PDA

Επιστροφή στο Forum : Διατροφή μόνο με συμπληρώματα κ ένα γεύμα



pikolo
21-09-07, 00:42
Παιδια ακουσα κατι πολυ κουλο σημερα..απο καποιον που εχει πολυ ωραιο σωμα...μου ειπε οτι δεν τρωει τιποτε αλλο εκτος απο συμπληρωματα....λεει οτι περνει ροφηματα και τρωει μονο ενα γευμα την μερα......μα ειναι δυνατον να ζεισ μονο απο ροφηματα??

gpol
21-09-07, 01:03
Αυτη ακριβως ειναι και η εννοια του συμπληρωνω ... Και εις ανωτερα :p

Duke-Nukem
21-09-07, 02:21
για ρώτα τον τυπά αν έχει συνδεδεμένο ενδοφλέβια ένα παγούρι πρωτείνη αντί για ορό. Μάλλον έχει σημαντικό πρόβλημα στον εγκέφαλο ο τύπος. Τα συμπληρόματα λόγω της υγρής τους φύσης δεν προκαλούν στον οργανισμό το αίσθημα του κορεσμού και χονέυονται μέσα σε 30 λεπτά το πολύ.

pikolo
21-09-07, 04:01
τι να πω?εγω παντως δεν μπορω να το κανω....με τιποτα....ειπαμε αλλα οχι και ετσι...

Antonio
21-09-07, 11:52
Υπάρχουν και χειρότερα...

Gasturb
21-09-07, 15:06
απο καποιον που εχει πολυ ωραιο σωμα...μου ειπε οτι δεν τρωει τιποτε αλλο εκτος απο συμπληρωματα....λεει οτι περνει ροφηματα και τρωει μονο ενα γευμα την μερα

Πολυ ωραίο σώμα μόνο από συμπληρώματα κ ένα κανονικό γεύμα?? Απίθανο μου ακούγετε αν είναι πράγματι αληθινό.

Gt

billys15
21-09-07, 15:48
απο καποιον που εχει πολυ ωραιο σωμα...μου ειπε οτι δεν τρωει τιποτε αλλο εκτος απο συμπληρωματα....λεει οτι περνει ροφηματα και τρωει μονο ενα γευμα την μερα

Πολυ ωραίο σώμα μόνο από συμπληρώματα κ ένα κανονικό γεύμα?? Απίθανο μου ακούγετε αν είναι πράγματι αληθινό.

Gt

Μηπως ο τυπος δεν παιρνει μονο συμπληρωματα αλλα και.....συμπληρωματα??? Αλλιως μου φαινεται πολυ περιεργο..

Gasturb
21-09-07, 15:58
Μηπως ο τυπος δεν παιρνει μονο συμπληρωματα αλλα και.....συμπληρωματα???

Σε αυτή την περίπτωση θα χρειαζόταν ακόμα περισσότερα γεύματα / θερμίδες

Gt

billys15
21-09-07, 16:05
Μηπως ο τυπος δεν παιρνει μονο συμπληρωματα αλλα και.....συμπληρωματα???

Σε αυτή την περίπτωση θα χρειαζόταν ακόμα περισσότερα γεύματα / θερμίδες

Gt

Εχεις δικιο,δεν το σκεφτηκα.

pikolo
23-09-07, 21:25
Τι να πω ρε guys...εκτος αν με δουλευε...παντως υποστηριζει οτι το food δεν κανει τιποτα...ξεροκεφαλος αλλα οτι και αν του λεω οταν συγκρινει τον εαυτο του με μενα....κερδιζει χαλαρα και ερχομαι τριτος και fool ιδρωμενος...

gpol
23-09-07, 21:33
Ας σου πει αναυτικα το <<προγραμμας διατροφης>> του μιας μερας να δουμε τι <<τρωει>>

billys15
23-09-07, 21:46
Ξεχασα να σας πω και το αλλο.Ειχα μιλησει προς τις αρχες καλοκαιριου με εναν απο το bb.com και μου ειπε κι αυτος οτι εδω και 2 και κατι χρονια πινει 7-8 ροφηματα τη μερα και προσθετει μεσα υδατανθρακες,μεταλλα και βιταμινες και ζει ετσι.Το ειχα πει και στον pikolo νομιζω και για να πω την αληθεια υποστηριζα τοτε οτι μπορει να ειναι δυνατον αυτο.Η ειρωνια ειναι οτι κι αυτος εχει κορυφαιο σωμα και κανει και χρηση στεροειδων.Τελικα πρεπει να μαθουμε τι γινεται στην πραγματικοτητα..

gpol
23-09-07, 21:53
Τι υδατανθρακα μπορεις να ριξεις μεσα σε τετοια υγρα γευματα?

billys15
23-09-07, 21:54
Τι υδατανθρακα μπορεις να ριξεις μεσα σε τετοια υγρα γευματα?

Δεν ξερω,απλα μου ειπε οτι προσθετε ολα τα απαραιτητα συστατικα μεσα.

Gasturb
23-09-07, 22:07
Τι υδατανθρακα μπορεις να ριξεις μεσα σε τετοια υγρα γευματα?

Μόνο σάκχαρα εκτός κ αν βάζει τα λαχανικά στο blender :P

Gt

gpol
23-09-07, 23:15
Αν ειναι ετσι, πολυ υγειηνη διατροφη κανει

pikolo
24-09-07, 00:35
ναι τωρα που το λες billy και απο εσενα το ειχα ακουσει επισεις..θα τον ρωτησω...δηλαδη γινεται αυτο που λεει ο billy?δεν σκοτωνειθς τα οργανα σου?το στομαχι πως αντεχει μονο με υγρα?

pikolo
24-09-07, 16:01
λοιπον τον ρωτησα και μου ειπε οτι κανει λεει φορτωμα το πρωι με υδατανθρακες (στα σεικ του)καθως και πρωτεινη(2 τετοια γευματα)μετα τρωει ενα κανονικο γευμα κοτοπουλο με ρυζι.μετα μεταπροπονιτικο σεικ και μετα ενα σεικ απο πρωτεινη ορου γαλακτος για τον υπνο...και λεει οτι δεν κανει ουτε γραμμωση ουτε ογκο και οτι αυτα ειναι βλακειες....απλα γυμναζεται λεει και ετσι δεν περνει και λοιπος...λεει.

Gasturb
24-09-07, 16:09
'Eίναι φοβερός, μπράβο' πες του ο Gasturb λέει

Gt

pikolo
24-09-07, 16:46
καλα σοβαρολογεις?αν πω οτι συμφωνειτε και μαζι του τοτε ποιος με σωνει....αν ειναι δυνατον....εγω δεν συμφωνω..

gpol
24-09-07, 17:22
Ειρωνικα το λεει :^^: :^^:

pikolo
24-09-07, 19:20
ε πες ετσι.....ο γραπτοε λογος ειναι δυσκολα κατανοητος ως προς την εκφραση του... :D

gpol
25-09-07, 02:55
Παντως συμβολευσε τον να παει να κανει καμια εξεταση σε ειδικο, μπας και τον εχει επηρασει αρνητικα αυτος ο τροπος διατροφης

Gasturb
25-09-07, 03:25
.. κ μετά για φέρτον λίγο στο forum

Gt

Duke-Nukem
25-09-07, 03:29
.. κ μετά για φέρτον λίγο στο forum

Gt

ΩX !

pikolo
25-09-07, 15:34
Θα τον συμβουλεψω και για αυτο αλλα εινηαι απο τους γνωστους ''ξερωλες'' και μη μου απτω.....you know..

Gasturb
25-09-07, 15:54
αλλα εινηαι απο τους γνωστους ''ξερωλες'' και μη μου απτω.....you know..

Aκόμα καλύτερα :army2:

Gt

pikolo
25-09-07, 15:58
ok το προβλεπω να γινεται μαχη εδω μεσα....καλα θα ναι.,.. :lol: