8jgg

ναι...σ'αυτα ειναι μανουλες τα αμερικανακια...

beefmeup
29-09-10, 21:34
μια λεξη..

muscletech

Devil
30-09-10, 05:45
μια λεξη..

muscletech

τα ειπες ολα...:green: