PDA

Επιστροφή στο Forum : Spike (Biotest)



beefmeup
04-10-10, 22:55
Spike (Biotest)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16444&stc=1&d=1286260719




Supplement Facts:

Container Size: 16 Tablets
Serving Size: 1 Tablet
Servings Per Container: 16

Amount Per Serving:

Spike Tablet: 400.00 mg
-T-MAX [Biotest proprietary thiamine di(2-methylpropionate) disulfide], caffeine

Other Ingredients:
Microcrystaliline Cellulose, croscarmelose, Calcium Carbonate, Sorbitol, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Sodium Carboxymethylcellulose, Maltodextrin, Dextrose Monohydrate, Titanium Dioxide, Lecithin, FD&C Yellow #6, FD&C Yellow #5.

Directions: Take one or two tablets in the morning or prior to intense physical activities or situations requiring focused concentration. Do not take with any other stimulant. Do not exceed 2 tablets in a 24 hour period. If you haven't used this supplement previously, begin by taking one tablet per day for three days prior to increasing the dose.

Warnings: Do not take if you are pregnant or breast feeding, elderly or under the age of 18, chronically ill, or taking any prescription or over-the-counter medicine, including but not limited to antidepressants (such as MAO inhibitors), stimulants, allergy medications, and medications for high blood pressure or other cardiovascular conditions. Discontinue use if you experience any side effects.



υπαρχει κ αλλη εκδοση,πιο λαητ..


Serving Size: 1 tablet
Servings per container: 16

SPIKE™ Formula 350 mg T-MAX (Biotest proprietary Nano-
Dispersed Gel thiamine di(2-methylpropionate disulfide), caffeine

σορυ δεν μπορεσα να βρω πινακα με συστατικα.

πολυ ενεργεια,κ διαυγεια καθε φορα που το περνεις.
αλλα δεν ειναι για καθε μερα,ομως.

εχω δοκιμασει μονο την λαητ εκδοση του,καθως η αλλη ειναι μεταγενεστερη,κ εγω το ειχα παρει πριν 4 χρονια.
το χα αγορασει κ για ενα φιλο,προπονητη τεννις κ ειχε παθει πλακα.

Nick_Matsablokos
05-10-10, 00:15
:shock::banghead::banghead::banghead:

αμα το παρεις αυτο και κατσεις να διαβασεις, θα αρχισεις να καρφωνεις στιλο στα ποδια σου μπας και σταματησουν να κανουν σα γεωτρυπανο ;)

COBRA_STYLE
05-10-10, 00:18
:shock::banghead::banghead::banghead:

αμα το παρεις αυτο και κατσεις να διαβασεις, θα αρχισεις να καρφωνεις στιλο στα ποδια σου μπας και σταματησουν να κανουν σα γεωτρυπανο ;)
αχαχαχαχαχχχα......τι λες ρεε..χαχαχααχαχχαχ:rolf::rolf::rolf::rolf:

Devil
05-10-10, 08:16
μου την σπαει η εταιρια

εχουν την εντυπωση οτι ειμαστε μ***κες....

πουλανε κατι προιοντα λες και ειναι χρυσος

και στα παρουσιαζουν και για καλητερα απο αασ

και εχουν και τον ct να λεει οτι ειναι νατουραλ

edit: σορρυυυυυ!!! ;)

giannis64
05-10-10, 08:22
μου την σπαει η εταιρια

εχουν την εντυπωση οτι ειμαστε μ***κες....

πουλανε κατι προιοντα λες και ειναι χρυσος

και στα παρουσιαζουν και για καλητερα απο αασ

και εχουν και τον ct να λεει οτι ειναι off cycle
:unsure:

giorgospet
05-10-10, 08:39
Πιες καλύτερα ένα φραπέ με 6 κουταλιές καφέ. Δε νομίζω να αξίζει.

Bane
07-10-10, 21:07
Πληροφοριακά σουλφουτιαμίνη μπορείτε να προμηθευτείτε πάμφθηνα απ το φαρμακείο (Arcalion)