PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey Titans (Gold Touch Nutrition)



dinoscar
23-10-10, 12:55
Για σας

Εγώ παράγγειλα από ένα site εδώ στην Ελλάδα
Μια ελληνική εταίρα την ξέρατε????

GOLD TOUCH NUTRITION

ειναι ελληνική ????????????


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17068&stc=1&d=1287835904

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17069&d=1287834363 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17069&d=1287834363)

Την δοκιμάζω εδώ και 10 μέρες....διαλυτότητα super
Γεύση καλή....είναι πιο ελαφριά και πιο ξανθιά ......κακάο
Τα περιττώματα μου είναι θα έλεγα τα ίδια η και καλύτερα από αλλες πρωτεΐνες

Γενικά ειναι όπως μια πρωτεΐνη ....δεν βρικα διαφορα
Είναι 87% ,από γρήγορες προτεινες (isolate, hydrolyzed, concetrate)
Έχει και αλλά προϊόντα...δεν τα έχω πάρει.....

Άλλος την έχει δοκιμάσει ??? ...ίσος τα άλλα προϊόντα???

Εγώ την προτιμάω διότι έχει την πιο τίμια τιμή EVER

Titanium
23-10-10, 14:33
Παιδια η πρωτεινη ειναι μονο για τιτανιους σαν εμενα...μη την παρετε θα σας πεση βαρια.....:P:P:P
Βαλε κανενα πινακακι με διατροφικη αξια να δουμε.....:toast:

dinoscar
23-10-10, 14:37
exei τo online site

αλλα απαγορευται να πο πιο ειναι....

google it....
:toast:

Titanium
23-10-10, 14:41
exei τo online site

αλλα απαγορευται να πο πιο ειναι....

google it....
:toast:

Ε κανε μια αντιχραφη και ποσταρε το....Για να ειναι ολοκληρομενω και το τοπικ....

dinoscar
23-10-10, 14:46
αυτο....
:thumbup:

Titanium
23-10-10, 14:51
Πολυ καλη την βλεπω και σε υπερβολικα καλη τημη......:unsure:

dionisos
23-10-10, 15:04
76,6 % είναι βασικά! Τιμή που λέει;

Ramrod
23-10-10, 15:08
Απο που συμπέρανες ότι είναι ελληνική?

Polyneikos
23-10-10, 15:17
Eγω αυτο που είδα στο site είναι ότι υπαρχει καποιος διανομεας στην Ελλαδα,όπως και στο Dubai κτλ...Δεν λεει καπου συγκεκριμενα ότι εινια ελληνικη...

Eddie
23-10-10, 16:06
Στο facebook την γνωρισες???:P

dinoscar
24-10-10, 01:09
Ναι

Και μόλις μου είχε τελειώσει η δικιά μου...
Έτσι την αγόρασα χωρίς δεύτερη σκέψη....
39 ευρώ είναι οπως και στα αγγλικά τα site

Πλήρωσα ****** ευρώ με αντικαταβολή

Its good deal
:shock::rolf::bowdown:

beefmeup
24-10-10, 04:35
Τα περιττώματα μου είναι θα έλεγα τα ίδια η και καλύτερα από αλλες πρωτεΐνες


φιλε αυτο πως το εννοεις??:unsure:
απο γευση δλδ??

dinoscar
24-10-10, 11:56
Όταν καταναλώνεις πολλή πρωτεΐνη ....
Είναι κάπως ( να μην το πω αλλιώς και γίνω αηδία............)

Με αυτήν την μάρκα.....είναι νομίζω κανονικά...

Αυτό δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες

Χαχαχαχαχαχα

Και τελικά μάλλον ελληνική εταίρα είναι....

Γίνονται οι φόρμουλες στην Ελλάδα ......
Το γράφει και στα supplements facts

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ??????????????

Titanium
24-10-10, 14:54
φιλε αυτο πως το εννοεις??:unsure:
απο γευση δλδ??

:rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown:

Ramrod
24-10-10, 16:09
Όταν καταναλώνεις πολλή πρωτεΐνη ....
Είναι κάπως ( να μην το πω αλλιώς και γίνω αηδία............)

Με αυτήν την μάρκα.....είναι νομίζω κανονικά...

Αυτό δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες


Εγώ πάντως δεν έχω παρατηρήσει διαφορά, κανονικά μου φαίνονται είτε με πρωτεϊνη είτε χωρίς. Λες να είναι μουφες οι πρωτεϊνες που παίρνω? :unsure:


Και τελικά μάλλον ελληνική εταίρα είναι....

Γίνονται οι φόρμουλες στην Ελλάδα ......
Το γράφει και στα supplements facts

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ??????????????

Οχι...???

Ακόμα και αν είναι ελληνική, γιατί σου κάνει τόση εντυπωση?

Α επίσης ήθελα να σε ρωτήσω, στο πρώτο σου ποστ λες "πιο ξανθιά", τι εννοείς?

Τι γευση πήρες καιπως είναι περιπου? Συγκριτικά με ποιά είναι καλύτερη?

Zylo
24-10-10, 16:23
Όταν καταναλώνεις πολλή πρωτεΐνη ....
Είναι κάπως ( να μην το πω αλλιώς και γίνω αηδία............)

Με αυτήν την μάρκα.....είναι νομίζω κανονικά...

Αυτό δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες

Χαχαχαχαχαχα

Και τελικά μάλλον ελληνική εταίρα είναι....

Γίνονται οι φόρμουλες στην Ελλάδα ......
Το γράφει και στα supplements facts

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ??????????????

μηπως σε πειραζει η λακτοζη και αυτη ειναι σε λιγοτερη ποσοτητα?

beefmeup
24-10-10, 16:25
μαγκες μην "τσιμπατε".

dinoscar
24-10-10, 16:30
δεν το συνεχίζω.......οκ

είναι όπως ήτανε ...χαχαχαχ

σκατά την έκανα την κουβέντα......εγώ φταίω....

ο νοών νοητό ....
εμένα μερικές φορές ήτανε αλλιώς.......χαχαχ

..................

Ελληνική εταιρία άλλη πια είναι ?
.............................................................
Όταν λέω πιο ξανθιά εννοώ πιο light σοκολάτα
Σαν την reflex την micro έχει πιο λίγη σοκολάτα....

Πιο ελαφριά γεύση.....μάλλον το ποσοστό σοκολάτας είναι λιγότερο...άρα περισσότερο μίγμα πρωτεΐνης.

Και από ότι είδα στην εταιρία στο site χρησιμοποιεί volac πρωτεΐνες από Αγγλία

www.volac.com

Ότι δηλαδή η reflex και η maximuslces.

ProUser
13-12-10, 22:31
Τελικα ρε παιδια τι συμπερασμα βγαζουμε??? Γτ ψηνομαι να τιν παρω και εγω ... καιποιος που την εχει παρει να μου πει αν μετα τιν προπονηση νιωθει πιο ξεκουραστος και αν σε βοηθαει λιγο στις προπονησεις !!!??? καλα δν περιμενω θαυματα μια απλη πρωτεινη ειναι απλος απο τιμη σκιζει και αν κανει εστω και λιγο διαφορα αξιζει 39 ευρο ειναι αυτα .... αλλες φορες περνουμε πρωτεινες με 60-70 ευρο και σκατα :P
:weights::weights::weights::weights:

Ramrod
14-12-10, 01:09
Τελικα ρε παιδια τι συμπερασμα βγαζουμε??? Γτ ψηνομαι να τιν παρω και εγω ... καιποιος που την εχει παρει να μου πει αν μετα τιν προπονηση νιωθει πιο ξεκουραστος και αν σε βοηθαει λιγο στις προπονησεις !!!??? :

Ποιός σου είπε ότι με την πρωτεϊνη βγάζεις καλύτερες προπονήσεις και νιώθεις πιο ξεκούραστος μετά την προπό? Αλλα συμπληρώματα βοηθάνε σε αυτά και δεν έχουν να κάνουν με πρωτεϊνη...

Αμα σου γυάλισε πάρε την...τι έχεις να χάσεις? Δοκιμάζεις και αν δε σου αρέσει πας αλλού...

ProUser
14-12-10, 16:22
Ποιός σου είπε ότι με την πρωτεϊνη βγάζεις καλύτερες προπονήσεις και νιώθεις πιο ξεκούραστος μετά την προπό? Αλλα συμπληρώματα βοηθάνε σε αυτά και δεν έχουν να κάνουν με πρωτεϊνη...

Αμα σου γυάλισε πάρε την...τι έχεις να χάσεις? Δοκιμάζεις και αν δε σου αρέσει πας αλλού...
το ξερω....
Βασικα εννουσα σε περιουδους που δν τρως κλ πεφτεις σε αποδοση στις προπονησεις
αν αυτο σε βοηθαει καθολου σε αυτες τις περιοδους tcp κ αν βλεπεις διαφορα μετα απο μερικους μηνες χρησης....:bbbiceps:
.....εχω να χασω 39 ευρο.... χεχε...τσπ thanks αμα παρω θα γραψω τπτ reviews :turtle:

dinoscar
15-12-10, 12:25
Παντός εγώ παίδες την έχω αγοράσει 3 φορές από τότε που την πρώτο αγόρασα

Είναι απλά σούπερ πρωτινή από γεύση και διαλυτότητα.....και τα παιδία στο σίτε μου κάνανε και σούπερ δώρα ( βέβαια δεν αγόρασα μόνο την πρωτεΐνη)
πήρα και ένα
Metamorphosis
Και 1 amino liquid me 99% κολλαγόνο

ProUser
15-12-10, 12:29
Παντός εγώ παίδες την έχω αγοράσει 3 φορές από τότε που την πρώτο αγόρασα

Είναι απλά σούπερ πρωτινή από γεύση και διαλυτότητα.....και τα παιδία στο σίτε μου κάνανε και σούπερ δώρα ( βέβαια δεν αγόρασα μόνο την πρωτεΐνη)
πήρα και ένα
Metamorphosis
Και 1 amino liquid me 99% κολλαγόνο

ειδες καθολου διαφορα ολον αυτο το καιρο που την χρησημοποιεις???? παντως εμενα με επισες χαχαχαχαχ.... λεω να την παρω :P

Zylo
15-12-10, 20:35
ειδες καθολου διαφορα ολον αυτο το καιρο που την χρησημοποιεις???? παντως εμενα με επισες χαχαχαχαχ.... λεω να την παρω :P

μα τη διαφορα μπορει να δει κανεις απο την πρωτεινη σε πρωτεινη?????
ειναι σα να μου λες αν θα δω διαφορα αν φαω κοτοπουλο μιμικος και αν φαω κοτοπουλο ΑΡΤΑ.....

ProUser
15-12-10, 21:16
μα τη διαφορα μπορει να δει κανεις απο την πρωτεινη σε πρωτεινη?????
ειναι σα να μου λες αν θα δω διαφορα αν φαω κοτοπουλο μιμικος και αν φαω κοτοπουλο ΑΡΤΑ.....

Καλα φιλος αστο και εσυ απο τους καλους εισαι!!!! στειλε μου μερικες photo να δω τι εισαι για να καταλαβω!!!! :P

Zylo
15-12-10, 21:18
καλα οκ....δε λες να καταλαβεις ρε μαγκα μου οτι η πρωτεινη ειναι σα να τρως ενα γευμα παραπανω....δε σε φουσκωνει....δεν ειναι μαγικη σκονη για να σε φουσκωνει!!

arisfwtis
15-12-10, 21:20
οτι να ναι
πραγματικα ομως

Zylo
15-12-10, 21:22
οτι να ναι
πραγματικα ομως

για ποιον παει αυτο?:unsure:

arisfwtis
15-12-10, 21:23
για ποιον παει αυτο?:unsure:

οχι σε σενα ρε σ:green:

beefmeup
15-12-10, 21:26
παιδια please,μεινετε on topic,στην αξιολογηση της συγκεκριμενης πρωτεινης:thumbup:

κατα τα αλλα,η πρωτεινη ειναι οπως το φαγητο.ουτε φουσκωνει,ουτε τουμπανιαζει ουτε τπτ.

oldhiphop
16-12-10, 17:39
γινετε με αντικαταβολη απο εκεινο το καταστιμα?

ProUser
17-12-10, 01:00
το ξερω οτι ειμαι οφ τοπικ ....αλλα φιλος εχουν πεσει ολοι να με φανε... :P τσπ το αρχικο μου ερώτημα ηταν για την διαφορα που ειδε το παιδι που πηρε την titans whey και άρχισαν να μου λενε άσχετα πράγματα φιλοσοφίες χιχι ... :thumbup:

beefmeup
17-12-10, 01:02
καποια ποστ που δεν ειχαν σχεση με την αξιολογηση μεταφερθηκαν στην αλανα..

μεινετε στο θεμα,παιδια.

Polyneikos
17-12-10, 01:02
Θα μεταφερθουν όλα τα Οφ Τοπικ ποστς.Σεβαστείτε σας παρακαλω την ενότητα που αφορα την αξιολογηση των προιοντων,κριτικες και εμπειρίες.
Δεν βοηθαμε τους αναγνωστες με αυτα τα ποστς.

Polyneikos
17-12-10, 01:03
Ουπς,καποιοι πληκτρολογουσαν ταυτοχρονα:toast::toast:

sofos
30-12-10, 17:38
παιδια σε πιο καταστημα η εστω φαρμακειο της θεσσαλονικης μπορω να βρω τη συγκεκριμενη πρωτε'ι'νη?ξερει κανεις?

TEFAAtzis
30-12-10, 17:53
παιδια σε πιο καταστημα η εστω φαρμακειο της θεσσαλονικης μπορω να βρω τη συγκεκριμενη πρωτε'ι'νη?ξερει κανεις?

για Λαρισα ξερω μονο γιατι την εχει παρει ενας φιλος μου

oldhiphop
31-12-10, 23:35
κομπλε ειναι το προιον 10/10 διαλιτοτιτα και ωραια γευση!

sofos
01-01-11, 01:21
κομπλε ειναι το προιον 10/10 διαλιτοτιτα και ωραια γευση!

μια χαρα αμα το βρω κ πουθενα απο σαλονικα θα μαι χαρουμενος γιατι ειναι κ φτηνο κ παιζουν πολλες αφραγκιες,οταν εισαι φοιτητης :P

oldhiphop
01-01-11, 05:41
Τι ενοης αν το βρεις? με αντικαταβολη στο φερνουν παντου με ελτα...

καλη χρονια κιολας ;)

sofos
01-01-11, 17:32
Τι ενοης αν το βρεις? με αντικαταβολη στο φερνουν παντου με ελτα...

καλη χρονια κιολας ;)

καλη χρονια....ναι εγω εννοω αν τη βρω σε καποιο μαγαζι η φαρμακειο στη θεσσαλονικη,γιατι δε κανω παραγγελιες απ το ιντερνετ :)

pa_ntelis
08-01-11, 03:27
χρονια πολλα παιδια.
φιλε μου δεν υπαρχει σε καταστημα αυτη η πρωτεινη.μπορεις να την παραγγειλεις απο το ιντερνετ η και τηλεφωνικα.την προωθει μονο ο συγκεκριμενος ο οποιος θα σου δωσει πληροφοριες και να τον ρωτησεις οτι αποριες εχεις.

Polyneikos
08-01-11, 13:20
χρονια πολλα παιδια.
φιλε μου δεν υπαρχει σε καταστημα αυτη η πρωτεινη.μπορεις να την παραγγειλεις απο το ιντερνετ η και τηλεφωνικα.την προωθει μονο ο συγκεκριμενος ο οποιος θα σου δωσει πληροφοριες και να τον ρωτησεις οτι αποριες εχεις.

Strong first post :thumbup:

dinoscar
10-01-11, 11:35
Εγώ την αγόρασα η μάλλον μου την αγόρασε ένας φίλος από βόλο
Αλλά σίγουρα την έχω δι σε διαφημίσει στο ιντερνετ από Πάτρα και σίγουρα στην Κέρκυρα από τον κοστελετο....το είδα στο face book
Α ναι και ακόμα ένας στην Λάρισα.....

Αν κάνετε search στο ιντενετ θα τα δείτε όλα αυτά που σας λέω

ierapetra
22-01-11, 21:36
Πιστευω πως ειναι μαπα το καρπουζι παιδια ....... τζαβα λεφτα καλυτερα να βαλεις λιγα παρα πανω λεφτα να παρετε μια αλλη :toast: ...... νε μεν ειναι φτινη αλλα δν αξιζει ετσι πιστευω.... απο προσοπικη αποψη ;)

dinoscar
23-01-11, 00:36
Πιστευω πως ειναι μαπα το καρπουζι παιδια ....... τζαβα λεφτα καλυτερα να βαλεις λιγα παρα πανω λεφτα να παρετε μια αλλη :toast: ...... νε μεν ειναι φτινη αλλα δν αξιζει ετσι πιστευω.... απο προσοπικη αποψη ;)


Την έχεις δοκιμάσει?

Δηλαδή εσύ πια προτείνεις να πάρουμε?:bowdown::bowdown::bowdown:

Και σημαίνει φτηνή ....?:shock::shock::shock:
Όλες αυτές που έχουν στην Ελλάδα 60-70-80-90 ευρώ ( και που μας προτρέπεις εσύ να αγοράσουμε) στην Αγγλία έχουν από 40 μέχρι 45 ευρώ

Και αυτό γιατί εσύ ο καταναλωτής , ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ είσαι το 4-5-6 χέρι με αποτέλεσμα όλα τα χέρια να βγάζουν σε βάρος σου.......:bowdown::bowdown:

Αλλά σε αυτήν την ελληνική εταιρία ΕΣΥ ο καταναλωτής είσαι το 2 χέρι

Τόσο μυαλό χρειάζεται.....:bowdown::bowdown::bowdown:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ
Εγώ την χρησιμοποιώ κάθε μέρα και τα παιδία που την έχουν την εταιρία είναι φίλοι κολλητοί ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ:shock::shock::shock:

Και αντί να τους λέμε μπράβο.....κάτι τύποι σαν και σένα....προσπαθούν να ρίξουν λάσπη....
Αλλά και εσύ την δουλεία σου κανείς.....για πες μας για ποίον δουλεύεις?
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

ierapetra
23-01-11, 16:14
Την εχω χρησιμοποιησει και δν μου φανηκε πολυ καλη.... εγω 8α σου προτηνα τιν instant whey .... πολυ καλη τιμη και αξιζει και αν εχει και κανενα φιλαρακη μες στα πραματα τοτε εισαι οκ :thumbup:

Ramrod
23-01-11, 16:56
Ρε παιδιά, το θέμα είναι η αξιολόγηση του συμπληρώματος...
Μπαινετε και γράφετε "είναι μαπα παρτε άλλη" ή "είναι φοβερή, ελληνική εταιρεία, τα παιδιά που την φτιάχνουν είναι πολυ καλα παιδιά, φίλοι κλπ"...

Όλα αυτά τι μας νοιάζουν? Δε μπορείτε να γράψετε τα ουσιαστικά? Γευση, διαλυτότητα, πόσο ευπεπτη είναι κλπ? Το να γράφει ο ένας "είναι μάπα" και ο άλλος "είναι φοβερή" χωρίς επιχειρήματα δε βοηθάνε και πολυ...

ierapetra
23-01-11, 17:20
Εμενα σαν ποιοτητα δν μαρεσε..... αυτη ειναι η γνωμη μ ... τωρα αν ειναι φιλοι σου η αν ειναι καλα παιδια αυτοι π τη πουλανε δν με αφορα.... οταν 8ελουμε να χτησουμε μυεις χρειαζομασται μια καλη πρωτεινη κ ας ειναι και ακριβη καλυτερα να δωσουμε παραπανω λεφτα να ξερουμε οτι αξιζει παρα να δωσουμε λιγα ... και να μην ξερουμε τι περνουμε μονο απο το Onoma καταλαβενεις

Senereison
23-01-11, 17:25
Δηλαδή ρε φιλε πως την αξιόλογης μάπα την πείρες και δεν σε φούσκωσε για αυτό ? πέσμου για να καταλάβω

Senereison
23-01-11, 17:38
Αυτό που λες είναι εντελώς λάθος έστω και η γλουταμίνη που λες σε ξεκουράζει... με τόσες μικρές ποσότητες μην περιμένεις τίποτα και η γλουταμίνη προσωπικά είναι πεταμένα λεφτά ρωτα οποιον θες από εδώ μέσα και όσο για το να βλέπεις διαφορα δεν βλέπεις τίποτα
Eπειδή όμως είναι σε χαμηλή τιμή δεν σημαίνει ότι είναι μάπα πάρε τότε την ON και άμα σε κάνει τούμπανο γραψεμου είσαι καινούργιος και καταλαβαίνω απόλυτα....
Διάβασε καλύτερα το forum και μετά γράψε...

ierapetra
23-01-11, 17:45
Εδω στο φορουμ ειναι 2-3 που ξερουν πραγματικα ..... το οτι εσυ εχεις στιλει μερικα μηνυματακια δν σε κανει xpert

Senereison
23-01-11, 17:49
Ας απαντήσει κάποιος άλλος παιδιά η επιστήμη σηκώνει τα χεργια ψιλά:banghead::banghead::banghead::banghead:

Zylo
23-01-11, 17:51
Ας απαντήσει κάποιος άλλος παιδιά η επιστήμη σηκώνει τα χεργια ψιλά:banghead::banghead::banghead::banghead:

εχω ξανααπαντησει σε παρομοιο ατομο (για τις αποψεις εννοω) και δεν καταλαβαινε...ολοι να του λενε τι γινετε και αυτος το βιολι του...ασε τον τρελο στην τρελα του....τα νευρα τα δικα σου θα σπασουνε αν συνεχισεις.....ο titanium θυμαται την συζητηση που ειχα κανει με εναν τυπο :rolf:

COBRA_STYLE
23-01-11, 18:25
Εμενα σαν ποιοτητα δν μαρεσε..... αυτη ειναι η γνωμη μ ... τωρα αν ειναι φιλοι σου η αν ειναι καλα παιδια αυτοι π τη πουλανε δν με αφορα.... οταν 8ελουμε να χτησουμε μυεις χρειαζομασται μια καλη πρωτεινη κ ας ειναι και ακριβη καλυτερα να δωσουμε παραπανω λεφτα να ξερουμε οτι αξιζει παρα να δωσουμε λιγα ... και να μην ξερουμε τι περνουμε μονο απο το Onoma καταλαβενεις
απλα ελεος φιλε...

ierapetra
23-01-11, 18:29
Ο κα8ενας λεει την γνωμη του οπως αυτος πιστευει.... και δν με αφορα το τιν πιστευετε εσεις για μενα τελος ειναι φορουμ και λεμε τιν γμωμη μας.... μερικοι εδω μεσα εχουν συμφερουντα και λενε για καποια προιοντα πως ειναι καλα.... πηραν τιν titans whey τιν δοκιμασα.. και ειναι μαπα αυτο εχω μονο να πω..... αν σας αρεσει η γνωμη μ εχει καλος αν παλι οχι... δν με νοιαζει κα8ολου:weights:

Titanium
23-01-11, 18:31
εχω ξανααπαντησει σε παρομοιο ατομο (για τις αποψεις εννοω) και δεν καταλαβαινε...ολοι να του λενε τι γινετε και αυτος το βιολι του...ασε τον τρελο στην τρελα του....τα νευρα τα δικα σου θα σπασουνε αν συνεχισεις.....ο titanium θυμαται την συζητηση που ειχα κανει με εναν τυπο :rolf:

Εσυ βγες απο αυτο το τοπικ γιατι θα εχουμε παλυ τα ιδια:P:green:

giannis64
23-01-11, 18:36
ierapetra (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=7454) θα σε παρακαλουσα να μην σβηνεις τα ποστ σου μιας και μετα μενουν ξεκρεμαστα τα ποστ των μελων που απαντουν σε σενα.

COBRA_STYLE
23-01-11, 18:37
Εσυ βγες απο αυτο το τοπικ γιατι θα εχουμε παλυ τα ιδια:P:green:
εχει φαει μπαν ρε:turtle:

Polyneikos
23-01-11, 19:01
ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ
Εγώ την χρησιμοποιώ κάθε μέρα και τα παιδία που την έχουν την εταιρία είναι φίλοι κολλητοί ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ:shock::shock::shock:

Και αντί να τους λέμε μπράβο.....κάτι τύποι σαν και σένα....προσπαθούν να ρίξουν λάσπη....
Αλλά και εσύ την δουλεία σου κανείς.....για πες μας για ποίον δουλεύεις?
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Βρε συ Ντινο εσυ θα μας τρελλανεις,με όλο το συμπαθειο....
Στην αρχη μας λες ότι εισαι απλα ενας πελατης της εταιρίας και γουσταρεις τα προιοντα τους.
Κατοπιν από καποια ανεπαλληλα ποστςς αρκετα υποστηρικτικα προς την εταιρια και σχεδον αποκλειστικα μονο στα προιοντα αυτα , ανακαλυπτεται ότι εισαι εσυ ο ίδιος στην εταιρια και όταν σε ρωτησε και ο Σαβατζ πως αυτη η συμπτωση κοινων χαρακτηριστικων με τον ιδιοκτητη του λογαριασμου του facebook της Gold Touch Nutrition,δεν εχεις να απαντησεις κατι και εξαφανίζεσαι...


εε καλα τωρα.δεν εισαι και ο πιο αντικειμενικος ανθρωπος της γης.
εδω στο facebook εχεις φωτο προφιλ με το logo της "gold touch nutrition" και διπλα ολα τα προιοντα της.


Ναι έχω και την εταιρία και 4-5 εκατομμύρια στην τράπεζα να κάθονται

Αλλά γουστάρω να κάθομαι στα φορουμ να γράφω και να προμοταρο πρωτεΐνες


Είσαι ο δεύτερος που μου το λέει ότι έχω σχέση με την εταιρία....


Καιρός λοιπόν να τα τους πάρω τηλεφωνώ.....να ζητήσω μερίδιο......

Μάλλον όμως πρέπει να είμαι ο μοναδικός που δεν τ ο έχω κάνει
Διότι όλοι εδώ εσείς από κάπου τα παίρνεται με αποτέλεσμα...αν γίνει ντόρος για κάτι από το οποίο δεν τα παίρνεται.....

Να το χτυπάτε.....


Επειδή εγώ είπα μια καλή κουβέντα......για ένα προϊόν.........

Όλοι οι άλλοι εδώ στην Ελλάδα που πουλάνε διπλάσια τιμή και τριπλάσια....????????? που γράφουν στο σιτε....

Και τα προμοταρουν......δεν είδα να γράφετε καμία κακή κουβέντα......


Αλλά τη σχέση έχουν όλα αυτά.......στην αλάνα...........


ωπα ωπα ωπα..για κατσε γιατι εσυ θα μας τρελανεις...
εχεις η δεν εχεις στο facebook ως φωτο προφιλ το logo Gold Touch nutrition και απο διπλα ολα της τα προιοντα?ναι η οχι?
γραφεις καθε 3 και λιγο στο facebook για τα προιοντα της και για προσφορες της εν λογω εταιριας,ναι η οχι?
γιατι το κανεις?επειδη αγαπας την εταιρια???οχι δα.

προφανως γιατι εισαι εισαγωγεας/αντιπροσωπος η οτιδηποτε αλλο της εν λογω εταιριας.μην μας λες ομως οτι δεν εχεις σχεση με την εταιρια.
οκ καλα κανεις,το συμφερον σου κοιτας,αλλα εγω και τα αλλα μελη του φορουμ δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να τρωμε κουτοχορτο.

Υγ.τωρα για τα αλλα που λες αφενος δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που λεω και αφετερου μη με βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους.φυσικα και υπαρχουν και καποιοι ανθρωποι που προμοταρουν τα "δικα τους" συμπληρωματα τα οποια εμπορευονται και ενδεχομενως μας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες,αλλα εγω ουτε μαγαζι εχω,ουτε εταιρια. ψαξε το οσο θες.οποτε δεν εχω κανενα συμφερον.

ισα ισα που οταν ειχα θαψει καποια συμπληρωματα,τα ποστ μου ειτε σβηστηκαν ειτε με εβγαλαν τρελο ειτε κακοπιστο κομπλεξικο κτλ (αλλο που η ιστορια με δικαιωσε και εξακολουθει να με δικαιωνει,αλλα ας μην ξυνουμε πληγες).


Ειλικρινά σου μιλάω δεν είμαι εγώ....

Την είδα όμως στο face book όπως λες...από διαφήμιση ένα μαγαζί online
Και την αγόρασα....και φυσικά το έψαξα...πριν την αγορασω.....
Όσος για το άλλο ....πάω πάσο.....και συγγνώμη κιόλας....αν σ ε πρόσβαλα...δεν είχα τέτοια διάθεση....αλλά πολλοί εδώ μέσα να πεις κάτι κακό για κάποιο συμπλήρωμα πάνε ν σ ε βγάλουν τρελό...

Όπως πχ είχα πει για το γερανιο ότι είναι ντοπα....και πήγαν να με φανέ...

Anyway….

Και για να μην είμαστε οφ τοπικ.......αν την δοκίμασε κανένας ας μας πει γνώμη...γιατί είναι το επόμενο που θα αγοράσω....


δεν εισαι εσυ???

ε τοτε γιατι οταν πληκτρολογω στο facebook το mail σου (αυτο που ΕΣΥ εχεις βαλει κατω απο τη φωτο προφιλ σου εδω στο φορουμ) βγαζει εναν Κων/νο Φουλια με φωτο προφιλ στο facebook αυτο που λεω(logo gold touch touch nutrition κτλ) ???

μηπως αυτος ο φουλιας σου εχει κλεψει το mail???καημενο παιδι,σου εκλεψαν το mail (και προφανως και τον κωδικο σου για να μπορει να επιβεβαιωσει το προφιλ που εφτιαξε στο facebook)....

o καλος θειος savage ομως ανακαλυψε τους κακους hackers....:rolf:

ε ρε βρεγμενη σανιδα....


Μετα από μια εβδομαδα ,δεκα ημερες το πολυ και όταν μπαινει ενα μελος και λεει την αποψη του,μονος σου λες για τους επιστημονες της εταιριας ,οι οποιοι είναι κολλητοι σου....Τελικα τι συμβαινει;Ετσι απο περιεργεια...
Γνωριστηκατε τόσο προσφατα και γίνατε κολλητοι;
Δικαιωμα σου να σπρωχνεις την εταιρια σου εστω και με αυτον τον τρόπο αλλα βρε αδερφε μην υποτιμας την νοημοσύνη μας.:thumbup::toast:
Υ.γ. Γενικα δοκιμαζω ότι καινουργιο,φθηνο βγαίνει στην αγορα,όπως δεν εχω διστασει να δοκιμασω την Ηρακλης για να εχω μια αποψη ή την Warriolab που είναι φθηνη αν και αρκετοι εδω μεσα την κατακρίνουν.
Καποια στιγμη θα το κανω και με αυτην την εταιρία αλλα αυτος ο τρόπος πλασαρισματος ,εμενα προσωπικα,με απωθει και ειναι ο λογος που δεν εχω δοκιμασει ακομα.

dhmhtrhs
23-01-11, 20:09
Ο κα8ενας λεει την γνωμη του οπως αυτος πιστευει.... και δν με αφορα το τιν πιστευετε εσεις για μενα τελος ειναι φορουμ και λεμε τιν γμωμη μας.... μερικοι εδω μεσα εχουν συμφερουντα και λενε για καποια προιοντα πως ειναι καλα.... πηραν τιν titans whey τιν δοκιμασα.. και ειναι μαπα αυτο εχω μονο να πω..... αν σας αρεσει η γνωμη μ εχει καλος αν παλι οχι... δν με νοιαζει κα8ολου:weights:

σ αυτο το θεμα δεν μετρανε οι γνωμες αλλα οι γνωσεις.. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗ!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΕΥΣΗΣ,ΤΙΜΗΣ,ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑΣ!!!

ο,τι διαφορα καταλαβεις στους μυς σου με ενα scoop πρωτεινης την ιδια διαφορα θα καταλαβεις με 100γρ.στηθους κοτοπουλου...

Ramrod
23-01-11, 22:55
σ αυτο το θεμα δεν μετρανε οι γνωμες αλλα οι γνωσεις.. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗ!!

Ακριβώς. Χιλιάδες φορές εχει ειπωθει! Είναι σα να λες, ποια κοτόπουλα θα σε φουσκώσουν περισσότερο, τα μιμίκος ή τα πίνδος? Ακούγεται κάπως γελοίο...


ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΕΥΣΗΣ,ΤΙΜΗΣ,ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑΣ!!!

Αυτό! Μαλώνετε τόση ώρα και ο ένα ς λέει η πρωτεϊνη είναι φοβερή, ο άλλος είναι μάπα. Κανείς δεν επιχειρηματολογεί όμως...

Τι σας άρεσε ή τι δε σας άρεσε?

tommygunz
24-01-11, 00:17
Μου έχει κάνει τόσο κακή εντύπωση η εν λόγω εταιρεία με την τόσο κακοστημένη διαφήμισή της μέσω του dinoscar, που και να ψηνόμουν πιο πριν να αγοράσω κάτι τώρα δεν παίζει με τίποτα. Δεν ξέρω, μπορεί τα προϊόντα της να είναι οκ, αλλά με αυτό τον τρόπο που προσπαθεί να πλασαριστεί κάνει πολύ άσχημη εντύπωση, μα πάρα πολύ άσχημη...

ierapetra
24-01-11, 01:10
ντινο,την παλευεις?

ο ανθρωπος εγραψε την γνωμη του κ μεχρι εκει.
το οτι δεν την γουσταρει η δεν του κανει ειναι δικαιωμα του.

κ μου γραφεις οτι ειναι "κολλητοι σου κ επιστημονες"τα παλικαρια που την φτιαχουν κλπ,κλπ.
ξερεις που τους εχω γραμμενους τους επιστημονες κολλητους ετσι?
γιατι να τους πουμε μπραβο ρε,τους ξεραμε κ απο χθες η τα πιναμε μαζι?

κ οχι μονο αυτο,αλλα προσβαλεις κ τον αλλο,οτι δουλευει για εταιριες κλπ,αλλα εσυ εισαι τοσο γκεη φιλε(μα ποσο τελικα?),που δεν εχεις παραδεχτει μετα απο τοσα ποστ οτι εχεις σχεση με την εταιρια.
+1:thumbup:


ετσι ειναι ρεε φιλε.... ο κα8ενας λεει τιν γνωμη του και αν 8ελουμε το πιστευουμε.... αν παλλι οχι εχει καλος :P

Titanium
24-01-11, 01:35
Μου έχει κάνει τόσο κακή εντύπωση η εν λόγω εταιρεία με την τόσο κακοστημένη διαφήμισή της μέσω του dinoscar, που και να ψηνόμουν πιο πριν να αγοράσω κάτι τώρα δεν παίζει με τίποτα. Δεν ξέρω, μπορεί τα προϊόντα της να είναι οκ, αλλά με αυτό τον τρόπο που προσπαθεί να πλασαριστεί κάνει πολύ άσχημη εντύπωση, μα πάρα πολύ άσχημη...

:thumbup::thumbup::thumbup::toast:

dinoscar
24-01-11, 11:37
Εγώ πολυνεικε να βοηθήσω ήθελα....κάτι φίλους μου....οπός και το κάνω όπου μπορώ.....
Μάλλον λόγο απειρίας στα φόρουμ τα σκάτωσα.....
Anyhow…….

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Το γεγονός ότι ι διαλυτότητας και η γεύση τις είναι εφάμιλλη με οποιαδήποτε άλλη είναι γεγονός το οποίο δεν μπορεί να αλλάξει


**** Εγινε παρεμβαση στο ποστ σου και μεταφερθηκε ενα μερος του μαζι με καποια αλλα ποστς στην Αλανα με τα Χαλίκια (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=313191#post313191)καθως δεν αφορουσαν την αξιολογηση του συμπληρωματος.Edit by Μοds Team ****

oldhiphop
24-01-11, 17:59
παιδια χωρις να εχω καμια σχεση με αυτην την εταιρια και εφοσον την εχω παρει ιδη μια φορα μπορω να πω πως διαλυτοτητα και γευση ειναι πραγματικα απιστευτη. ειδικα γευση.

Panosss
25-01-11, 23:11
Θα πω και εγώ την άποψή μου για την εν λόγω πρωτείνη.
Την χρησιμοποιώ εδώ και 10 ημέρες.
Διαλυτότητα και γεύση είναι απλά super.
τώρα αν η ποιότητά της σε σύγκριση με άλλες, διαφέρει δεν το γνωρίζω αλλά αν τα συστατικά που λέει οτι έχει ισχύουν και σε συνδυασμό με την απίστευτη γεύση (σα να πίνεις milko) και την διαλυτότητα (+ την πολύ καλή τιμή) εμένα που κάνει και μου παρακάνει

sofos
29-01-11, 19:49
μαγκες εγω την αγορασα χθες πολυ καλη διαλυτοτητα κ γευση,απλα μ εκανε εντυπωση που χει κατι σαν ασημενια χρυσοσκονη πανω....απορω τι μπορει να ναι αυτο.....

Titanium
29-01-11, 19:54
μαγκες εγω την αγορασα χθες πολυ καλη διαλυτοτητα κ γευση,απλα μ εκανε εντυπωση που χει κατι σαν ασημενια χρυσοσκονη πανω....απορω τι μπορει να ναι αυτο.....

Ζαχαρη μηπος:green:

sofos
29-01-11, 19:55
Ζαχαρη μηπος:green:

τοτε θα χει αρκετη γιατι στο φως οταν την κουνας γυαλιζει λολ πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε σκονη.... :(

Titanium
29-01-11, 19:58
τοτε θα χει αρκετη γιατι στο φως οταν την κουνας γυαλιζει λολ πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε σκονη.... :(

Κοίτα..Κρεατινη αποκλειεται να ειναι τοσο πολυ....Οποτε για ζαχαρη ή στην καλητερη δεξτροζη το κοβω αλλα δεν βαζω και το χερι στη φωτια...υποθεσεις κανουμε:green:

sofos
29-01-11, 20:01
Κοίτα..Κρεατινη αποκλειεται να ειναι τοσο πολυ....Οποτε για ζαχαρη ή στην καλητερη δεξτροζη το κοβω αλλα δεν βαζω και το χερι στη φωτια...υποθεσεις κανουμε:green:

ας ειναι αυτα τπτ αλλο να μην ειναι κ εχουμε προβληματα υγειας χαχαχαχα,γιατι πολλα τελευταια γινονται με τις πρωτεινες......παντως φρουκτοζη γραφει οτι εχει...

ierapetra
29-01-11, 21:31
μαγκες εγω την αγορασα χθες πολυ καλη διαλυτοτητα κ γευση,απλα μ εκανε εντυπωση που χει κατι σαν ασημενια χρυσοσκονη πανω....απορω τι μπορει να ναι αυτο.....
Ειναι η πολυ καλη ποιοτητα που λεω και παραπανω :P χαχαχαχ

Polyneikos
29-01-11, 22:30
μαγκες εγω την αγορασα χθες πολυ καλη διαλυτοτητα κ γευση,απλα μ εκανε εντυπωση που χει κατι σαν ασημενια χρυσοσκονη πανω....απορω τι μπορει να ναι αυτο.....

Δεν τους παίρνεις κανα τηλεφωνο;;)

sofos
30-01-11, 00:01
Ειναι η πολυ καλη ποιοτητα που λεω και παραπανω :P χαχαχαχ

γιατι εσυ την αγορασες κ ηταν κ σε σενα ετσι?

ierapetra
30-01-11, 00:21
γιατι εσυ την αγορασες κ ηταν κ σε σενα ετσι?
εμ λιγο... και ακου και το αλλο ... οσο τελεινε δλδ οσο πλισιαζα στο τελος του κουβα αρχισε να αλαζει λιγο η γευση του ..... τυχαιο??:toast:

sofos
30-01-11, 00:23
εμ λιγο... και ακου και το αλλο ... οσο τελεινε δλδ οσο πλισιαζα στο τελος του κουβα αρχισε να αλαζει λιγο η γευση του ..... τυχαιο??:toast:

γιατι γινοταν αυτο? :shock::shock:

ierapetra
30-01-11, 00:25
Ε μαλλον εβαλαν απο πανω λιγο καλη πρωτεινη και το αλλο ....σκατα με το συμπαθιο ... ποιος ξερει τι εχει μεσα...

ierapetra
30-01-11, 00:27
τιν ιδια διαλυτοτητα με το nesquik εχει ..... μην σας πω το nesquik εχει καλυτερη:P

sofos
30-01-11, 00:27
Ε μαλλον εβαλαν απο πανω λιγο καλη πρωτεινη και το αλλο ....σκατα με το συμπαθιο ... ποιος ξερει τι εχει μεσα...

να σου πω την αληθεια και μενα μ κανει εντυπωση η γευση της δεν ειναι ακριβως σοκολατα και ειναι ακομα στην αρχη......πφφφφ απο δω κ επειτα απο πρωτεινες μονο reflex και gaspari για μενα....

ierapetra
30-01-11, 00:30
.....:και εγω το ιδιο ειχα... πωπω φιλε και εσυ δικος μ εισαι reflexx και τα μυαλα στα καγκελα....:toast:

sofos
30-01-11, 00:32
.....:και εγω το ιδιο ειχα... πωπω φιλε και εσυ δικος μ εισαι reflexx και τα μυαλα στα καγκελα....:toast:

reflex,αλλα ποτε sci mentor ειχα χειροτερα προβληματα γιατι με την δευτερη κ πονο στο συκωτι....αλλα την εκοψα μεσα σε 5 μερες κ την πεταξα διοτι μ ενα σκουπ κατουρουσα απ το πρωι μεχρι το βραδυ.....

ierapetra
30-01-11, 00:34
+ 1 στο Sofo.....

apolitosmakis
30-01-11, 22:42
ρε παιδια τωρα βασικα αυτην ειναι ελλινικη???


γιατι αν ειναι σαν του ηρακλη να μου λειπετε......

apolitosmakis
30-01-11, 23:39
μαγκες εγω την αγορασα χθες πολυ καλη διαλυτοτητα κ γευση,απλα μ εκανε εντυπωση που χει κατι σαν ασημενια χρυσοσκονη πανω....απορω τι μπορει να ναι αυτο.....

Γυαλίζει δηλαδή οπός κουνάς το μπουκάλι μέσα ?????
Το ασημένια χρυσόσκονη ( επιδη δεν γίνετε αυτό να υποθέσω ότι γυαλίζει κάτι κόκκους μέσα στην πρωτεΐνη….)


εμ λιγο... και ακου και το αλλο ... οσο τελεινε δλδ οσο πλισιαζα στο τελος του κουβα αρχισε να αλαζει λιγο η γευση του ..... τυχαιο??:toast:

ρε φιλέ...αυτό πώς γίνετε????????????????????

Και να θες να γινει ρε άνθρωπε αυτό απλά δεν γίνετε…
Με την μεταφορά που ήρθε σε σένα θα είχε κουνηθεί το προϊόν…. και θα είχε ανακατευτεί….. ΑΣΕ από το εργοστάσιο …σε παλέτες ξέρω και εγώ που άλλου
Καλά εσύ δεν πιάνεσαι έχεις εμπάθεια…..
…………………………………………………………………………………………………………………………………..
Έμενα με προβληματίζει άλλο γιατί είναι τόσο φτηνή…. μήπως είναι 50%

Στο κουτί τι λέει??????????

jimmy007
31-01-11, 01:33
reflex,αλλα ποτε sci mentor ειχα χειροτερα προβληματα γιατι με την δευτερη κ πονο στο συκωτι....αλλα την εκοψα μεσα σε 5 μερες κ την πεταξα διοτι μ ενα σκουπ κατουρουσα απ το πρωι μεχρι το βραδυ.....

Γιατί δεν μου την έδινες σε εμένα αντί να την πετάξεις???:shock::shock::shock:
Ποια πήρες?
Κουφό πάντως μου ακούγεται αυτό γιατί είναι πολύ αξιόπιστη εταιρεία και έχω δοκιμάσει όλες τις πρωτείνες της σχεδόν(μερικές 2-3 scoop) και δεν μου δημιουργήθηκε ποτέ πρόβλημα...
Μήπως έπινες πολύ νερό?

Senereison
31-01-11, 01:44
Και ο σοφός και ο άλλος έχουνε κάνει πηγαδάκι και ξεφτιλίζουνε εντελώς όμως την πρωτεΐνη καταρχάς η πρωτεΐνη δεν γίνετε να αλλάξει γεύση και δεν γυαλίζει γίνεστε τόσο επιθετική προς το προϊόν και τόσο.... να μην σας χαρακτηρίσω ..ταυτόχρονα. ,και σας παρακαλώ κόψτε το ειρωνικό υφάκι αν δεν σου αρέσει η συγκεκριμένη μην το γραφεις 300 φορες το έγραψες 1 - 2 τέλος όσο πάτε το χοντραίνετε το πράγμα...:cursing:

apolitosmakis
31-01-11, 01:58
Και ο σοφός και ο άλλος έχουνε κάνει πηγαδάκι και ξεφτιλίζουνε εντελώς όμως την πρωτεΐνη καταρχάς η πρωτεΐνη δεν γίνετε να αλλάξει γεύση και δεν γυαλίζει γίνεστε τόσο επιθετική προς το προϊόν και τόσο.... να μην σας χαρακτηρίσω ..ταυτόχρονα. ,και σας παρακαλώ κόψτε το ειρωνικό υφάκι αν δεν σου αρέσει η συγκεκριμένη μην το γραφεις 300 φορες το έγραψες 1 - 2 τέλος όσο πάτε το χοντραίνετε το πράγμα...:cursing:



O ierapetras….έχει τρομερή εμπάθεια με το προϊόν λες και του κλέβει το μεροκάματο…
( μάλλον αλήθεια είναι)
και γραφεί μόνιμος για την instant whey....αυτήν που περιέχει πρωτεΐνη σιταριού και το πουλανε σαν χρυσό…..


Και είπα μακάκια πριν ….την διάβασα… είναι 87% προτειν blend ( άντε πάλι και αυτοί με blend)
Τουλάχιστον δεν έχουν σιτάρι σόγια και καζεινη…. πάλι καλά….

Μου την δινουν τα blend μα την παναγία…..

και παρεμπίπτοντος η εταιρία έχει και γάμο τα σιτε…. αν και δεν μου φαίνετε για ελληνικό το σιτε…..


δηλαδή αυτά που έλεγε ο άλλος για τα χρυσά και γυαλιστερά δεν παίζει ?

την έχει αγοράσει κανένας μωρέ πραγματικά….??????????

sofos
31-01-11, 02:00
εγω την εχω αγορασει κ εχει καλη γευση κ διαλυτοτητα,απλα εχει κ κατι σα χρησοσκονη ασημενια κ γυαλιζει,αν θελετε βαζω κ φωτο τι να σας πω,παντως απο γευση καλη παραξενη σοκολατα γλυκια ομως κ πολυ καλη διαλυτοτητα

sofos
31-01-11, 02:01
Γιατί δεν μου την έδινες σε εμένα αντί να την πετάξεις???:shock::shock::shock:
Ποια πήρες?
Κουφό πάντως μου ακούγεται αυτό γιατί είναι πολύ αξιόπιστη εταιρεία και έχω δοκιμάσει όλες τις πρωτείνες της σχεδόν(μερικές 2-3 scoop) και δεν μου δημιουργήθηκε ποτέ πρόβλημα...
Μήπως έπινες πολύ νερό?

το twister πηρα της sci mentor κ μ εκανε να πινω 4 μπουκαλια νερο τη μερα κ να κατουραω σα τρελος ολη μερα λολ

apolitosmakis
31-01-11, 02:03
Άμα γουστάρεις και δεν σου κάνει κόπο ρε φιλέ……

Ανέβασε μια Φώτο….ν α την δούμε ….

Γιατί τα 39 ευρώ είναι λίγα…. και ψήνομαι να την Παρώ

apolitosmakis
31-01-11, 02:04
το twister πηρα της sci mentor κ μ εκανε να πινω 4 μπουκαλια νερο τη μερα κ να κατουραω σα τρελος ολη μερα λολ

και σε πονουσε το σηκοτι??????????/


μιποσ ειτανε απο κατι αλλο?

sofos
31-01-11, 02:07
και σε πονουσε το σηκοτι??????????/


μιποσ ειτανε απο κατι αλλο?

αν εννοεις αναβολικα κ προορμονες οχι δεν εχω παρει απ αυτα ακομη ;) κ εκεινη την περιοδο επερνα μονο αυτη την πρωτεινη

COBRA_STYLE
31-01-11, 02:09
αν εννοεις αναβολικα κ προορμονες οχι δεν εχω παρει απ αυτα ακομη ;) κ εκεινη την περιοδο επερνα μονο αυτη την πρωτεινη
επρεπε να κανεις εξετασεις

sofos
31-01-11, 02:11
επρεπε να κανεις εξετασεις

εκανα μετα απο ενα μηνα κ δοξα το θεο δεν ειχα τπτ,αλλα την πεταξα μεσα σε 5 μερες γιατι ειχα βαρεθει να πηγαινω ολο τουαλετα για κατουρημα χααχχαχ

apolitosmakis
31-01-11, 02:11
θα βγαλεισ καμια φοτο σημερα με την τιτανς????:shock::shock::shock::shock:

να παρουμε ματι

η παω για νανι??????
εχο να κανο και σεχ......με περιμενουν....ελα σου λεο....ελα.....

χαχαχα

χορισ πλακα.....να περιμενο?????

sofos
31-01-11, 02:13
θα βγαλεισ καμια φοτο σημερα με την τιτανς????:shock::shock::shock::shock:

να παρουμε ματι

η παω για νανι??????
εχο να κανο και σεχ......με περιμενουν....ελα σου λεο....ελα.....

χαχαχα

χορισ πλακα.....να περιμενο?????

αυριο το πρωι θα βγαλω κ θα την ανεβασω τωρα θα παω για υπνο κ γω

jimmy007
31-01-11, 02:14
το twister πηρα της sci mentor κ μ εκανε να πινω 4 μπουκαλια νερο τη μερα κ να κατουραω σα τρελος ολη μερα λολ

Αυτό δεν είναι απλή πρωτείνη. Είναι φόρμουλα μεταπροπονητικού ροφήματος με πρωτείνη ορού γάλακτος,δεξτρόζη-μαλτοδεξτρίνη και μονουδρική κρεατίνη. Μάλλον λόγω της κρεατίνης έπινες παραπάνω νερό.
Μην λέμε και ότι θέλουμε...

apolitosmakis
31-01-11, 02:16
Αυτό δεν είναι απλή πρωτείνη. Είναι φόρμουλα μεταπροπονητικού ροφήματος με πρωτείνη ορού γάλακτος,δεξτρόζη-μαλτοδεξτρίνη και μονουδρική κρεατίνη. Μάλλον λόγω της κρεατίνης έπινες παραπάνω νερό.
Μην λέμε και ότι θέλουμε...


+142315326543

λαθος μου........και εγο νομιζα οτι ειναι απλη προτειν.....
ειναι τελικα φορμουλα???????? ε???

sofos
31-01-11, 02:16
Αυτό δεν είναι απλή πρωτείνη. Είναι φόρμουλα μεταπροπονητικού ροφήματος με πρωτείνη ορού γάλακτος,δεξτρόζη-μαλτοδεξτρίνη και μονουδρική κρεατίνη. Μάλλον λόγω της κρεατίνης έπινες παραπάνω νερό.
Μην λέμε και ότι θέλουμε...

κ αλλα εχει μεσα κ χρωμιο κ αλλα ;) κατι απ αυτο ηταν μαπε,τεσπ πολλοι εδω μεσα προωθουν εταιριες κ εχουν κερδος κ λενε μονο καλα λογια,εγω εχω μαθει να λεω την αληθεια αν θες πηγαινε παρτην τι να σου πω

apolitosmakis
31-01-11, 02:18
παντος αν τη εχει αγορασει κανενας την τιτανς να την βγαλει μια φοτο να την δουμε....

να δουμε την ασιμενεια χρυσοσκονη ...............χαχαχαχαχαχαχ καλο ε?

sofos
31-01-11, 02:20
παντος αν τη εχει αγορασει κανενας την τιτανς να την βγαλει μια φοτο να την δουμε....

να δουμε την ασιμενεια χρυσοσκονη ...............χαχαχαχαχαχαχ καλο ε?

μην αγχωνεσαι θα την δεις αυριο ;)

ierapetra
31-01-11, 13:39
Ολα γινοντα φιλε απλα δν αξιζει ουτε τα λιγα λεφτα που κανει... με λιγα λογια.. :thumbup:

dinoscar
31-01-11, 14:31
Και ο σοφός και ο άλλος έχουνε κάνει πηγαδάκι και ξεφτιλίζουνε εντελώς όμως την πρωτεΐνη καταρχάς η πρωτεΐνη δεν γίνετε να αλλάξει γεύση και δεν γυαλίζει γίνεστε τόσο επιθετική προς το προϊόν και τόσο.... να μην σας χαρακτηρίσω ..ταυτόχρονα. ,και σας παρακαλώ κόψτε το ειρωνικό υφάκι αν δεν σου αρέσει η συγκεκριμένη μην το γραφεις 300 φορες το έγραψες 1 - 2 τέλος όσο πάτε το χοντραίνετε το πράγμα...:cursing:

+1

------------------------------------------------------------------------------
ierapetra.....

Ρε συ άνθρωπε ....χαλάρωσε...οκ....
Το είπες μια φορά...δεν σου άρεσε οκ....σε άλλους 10 άρεσε....ξεκολλά....

Καταλάβαμε δουλεύεις για μια χ εταίρα....
Οκ

Εμενα μου αρεσε πχ.....
τι να κανουμε δηλαδη....?

ierapetra
31-01-11, 15:56
Εγω την αλη8εια λεω φιλος ... δν το κανω για καποιο σκοπο σε αντι8εση με εσενα.....που λες δν εχω κανενα κερδος ουτε κατι να χασω...... απλα μαπαααααααααΑΑΑΑΑΑ !!!!! Οσοι την παρουν 8α το καταλαβουν πολυ γρηγορα

dinoscar
31-01-11, 16:04
Οκ...έχει και πυρηνικά μέσα μάγκες...οποίος την πάρει θα γίνει πλούσιος πουλώντας τα,,,,,
και
χωρίς να την έχεις δοκιμάσει.....αυτα ολα..........

Ιεράπετρα εσύ τη μας προτείνεις είπες? Που λες την αλήθεια πάντα?

Instant…..τις ρεφλεχ......αυτήν που λέει ο άλλος με τα σιτάρια....????
Wheat protein? ??????????


xaxaxax

giannis64
31-01-11, 16:08
καντε μας την χαρη να γραφετε μονο, μα μονο την αποψη σας για το προιον.

το εχετε χεσει το θεμα. τελευταιο ποστ. τα υπολοιπα που δεν θα ειναι πρωσοπικη αποψη καποιου για το προιον αλλα θα ειναι απαντηση σε αλλο μελος θα διαγραφετε επιτοπου η θα μεταφερετε...

ierapetra
31-01-11, 16:11
καντε μας την χαρη να γραφετε μονο, μα μονο την αποψη σας για το προιον.

το εχετε χεσει το θεμα. τελευταιο ποστ. τα υπολοιπα που δεν θα ειναι πρωσοπικη αποψη καποιου για το προιον αλλα θα ειναι απαντηση σε αλλο μελος θα διαγραφετε επιτοπου η θα μεταφερετε... +1:thumbup:

dinoscar
31-01-11, 16:11
καντε μας την χαρη να γραφετε μονο, μα μονο την αποψη σας για το προιον.

το εχετε χεσει το θεμα. τελευταιο ποστ. τα υπολοιπα που δεν θα ειναι πρωσοπικη αποψη καποιου για το προιον αλλα θα ειναι απαντηση σε αλλο μελος θα διαγραφετε επιτοπου η θα μεταφερετε...

+2

giannis64
31-01-11, 16:15
τελευταιο ποστ οφ τοπικ διαγραφηκε..

sTeLaKoS
31-01-11, 17:16
καντε μας την χαρη να γραφετε μονο, μα μονο την αποψη σας για το προιον.

το εχετε χεσει το θεμα. τελευταιο ποστ. τα υπολοιπα που δεν θα ειναι πρωσοπικη αποψη καποιου για το προιον αλλα θα ειναι απαντηση σε αλλο μελος θα διαγραφετε επιτοπου η θα μεταφερετε...



+1:thumbup:


+2


ierapetra & dinoscar αυτό που είπε ο Γιάννης αφορά και εσάς.

oldhiphop
31-01-11, 18:17
ρε ατομα την εχω μπροστα μου...οντος εχει κατι γιαλιστερα μεσα ισος ειναι απο τη φρουκτοζη.. η γευση ειναι βελγικη σοκολατα ισος γιαυτο να σας φενετε καπος διαφορετικη. και ειναι 87% protein μεσα, πως γινετε να ειναι τιγκα στη ζαχαρι εφοσον εχει 115 θερμιδες και 3γρ υδατανθρακες.?

δεν ξερω γιατι την αχριστεψατε τοσο την συγκεκριμενη....

sofos
31-01-11, 18:19
ρε ατομα την εχω μπροστα μου...οντος εχει κατι γιαλιστερα μεσα ισος ειναι απο τη φρουκτοζη.. η γευση ειναι βελγικη σοκολατα ισος γιαυτο να σας φενετε καπος διαφορετικη. και ειναι 87% protein μεσα, πως γινετε να ειναι τιγκα στη ζαχαρι εφοσον εχει 115 θερμιδες και 3γρ υδατανθρακες.?

δεν ξερω γιατι την αχριστεψατε τοσο την συγκεκριμενη....

κ γω αυτο ειπα οτι ισως ειναι απ τη φρουκτοζη παντως παραξενη σοκολατα ειναι αλλα γλυκια :green::green:

Ramrod
31-01-11, 20:11
Αυτό που λένε πολλοι είναι πως αντι για πρωτεϊνη μπορεί να έχει ζάχαρη μέσα, ότι δηλαδή δεν είναι αυτό που γράφει.

87% concentrate? Πολύ μου φαίνεται για να είναι αληθινό.

Απο διαλυτότητα πως είναι?

Edit. Βασικά το 87% που το είδατε ρε παιδιά? 76% είναι....

Titanium
31-01-11, 20:14
Αυτό που λένε πολλοι είναι πως αντι για πρωτεϊνη μπορεί να έχει ζάχαρη μέσα, ότι δηλαδή δεν είναι αυτό που γράφει.

87% concentrate? Πολύ μου φαίνεται για να είναι αληθινό.

Απο διαλυτότητα πως είναι?

Edit. Βασικά το 87% που το είδατε ρε παιδιά? 76% είναι....

:thumbup::thumbup::unsure:

Polyneikos
31-01-11, 20:35
To 87% ή το 100% Whey που αναφερουν πολλα προιοντα στην ετικετα τους δεν αφορουν την σχεση πρωτεινης/100 γρ προιοντος αλλα την το ποσοστο του προιοντος που εχει δεχθει αυτη την επεξεργασία(π,χ, 100% Whey Protein (EAS),100% Whey Protein Fuel (Twinlab ) κτλ

Ramrod
31-01-11, 20:40
Ναι το γνωρίζω αυτό που λες Πολυνείκε αλλά δεν κατάλαβα ότι αναφερόταν σε αυτό. Δεν είναι ξεκάθαρο στην ετικέτα βασικά...και το υπόλοιπο 13% απο τι πηγή είναι. Απ ότι κατάλαβα λέει 87% whey protein blend...

Άρα δε μιλάμε για καθαρή whey...

Titanium
31-01-11, 20:55
Ναι εχεις δικεο.....Τωρα το ιδα..76% ειναι...

giannis64
31-01-11, 21:25
ενα ποστ οφ τοπικμεταφερθηκε στο αναλογο θεμα.

antonisathens
14-02-11, 11:15
Καλημέρα παιδία....μια μικρή ερώτηση τα διάβασα όλα τα σχολεία....κάποιος παραπάνω είπε για μια φωτογραφία της πρωτεΐνης για να δούμε τα γυαλιστερά που λέτε....αλλά το έχει γράψει εδώ και κάτι βδομάδες και ποτέ δεν ανάρτησε μια Φώτο....μήπως έχει κανένας καμία Φώτο....?

Διότι έχει πόλη ελκυστική τιμή ....αξίζει να την αγοράσω η όχι......

(αλλά ρε γαμώτο πάλι σοκολάτα μόνο βγαίνει...έλεος πια θα ξεράσω από την σοκολάτα)

Ramrod
15-02-11, 23:06
Δε νομίζω ότι είναι κάτι αυτά τα γυαλιστερά...μάλλον κάποιο γλυκαντικό η ζάχαρη.

Ο μόνος τρόπος για να ξέρεις αν είναι καλής ποιότητας είναι η χημική ανάλυση...
Αν θες να δεις για γευση διαλυτότηα κλπ πάρε ένα κουβα, σιγά φθηνή είναι...Αλλιώς αν θες να είσαι σίγουρος πάρε μια απο τις γνωστές.

sofos
16-02-11, 09:33
μολις μου τελειωσε.....καλη αλλα εχω δοκιμασει κ καλυτερες που με ειχαν βοηθησει πολυ περισσοτερο στο θεμα της αναρρωσης...

tauros123
16-02-11, 18:55
Δηλαδή τι περίμενες να δις από μια πρωτεΐνη ....?

Να μην κουράζεσαι????

Ρε παιδία ας σοβαρευτούμε.....

Να πεις ότι δεν σου άρεσε, ναι οκ....αλλά θα περίμενες κάτι άλλο.....δηλαδή τι?

Εγώ και μόνο που λένε ότι είναι ελληνική την τσίμπησα μόλις.....και εγώ θα σας γράψω την γνώμη μου....

Και θα έχω και φωτογραφίες......όχι σαν αλλού που μόνο ποστάρουν....για να την αναχαιτίσουν.....

Στην Σταυρούπολη παντός από εκεί που την αγόρασα τα καλύτερα μου είπανε.....για να δούμε.....πάω γυμναστήριο και επανέρχομαι.....
Με φουλ review

Polyneikos
16-02-11, 19:03
Δηλαδή τι περίμενες να δις από μια πρωτεΐνη ....?

Να μην κουράζεσαι????

Ρε παιδία ας σοβαρευτούμε.....

Να πεις ότι δεν σου άρεσε, ναι οκ....αλλά θα περίμενες κάτι άλλο.....δηλαδή τι?

Εγώ και μόνο που λένε ότι είναι ελληνική την τσίμπησα μόλις.....και εγώ θα σας γράψω την γνώμη μου....

Και θα έχω και φωτογραφίες......όχι σαν αλλού που μόνο ποστάρουν....για να την αναχαιτίσουν.....

Στην Σταυρούπολη παντός από εκεί που την αγόρασα τα καλύτερα μου είπανε.....για να δούμε.....πάω γυμναστήριο και επανέρχομαι.....
Με φουλ review

Δηλαδη γυρίζωντας από το γυμναστηριο εχωντας πιει την πρωτεινη και εχωντας κανει μια προπονηση τι review να περιμενουμε;;


Μια χαρά μου φαίνεται εμένα.....θα την ακούς τέλια...και γερανιο μέσα....σούπερ θα είναι....


Καποιον μου θυμιζουν τα ποστς σου.....Λιγα ποστς πιο πανω,,,

sofos
16-02-11, 20:27
Δηλαδη γυρίζωντας από το γυμναστηριο εχωντας πιει την πρωτεινη και εχωντας κανει μια προπονηση τι review να περιμενουμε;;




Καποιον μου θυμιζουν τα ποστς σου.....Λιγα ποστς πιο πανω,,,

πλακωσαν ατομα της εταιριας...γεμισε ο τοπος με δικα τους προφιλ ....

sofos
16-02-11, 20:28
Δηλαδή τι περίμενες να δις από μια πρωτεΐνη ....?

Να μην κουράζεσαι????

Ρε παιδία ας σοβαρευτούμε.....

Να πεις ότι δεν σου άρεσε, ναι οκ....αλλά θα περίμενες κάτι άλλο.....δηλαδή τι?

Εγώ και μόνο που λένε ότι είναι ελληνική την τσίμπησα μόλις.....και εγώ θα σας γράψω την γνώμη μου....

Και θα έχω και φωτογραφίες......όχι σαν αλλού που μόνο ποστάρουν....για να την αναχαιτίσουν.....

Στην Σταυρούπολη παντός από εκεί που την αγόρασα τα καλύτερα μου είπανε.....για να δούμε.....πάω γυμναστήριο και επανέρχομαι.....
Με φουλ review

καλυτερη αναρρωση που την εχω δει με αλλες πρωτεινες....

tauros123
16-02-11, 21:47
Επειδή έχω γράψει και καλά λόγια για την Ηρακλής θεωρούμαι και ότι έχω να κανό και με την Ηρακλής?

Ρε παιδία οποίος γράφει καλό λόγο για ένα προϊών είναι από την εταιρία?

Τέλος πάντων το προσπερνάω

Μόλις γύρισα από το γυμναστήριο…..

Και κατέβασα…1,5 δόση
Εμένα μια χαρά μου φαίνεται πολλή καλή διαλυτότητα και γεύση….θα την ήθελα βέβαια πιο γλυκιά…αλλά αυτό είναι δική μου άποψη….
Όσο για τα γυαλιστερά μέσα…
Όντως γυαλίζουνε κάτι μέσα
Το κουτί γράφει ότι έχει φρουκτόζη….και είναι στα 100.000 κόκκους έχει και 2-3 κόκκους από φρουκτόζη….κάπως έτσι είναι η αναλογία….

Polyneikos
16-02-11, 21:52
Επειδή έχω γράψει και καλά λόγια για την Ηρακλής θεωρούμαι και ότι έχω να κανό και με την Ηρακλής?

Ρε παιδία οποίος γράφει καλό λόγο για ένα προϊών είναι από την εταιρία?

Τέλος πάντων το προσπερνάω


Δεν μιλησαμε για την Ηρακλης αλλά για την εν λόγω εταιρια,απλα ο τροπος γραφης σου μου μοιαζει λίγο με τοn Dinoscar,όπως και το ip σας...
Ξερω εγω,εχει αγριεψει το ματι μας με καποιους χειρισμους εταιριων,βλεπε Gold Touch Nutrition.Αφου δεν εισαι και από αυτους,δεν θα σε νοιαζει κιολας.:green::welcome:

tauros123
16-02-11, 22:00
Δηλαδη γυρίζωντας από το γυμναστηριο εχωντας πιει την πρωτεινη και εχωντας κανει μια προπονηση τι review να περιμενουμε;;




Καποιον μου θυμιζουν τα ποστς σου.....Λιγα ποστς πιο πανω,,,

Και έχεις σημείωση κάτι που είπα για το γερανιο

Τι είπα λάθος?????

Ίσα ίσα….που είπα ότι είναι πόλλη καλό….

Δεν κατάλαβα ρε παιδία…..έκανα κάτι λάθος?
Έχω δοκιμάσει διάφορα με γερανιο και όλα είναι καλά….εμένα με πιάνουν πολλή

tauros123
16-02-11, 22:13
Δεν μιλησαμε για την Ηρακλης αλλά για την εν λόγω εταιρια,απλα ο τροπος γραφης σου μου μοιαζει λίγο με τοn Dinoscar,όπως και το ip σας...
Ξερω εγω,εχει αγριεψει το ματι μας με καποιους χειρισμους εταιριων,βλεπε Gold Touch Nutrition.Αφου δεν εισαι και από αυτους,δεν θα σε νοιαζει κιολας.:green::welcome:

Μάλλον αγρίεψε πολλή γιατί το ip πως είναι δυνατόν να eiνια το ίδιο

Μάλλον κανείς λάθος....είναι κυκλικό το ip ....εργάζομαι πανό σε δίκτυα....για αυτό γνωρίζω

Εκτός και αν έχεις πλήρωση για να είναι static οπός το bodybuilding.gr px
Και όλα τα αλλά σιτε.....

Αλλά τη σου λέω τα ξέρεις είμαι σίγουρος......

Sage
17-04-11, 23:17
Μπορεί κάποιος να ποστάρει πραγματικά μια κριτική για την εν λόγω προτείνη?? :unsure:
..είμαι σε φάση γράμμωσης και θέλω μια καλή whey.;)
και η συγκεκριμένη, κυρίως λόγω τιμής, ειναι πολύ ελκιστική! :turtle:

Sage
18-04-11, 12:38
Μπορεί κάποιος να ποστάρει πραγματικά μια κριτική για την εν λόγω προτείνη?? :unsure:
..είμαι σε φάση γράμμωσης και θέλω μια καλή whey.;)
και η συγκεκριμένη, κυρίως λόγω τιμής, ειναι πολύ ελκιστική! :turtle:

Κανένας..?? :unsure:
πφφφ..

Panosss
18-04-11, 13:55
Εγώ που την έχω απο τον Γενάρη (έχω σταματήσει το τελευταίο διάστημα λόγω Σαρακοστής) είμαι ικανοποιημένος.
Πολύ καλή γεύση και διαλυτότητα και απο δουλειά είναι... μια τυπική Whey με ότι δουλειά θα σου δώσει ενδεχόμενα και κάποια άλλη. Πρωτεινη είναι, δεν είναι θαυματουργό ποτό! :)

kleiza7
18-04-11, 19:30
Παρακαλουνται οι moderators να επιληφθουν ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ του θεματος αυτου του Τhread.....δεν ειμαστε χαζοι οι υπολοιποι . φως φαναρι μπαινουν για διαφημιση καποιοι και μονο σε αυτο το Thread ειδικα ο τυπος που το ανοιξε στην αρχη την εκθειαζει και κανει τον ...ανηξερο και κατι χαζουλες ερωτησουλες, μετα λεει οτι την εταιρια την εχουν γνωστοι επιστημονες, διαβαζουμε ποστς που ειναι γραμμενα με την ΙΔΙΑ μορφη....
γενικα δεν τσιμπαει κανεις..... ειναι αισχρο αυτο που κανεις μαγκα , ξερεις εσυ ποιος εισαι. δεν ειναι τιποτα κοροιδα τα παιδια του bodybuilding.gr το ψωμι σου βγαζεις αλλα λιγο πιο σεμνα και αντρικια φιλε, επιβαλλεται........
καταλαΒες εσυ με τις πολλες τελιτσες στα ποστς σου...........

..................
...........
.............................................. που θιγεσαι οταν λενε κατι κακο για την πρωτεινη!!!!
δηλαδη ελεος!!!!

Αν εγω κανω thread για μια πρωτεινη που μου αρεσε και καποιοι αλλοι την κραξουν ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΙΧΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ.

ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΙΓΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ.....
Και κανεις ΚΑΚΟ στο προιον που πουλας και οχι καλο........................... να το ξερεις αυτο....τετοια συγχηση που δημιουργηθηκε με τα ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΑ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑ κακο κανει τελικα....

αν κριθει οφ τοπικ ας σβηστει αλλα ειναι νομιζω ΠΟΛΥ ON-TOPIC το γεγονος οτι καποιος(οι????) μπαινουν στο φορουμ με σκοπο την προωθηση αποκλειστικα καποιου προιοντος....


Εγώ που την έχω απο τον Γενάρη (έχω σταματήσει το τελευταίο διάστημα λόγω Σαρακοστής) είμαι ικανοποιημένος.
Πολύ καλή γεύση και διαλυτότητα και απο δουλειά είναι... μια τυπική Whey με ότι δουλειά θα σου δώσει ενδεχόμενα και κάποια άλλη. Πρωτεινη είναι, δεν είναι θαυματουργό ποτό! :)
αυτα τα σχολια ειναι ΣΕΒΑΣΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ!!! δειτε τι λεει ο αλλος και ποσο πεισματικα την υπερασπιζεται....και αναρωτηθειτε.....ΓΙΑΤΙ???

Ramrod
18-04-11, 21:03
Το καλύτερο θα ήταν μάλλον να καθαριστεί το θέμα απο τα ποστ που δε σχετίζονται με την αξιολόγηση του προϊόντος...

Κάποιοι θέλουν να μάθουν που θα δώσουν τα χρηματά τους και σε πολλά θέματα αξιολόγησης το καφρίζουν μερικοί...

sofos
18-04-11, 21:25
εγω την εχω δοκιμασει κ δε μ αρεσε....υπαρχουν φτηνοτερες καλυτερες με λιγο παραπανω ψαξιμο ;)

hlias102
19-04-11, 19:00
Εγώ την πήρα λόγω τιμής στην αρχή για να την δοκιμάσω και την παίρνω τώρα 3 μήνες.Η γεύση της με γάλα που την πίνω είναι φανταστική.Δεν έχω μεγάλη εμπειρία και από άλλες εταιρίες και γεύσεις αλλά της reflex που είχα πριν πάρω αυτήν ήταν σίγουρα χειρότερη.

sofos
19-04-11, 19:24
Παρακαλουνται οι moderators να επιληφθουν ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ του θεματος αυτου του Τhread.....δεν ειμαστε χαζοι οι υπολοιποι . φως φαναρι μπαινουν για διαφημιση καποιοι και μονο σε αυτο το Thread ειδικα ο τυπος που το ανοιξε στην αρχη την εκθειαζει και κανει τον ...ανηξερο και κατι χαζουλες ερωτησουλες, μετα λεει οτι την εταιρια την εχουν γνωστοι επιστημονες, διαβαζουμε ποστς που ειναι γραμμενα με την ΙΔΙΑ μορφη....
γενικα δεν τσιμπαει κανεις..... ειναι αισχρο αυτο που κανεις μαγκα , ξερεις εσυ ποιος εισαι. δεν ειναι τιποτα κοροιδα τα παιδια του bodybuilding.gr το ψωμι σου βγαζεις αλλα λιγο πιο σεμνα και αντρικια φιλε, επιβαλλεται........
καταλαΒες εσυ με τις πολλες τελιτσες στα ποστς σου...........

..................
...........
.............................................. που θιγεσαι οταν λενε κατι κακο για την πρωτεινη!!!!
δηλαδη ελεος!!!!

Αν εγω κανω thread για μια πρωτεινη που μου αρεσε και καποιοι αλλοι την κραξουν ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΙΧΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ.

ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΙΓΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ.....
Και κανεις ΚΑΚΟ στο προιον που πουλας και οχι καλο........................... να το ξερεις αυτο....τετοια συγχηση που δημιουργηθηκε με τα ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΑ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑ κακο κανει τελικα....

αν κριθει οφ τοπικ ας σβηστει αλλα ειναι νομιζω ΠΟΛΥ ON-TOPIC το γεγονος οτι καποιος(οι????) μπαινουν στο φορουμ με σκοπο την προωθηση αποκλειστικα καποιου προιοντος....


αυτα τα σχολια ειναι ΣΕΒΑΣΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ!!! δειτε τι λεει ο αλλος και ποσο πεισματικα την υπερασπιζεται....και αναρωτηθειτε.....ΓΙΑΤΙ???

:clap::clap::clap::clap::clap:

m3ssias
10-05-11, 16:08
Καλησπερα παιδες, τι λεει κανενα νεο απο την πρωτεινη αυτη?
αξιζει τελικα σε αυτη την τιμη ?
κανα feedback?

ierapetra
11-05-11, 00:32
Εγώ την πήρα λόγω τιμής στην αρχή για να την δοκιμάσω και την παίρνω τώρα 3 μήνες.Η γεύση της με γάλα που την πίνω είναι φανταστική.Δεν έχω μεγάλη εμπειρία και από άλλες εταιρίες και γεύσεις αλλά της reflex που είχα πριν πάρω αυτήν ήταν σίγουρα χειρότερη.
ως προς τη ηταν χειροτερη φιλε μου...γευση? Μπορει σαν γευση αλλα σαν ποιοτητα... δν νομιζο και ας ειναι και απο σιταρι !!!!! χαχαχα ¨:P

sirspiros
20-05-11, 23:26
για όσους δεν γνωρίζουν να αναφέρω κάτι.
η τιμή της εν λόγω πρωτεΐνης είναι πλέον στα 43 ευρώ και αυτό έπειτα από έκπτωση που ισχύει και φτάνει το -28% .
Η αρχική τιμή του προιόντος είναι στα 60 ευρώ και σε αυτή την τιμή υπάρχουν πολλές άλλες δοκιμασμένες και διακεκριμένες! τώρα αν αυτές οι κάποιες κάνουν έκπτωση 28% θα τις προτιμήσω στα σίγουρα. τώρα όμως τα 43 ευρώ ίσως και να με δελεάσουν και να την αγοράσω.

hlias102
21-05-11, 13:05
ως προς τη ηταν χειροτερη φιλε μου...γευση? Μπορει σαν γευση αλλα σαν ποιοτητα... δν νομιζο και ας ειναι και απο σιταρι !!!!! χαχαχα ¨:P


Ναι για την γεύση λέω.

ierapetra
03-06-11, 22:08
Ναι για την γεύση λέω.

χαχα ναι οντος :P alla dn variesai..τουλαχιστον περνεις πρωτεινι οχι αλευρι:P

Bodytlk
03-06-11, 23:12
trans fat και 84sodium στο σκουπ,εμενα δε μου αρεσει αυτο παντως!

pitsirikos1
17-06-11, 23:39
Τελικα ρε παιδια τι συμπερασμα βγαζουμε??? Γτ ψηνομαι να τιν παρω και εγω ... καιποιος που την εχει παρει να μου πει αν μετα τιν προπονηση νιωθει πιο ξεκουραστος και αν σε βοηθαει λιγο στις προπονησεις !!!??? καλα δν περιμενω θαυματα μια απλη πρωτεινη ειναι απλος απο τιμη σκιζει και αν κανει εστω και λιγο διαφορα αξιζει 39 ευρο ειναι αυτα .... αλλες φορες περνουμε πρωτεινες με 60-70 ευρο και σκατα :P
:weights::weights::weights::weights:
παιδια εγω την χρησιμοποιω μηνες τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.δεν πρηζεται το στομαχι,δεν εχει αερια,εχει ωραια γευση και ειναι πανω απο 80 %.επισης η εταιρεια αυτη εχει πολλα ακομα αξιολογα προιοντα και ειδικα τα υγρα αμινοξεα με κολλαγονο με το οποιο σχεδον εξαφανιστηκαν οι πονοι στις αρθρωσεις μου.τη συνιστω με την υπογραφη μου.:thumbup:

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜR ΗΕLLAS.

tonexw2sio
04-09-11, 15:10
παιρνω εδω και καιρο τα προιοντα τις συγκεκριμενης εταιριας καθως γνωριζω προσωπικα τον αποκλειστικο αντιπροσωπο στην ελλαδα.πιστευω οτι για την τιμη τους ειναι super και ανταγωνιζονται πολυ ακριβοτερες μαρκες.

tonexw2sio
04-09-11, 15:11
παιδια εγω την χρησιμοποιω μηνες τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.δεν πρηζεται το στομαχι,δεν εχει αερια,εχει ωραια γευση και ειναι πανω απο 80 %.επισης η εταιρεια αυτη εχει πολλα ακομα αξιολογα προιοντα και ειδικα τα υγρα αμινοξεα με κολλαγονο με το οποιο σχεδον εξαφανιστηκαν οι πονοι στις αρθρωσεις μου.τη συνιστω με την υπογραφη μου.:thumbup:

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜR ΗΕLLAS.καλα τα λες!:thumbup:

tolis93
13-08-12, 11:11
με ψιλο επεισε λιγο πολυ.τη βρηκα κ σε καλη τιμη σημερα.την εχει παρει κανενας προσφατα?γιατι διαβασα οτι αλλαξαν τα συστατικα κτλπ.με αυτα π ακουγονται κ διαβαζονται δε ξερω κ τι να εμπιστευτω.αλλα με 50 ευρακια το 2κιλο δε με χαλαει

Pmt_Dhm
25-08-12, 15:56
Καλησπερα! Την συγκεκριμενη πρωτεινη την πηρα τον προηγουμενο μηνα, και τωρα μπηκα να δω τα review...!! Σχετικα με αυτο που γυαλιζει, τωρα που το ειπατε πηγα να το δω και οντως ετσι ειναι..!! Τωρα απο γευση, εμενα προσωπικα, αν και εχω δοκιμασει μονο αλλη μια πρωτεινη ( φραουλα της warior lab, ασχετο ) μου αρεσε.. ελαφρια σοκολατα.. διαλυτοτητα καλυτερη απο την προηγουμενη που ειχα, τουλαχιστον σε γαλα. Σε νερο ειναι μια χαρα. Στο στομαχι μου καθετε καλα, τωρα απο εκει και περα δν προσεξα κατι αλλο, αν και πρωτεινη ειναι, και οπως σωστα προαναφερθηκε, ( κατ εμε ) τι αλλο να περιμενεις. δν ειναι και μαγικος ζωμος..! :P Α και απο τιμη εγω την πηρα 50 ευρω, αν και ποιο πανω ειδα αλλες τιμες στις συζητησεις..!

takeda
13-09-12, 14:00
συγνωμη αλλα πως γινεται να ειναι πανω απο 80% εαν στα 30γρ προιοντος δινει 23 γρ πρωτεινης? Εγω 76,κατι την βγαζω.

pitsirikos1
25-09-12, 22:20
Η πρωτεινη εχει αλλαξει αγαπητε μου φιλε...και εξωτερικα και σε περιεκτικοτητα.πλεον σε καθε σκουπ υπαρχει 23,5 γρ πρωτεινης .ετσι την παραγγειλαμε,την αναβαθμισαμε και τη βελτιωσαμε και αλλο χωρις σογια ,λακτοζη ,ρυζια,σταρια,κασεινη.ειναι καθαρη 87% ανα σκουπ.το σκουπ ειναι 30 γρ και εχει 5 γρ γλουταμινη,5 γρ bcaa.ειναι εγγυηση.ευχαριστω πολυ Αναγνωστου Ιωαννης.

*** Δεν επιτρέπονται οι δευτεροι λογαριασμοί.Ο λογαριασμός σου αν θες να συμμετεχεις στο φόρουμ είναι ενεργος. ioannis1 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?815-ioannis1) . Oι κανονισμοί ισχύουν για όλους το ίδιο :bodybuildinggr: Team***

oldhiphop
26-09-12, 16:43
Μπορεί κάποιος να ποστάρει πραγματικά μια κριτική για την εν λόγω προτείνη?? :unsure:
..είμαι σε φάση γράμμωσης και θέλω μια καλή whey.;)
και η συγκεκριμένη, κυρίως λόγω τιμής, ειναι πολύ ελκιστική! :turtle:


εγω παντος που την ειχα παρει περιση 2 φορες ηταν ωραια. και απο γευση και απο διαλιτοτητα.
τωρα που την αλαξανε δεν ξερω τι πεζη γιατι δεν την εχω παρει.

ioannis1
26-09-12, 17:42
Η πρωτεινη εχει αλλαξει αγαπητε μου φιλε...και εξωτερικα και σε περιεκτικοτητα.πλεον σε καθε σκουπ υπαρχει 23,5 γρ πρωτεινης .ετσι την παραγγειλαμε,την αναβαθμισαμε και τη βελτιωσαμε και αλλο χωρις σογια ,λακτοζη ,ρυζια,σταρια,κασεινη.ειναι καθαρη 87% ανα σκουπ.το σκουπ ειναι 30 γρ και εχει 5 γρ γλουταμινη,5 γρ bcaa.ειναι εγγυηση.ευχαριστω πολυ Αναγνωστου Ιωαννης.

*** Δεν επιτρέπονται οι δευτεροι λογαριασμοί.Ο λογαριασμός σου αν θες να συμμετεχεις στο φόρουμ είναι ενεργος. ioannis1 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?815-ioannis1) . Oι κανονισμοί ισχύουν για όλους το ίδιο :bodybuildinggr: Team***

εχεται δικιο....το ξεχασα τελειως...

isis
29-09-12, 14:03
Αν έχουν καταφέρει στα 30 gr να συνθέσουν ένα μείγμα με 23,5 gr πρωτεΐνη + 5 gr γλουταμίνη + 5 gr bcaa + μερικά gr τα πρόσθετα γεύσης + λίγο τέφρα ή κάτι άλλο για την υγρασία + λοιπά συντηρητικά + λοιπά έκδοχα που απαιτούνται για τη σύνθεση , τότε θα πρόκειται για νέα αντίληψη των πραγμάτων.

Ανεξάρτητα από αυτό , μιας και οι εταιρίες των συμπληρωμάτων είθισται να υπερβάλλουν , γενικευμένες δηλώσεις όπως αυτές : "to reduce cost some competitor companies start to blend protein like concentrate, isolate and hydrolyzed with a cheap protein like casein. The best of all is that their marketing division starts to promoting casein as to be better, like night protein, slow absorption and so on. For you information all food pass from the stomach within 30-50 minutes, casein will just sit in your intestines, doing nothing, with no result at all. Be aware it is a cheap and outdated protein. If your target is little or no result with allergies bloating, gas and general wasting of your hard earning money then go to our competitors. Whey TITANS has no casein on its blend hence more bioavailability and muscle building properties." , είναι παραπλανητικές και σε κάποιο βαθμό εντελώς εσφαλμένες.

Δεν κατασκευάζονται όλα τα είδη καζεΐνης κάνοντας πολύ όξινο το ph με το αντίστοιχο ρυθμιστικό διάλυμα , προκειμένου να καθιζάνει η καζεΐνη , παίρνοντας έτσι την τελευταία και εν συνεχεία για λόγους διαλυτότητας τροποποιώντας το ph με μία ισχυρή βάση , όπως γίνεται με τα καζεϊνικά , άσχετα αν το καζεϊνικό ασβέστιο είναι αρκετά αποτελεσματικό στις αρθρώσεις.

Annie
03-10-12, 17:59
H TITAN της GOLDTOUCH NUTRITION είναι από τις καλύτερες πρωτείνες, ποιοτική και γευστική, που έχω χρησιμοποιήσει ever...τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...:thumbup::thumbup::thumbup:

just chris
07-11-13, 20:59
ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
προσφατο review?

totis
07-11-13, 21:05
ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
προσφατο review? Και εγω εχθες:thumbsup:..... και εψαξα αρκετα για αυτην δεν βρηκα και πολλα και επισης στο φορουμ τα περισσοτερα ποστ που εχει στο θεμα της δεν ειναι αξιοπιστα,ειναι απο την ιδια εταιρια....

just chris
07-11-13, 21:14
αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως.

totis
07-11-13, 21:23
αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως. Kαι βεβαια ειναι εχεις απολυτο δικιο....και τελικα αντι να κανουν καλο κανουν κακο στο προιον τους.....Για αυτο αν θυμασαι εχθες ειχε δημιουργηθει εκεινο το θεμα...εδω μεσα πρεπει να μπαινουν και να γραφουν ατομα που δεν εχουν συμφερον και τα ποστ που γραφουμε και οι γνωμες μας για ενα προιον πρεπει να ειναι πραγματικες ωστε να βγαινει ενα συμπερασμα και να βοηθαει καποιον που θελει να το αγορασει.....

Anithos
08-11-13, 09:11
αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως.

εγω θα σου πω οτι δοκιμασα την προηγουμενη που αναφερεις και μπορω να πω -εχοντας δοκιμασει παμπολες πρωτεινες απο διαφορες εταιρειες -οτι ειχε κορυφεα γευση και διαλυτοτητα και οι πηγες της WHEY TITANS αποτελουνταν απο isolate, concentrate και hydrolyzed πρωτεΐνες,τωρα την νεα με 59 ευρω δεν την δοκιμασα ,φανταζομαι καλυτερη σε πηγες οπως λενε.

just chris
08-11-13, 17:08
^^^
ωραιος ο ανιθος! βλεπω οτι εισαι κ παλιοκαραβανα εδω μεσα.επικοινωνησα μαζι τους
να σου πω την αληθεια κ τα βρηκαμε πολυ καλα ομολογω.ευχαριστω για το review σου man:toast:

Χρήστος Τριανταφύλλου
08-11-13, 17:57
ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
προσφατο review?

Την ειχε σε προσφορα chris k πειρα μια ,δεν χανονται τετοιες ευκαιριες!;) Δεν την εχω ανοιξει ακομη κ δεν μπορω να πω γνωμη ,την στοκαρισα για αργοτερα για τον Τολη κ για μενα φυσικα αν μπορεσω να κανω αξιοπρεπη προπονηση:P
Παντως λεει ειναι η μοναδικη που λεει την πραγματικη αναλογια isolate k concetrate

just chris
08-11-13, 19:36
περιμενω review σου χρησταρα:welcome:

Anithos
09-11-13, 11:34
Την ειχε σε προσφορα chris k πειρα μια ,δεν χανονται τετοιες ευκαιριες!;) Δεν την εχω ανοιξει ακομη κ δεν μπορω να πω γνωμη ,την στοκαρισα για αργοτερα για τον Τολη κ για μενα φυσικα αν μπορεσω να κανω αξιοπρεπη προπονηση:P
Παντως λεει ειναι η μοναδικη που λεει την πραγματικη αναλογια isolate k concetrate και για την καινουργια αμα πηρες αυτη,θα δειτε οτι θα πειτε τα καλυτερα,αλλα θα επρεπε να ειναι πιο οικονομικη κατ'εμε

just chris
09-11-13, 17:55
54 εχει τωρα η concentrate κ 59 νομιζω η isolate(που δεν ειναι κ τελειως isolate).πολλα ειναι!!!

Anithos
10-11-13, 21:26
δεν μπορω να καταλαβω ,ποια λες αυτο που λες (54 εχει τωρα η concentrate ) ,μα καμια δεν ειναι concentrate μονο,ειναι απο isolate, concentrate και hydrolyzed πρωτεΐνες,και η καινουργια
51% (Isolate WPI94 + Hydrolized WPH)
+
49% (concetrate ultra filtrated WPC80

just chris
10-11-13, 22:30
54 euro εννοω,οχι ποσοστα ειδων πρωτεινης

Χρήστος Τριανταφύλλου
13-02-14, 23:36
80590

Σημερα εφτασε η ωρα της :thumbup: αμεσως μετα την βραδυνη προπονηση.
Ο Τολης ηθελε στο σεικερ κ μιση ποσοτητα γαλακτος για καλυτερη γευση. Ασε του λεω μια κ ειναι η πρωτη της δοκιμη ας την διαλυσουμε μονο σε νερο (ετσι πρεπει κιολας στην συγκεκριμενη χρονικη στιγμη) για να εχουμε πιο αντικειμενικη αποψη.
Φυσικα δεν μπορω να εχω γνωμη σε θεμα αποκαταστασης η ενδυναμωσης με την πρωτη φορα ,και ας λενε μερικοι οτι ολες οι πρωτεινες ειναι ιδιες κ απαραλακτες. Σιγουρα δεν ειναι κατι μαγικο ,μια τροφη σε σκονη ειναι ,αναλογα την ποιοτητα τους ομως κ των εξτρα θρεπτικων στοιχειων που εχουν ,με καποιες θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα χωρις παρενεργειες.
Τουλαχιστον παλια καποια συμπληρωματα (για να το γενικευσω )ενιωθα οτι με επιαναν καλυτερα.
Λοιπον οι πρωτες εντυπωσεις στα γνωστα ,διαλυτοτητα αριστη κ η γευση της ελβετικης σοκολατας πολυ νοστιμη , η υφη της αρκετα πλουσια χωρις αισθηση νερουλιασματος. Το μονο που με χαλασε λιγο ειναι οτι στο τελος εμεινε στο στομα μια γλυκαδα ,μια γλυκαδα τεχνικου γλυκαντικου θα ελεγα ,παρολου που αναφερει οτι δεν περιεχει ασπαρταμη.