PDA

Επιστροφή στο Forum : Elastamine (Primaforce)



beefmeup
09-10-10, 16:46
http://www.primaforce.com/images/productshots/elastamine.jpg

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16669&stc=1&d=1286692008

πολυ καλο προιον,που τα χει ολα κ συμφερει.

κ σε καλες ποσοτητες.κ η εταιρια ειναι αξιοπιστη.

αν πονος ειναι εντονος,στην αρχη τις πρωτες μερες,θελει κατι παραπανω απτην προτεινομενη δοσολογια,κ μετα με τον καιρο κατεβαζεις σε αυτην.
προσωπικα ειναι το μονο που αγοραζα,απο τετοιου ειδους συμπληρωματα.
τα υπολλοιπα απλα δεν συμφερουν,σε αναλογια τιμης/δοσης.
τα ενεργα συστατικα του,δεν τα περνουμε απο τροφες,οποτε γενικα καλο ειναι εστω κ προληπτικα να γινεται ληψη του.

Qlim4X
09-10-10, 18:49
ξερουμε απο ελλαδα που θα το βρουμε?

aqua_bill
09-10-10, 19:17
κανει δηλαδη για πονους αρθροσεων?για τι ειδους πονους-τραυματισμους?

beefmeup
09-10-10, 20:20
ξερουμε απο ελλαδα που θα το βρουμε?

ουτε απο αυρωπη πλεον,νομιζω..εγω κανα 2 φορες το χα παρει απο ευρωπη,τις υπολοιπες αμερικα.


κανει δηλαδη για πονους αρθροσεων?για τι ειδους πονους-τραυματισμους?

ριξε μια ματια στο αρθρο του νασσερ,για αυτο.
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=8049

Devil
11-10-10, 04:52
καλο φαινετε...

καλη εταιρια

το 2ο μπλεντ ισως ηθελε λιγα mg παραπανω

λογικα θες μινιμουμ 2 μηνες χρηση με κατι τετοιο

sTeLaKoS
24-12-10, 20:08
Με τη νέα χρονιά θα το δοκιμάσω :thumbup:
Τόσο εγώ προληπτικά όσο και ο πατέρας μου που έχει ήδη πρόβλημα.

Άντε να δούμε.

sTeLaKoS
18-04-11, 11:23
ουτε απο αυρωπη πλεον,νομιζω..εγω κανα 2 φορες το χα παρει απο ευρωπη,τις υπολοιπες αμερικα.


Ένα refresh εδώ γιατί τι πήρε το μάτι μου στο Αγγλικό Amazon.... σε αλμυρή τιμή.

Devil
18-04-11, 11:33
Ένα refresh εδώ γιατί τι πήρε το μάτι μου στο Αγγλικό Amazon.... σε αλμυρή τιμή.

παιζει και σε αγγλικο μαγαζι σε αρκετα καλη τιμη....;)

sTeLaKoS
18-04-11, 11:48
^^:toast:


Κάτι ακόμη, τα 6caps σπασμένα σε 2 δόσεις είναι καλά ή θέλει κι άλλο σπάσιμο για καλύτερη απορρόφηση;

Devil
18-04-11, 11:50
^^:toast:


Κάτι ακόμη, τα 6caps σπασμένα σε 2 δόσεις είναι καλά ή θέλει κι άλλο σπάσιμο για καλύτερη απορρόφηση;

μπα οχι νομιζω μια χαρα ειναι...;):green::green:

Dreiko
18-04-11, 14:12
μου ερχονται κι εμενα απο βδομαδα λογικα....
απο αμερικα ομως....

deluxe
19-04-11, 07:14
Με 3 καψουλες την ημερα εισαι οκ; Αν παιρνεις και orange triad μαζι;

sTeLaKoS
28-04-11, 00:50
μου ερχονται κι εμενα απο βδομαδα λογικα....
απο αμερικα ομως....

Σου ήρθαν boy; Τα δικά μου σήμερα.
Την ημερομηνία λήξης την έχει σε αυτοκόλλητο χαρτάκι στον πάτο.
Έτσι κάνει η εταιρία ή να ανησυχήσω;

beefmeup
28-04-11, 14:08
μπα,ετσι τα ειχε παντα..εχω παρει πολλα κουτια.

Dreiko
28-04-11, 14:11
Σου ήρθαν boy; Τα δικά μου σήμερα.
Την ημερομηνία λήξης την έχει σε αυτοκόλλητο χαρτάκι στον πάτο.
Έτσι κάνει η εταιρία ή να ανησυχήσω;

oχι και εχω αρχισει και φοβαμαι...:-?
τωρα στελνω mail στην dhl....

deluxe
28-04-11, 15:16
Με 3 καψουλες την ημερα εισαι οκ; Αν παιρνεις και orange triad μαζι;Πιστευω οτι αρκει η δοσολογια, ετσι;

beefmeup
28-04-11, 17:13
ναι καπως ετσι θα το κανω κ γω.

exkaliber
28-04-11, 19:56
^

εσυ εγραψες το μοναδικο ρεβιου ???

beefmeup
28-04-11, 19:57
ναι.

exkaliber
14-05-11, 20:30
αυτο βοηθαει στα αρθριτικα που συνοδευουν προβληματα του θυροειδη?

Devil
14-05-11, 23:22
αυτο βοηθαει στα αρθριτικα που συνοδευουν προβληματα του θυροειδη?

που κολλαει???:unsure:

beefmeup
15-05-11, 12:05
ναι βοηθαει...
αμα εχεις κ πετρα στο νεφρο επισης.

exkaliber
15-05-11, 18:51
που κολλαει???:unsure:

ο φυροειδης ή τα αρθριτικα? :unsure:

αν κανει να το δωσω στην μανα μου γι αυτο ρωταω

Devil
15-05-11, 18:52
ο φυροειδης ή τα αρθριτικα? :unsure:

αν κανει να το δωσω στην μανα μου γι αυτο ρωταω

ο Θυροειδης....:green:

exkaliber
15-05-11, 19:08
ο Θυροειδης....:green:

α :green:
εχει η μανα μου και τις πονανε οι αρθρωσεις και σκεφτηκα αν την βοηθησει να της το δωσω

Devil
15-05-11, 19:24
α :green:
εχει η μανα μου και τις πονανε οι αρθρωσεις και σκεφτηκα αν την βοηθησει να της το δωσω

κατι θα κανει αλλα μην φανταστεις πολλα....

exkaliber
15-05-11, 19:57
:thumbup::thumbup::thumbup:

RAMBO
24-03-13, 21:54
Το ειχα παρει ενα 3μηνο μαζι με msm και γλυκοζαμινη χονδροιτινη της now..εκαναν δουλεια;)

Mikekan
10-04-14, 19:36
Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω το εν λόγω συμπλήρωμα προληπτικά.

Η ερώτηση είναι, δίμηνο στη μισή δόση ή ένα μήνα στη full?

Κάπου είχα διαβάσει ότι προληπτικά μπορεί να παίζεις και σε χαμηλότερες δόσεις γλουκοζαμίνη και χονδροιτίνη. Τι λέτε? :unsure:

beefmeup
10-04-14, 20:18
νομιζω προληπτικα δεν εχει κ πολυ νοημα..
η εχεις θεμα κ θα δεις διαφορα η δεν εχεις κ δεν κανεις κατι.
εγω τουλαχιστον δεν το χρησιμοποιουσα ετσι..

Mikekan
10-04-14, 21:46
Beef κάτι τσιμπηματάκια τα εχω, ή θελω να πιστεύω οτι τα εχω γιατι τώρα το παρηγγειλα! :green: Μαλλον θα το παω στη μισή δόση!

beefmeup
12-04-14, 10:36
ε,καλα τα τσιμπηματακια μπορει να ειναι απο οτιδηποτε εως κ (κατα πασα πιθανοτητα) τπτ..:green:

τα συμπληρωματα αυτα θελουν μεγαλες δοσεις για να κανουν (εαν δλδ κανουν) κατι,αλλα αν δεν εχεις κατι που να σε ενοχλει σοβαρα το πιο πιθανο ειναι να σου περασουν τα τσιμπηματα (που καποτε θα σου περνουσαν ετσι κ αλλιως απο μονα τους) κ να πιστεψεις οτι οφειλοταν στο συμπληρωμα..
η φουλ δοση που εχει αυτο εδω ειναι η προτεινομενη..αν δεν εχεις σοβαρο θεμα κρατα το για καποια αλλη φορα..

just sayin..

Mikekan
12-04-14, 10:52
Beef σε ευχαριστώ για το Input. Διαβάζω σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα ότι πολλοί τα παίρνουν προληπτικά!

Εντάξει μιας που το παρήγγειλα θα το χρησιμοποιήσω έτσι και αλλιώς είναι πολύ φτηνό αλλά θα το παίξω στη Full δόση όπως λες!

jam
13-04-14, 05:27
Beef σε ευχαριστώ για το Input. Διαβάζω σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα ότι πολλοί τα παίρνουν προληπτικά!

Εντάξει μιας που το παρήγγειλα θα το χρησιμοποιήσω έτσι και αλλιώς είναι πολύ φτηνό αλλά θα το παίξω στη Full δόση όπως λες!

μικεκαν επειδη σε ειδα να ψυλοπαλεβεις το θεματακι με αρθρωσεις πονους τσιμπηματακια κτλ , εαν ειχες κατι σε αρθρωση η τενωντα θα το ενιωθες πραγματικα πιστεψε με ωστοσο καλα θα κανεις πιστευω να φορτωσεις για κανα 2μηνο το συμπληρωμα προληπτικα και εγω κατι τετοιο θα αρχησω να κανω πλεον , μια φορα τον χρονο απλα για ρικαβερι :thumbup:
αν το βολεψεις με βιταμινη C και Ω3 εισαι κομπλε πιστευω εαν δεν περνεις ηδη!

Mikekan
13-04-14, 06:50
Thanks ρε παίχτη! Ναι ω3 παίρνω αρκετό καθημερινά! Έτσι λεω μια φορα το χρόνο να παίρνω ενα τέτοιο συμπληρωμα!

primordial
15-04-14, 07:33
Δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, αν κ δεν πολύ πιστεύω στις συμπτώσεις.....
Πάντως πρίν απί δυόμισι εβδομάδες (κ όχι 9 1/2 για να προλάβω τους πονηρούς...:green:) τελείωσε κ το δεύτερο κουτί. Το συνδύαζα με orange triad multi 3+3 & super omega-3 1+1 & elastamine ήταν στις 4 capsules 2+2.
Είχα καιρό να αισθανθώ τον πόνο στον ώμο καθώς με πιάνει κ το βράδυ στον ύπνο άμα πλακώσω το χέρι λίγο ατσούμπαλα.
Μόλις ξέμεινα από elastamine, τσούπ να πάλι τα δύσκολα βράδια με τους πόνους κ τις ενοχλήσεις κατά την διάρκεια της ημέρας.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

deluxe
09-06-14, 21:19
Ειναι καλτυτερο απο το Wobenzym; Αν και εχουν τελειως διαφορετικα συστατικα το καθενα.

TziMmys
14-07-14, 18:08
Μια βοήθεια παιδιά. Την παραήγκειλα από το *******. Δεν το ήξερα ότι το site είναι Βουλγάρικο. Το ξέρετε? Θα μας έρθουν κανονικά προιόντα ή θα πάθουμε τίποτα?

***Δεν κανουμε αναφορες σε site.MODS TEAM***

TziMmys
14-07-14, 19:02
Μια βοήθεια παιδιά. Την παραήγκειλα από το *******. Δεν το ήξερα ότι το site είναι Βουλγάρικο. Το ξέρετε? Θα μας έρθουν κανονικά προιόντα ή θα πάθουμε τίποτα?

***Δεν κανουμε αναφορες σε site.MODS TEAM***

Καλώς, από ένα site τέλος πάντων που ενώ έχει διεύθυνση στην Αθήνα, το δέμα έρχεται από Βουλγαρία μέσω Σερρών. Όποιος καταλαβαίνει, ας μου πει. Είναι κάπως επικίνδυνο. Πληρώνω αντικαταβολή, οπότε αν είναι να πάρουμε κάτι διαφορετικό από αυτό που παραγγείλαμε, δεν θα το παραλάβω...


Ευχαριστώ...