PDA

Επιστροφή στο Forum : διατροφη για χασιμο κιλων,και σφυξιμο



karxidonios
03-10-10, 18:20
λοινον 10.15 θα πηγαινω γυμναστηριο, γυμναστικη μεχρι τις 11.30 μετα μπανιο και δουλεια στις 12. γυμναστικη θα αρχισω με πολυ αεροβια και κοιλιακους στην αρχη πρωινο μετα την γυμναστικη[2 φρυγανιες ολικης χωρις ζαχαρη με 2 κουταλιες γλυκου μελι,5 ασπαδια βραστα με εναν κροκο] μεσημεριανο κατα τις 2 ενναλακτικα φαγητα εβδομαδας 250 γραμαριων[κοτοπουλο φιλετο σχαρας,μοσχαρακι βραστο,τσιπουρα σχαρας,μοσχαρισια μπριζολα,σαρδελα ψητη, ψαρονεφρι χοιρινο,ξιφιας ξητος]συνοδεια με[ντοματοσαλατα με 1 κουταλια σουπας ελαιολαδο,μακαρονια ολικης 85 γραμαριων,φασολακια νεροβραστα,λαχανο-καροτο, μαρουλοσαλατα] απογευμα κατα τις 5 που σχαλαω[2 φρυγανιες ολικης χωρις ζαχαρη με 2 κουταλιες γλυκου μελι η 1-2 φρουτα[πορτοκαλια,μηλα,αχλαδια] βραδακι κατα τις 8[5-6 κρακερς ολικης χωρις ζαχαρη] και τελος το βραδυ μεχρι τις 12[γαλα ημιαπαχο 200 γραμαριων με κορνφλεικς χωρις ζαχαρη και 1 φρυγανια ολικης] οποιαδηποτε επισημανση η λαθος παρακαλω διορθωστε με πανω κατω ετσι το εχω κατα νου στο μεσημερακι θα πιω και καφε μετριο με ζαχαρινη

KATERINI 144
03-10-10, 18:45
φιλε άφηνε καμια παράγραφο, δε διαβαζεται κείμενο ετσι.


λοινον

10.15 θα πηγαινω γυμναστηριο, γυμναστικη μεχρι τις 11.30 μετα μπανιο και δουλεια
στις 12. γυμναστικη θα αρχισω με πολυ αεροβια και κοιλιακους στην αρχη

πρωινο μετα την γυμναστικη[2 φρυγανιες ολικης χωρις ζαχαρη με 2 κουταλιες γλυκου μελι,5 ασπαδια βραστα με εναν κροκο]

μεσημεριανο κατα τις 2 ενναλακτικα φαγητα εβδομαδας 250 γραμαριων[κοτοπουλο φιλετο σχαρας,μοσχαρακι βραστο,τσιπουρα σχαρας,μοσχαρισια μπριζολα,σαρδελα ψητη, ψαρονεφρι χοιρινο,ξιφιας ξητος]συνοδεια με[ντοματοσαλατα με 1 κουταλια σουπας ελαιολαδο,μακαρονια ολικης 85 γραμαριων,φασολακια νεροβραστα,λαχανο-καροτο, μαρουλοσαλατα]

απογευμα κατα τις 5 που σχαλαω[2 φρυγανιες ολικης χωρις ζαχαρη με 2 κουταλιες γλυκου μελι η 1-2 φρουτα[πορτοκαλια,μηλα,αχλαδια]

βραδακι κατα τις 8[5-6 κρακερς ολικης χωρις ζαχαρη] και τελος το βραδυ μεχρι τις 12[γαλα ημιαπαχο 200 γραμαριων με κορνφλεικς χωρις ζαχαρη και 1 φρυγανια ολικης]

οποιαδηποτε επισημανση η λαθος παρακαλω διορθωστε με πανω κατω ετσι το εχω κατα νου στο μεσημερακι θα πιω και καφε μετριο με ζαχαρινη

τη στοχους εχεις? δεν ειναι καλο το πλανο που εβγαλες για ββ.

karxidonios
03-10-10, 20:38
φιλε άφηνε καμια παράγραφο, δε διαβαζεται κείμενο ετσι.



τη στοχους εχεις? δεν ειναι καλο το πλανο που εβγαλες για ββ.

στοχος ειναι απο 97 κιλα που ειμαι τωρα χαλαρος και αγυμναστος να εερθω στα κανονικα κιλα μου και να σφιξω το σωμα μου 1.75 εχω υψος και σε ενα τετραμηνο εχω χασει 20 κιλα αλλα χωρις γυμναστηριο. ειναι εφικτος ο στοχος φιλε μου?

Marine
03-10-10, 21:26
τα παντα ειναι εφικτα..
Θελει κουραγιο
Θελει αντοχη
Θελει υπομονη
Απαιτει δυναμη

Μην τα παρατας και θα ανταμειφθεις..