PDA

Επιστροφή στο Forum : Black Burn (Stacker 2)



chelsea7
22-10-10, 02:03
καλησπερα παιδια, σκεφτομε ν αγορασω ενα λυποδιαλυτη και ειμαι μεταξυ lipo 6 και του stacker 2 BLACK BURN , για τον lipo 6 εχω διαβασει και εδω οτι εινε καλος , για τον stacker 2 BLACK BURN εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι μηπως ξερει ν μου πει κανεις πληροφοριες για τον stacker 2 BLACK BURN? ευχαριστω ποly:D

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17034&stc=1&d=1287728077


Θρεπτική αξία: Σύνθεση ανά δόση (2 caps)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17035&stc=1&d=1287728077

chelsea7
25-10-10, 11:49
κανεις δεν ξερει τπτ ρε παιδια για αυτο το προιον?

chelsea7
02-12-10, 23:47
παιδες κανα νεο για αυτο το προιον κανεις?:D

Vassilis_X
03-12-10, 00:40
η γνωμη μου πλακωσου στα πρασινα τσαγακια και φυσικα αεροβια..

deluxe
03-12-10, 01:43
Με τις τελευταιες ερευνες το πρασινο τσαϊ περισσοτερο κακο κανει, παρα καλο, οσο αφορα της απωλεια λιπους!

GyM=life
03-12-10, 01:45
sida και παλι sida!

m.seldom
28-04-11, 01:48
Τι γνωμη εχετε γι αυτον τον λυποδιαλυτη???Εχει αποτελεσματα???Μου τον προτειναν στα X-treme.
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17034&stc=1&d=1287728077

deluxe
28-04-11, 15:14
2 καψουλες, 3 φορες την ημερα και συνολο στα 900mg; Πανε καλα οι ανθρωποι;

gmalamos
17-05-11, 15:56
Κανεις?

beefmeup
17-05-11, 15:58
οτι εγραψε ο ντελουξ απο πανω.

gmalamos
17-05-11, 16:00
οτι εγραψε ο ντελουξ απο πανω.

Οκ..

panosdive
16-07-11, 18:26
εχει αποψη κανεις για τον λιποδιαλυτη αυτον?????

tsakonas
25-07-11, 14:07
πήγα στα xtreme stores να πάρο τα "thermo cuts " και m είπε ότι δεν τα βγάζουν πλέον,και m έδωσε τους black burn.googlaro να δω σχόλια και βλέπω πολλά αρνητικά,εννοώ το παιδί στο μαγαζί μου είπε τα kalitera.i γνώμη σας?

P.s :η διαφορα στην τιμή τους είναι μεγάλη. 30 euro ο ένας 48 ο άλλος:unsure:

Polyneikos
25-07-11, 14:15
Συγχωνευτηκαν τα 2 τόπικς.

venom1987
22-11-11, 16:02
τι λετε ειναι καλο λιποδιαλιτικο???
υπαρχει κατι καλητερο???

δεν εχω πολυ ουτε 11% λιπος αλλα για να φυγει λιγο ακομα...........????
τι συμβουλη???

Giannistzn
22-11-11, 16:16
Γιατι να πεσεις πιο κατω? Μετα απο καποιο σημειο εξαντλεις τον οργανισμο σου με το να εισαι συνεχεια σε πολυ χαμηλο ποσοστο.

Επισης, αναζητηση (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11211-Black-Burn-(Stacker-2)&highlight=black+burn), ποσες φορες θα το πουμε πια?

sTeLaKoS
22-11-11, 16:22
Επισης, αναζητηση (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11211-Black-Burn-(Stacker-2)&highlight=black+burn), ποσες φορες θα το πουμε πια?

+1

dj-thanos
08-08-12, 17:16
και γω όταν είχα πάει σε γνωστή αλυσίδα μου το πρότειναν για το καλύτερο που είχαν. (τότε δουλευαν και το lipo6 black) πράγματι το δοκίμασα και είδα αποτέλεσμα.με ισορροπημένη διατροφή και αρκετή αερόβια είχα πέσει από 8% σωματικού λίπους στο 5,3%. τσιτώματα καλά έδινε.κάποιες μέρες με χτύπησε στο στομάχι όμως.λογικά από την υψηλή ποσότητα...

panakos
09-08-12, 09:36
παιδια το συκγεκριμενο εχει νομιζω στις 3 καψουλες 900 μγ καφεινης!!
λογικο να σα ςδωσει τσιτα και να εχετε ενοχλησεις!
για μενα αυοτ το πραγμα το πετας...ακου εκει 900μγ καφεινη!:spank:

Fataoulas
09-08-12, 09:54
για μενα αυοτ το πραγμα το πετας...ακου εκει 900μγ καφεινη!:spank:

Aυτο, αντιστοιχει σε ποσους καφεδες? (για να παρουμε ενα παραδειγμα ως μετρο συγκρισης)

panakos
09-08-12, 10:01
νομιζω οτι η μεση καφεινη ειναι γυρω στα 90-100 μγ στον 1 καφε...
δηλαδη σαν να πινεις 8 9 καφεδες...

FITNESS GIRL
04-11-12, 04:14
παιδια αν μπορει να με βοηθησει καποιος αγορασα και εγω τον black σημερα αυτο που εχετε σε φοτο πιο πανω διαβασα στο site του εξτριμ οτι χανεις 2 κιλα τη βδομαδα τρομαξα,ειναι τοσο ισχυρο?υπαρχει κανεις που να το εχει δοκιμασει να μου πει αν με στειλει μην το παρω καθολου

liveris
04-11-12, 07:58
παιδια αν μπορει να με βοηθησει καποιος αγορασα και εγω τον black σημερα αυτο που εχετε σε φοτο πιο πανω διαβασα στο site του εξτριμ οτι χανεις 2 κιλα τη βδομαδα τρομαξα,ειναι τοσο ισχυρο?υπαρχει κανεις που να το εχει δοκιμασει να μου πει αν με στειλει μην το παρω καθολου

δλδ σε ενα μηνα 8 κιλα..:bowdown:πολυ μπαρουφα...κ μονο που εχει 900μγ καφεινη :shock: δε θα το αγγιζα που εγω δεν εχω προβλημα ειμαι με εναν καφε ολη μερα αλλα 900??!!!!!!!!!!κοκομπλοκο!

panakos
04-11-12, 09:44
ο φιλος λιβερις τα ειπε ολα...
900 μγ καφεινη ειναι παρα παρα πολλα...
τον ειχα αγορασει και εγω και εφγε στα σκουπιδια σε μια βδομαδα...
παρε κατι πιο ποιοτικο! κατα την γνωμη μου!

FITNESS GIRL
04-11-12, 15:30
μαλλιστα ευχαριστω παιδια αλλα να χανεις τοσα κιλα υπερβολικο μου φαινετε

panakos
04-11-12, 16:48
δεν ισχυει το οτι χανεις 2 κιλα την βδομαδα...
αντε την πρωτη ισως χασεις και 3 λογω υγρων κτλ...αλλα μετα οχι...
η διατροφη ειναι ο καλυτερος λιποδιαλυτης!:thumbup:

FITNESS GIRL
04-11-12, 19:46
ειπα και εγω τρομαξα ειμαι 48 κιλα αν ηταν ετσι αν το παρω ενα μηνα θα γινω σαν λιψανο απλα τον πηρα για να κατεβασω το ποσοστο λιπους μου,παντως μου τον δωσαν σαν οτι καλυτερο κυκλοφορει τωρα λεω να τον πεταξω :(,απο διατροφη ειμαι κομπλε παντως ευχαριστω για τις πληροφοριες :):):)

panakos
04-11-12, 20:54
αφου τον αγορασες μην το πετας...παρε για δοκιμη να δεις πως καθεται και στον οργανισμο σου!ξεκινα τις πρωτες μερες με μικροτερη δοση και σιγα σιγα ανεβα...:thumbup:

liveris
04-11-12, 21:50
αφου τον αγορασες μην το πετας...παρε για δοκιμη να δεις πως καθεται και στον οργανισμο σου!ξεκινα τις πρωτες μερες με μικροτερη δοση και σιγα σιγα ανεβα...:thumbup:

μυριζομαι αγρυπνιες...

panakos
04-11-12, 22:12
αναλογα φιλος ποσο αντεχεις την καφεινη...
ποτε πας προπονηση, ποτε παιρνεις την τελευταια δοση...
αν την παιρνεις πριν τις 5 μια χαρα ειναι!

δεν μιλαω για το συγκεκριμενο σκευασμα αλλα γενικοτερα για την ληψη καφεινης!

pavlito10
04-11-12, 22:38
παντως το συγκεκριμενο προιον το προωθουν πολυ στον χορηγο...

liveris
04-11-12, 22:54
αναλογα φιλος ποσο αντεχεις την καφεινη...
ποτε πας προπονηση, ποτε παιρνεις την τελευταια δοση...
αν την παιρνεις πριν τις 5 μια χαρα ειναι!

δεν μιλαω για το συγκεκριμενο σκευασμα αλλα γενικοτερα για την ληψη καφεινης!

φιλος εγω μπορω να πινω καφε κ μετα να παω για υπνο σαν πουλακι ,μαλιστα αυτην την ωρα που γραφω πινω το καφεδακι μου γενικα ειμαι με εναν καφε στο χερι..:)παρολαυτα η ποσοτητα καφεινης που εχει το συγκεκριμενο ειναι τοσο μεγαλη που κ κανεναν καφε να μην επινα παλι θα ηταν υπερβολικη..

panakos
04-11-12, 22:58
συμφωνω 100% οτι ειναι διαφορετικη η ποσοστητα + ποιοτητα καφεινης απο καφε και σε καψουλα..
κι εμενα ευτυχως οι καφεδες δεν με πειραζουν!
πινω 5 την μερα..
2 φραπεδες και 3 γαλλικους...

το προβλημα το ειχα με τον arson...με αυτον πονουσε η καρδια μου!

τεσπα να μην βγαινουμε και πολυ οφ τοπικ!!:green:

FITNESS GIRL
05-11-12, 01:23
παιδια εχω δοκιμασει πολλους λιποδιαλυτες αλλα ποτε δεν επερνα τη δοσολογια που αναγραφετε επερνα μια καψουλα πριν τη προπονηση για ενεργεια και να καψω στο αεροβιο ,οντως το προωθουν πολυ,δεν θελω να το πεταξω γιατι εδωσα και 40 ευρω αλλα πανω απ ολα η υγεια μου,αν ειναι θα περνω ενα πριν τη προπονηση? να δω πως θα κατσει,πριν επeρνα ενα πολυ καλο το 7 τηs στακερ δεν ειχα προβλημα,απλα ο τροπος διαφημησης του black με ταραξε λιγο το χαρακτηριζουν το πιο δυνατο στο κοσμο

FITNESS GIRL
05-11-12, 01:25
μυριζομαι αγρυπνιες...

χαχαχαχα :turtle::turtle::turtle::turtle:

liveris
05-11-12, 01:36
οι λιποδιαλυτες ειναι αμφιλεγομενο αν τελικα κανουν δουλεια σε γενικες γραμμες παρολαυτα οταν ειναι να αγορασεις κατι ψαξτην πιο πολυ απο το να το αγορασεις κ μετα ν ρωτας αν ειναι καλο..το τι λενε στις διαφημισεις αστο μη το κοιτας καθολου.

liveris
05-11-12, 01:38
χαχαχαχα :turtle::turtle::turtle::turtle:

αμα τελικα το ξεκινησεις θα το καταλαβω απο τα μηνυματα που θα γραφεις ολο το βραδυ στο φορουμ..:green:

FITNESS GIRL
05-11-12, 01:48
αμα τελικα το ξεκινησεις θα το καταλαβω απο τα μηνυματα που θα γραφεις ολο το βραδυ στο φορουμ..:green:

αμα με βλεπεις on line μεχρι το ξημερωμα θα φταιει το black :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

liveris
05-11-12, 01:50
αμα με βλεπεις on line μεχρι το ξημερωμα θα φταιει το black :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
:):):thumbup:

nikos2532
23-05-13, 19:31
150mg exei ana caps mhn treleneste ton dokimasa kai exasa thn prwth vdomada 4 kila mazi me aerovia sun ta ygra ths kreatinhs pou efygan

***Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ*** Mods Team

Turturian
09-06-13, 20:07
Παιδια ποια θα πρεπει να ειναι η σωστη διατροφη που θα συνδυαζεται με ενα λιποδιαλυτικο προιον;:unsure:

lagadas
10-06-13, 20:03
σημερα το αγορασα.....σε καναν μηνα θα σας πω αξιολογησεις..!! ( επισης τα x-treme stores καποτε ειχαν σαν δοση αυτη που αναγραφεται και στο κουτι αλλα τωρα την αλλαξαν σε 2 χαπακια την ημερα με μεγιστη δοση τα 4.....)

goutzos07
16-06-13, 20:27
καλησπερα παιδια, εγω το αρχισα πριν 2 βδομαδες το συγκεκριμενο προιον, και εδω και δυο μερες ,οταν το παιρνω, με ενοχλει εντονα στο νεφρο μου! και την δοσολογια την εχω 1 πρωι και ενα πριν την προπονηση. Και δεν ειναι οτι αρχισα να παιρνω ξαφνικα λιποδιαλυτες και μου επεσε too much... ανεβηκα σιγα σιγα level! πολυ πιθανον θα το σταματησω!

GEOP13
16-06-13, 22:31
δλδ τι νιώθεις?

Porfys
19-06-13, 12:40
Μολις τελείωσα τον κύκλο. δεν εκανα το 2+2+2 που προτείνει αλλά 2+2 επειδή πρώτη φορα πήρα λιποδιαλητη. Σε θέμα κιλών έμεινα ίδιος (εχασα 1,5 κιλο σε ενα μήνα) αλλα το λύπος υποχώρησε αρκετα. Ξεκίνησα την γυμναστικη μαζι με τους λιποδιαλητες που την ειχα αφήσει καιρο οπότε εβαλα και μυικά. για μενα αν ειστε αρχαριοι καντε το 2+2 οχι το τριπλο. αρκετη ενεργεια και τις πρώτες μερες αυπνιες. μακρια απο καφεδες και ενεργειακα ποτα (red bull , monster). Μετα απο 1-2 βδομαδες το συνηθισα τοσο πολυ που οταν το επερνα μπορουσα να κοιμηθω μετα απευθειας. Θα κανω ενα διαλειμα 1-2 βδομαδες τώρα και θα ξεκινησω εναν κύκλο με ένα αλλο προιν. Δεν ξετρελάθηκα πλην της πρώτης βδομάδας

Master_of_Disaster
06-04-14, 01:34
Εγώ τώρα πρόσφατα το ξεκίνησα 2+2 και το βλέπω πάάάάρα πολυ δυνατό..

GEOP13
06-04-14, 12:37
Εγώ τώρα πρόσφατα το ξεκίνησα 2+2 και το βλέπω πάάάάρα πολυ δυνατό..

Λογικό, λόγω καφεΐνης ....! Αλλά γενικά τπτ ιδιαίτερο σαν συμπλήρωμα..

nikoc03
30-05-14, 13:27
παιδια επειδη σε λιγο καιρο θα τελιωσω την φαση ογκου που παιρνω το sci mx omni hardcore kai to bcaa hyperblend και θελω να συνεχισω με γραμμωση δηλαδη να φυγει αρκετο λοιπος , και λεω να παρω αυτο το σκευασμα, να το συνδιασω με προτεινη (πχ την on whey gold ) και κρεατινη ? ή το περνω σκετο ? για να μην χασω πολλους μυς

jimaras22
30-05-14, 16:41
παιδια επειδη σε λιγο καιρο θα τελιωσω την φαση ογκου που παιρνω το sci mx omni hardcore kai to bcaa hyperblend και θελω να συνεχισω με γραμμωση δηλαδη να φυγει αρκετο λοιπος , και λεω να παρω αυτο το σκευασμα, να το συνδιασω με προτεινη (πχ την on whey gold ) και κρεατινη ? ή το περνω σκετο ? για να μην χασω πολλους μυς

αργησες να μπεις σε γραμμωση γιατι καλο ειναι να χανεις 2 κιλα το μηνα.
τεσπα το μονο που χρειαζεσε αν θες ειναι αυτο το μπλακ μπερν και whey.
Η μυς δεν θα πεσουν αν περνεις 1-1.5γρ πρωτεινης ανα κιλο και γυμναζεσε και κοιμασε αρκετα.

nikoc03
30-05-14, 19:21
αργησες να μπεις σε γραμμωση γιατι καλο ειναι να χανεις 2 κιλα το μηνα.
τεσπα το μονο που χρειαζεσε αν θες ειναι αυτο το μπλακ μπερν και whey.
Η μυς δεν θα πεσουν αν περνεις 1-1.5γρ πρωτεινης ανα κιλο και γυμναζεσε και κοιμασε αρκετα.



ναι το ξερω οτι αργησα αλλα φαντασου περσι ειμουν 67 κιλα κ τωρα ειμαι 77 , πηρα σχεδον 10 κιλα μυες ... το θεμα ειναι οτι το omni mx που περνω τωρα εχει και κρεατινη γιαυτο λεω μηπως πρεπει να περνω ταυτοχρονως κρεατινη προτεινη και black burn ?

raiden
14-01-15, 18:35
Το black burn einai προιον της αμερικανικης stacker που θεωρειται αυτη τη στιγμη ενας απο τους πιο δυνατους λιποδιαλυτες στην αγορα . Η stacker εχει μεγαλη παραδοση στα θερμογεντικα αλλα αυτο δε σημαινει πως η δοσολογια που προτεινει αναφερεται κ σ εναν ασκουμενο 100 κιλα και σ εναν 60 κιλα . Ο καθενας αναλογα με το επιπεδο του ρυθμιζει την δοσολογια και αυξανει προοδευτικα , συμφωνα παντα με την οδηγια του επαγγελατια που τον προμηθευει . Βρισκω λιγο υπερβολικη την δοση των 2χ3 caps την ημερα .. Υπαρχουν και πιο ηπιοι αλλα αποτελεσματικοι λιποδιαλυτες για να ξεκινησει καποιος αρχαριος .

Brouno the Rottweiler
01-04-15, 10:24
καλημερα παιδια αγορασα εχθεσ το Black burn και θα ηθελα την γνωμη σασ .Γενικα εχω θεμα με την καφεινη δεν πινω ποτε καφε και παντα κανω το ιδιο λαθοσ .Παιρνω λιποδιαλυτεσ με σκοπο να με βοηθησουν να χασω βαροσ και παντα τουσ πεταω γιατι δεν αντεχω τισ παρενεργειεσ τουσ.Με ενα χαπι που πηρα το πρωι ηδη νιωθω παγωμενα τα ακρα μου ενοχλησει στα ματια και τρεμουλο.Τι προτεινετε να κανω.Να μην ξανα παρω τιποτα σε καφεινη η να τα συνεχισω μηπωσ και το συνηθισω ;Λιποδιαλυτεσ χωρισ καφεινη παντα σε συνδυασμο με διατροφη και ασκηση κανουν δουλεια;Ευχαριστω.

Fataoulas
01-04-15, 10:42
Αφου το ξερεις ο ιδιος οτι δε τα πας καλα με τη καφεινη, γιατι τοι συνεχιζεις κασιπ ετας και τα λεφτα σου?
Υπαρχουν και λιποδιαλυτικα χωωρις καφεινη (ψαξτο λιγο ;) )


αν και



Λιποδιαλυτεσ χωρισ καφεινη παντα σε συνδυασμο με διατροφη και ασκηση κανουν δουλεια;

ολη τη δουλεια θα τη κανει η διατροφη και η ασκηση/αεροβια. Οι λιποδιαλυτες βοηθουν οταν κολλησεις και δε χανεις αλλο

Brouno the Rottweiler
01-04-15, 10:54
Κανουν ομωσ την ιδια δουλεια.Ειχα παρει μια φορα και δεν καταλαβαινα τιποτα τουσ χαρισα σε ενα φιλο μου.

Lainus
01-04-15, 12:39
Ποιά δουλειά οριοθετείς ως "ίδια" δουλειά? Μαγικά κόλπα δε κάνει κανένα χάπι.
Καλοκαίρι έρχεται, ράβουμε το στόμα, γεμίζουμε τα γυμναστήρια και όλα έρχονται στην ώρα τους ανάλογα με την προσπάθεια που θα κάνουμε και τις στερήσεις που θα υποστούμε.
Από τη στιγμή που σου δημιουργεί τόσο σοβαρό θέμα - γιατί ναι, είναι σοβαρό - δε το συζητάς καν. Πέτα το, δωσ' το σε ένα φίλο ή άδειασε το και καν' το βάζο για φακές αλλά μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου.
Θες λιποδιαλύτη? 3 γραμμάρια ποιοτικού CLA τη μέρα και άφθονο νερό.

Nive
01-04-15, 13:19
Ποιά δουλειά οριοθετείς ως "ίδια" δουλειά? Μαγικά κόλπα δε κάνει κανένα χάπι.
Καλοκαίρι έρχεται, ράβουμε το στόμα, γεμίζουμε τα γυμναστήρια και όλα έρχονται στην ώρα τους ανάλογα με την προσπάθεια που θα κάνουμε και τις στερήσεις που θα υποστούμε.
Από τη στιγμή που σου δημιουργεί τόσο σοβαρό θέμα - γιατί ναι, είναι σοβαρό - δε το συζητάς καν. Πέτα το, δωσ' το σε ένα φίλο ή άδειασε το και καν' το βάζο για φακές αλλά μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου.
Θες λιποδιαλύτη? 3 γραμμάρια ποιοτικού CLA τη μέρα και άφθονο νερό.

+άπειρο στον φίλο συν αερόβιο!!!! ;)

beefmeup
02-04-15, 14:19
ναι βεβαια μιας κ το νερο ειναι γνωστο για τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες του..μεταξυ αλλων θαυματων που ειναι γνωστο οτι κανει δλδ..

sobral
02-04-15, 14:34
Το προϊόν έχει μερικά δυνατά συστατικά όπως κ πολλά διεγερτικά. Είναι από τα πολύ καλά της αγοράς που στους περισσότερους δουλεύει όμως δεν ενδείκνυται σε άτομα ευαίσθητα στην καφείνη ή σε άτομα με υπό- ή υπερταση. Οπότε με προσοχή κ ξεκίνημα με τη μικρότερη δόση. Και αν σας πειράζουν, τα κόβετε δεν χρειάζεται να ζορίζουμε τον οργανισμό μας αν δεν το δέχεται...

Nive
02-04-15, 16:21
ναι βεβαια μιας κ το νερο ειναι γνωστο για τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες του..μεταξυ αλλων θαυματων που ειναι γνωστο οτι κανει δλδ..

....διαφωνείς?? :unsure:

Polyneikos
02-04-15, 17:54
Δεν θα αναλυσω παρα πολύ τις απόψεις μου, καθως τα εχω χιλιοπεί.
Δεν αναφέρομαι στα παιδια απο πάνω,sobral,nive,beef Κτλ, αλλά κυριώς στα μέλη που κάνουν αυτές τις "κλισέ" ερωτήσεις :
Τα λιποδιαλυτικά-θερμογγενετικά προιοντα σε βοηθάνε μονο όταν κινεισαι υποθερμιδικά (αρα κάνεις προσπάθεια με διατροφή)
Αν δεν κάνεις αυτο,μπορείς να τα παίρνεις και μέχρι και να παχαίνεις.
Αρα ξεκινάμε ότι δεν είναι μαγικά συμπληρώματα που καθεσαι στον καναπε , βλέπωντας τηλεόραση και σου καίνε λίπος.
Αν λοιπον κινείσαι σωστά διατροφικά, λίγο η θερμογέννεση , λίγο η ενέργεια και η αντοχή που σου δίνουν οι διεγερτικές ουσίες, σε βοηθάνε πολυ στο κομμάτι αεροβίας, να βγάλεις μεγαλύτερη ένταση ή διάρκεια που σε βοηθάει με την σειρά του να καταναλώσεις περισσότερες θερμίδες, τις περιόδους που όταν εισαι σε δίαιτα, δεν εχεις και πολλές ορεξεις.
Εχεις πλεονεκτήματα δηλαδή με την χρήση τους.
Κάποιοι που είναι γενικά σε χαμηλό σωματικό λίπος και προσέχουν όλο τον χρόνο, προφανώς δεν τους είναι το νο1 αναγκαίο συμπλήρωμα.

Για να κλεισω την σκέψη μου και να επιστρέψω στην αξιολόγηση του προιοντος, ειναι απο τα καλά της κατηγορίας.:welcome:

kostas kou
21-04-15, 23:29
Λέω να τον ξεκινήσω απο Μάιο, σε συνδιασμό με γιοχιμπινη, λετε να κανει δουλεια?

Billys51
22-04-15, 00:05
Καλυτερα παρε καψουλες καφεινης και βαζεις και γιοχιμπινη αν θες.Θα σου βγει και πιο φθηνα και δεν θα παιρνεις 900mg καφεινης απο αυτον τον "λιποδιαλυτη"

Polyneikos
22-04-15, 07:37
Λέω να τον ξεκινήσω απο Μάιο, σε συνδιασμό με γιοχιμπινη, λετε να κανει δουλεια?

Αυτο το προιον θα σου τρέξει χωρίς την γιοχιμπίνη, ειναι ήδη δυνατο και όχι μονο της καφεινης καθώς έχει αρκετά πραγματακια.
Γενικά η Stacker το έχει ψάξει με αυτη την κατηγορία.
Θα σου συνιστουσα να μην το συνδυάσεις ή τουλάχιστον τρέξτο μονο του στην αρχή.

stathiskapl
29-04-15, 13:54
Καλησπέρα σας,

Σήμερα ξεκίνησα την κατανάλωση του συγκεκριμένου προιόντος . Θα ξεκινήσω με 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση και σταδιακά θα πάω σε 2+2. Θα ενημερώσω στο τέλος του κύκλου για αποτελέσματα, φυσικά και σωστή διατροφή και προπόνηση.

sobral
21-05-15, 00:13
Καλησπέρα σας,

Σήμερα ξεκίνησα την κατανάλωση του συγκεκριμένου προιόντος . Θα ξεκινήσω με 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση και σταδιακά θα πάω σε 2+2. Θα ενημερώσω στο τέλος του κύκλου για αποτελέσματα, φυσικά και σωστή διατροφή και προπόνηση.

Πως σου πάει το συγκεκριμένο ως τώρα;

Stefanos9
21-05-15, 01:21
Το χρησιμοποιησα γ ενα περιπου μηνα φτανοντας στα 2+2 χωρις ν δω αυτα που περιμενα.Πρωτη κ τελευταια φορα που ασχολουμαι με λιποτροπικα συμπληρωματα.

stathiskapl
21-05-15, 14:43
Πως σου πάει το συγκεκριμένο ως τώρα;

Σε 10 μέρες τελειώνει ο κύκλος. Η αλήθεια είναι ότι έχω "ξεθολώσει" αλλά ήμουν σε υποθερμιδική διατροφή και σε συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής. Πιστεύω ότι θα είχα τα ίδια αποτελέσματα και χωρίς τη λήψη του σκευάσματος. Γενικά δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος.

sobral
21-05-15, 15:13
Σε 10 μέρες τελειώνει ο κύκλος. Η αλήθεια είναι ότι έχω "ξεθολώσει" αλλά ήμουν σε υποθερμιδική διατροφή και σε συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής. Πιστεύω ότι θα είχα τα ίδια αποτελέσματα και χωρίς τη λήψη του σκευάσματος. Γενικά δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος.

Τα λιποδιαλυτικά σκευάσματα λειτουργούν συνεργαστικά με υποθερμιδική, αερόβια κτλ. Μερικοί θεωρώ πως περιμένετε παραπάνω πράγματα απ όσα μπορούν να δώσουν αυτά τα σκευάσματα. Αν έχεις ξεθολώσει όπως λες, κάνεις δουλειά κ σ'ένα ποσοστό θα βοήθησε κ αυτό όσο να ναι.

stathiskapl
21-05-15, 16:10
Τα λιποδιαλυτικά σκευάσματα λειτουργούν συνεργαστικά με υποθερμιδική, αερόβια κτλ. Μερικοί θεωρώ πως περιμένετε παραπάνω πράγματα απ όσα μπορούν να δώσουν αυτά τα σκευάσματα. Αν έχεις ξεθολώσει όπως λες, κάνεις δουλειά κ σ'ένα ποσοστό θα βοήθησε κ αυτό όσο να ναι.

Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα "κολλήσει" στο να χάνω λίπος (σε κιλά έχω μείνει ίδιος), απλά είχα την περιέργεια να δοκιμάσω το συγκεκριμένο συμπλήρωμα. Δύσκολα πάντως θα ξαναπάρω αυτό και γενικά κάποιο παρόμοιο. Το σώμα μου προσαρμόζεται πιο εύκολα στο να χάνω λίπος παρά στο να "βάζω" μυς, όπου εκεί ότι έχω δοκιμάσει αποτυγχάνει παταγωδώς (χωρίς να τρώω σαβούρες) με αποτέλεσμα να βάζω λίπος όλο το χρόνο και να προσπαθώ σε 4 μήνες να χάσω το λίπος που έχω βάλει μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα .

gibsonlp
13-07-15, 14:58
ο συνδιασμος με ενα cla πιστευετε οτι θα εδινε κατι επιπλεον στην λιποδιαλυση?

gymele
13-07-15, 18:35
Για μενα ειναι πεταμενα λεφτα.

Και οπως μου ειχε πει καποιος λιτα και απεριτα..

"Κανουν δουλεια αυτα που εχουν απαγορευμενη ουσια,
αν δεν εχουν τιποτα υποπτο μεσα δεν κανουν τιποτα".

Ειναι σαν να περιμενεις θαυματα απο το πρασινο τσαι ...

beefmeup
13-07-15, 18:52
"Κανουν δουλεια αυτα που εχουν απαγορευμενη ουσια,
αν δεν εχουν τιποτα υποπτο μεσα δεν κανουν τιποτα".



αυτο δεν ειναι απαραιτητα αληθεια (αρκει να μην το εχω πει εγω:P)
ισχυει οτι σαν συμπληρωματα οι λιποδιαλυτες ειναι αρκετα βασισμενοι στο μαρκετινγκ, αλλα υπαρχουν κ καλα θερμογεννετικα αναμεσα τους.
θαυματα με κανενα συμπληρωμα δεν γινεται με την εννοια αυτη, ακομα ουτε κ με την whey, οποτε με αυτο το σκεπτικο τα κοβεις ολα..

gibsonlp
15-07-15, 15:25
παντως το συγκεκριμενο προιον σε εμενα δουλεψε

Nikos Korobos
26-02-16, 21:23
Το είχα πάρει πέρσι έτσι όπως γράφουν στο κουτί, αλλά κάτι δεν μου πήγε καλά και τελικά το πούλησα αλλού. Πολύ υπερένταση, νεύρα και ανακατωσούρες σε σημείο που δεν μπορούσα να κάνω προπόνηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

sobral
29-02-16, 11:13
Το είχα πάρει πέρσι έτσι όπως γράφουν στο κουτί, αλλά κάτι δεν μου πήγε καλά και τελικά το πούλησα αλλού. Πολύ υπερένταση, νεύρα και ανακατωσούρες σε σημείο που δεν μπορούσα να κάνω προπόνηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δυστυχώς η δόση που προτείνει ο κατασκευαστής είναι τέρμα υπερβολική και μπερδεύει τον καταναλωτή. Γι αυτό και σου δημιούργησε παρενέργειες. Αυτό, όπως αναφέρει και το σάϊτ του e-shop του Αθλητή, χρησιμοποιείται στα 3 caps (max 4 caps γι αυτούς που το αντέχουν) χωρισμένα μέσα στη μέρα. Στους λιποδιαλύτες της Stacker καλύτερα να διαβάζεις την προτεινόμενη δοσολογία του Αθλητή ή των X-treme.

ΑΘΛΗΤΗΣ
29-02-16, 16:42
Αυτό είναι ένα πρόβλημα που δυστυχώς το αντιμετωπίζουμε συχνά με τα «δυνατά» προϊόντα. Ο κατασκευαστής προτείνει μία πολύ ισχυρή δοσολογία, που είναι κατάλληλη μόνο για μία πολύ μικρή μερίδα προχωρημένων αθλητών.
Στην περίπτωση του Black Burn, οι 6 κάψουλες ημερησίως, σημαίνουν 900mg καφεΐνης! Είναι πράγματι ένα από τα πιο ισχυρά θερμογενετικά, όμως το ερώτημα είναι:

Πόσοι χρειάζονται μία τέτοια δόση;

Εμείς προτείνουμε 2-3 κάψουλες την ημέρα σε μοιρασμένες δόσεις. Γενικά με το θέμα των προϊόντων που περιέχουν καφεΐνη, ο κάθε αθλούμενος θα πρέπει να βρει τα δικά του όρια , ξεκινώντας όμως πάντοτε από χαμηλές δοσολογίες, και με τη σωστή καθοδήγηση βέβαια…

Theos
08-04-16, 15:32
Μιας και εφτασε στο τελος και αυτο το κουτακι να γραψουμε λιγα λογια για το σκευασμα. Η χρηση του εγινε φυσικα μαζι με υποθερμιδική διατροφη και σχεδον καθε μερα προπονηση.
Στην αρχη η χρηση ηταν 2 κουμπια το πρωι 2 κανα μισαωρο πριν την προπο. Λιγα πραγματα απο αυτα που καταλαβαινουμε δλδ εφιδρωση, μηδεν στην τσιτα λογο καφεινης (ειχα ενα φοβο να μη γινω κομπρεσερ)... οπότε προσθεσα και ενα Pre-workout και αλλαξα τη δοσολογια στο 2 πρωι 2 μεσημερι και το Pre πριν την προπο.
Την αγορα την έκανα με την ιδέα πως θα ηταν καλυτερο απο αυτο που ειχα χρησιμοποιήσει το καλοκαιρι (shredx sci-mx) αλλα τελικα μαλλον επεσα έξω.
Δε θα το ξανα προτιμήσω οχι γιατι ειναι κακο προϊον αλλα γτ απλα δε δουλεψε σε μενα. Θα κοιτάξω κάποιο αλλο.
Κατι τελευταιο για παρενέργειες, μερικες φορες που πηγαινα στο wc τα ξημερωματα 3-4 κατα την επιστροφη στο κρεβατι δουλευε λιγο παραπανω το καρδιακο απο οτι θα επρεπε για μια βολτα μεχρι το wc τπτ το συγκλονιστικό.

Panhell34
06-06-16, 19:57
Κάποια στιγμή θέλω να το δοκιμάσω!το έχω βάλει στην λίστα μου!Τώρα είμαι με το Shred-X Rippedcore της Sci-MX!Οταν το τελειώσω θα το προτιμήσω...

ΑΘΛΗΤΗΣ
27-07-16, 12:51
Ο εισαγωγέας του προϊόντος και προμηθευτής μας, ζήτησε από την εταιρία και έβγαλε ελληνική ετικέτα, όπου προτείνεται χαμηλότερη δοσολογία σε σχέση με τις 6 κάψουλες που προτείνουν στην αγγλική ετικέτα.

Όπως αναφέραμε παραπάνω είναι καλύτερα να αρχίζει κάποιος σε ένα τόσο δυνατό προϊόν σε χαμηλή δόση. Κατόπιν, ο προχωρημένος θα αποφασίσει τι δοσολογία του ταιριάζει. Κατά την διαδικασία υπήρχε ένα υψηλό minimum παραγωγής για τις ελληνικές ετικέτες, όμως μιας και μιλάμε για τον πρώτο σε πωλήσεις λιποδιαλύτη μας, μπόρεσε ο προμηθευτής μας να το καλύψει.

Διευκρινίζουμε ότι αν εξαιρέσουμε το θέμα της ετικέτας, το προϊόν είναι ίδιο όπως και πριν.

107901

sobral
27-07-16, 19:36
Θετικό εκ μέρους της εταιρίας αλλά και των x-treme που ζήτησαν και πέτυχαν μία ετικέτα στα μέτρα της ελληνικής αγοράς.:thumbup: Σωστό επίσης που μειώθηκε η προτεινόμενη δόση η οποία ήταν ιδιαιτέρως υψηλή και επικίνδυνη για αρχάριους ή για άτομα με ευαισθησία στην καφείνη. Θεωρώ πως στις 2 κάψουλες σύνολο είναι μία καλή τυπική δοσολογία για τον μέσο ασκούμενο.

ΑΘΛΗΤΗΣ
18-01-17, 11:10
Έχουμε την πληροφορία από την εταιρία ότι αρχές Φεβρουαρίου θα έρθει στην Ελλάδα και η νέα έκδοση του Black Burn σε σκόνη. Θα κυκλοφορεί παράλληλα με τις κάψουλες, όμως θα έχει διαφορετική σύνθεση οπότε θα πρέπει να ανοιχθεί ως διαφορετικό προϊόν στην αξιολόγηση.

Ίδωμεν….

ΑΘΛΗΤΗΣ
27-03-17, 15:39
Από τις προσφορές που δεν είναι να χάνει κανείς.
Αυτές τις μέρες σε καλύτερη τιμή στον ΑΘΛΗΤΗ εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/thermogenetika/black-burn-120-caps-stacker/)

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ
13-04-17, 13:34
το συγκεκριμενο σε μενα δουλεψε αρκετα καλα...σε συνδυασμο με ισοθερμιδικη διατροφη και οσο αναφορα τη δοσολογια 1 πρωι 2 πριν προπο.σαν αποτελεσμα ηταν το χασιμο 2 κιλων κ σχετικα μια παραπανω ενεργεια.αρνητικο το κρασαρισμα που υπηρχε μετα

jjohny
06-06-17, 16:36
Καλησπέρα. Εχει διάφορες με το καινουριο που είναι σε σκόνη??Εχεις δοκιμάσει κάποιος και τα 2 να μας πει γνώμες?Είμαι λίγο άσχετος με τους λιποδιαλυτές.

balth
17-06-17, 09:42
Θα εκτιμούσα εάν κάποιος που το έχει ψάξει μπορεί να μου απαντήσει στο εξής: Είναι αλήθεια πως εάν παίρνεις το εν λόγω θερμογενετικό και συναφή που στηρίζονται σε καφείνη κτλ, το σώμα σου σταδιακά προσαρμόζεται και όταν το σταματήσεις πχ μετά από 2 μήνες χρήσης, ο μεταβολισμός σου πέφτει σημαντικά με αποτέλεσμα να πάρεις πολύ εύκολα κιλά που είχες χάσει?

beefmeup
17-06-17, 10:29
οχι φιλε απορω που τα γραφουν αυτα..θελει πολυ φαντασια για να σκεφτεις κατι τετοιο..ειναι κατι σαν το "αν παιρνεις πρωτεινη κ σταματησεις θα χασεις τα κερδη κ θα κρεμασεις"

COBRA_STYLE
17-06-17, 13:52
Στο περιπου αυτο που λες θα γινοταν με ορμονικες ουσιες που επηρεαζουν το θυροειδη,οχι με την καφεινη...

ΑΘΛΗΤΗΣ
06-03-18, 13:25
Σε προσφορά αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ και μονοπωλεί το ενδιαφέρον στα θερμογεννετικά. Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/thermogenetika/black-burn-120-caps-stacker/)

GEOZN8
04-06-20, 13:18
Καλημέρα σαςςς. Παίρνω είδη Yohimbine HCl κανονική δόση 15 mg σπαστά μέσα στην ημέρα μαζί με 200mg καφεΐνη της Myprotein το πρωί μαζί μπορεί και με 400mg. Παίζει να μην με πιάνει η καφεινη. Σκέφτομαι η να αλλάξω μάρκα καφεΐνης έχω βρει της mutang η quamtraxx η από πω φίλο να πάρω αυτό με 25 ευρώ σχεδόν γεμάτο πάρτο 5-10 κάψουλες έχει φάει αλλά του πέφτει δυνατό δεν το θέλει. Θα κάνει λέτε την διαφορά αξίζει το 25 αρι η απλά να αλλάξω μάρκα καφεΐνης μπας και..

beefmeup
04-06-20, 15:31
αδερφε ο τροπος που γραφεις, ειναι ασυναρτητος κ δεν βγαζει νοημα..4 φορες το διαβασα το ποστ σου για να υποθεσω στο περιπου τι θες να γραψεις.

GEOZN8
04-06-20, 15:50
Προσπαθώ να το διορθώσω και δεν με αφήνει δεν ξέρω το γιατί.. Εννοώ ότι το παίρνω την Yohimbine το πρωί τέσσερις κάψουλες των 2,5 mg μαζί με 200 mg καφεΐνη και δεν νιώθω σχεδόν τίποτα το έχω δοκιμάσει και με 400 mg καφεΐνη μαζί και σχεδόν τα ίδια ίσως ελάχιστη ταχυπαλμια και σκέφτομαι μήπως δεν με πιάνει η καφεΐνη που έχω δηλαδή της myprotein. Σκέφτομαι σαν εναλλακτική ή να αγοράσω άλλη μάρκα καφεΐνης η το Black burn όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη. Εντάξει τώρα??

GEOZN8
04-06-20, 20:20
αδερφε ο τροπος που γραφεις, ειναι ασυναρτητος κ δεν βγαζει νοημα..4 φορες το διαβασα το ποστ σου για να υποθεσω στο περιπου τι θες να γραψεις.

Δεν μου απάντησες έστω στο περίπου.. Αξίζει η δοκιμή για το Black burn η να πάρω άλλη καφεΐνη μαν ?

beefmeup
04-06-20, 22:15
η καφεινη ειναι καφεινη, απο οπου κ αν την παρεις..οποτε ιδια αποτελεσματα θα εχεις, η δεν θα εχεις.
τωρα καποια συμπληρωματα οπως το συγκεκριμενο εχουν κ αλλα συστατικα μεσα που μπορει να σου δωσουν καλυτερο αποτελεσμα συνδιαστικα, αλλα μπορει κ οχι αναλογα τι σε πιανει κ τι δεν σε πιανει.

TRIANTAFYLLOU
05-06-20, 01:14
το Black burn είναι ενα πάρα πολύ καλό λιποτροπικό θερμογεννητικό με πολύ καλα αποτελέσματα για την χρήση που προορίζεται , δεν ειναι κατ εξοχήν για διέγερση άσχετα αν δημιουργεί
τωρα αν κάποιος το παρακάνει τότε απλα συνηθίζει ο οργανισμός στην καφείνη και όσο και να πάρει την πέφτει και για ύπνο άνετα
Τι κολλήματα είναι αυτα με τα διεγερτικα ποτε δεν το κατάλαβα , στο τέλος θα πάμε και στα σκληρά η σκούπα φίλιπς ρουφάει τη σκόνη :P:P
Και όπως είπε και ο Διονύσης η καφείνη είναι καφείνη και αν μιάς εταιρίας όπως αυτη που ανέφερες δεν κάνει δουλειά και κάνει κάποιας άλλης τότε απλα όπως λέει και το τραγούδι αλλα μου λέν τα μάτια σου και άλλα η καρδιά σου ! δηλαδη ο θεός και η ψυχή της τι μπορεί να έχει μέσα και τι δοσολογίες και ας γράφει οτι γράφει η ταμπέλα
Και την συγκεκριμένη εταιρία να πω την αλήθεια ποτε δεν την είχα σε εκτίμηση

GEOZN8
07-06-20, 19:45
Κύριοι καλησπέρα. Δοκίμασα και το Black burn αγοράζοντας το από ένα μαγαζί στο Περιστέρι. 2 καψουλες το πρωί νηστικός μαζί με 4*2.5mg Yohimbine HCL και 1 το απόγευμα μαζί με 2 γιοχι. Τελικά ίσως επειδή από 13/5 έπαιρνα 200mg καφεΐνη κάθε πρωί της Myprotein δεν βλέπω διαφορά.. Ίσως έχω συνηθίσει τι να πω.. Προτείνετε να το σταματήσω εντελώς για λίγο διάστημα για να δούμε μετά αν με πιάσει? Ευχαριστώ

beefmeup
07-06-20, 20:34
γενικα ξερεις αν σε πιανει η καφεινη?
γιατι αν οχι ,εστω κ απο τον καφε δεν θα δεις διαφορα αν το σταματησεις..

GEOZN8
07-06-20, 23:48
Παλιά με έπιανε κανονικά τι να πω.. Οκ μπορεί να έχω αλλάξει ίσως.. Πραγματικά έχω μπερδευτεί ειλικρινά.. Οκ πάντως σαν συμπλήρωμα έχει καλά χαρακτηριστικά οπότε αν κάποιος όπως εγώ κάνει και υποθερμιδικη προσεκτική διατροφή πιστεύω ότι βοηθάει βάζει και αυτό το λιθαράκι του ;)

TRIANTAFYLLOU
15-06-20, 00:22
πολλες φορες η μη αποτελεσματικότητα ενός συμπληρώματος λιποτροπικού έχει να κάνει και με την διατροφη και κανείς δεν μπορεί να πεί πως ενα λιποτροπικο όσο καλό και να είναι θα κάνει δουλεια με όποια διατροφη και να κάνουμε
εκτός περιπτώσεων που το έχουν με την γράμμωση και τους πιάνει πιο εύκολα
Εγω πχ ενω ποτε δεν πήρα λιποτροπικο στη ζωή μου , μια χαρα γράμμωνα όταν έκανα δίαιτα και γρήγορα μάλιστα

COBRA_STYLE
15-06-20, 22:16
Παλιά με έπιανε κανονικά τι να πω.. Οκ μπορεί να έχω αλλάξει ίσως.. Πραγματικά έχω μπερδευτεί ειλικρινά.. Οκ πάντως σαν συμπλήρωμα έχει καλά χαρακτηριστικά οπότε αν κάποιος όπως εγώ κάνει και υποθερμιδικη προσεκτική διατροφή πιστεύω ότι βοηθάει βάζει και αυτό το λιθαράκι του ;)

Πινεις γενικα καφεδες μεσα στη μερα κτλ? Αν ναι,τοτε εχει συνηθισει ο οργανισμος σου σε ενα βαθμο προφανως και γιαυτο δε βλεπεις κατι...εχει να κανει με το adrenal fatigue,αν σου συμβαινει και σε τι βαθμο.

Στη θεση σου θα εκοβα μαχαιρι ολα τα διεγερτικα για 1 μηνα και θα ξαναδοκιμαζα.Μπορεις να δοκιμασεις στο διαστημα αυτο και adaptogens οπως Rhodiola, 2-3γρ/μερα,για να βοηθησεις το σωμα και τους αδρενεργικους υποδοχεις να παρουν τα πανω τους.

GEOZN8
17-06-20, 06:25
Πινεις γενικα καφεδες μεσα στη μερα κτλ? Αν ναι,τοτε εχει συνηθισει ο οργανισμος σου σε ενα βαθμο προφανως και γιαυτο δε βλεπεις κατι...εχει να κανει με το adrenal fatigue,αν σου συμβαινει και σε τι βαθμο.

Στη θεση σου θα εκοβα μαχαιρι ολα τα διεγερτικα για 1 μηνα και θα ξαναδοκιμαζα.Μπορεις να δοκιμασεις στο διαστημα αυτο και adaptogens οπως Rhodiola, 2-3γρ/μερα,για να βοηθησεις το σωμα και τους αδρενεργικους υποδοχεις να παρουν τα πανω τους.

Παιδιά μάλλον τι να πω με τα χρόνια άλλαξαν η αντοχές μου.. Παλιά αποφεύγα να πιω και κόκα κόλα το απόγευμα για να μην έχω αϋπνίες.. Γενικά το τελευταίο διάστημα πίνω μόνο έναν καφέ το πρωί και αυτόν μπορεί και όχι.. Ίσως τελικά η καφεΐνη να μην με πιάνει όπως παλιά.. Αφού προχτές στης 3 το πρωί ήπια ένα monster και κατά της 6 κοιμήθηκα μια χαρά.. Τι να πω.. Θα το κοιτάξω και αυτό και βλέπουμε. Ευχαριστώ και πάλι. :thumbup:

TripleDH
25-08-20, 12:50
Σκέφτομαι να τρέξω αυτο που είναι και σε προσφορά αυτή την περίοδο. Έχει διαφορά με το αντίστοιχο που είναι σε σκονη;

Polyneikos
26-08-20, 18:03
Αν δεις τα labels εχουν κάποιες διαφοροποιήσεις όπως οι κετόνες μούρων ή το garcinia cambogia που έχει το Black Burn σε σκόνη (Micronized)

Infected1979
17-05-22, 08:35
Την καλημέρα μου.προχωρησα στην αγορά του black burn μετά από συζήτηση που εκανα με τον ιδιοκτήτη του γυμναστηρίου.επειδη είμαι στο τρίτο μήνα που έχω ξεκινήσει προπόνηση με αντιστάσεις,εξήγησα στον άνθρωπο ότι ήμουν παχύσαρκος και η γυμναστική που εκανα ήταν καλλισθενική.εντυπωσιαστηκε από το γεγονός ότι έχασα σχεδόν 20 κιλά και το μόνο που μου έχει μείνει ποια είναι το λεγόμενο σωσίβιο.μετα από κουβέντα μου είπε ότι θα με βοηθούσε ένα 10τις εκατο ο εν λόγο λιποδιαλυτης να χάσω λίγο ακόμα λίπος.σε συνδιάσμο,διατροφή κλασσικά,βάρη και αερόβια διαλλειματικη άσκηση.με ρώτησε αν περνω αλλά συμπληρώματα και του είπα ότι περνω πρωτεινη,bcaa, κρεατινη και την ωρα της προπόνησης ηλεκτρολύτες.μου λεει από τη στιγμή που ξεκινάς λιποδιαλυτη ξεχνάς τη κρατινη.του λεω μα δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο.ο λιποδιαλυτης είναι πριν τη προπόνηση η κρατινη μετά.μου λεει τα ξεχνάς μαζί και ηταν κάθετος.μου έκανε αρκετή εντύπωση αυτο και πραγματικά σταματησα τη κρεατινη.εδω μεσα εχω ξαναδιαβάσει πάνω στην ίδια απορία αλλά οι απόψεις του κάθε ενός είναι διαφορετικές.πραγματικα δε ξερω τι να κανω.ειμαι 43,170 ύψος 69 κιλά ποια:weights:

beefmeup
20-05-22, 15:58
μπορεις να παιρνεις κ τα δυο ανετα, το ενα δεν εχει σχεση με το αλλο.