PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemo Rage Black Ultra Concentrate (Nutrex)



Gorillas
25-10-10, 04:17
Καλησπέρα στη παρέα, έχω διαβάσει καλά λόγια για αυτό το νιτρικό. Το έχει δοκιμάσει μήπως κανείς?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17132&stc=1&d=1287987555


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17133&stc=1&d=1287987561

Dreiko
25-10-10, 11:51
blend ειναι βεβαια...αλλα απο τα συστατικα του μπομπα φαινεται...εχει και geranamine(που παιζει στο φορουμ τελευταια:P),τωρα να πω την αληθεια το huperzine A,ηξερα οτι βοηθαει στη μνημη....δεν ξερω τι ρολο μπορει να βαραει....

Υ.Γ.διονυση τα φωτα σου....

beefmeup
25-10-10, 14:35
huperzine A,.

τι να πω ρε πουστη..να δω τι αλλο θα βαλουν.

αυτο φαρμακευτικα το δινουν σε ασθενεις με αλτζχαημερ(βηθαει στην μνημη που εγραψε κ ο ντρεικο),κ ειναι ανταγωνιστης του NMDA(Ν mehtyl-d -aspatate) υποδοχεα.
ορισμενοι ανταγωνιστες του συγκεκριμενου υποδοχεα,χρησιμοποιουνται σαν αναισθητικα στην ιατρικη.οπως το nitrous oxide(N2O-γνωστο κ σαν "αεριο του γελιου"-που κ αυτο εχει χρηση σαν αναισθητικο)..

τσεκαρετε κ αυτο το λινκ..

http://healthlibrary.epnet.com/GetContent.aspx?token=e0498803-7f62-4563-8d47-5fe33da65dd4&chunkiid=21761

που ουσιαστικα γραφει οτι ενω ειναι φυτικης προελευσης,αντιμετωπιζεται σαν otc φαρμακο,κ θελει προσοχη..σε πολυ μικρες δοσεις γινεται η ληψη του.

κ βασικα,αν εξαιρεσεις αυτο το συστατικο,κ την ταυρινη(νομιζω),ειναι rip off του jack3d.

Dreiko
25-10-10, 14:38
τι να πω ρε πουστη..να δω τι αλλο θα βαλουν.

αυτο φαρμακευτικα το δινουν σε ασθενεις με αλτζχαημερ(βηθαει στην μνημη που εγραψε κ ο ντρεικο),κ ειναι ανταγωνιστης του NMDA(Ν mehtyl-d -aspatate) υποδοχεα.
ορισμενοι ανταγωνιστες του συγκεκριμενου υποδοχεα,χρησιμοποιουνται σαν αναισθητικα στην ιατρικη.οπως το nitrous oxide(N2O-γνωστο κ σαν "αεριο του γελιου"-που κ αυτο εχει χρηση σαν αναισθητικο)..

τσεκαρετε κ αυτο το λινκ..

http://healthlibrary.epnet.com/GetContent.aspx?token=e0498803-7f62-4563-8d47-5fe33da65dd4&chunkiid=21761

που ουσιαστικα γραφει οτι ενω ειναι φυτικης προελευσης,αντιμετωπιζεται σαν otc φαρμακο,κ θελει προσοχη..σε πολυ μικρες δοσεις γινεται η ληψη του.

κ βασικα,αν εξαιρεσεις αυτο το συστατικο,κ την ταυρινη(νομιζω),ειναι rip off του jack3d.

αντε μπραβο,αυτο σκεφτηκα και γω ρε συ.....:toast:

Eddie
25-10-10, 16:26
Beta alanine + Taurine?????:unsure:

beefmeup
25-10-10, 16:30
Beta alanine + Taurine?????:unsure:

ε,καλα..ολα τα pre wo,ετσι το χουν.
δεν νομιζω να ειναι πληρης χασουρα,η,ακυρωση του ενος το αλλο.
απλα το καλυτερο θα ηταν να μην ειναι μαζι.

Eddie
25-10-10, 16:32
ε,καλα..ολα τα pre wo,ετσι το χουν.
δεν νομιζω να ειναι πληρης χασουρα,η,ακυρωση του ενος το αλλο.
απλα το καλυτερο θα ηταν να μην ειναι μαζι.

Α οκ:clap:

Gorillas
25-10-10, 16:58
τι να πω ρε πουστη..να δω τι αλλο θα βαλουν.

αυτο φαρμακευτικα το δινουν σε ασθενεις με αλτζχαημερ(βηθαει στην μνημη που εγραψε κ ο ντρεικο),κ ειναι ανταγωνιστης του NMDA(Ν mehtyl-d -aspatate) υποδοχεα.
ορισμενοι ανταγωνιστες του συγκεκριμενου υποδοχεα,χρησιμοποιουνται σαν αναισθητικα στην ιατρικη.οπως το nitrous oxide(N2O-γνωστο κ σαν "αεριο του γελιου"-που κ αυτο εχει χρηση σαν αναισθητικο)..

τσεκαρετε κ αυτο το λινκ..

http://healthlibrary.epnet.com/GetContent.aspx?token=e0498803-7f62-4563-8d47-5fe33da65dd4&chunkiid=21761

που ουσιαστικα γραφει οτι ενω ειναι φυτικης προελευσης,αντιμετωπιζεται σαν otc φαρμακο,κ θελει προσοχη..σε πολυ μικρες δοσεις γινεται η ληψη του.

κ βασικα,αν εξαιρεσεις αυτο το συστατικο,κ την ταυρινη(νομιζω),ειναι rip off του jack3d.

ευχαριστώ κατοπειστικότατος
οπότε αν ου μη γένετο κ αρχίσω και ξεχνώ θα το βάλω στο πρόγραμμα!!!

salpas18
26-10-10, 14:31
90 Servings Bruisin' Berry
Supplement Facts
Serving Size:1/3Scoop(3.2g)
Servings Per Container:90
Amount Per Serving % Daily Value*
Sodium 40mg 2%
Chloride 16mg 1%
HEMO-RAGE BLACK ULTRA-CONCENTRATE PROPRIETARY BLEND 2,290mg
BEYOND EXTREME UNDERGROUND PRE-WORKOUT DETONATOR
Creatine Monohydrate †
L-Arginine Alpha Ketoglutarate †
CarnoSyn® Beta Alanine †
Taurine †
Caffeine Anhydrous †
1,3 Dimethylamylamine †
Huperzine A †
* Percentage Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
Other Ingredients:
Natural & Artificial Flavors, Citric Acid, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose, Silicon Dioxide, FD&C Red 40, FD&C Blue.

το εχει δοκημαση κανεις? καλο φενετε παντος!

beefmeup
26-10-10, 14:42
το νου σου σαλπα..

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=11259

salpas18
26-10-10, 14:51
το νου σου σαλπα..

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=11259

αντε παλι :S ρε si το πατισα και δεν το εβλαλε παλι :S

sorry mods!

salpas18
26-10-10, 14:59
το δοκημασε κανεις?

deluxe
26-10-10, 18:18
Και αυτο λεει οχι παραπανω απο 1 scoop. Τι γινεται;

Polyneikos
26-10-10, 18:49
Μου φαίνεται πως είναι η νεα ταση στα preworkouts,ότι και καλα δεν σε πλακωνουν σε περιτους υδατανθρακες κτλ,σε ενα scoop χωρανε αυτα που χρειαζονται....

salpas18
26-10-10, 19:18
Μου φαίνεται πως είναι η νεα ταση στα preworkouts,ότι και καλα δεν σε πλακωνουν σε περιτους υδατανθρακες κτλ,σε ενα scoop χωρανε αυτα που χρειαζονται....

και περνεις ενα και δεν σε πιανι τπτ και μετα παμε στα 3 skoup

deluxe
26-10-10, 22:09
Οχι και 3 σε αυτα. Στο Jack3d ναι, αλλα σε αυτα που εχουν επιπλεον πραματα μεσα, δε παιζουμε.

dkaloge
27-10-10, 11:46
Το δοκίμασα πριν μια βδομάδα και είναι δυναμίτης! Δεν θα συνιστούσα πάνω από ένα scoop όντως.

aDonIs
28-10-10, 10:28
σκεφτομαι να το παρω τωρα που θα τελειωσει το hemorush τι λετε?λεει τιποτα???δεν ειναι λιγα τα 10γρ???

aDonIs
28-10-10, 11:01
μηπωσ εχει καμια σχεση με αυτο???Hemorage Black 908gr??ειναι διαφορετικααα!

dkaloge
28-10-10, 15:07
Αυτό έχει ακόμα περισσότερα μέσα.. Πρέπει να είναι αρκετά πιο δυνατό.

deluxe
28-10-10, 16:39
Απλα αυτο ειναι βελτιωμενη εκδοση με λιγοτερα και καλυτερα συστατικα. Το αλλο εχει περισσοτερα συστατικα και τα μισα δε δουλευουν.

Ολες οι εταιριας σιγα-σιγα ετσι θα βγαζουν τα νιτρικα τους. Οπως και το Superpump που εβγαλε και το max με λιγοτερα συστατικα και χωρις δεξτροζες.

Adinamos
28-10-10, 17:27
αDonis κανε καποιο off απο prewo μετα το hemo, μη συνεχισεις κατευθειαν με καποιο αλλο.

deluxe
28-10-10, 17:53
Οντως. Μη κανεις το λαθος που εκανα και εγω. τουλαχιστον 15 ημερες θελει.

aDonIs
28-10-10, 23:25
ευχαριστω ρε σεισ..τι λετε να κανω μολισ τελειωσει
?καμια ιδεα?

Adinamos
28-10-10, 23:51
Μπορεις καλιστα να χρησιμοποιησεις αμινος για πριν την προπο ή κρεατινη αν θελεις να παιρνεις οπωσδηποτε κατι πριν την προπο. Εγω αυτον τον κυκλο κανω και ειμαι ικανοποιημενος. Βεβαια δε μπορεις να βγαλεις ευκολα συμπερασματα για το τι σου δουλευει απο τι στιγμη που χρησιμοποιεις συνεχομενα πραγματα εναλλαξ. Αυτα.

salpas18
29-10-10, 17:24
Αυτό έχει ακόμα περισσότερα μέσα.. Πρέπει να είναι αρκετά πιο δυνατό.

το πρωτο σου νιτρικο ειναι?

J.P.
29-10-10, 21:34
το πρωτο σου νιτρικο ειναι?

Εγώ δεν χρησιμοποιώ νιτρικά αλλά έχω δοκιμάσει αυτό, της Gaspari και της BSN.. Ένιωσα αρκετή διαφορά και με τα τρία, ίσως λίγο περισσότερο με αυτό. Αλλά όπως είπα δεν χρησιμοποιώ νιτρικά οπότε δεν είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα..

salpas18
29-10-10, 21:52
Εγώ δεν χρησιμοποιώ νιτρικά αλλά έχω δοκιμάσει αυτό, της Gaspari και της BSN.. Ένιωσα αρκετή διαφορά και με τα τρία, ίσως λίγο περισσότερο με αυτό. Αλλά όπως είπα δεν χρησιμοποιώ νιτρικά οπότε δεν είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα..

οκ tnx ;)

aDonIs
31-10-10, 13:43
απο που το εχετε παρει ρε σεισ?δεν το βρiσκω πουθενα!

salpas18
31-10-10, 18:36
απο που το εχετε παρει ρε σεισ?δεν το βρiσκω πουθενα!

bb.com

Anithos
01-11-10, 09:40
bb.com

και στην ευρωπη θα το βρειτε.

dkaloge
01-11-10, 11:15
Και στην Ελλάδα..

deluxe
22-11-10, 19:15
Ανυπομονω να γυρισω Αθηνα για να το δοκιμασω!! Το κουτι σπεσιαλ απο κοντα! Πολυ underground.

dkaloge
23-11-10, 03:31
Γιατί να γυρίσεις Αθήνα; Είσαι διακοπές ή μένεις εκτός Αθηνών;

deluxe
23-11-10, 04:55
Μια μινι αδεια 10 ημερων.

Polyneikos
15-12-10, 20:29
Περασα σημερα από τα Xtremes και τσίμπησα ενα,,,
Πρωτη προπόνηση σημερα...Γενικα ξεκαθαριζω ότι ειμαι από τους τυπους που τους πιανουν τα νιτρικα,αλλα λιγότερο αλλα περισσότερο...Βεβαια θεωρω ότι εχω και την εμπειρια στου τι θα πρεπει να περιμενω από ενα τετοιο συμπλήρωμα και δεν αναζητω τον ουρανο με τα αστρα..
Ωρα λήψης:14:30
Γευση: Εχει ενα χρωμα πορτοκαλι και μολις το αραιωνεις με νερο γίνεται προς το κοκκινο,ειναι απο αυτες τιος φρουτενιες γευσεις σαν τσιχλας που προσωπικα με αφηνουν αδιαφορο,θελω δηλαδη να το πίνω γρηγορα,δοσολογία ενα μικρο σκουπ,γυρω στα 9 γρ.....
Στα 20-30' αρχισα λοιπον να εχω αυτη την "σωματικη ανησυχια".
Να μην τα πολυλογω μου εβγαλε μια πολυ ωραία προπονηση στηθους-δικεφαλων (δεν ηθελα να φυγω) με ωραια πρηξίματα και ενταση στα κιλα,πολυ καλο focus..
Θεωρω ότι μου εκανε καλη δουλεια,το επόμενο μου ποστ ως προς τα συμπερασματα θα ειναι μετα από 5-7 προπονησεις,να δω ποσο συνεχιζει να μου δουλευει το 1 scoop(τονίζεται αυστηρα ότι δεν πρεπει να το υπερβεις).

deluxe
19-12-10, 16:25
Εχω τη γευση πεπονι. Ενω μυριζει απιστευτα, δε πινεται με τιποτα! Στο τελος σου δινει μια αισθηση αναγουλας και ξινιλας στο λαιμο, για αρκετη ωρα!!

Δε μπορω να πω αν εχει αποτελεσματα, καθως το δοκιμασα μονο 2 φορες στις 20 ημερες. Απο Ιανουαριο θα το ξεκινησω κανονικα.

Παντως οταν το δοκιμασα σε συνδιασμο με presurge ( μισο scoop hemo και 2 presurge ) ειχα απιστευτο κρασαρισμα, πηγα να λιποθυμησω και σιχαθηκα τα νιτρικα. Παιζει και να τα δωσω σε φιλο, τουλαχιστον το ενα.

Τελος στη συσκευασια λεει να μη παρουμε γεματο scoop, και οντως η δοση αν το γεμισεις τελειως το scoop ειναι παραπανω απο 9gr, φτανει και τα 15!!

Polyneikos
19-12-10, 17:12
Πεπόνι;Που την βρηκες ρε συ αυτη την γευση ;Απ΄εξω;
Εγω παντως δεν το είχα παρατηρησει αυτο με το σκουπ και εχω βαλει ενα ολοκληρο για τις προπονησεις.Μου εχει παει καλα παντως και δεν ειχα καποιο συμπτωμα ενοχλητικο.

deluxe
19-12-10, 17:53
Απο αγγλια. Προτιμω παντως το presurge που εχει λιγοτερα διεγερτικα και στοχευει πιο πολυ στα Pumps.

Polyneikos
19-12-10, 19:25
Δηλαδη αν καταλαβα καλα συνδυασες 2 νιτρικα με τις (σχεδον) κανονικες τους δοσολογίες το καθενα;Τωρα είδα τι είναι το presurge..
Γιατι έτσι;

deluxe
20-12-10, 16:06
Το δοκιμασα και δε προκειται να το ξανακανω. Ηταν αρκετα δυνατο, οπως φανηκε. Για να εχω τα διεγερτικα απο το ενα και τα pumps απο το αλλο.

Eddie
20-12-10, 16:31
E ναι,και γω το εχω κανει αυτο γιατι ειχα δυο δεογματακια και τα πηρα μαζι.Το jack3d και το armaggedon,εβγαλα μαμω τις προπονησεις και ουτε κρασαρισματα ουτε τιποτα.

Polyneikos
20-12-10, 17:21
Εγω συνεχίζω να παιρνω ενα γεματο scoop.Μετα από 5 προπονησεις συνεχίζει αυτη η δόση να μου βγαζει ενεργεια και συγκεντρωση στην προπονηση,πρηξιματα αρκετα καλα,όχι όμως όπως τις πρωτες 2 φορες..
Αυτο που παρατηρησα ειναι πως επειδη όταν μια προπονηση μου παει καλα μπορω να κατσω να κανω και 5 σετ παραπανω,σε 2 προπονησεις που υπερεβαλα αδειασα ξαφνικα με μια ελαφρια ζαλη.Μαλλον όμως το γλυκογονο μου με εγκατελειψε....

spartan117
13-02-11, 00:08
Ειναι το προτο μου νιτρικο π περνω συστηματικα το δοκιμασα και επαθα πλακα φοβερη τσητα, πολυ ενεργεια, πολυ δυναμη,αντοχη για περισοτερα σετ.Βεβαια σε πιανει πολυ ταχυπαλμια προσπαθησα να κιμηθω και ακουγα μονο την καρδια μ να χτιπαει σαν κομπρεσερ....πολυ υπερενταση γενικα.....

dhmhtrhs
13-02-11, 00:09
δεν ειναι κ ο,τι καλυτερο να χεις ταχυπαλμιες.....το γνωστο crasharisma των διεγερτικων...

andreasaxo
12-04-11, 21:36
Σήμερα το ξεκίνησα, το πήρα με γεύση καρπούζι.
Μαζί με αυτό ήπια και την δεύτερη δόση (τρις κάψουλες) του lipo 6 black.
Πολύ καλό, όλα φαίνονταν καλά στην προπόνηση, κατά την διάρκεια και ενώ βρισκόμουν περίπου στα μισά της προπόνησης άρχισε να με ενοχλεί λίγο ο λαιμός μου, γαργάλημα ας πούμε, σαν να είναι κάποιο πτύελο εκεί κολλημένο.
Έχω τελείωση εδο και μισή ώρα και ακόμα έχω μια μικρό ενόχληση μεταξύ φάρυγγα και ουρανίσκου.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να συμβαίνει και τι σύμπτωμα μπορεί να είναι αυτό.

Polyneikos
12-04-11, 21:56
Ρε σκυλι!preworkout μαζί με Lipo6black;:shock:
Γενικα και τα μεν και τα δε σου προκαλουν μια αφυδατωση και ενα στεγνωμα,τωρα που τα συνδυασες μαλλον αυτο πρεπει να ειναι,αν καταλαβα την περιγραφη σου.

andreasaxo
12-04-11, 22:08
Ρε σκυλι!preworkout μαζί με Lipo6black;:shock:
Γενικα και τα μεν και τα δε σου προκαλουν μια αφυδατωση και ενα στεγνωμα,τωρα που τα συνδυασες μαλλον αυτο πρεπει να ειναι,αν καταλαβα την περιγραφη σου.

Δόξα των Θεό δεν έχω προβλήματα με κάτι τέτοιους συνδυασμούς.
Εντωμεταξύ η nutrex λέει ότι μπορούν να stakαριστουν μεταξύ τους χωρίς προβλημα.
Εγώ φοβήθηκα για τίποτα άλλο.
Έχω ακούσει ότι ο θυροειδης έχει ένα τέτοιο παρόμοιο σύμπτωμα, ψιλό ενόχληση στο λαιμό εσωτερικά.
Παίρνω και τρις εβδομάδες τώρα το lipo 6 black που παίζει εκεί με κάποια Τ και πήγε το μυαλό μου στο κακό.
Αν το έχω και αύριο το πρωί που θα ξυπνήσω αυτό το σύμπτωμα θα αρχίσω να τραβώ τα μαλλιοκέφαλα μου.
Πάντως ακόμα το έχω.

kostasbuilding
17-04-11, 14:54
Γεια κ χαρα σε ολους!!το εχω αρχισει και γω μια βδομαδουλα τωρα..μια χαρα το βρισκω πολυ ενεργεια και διαθεση για ΒΑΡΗ!Επεισης για την τιμη του το βρισκω τελειο(μεχρυ στιγμης) ελπιζω και αυτη τη βδομαδα να μου δωση τα ιδια (και μακαρι και τις επομενες βεβαια ..)
Παρατηρησα κατι ομως και θελω να ρωτησω κατι..την μερα στα ποδια νοιωθω οτι εμεινα απο καυσημα...ζαλιστικα αρκετα ..ξερω οτι το προκαλουν αυτο τα νιτρικα γενικοτερα,ομως ισως φταιω κι εγω διοτι κανω πρωινη προπονηση μετα απο το πρωινο γευμα μονο....αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποτε μπορω να βαλω μια γουεη με γαλα πριν την προπο?(αφου 20 λεπτα πριν πινο το νιτρικο?)πιστευω οτι ειναι θεμα διατροφης διοτι το νοιωθω και μεσα στην προπο οτι πειναω και παρατηρηται το φαινομενο αυτο εντονα την τελευταια βδομαδα!!που ανεβηκαν τα αλογα με το νιτροοοο!
ευχαριστω θα ξαναγραψω και την αλλη βδομαδα ξανα για το τι συνεχιζει να δινει αυτο το "ενα" σκουπ..

kostasbuilding
17-04-11, 20:21
Καμεια γνωμη ρε παιδες !?

beefmeup
17-04-11, 22:33
whey+γαλα πριν την προπο ειναι no-no..
ισως κανα 2ωρο νωριτερα αλλιως αστο καλυτερα.

kostasbuilding
18-04-11, 00:43
ok..καταλαβα.με νερακι τοτε ..!κανα 40αλεπτο πριν..?και τα τελευταια 20 λεπτα νιτρικακι!

andreasaxo
05-05-11, 14:55
Το χρησιμοποιώ κι’εγω, έπειτα από καμιά δεκαριά χρήσης του προϊόντος έχω να πω τα εξής.
Το παίρνω μισή ώρα πριν την προπόνηση, μόνο της πρώτες τρις φορές το συνδύασα με το lipo 6 black, από κει και ύστερα το παίρνω μόνο του χωρίς παράλληλη χρήση κανενός άλλου συμπληρώματος, με το που πιάσει το μισάωρο μετά την χορήγηση του αρχίζουν τα συμπτώματα που θα αναφέρω.
Έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο για κανένα πεντάλεπτο και μετά από αυτό πολλά αέρια.
Με το ένα scoop δεν βλέπω φλεβικοτητα, με τα δυο βλέπω αλλά όχι όση είχα δει με το δωρεάν δείγμα του animal pump που είχα δοκιμάσει.
Δεν ξανά παίρνω όμως δυο μαζί scoop γιατί όταν το έκανα δυο φορές είχα τόσο έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο μου που μου ερχόταν να σκίσω την σάρκα μου.
Θα τελειώσω το κουτί και δεν θα το ξανά πάρω, για μια ακόμα φορά θα επισημάνω ότι τελικά ο παίζει τεράστιο ρόλο στο πως θα αντιδράσει ο κάθε οργανισμός στο οποιοδήποτε εκαστοτε συμπλήρωμα διατροφής.
Τελικά αν δεν ματώσει η τσέπη σου δεν θα βρεις το κατάλληλο συμπλήρωμα που θες.
Μέχρι στιγμής έχω βρει την πρωτεΐνη που μου αρέσει και μου παρέχει αυτά που θέλω και των λιποδιαλυτή, θέλω λίγο ψάξιμο ακόμα για το κατάλληλο pro workout.

sofos
05-05-11, 15:04
Το χρησιμοποιώ κι’εγω, έπειτα από καμιά δεκαριά χρήσης του προϊόντος έχω να πω τα εξής.
Το παίρνω μισή ώρα πριν την προπόνηση, μόνο της πρώτες τρις φορές το συνδύασα με το lipo 6 black, από κει και ύστερα το παίρνω μόνο του χωρίς παράλληλη χρήση κανενός άλλου συμπληρώματος, με το που πιάσει το μισάωρο μετά την χορήγηση του αρχίζουν τα συμπτώματα που θα αναφέρω.
Έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο για κανένα πεντάλεπτο και μετά από αυτό πολλά αέρια.
Με το ένα scoop δεν βλέπω φλεβικοτητα, με τα δυο βλέπω αλλά όχι όση είχα δει με το δωρεάν δείγμα του animal pump που είχα δοκιμάσει.
Δεν ξανά παίρνω όμως δυο μαζί scoop γιατί όταν το έκανα δυο φορές είχα τόσο έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο μου που μου ερχόταν να σκίσω την σάρκα μου.
Θα τελειώσω το κουτί και δεν θα το ξανά πάρω, για μια ακόμα φορά θα επισημάνω ότι τελικά ο παίζει τεράστιο ρόλο στο πως θα αντιδράσει ο κάθε οργανισμός στο οποιοδήποτε εκαστοτε συμπλήρωμα διατροφής.
Τελικά αν δεν ματώσει η τσέπη σου δεν θα βρεις το κατάλληλο συμπλήρωμα που θες.
Μέχρι στιγμής έχω βρει την πρωτεΐνη που μου αρέσει και μου παρέχει αυτά που θέλω και των λιποδιαλυτή, θέλω λίγο ψάξιμο ακόμα για το κατάλληλο pro workout.
:clap:

Polyneikos
05-05-11, 18:31
Έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο για κανένα πεντάλεπτο και μετά από αυτό πολλά αέρια.
Δεν ξανά παίρνω όμως δυο μαζί scoop γιατί όταν το έκανα δυο φορές είχα τόσο έντονα τσιμπήματα και φαγούρα στο πρόσωπο μου που μου ερχόταν να σκίσω την σάρκα μου.


Beta Alanine effects:thumbup:

andreasaxo
05-05-11, 18:37
Beta Alanine effects:thumbup:

Δηλαδή; Όλοι το παθαίνουν αυτό το σύμπτωμα από το συγκεκριμένο συμπλήρωμα;

Polyneikos
05-05-11, 18:40
Γενικα αυτα τα τσιμπήματα ειναι συμπτωμα της β-αλανινης,οπότε και αλλο preworkout να παρεις που την περιεχουν σε ικανοποιητικη ποσοτητα,θα τα εχεις τα τσιμπήματα.Κια εγω εχω από πολλα νιτρικα..Παντως με 2 scoops στο εν λογω συμπληρωμα,θεωρητικα είσαι double dot,οπότε ίσως για αυτο να σε ενόχλησε τόσο..:thumbup:

michael-nrg
05-05-11, 18:43
εγω παλι δεν ενιωσα τπτ... και ειχα φτασει και το 1/2 σκουπ... το μονο side που ειχα ηταν το κρασαρισμα στην αρχη της χρησης, μετα ολα οκ... παντως ηταν το μοναδικο prewo που με επιασε τοσο καλα....

Polyneikos
05-05-11, 18:46
μισο σκουπ επαιρνες;Η κανονικη δόση είναι 1..

michael-nrg
05-05-11, 18:51
μισο σκουπ επαιρνες;Η κανονικη δόση είναι 1..

ουπς:turtle: σορρυ.. 1 1/2 ηθελα να γραψω....

andreasaxo
05-05-11, 18:53
Γενικα αυτα τα τσιμπήματα ειναι συμπτωμα της β-αλανινης,οπότε και αλλο preworkout να παρεις που την περιεχουν σε ικανοποιητικη ποσοτητα,θα τα εχεις τα τσιμπήματα.Κια εγω εχω από πολλα νιτρικα..Παντως με 2 scoops στο εν λογω συμπληρωμα,θεωρητικα είσαι double dot,οπότε ίσως για αυτο να σε ενόχλησε τόσο..:thumbup:

Από δω και πέρα θα την αποφεύγω αυτήν την ουσία, μου την σπάει πολύ.
Θα κάνω υπομονή να τελειώσει το κουτί και μετά παπαλα.
Ααααα, ξέχασα, στην αρχή ήταν τέλεια η γεύση, είχα ξετρελαθεί (καρπούζι), τώρα μου φέρνει τάση προς εμετό.
Αφότου το ποιο αναπνέω μόνο από το στόμα για περίπου κανένα δεκάλεπτο μέχρι να μου φύγει αυτή η απαίσια αίσθηση.
Πλέων δηλαδή δεν μπορώ να το βάζω στο στόμα μου, μου έρχεται να τα βγάλω όλα.

michael-nrg
05-05-11, 19:01
Από δω και πέρα θα την αποφεύγω αυτήν την ουσία, μου την σπάει πολύ.
Θα κάνω υπομονή να τελειώσει το κουτί και μετά παπαλα.
Ααααα, ξέχασα, στην αρχή ήταν τέλεια η γεύση, είχα ξετρελαθεί (καρπούζι), τώρα μου φέρνει τάση προς εμετό.
Αφότου το ποιο αναπνέω μόνο από το στόμα για περίπου κανένα δεκάλεπτο μέχρι να μου φύγει αυτή η απαίσια αίσθηση.
Πλέων δηλαδή δεν μπορώ να το βάζω στο στόμα μου, μου έρχεται να τα βγάλω όλα.

και εγω το ιδιο ειχα παθει στην αρχη μου αρεσε αλλα μετα με το που το επινα αναγουλιαζα αμεσως..... αν και επιασε καλα οπως ειπα ,δεν το ξαναπαιρνω και εγω γενικα δεν ξαναπαιρνω prewo...

Polyneikos
05-05-11, 19:04
ουπς:turtle: σορρυ.. 1 1/2 ηθελα να γραψω....
Αν σε επιανε μισο σκουπ θα ήσουν τυχερος,κανεις και οικονομία..:green:
Γενικα αυτες τις γευσεις σαν τσιχλόφουσκα τις αηδιαζω γρήγορα,μου φερνουν αναγουλα,η πιο ιδανικη γευση ήταν το Jack3d λεμονι για μενα,λες και επινα λεμονίτα:P

andreasaxo
05-05-11, 19:15
Γενικα αυτες τις γευσεις σαν τσιχλόφουσκα τις αηδιαζω γρήγορα,μου φερνουν αναγουλα,η πιο ιδανικη γευση ήταν το Jack3d λεμονι για μενα,λες και επινα λεμονίτα:P

Να σου πω, είπες ότι κι’εσυ ένοιωθες αυτό το σύμπτωμα της φαγούρας όταν έπαιρνες το συγκεκριμένο συμπλήρωμα, βλέπω ότι την Alanine την έχει και το Jack3D.
Και με το Jack3D είχες αυτό το σύμπτωμα της έντονης φαγούρας;

ravi_monit0r
28-05-11, 01:37
Μμμ...Δε φαινεται και ασχημο .το βλεπω ομως να μη κλεινουμε ματι ολη νυχτα με τις καφεινες και τις ταυρινες!

deluxe
28-05-11, 18:47
Παντως φαινεται ψιλομουφα ολο αυτο το hype γυρω απο αυτο το προϊον. Η δοση να ειναι 1/3 του σκουπ, δλδ ουτε 3,5γρ! Και η κανονικη δοση 1 scoop!

Καταρχας με 3.5 γρ δε παιρνεις απολυτως τιποτα! Μονο 1,5 θα ειναι η κρεατινη, 1 η αργινινη 0,5 η αλανινη και 0,2-0,5 η ταυρινη! Και παλι δε βγαινει! Οποτε μουφα η υποθεση!

Το serving size που προτεινει η εταιρια ειναι 1/3 scoop, δλδ 90servings! Και εχει τιμη πολυ καλη για τοσα servings! Βγαινει πιο φθηνο και απο το white flood! Λογικα δε διαφερει σε τιποτα απο τα υπολοια preworkout. Θελει 1-1,5 σκουπ, αντε και βαρια-βαρια 2 σκουπ, για να πεις οτι σε πιανει.

:puke: Καλα απο γευση αηδια, μη το παρετε καλυτερα! :puke:

iron maiden
23-06-11, 14:27
χθεσ το πηρα και παροτι ημουν με 2 ωρεσ υπνο και πολυ κουρασμενοσ μολισ το πηρα εκανα μια πολυ καλη προπονηση με καλα πρηξηματα. . . .θα δω και την σημερινη προπο και θα επανελθω.απο το 250, το bsn, το νανο kai τo ignitro ειναι καλυτερο πολυ καλη εντυποση μοθ αφησε και το νεο x pund που το πειρα σε δειγμα .γευση για το hemo μετρια μπερι κατι το pund rasberi γευση καλουλα.

sobral
12-10-12, 01:08
http://underground.nutrex.com/products/images/Hemo-RageUC/Headers/HRUC-header2.jpg

First they took Ephedra away from you and now it's DMAA. Good luck finding a pre-workout formula that goes beyond just your typical caffeine buzz! That is until you try the ALL NEW HEMO-RAGE Ultra Concentrate. Just one scoop of this wicked formula will set your mind on fire: An intense mental sensation with clean energy, zoned-in-focus, razor sharp clarity and a happy go lucky attitude will make you crave this product. Best of all, there is no crash!

Take it before your workout and you'll be pushing beyond your limits. Forget feeling tired and weak. No weight is too heavy and no pump has ever felt as painful.

Take it on non training days and you'll become the most productive, happiest and social person you can be. It will keep you going for hours. Did we already mention that there won't be any crash?!

Just one scoop of the ALL NEW HEMO-RAGE Ultra Concentrate is all it takes. We're absolutely confident you'll like this feeling better than what you got from Ephedra and DMAA!!


Ultra Concentrated 1 scoop only formula
Beyond DMAA: Get wired without the crash
Use before your workout and push past your limits
Take on non-training days and simply feel great & productive


http://underground.nutrex.com/products/images/Hemo-RageUC/Misc/HRUC_flavors.png

SUPPLEMENT FACTS
Serving Size: 1 Scoop (8.84g)
Servings Per Container: 30

Amount Per Serving % Daily Value*

Sodium 239mg 10%
Chloride 122mg 4%
BEYOND EXTREME UNDERGROUND PRE-WORKOUT DETONATOR 5,490mg

Creapure® 100% Ultra Pure Concentrated Creatine Monohydrate †
Taurine †
L-Arginine Alpha Ketoglutarate †
Acetyl-L-Tyrosine †
Caffeine Anhydrous †
Mucuna Pruriens (40% L-Dopa) †
Paullinia Cupana (22% Caffeine) †
Advantra Z®** Citrus Aurantium (50% Synephrine) †

*Percentage Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
OTHER INGREDIENTS: Natural & Artificial Flavors, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Chloride, Silicon Dioxide, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose, FD&C Blue 1.
**Advantra Z® is a registered trademark of Nutratech, Inc/Zhishin, LLC licensor of U.S. and Canadian Patents.

DIRECTIONS: HEMO-RAGE BLACK ULTRA CONCENTRATE may be stronger than any pre-workout product you have ever tried. It may be way too intense for some individuals. For those who dare and seek an experience unlike anything else we advise to proceed with extreme caution. Use only one serving (1 scoop) in a 24 hour period. Mix 1 scoop into 4-5 oz of cold water 30-45 minutes prior to working out. Do not take more than 1 scoop under any circumstances.

Μετά το reformulation.;) Μου την σπάει που όλες τώρα κάνουν κωλοτούμπα και λένε clean energy without crash from DMAA ενώ πριν λίγο καιρό το αποθέωναν.

HRAKLEIOTHS1978
13-10-13, 12:02
καλημερα παιδια!εχει δοκιμασει κανενας το παραπανω προιον?ειναι οντωσ τοσο δυνατο οσο διαφημιζουν??ευχαριστω!!

*** Μη αποδεκτός τρόπος παρουσίασης συμπληρωμάτων διατροφής.
Παρακαλείσαι να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1626-Κανόνες-του-Φόρουμ) και το πώς δημιουργούμε νέο θέμα στην ενότητα με την αξιολόγηση των συμπληρωμάτων διατροφής (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19271-Κατηγοριοποίηση-Αξιολόγησης-Συμπληρωματων).
Το παρών τόπικ κλειδώνεται. Mods Team.***