PDA

Επιστροφή στο Forum : Δειλα εγω!!



Σελίδες : [1] 2

marvin
01-10-10, 10:16
Καταρχην θα ηθελα να ζητησω συγνωμη που εχω αφαιρεσει το προσωπο απο ολες τις φωτο ,αλλα ακομα δεν αισθανομαι ανετα με αυτες τις ποζες:bodybuilder2:.
Ειμαι 38 χρονων και ερχομαι απο 1 μιση χρονο αποχης απο βαρη.Ολο αυτο τον καιρο εκανα ανα διαστηματα τρεξιμο.Εχω φτασει σε πολυ καλυτερα επιπεδα παλαιοτερα αλλα δεν το κρατησα σε επιπεδο διατροφης.
Ειμαι εδω και ενα μηνα σε διαιτα ,το ποσοστο λιπους μου ειναι τωρα στο 16% αλλα ολο μαζεμενο..τι πρωτοτυπο..στα ποδια.Αν και ειναι απο τα σημεια που παντα γυμναζα πολυ. Υπαρχει καποια φωτο που το προβλημα ειναι αισθητο. Εδω και καποιες μερες ειμαι υπο την επιβλεψη της Κωσταντινας.
Ελπιζω να φτασω να βαλω καλυτερες φωτο καποια στιγμη.

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05209.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05210.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05198.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05213.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05218.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05222.jpg

giannis64
01-10-10, 10:26
μετεφερα το θεμα σου εδω, νομιζω ειναι καλυτερα!

noz1989
01-10-10, 12:19
χωρις μαγιω δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα πραγατα.. :green:
Παντως απο αυτες τις φωτο φαινεσαι πολυ καλη!!!

marvin
01-10-10, 12:39
χωρις μαγιω δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα πραγατα.. :green:
Παντως απο αυτες τις φωτο φαινεσαι πολυ καλη!!!

μΑΓΙΟΟΟΟ;;;:P:P:P:P
Σε ευχαριστω αν και βλεποντας τις τωρα σε μεγαλη οθονη υπολογιστη νομιζω οτι ειναι λιγο παραμορφωμενες.Εχουν βγει απο πολυ κοντα και δεν δειχνουν σωστα τουλαχιστον οσον αφορα τα ποδια.Εχω λιπος εκει αλλα εδω φαινονται 100 κιλα!!

Niiick
01-10-10, 12:56
χωρις μαγιω δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα πραγατα.. :green:
Παντως απο αυτες τις φωτο φαινεσαι πολυ καλη!!!



:turtle::turtle:

Dreiko
01-10-10, 13:55
:turtle::turtle:

μη χασεις εσυ....μολις ακουσεις για μαγιω αμεσως χοροπηδας....:green:

Υ.ΓΔεν θα ηταν καθολου ασχημη ιδεα τελικα...:turtle::turtle::turtle:

Χωρις πλακα εισαι πολυ καλη,οχι και 100 κιλα ρε συ,πενα εισαι!!!!:clap::clap::clap:

Αντωνης
01-10-10, 13:58
Θα την χαλασω σε μερικους και θα πω οτι δεν ειναι απαραιτητο το μαγιο,ενα ξωκοιλο και ενα σορτσακι αρκουν :P:P:green::turtle:

Eddie
01-10-10, 14:21
Μια χαρα εισαι!!Τουλαχιστον ετσι φαινεται απο τις συγκεκριμενες φωτο.Σιγουρα κατι πιο ελαφρυ θα εκανε την κατασταση πιο φανερη,αλλα αν δεν αισθανεσαι εσυ καλα τοτε οκ.

Εγω αυτη τη στιγμη βλεπω ενα καλο σωμα.:thumbup:

GRF
01-10-10, 14:45
Μπράβο, φαίνεται η πολλή και καλή δουλειά που συνολικά έχεις κάνει. Πολύ καλά χέρια! Έχεις και αρκετά λεπτή μέση και αυτό ενισχύει πολύ τις καμπύλες του σώματος. Επίσης, αν και δεν φαίνεται τόσο με το κολάν, έχεις ανεπτυγμένους μηριαίους δικεφάλους, και αυτό κάνει τα πόδια να φαίνονται πολύ ωραία ειδικά στις πλάγιες πόζες. Μπράβο και για το ωραίο ποζάρισμα, ειδικά η πρώτη φώτο με το "τίναγμα" του γλουτού είναι εντελώς αγωνιστική πόζα!

-beba-
01-10-10, 15:08
Συγχαρητήρια. Εγώ σε βρίσκω καταπληκτική!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

KATERINI 144
01-10-10, 15:12
μπραβο πολυ καλη, φαινεται η δουλεια που εχεις κανει. :clap:



χωρις μαγιω δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα πραγατα.. :green:
παρολα αυτα θα θελαμε περισσοτερες λεπτομέρειες, οπως βλέπεις το ζητάει ο λαος. :p

Menios Ser1985
01-10-10, 20:01
Μπράβοοοοοοοοοοοοοο!!!:clap:
Δεν θα σου πώ πολλά μιας και τα είπαμε ήδη!Τα πόδια σου(για μένα)είναι τρέλα!Απλά κάνε λίγο αυτό που είπες για να τα μικρύνεις λιγάκι(πολύ λίγο όμως)και ταυτόχρονα θα κάνουν μεγαλύτερες καμπύλες και θα σκληρύνουν!Μακάρι οι περισσότερες 38άρες να είχαν τέτοια σώματα!:shock:

Niiick
01-10-10, 20:19
μη χασεις εσυ....μολις ακουσεις για μαγιω αμεσως χοροπηδας....:green:

Υ.ΓΔεν θα ηταν καθολου ασχημη ιδεα τελικα...:turtle::turtle::turtle:

Χωρις πλακα εισαι πολυ καλη,οχι και 100 κιλα ρε συ,πενα εισαι!!!!:clap::clap::clap:



:turtle::turtle: ψαχνω κατι για τα χοτ μπειμπς θα χοροπηδησεις και συ περιμενε να το βρω πρωτα:turtle::turtle:


οσο για τις φωτος της φιλης μας:clap::clap:

savage
01-10-10, 22:04
και γω κρινω οτι η φιλη μας ειναι σε πολυ κατασταση!!! χαμηλα ποσοστα λιπους στο ανω σωμα και κλαη γραμμωση.καλη μυικη αναπτυξη,μικρη μεση οπως επισημανθηκε και πιο πριν.και τα ποδια καλα φαινονται οσο μπορει κανεις να κρινει βεβαια.

συνεχισε την προσπαθεια σου

marvin
01-10-10, 23:14
:oops: Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια, ειναι μεγαλη ενθαρυνση για μενα μετα απο τοσο μεγαλη αποχη.
Σορυ για την εμφανιση αλλα ολα θελουν τον χρονο τους.Για μαγιο δεν το ''κοβω'' αλλα μια καλυτερη παρουσιαση μπορω να υποσχεθω.Ειναι και κατι που με κανει να βαζω στοχο βελτιωσης!!!!

Παντως δυσκολο σημειο τα ποδια.Χρονια προσπαθω να τα φτιαξω.Ισως ειναι και ενας λογος που στο τελος με αποθαρυνει και χανω το δρομο μου.Οσο ομορφα νιωθω για την εικονα μου απο τους γλουτους και πανω τοσο στο συνολο δεν με ικανοποιουν τα ποδια.
Πιστευω παντως πως πλεον βρηκα τους καταλληλους συμμαχους.;)

DiKey
11-10-10, 12:06
Απλα φοβερη :thumbup::thumbup:

marvin
26-11-10, 00:11
http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05315.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05320.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05316.jpg


http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05305.jpg

Manos1989
26-11-10, 00:26
:shock::shock::shock::shock:

φοβερή απλά..........
Πολλά συγχαρητήρια,απίστευτο σώμα και μπράβο που δεν επαναπαύεσαι παρά τα εξαιρετικά αποτελέσματα:toast:

giannis64
26-11-10, 00:34
μπραβο σου marvin, σε παρα πολυ καλη κατασταση. και μονο τις υποχρεωσεις που εχεις και τα καταφερνεις ακομα πιο πολυ μπραβο..:clap::clap:

Titanium
26-11-10, 00:34
:clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:Τη να πω...μας εβαλες τα γυαλια:cool:

marvin
26-11-10, 00:48
Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια.Ολοι χρειαζομαστε ενα καλο λογο για να συνεχισουμε την προσπαθεια. :turtle::turtle::turtle:

savage
26-11-10, 00:49
απιστευτη!!!! :shock:
σε βλεπω να σε βαζει και σενα στο nadia crow team η ναντια...

ναι ναι..ξερω... και γω στην αρχη "δε με νοιαζουν οι αγωνες "ελεγα... και να'μαι τωρα...:green::green:

περαν της πλακας τωρα,στο ειπα και στο log σου και θα στο ξαναπω:
αυτο που κανει ακομα σημαντικοτερο το επιτευγμα σου ειναι το γεγονος πως εισσαι εργαζομενη μητερα κια δινεις το καλο παραδειγμα πως οποιος θελει,τα προλαβαινει ολα.
:clap::clap::clap: απλα ΕΥΓΕ!!

Ariel
26-11-10, 00:50
συγχαρητηριαααααα:thumbup:

Dreiko
26-11-10, 01:04
:shock::shock::shock::shock:marvin υποκλινομαι:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

marvin
26-11-10, 01:11
απιστευτη!!!! :shock:
σε βλεπω να σε βαζει και σενα στο nadia crow team η ναντια...
ναι ναι..ξερω... και γω στην αρχη "δε με νοιαζουν οι αγωνες "ελεγα... και να'μαι τωρα...:green::green:


περαν της πλακας τωρα,στο ειπα και στο log σου και θα στο ξαναπω:
αυτο που κανει ακομα σημαντικοτερο το επιτευγμα σου ειναι το γεγονος πως εισσαι εργαζομενη μητερα κια δινεις το καλο παραδειγμα πως οποιος θελει,τα προλαβαινει ολα.
:clap::clap::clap: απλα ΕΥΓΕ!!

:P:P:P:P:P:P:P:P

Σε ευχαριστω savage.Εισαι πολυ καλος!!!Κοιτα αν σκεφτω τα γυναικεια βλεματα στο γυμναστηριο μονο για παραδειγμα τους δεν με σκεφτονται.Εχω βαρεθει να τις βλεπω να κανουν πηγαδακι και να ακουω πως υπερβαλω και πως θα γινω ..τουμπανο:green::green::green:

Galthazar
26-11-10, 01:24
αψογη!!!! Μην ακους κανεναν το κανουν αυτο γιατι δν μπορουν να αντεπεξελθουν στους καθημερινους ρυθμους σου...Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα για τον καθημερινο σου αθλο

savage
26-11-10, 01:26
ενταξει μαρβιν,αυτο που λες ειναι θεμα γουστου και αισθητικης. σε αυτες δεν αρεσει το σωμα σου. οκ, δεκτο,δε μας νοιαζει,το προσπερναμε.

εγω μιλαω για εδω περα πχ που ειμαστε μια μικρη αθλητικη κοινοτητα.διαβαζω ενα σωρο ανθρωπους να γκρινιαζουν οτι δε μπορουν να φανε αυτο,δεν προλαβαινουν να κανουν εκεινο,δε τους βολευει το μπροστινο σκουοτ κτλ κτλ.

και ξερεις τι λεω εγω???οποιος δε θελει να ζυμωσει,10 μερες κοσκινιζει.


οποιος θελει,ολα τα προλαβαινει.οπως εσυ.ανεξαρτητως του αν το σωμα σου αρεσει η οχι σε καποιο/α, η αγαπη για αυτο που κανεις και η συνεπεια σου ειναι κατι το μη αμφισβητισιμο απο κανεναν!!!:toast:

Eddie
26-11-10, 01:58
Μας εστειλες...

Μπραβο Marvin!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Marine
26-11-10, 02:46
Γυναικαρα εισαι..

:thumbup::clap::clap::clap::bowdown::bowdown:

GeorgeToumpa
26-11-10, 04:23
Πολύ καλή!!! Καμία σχέση οι πρώτες φώτος από τις τελευταίες!
:clap::clap::clap::clap::clap:

Mitsen
26-11-10, 09:55
Είσαι παρα πολύ καλή!:clap::clap::clap: :bowdown:
Πραγματικά τεραστια διαφορα οι πρώτες με τις τελευταίες photos!:shock::shock:

giannis64
26-11-10, 09:59
:P:P:P:P:P:P:P:P

Σε ευχαριστω savage.Εισαι πολυ καλος!!!Κοιτα αν σκεφτω τα γυναικεια βλεματα στο γυμναστηριο μονο για παραδειγμα τους δεν με σκεφτονται.Εχω βαρεθει να τις βλεπω να κανουν πηγαδακι και να ακουω πως υπερβαλω και πως θα γινω ..τουμπανο:green::green::green:

αυτα ειναι ζηλιες. οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..

marvin
26-11-10, 10:49
αυτα ειναι ζηλιες. οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..

:):):):):):)Ισως και να εχεις δικιο Γιαννη,αλλα ειναι λιγο σπαστικο.Αν ειχα δυνατοτητα θα αλλαζα γυμναστηριο αλλα χρωστουν χαρη που εχω αλλες προτερεοτητες και αφου την δουλεια μου την κανω εκει,απλα το παιζω στραβη και κουφη!!!!:weights::weights:

Mitsen,GeorgeToumpa εχετε δικιο,στις πρωτες ειμαι με καποια κιλα παραπανω.Σας ευχαριστω!!!!!:toast:

Marine σε ευχαριστω αλλα τα παραλες με 1.53 υψος οσο και να θες γυναικαρα δεν βγαινει:):):):):turtle::turtle::turtle:!!!

Eddie σε ευχαριστω πολυ και τα μισα απο τις γνωμες σας να ειναι αληθεια(μην το παρεξηγησετε αυτο) με κανει περηφανη!!!!Οχι οτι δεν ενιωθα ετσι απλα οταν υπαρχει αποδοχη και απο αλλους το θεμα παιρνει μεγαλυτερη αξια;)!!

Ariel σε ευχαριστω!!!!:turtle:


Dreiko Αεκαρα μου....εγω υποκλινομαι!!!!!

savage λατρευω αυτο που κανω.Μετανιωνω που δεν το κυνηγησα νωριτερα και
περασα χρονια που δεν αγαπουσα το σωμα μου,εχοντας αλλα προτυπα απο αυτο που ημουν.Ειλικρινα το οτι τα παιδια μου αλλα και ο αντρας μου ασχολουνται με αλλα αθληματα,αλλα αθλουνται, με παροτρυνει και με βοηθαει να τα βγαζω ολα περα!!!!!!Αν αγαπας κατι ,οπως λες,το κυνηγας!!!!:turtle::turtle:

giannis64
26-11-10, 10:51
εγω παντος θα αλλαζα το αβαταρ σου με αυτην την φωτο

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05315.jpg

gym
26-11-10, 10:57
απλα τελειααααααααααα.....τελειαααααααααα...χιλια μπραβο...και μην ακους τις καρακαξες...ζηλευουν καλεεεεεε!!!!!!!!!φοβερη!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

marvin
26-11-10, 10:57
εγω παντος θα αλλαζα το αβαταρ σου με αυτην την φωτο

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05315.jpg


Λες;:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

vAnY
26-11-10, 10:58
Marvin τωρα ειδα τις νεες φωτος !!!!
:shock: ουαου τρομερη εισαι μπραβο ειλικρινα σουπερ εισαι αξια αντιπροσωπος του :bodybuildinggr: μονο αυτο εχω να πω !:thumbup:
..εεεεετσι κι ας τη κοινωνια να λεει οτι θελει, θα γινεις τουμπανο, εισαι υπερβολικη, σαν αντρας και τετοοια, εγω τα ακουω βερεσε, ΕΣΥ θα φτιαξεις το σωμα σου οπως γουσταρεις ΕΣΥ κι οχι οπως γουσταρουν αλλοι.!:turtle:
Αντε κι αυριο απο κοντα ε? ;)

giannis64
26-11-10, 11:00
Λες;:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

:clap:;)

savage
26-11-10, 13:43
savage λατρευω αυτο που κανω.Μετανιωνω που δεν το κυνηγησα νωριτερα και
περασα χρονια που δεν αγαπουσα το σωμα μου,εχοντας αλλα προτυπα απο αυτο που ημουν.Ειλικρινα το οτι τα παιδια μου αλλα και ο αντρας μου ασχολουνται με αλλα αθληματα,αλλα αθλουνται, με παροτρυνει και με βοηθαει να τα βγαζω ολα περα!!!!!!Αν αγαπας κατι ,οπως λες,το κυνηγας!!!!:turtle::turtle:

ΠΟΤΕ,ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!! να το ξερεις αυτο!!! και μαλλον το διαπιστωσες ηδη!!! το σωμα σου ανταποκρινεται μια χαρα αλλωστε. και γω το τελευταιο come back στο μπασκετ το εκανα στα 27 μου.

να ξερεις.. οσες φορες και να σταματησεις κατι,αλλες τοσες μπορεις να το ξαναρχισεις:toast:

Zylo
26-11-10, 14:49
Γεια σου ρε Marvin τσιφτισα, τσαχπινογαργαλιαρα
που εχεις θεϊκά τρικεφαλα και τελεια πλαταρα:turtle::turtle::weights:

eri_87
26-11-10, 16:14
Μπράβο, φοβερή!!!! :shock::shock::shock:
Keep going.....

dhmhtrhs
26-11-10, 17:06
συγχαρητηρια πολυ ομορφο αποτελεσμα!!!

Krokodeilakias
26-11-10, 17:28
Λες;:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

μακάρι να μπορέσω κάποια μέρα να φτάσω στο επίπεδό σου..! :wcourt:

εύγε.

flexakis
26-11-10, 17:32
Πολυ καλη,εμφανης διαφορα με τις πρωτες φωτο.Κανε υπομονη και με την καθοδηγηση της Κωνσταντινας να εισαι σιγουρη οτι θα πας σε πολυ υψηλο επιπεδο.:thumbup:

savage
26-11-10, 18:35
της Κωνσταντινας

εννοεις της Ναντιας:green:

flexakis
26-11-10, 19:26
Καταρχην θα ηθελα να ζητησω συγνωμη που εχω αφαιρεσει το προσωπο απο ολες τις φωτο ,αλλα ακομα δεν αισθανομαι ανετα με αυτες τις ποζες:bodybuilder2:.
Ειμαι 38 χρονων και ερχομαι απο 1 μιση χρονο αποχης απο βαρη.Ολο αυτο τον καιρο εκανα ανα διαστηματα τρεξιμο.Εχω φτασει σε πολυ καλυτερα επιπεδα παλαιοτερα αλλα δεν το κρατησα σε επιπεδο διατροφης.
Ειμαι εδω και ενα μηνα σε διαιτα ,το ποσοστο λιπους μου ειναι τωρα στο 16% αλλα ολο μαζεμενο..τι πρωτοτυπο..στα ποδια.Αν και ειναι απο τα σημεια που παντα γυμναζα πολυ. Υπαρχει καποια φωτο που το προβλημα ειναι αισθητο. Εδω και καποιες μερες ειμαι υπο την επιβλεψη της Κωσταντινας.
Ελπιζω να φτασω να βαλω καλυτερες φωτο καποια στιγμη.


Στο πρωτο ποστ η marvin λεει οτι ειναι υπο την καθοδηγηση της Κων/νας, τωρα αν ειναι υπο της Ναντιας δεν αλλαζει κατι ειναι και οι δυο τοπ.

marvin
26-11-10, 23:28
Το λαθος ειναι μαλλον δικο μου flexaki.Δεν θεωρησα οτι θα επρεπε να ενημερωσω για τις επιλογες μου απο την στιγμη που δεν ειμαι επαγγελματιας αλλα καποια που απλα αγαπαει αυτο που κανει.Εκτιμω Σεβομαι και Θαυμαζω και τις δυο Κυριες.Η καθε μια ειναι μοναδικη σε οτι εχει καταφερει μεχρι τωρα.Το θερντ αυτο εχει ξεκινησει 01-10-10 και απο τοτε εχουν γινει πολλες αλλαγες. Ομως για τελειως προσωπικους λογους επελεξα εδω και καποιο διαστημα να ζητησω απο την Ναντια να με αναλαβει και χαιρομαι που τελικα την επεισα.:turtle::turtle::turtle:
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

marvin
26-11-10, 23:31
Γεια σου ρε Marvin τσιφτισα, τσαχπινογαργαλιαρα
που εχεις θεϊκά τρικεφαλα και τελεια πλαταρα:turtle::turtle::weights:

Γεια σου βρε Zylo με τα στιχακια σου.Εισαι ολα τα λεφτα!!!!!!!:turtle::turtle:

Zylo
26-11-10, 23:35
Γεια σου βρε Zylo με τα στιχακια σου.Εισαι ολα τα λεφτα!!!!!!!:turtle::turtle:

αμα το αξιζει καποιος τοτε πρεπει να αφιερωνω και κατι τετοια που και που:green::green:;):clap::clap::clap::clap:

marvin
26-11-10, 23:35
eri_87 σε ευχαριστω πολυ εισαι και εσυ αξια θαυμασμου!!!

dhmhtrhs να εισαι καλα!!!

Krokodeilakias ειμαι πολυ ''λιγη'' για να το λες αυτο.Σε ευχαριστω πολυ ομως!!!!:turtle::turtle:

marvin
26-11-10, 23:38
ΠΟΤΕ,ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!! να το ξερεις αυτο!!! και μαλλον το διαπιστωσες ηδη!!! το σωμα σου ανταποκρινεται μια χαρα αλλωστε. και γω το τελευταιο come back στο μπασκετ το εκανα στα 27 μου.

να ξερεις.. οσες φορες και να σταματησεις κατι,αλλες τοσες μπορεις να το ξαναρχισεις:toast:

Απο σημερα σε ονομαζω τον προσωπικο μου ψυχολογο!!!!!Ξερεις να ανεβαζεις καποιον:turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!

Zylo
27-11-10, 00:07
Απο σημερα σε ονομαζω τον προσωπικο μου ψυχολογο!!!!!Ξερεις να ανεβαζεις καποιον:turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!

και εμεις τι κανουμε εδω βρε marvin???τσαμπα σου αφιερωσα και στιχακι???θες να πεις οτι δε σε ανεβαζουμε???:turtle::turtle:

marvin
27-11-10, 00:34
και εμεις τι κανουμε εδω βρε marvin???τσαμπα σου αφιερωσα και στιχακι???θες να πεις οτι δε σε ανεβαζουμε???:turtle::turtle:

Εχεις δικιο βρε Zylo.Ζητω συγνωμη, πεφτω στα ποδια σου :bowdown: και ανακαλω οτι ειπα.Σας ευχαριστω που με ανεβαζετε,πολυ πολυ πολυ:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!

Zylo
27-11-10, 00:42
Εχεις δικιο βρε Zylo.Ζητω συγνωμη, πεφτω στα ποδια σου :bowdown: και ανακαλω οτι ειπα.Σας ευχαριστω που με ανεβαζετε,πολυ πολυ πολυ:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!

forgiven!!!!:p:p:oops::oops:
:thumbsup::thumbsup:

marvin
27-11-10, 00:50
forgiven!!!!:p:p:oops::oops:
:thumbsup::thumbsup:

Μετα απο αυτη την εξομολογηση περιμενω τουλαχιστον ενα διστιχο!!!!!:turtle::turtle:

Zylo
27-11-10, 00:53
Μετα απο αυτη την εξομολογηση περιμενω τουλαχιστον ενα διστιχο!!!!!:turtle::turtle:

τωρα πρεπει ν βγω γιατι περιμενει απο κατω το κοριτσι:green::green:...πεσε για υπνο και αυριο θα ξυπνησεις και θα δεις ενα ομορφο ακομα στιχακι να ξεκινησει ακομα καλυτερα η μερα σου:thumbup::thumbup::toast::toast:

savage
27-11-10, 00:59
Στο πρωτο ποστ η marvin λεει οτι ειναι υπο την καθοδηγηση της Κων/νας, τωρα αν ειναι υπο της Ναντιας δεν αλλαζει κατι ειναι και οι δυο τοπ.

Ναι ρε συ δεν τρεχει τιποτα,δε στο ειπα με κακη προθεση,απλα επειδη ειπωθηκε και πιο πανω οτι εχει τη Ναντια ω προπονητρια.



Απο σημερα σε ονομαζω τον προσωπικο μου ψυχολογο!!!!!Ξερεις να ανεβαζεις καποιον:turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!

μαθηματικος,ψυχολογος,προπονητης,τα κανω ολα και συμφερω:rolf::green::turtle:

Zylo
27-11-10, 14:54
Γεια χαρανταν και τα κουκια μπαγλαν...
την marvin την ζηλευουν ολοι και δε την φτανουν ουτε καν
:rolf::rolf::green::green::green:
πως σου φανικε marvinoula???xD

stormbringer
27-11-10, 17:54
Τουλάχιστον για μενα Μarvin, εχεις το ιδανικο σωμα για γυναικα!!! Τελεια μιλαμε!!!:)

-beba-
27-11-10, 17:58
Πως μου ξέφυγε εμένα αυτό? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Marvin τώρα είδα τις φωτό σου και έπαθα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Είσαι καταπληκτική.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μπράβο σου.:bowdown::bowdown::bowdown:

Marine
27-11-10, 18:52
Ναι ρε συ δεν τρεχει τιποτα,δε στο ειπα με κακη προθεση,απλα επειδη ειπωθηκε και πιο πανω οτι εχει τη Ναντια ω προπονητρια.




μαθηματικος,ψυχολογος,προπονητης,τα κανω ολα και συμφερω:rolf::green::turtle:

3 σε 1 .. μπραβο Νικο συμφερεις :turtle:



Marvin στο ειπα και ποιο πριν αλλα ας το ξαναπω...Γυναικαρα :love:

Zylo
27-11-10, 18:54
Marvin στο ειπα και ποιο πριν αλλα ας το ξαναπω...Γυναικαρα :love:

ναταν και κοκκινομαλα:turtle::turtle::turtle:

marvin
28-11-10, 00:16
Γεια χαρανταν και τα κουκια μπαγλαν...
την marvin την ζηλευουν ολοι και δε την φτανουν ουτε καν
:rolf::rolf::green::green::green:
πως σου φανικε marvinoula???xD

:rolf::rolf::rolf::rolf:Λιγο βαρυ ..για ξανθια.Ισως αν ημουν κοκκινομαλα:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Αντε ..ψεματα λεω.Το βρισκω μια χαρα και σε ευχαριστω!!!!!

marvin
28-11-10, 00:20
Πως μου ξέφυγε εμένα αυτό? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Marvin τώρα είδα τις φωτό σου και έπαθα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Είσαι καταπληκτική.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μπράβο σου.:bowdown::bowdown::bowdown:


beba μου σε ευχαριστω.Αντε μπας και σιγα σιγα καταφερουμε απο αβαταρ με πλατη να βαλουμε ολοσωμη!!!!!;);)

marvin
28-11-10, 00:23
Τουλάχιστον για μενα Μarvin, εχεις το ιδανικο σωμα για γυναικα!!! Τελεια μιλαμε!!!:)

stormbringer σε ευχαριστω πολυ:oops::oops: αλλα απεχω πολυ απο το ιδανικο για εμενα.Στοχος μου ειναι ομως να το φτασω.:turtle::turtle:

Marine
28-11-10, 01:24
ναταν και κοκκινομαλα:turtle::turtle::turtle:

Αν ηταν κοκινομαλα φιλε ισως εσυ να ησουν φυλακη :turtle: :rolf:

Zylo
28-11-10, 05:04
Αν ηταν κοκινομαλα φιλε ισως εσυ να ησουν φυλακη :turtle: :rolf:

γα***σετα.....αν σκεφτεις οτι στο επωνυμο με λενε και παλαιοκωστα!!!

marvin
29-11-10, 00:22
γα***σετα.....αν σκεφτεις οτι στο επωνυμο με λενε και παλαιοκωστα!!!

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Zylo
29-11-10, 00:25
αμα δε με πιστευετε τσεκαρετε σε μισο λεπτο στις φωτο μελων....παω να ποσταρω φωτο της ταυτοτητας!!

sTeLaKoS
01-12-10, 00:25
Ναι ναι... λειτουργώ με χρονοκαθυστέρηση! Εσκεμμένα βέβαια για να ελέγχω τον ενθουσιασμό μου :green:

Μπράβο σου, πάρα πολύ καλή!

Keep training :weights:

marvin
02-12-10, 01:27
Ναι ναι... λειτουργώ με χρονοκαθυστέρηση! Εσκεμμένα βέβαια για να ελέγχω τον ενθουσιασμό μου :green:

Μπράβο σου, πάρα πολύ καλή!

Keep training :weights:

Σε ευχαριστω sTeLaKo να εισαι καλα!!!Μου αρεσουν οι ανθωποι που εχουν ελενχο:P:P!

tasos2
02-12-10, 01:54
Μπραβο. Φοβερη βελτιωση απο τις προηγουμενες φωτογραφιες. :bowdown::bowdown:


αλλα απεχω πολυ απο το ιδανικο για εμενα.Στοχος μου ειναι ομως να το φτασω.:turtle::turtle:

Δεν υπαρχει "ιδανικο" για εμας εδω. Οπου και να φτασουμε δεν ειμαστε ευχαριστημενοι και θελουμε περισσοτερο. :)

marvin
24-12-10, 15:55
Καποιες οχι και τοσο καλες φωτο αλλα μια και υπαρχουν..
http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05388.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05382.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC05389.jpg

steg
24-12-10, 16:13
Εμένα μ' αρέσει πέραν όλων των άλλων και η υπογραφή που βάζεις στο τέλος.

Eddie
24-12-10, 16:16
Μπραβο!!!!!!!Φανταστικη πλατη-ωμοι :clap::clap::clap::clap::clap:

Πολυ καλη:thumbup:

Titanium
24-12-10, 16:29
Μπραβω μαρβιν:clap::clap::clap:Πολυ καλη:bowdown:

Dreiko
24-12-10, 16:32
Κομματια,ινες.....:shock:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

marvin
24-12-10, 16:50
Κομματια,ινες.....:shock:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Ε οχι και ινες βρε Dreiko εχω το γνωθις αυτων !!!:):):)Σε ευχαριστω παντως.

steg και εμενα μου αρεσει να την εφαρμοζω οσο μπορω!!!

Eddie σε ευχαριστω, τι να λεμε για εσενα!!!!

Titanium σε ευχαριστω πολυ εγω :bowdown:!!!

-beba-
24-12-10, 17:03
Μπράβο!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Είσαι πάρα πάρα πολύ καλή. Συνέχισε έτσι.:toast::toast::toast:

Dreiko
24-12-10, 17:48
Ε οχι και ινες βρε Dreiko εχω το γνωθις αυτων !!!:):):)Σε ευχαριστω παντως.


ινες σου λεω....ρε ΑΕΚαρα....!!!!!:green::green::green::green:

sogoku
24-12-10, 17:48
Πολυ καλη μπραβο ρε

Stella
24-12-10, 17:51
Εντάξει....φέτες....τι να λέμε τώρα!:thumbup:

Zylo
24-12-10, 18:01
τρομερη!!!!!
θα σου αφιερωνα και στιχακι αλλα δεν ειμαι σε καλη διαθεση για να σκεφτω οταν δεν υπαρχει χιονι και ειναι χριστουγεννα

KATERINI 144
24-12-10, 18:05
Μπράβο μαρβιν, ανέβασες το ηθικό του φορουμ :P :clap::clap::clap::clap:

marvin
24-12-10, 18:12
τρομερη!!!!!
θα σου αφιερωνα και στιχακι αλλα δεν ειμαι σε καλη διαθεση για να σκεφτω οταν δεν υπαρχει χιονι και ειναι χριστουγεννα

:rolf::rolf:Σε ευχαριστω Zylo!!Zylo οταν βρεις την διαθεση γραψε κατι για μελομακαρονα.Τα εχω τσακισει αυτες τις μερες.Δεν βλεπω να μενει η πλατη ετσι για πολυ καιρο.


Stella περαστικα και παλι και σε ευχαριστω!!

sogoku να'σαι καλα!!!!

Dreiko αφου το λεει αυτο η Αεκαρα οφειλω να το πιστεψω!!!;)

-beba- η πρωτη πλατη του φορουμ οτι και να γινει παραμενεις εσυ!!!!:thumbup:

marvin
24-12-10, 18:14
Μπράβο μαρβιν, ανέβασες το ηθικό του φορουμ :P :clap::clap::clap::clap:

:shock:Ειχε πεσει το ηθικο του φορουμ;
Σε ευχαριστω Φωτη κανω οτι μπορω!!!:P:P:P:P

eri_87
24-12-10, 18:32
Έχω μείνει :shock:!!!!! Πολύ καλή!!!! Συγχαρητήρια! :thumbup:

savage
24-12-10, 19:14
μπραβο μαρβιν!!! φοβερη πυκνοτητα και γραμμωση σε ωμοπλατες!!! αλλα με τετοια προπονητρια που εχεις,ειναι λογικο να εισαι κομματια:green:

noz1989
24-12-10, 19:22
Μπραβο Μαρβιν!!!

Εισαι η νεα Κασκανη!!!:thumbup::welcome:

Qlim4X
24-12-10, 19:40
Πολυ καλη μαρβινακι. απο αυτα που βλεπω τουλαχιστον.

κοιλιακους ποδια πως τα πας? γιατι οσ γνωστον εκει εχετε οι γυναικες το προβλιμα...

marvin
24-12-10, 20:34
Πολυ καλη μαρβινακι. απο αυτα που βλεπω τουλαχιστον.

κοιλιακους ποδια πως τα πας? γιατι οσ γνωστον εκει εχετε οι γυναικες το προβλιμα...

Σε ευχαριστω Qlim4X για κοιλιακους και ποδια σε παραπεμπω πιο πανω .Ειμαι σε πολυ καλο δρομο.Ισως να μην εχω το επιπεδο της πλατης αλλα το παλευω.:P:P

marvin
24-12-10, 20:37
Μπραβο Μαρβιν!!!

Εισαι η νεα Κασκανη!!!:thumbup::welcome:

Θα ηταν τιμη μου αλλα τετοιες αθλητριες δεν υπαρχουν πολλες!!Δεν την φτανω ουτε στο μικρο της δαχτυλακι!!Σε ευχαριστω για το καλοπροαιρετο σχολιο!!!!

marvin
24-12-10, 20:42
μπραβο μαρβιν!!! φοβερη πυκνοτητα και γραμμωση σε ωμοπλατες!!! αλλα με τετοια προπονητρια που εχεις,ειναι λογικο να εισαι κομματια:green:

Σε ευχαριστω Νικο :bowdown:! Δε ξερω αν ειμαι ειμαι κομματια αλλα απο προγραμμα και προπονητρια σκιζω!!!!:)

Polyneikos
24-12-10, 21:13
Mπραβο,πολυ καλή, σοβαρη !! :clap::clap:

Galthazar
25-12-10, 01:23
μπραβο πολυ καλη εχεις δουλεψει πολυ και αυτο φαινεται :thumbup:

Tasos Green
25-12-10, 02:30
Μπραβο σου marvin!!!! :toast::clap:

marvin
25-12-10, 18:59
Mπραβο,πολυ καλή, σοβαρη !! :clap::clap:

Σε ευχαριστω να εισαι καλα!!!:):)


Galthazar διαβαζοντας τι μου γραφει ο καθενας απο εσας αρχιζω και πιστευω πως κατι εχω αρχισει να κανω!!!! Σε ευχαριστω:bbbiceps:

Tasos Green σε ευχαριστω πολυ!!!!:turtle::turtle:

Galthazar
25-12-10, 20:46
κατι?? φαινεται οτι εχεις δουλεψει πραγματικα σκληρα!!

pepeismenos karga
25-12-10, 21:11
μαρβιν ενα εχω να πω..........πως μακαρι να ειχα την πυκνοτητα της πλατης σου.......ειναι αξιοζηλευτο πραγματικα...εχεις κανει πολυ δουλεια και ατο συνεπαγεται και με πολυ προσεγμενη διατροφη για να εισαι και τοσο στεγνη.....αυτα ειναιιιιιιιι...κανεις και αρκετα κιλα σκουωτ...σε παω τοτε...εχεχεχεεχ

tasos2
25-12-10, 21:17
Μπράβο μαρβιν, ανέβασες το ηθικό του φορουμ :P :clap::clap::clap::clap:

Συμφωνω! Προσωπικα μου ανεβηκε πολυ ψηλα το "ηθικο"! :turtle:

KATERINI 144
25-12-10, 21:23
Συμφωνω! Προσωπικα μου ανεβηκε πολυ ψηλα το "ηθικο"! :turtle:μπράβο, κανε μια προπόνηση, ευκαιρία είναι :thumbup:

marvin
25-12-10, 21:44
μαρβιν ενα εχω να πω..........πως μακαρι να ειχα την πυκνοτητα της πλατης σου.......ειναι αξιοζηλευτο πραγματικα...εχεις κανει πολυ δουλεια και ατο συνεπαγεται και με πολυ προσεγμενη διατροφη για να εισαι και τοσο στεγνη.....αυτα ειναιιιιιιιι...κανεις και αρκετα κιλα σκουωτ...σε παω τοτε...εχεχεχεεχ


χαχα Το σκουωτ τινει να γινει η αγαπημενη μου ασκηση.Οσο για την διατροφη :oops: αυτες τις μερες εχω ψιλο:porc:.Ισως ενδομυχα ηταν και ενας λογος που εβαλα τις φωτο .Υπαρχουν φορες που θελεις καποιον να σε ''μαζεψει'' και για εμενα τα γραφομενα σας ειναι καταλητικα!!!:turtle::turtle: Σε ευχαριστω!!!

marvin
25-12-10, 21:47
Συμφωνω! Προσωπικα μου ανεβηκε πολυ ψηλα το "ηθικο"! :turtle:

:oops::dooreek:

marvin
25-12-10, 21:49
μπράβο, κανε μια προπόνηση, ευκαιρία είναι :thumbup:

:weights::box1::squat::wcourt:

:turtle::turtle:

marvin
28-05-11, 00:44
Μια μικρη ανανεωση φωτογραφιων !!:turtle:

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00695.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00187-2.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00189-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00196.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00198-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC01120.jpg

Eddie
28-05-11, 01:55
Κατι εχεις κανει λαθος Νικη και δε φαινονται:rolleyes:

gym
28-05-11, 01:58
τι λες μωρε?τις φετες μας τα κομματια μας και τις ινες μας δεν τι βλεπεις???????


εγω μμ να σου πω και εδω τα μπραβο.....!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Levrone
28-05-11, 02:19
α πα πα πα πα πα πα πα!!!!!

σοκ και δεος!!!!

κατσε να γονατισω!!!!! :bowdown: <- Levrone

Qlim4X
28-05-11, 02:24
που ειναι καλε οι φοτος?

Eddie
28-05-11, 02:25
εε θα σκασω τωρα...μονο εγω δε τις βλεπω??


:banghead::banghead::banghead::banghead:

Levrone
28-05-11, 02:28
ααα, χανετε!!! λυπαμαι!!!

εγω τις βλεπω!!!!:turtle::turtle::turtle:

gym
28-05-11, 07:45
παιδια το βλαμμενο εχει δικιο..(περιεργο αλλα εχει)....φαινονται ρε μια χαρα!

sTeLaKoS
28-05-11, 11:05
Μια μικρη ανανεωση φωτογραφιων !!:turtle:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24083&d=1303559017
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25309&d=1306437586
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25322&d=1306438351
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25311&d=1306437587
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25310&d=1306437587
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25320&d=1306438349
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25389&d=1306531956

Για τσεκάρετε τώρα, πρέπει να φαίνονται. :thumbup:

RAMBO
28-05-11, 11:16
που πηγαν οι φωτο οεο?:unsure:

marvin
28-05-11, 11:26
Νομιζω και εγω πως τωρα θα πρεπει να ειναι ενταξει!!!!

gym
28-05-11, 11:29
Νομιζω και εγω πως τωρα θα πρεπει να ειναι ενταξει!!!!

αλληλουια...εβαλες φωτο κ επεσε το συστημα μμ!!!!:P:P:P

marvin
28-05-11, 11:30
αλληλουια...εβαλες φωτο κ επεσε το συστημα μμ!!!!:P:P:P

:rolf::rolf::rolf: Οχι απλα το λαθος ηταν οτι πηρα τους κωδικους απο το αλμπουμ.Τωρα λογικα θα φαινονται γιατι εβαλα αλλους!!!

Ευρης
28-05-11, 11:31
παρα παρα παρα παρα παρα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!

RAMBO
28-05-11, 11:35
μπραβο πολυ καλη ειδικα η τελευταια με πλατη τα σπαει βγαζεισ ινεσ...:bowdown:

-beba-
28-05-11, 11:54
Μπράβο:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι σούπερ!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

marvin
28-05-11, 11:59
Ευρη σε ευχαριστω πολυ,να εισαι καλα!!!:turtle:

RAMBO εγω πρεπει να :bowdown: στις δικες σου φωτο.Μεγαλη βελτιωση !!!!

-beba- σε ευχαριστω αν και οι φωτο ειναι απο κινητο...εσπασα την φωτογραφικη :green::green: κατι φαινεται!!!!

marvin
28-05-11, 12:00
Μμ μου (gym) σε ευχαριστω εισαι μεγαλο στηριγμα σε δυσκολες ωρες!!!!:turtle::turtle:

giannis64
28-05-11, 12:03
Νικη εχεις κανει φοερη προοδο. ενα μπραβο ειναι λιγο.:clap:

marvin
28-05-11, 12:05
Νικη εχεις κανει φοερη προοδο. ενα μπραβο ειναι λιγο.:clap:

:oops::oops::oops:Γιαννη σε ευχαριστω!!!!

GEORGEXX1
28-05-11, 12:21
Εγινες ΧΙΛΙΑ ΚΟΜΑΤΙΑ καλη συνεχεια

:clap::clap::clap:

jumper
28-05-11, 12:39
Μια μικρη ανανεωση φωτογραφιων !!:turtle:

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00695.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00187-2.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00189-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00196.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00198-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC01120.jpg

πολυ καλη ...συγχαρητηρια!!!

alexis79
28-05-11, 13:33
Εισαι σε πολυ καλο δρομο νομιζω... :weights:
Η πλατη σου ειναι ο Ασσος στο μανικι για μενα !!

tasos2
28-05-11, 14:57
H πιο φοβερη ειναι η πρωτη και η τελευταια.
Ειδικα η πρωτη θα ορκιζομουν οτι ο τετρακεφαλος δεν ανηκει σε γυναικα.
:bowdown::bowdown::bowdown:

magdaline
28-05-11, 14:57
nice!!!:clap:

gym
28-05-11, 15:11
Μμ μου (gym) σε ευχαριστω εισαι μεγαλο στηριγμα σε δυσκολες ωρες!!!!:turtle::turtle:

κ εσυ το ιδιο αλλα δεν το εχεις καταλαβει για να μην παιρνουν τα μυαλα σου αερααααααααα!!!!!!χαχα...


και να σας πω οτι εχει και δυο παιδια ετσι?αυτα να τα βλεπουμε ολοι...οτι παρολο που υπαρχουν δυσκολιες στην καθημερινοτητα μας και εχουμε δουλειες,αγχος και ολα τα σχετικα,παντα θα υπαρχει τροπος να ακολουθησεις το πλανο σου,το στοχο σου και να πετυχεις αυτο απου θες για το σωμα σου και για τον εαυτο σου...

εγω δεν χειροκροτω τοσο το σωμα που ειναι φετες κ γουαου,σωματα θα δουμε πολλα, αλλα ολο το τριγυρω το περιτυλιγμα που πραγματικα αυτο ειναι σπανιο...:clap::clap::clap:

μμ κλαις?σε συγκινησα?:P:P:P:P

Eddie
28-05-11, 19:16
Τωρα μαλιστα...

Μπραβο Νικη,φοβερη αλλαγη,πολυ καλη κατασταση!!!!:clap::clap::clap::clap::clap:

Καλη συνεχεια:thumbup:

eri_87
28-05-11, 20:03
Τί να πω.. :shock: Τα έχεις καταφέρει μια χαρά ακόμα και μετ εμποδίων... Συνέχισε έτσι δυναμικά μέχρι να είσαι πλήρως ικανοποιημένη! Πάντως μπράβο! :bowdown::clap:

muscleseeker
28-05-11, 20:42
Μπράβο Νίκη συνέχισε τήν ποιοτική δουλεία

marvin
28-05-11, 22:46
alexis79 ,δεν ξερω ισως και να ειναι η πλατη.εγω θα ελεγα ωμους και χερια, αλλα δεν ειναι καλες οι φωτο για να φανουν.Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.


tasos2:oops::oops: σε ευχαριστω!!!!!Τα ποδια με εχουν δυσκολεψει αρκετα!!!!Εχω μελλον ακομα !!


magdaline ευχαριστω!!!!

Eddie σορυ δεν ειχα δει οτι δεν φαινονται καθως πηρα τους κωδικους απο το προφιλ που τις ειχα. σε ευχαριστω τετοια να μου λες!!!!!:turtle::turtle:


eri_87 ποτε δεν θα ειμαι πληρως ικανοποιημενη,παντα θα θελω βελτιωση!!!!;)

muscleseeker σε ευχαριστω, μου αρεσει που βλεπεις ποιοτητα!!!!!

Giannis12
28-05-11, 22:54
Πάρα πολύ καλή! :thumbup: (σπάνια σχολιάζω)
Σε ενδιαφέρει και το αγωνιστικό κομμάτι? Θα μπορούσες πάντως! ;)

marvin
28-05-11, 22:55
κ εσυ το ιδιο αλλα δεν το εχεις καταλαβει για να μην παιρνουν τα μυαλα σου αερααααααααα!!!!!!χαχα...


και να σας πω οτι εχει και δυο παιδια ετσι?αυτα να τα βλεπουμε ολοι...οτι παρολο που υπαρχουν δυσκολιες στην καθημερινοτητα μας και εχουμε δουλειες,αγχος και ολα τα σχετικα,παντα θα υπαρχει τροπος να ακολουθησεις το πλανο σου,το στοχο σου και να πετυχεις αυτο απου θες για το σωμα σου και για τον εαυτο σου...

εγω δεν χειροκροτω τοσο το σωμα που ειναι φετες κ γουαου,σωματα θα δουμε πολλα, αλλα ολο το τριγυρω το περιτυλιγμα που πραγματικα αυτο ειναι σπανιο...:clap::clap::clap:

μμ κλαις?σε συγκινησα?:P:P:P:P

Τι να πω με εχεις κανει κουρελι!!!!!Σε ευχαριστω Ελενη για τα καλα σου λογια,το θεμα ειναι να αγαπας αυτο που κανεις .....και οχι να το κανεις για να το κανεις... και εγω λατρευω την γυμναστικη και τα βαρη.Σιγουρα ο χρονος μου ειναι πιεσμενος..ειμαι παντα στην τσιτα αλλα μετα το γυμν νιωθω οτι ολα τα αντεχω και τα μπορω!!!
Οσο για το περιτυλιγμα που λες ...δεν τα παω καλα με τετοια κοπλιμεντα,δεν ξερω τι να πω!!!!!:oops::oops::oops::oops::oops:

marvin
28-05-11, 23:03
Πάρα πολύ καλή! :thumbup: (σπάνια σχολιάζω)
Σε ενδιαφέρει και το αγωνιστικό κομμάτι? Θα μπορούσες πάντως! ;)

Σε ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου ,ακομα περισσοτερο γιατι οπως λες δεν σχολιαζεις συχνα!!Βασικα γυμναζομαι για μενα!!!!.Ειμαι μεγαλη για το αγωνιστικο κομματι και σιγουρα χρειαζονται πραγματα που δεν εχω!!!
Αυτο που μου εχει κολλησει τωρα τελευταια ειναι να φτασω το σωμα μου σε αγωνιστικο επιπεδο..οσο μπορω...ετσι για να δω που μπορω να φτασω.Απο απλη περιεργια!!:turtle::turtle:

gym
28-05-11, 23:15
Τι να πω με εχεις κανει κουρελι!!!!!Σε ευχαριστω Ελενη για τα καλα σου λογια,το θεμα ειναι να αγαπας αυτο που κανεις .....και οχι να το κανεις για να το κανεις... και εγω λατρευω την γυμναστικη και τα βαρη.Σιγουρα ο χρονος μου ειναι πιεσμενος..ειμαι παντα στην τσιτα αλλα μετα το γυμν νιωθω οτι ολα τα αντεχω και τα μπορω!!!
Οσο για το περιτυλιγμα που λες ...δεν τα παω καλα με τετοια κοπλιμεντα,δεν ξερω τι να πω!!!!!:oops::oops::oops::oops::oops:

:toast::toast::toast::toast: mm....!!!!:P:P;););)

gym
28-05-11, 23:16
Σε ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου ,ακομα περισσοτερο γιατι οπως λες δεν σχολιαζεις συχνα!!Βασικα γυμναζομαι για μενα!!!!.Ειμαι μεγαλη για το αγωνιστικο κομματι και σιγουρα χρειαζονται πραγματα που δεν εχω!!!
Αυτο που μου εχει κολλησει τωρα τελευταια ειναι να φτασω το σωμα μου σε αγωνιστικο επιπεδο..οσο μπορω...ετσι για να δω που μπορω να φτασω.Απο απλη περιεργια!!:turtle::turtle:

η περιεργεια λενε σκοτωσε την γατα...:unsure::unsure::unsure:

marvin
28-05-11, 23:23
η περιεργεια λενε σκοτωσε την γατα...:unsure::unsure::unsure:

Ναι αλλα ειναι εφταψυχη λενε..........:P:P:P:P!!!!Αξιζει να χασει μια ζωη για να δοκιμασει κατι!!!!!!:turtle::turtle::turtle:

gym
28-05-11, 23:25
Ναι αλλα ειναι εφταψυχη λενε..........:P:P:P:P!!!!Αξιζει να χασει μια ζωη για να δοκιμασει κατι!!!!!!:turtle::turtle::turtle:

:nana::nana::nana::nana::nana::nana::nana::nana::nana::nana:

εντιτ...δεν ειναι...μικρη τις δοκιμασα κ παπαλα...:green::green::green::green:

Stella
28-05-11, 23:27
Eπιτέλους νέες φωτό!!!
Η πρόοδος σου είναι εμφανής!
Εκτός από το λίπος που είναι εμφανές ότι έχασες, φαίνεται πως έχεις βάλει και μάζα!:clap:
Και επειδή όλοι σου γράφουμε θετικά σχόλια (και καλά κάνουμε;) ) θα σου επισημάνω ένα σημείο που ίσως κατα τη γνώμη μου θα μπορούσες να βελτιώσεις και αυτό είναι το άνοιγμα της πλάτης (τα φτερά που λέμε).
Σε σχέση με τα χέρια και τους ωμους που συμφωνώ μαζί σου ότι είναι το δυνατό σου σημείο το άνοιγμα της πλάτης δείχνει κάπως μικρό, δες την 4η και 5η φωτό.

Αυτά φυσικά για τη λεπτομέρια έτσι;
Άνετα με ένα καλό στέγνωμα στα πόδια (αααααχχχχχχ....πώς γίνεται αυτό άραγε;;;;;:unsure:) θα μπορούσες να παίξεις αγωνιστικά!!!
Μπράβο Νίκη!
Συνέχισε!!!:thumbup:

Περιμένω να δω και τα πόδια κομμένα, να πάθω πλάκα! Μπορείς!!!

gym
28-05-11, 23:30
Eπιτέλους νέες φωτό!!!
Η πρόοδος σου είναι εμφανής!
Εκτός από το λίπος που είναι εμφανές ότι έχασες, φαίνεται πως έχεις βάλει και μάζα!:clap:
Και επειδή όλοι σου γράφουμε θετικά σχόλια (και καλά κάνουμε;) ) θα σου επισημάνω ένα σημείο που ίσως κατα τη γνώμη μου θα μπορούσες να βελτιώσεις και αυτό είναι το άνοιγμα της πλάτης (τα φτερά που λέμε).
Σε σχέση με τα χέρια και τους ωμους που συμφωνώ μαζί σου ότι είναι το δυνατό σου σημείο το άνοιγμα της πλάτης δείχνει κάπως μικρό, δες την 4η και 5η φωτό.

Αυτά φυσικά για τη λεπτομέρια έτσι;
Άνετα με ένα καλό στέγνωμα στα πόδια (αααααχχχχχχ....πώς γίνεται αυτό άραγε;;;;;:unsure:) θα μπορούσες να παίξεις αγωνιστικά!!!
Μπράβο Νίκη!
Συνέχισε!!!:thumbup:

Περιμένω να δω και τα πόδια κομμένα, να πάθω πλάκα! Μπορείς!!!

βασικα να πω κατι εδω για τα ποδια...επειδη τα εχω δει και σε αλλες φωτο κ λαιβ γενικα ειναι πολυ κομμενα και απλα οι φωτο την αδικουν....

Qlim4X
28-05-11, 23:30
πως το βλεπεις νοεμβρη θα κατεβουμε παρεα?:green:

αψογη λεμε :thumbup:

:clap:

gym
28-05-11, 23:33
πως το βλεπεις νοεμβρη θα κατεβουμε παρεα?:green:

αψογη λεμε :thumbup:

:clap:

πεστα ρε αλεξ.....:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Stella
28-05-11, 23:38
βασικα να πω κατι εδω για τα ποδια...επειδη τα εχω δει και σε αλλες φωτο κ λαιβ γενικα ειναι πολυ κομμενα και απλα οι φωτο την αδικουν....

Ναι, είναι πολύ πιθανό να την αδικούν οι φωτό και μπορεί και αυτό που λέω για την πλάτη να μην ίσχυει, απλά αναφέρομαι στα πόδια γιατί στις γυναίκες ισχύουν συνήθως 2 τινά. Ή ποδια σχετικά στεγνά που υστερουν όμως αρκετά σε μάζα και αναπτύσσονται δύσκολα μυικά ή ωραία γεμάτα μυώδη πόδια που δυστυχώς όμως "κοβουν" δύσκολα.

gym
28-05-11, 23:42
Ναι, είναι πολύ πιθανό να την αδικούν οι φωτό και μπορεί και αυτό που λέω για την πλάτη να μην ίσχυει, απλά αναφέρομαι στα πόδια γιατί στις γυναίκες ισχύουν συνήθως 2 τινά. Ή ποδια σχετικά στεγνά που υστερουν όμως αρκετά σε μάζα και αναπτύσσονται δύσκολα μυικά ή ωραία γεμάτα μυώδη πόδια που δυστυχώς όμως "κοβουν" δύσκολα.

κοιτα εδω εχουμε το δευτερο που ομως και αυτο πιστεψε με με τον χρονο,την διαρκεια στην προπονηση ,σωστη διατροφη και συνεπεια γραμμωνουν....ναι γεμιζουμε νερα στις δυσκολες μερες αλλα και μεσα πο διαφορες καταστασεις αλλα γραμμωνουν ειδικα οταν παιζεις τοσα αεροβια και στεγνη διατροφη...τι στο καλο...στο χερι τους ειναι?
τωρα για την πλατη ρε συ....διαφωνω λιγο γιατι ποσο να ανοιξει αλλο καλε?χαχα...
οχι πιστευω η νικη ειναι σπανιο παραδειγμα γυναικας που εχει κανει τροπο ζωης την γυμναστικη της και οχι για μια παραλια....

savage
28-05-11, 23:52
μπραβο Νικη! και γω διακρινω βελτιωση οπως ειπαν ολοι για τις φωτο σου. αλλα οπως σου εχω ξαναπει το κυριοτερο για μενα ειναι οτι μπορεις και τα προλαβαινεις ολα. εχεις μια δυσκολη δουλεια με κυλιομενο ωραριο,εισαι συζυγος και ταυτοχρονα εισαι μητερα 2 παιδιων αλλα παντα δινεις τον καλυτερο σου εαυτο. εισαι παραδειγμα για πολυ κοσμο. μπραβο και παλι!:thumbup:

Stella
28-05-11, 23:55
κοιτα εδω εχουμε το δευτερο που ομως και αυτο πιστεψε με με τον χρονο,την διαρκεια στην προπονηση ,σωστη διατροφη και συνεπεια γραμμωνουν....ναι γεμιζουμε νερα στις δυσκολες μερες αλλα και μεσα πο διαφορες καταστασεις αλλα γραμμωνουν ειδικα οταν παιζεις τοσα αεροβια και στεγνη διατροφη...τι στο καλο...στο χερι τους ειναι?
Συμφωνώ!
τωρα για την πλατη ρε συ....διαφωνω λιγο γιατι ποσο να ανοιξει αλλο καλε?χαχα...
Μίλησα για το τέλειο αγωνιστικά (π.χ Καργιατλη Νίκη). Εννοείται ότι είναι πολύ καλή ήδη!
οχι πιστευω η νικη ειναι σπανιο παραδειγμα γυναικας που εχει κανει τροπο ζωης την γυμναστικη της και οχι για μια παραλια....
Επίσης συμφωνώ, γι΄αυτό και γράφω ότι η Νίκη μπορεί να πιάσει απίστευτη φόρμα!!! Κατι που θέλει και η ίδια άλλωστε!:

;)

marvin
28-05-11, 23:59
Eπιτέλους νέες φωτό!!!
Η πρόοδος σου είναι εμφανής!
Εκτός από το λίπος που είναι εμφανές ότι έχασες, φαίνεται πως έχεις βάλει και μάζα!:clap:
Και επειδή όλοι σου γράφουμε θετικά σχόλια (και καλά κάνουμε;) ) θα σου επισημάνω ένα σημείο που ίσως κατα τη γνώμη μου θα μπορούσες να βελτιώσεις και αυτό είναι το άνοιγμα της πλάτης (τα φτερά που λέμε).
Σε σχέση με τα χέρια και τους ωμους που συμφωνώ μαζί σου ότι είναι το δυνατό σου σημείο το άνοιγμα της πλάτης δείχνει κάπως μικρό, δες την 4η και 5η φωτό.

Αυτά φυσικά για τη λεπτομέρια έτσι;
Άνετα με ένα καλό στέγνωμα στα πόδια (αααααχχχχχχ....πώς γίνεται αυτό άραγε;;;;;:unsure:) θα μπορούσες να παίξεις αγωνιστικά!!!
Μπράβο Νίκη!
Συνέχισε!!!:thumbup:

Περιμένω να δω και τα πόδια κομμένα, να πάθω πλάκα! Μπορείς!!!

Σε ευχαριστω Στελλα.Για το αν κανεις καλα για τα θετικα σχολια που αναρωτιεσαι εχω να σου πω οτι οταν βαζεις φωτο δημοσια,εισαι ετοιμος να δεχτεις καθε καλοπροαιρετο σχολιο,ειτε σε επιβραβευει ειτε ειναι για να σε διορθωσει.
Για γυναικεια πλατη δεν εχω προθεση να μεγαλωσω το ανοιγμα.Δεν βρισκω και τοσο θηλυκο να εχω ..φτερα.Δεν εχω ποζαρει στις φωτο ,δεν ξερω να το κανω,ετσι και αλλιως.
Φωτο εχω ανεβασει εδω και πολυ καιρο στο προφιλ μου!!!!

Stella
29-05-11, 00:09
Σε ευχαριστω Στελλα.Για το αν κανεις καλα για τα θετικα σχολια που αναρωτιεσαι εχω να σου πω οτι οταν βαζεις φωτο δημοσια,εισαι ετοιμος να δεχτεις καθε καλοπροαιρετο σχολιο,ειτε σε επιβραβευει ειτε ειναι για να σε διορθωσει.
Για γυναικεια πλατη δεν εχω προθεση να μεγαλωσω το ανοιγμα.Δεν βρισκω και τοσο θηλυκο να εχω ..φτερα.Δεν εχω ποζαρει στις φωτο ,δεν ξερω να το κανω,ετσι και αλλιως.
Φωτο εχω ανεβασει εδω και πολυ καιρο στο προφιλ μου!!!!

Οκ, εμένα μου αρέσει πολύ γι΄αυτό στο έγραψα!:thumbup:
Συγνώμη βρε Νίκη, δε μπαίνω σχεδόν ποτέ στα προφίλ!:(
Και για να μην παρεξηγηθώ (γιατί η gym με πήρε από τα μούτρα :P:green: λες και έγραψα κάτι κακό) ότι γράφω είναι καιλοπροαίρετο και πιστευω ειλικρινά ότι είσαι από τα πιο γυμνασμένα κορμιά του forum!!!

gym
29-05-11, 00:17
Οκ, εμένα μου αρέσει πολύ γι΄αυτό στο έγραψα!:thumbup:
Συγνώμη βρε Νίκη, δε μπαίνω σχεδόν ποτέ στα προφίλ!:(
Και για να μην παρεξηγηθώ (γιατί η gym με πήρε από τα μούτρα :P:green: λες και έγραψα κάτι κακό) ότι γράφω είναι καιλοπροαίρετο και πιστευω ειλικρινά ότι είσαι από τα πιο γυμνασμένα κορμιά του forum!!!

καλε οχιιιιιιιιι...συζητηση κανουμε ...οχι καμια παρεξηγηση....οχι οχι...!!!!
;);):toast::toast::toast::toast:

marvin
29-05-11, 00:17
Οκ, εμένα μου αρέσει πολύ γι΄αυτό στο έγραψα!:thumbup:
Συγνώμη βρε Νίκη, δε μπαίνω σχεδόν ποτέ στα προφίλ!:(
Και για να μην παρεξηγηθώ (γιατί η gym με πήρε από τα μούτρα :P:green: λες και έγραψα κάτι κακό) ότι γράφω είναι καιλοπροαίρετο και πιστευω ειλικρινά ότι είσαι από τα πιο γυμνασμένα κορμιά του forum!!!

Καλε τι λες!!!!Κανεις δε σε παρεξηγει.Αν ηταν να βαζουμε φωτο για να μας κανακευουν ,αλιμονο μας!!!!!Δεν εχω λογο να πιστευω οτι δεν θα ησουν καλοπροαιρετη,ισα ισα!!!!Ε σιγα,υπαρχουν πραγματικα καλυτερα και αντε να βαζουν ολες φωτο γιατι δεν βλεπω να κινηται κατι!!!

Stella
29-05-11, 00:25
Ναι καλά.......σιγά μη βάλουμε τώρα που έβαλες εσύ.....
να γίνουμε ρόμπες....:P:P:P:green:

Χωρίς πλάκα φοβερό κινητρο η φωτογραφίες σου...ανέβηκε πολύ η ψυχολογία μου!!!

Stella
29-05-11, 00:27
καλε οχιιιιιιιιι...συζητηση κανουμε ...οχι καμια παρεξηγηση....οχι οχι...!!!!
;);):toast::toast::toast::toast:

Ξέρω και΄γω βρε κορίτσι μου....:unsure: είσαι και λίγο ζόρικια εσύ....

Δε βλέπω τι παθαίνει ο Levrone;;;;Aπαπα....:dooreek::green:

gym
29-05-11, 00:32
Ξέρω και΄γω βρε κορίτσι μου....:unsure: είσαι και λίγο ζόρικια εσύ....

Δε βλέπω τι παθαίνει ο Levrone;;;;Aπαπα....:dooreek::green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
ε οχι και με τα κοριτσαια μας του φορουμ....εδω ειμαστε ενωμενες ωρεεεεε!!

καλα το αλλο ειναι βλαμμενο ζαντο...μην την ψαχνεις!:green::green::green:

marvin
29-05-11, 00:33
Ναι καλά.......σιγά μη βάλουμε τώρα που έβαλες εσύ.....
να γίνουμε ρόμπες....:P:P:P:green:

Χωρίς πλάκα φοβερό κινητρο η φωτογραφίες σου...ανέβηκε πολύ η ψυχολογία μου!!!

Βρε αντε βαλτε φωτο να δειξουμε τι κανουμε και εμεις οι γυναικες του φορουμ!!!!!:turtle::turtle:

marvin
29-05-11, 11:25
πως το βλεπεις νοεμβρη θα κατεβουμε παρεα?:green:

αψογη λεμε :thumbup:

:clap:

Ναι ..ναι εγω θα κουβαλαω τα πραγματα σου....τσαντα νερακι.....:):).!!
Σε ευχαριστω Αλεξ,να σαι καλα!!!!:turtle::turtle:

marvin
29-05-11, 11:27
μπραβο Νικη! και γω διακρινω βελτιωση οπως ειπαν ολοι για τις φωτο σου. αλλα οπως σου εχω ξαναπει το κυριοτερο για μενα ειναι οτι μπορεις και τα προλαβαινεις ολα. εχεις μια δυσκολη δουλεια με κυλιομενο ωραριο,εισαι συζυγος και ταυτοχρονα εισαι μητερα 2 παιδιων αλλα παντα δινεις τον καλυτερο σου εαυτο. εισαι παραδειγμα για πολυ κοσμο. μπραβο και παλι!:thumbup:

Να 'σαι καλα Νικολα!!!!Αγαπη για αυτο που κανεις χρειαζεται..εξαλλου υπαρχουν αλλοι που τα καταφερνουν με περισσοτερες δυσκολιες!!!!!:turtle::turtle:

dionisos
29-05-11, 11:40
Μπράβο και από μένα και πολλά συγχαρητήρια! Συνέχισε με το ίδιο πάθος! :thumbup:

marvin
29-05-11, 14:58
Σε ευχαριστω dionisos να εισαι καλα!!!!:turtle:

Αντωνης
29-05-11, 16:19
Συγχαρητηρια,εισαι απ τις απειροελαχιστες μη αγωνιστικες γυναικες που ειναι σε τοσο καλο επιπεδο:clap::clap::clap::clap::clap:

t.s.t
29-05-11, 16:23
:clap::thumbup::clap:

marvin
29-05-11, 20:51
Συγχαρητηρια,εισαι απ τις απειροελαχιστες μη αγωνιστικες γυναικες που ειναι σε τοσο καλο επιπεδο:clap::clap::clap::clap::clap:

:oops::oops:Αντωνη σε ευχαριστω. Αν και υπερβαλεις λιγο!!!!!:turtle::turtle::turtle:

t.s.t να 'σαι καλα, σε ευχαριστω!!

crow
29-05-11, 20:59
Οτι κ να πω λιγο θα ειναι....1000 BRAVO !!!!!!
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

RAMBO
29-05-11, 21:05
να δειτε που η marvin κανει προετοιμασια κρυφα και θα την δουμε ξαφνικα στην σκηνη να σαρωνει....

marvin
29-05-11, 22:16
Οτι κ να πω λιγο θα ειναι....1000 BRAVO !!!!!!
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:):):)Σε ευχαριστω πολυ, μερος της βελτιωσης μου το οφειλω σε εσενα!!!!!!:turtle::turtle::turtle:

marvin
29-05-11, 22:19
να δειτε που η marvin κανει προετοιμασια κρυφα και θα την δουμε ξαφνικα στην σκηνη να σαρωνει....

:shock: :shock: Λες; ...Ας την συγκρατησει καποιος..ΕΛΕΟς.....ολες κουτσες στραβες αγωνιστικες θελουν να μου γινουν:P:P:P:P:P

gym
29-05-11, 22:27
:shock: :shock: Λες; ...Ας την συγκρατησει καποιος..ΕΛΕΟς.....ολες κουτσες στραβες αγωνιστικες θελουν να μου γινουν:P:P:P:P:P

μαλλον καποις θελει γλυκες κ κοπλιμεντα...!!!!!:P:P:P

marvin
30-05-11, 08:54
μαλλον καποις θελει γλυκες κ κοπλιμεντα...!!!!!:P:P:P

Ναι ..ναι τωρα βρηκες ανθρωπο!!!!!!!:green::green:

Jumaru
30-05-11, 09:21
Τη μισή σου θέληση για γυμναστική να είχα και τπτ άλλο δεν ήθελα.
Μπράβο ρε συ , τώρα είδα τις φώτο. Αν και απο το άβαταρ φαινόταν οτι είσαι άλλη κλάση :green:
Διάβασα κάπου όμως ότι είσαι και εργαζόμενη μητέρα, που και μόνο το 2ο αρκούσε για δικαιολογία να σε τρώει ο καναπές και να βλέπεις σαπουνόπερες , οπότε σου βγάζω το καπέλο χ 2. Κάτι αλλο δεν βγάζω όμως μην επιμείνεις όμως πλίζ γιατί ποιος ξέρει :rolf::rolf::rolf: ρισπέκτ κ παλι

marvin
30-05-11, 13:42
Τη μισή σου θέληση για γυμναστική να είχα και τπτ άλλο δεν ήθελα.
Μπράβο ρε συ , τώρα είδα τις φώτο. Αν και απο το άβαταρ φαινόταν οτι είσαι άλλη κλάση :green:
Διάβασα κάπου όμως ότι είσαι και εργαζόμενη μητέρα, που και μόνο το 2ο αρκούσε για δικαιολογία να σε τρώει ο καναπές και να βλέπεις σαπουνόπερες , οπότε σου βγάζω το καπέλο χ 2. Κάτι αλλο δεν βγάζω όμως μην επιμείνεις όμως πλίζ γιατί ποιος ξέρει :rolf::rolf::rolf: ρισπέκτ κ παλι


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf: Σε ευχαριστω Jumaru με κανεις ''κομματια'' με αυτα που γραφεις..!!!Να εισαι καλα!!!!!Πιστευω πως καμια κοπελα που μπαινει μεσα στο φορουμ δεν ειναι του καναπε,υπομονη και σε λιγο καιρο θα τριβεται τα ματια σας για το τι γυναικες εχουμε!!!!!!!:turtle::turtle:

ChRiSbB
30-05-11, 15:37
@ marvin
Φαντάζομαι στο γυμναστήριο όλες οι γυναίκες θα σε ζηλεύουν :nana::nana:
Συνέχισε έτσι :clap::clap:

RAMBO
30-05-11, 15:59
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf: Σε ευχαριστω Jumaru με κανεις ''κομματια'' με αυτα που γραφεις..!!!Να εισαι καλα!!!!!Πιστευω πως καμια κοπελα που μπαινει μεσα στο φορουμ δεν ειναι του καναπε,υπομονη και σε λιγο καιρο θα τριβεται τα ματια σας για το τι γυναικες εχουμε!!!!!!!:turtle::turtle:

μηπωσ μασ ετοιμαζεται καμοια εκπληξη ολο το γυναιkειο team.....???????

marvin
30-05-11, 17:24
μηπωσ μασ ετοιμαζεται καμοια εκπληξη ολο το γυναιkειο team.....???????

Εσυ ολα μου τα αποκαλυπτεις.......:turtle::turtle::turtle::turtle:!!!!!:P:P:P

marvin
30-05-11, 17:26
@ marvin
Φαντάζομαι στο γυμναστήριο όλες οι γυναίκες θα σε ζηλεύουν :nana::nana:
Συνέχισε έτσι :clap::clap:

:unsure::unsure:..λες;:)Μπα!!!!:rolf:
Σε ευχαριστω να εισι καλα!!!!:turtle::turtle::turtle:

marvin
26-02-12, 16:23
Λοιπον ειπα να ξεσκονισω λιγο εδω μεσα.....και να μοιραστω το πρωτο μου βημα στην επαναφορα μου.Μικρο αλλα σημαντικο για μενα.Εχω πολυ δρομο ακομα αλλα και υπομονη.

41034

41035

41036

41037

41038

0

41039

41040

Ποδια δεν παιζει να ανεβασω ακομα καθως ειναι το αδυνατο σημειο μου.Αυταααα!!!!!

gym
26-02-12, 16:25
μμ μπομπα σε βρισκω εγω παλι!

κομματια οπως παντα!και ειμαι σιγουρη οτι κ κατω εισαι οπως σε ξερω και θυμαμαι!;)

crazydoctor
26-02-12, 16:26
Λοιπον ειπα να ξεσκονισω λιγο εδω μεσα.....και να μοιραστω το πρωτο μου βημα στην επαναφορα μου.Μικρο αλλα σημαντικο για μενα.Εχω πολυ δρομο ακομα αλλα και υπομονη.

41034

41035

41036

41037

41038

0

41039

41040

Ποδια δεν παιζει να ανεβασω ακομα καθως ειναι το αδυνατο σημειο μου.Αυταααα!!!!!

ΤΡΟΜΕΡΗ πλατη!!!!!!!!

Psy-los13
26-02-12, 16:29
Τα χερια σου ειναι απιστευτα σχηματισμενα...οσο παει και κοβεις πιο πολυ...Ευγε...:clap::clap:

Ηλαπ
26-02-12, 16:37
Αχχ και να χα την πλατη σου!!!!!
Μπραβο εισαι παρα πολυ καλη!!! :clap:

Stella
26-02-12, 17:09
Λοιπον ειπα να ξεσκονισω λιγο εδω μεσα.....και να μοιραστω το πρωτο μου βημα στην επαναφορα μου.Μικρο αλλα σημαντικο για μενα.Εχω πολυ δρομο ακομα αλλα και υπομονη.

41038

Ποδια δεν παιζει να ανεβασω ακομα καθως ειναι το αδυνατο σημειο μου.Αυταααα!!!!!

Να, να αυτούς τους ώμους θέλωωωωωωωω!!!:bowdown:
Τα λογια είναι περιτα!
Τελεια Νικη..τέλεια!

RAMBO
26-02-12, 17:10
τα λογια νομιζω πως ειναι περιττα.....:clap:

Levrone
26-02-12, 17:11
Θεααααα μανα!!!

Θεααααα!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

COBRA_STYLE
26-02-12, 20:52
Μπρανο Νικη!Παααρα πολυ καλη δουλεια,δε το συναντας συχνα σε γυναικα:clap::clap::thumbup:

BlooDdeaD_MefiSt
26-02-12, 21:01
Μπράβο πάρα πολύ καλή!:green: Σου αξίζουν συγχαρητήρια για όλη αυτήν την προσπάθεια.:thumbup::thumbup:

vaggan
26-02-12, 21:17
κατεβα στο ολυμπιααααααααααααα:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

xelashai
26-02-12, 21:22
νικηηη....εσυ??:shock::shock:.....τι ωραια πλατη..μπραβο!:clap:

marvin
27-02-12, 00:17
μμ μπομπα σε βρισκω εγω παλι!

κομματια οπως παντα!και ειμαι σιγουρη οτι κ κατω εισαι οπως σε ξερω και θυμαμαι!;)

Ευχαριστω !!!Ε ενταξει κατω ειμαι λιγο καλυτερη απο οτι με ξερεις αλλα οχι ακομα σε τοσο καλη κατασταση :green:.

crazydoctor
:welcome:Σε ευχαριστω,οντως η πλατη μου ειναι το δυνατο μου σημειο!!!Ελπιζω και τα πιο αδυμανα να φτασουν σε αυτο το σημειο.

Psy-los13

Αμην και ποτε!!!!Να σαι καλα!!!:welcome:

Ηλαπ
Ειμαι σιγουρη οτι και η δικη σου ειναι πολυ καλη!!!!;)


Stella μου ευχαριστως να κανουμε ανταλαγη πες μου που να στειλω.:rolf:Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια.

RAMBO ....μου το χρωστας σε τραγουδι αυτο....!!!!:green:

Levrone..γιε μου κανω τα παντα για να σου μοιασω!!!!!;)

COBRA_STYLE σε ευχαριστω αν και μου εχουν τυχει διαφορα,το παλευω οσο μπορω!!!


BlooDdeaD_MefiSt να σαι καλα,αγαπαω πολυ αυτο που κανω.Ευχομαι να εχω την υγεια μου να το κανω οσο μπορεσω.

vaggan :rolf:Ασε μωρε μην τις κομπλαρω..:P.Εξξαλου δεν εχουν φτιαξει ακομα κατηγορια για μενα και δεν ξερουν που να με καταταξουν!!!:toast:

xelashai εγω καλε ..δεν με γνωρισες απο την φωνη;;)Σε ευχαριστω ,να σαι καλα!!!

RAMBO
27-02-12, 04:31
....μου το χρωστας σε τραγουδι αυτο....!!!!:green:


δεν σου χαλαω χατηρι..ολο δικο σου


http://www.youtube.com/watch?v=BoJNP1IQne8

katerina.
27-02-12, 09:50
Μια μικρη ανανεωση φωτογραφιων !!:turtle:

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00695.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00187-2.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00189-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00196.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC00198-1.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/problem/DSC01120.jpg

:shock::shock::shock::shock::shock:εχω μεινει καγκελο μαρβιν εισαι απιστευτη....!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap:

και οσο για το υψος που ανέφερες πριν ....τα ακριβα αρώματα σε μικρα μπουκαλακι μπαινουν....girl!!!!;)

katerina.
27-02-12, 09:58
να δειτε που η marvin κανει προετοιμασια κρυφα και θα την δουμε ξαφνικα στην σκηνη να σαρωνει....

στην πρωτη σειρα θα ειμαι εγω να την χειροκροτώ!!!:clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

katerina.
27-02-12, 10:03
Λοιπον ειπα να ξεσκονισω λιγο εδω μεσα.....και να μοιραστω το πρωτο μου βημα στην επαναφορα μου.Μικρο αλλα σημαντικο για μενα.Εχω πολυ δρομο ακομα αλλα και υπομονη.

41034

41035

41036

41037

41038

0

41039

41040

Ποδια δεν παιζει να ανεβασω ακομα καθως ειναι το αδυνατο σημειο μου.Αυταααα!!!!!
ΘΕ......ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

μην βαλεις αλλες.....θα με κανεις να σου γραφω ολη μερα.........:green:

Miss Fit
27-02-12, 10:47
1000 μπραβο και απο εμενα!!!Απιστευτη η δουλεια που εχεις κάνει, ειδα και τις παλαιότερες φωτό και φαινεται τόσο η βελτιωση σου!Είσαι παράδειγμα για όλες μας!!!!

marvin
27-02-12, 12:21
δεν σου χαλαω χατηρι..ολο δικο σου


http://www.youtube.com/watch?v=BoJNP1IQne8

:thumbup::thumbup:Τωρα μαλιστα!!!!!!:welcome:

marvin
27-02-12, 12:23
ΘΕ......ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

μην βαλεις αλλες.....θα με κανεις να σου γραφω ολη μερα.........:green:

Αντε βρε ....κοιτα ποιος μιλαει που εισαι κομματια ετσι και αλλιως!!!!!;)

marvin
27-02-12, 12:25
1000 μπραβο και απο εμενα!!!Απιστευτη η δουλεια που εχεις κάνει, ειδα και τις παλαιότερες φωτό και φαινεται τόσο η βελτιωση σου!Είσαι παράδειγμα για όλες μας!!!!

Να εισαι καλα ,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!Μου αρεσει να προσπαθω!!!:welcome:

Galthazar
27-02-12, 18:12
δεν ειναι η πλατη σου μονο το δυνατο σου σημειο αλλα και τα χερια και οι ωμοι!! Εγω παντως απ οτι θυμαμαι και στα ποδια ησουν παααρα πολυ καλη!

Εισαι απιστευτη εχεις δουλεψει σκληρα και φαινεται!! Motivation για πολλους/πολλες....

:clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown:

eri_87
27-02-12, 18:27
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1434/1434621zuzx97jyqq.gif (http://www.glitter-graphics.com)
http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)

Πολλά μπράβο! Φαίνεται η βελτίωση και σου πάει πολύ σε αυτό το στύλ, πιο γραμμωμένη από πριν. :thumbup:

PEGY
27-02-12, 18:39
Marvin (πολλές φορές δεν σε λέω Νικη αλλά μαρβιν γιατι το ψευδωνυμό σου παραπέμπει σε σουπερ γουμαν ή κάτι τέτοιο!)

Οταν βλέπω τις φωτογραφίες σου κ το τί έχεις καταφέρει με το σώμα σου, τοτε είναι που σκέφτομαι πως στους αγωνες μποντιμπιλντινγκ θα έπρεπε να υπάρχει και μια ενότητα με διαγωνιζόμενους αυτού του είδους.
Ανθρώπους ερασιτέχνες που αθλούνται μόνοι τους κ προσπαθούν κ καταφέρνουν το καλύτερο!

Η ακόμα καλύτερα το :bodybuildinggr: να απονέμει τιμητικά βραβεία σε μέλη του φορουμ που με τη συνέπειά τους κ τον τρόπο ζωής τους δείχνουν πόσο αγαπούν τη σωματοδόμηση. Αυτο φαίνεται κ απο το ημερολόγιό σου κ απο της φωτογραφίες σου.
Είσαι λαμπρό παράδειγμα κ το λιγότερο θα είναι μια επιβράβευση τέτοιου είδους.
Για μια ακόμη φορα παίρνω αφορμή από το σώμα σου κ λέω για το δυνατό μυαλό σου, αλλά αυτά πιστεύω πως είναι αλληλένδετα.

Μπράβο Μαρβιν!

Goofonly
27-02-12, 19:15
άψογη :clap:

marvin
27-02-12, 23:55
δεν ειναι η πλατη σου μονο το δυνατο σου σημειο αλλα και τα χερια και οι ωμοι!! Εγω παντως απ οτι θυμαμαι και στα ποδια ησουν παααρα πολυ καλη!

Εισαι απιστευτη εχεις δουλεψει σκληρα και φαινεται!! Motivation για πολλους/πολλες....

:clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown:


Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Δεν εχω παραπονο απο τα ποδια μου ιδιως για τον ογκο τους αλλα που δεν γραμμωνουν ευκολα και στο σημειο που ειναι το υπολοιπο σωμα μου.Υστερουν αρκετα.:welcome:

marvin
28-02-12, 00:05
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1434/1434621zuzx97jyqq.gif (http://www.glitter-graphics.com)
http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/respect-023.gif (http://freesmileyface.net)

Πολλά μπράβο! Φαίνεται η βελτίωση και σου πάει πολύ σε αυτό το στύλ, πιο γραμμωμένη από πριν. :thumbup:

Σε ευχαριστω Ερη μου.Δεν ειμαι πιο γραμμωμενη απο πριν..πιο γεματη ειμαι ακομα.Στις παλιοτερες φωτο ειμαι 49 κιλα και με λιγοτερο λιπος εννοειτε, εδω τωρα ειμαι ακομα στα 51.5 και ακομα ψηλα σε ποσοστο.Δεν το μετραω να μην απογοητευτω.:green:

eri_87
28-02-12, 00:16
^^^ :unsure:
Μη με γελούν τα μάτια μου...:green: Πάντως καλύτερη φαίνεσαι άσχετα από τα νούμερα σε ζυγαριές κ δερματοπτυχόμετρα!!! :P

marvin
28-02-12, 00:19
Marvin (πολλές φορές δεν σε λέω Νικη αλλά μαρβιν γιατι το ψευδωνυμό σου παραπέμπει σε σουπερ γουμαν ή κάτι τέτοιο!)

Οταν βλέπω τις φωτογραφίες σου κ το τί έχεις καταφέρει με το σώμα σου, τοτε είναι που σκέφτομαι πως στους αγωνες μποντιμπιλντινγκ θα έπρεπε να υπάρχει και μια ενότητα με διαγωνιζόμενους αυτού του είδους.
Ανθρώπους ερασιτέχνες που αθλούνται μόνοι τους κ προσπαθούν κ καταφέρνουν το καλύτερο!

Η ακόμα καλύτερα το :bodybuildinggr: να απονέμει τιμητικά βραβεία σε μέλη του φορουμ που με τη συνέπειά τους κ τον τρόπο ζωής τους δείχνουν πόσο αγαπούν τη σωματοδόμηση. Αυτο φαίνεται κ απο το ημερολόγιό σου κ απο της φωτογραφίες σου.
Είσαι λαμπρό παράδειγμα κ το λιγότερο θα είναι μια επιβράβευση τέτοιου είδους.
Για μια ακόμη φορα παίρνω αφορμή από το σώμα σου κ λέω για το δυνατό μυαλό σου, αλλά αυτά πιστεύω πως είναι αλληλένδετα.

Μπράβο Μαρβιν!

Ειμαι στο πατωμα με αυτα που εγραψες...........Σε ευχαριστω παρα πολυ για την εκτιμηση στο προσωπο μου.Να εισαι σιγουρη οτι ειναι αμοιβαιο.Δεν ξερω αν θα αξιζα αυτο που λες και σιγουρα με τιμουν και μονο που τα αναφερεις.Το εχω πει και θα το ξαναπω,το να γυμναζομαι ειναι σαν να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου,Μεσα στα καθημερινα μου τρεχαματα και προβληματα αυτες οι 2 ωρες που μου αφιερωνω..κλεμενες απο καποια αλλη ισως ασχολια η δουλεια μου...ειναι σαν να βρισκω ''εμενα'' και να με προκαλω να δειξω οτι υπαρχω μεσα σε ολα ''αυτα''.Γυμναζομαι για μενα,το να ποσταρω καποιες φωτο μου ειναι ισως για να περνω ενα ''σπρωξιμο'' απο ανθρωπους που πιστευουν και αγαπουν το σωμα τους με τον ιδιο τροπο που το βλεπω και γω.:welcome:

marvin
28-02-12, 00:24
άψογη :clap:

Σε ευχαριστω να σαι καλα!!!!:)

marvin
28-02-12, 00:32
^^^ :unsure:
Μη με γελούν τα μάτια μου...:green: Πάντως καλύτερη φαίνεσαι άσχετα από τα νούμερα σε ζυγαριές κ δερματοπτυχόμετρα!!! :P

Ναι σιγουρα τα νουμερα σαν νουμερα ειναι μονο δεικτης προοδου απο το πριν στο μετα.Παντα ο καθρεφτης μου ειναι καλυτερος κριτης.:) Σε ευχαριστω και παλι!!

gym
28-02-12, 00:35
εγω δεν βλεπω τα νουμερα που λες στην ζυγαρια σου...σε βλεπω γραμμωμενη παλι αλλα κ πιο γεματη μυικα ..πιο δεμενη αν με πιανεις!;)

marvin
28-02-12, 00:46
εγω δεν βλεπω τα νουμερα που λες στην ζυγαρια σου...σε βλεπω γραμμωμενη παλι αλλα κ πιο γεματη μυικα ..πιο δεμενη αν με πιανεις!;)

:rolf:Σε πιανω....σε πιανω!!!!Κατσε να δουμε αν κατεβω 1-2 κιλα ακομα τι θα υπαρχει φετος!!!Ειμαι περιεργη.:turtle::turtle:

sTeLaKoS
28-02-12, 18:36
Συγχαρητήρια Νίκη, έχεις δουλέψει σκληρά και φαίνεται. :army2:

marvin
29-02-12, 00:31
Συγχαρητήρια Νίκη, έχεις δουλέψει σκληρά και φαίνεται. :army2:

Σε ευχαριστω Στελακιε:P ,να σαι καλα!!!:welcome:

amst
01-03-12, 14:27
καλά, εγώ τώρα τις είδα

να το χαίρεσαι το κορμί σου :bowdown::bowdown::bowdown:
είναι υπέροχο, το χαζεύω καμμιά ώρα τώρα :green:

marvin
01-03-12, 15:10
καλά, εγώ τώρα τις είδα

να το χαίρεσαι το κορμί σου :bowdown::bowdown::bowdown:
είναι υπέροχο, το χαζεύω καμμιά ώρα τώρα :green:

Το υπεροχο ειναι μια ενοια υποκειμενικη!!!Να σαι καλα Αmst μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!!:welcome:

dominik
01-03-12, 16:05
ωραια πλατη!φιτιλια!αλλα και τα ποδια τρομερα ετσι?μπραβο σου πολυ καλη!:clap:

marvin
01-03-12, 16:19
ωραια πλατη!φιτιλια!αλλα και τα ποδια τρομερα ετσι?μπραβο σου πολυ καλη!:clap:

Σε ευχαριστω πολυ.απο οτι ειδα δεν πας πισω!!!!Ενα τατου μου λειπει και μενα τωρα!!!;)

dominik
01-03-12, 16:45
αμε !;)γιατι οχι?εγω δεν εχω φιτιλιασει ακομη..:(

marvin
01-03-12, 16:49
αμε !;)γιατι οχι?εγω δεν εχω φιτιλιασει ακομη..:(

Ναι αλλα η αναπτυξη σου ειναι παρα πολυ καλη!!!!!:thumbup:

Andrikos
01-03-12, 16:56
Mπράβο Νίκη. Φαίνεσαι καλύτερα από πολλές αγωνιστικές. Επειδή είσαι λίγα κιλά, μυώδης και στεγνή θα μπορούσες να κάνεις θραύση (και) στην άρση βαρών.

marvin
01-03-12, 17:06
Mπράβο Νίκη. Φαίνεσαι καλύτερα από πολλές αγωνιστικές. Επειδή είσαι λίγα κιλά, μυώδης και στεγνή θα μπορούσες να κάνεις θραύση (και) στην άρση βαρών.


Σε ευχαριστω πολυ Andriko,να σαι καλα,το παλευω!!!Στεγνη δεν θα το ελεγα οτι ειμαι αυτο τον καιρο που εβγαλα τις συγκεκριμενες,απλαμαλλον με σωζει οτι η πλατη μου ειναι ενα δυνατο μου σημειο.:welcome:

marvin
03-03-12, 00:16
Επειδη καποιοι με ρωτουν γιατι λεω συνεχεια οτι τα ποδια μου ειναι αδυναμο σημειο,ανεβαζω φωτο για να φανει το γιατι.
41352

katerina.
03-03-12, 00:34
Επειδη καποιοι με ρωτουν γιατι λεω συνεχεια οτι τα ποδια μου ειναι αδυναμο σημειο,ανεβαζω φωτο για να φανει το γιατι.

41352


ε οχι και αδυναμο σημειο βρε μαρβιν τοσο γυμνασμενα ποδια...τωρα δεν ξερω αν εννοεις οτι τα θελεις πιο κομμενα σε σχεση με το πανω μερος του σωματος...γιατι και εγω αυτο προσπαθω να κανω ...βεβαια για μενα ειναι ακομη πιο δυσκολο γιατι πρεπει να γεμισω πρωτα πανω και να αδειασω κατω ...κατι που δεν ξερω αν ειναι εφικτο με το σωματοτυπο που εχω;)

caligula
03-03-12, 00:35
Αδύνατο σημείο; Πλάκα κάνεις έτσι;:unsure:
Τόσο ο τετρακέφαλος όσο και ο δικέφαλος μηριαίος είναι πολύ ανεπτυγμένοι. Ιδικά η έξω μοίρα είναι σαν οιδηματώδης περιοχή δίπλα από το γόνατο.
Πολύ καλά πόδια. Δεν ανταγωνίζονται βέβαια την πλάτη σου η οποία είναι σμιλευμένη.:clap:
Τις φωτό τις έβγαλες μετά από εκτάσεις?

marvin
03-03-12, 00:37
ε οχι και αδυναμο σημειο βρε μαρβιν τοσο γυμνασμενα ποδια...τωρα δεν ξερω αν εννοεις οτι τα θελεις πιο κομμενα σε σχεση με το πανω μερος του σωματος...γιατι και εγω αυτο προσπαθω να κανω ...βεβαια για μενα ειναι ακομη πιο δυσκολο γιατι πρεπει να γεμισω πρωτα πανω και να αδειασω κατω ...κατι που δεν ξερω αν ειναι εφικτο με το σωματοτυπο που εχω;)


Ναι Κατρινα μας αυτο εννοω.Τα θελω πολυ πιο κομμενα και δυστυχως εγω ειμαι μια χαρα πανω ενω το κατω αργει τραγικα πολυ!!!!:(

marvin
03-03-12, 00:40
Αδύνατο σημείο; Πλάκα κάνεις έτσι;:unsure:
Τόσο ο τετρακέφαλος όσο και ο δικέφαλος μηριαίος είναι πολύ ανεπτυγμένοι. Ιδικά η έξω μοίρα είναι σαν οιδηματώδης περιοχή δίπλα από το γόνατο.
Πολύ καλά πόδια. Δεν ανταγωνίζονται βέβαια την πλάτη σου η οποία είναι σμιλευμένη.:clap:
Τις φωτό τις έβγαλες μετά από εκτάσεις?


Σε ευχαριστω ,στοχος ειναι να φτασουν καποτε εστω και τα μισα της πλατης....απιαστο απο οτι φαινεται.
Οχι ποδια εκανα προχτες το απογευμα,Αυτη ειναι σημερινη χωρις να εχω παει γυμν.

Miss Fit
03-03-12, 01:10
AAA!!!:shock: Τώρα το ειδα. Νικη ζηλευω πραγματικά. Σε καταλαβαινω όμως, καλά κάνεις και στοχευεις στο καλυτερο,ετσι παραμένει και το ενδιαφερον θεωρώ. Συμφωνω για το "κομμένο"...αυτό θα ήταν το κερασάκι;)

lila_1
03-03-12, 01:18
Ρε συ Νικη, τα πόδια σου είναι πολύ μεγάλα...Δεν τα βλέπω να χουν ιδιαίτερα λίπος όπως γκρινιάζεις..Περισσότερο μυική μάζα βλέπω
Στη θέση σου δε θα τα γύμναζα τόσο...Θα κανα μόνο αερόβια μέχρι να ρθουν σε συμμετρία με τον άνω κορμό...
Το χεις δοκιμάσει?

marvin
03-03-12, 01:27
Ρε συ Νικη, τα πόδια σου είναι πολύ μεγάλα...Δεν τα βλέπω να χουν ιδιαίτερα λίπος όπως γκρινιάζεις..Περισσότερο μυική μάζα βλέπω
Στη θέση σου δε θα τα γύμναζα τόσο...Θα κανα μόνο αερόβια μέχρι να ρθουν σε συμμετρία με τον άνω κορμό...
Το χεις δοκιμάσει?

Ναι Λιλα,το εχω δοκιμασει.......Μονο να τα γυμναζω...... Να τα γυμναζω και να τρεχω...... Μονο να τρεχω!!!
Τωρα χω μπει στο τρυπακι να κανω πολλες επαναληψεις με μηδαμινα κιλα με αλτηρες με 25αρες επαναληψεις σε κυκλους,λιωσιμο σκετο.Κοβοντας και τον υδατανθρακα εχω αρχισει να πεφτω.Θα δειξει!!!!
Γυμναζομαι απο τα 14 πρωτοξεκινοντας με με στιβο και ισως αυτο να μου στοιχισε λιγο στην αναπτυξη τους συν του οτι οταν παχαινω παντα εκει παιρνω πρωτα!!!

lila_1
03-03-12, 10:04
Τα πόδια έιναι περίεργο σημείο, τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια (απ όσο διαβάζω) επικρατεί όλο και περισσότερο η άποψη ότι μεγαλώνουν με περισσότερες επαναλήψεις (και πάνω μου το ίδιο είδα)

Εαν τα άφηνες τελείως? Δηλαδή μόνο χαλαρή αερόβια αλλά όχι HIT που κάνεις. Και λιγότερη ίσως αερόβια γιατί κ έτσι κρατάνε νερά.
Να παίζεις μόνο με άνω κορμό. Και ταυτόχρονα να σαι υποθερμιδικά...

NASSER
03-03-12, 10:47
Τα ποδια σου θέλουν ποδήλατο με χαλαρό πετάλι και πολλές διατάσεις 8-)

marvin
03-03-12, 10:54
Τα πόδια έιναι περίεργο σημείο, τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια (απ όσο διαβάζω) επικρατεί όλο και περισσότερο η άποψη ότι μεγαλώνουν με περισσότερες επαναλήψεις (και πάνω μου το ίδιο είδα)

Εαν τα άφηνες τελείως? Δηλαδή μόνο χαλαρή αερόβια αλλά όχι HIT που κάνεις. Και λιγότερη ίσως αερόβια γιατί κ έτσι κρατάνε νερά.
Να παίζεις μόνο με άνω κορμό. Και ταυτόχρονα να σαι υποθερμιδικά...


Τετοια λεγε μου να ετοιμαστω για Ακροπολη.:(Τι να πω !!Τπαρχουν διαστηματα που τα εχω αφησει τελειως αλλα τα νιωθω ασχηματηστα οταν συμβαινει αυτο.Βεβαια δεν δοκιμασα να ειμαι υποθερμιδικα τοτε.
Θα ειναι το επομενο που θα δοκιμασω καθως αυτο που κανω μεχρις στιγμης δεν εχει κλεισει μηνα για να μπορω να πω με σιγουρια αν αποδιδει καλα πανω μου και σε αυτο που αποσκοπω.Δυστυχως... και το λεω αληθινα, μου αρεσει να δουλευω με ενταση ολο το σωμα και ισως αυτο τελικα συμφωνα με αυτα που λες να μην με εχει βοηθησει.
Δεν κανω χιτ κανενα 3μηνο τωρα,γιατι ερχομαι απο τραυματισμο κοιλιακων και γιατι στοχευω σε καυσιμο λιπους οποτε με βολευε τα τρεξιματα που εχω πανω μου να ειναι απο 60' χαλαρα.

marvin
03-03-12, 11:00
Τα ποδια σου θέλουν ποδήλατο με χαλαρό πετάλι και πολλές διατάσεις 8-)


NASSER αρα μιλας για ποδηλασια μεγαλης διαρκειας !!Ναι στις διατασεις υστερω αυτο το διαστημα,εχεις δικιο.
Εχω βαλει σαν στοχο ετσι και αλλιως μολις ανοιξει ο καιρος να παρω ενα ποδηλατο.εστω και μεταχειρισμενο στην αρχη,αναλογα τα οικονομικα μου και να το αντικαταστησω με τον μηχανακι,κανοντας ολες τις μετακινησεις μου με αυτο......Ο αντρας μου με ειπε παλαβη!!!!:green:

:welcome:

gym
03-03-12, 13:18
αμα παρεις ποδηλατο,εκτος του οτι θα δε ζηλευει μετα ο συζυγος κ τα παιδια,θα πορωθεις κιολας!;)

ειδες τι λεει ο νασσερρ μμ?????διατασεις!:green::green::green:

marvin
03-03-12, 13:54
αμα παρεις ποδηλατο,εκτος του οτι θα δε ζηλευει μετα ο συζυγος κ τα παιδια,θα πορωθεις κιολας!;)

ειδες τι λεει ο νασσερρ μμ?????διατασεις!:green::green::green:



I see μμ...i see....:green:!!!!!

RAMBO
04-03-12, 00:49
τωρα που ειδα και γω τα ποδια σου απλα ξαναλεω..

http://www.youtube.com/watch?v=BoJNP1IQne8
..και ευχομαι να συνεχισεις και να τα φτασεις εκει που θες;)

marvin
04-03-12, 00:52
τωρα που ειδα και γω τα ποδια σου απλα ξαναλεω..

http://www.youtube.com/watch?v=BoJNP1IQne8
..και ευχομαι να συνεχισεις και να τα φτασεις εκει που θες;)

:)Ευχαριστω Ραμπο!!!Μακαρι να τα καταφερω καποια στιγμη!!!:toast:

marvin
08-04-12, 23:08
42894
1-4-12

42895
8-4-12

42896


Ω ναι επιστρεφω σιγα σιγα και το χαιρομαι λεμε......:turtle::turtle::turtle::turtle:

RAMBO
08-04-12, 23:09
:clap::clap::clap:το παραπανω μου ποστ προς απαντηση και παλι...;)

xelashai
08-04-12, 23:13
μπραβο βρε Νικη....:clap:

Stella
08-04-12, 23:18
Μπραβο Νικη!:clap::clap:Σούπερ κοιλιακοί...σούπερ πλάτη!!!:thumbup:
Βαλε και ολοσωμη!;):thumbup:

Silvester
08-04-12, 23:24
φερες και φοβερη πλατη..

giannis64
08-04-12, 23:33
νικη σε βλεπω σε δρομο προς τους αγωνες..:turtle:

Silvester
08-04-12, 23:42
φερες και φοβερη πλατη..

φετες ενοουσα:green::green::green:

marvin
09-04-12, 00:27
RAMBO
το παραπανω μου ποστ προς απαντηση και παλι...

:rolf::rolf:Ευχαριστω βρε Ραμπο ..την επομενη φορα το θελω λαιβ:P:P!!!


xelashai
μπραβο βρε Νικη....
Σε ευχαριστω Δαφνη μου !!!:welcome:


Stella
Μπραβο Νικη!Σούπερ κοιλιακοί...σούπερ πλάτη!!!
Βαλε και ολοσωμη!

Σε ευχαριστω Στελλα μου.Ολα θα γινουν....φεταααααααα!!!!:P


Silvester
φερες και φοβερη πλατη..

Σε ευχαριστω....καταλαβα τι ηθελες να πεις!!!;)


giannis64
νικη σε βλεπω σε δρομο προς τους αγωνες..

:rolf:Μαζι Γιαννημπαν......μαζι θα τραβηξουμε το δρομο...μπροστα εσυ πισω εγω!!!!:P:P
Σε ευχαριστω ,νασαι καλα!!!:welcome:

vaggan
09-04-12, 10:22
γεια σου ρε νικη με τα κομματια σου:welcome::bowdown::bowdown:

marvin
09-04-12, 18:31
γεια σου ρε νικη με τα κομματια σου:welcome::bowdown::bowdown:


Γεια σου και σε σενα ρε Βαγκαν ,να σαι καλα!!!:welcome::welcome:

sTeLaKoS
09-04-12, 19:02
Λοιπον ειπα να ξεσκονισω λιγο εδω μεσα.....και να μοιραστω το πρωτο μου βημα στην επαναφορα μου.Μικρο αλλα σημαντικο για μενα.Εχω πολυ δρομο ακομα αλλα και υπομονη.


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=41037



Αισθητή διαφορά από τον Φεβρουάριο^^!
Νομίζω πως έπιασες τη περσινή σου φόρμα και ακόμη δεν έχεις μπει σε "δίαιτα". Μη σε ματιάσουμε, αλλά νομίζω πως φέτος θα καταφέρεις μεγαλύτερα πράγματα!
Πολύ καλή, μπράβο! :toast:

tolis93
09-04-12, 19:07
πιο φετες πεθαινεις:clap:

marvin
09-04-12, 19:19
Αισθητή διαφορά από τον Φεβρουάριο^^!
Νομίζω πως έπιασες τη περσινή σου φόρμα και ακόμη δεν έχεις μπει σε "δίαιτα". Μη σε ματιάσουμε, αλλά νομίζω πως φέτος θα καταφέρεις μεγαλύτερα πράγματα!
Πολύ καλή, μπράβο! :toast:

Ε ενταξει,αλιμονο και να μην ημουν,θα ειχα λυσαξει..απο το κακο μου..:green:Ειμαι πολυ κοντα,με λιγο καλυτερες γραμμες και με 1,5 κιλο παραπανω.Περυσι ειχα φτασει εδω στα 49 κιλα.ενω φετος εχω κολλησει στα 50.600 ακομα.
Ευχαριστω Στελιο να σαι καλα.

sTeLaKoS
09-04-12, 19:20
Ε ενταξει,αλιμονο και να μην ημουν,θα ειχα λυσαξει..απο το κακο μου..:green:Ειμαι πολυ κοντα,με λιγο καλυτερες γραμμες και με 1,5 κιλο παραπανω.Περυσι ειχα φτασει εδω στα 49 κιλα.ενω φετος εχω κολλησει στα 50.600 ακομα.
Ευχαριστω Στελιο να σαι καλα.

Κόβει το μάτι μου λέμε!
Καλή συνέχεια :weights:

marvin
09-04-12, 19:21
πιο φετες πεθαινεις:clap:

:rolf::rolf:Τολη κρατας μυστικο;.............Εγω θα τους θαψω ολους λεμε;) :rolf::rolf:

Σε ευχαριστω πολυ!!!!:welcome: