PDA

Επιστροφή στο Forum : Leukic HardCore (Muscletech)



orestis-tsd
03-10-10, 19:49
γεια σας και παλι .να ρωτησω .μηπως εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτο το προιον της muscletech ; εντυπωσεις ; ευχαριστω

http://www.bbclub.gr/photos/products/853_23_leukic%20HC.jpg

http://www.bbclub.gr/files/products/853_23_LEUKIC.gif

Η ΕΞΙΣΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΪΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΛΗ


Όταν το σώμα σας βρίσκεται σε αναβολική κατάσταση(διαδικασία μυϊκής σύνθεσης δηλαδή), τότε πολύ απλά αναπτύσσεται δημιουργώντας σκληρούς μυς που διατηρούνται μόνιμα. Αν όμως δεν είναι, τότε ο στόχος σας για μυϊκή ανάπτυξη δεν θα επιτευχθεί.
Αν θέλετε λοιπόν να έχετε τη μυϊκή ανάπτυξη που επιθυμείτε, πρέπει να είστε σε αναβολική κατάσταση για όσο το δυνατόν μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Έτσι κι αλλιώς το σώμα σας θα σας ειδοποιήσει. Θα σας πολεμήσει και θα προσπαθεί να σας ωθήσει σε κατάσταση καταβολισμού(διαδικασία αποσύνθεσης πρωτείνης).
Αν θέλετε να αναπτυχθείτε, χρησιμοποιείστε το LEUKIC, το πρώτο προϊόν ειδικής διατροφής παγκοσμίως που περιέχει συστατικά για να είστε σε συνεχή αναβολική κατάσταση. Το LEUKIC είναι τόσο ισχυρό που θα ανεβάσει άμεσα τον αναβολισμό σας ώστε να αποκτήσετε μόνιμους, σκληρούς μυς, χωρίς μάλιστα να έχετε την ανεπιθύμητη κατακράτηση νερού. Ακόμη, δεν θα έχετε τις ανεπιθύμητες ανδρογόνες παρενέργειες(ακμή, γυναικομαστία )
Η επιστήμη που είναι πίσω από το LEUKIC το αποδεικνύει. Τα βασικά συστατικά του έχουν ερευνηθεί και έχουν δημοσιευθεί σε δύο έγκυρα Ιατρικά περιοδικά: Opinion in Clinical Nutrition and Metabolic CarAmerican . "Ανοίξτε" λοιπόν το διακόπτη του αναβολισμού σαςμε το LEUKIC και αποκτήστε μόνιμα τους σκληρούς μυς που επιθυμείτε.
Χτίζει άλυπη μυικη μαζα,χωρίς ανδρογόνες παρενέργειες.
Αυξάνει τα αναβολικά σήματα κατα 350%.
Αυξανει τα επίπεδα της αυξητικης ορμονης του οργανισμού κατα 106%.

ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ :180 ΚΑΨΟΥΛΕΣ

Δοσολογία :3 κάψουλες πριν την προπόνηση 3 καθε πρωι


:weights:

Adinamos
03-10-10, 20:31
Ενα απο τα πουλεν της MT. Δε το εχω δοκιμασει, αν και πιο παλια το ζαχαρωνα.
Αρκετα ακριβο αν το δεις σαν αμινο.
Αμα το εχει δοκιμασει κανεις ας ριξει κανενα feedback.

dhmhtrhs 1979
03-10-10, 20:42
εγω το εχω δοκίμασα και μπρορω να σου πω οτι κατακαλόκαιρο και χωρίς κλιματισμό στο γυμναστήριο που παω.μετα απο μια βδομάδα λήψεις εκανα φοβερες προπόνησης..δεν ηθελα να κανω ουτε κενα ανάμεσα στα σετ.:thumbup::thumbup::thumbup:εγω έμεινα πολυ ευχαριστημένος!!!

COBRA_STYLE
03-10-10, 20:50
τι ακριβως κανει???τι λευκινη ειναι αυτη π εχει μεσα??μονο αυτο εχει??

Devil
04-10-10, 06:50
λευκινη ειναι απλα την εχουν δεσει με αλλες @@ και την πουλανε για σουπερ συμπληρωμα

αμα θες δοκιμασε με σκετη leucine η' ακομα καλητερα bcaa

koulisss
04-10-10, 10:45
συγνωμη αν βγω λιγο off topic αλλα της πανεπιστημιακες ερευνες που λεν πως εκαναν και οτι ειδαν τα ταδε αποτελεσματα πως γινεται να μην ισχιουν εφοσον εχουν και το ονομα του πανεπιστημιου?οσο για το προιον αυτο πολλα τα λεφτα αλλα ισος να το εριχνα μια δοκιμη για να δω αν εστο κανει κατι!

COBRA_STYLE
04-10-10, 10:51
συγνωμη αν βγω λιγο off topic αλλα της πανεπιστημιακες ερευνες που λεν πως εκαναν και οτι ειδαν τα ταδε αποτελεσματα πως γινεται να μην ισχιουν εφοσον εχουν και το ονομα του πανεπιστημιου?οσο για το προιον αυτο πολλα τα λεφτα αλλα ισος να το εριχνα μια δοκιμη για να δω αν εστο κανει κατι!
εφυγες!!!!Το αγοραζεις,λιωνεις στην προπονηση και review στα καπακια ASAP;)

dhmhtrhs 1979
04-10-10, 10:53
η mushletech ειναι μανούλα στης διαφημιστικές υπερβολές!!!! εμένα πάντως μου δούλεψε ,δεν ειδα παραπάνω μυικοτητα , αλλα είδα μεγάλη ένταση στην προπόνηση...δεν ξέρω αν εχει μονο λευκινη μεσα δεν το πιστεύω γιατί η mushletech χωνει παντου τα μαντζουνια της:shock::shock::shock:!!!!...

koulisss
04-10-10, 10:59
εφυγες!!!!Το αγοραζεις,λιωνεις στην προπονηση και review στα καπακια ASAP;)

οταν το παρω 8α κανω ενα καλο review για να σας πω ποσα μυικα κιλα μου εδωσε:P

manos_
04-10-10, 11:32
E παρε λευκινη σκετη για ποιο λογο να το παρεις αυτο.Παρε 10 γραμαρια bcaa πριν την προπονηση εναλακτικα.

Devil
05-10-10, 08:12
συγνωμη αν βγω λιγο off topic αλλα της πανεπιστημιακες ερευνες που λεν πως εκαναν και οτι ειδαν τα ταδε αποτελεσματα πως γινεται να μην ισχιουν εφοσον εχουν και το ονομα του πανεπιστημιου?οσο για το προιον αυτο πολλα τα λεφτα αλλα ισος να το εριχνα μια δοκιμη για να δω αν εστο κανει κατι!

δεν αναρωτιθηκες ποιοι χρηματοδοτησαν το πανεπιστημιο για τις ερευνες???

μαλλον η mt ;)

δεν ειναι τυχαια τα αποτελεσματα που εχουν οι ερευνες σε προιοντα της mt

Dragonbreath
08-01-13, 14:34
Καλησπέρα, ώρα για ένα review

Λοιπόν, χωρίς να παίρνω ποσοστά από τη muscletech(ή μήπως παιρνω?:unsure:..στους μυς μου θεωρώ πως ναι:green:!), το συγκεκριμένο προιόν το χρησιμοποιώ ως pre μαζί με τα bcaa της dymatize(σκόνη, άγευστη,5050),εδώ και 2 εβδομάδες περίπου, και βλέπω εξαιρετικά αποτελέσματα επάνω μου, όσο αφορά το recovery ανάμεσα στα σετ.Placebo ή όχι (bryan Molko, always rules!!:bowdown:), είναι η πρώτη φορά, που νιώθω να ξεκουράζομαι τόσο γρήγορα

Η δόση που παίρνω είναι 4 χάπια(όχι 6) και 5 γρ. bcaa 2/1 και ... γουστάρω πολύ:turtle:
Χωρίς αυτο να δικαιολογείται λογικά, νιώθω, ειδικά στην προπόνηση στήθους, ότι ακόμα και pumps έχω(μια απλή μονουδρική stacκαρω επίσης, αλλά αυτο το έκανα και πριν το ξεκινήσω, χωρίς τα ίδια αποτελέσματα.

πολύ καλό προιον!(το βρήκα σε καλή τιμή, πολύ χαμηλότερη από την τωρινή του πορτογάλου.)