PDA

Επιστροφή στο Forum : Power Shock Amino Nitrate (VPX)



sTeLaKoS
13-10-10, 21:10
Ο φιλαράκος μου ο Γιώργος (GeorgeXX) )ενδιαφέρεται για το παραπάνω συμπλήρωμα.
Γνώμες; Το έχει δοκιμάσει κανείς;

GEORGEXX1
13-10-10, 21:16
το βλεπω φωρτομενο ευχαριστα στελιο, αλα δεν εχει τις δοσεις και αυτο με προβληματιζει, αν καποιος βρει της δοσεις ρε παιδια ας το ποσταρει.

dhmhtrhs
13-10-10, 22:01
δεν εχει κατι το ιδιαιτερο...οσο για τον πινακα συστατικων απλα ελεος...blend και τα α....α μας κουνιουνται...

Devil
14-10-10, 00:57
το πρωτο blend καλο φαινετε

στο δευτερο αρχηζεις να προβληματιζεσε με την ποσοτητα β-αλανινης και cintruline που εχει μεσα

το 2ο blend ειναι μονο 3γρ και η β-αλανινη ειναι το 4ο συστατικο στη σειρα
και η cintruline το 5ο

gspyropo
14-10-10, 02:27
το αρησιμοποιησα το καλοκαιρι και μου αρεσε...ωραια πρηξηματα κατα τγν διαρκεια τγς προπονησης ενταση και απιστευτη γευση fruit punch

GEORGEXX1
14-10-10, 09:45
το πρωτο blend καλο φαινετε

στο δευτερο αρχηζεις να προβληματιζεσε με την ποσοτητα β-αλανινης και cintruline που εχει μεσα

το 2ο blend ειναι μονο 3γρ και η β-αλανινη ειναι το 4ο συστατικο στη σειρα
και η cintruline το 5ο

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ψυλοφολα με εμφαση στα bcaa, και κραχτες μικρες ποσοτητες λοιπων
αμινοξεων,λιγη αργινινη,και κρεατινη ισως ισοροπουσε καλυτερα το
blend ,εξου και η καλη τιμη του.

παμε για αλλα::thumbup:

isis
14-10-10, 10:52
αχ αυτά τα άτιμα τα nitrate , το πήραν πρέφα ότι είναι πάμφθηνα και το έχουν κάνει μόδα.

Στο τέλος θα σκουπιζόμαστε με χαρτί υγείας Nitrate ή Nitrite!

sobral
26-03-11, 23:02
είχα διαβάσει κάποτε από τον bane αν δεν κάνω λάθος ότι τα nitrate είναι φθηνή μορφή γι αυτό και χρησιμοποιούνται ευρέως τελευταία. Το ''φθηνά'' όμως σημαίνει και χαμηλής ποιότητος? τι παίζει με αυτά? το πρώτο μπλέντ πάντως μου αρέσει,το δεύτερο καθόλου!έχει πολύ μικρές ποσότητες από πολλά συστατικά.

Devil
27-03-11, 15:41
το δευτερο blend ειναι ουσιαστικα αυτο που εχει τα nitrates.... η ποσοτητα ειναι αρκετα καλη.... δεν το παιρνεις για τα bcaa και την β-αλανινη ουσιαστικα;)

sobral
27-03-11, 21:55
το δευτερο blend ειναι ουσιαστικα αυτο που εχει τα nitrates.... η ποσοτητα ειναι αρκετα καλη.... δεν το παιρνεις για τα bcaa και την β-αλανινη ουσιαστικα;)

ναι αλλά δεν μου είπες διαβολάκο τι παίζει με την ποιότητα.:green: επίσης αμα δεν το παίρνεις για τα bcaa γτ το παίρνεις αφού όλο το σκεύασμα έχει λίγα βασικά αμινοξέα, τα bcaa και μικρές ποσότητες β αλανίνης και κιτρουλίνης τίποτα άλλο. :unsure:

Devil
27-03-11, 22:23
ναι αλλά δεν μου είπες διαβολάκο τι παίζει με την ποιότητα.:green: επίσης αμα δεν το παίρνεις για τα bcaa γτ το παίρνεις αφού όλο το σκεύασμα έχει λίγα βασικά αμινοξέα, τα bcaa και μικρές ποσότητες β αλανίνης και κιτρουλίνης τίποτα άλλο. :unsure:

με την ποιοτητα δεν γνωριζω τι παιζει..... αλλα δεν νομιζω οτι παιζει μεγαλη σημασια.... αμα ειναι φτηνα δεν σημαινει οτι ειναι και κακης ποιοτητας....

το παιρνεις για τα nitrates.... τα nitrates ειναι αυτα που θες για pump....;)

εγω οταν το πρωτο ειδα.... η πρωτη ιδεα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν..... διπλη δοση....:green::green::green:

sobral
27-03-11, 22:31
με την ποιοτητα δεν γνωριζω τι παιζει..... αλλα δεν νομιζω οτι παιζει μεγαλη σημασια.... αμα ειναι φτηνα δεν σημαινει οτι ειναι και κακης ποιοτητας....

το παιρνεις για τα nitrates.... τα nitrates ειναι αυτα που θες για pump....;)

εγω οταν το πρωτο ειδα.... η πρωτη ιδεα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν..... διπλη δοση....:green::green::green:

με διπλή δόση δεν παίζει γτ δεν συμφέρει οικονομικά μετά.:green: αν και δεν χρησιμοποιώ intra θέλω να δοκιμάσω κάτι τέτοιο κ ψάχνομαι..αν και πληρέστερο από το aminocell (nutrabolics) δεν βλέπω για την ώρα...

Devil
27-03-11, 22:43
με διπλή δόση δεν παίζει γτ δεν συμφέρει οικονομικά μετά.:green: αν και δεν χρησιμοποιώ intra θέλω να δοκιμάσω κάτι τέτοιο κ ψάχνομαι..αν και πληρέστερο από το aminocell (nutrabolics) δεν βλέπω για την ώρα...

μπα.... το αμινοσελ ειναι ισως καλητερο λογο του οτι εχει και κρεατινη και μεγαλητερη ποσοτητα bcaa....

αν και εγω αυτο θα επαιρνα.... και θα του εκανα κανα 2 προσθηκες μαλλον:green:

σε αυτο το extra ειναι τα nitrates.... και τα EAAs βεβαια....

sobral
27-03-11, 22:55
μπα.... το αμινοσελ ειναι ισως καλητερο λογο του οτι εχει και κρεατινη και μεγαλητερη ποσοτητα bcaa....

αν και εγω αυτο θα επαιρνα.... και θα του εκανα κανα 2 προσθηκες μαλλον:green:

σε αυτο το extra ειναι τα nitrates.... και τα EAAs βεβαια....

ποιο εννοείς? χαα:green: της vpx καλά κατάλαβα? οι προσθήκες θα ήταν citrulline malate και b-alanine? εγώ σκέφτομαι το aminocell και μισό μες στην προπόνα και τελείωμα του άλλου μισού με waxy maize.(δεν εχω αποφασίσει ψάχνομαι)

Devil
27-03-11, 22:58
ποιο εννοείς? χαα:green: της vpx καλά κατάλαβα? οι προσθήκες θα ήταν citrulline malate και b-alanine? εγώ σκέφτομαι το aminocell και μισό μες στην προπόνα και τελείωμα του άλλου μισού με waxy maize.(δεν εχω αποφασίσει ψάχνομαι)

ναι της vpx.... β-αλανινη,creatine....;)

beefmeup
30-04-11, 19:55
τελικα το πηρα κ αυτο,μιας κ μου τελειωνει το game day,κ δεν θελω να συνεχισω στα καπακια με το jack3d που εχω,οποτε θα περνω αυτο για intra χωρις να περνω pre,μαζι με 10γρ waxy.
κ μετα ποστ κανονικα.

beefmeup
03-05-11, 23:59
φοβερο αυτο του ματζουνι..
μια δοση με γευση fruit punch η κατι τετοιο,μαζι με 15γρ waxy για μεσα στην προπονα μιας κ κοβω το prewo αυτη την περιοδο,οποως εγραψα απο πανω.
διαλυτοτητα 10/10
γευση 8/10,πολυ ευχαριστη..

το μονο που περνω για prewo ειναι 10 μιλι γλυκερινη σπαστα τα 5 μια ωρα πριν κ τα αλλα 5 μιση ωρα πριν..κ μια δοση t-bol εκει..

εκανα πλατη σημερα με πολυ καλα αποτελεσματα οσον αφορα τα πρηξιματα,αλλα θα δω κτι θα γινει στις επομενες προπονες..
μαλλον θα στοκαρω απο δαυτο..σχεδον το αγαπησα λεμε:green:

sofos
04-05-11, 00:02
φοβερο αυτο του ματζουνι..
μια δοση με γευση fruit punch η κατι τετοιο,μαζι με 15γρ waxy για μεσα στην προπονα μιας κ κοβω το prewo αυτη την περιοδο,οποως εγραψα απο πανω.
διαλυτοτητα 10/10
γευση 8/10,πολυ ευχαριστη..

το μονο που περνω για prewo ειναι 10 μιλι γλυκερινη σπαστα τα 5 μια ωρα πριν κ τα αλλα 5 μιση ωρα πριν..κ μια δοση t-bol εκει..

εκανα πλατη σημερα με πολυ καλα αποτελεσματα οσον αφορα τα πρηξιματα,αλλα θα δω κτι θα γινει στις επομενες προπονες..
μαλλον θα στοκαρω απο δαυτο..σχεδον το αγαπησα λεμε:green:

αρα μετρανε τα nitrates :green: ...

beefmeup
04-05-11, 00:03
σαν κρεατινη(c bol) δεν ειδα κ πολλα...
με το pump bol εχω γραψει τι ειχα δει:green:

Devil
04-05-11, 15:19
σαν κρεατινη(c bol) δεν ειδα κ πολλα...
με το pump bol εχω γραψει τι ειχα δει:green:

δεν του κανεις και μια δοκιμη χωρις wms και glycerol....;)

beefmeup
05-05-11, 15:21
δεν ξερω θα δω:P

beefmeup
25-05-11, 16:28
το τσεκαρα τωρα αλλα το μπλεντ του δν γραφει ποσοτητες :unsure: αξιζει οντως? γτ λογω καλοκαιριου το ψηνα για καποιο ιντρα..

2 blend εχει..το πρωτο ειναι οκ στο συνολο του..

το 2ο παλι επειδη εχει nitrates που οι δοσεις ειναι μικρες εκει ετσι κ αλλιως παλι καλο ειναι εκτιμω..
γενικα εχει καλες ποσοτητες μεσα σε σχεση με οτιδηποτε εκει εξω στο 1 σκουπ.
απο γευση κλπ τα εγραψα απο πανω..

pizzass
25-05-11, 16:50
:thumbup:
μαλλον θα το τιμησω !

sobral
01-07-11, 14:35
τα πήρα σήμερα από το γνωστό κατάστημα που φέρνει την vpx εδώ. Αυτό που δεν μου άρεσε αν κ διαλύθηκε κατευθείαν η σκόνη, ήταν ότι άφησε πολύ αφρό μετά από πάνω. Συμβαίνει κ σε άλλους αυτό? επίσης όταν το άνοιξα η σκόνη ήταν αρκετά πετρωμένη. Μάλλον πρέπει να τα προσέχουν καλύτερα όσον αφορά την φύλαξη τους...:unsure:

beefmeup
01-07-11, 14:38
αφου το βρηκες κωλοφαρδος εισαι..
εμενα μου ειπαν οτι θα ειναι εκτος για κανα διμηνο γιαυτο πηρα το αλλο..
εγω το εβαζα σε ενα μπουκαλακι νερο των 500,κ το κουναγα..αφρο εκανε πολυ λιγο,ισα ισα πανω πανω..
για το θεμα της σκονης θα σου πετρωσει λιγο καπου στην πορεια(σε σημεια),αλλα ξαναδιαλυεται αμεσως ευκολα..

sobral
01-07-11, 15:06
αφου το βρηκες κωλοφαρδος εισαι..
εμενα μου ειπαν οτι θα ειναι εκτος για κανα διμηνο γιαυτο πηρα το αλλο..
εγω το εβαζα σε ενα μπουκαλακι νερο των 500,κ το κουναγα..αφρο εκανε πολυ λιγο,ισα ισα πανω πανω..
για το θεμα της σκονης θα σου πετρωσει λιγο καπου στην πορεια(σε σημεια),αλλα ξαναδιαλυεται αμεσως ευκολα..

ποιο άλλο ρε συ?:green: σου είπαν γιατί θα είναι εκτός καταστημάτων τόσο καιρό?:unsure: εγώ εκεί που πήγα είχε νομίζω 2-3 το πολύ. Έχει πολύ καλή τιμή πάντως για Ελλάδα.

miss
26-07-11, 21:58
Το Power Shock το πίνουμε στα μέσα της προπόνησης? δηλαδή όταν έχουμε κάνει μισή ώρα προπόνιση και νιώθουμε εξαντλημένοι, τότε το πίνουμε?

TEFAAtzis
26-07-11, 22:40
Το Power Shock το πίνουμε στα μέσα της προπόνησης? δηλαδή όταν έχουμε κάνει μισή ώρα προπόνιση και νιώθουμε εξαντλημένοι, τότε το πίνουμε?

καθολη τη διαρκεια της προπονησης μπορεις φιλε μου.Και γω το παιρνα και το χρησιμοποιουσα με αυτο το τροπο!!!

Adinamos
19-10-11, 16:57
Πηρα και εγω σημερα αυτο το ματζουνι. Με το καλημερα δε μου αρεσε η σκονη που ηταν σχετικα πετρωμενη. Δευτερον σε θεμα ομοιομορφιας η σκονη εχει επισης ενα σχετικο θεματακι, τουλαχιστον συγκριτικα με το modern bcca που ειχα πριν που ηταν micronised, πραγματικα η μερα με τη νυχτα. Επισης η μυρωδια (γευση λεμονι) ηταν παρα πολυ εντονη, μυρισε σε ολη τη κουζινα μια ξινιλα.
Ελπιζω να πινεται και να κανει δουλεια τουλαχιστον γιατι ειναι δυσκολοι καιροι για πεταματα..

karpoutzidis
19-10-11, 18:34
beef θελω να το δω και εγω οπως και ο devil χωρίς την γλυκερίνη.άντε ξηγισου

TEFAAtzis
19-10-11, 18:59
Πηρα και εγω σημερα αυτο το ματζουνι. Με το καλημερα δε μου αρεσε η σκονη που ηταν σχετικα πετρωμενη. Δευτερον σε θεμα ομοιομορφιας η σκονη εχει επισης ενα σχετικο θεματακι, τουλαχιστον συγκριτικα με το modern bcca που ειχα πριν που ηταν micronised, πραγματικα η μερα με τη νυχτα. Επισης η μυρωδια (γευση λεμονι) ηταν παρα πολυ εντονη, μυρισε σε ολη τη κουζινα μια ξινιλα.
Ελπιζω να πινεται και να κανει δουλεια τουλαχιστον γιατι ειναι δυσκολοι καιροι για πεταματα..

μια χαρα πινονται και ειναι και οικονομικα!!!Για δουλεια ενταξει μην περιμενεις να γινεις και Arnold:P

Adinamos
19-10-11, 23:50
μια χαρα πινονται και ειναι και οικονομικα!!!Για δουλεια ενταξει μην περιμενεις να γινεις και Arnold:P

Καλα ποτε δε περιμενα κατι τετοιο απο ενα συμπληρωμα... Ειπαμε ρεαλιστες πανω απ ολα.;)

amateur666
24-01-12, 14:23
t lime splash σαν γευση ειναι απο τσ πιο γαματες π εχω δοκιμασει :green: τ κακο ειναι οτι βγαινουν λιγα servings απο δαυτο....:(

perfetto
04-02-12, 12:44
είναι μια μ***κία και μισή. σαν να πίνεις λεμονάδα. ούτε πρηξίματα είδα ούτε τίποτα. και το λέω γιατί και η εταιρία -που την πάω τρελά κατά τα άλλα- το υπόσχεται και εκεί που το αγόρασα -ξέρετε πού...- μου είπαν ότι γ**άει, ότι βοηθάει στη φλεβικότητα κλπ. χίλιες φορές -αν και πιο ακριβά- τα animal nitro ή απλά bcaa. αυτά παιδιά.

Andreas C.
30-03-12, 11:27
Το χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο και δεν λέω να το αποχωριστώ:green:
Μου δίνει ωραία πρηξίματα και καλή φλεβικότητα!
Μετά από τόσο καιρό για εμένα ο καλύτερος τρόπος να το χρησιμοποιώ είναι να παίρνω το 1/3, 5 λεπτά πριν αρχίσω την προπόνηση μου, το υπόλοιπο μέσα στην προπόνηση και αφήνω λίγο να το πάρω μόλις τελειώσω την προπόνηση!

Όταν το συνδιάσω με γλυκερίνη έχει απίστευτα εφέ :bodybuilder2: :green:

panakos
30-03-12, 19:55
το χρησιμοποιω και εγω αρκετους μηνες και δεν προλαβαινει να τελειωσει τσουπ....ερχεται το επομενο!!

αξιολογο προιν αρκετα φθηνο θα ελεγα και βγαζει και 20 περιπου προπονησεις...

εγω το βαζω σε 1.5 λιτρο νερο και βαζω 1 και 1/2 σκουπ...

ειδα φλεβικοτητα και πριξηματα!!!:bbbiceps:

Dimitrios
30-03-12, 23:27
Ποια γεύση έχετε παιδιά;

panakos
31-03-12, 13:57
αδεφε μια γευση υπαρχει!!

αυτη με το λεμονι!!αλλα ειναι ωραια!!!!!!!

sobral
31-03-12, 14:02
αδεφε μια γευση υπαρχει!!

αυτη με το λεμονι!!αλλα ειναι ωραια!!!!!!!

κάνεις λάθος φίλε. Υπάρχει σε grape, fruit punch, lime splash.;)

panakos
31-03-12, 14:39
εγω απο τη νγωστη αλυσιδα μια γευση παιρνω και μια εχει φιλε μου!
τωρα αν τα χει σε καποιο αλλο καταστημα δεν γνωριζω...

οταν ειχα ρωτησει για την γευση παντως μου ειπαν μονο σε μια βγαινει σε αυτη με το λεμονι!:unsure:

beefmeup
31-03-12, 14:41
αντι να σου πει οτι αυτοι φερνουν μονο λεμονι,σου ειπε οτι βγαινει μονο σε λεμονι..
εγω απο την ιδια αλυσιδα το ειχα παρει αλλη γευση,κ παλι τοτε ειχαν μονο την γευση που ειχα παρει..
νουμερα..

panakos
31-03-12, 14:45
ναι βασικα μαλλον αυτο εγινε παιδια!!εχω παρατηρησει παντως οτι στο καταστημα που πηγαινω δεν φερνουν ποσοτητες...δηλαδη εκτος απο muschletech που φερνουν απο 200 κουτια, ολα τα αλλα φερνουν 3 4 συσκευασιες...

αλλα επειδη βγαινωβ οφ τοπικ δεν λεω για τα αλλα προιντα!!!

καλο απογευμα φιλοι μου!!:welcome:

Dimitrios
31-03-12, 14:45
Κάτι ξέρω και δεν πατάω ούτε για γάντια σε αυτούς...:green:
Τέσπα όπότε λεμονάκι θα πάρω όταν το πάρω κάποια στίγμη.
Συμπαθητικό φαίνεται, τίποτα το ιδιαίτερο βέβαια αλλά είναι αρκετά φθηνό και θα βγάλει κανά μήνα.:green:

panakos
31-03-12, 14:49
το λεμονι και εμενα μου αρεσει!!
και οπως εγραψα πιο πανω εγω ειδα φλεβικοτητα απο το συγκεκριμενο προιον!

βεβαια εκανα συνδυασμο shotgun synthesize και power shock!

Andreas C.
31-03-12, 15:00
Φίλε και εγώ έκανα αύτο το stack και νομίζω ήταν το καλύτερο που έκανα μέχρι τώρα! :thumbup:

panakos
31-03-12, 15:01
συμφωνω μαζι σου!!
αξιζε!!!το προτεινω και εγω σε οποιν θελει!!:bbbiceps::bbbiceps:

Tasos Green
05-05-12, 15:23
Πηρα 2 κουτια σημερα... θα ποσταρω στην εβδομαδα μεσα και γω εντυπώσεις:thumbup:

Σκετο χωρις τιποτα αλλο πριν την προπονηση.

Dimitrios
05-05-12, 16:04
Πηρα 2 κουτια σημερα... θα ποσταρω στην εβδομαδα μεσα και γω εντυπώσεις:thumbup:

Σκετο χωρις τιποτα αλλο πριν την προπονηση.

Τι γεύσεις;:P

Tasos Green
05-05-12, 16:09
Δεν ειχα και επιλογές μονο Lime ειχαν... νταξ και τα πολυ γλυκά δεν τα μπορω ουτος η αλλος.

Tasos Green
16-05-12, 16:15
ας κανω και γω ενα review..

γευση lime (οπως προείπα δεν μου αρέσουν τα πολυ γλυκα) και το 1 σκουπ σε 1 λιτρο νερο ηταν παρα πολυ γλυκο για τα δικα μου στανταρ... γενικα σαν γευση καλη ηταν. σε 1.5 λιτρα νερο ηταν καλυτερα κάπως...

αρχικα την πρωτη μερα το δοκίμασα πριν την προπονηση μιση ωρα για να δω αν με πιασει η αλανινη, να δω αν εχει τουλαχιστον ικανοποιητηκη ποσοστητα. καθε φορα που χρησημοποιω αλανινη με πιανει τρελη φαγουρα στα 2 γρ. αλα απο το συγκεκριμενο δεν ενιωσα τιποτα απο φαγουρα. οποτε συμπερενω οτι θα εχει πολυ μικρη ποσοτητα β αλανινης. οποτε μετα απο αυτο το τεστ το χρησιμοποιώ για ιντρα... :green:

τωρα για pump.. το χρησιμοποιούσα και το χρησιμοποιώ μονο του χωρις να εχει προηγηθεί νιτρικο η οτιδηποτε γενικά. απο pump ελαχιστα πραγματα (εως τιποτα για να γινω κακος)

παλι καλα που εχει καλες ποσότητες αμινοξέων... :green:

sofos
16-05-12, 17:38
ας κανω και γω ενα review..

γευση lime (οπως προείπα δεν μου αρέσουν τα πολυ γλυκα) και το 1 σκουπ σε 1 λιτρο νερο ηταν παρα πολυ γλυκο για τα δικα μου στανταρ... γενικα σαν γευση καλη ηταν. σε 1.5 λιτρα νερο ηταν καλυτερα κάπως...

αρχικα την πρωτη μερα το δοκίμασα πριν την προπονηση μιση ωρα για να δω αν με πιασει η αλανινη, να δω αν εχει τουλαχιστον ικανοποιητηκη ποσοστητα. καθε φορα που χρησημοποιω αλανινη με πιανει τρελη φαγουρα στα 2 γρ. αλα απο το συγκεκριμενο δεν ενιωσα τιποτα απο φαγουρα. οποτε συμπερενω οτι θα εχει πολυ μικρη ποσοτητα β αλανινης. οποτε μετα απο αυτο το τεστ το χρησιμοποιώ για ιντρα... :green:

τωρα για pump.. το χρησιμοποιούσα και το χρησιμοποιώ μονο του χωρις να εχει προηγηθεί νιτρικο η οτιδηποτε γενικά. απο pump ελαχιστα πραγματα (εως τιποτα για να γινω κακος)

παλι καλα που εχει καλες ποσότητες αμινοξέων... :green:

δοκιμασε 2 σκουπ....

Tasos Green
16-05-12, 18:25
δεν συμφερεις σοφε... και εκτος αυτου για να πιω 2 σκουπ χρειαζομαι 3 λιτρα νερο χωρις υπερβολες, ειναι αρκετα γλυκο στο 1 σκουπ ποσο μαλλον στα 2.

τεσπα οπως και να χει δεν το πηρα για το pump αλα για τα αμινοξεα που ηθελα για intra. ειδα εχουν καλη τιμη εχουν και λιγη αλανινη λεω καλα φαινονται.

αλα δεν ξερω κατα ποσο θα τα ξαναπροτιμήσω..:green:

Giannistzn
16-07-12, 19:35
Μιας και προταθηκε σε αλλο θεμα (απο την beef) και του εριξα μια ματια, εχει αλλαξει λιγο το blend

51399

sofos
16-07-12, 23:36
ωχ ακομα πιο μικρο το 2ο μπλεντ.....δεν αξιζει ουσιαστικα πλεον...

Lao
17-07-12, 00:20
...beef-san? :P

beefmeup
17-07-12, 00:23
μαν εσυ για τα αμινο το περνεις..
νομιζω ειναι το καλυτερο value for money μετα το recoverpro με τις δοσεις που εχει..

Lao
17-07-12, 00:26
OK, got it. :toast:

Giannistzn
17-07-12, 08:12
ωχ ακομα πιο μικρο το 2ο μπλεντ.....δεν αξιζει ουσιαστικα πλεον...

Πιθανως να εχει λιγο περισσοτερη β-αλανινη γιατι πλεον στην σειρα ειναι πρωτη. Αλλα εδω λειπει 1γρ στο 2ο μπλεντ οποτε μαλλον δεν εχει και τοσο σημασια η δοσολογια :green:

bowthruster
09-08-12, 22:39
Το δοκίμασα δύο φορές, τη μία πέρυσι και την άλλη φέτος την άνοιξη. Πέρυσι γεύση καρπούζι (:puke:) φέτος γεύση μοσχολέμονο (lime).
Έπαιρνα 1 scoop μέσα στην προπόνηση είτε ήταν βάρη, είτε αερόβια. Για το καρπούζι μπορώ να πω πως είναι ότι πιο απαίσιο έχω πιεί ποτέ στη ζωή μου ενώ μοσχολέμονο πινόταν πιο ευχάριστα. Απλά έπρεπε να τα δυαλίσεις σε αρκετό νερό. Κάτι που παρατήρησα ήταν ένα συστατικό τη σουκραλόζη sucralean που οτιδήποτε και αν έχω δοκιμάσει και είχε αυτή την αηδία μέσα μου έφερνε μια τάση προς έμετο . Κατά τα άλλα τσάμπα τα λεφτά μου, 0 διαφορά και τις δύο φορές. Απλά όταν το έπαιρνα ίιιιιιιιιισως να μην κουραζόμουν τόσο γρήγορα (all heil placebo).

Review:

Γεύση: (καρπούζι) -5/10, (μοσχολέμονο) 6/10
Διαλυτότητα: 9/10
Αποτέλεσμα: 0.1/10 (μαζί με το placebo).

dio32
12-08-12, 12:04
πολυ καλο μου εχει μεινει ακομα.
το ειχα παρει απο το βοτανο και μετανιωσα που δεν πηρα οσο παει το οριο βαρους κανενα 2 με 3
φανταστικη γευση διαλυεται αμεσως.

στην προπονηση που το πινω κατα την διαρκεια μου δινει αρκετη ενεργεια και πριξιματα,φυσικο και μετα την προπονηση που περνω βλεπω πολυ καλη ανναρωση.

ArgoSixna
09-04-13, 15:11
64555
ρε τους αλητες ουτε το μισο δεν γεμιζουν.. καινουριο..!

Andreas C.
09-04-13, 15:14
Όταν θα κοντεύει να τελειώσει έχει ακόμη μια μικρή έκπληξη :green:

cuntface
09-04-13, 15:26
το ειχα παρει για εναν φιλο μου και εκανα το λαθος να το ανοιξο να του παρω 1 σκοοπ και μολις του το δωσα ειδε ποσο αδιο ειναι και αρχησε της παναγιες οτι του το πηρα ολο και κατι μαλακιες και αναγκαστηκα για να μην φωναζει να παμε μαζι να παρω και γω αλλο 1 ιδιο για να του αποδειξω οτι ετσι ητανε τραγικα πραγματα :green::green::green:

ArgoSixna
09-04-13, 15:27
Τι?? πες μην με κανεις να το αδειασω για να δω αν εχει τιποτα κατω κατω

Andreas C.
09-04-13, 15:30
Δεν χρειάζεται γύρισε το ανάποδα και θα καταλάβεις :green:

ArgoSixna
09-04-13, 15:31
Το βουναλακι που εχει το κουτι εννοεις? Ενα ακομη χτυπημα..

Andreas C.
09-04-13, 15:38
Ναι:green:

Αλλά μην απογοητεύεσαι με αυτό είναι πολύ καλή η τιμή του ανά δόση :thumbup:

nikosgate
08-07-13, 18:33
καλησπερα παιδια ειμαι καινουριος εδω στο φορουμ..στην τελευταια παραγκελια μου απο ενα ηλεκτρονικο καταστημα μου κανανε δωρο αυτο το προιον αλλα ληγει σε δυο μηνες αλλα αντε λεω ενταξη θα το χρησημοποιησω τωρα..σημερα το ανοιξα και οπωσ και να δοκιμασα να το ανακατεψω ειτε σε σεικερ ειτε σε ποτηρι με ενα κουταλι ειτε με ζεστο ειτε με κρυο νερο τιποτα...μενει το νερο κατω και απο πανω κανει δυο δαχτυλα αφρο στην ουσια ο αφρος ειναι η σκονη το νερο απο κατω ειναι καθαρο,,η σκονη μετατρεπετε σε δυο δαχτυλα αφρο..δν πινετε..δν διαλυεται..μηπως ειναι χαλασμενο..?

ArgoSixna
08-07-13, 18:50
Οτι αφήνει αφρό , αφήνει αλλά όχι τόσο τραγικά που να μην πίνετε..

nikosgate
09-07-13, 00:16
70303 ετσι γινετε δν διαλυεται δηλαδη μενουν και κοματια δηλαδη..ετσι πρεπει να ειναι..?70304ελπιζω να φενωνται γιατι δν ξερω κιολας να αναιβαζω..και σε αυτες τις φωτο εκανε λιγο αφρο σχετικα με τις πρωτες δοκιμες που εκανα..

nikosgate
09-07-13, 14:50
για πειτε μου ρε παιδια ετσι πρεπει να γινετε.. να το πιω δηλαδη η οχι..?εσας ετσι σας διαλυεται..?

spartan77
09-07-13, 14:53
ναι ετσι γινεται σχεδον...εγω στο σεικερ το χτυπαγα..στην αρχη εκανε αφρο και μετα γινοταν οπως της φωτογραφιας περιπου

χτυπα το στο σεικερ να διαλυθει καλυτερα

Andreas C.
09-07-13, 15:52
Όπως λέει και ο φίλος spartan έτσι γίνετε :thumbup:

Εγώ το βάζω σε μπουκάλι 500ml πριν φύγω από το σπίτι και το χτύπω 3-4 φορές ώσπου να παω γυμναστήριο:toast:

nikosgate
09-07-13, 17:27
σας ευχαριστω παρα πολυ..εγω θα το πετουσα..ρε παιδια ομως στο σεικερ οτν δοκιμασα εκανε ακομα περισσοτερο αφρο..

Andreas C.
09-07-13, 19:33
Είναι επειδή το χτυπάς περισσότερο!!!

Δεν πειράζει να κάνει αφρό έτσι και αλλιώς την ώρα της προπόνησης δεν θα υπάρχει και ούτε χρειάζεται να το χτυπήσεις :toast:

nikosgate
10-07-13, 00:41
σας ευχαρσιστω πολυ..εγω τα αμινοξεα τα παιρνω λιγο πριν τη προπονηση..κανενα 20λεπτο πριν..ειναι καλυτερα λετε αν τα παιρνω κατα την διαρκεια..?

ArgoSixna
11-07-13, 03:23
Πάρε ένα μπουκαλάκι 500μλ , πιες μια γουλιά και ρίξε ένα σκουπ μέσα. Και κατα την διάρκεια της προπόνησης το πινεις γουλια γουλια

nikosgate
11-07-13, 11:47
σας ευχαριστω πολυ..

Thanos109
15-11-13, 13:04
το λεμονι και εμενα μου αρεσει!!
και οπως εγραψα πιο πανω εγω ειδα φλεβικοτητα απο το συγκεκριμενο προιον!

βεβαια εκανα συνδυασμο shotgun synthesize και power shock!

Φιλε μου υπαρχει κανενα λινκ να το παραγγειλω?

ArgoSixna
15-11-13, 17:26
Θάνο , ανοιξε το www.google.gr , γραψε στην αναζητηση power shock και μπες στο 3ο που σου εμφανιζει κατω το www.bodybuilding.gr/forum

spirus
05-12-13, 01:46
καποιο προσφατο review?
τελικα αξιζει?

ArgoSixna
05-12-13, 01:55
Ναι αξιζει , πολυ δυνατο ειναι. Ενα παλικαρι που δουλευει εκει που το πουλανε μου ειπε οτι τον χαλαει λιγο η γευση εγω δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Οποτε αν εισαι περιεργος με τις γευσεις πρωτα ψαξε για ενα δειγμα.

Αν βαλουνε καμια προσφορα 2+1 δωρο θα παρω 6κουτια :P

spirus
10-12-13, 21:32
ευχαριστω, ρωτησα επειδη στην προηγουμενη σελιδα ο sofos εγραψε οτι πλεον δεν αξιζει.

spirus
31-12-13, 01:39
το πηρα τελικα.. απο γευση μου φανηκε πολυυυ γλυκο. με λιγωσε κ ηθελα στο καπακι να πινω νερο

dio32
03-08-14, 09:49
πωπω ξενερα το σταματησε η εταιρια κριμα μου αρεσε πολυ και εκανε δουλεια το ατιμο