PDA

Επιστροφή στο Forum : Assault (Muscle Pharm)



Σελίδες : 1 [2]

Mikekan
30-10-13, 23:08
Το παλιό δεν το έχω δοκιμάσει οπότε δεν ξέρω. Αλλά αυτό είναι super. Και έρχομαι από 6 μήνες χρήσης craze που με έπιανε και καλά! ;)

totis
30-10-13, 23:14
Δεν υπαρχει συγκριση το καινουργιο κατα την γνωμη μου πολυ ανωτερο...αν εβαζες στο παλιο 7/10 στο νεο βαζεις ανετα 9/10 τετοια περιπου η διαφορα.....

tzouas
31-10-13, 01:21
Εφτιαχνα home made pre με κιτρουλινη,β αλανινη,κρεατινη,καφεινη και μισο σκουπ purple wraath και σημερα παρελαβα το assault. Γευση pineapple mango ωραια διαλυτοτητα κλασσικα πολυ καλη και προπονηση πλατη δικεφαλα σχεδον ιδιας εντασης οπως με το home made με λιγοτερα πρηξιματα και περισσοτερη νευρικοτητα...
Σε συγκριση με το παλιο ισως λιγο καλυτερο με μειον το λιγοτερο πρηξιμο λογικα λογο ελειψης κιτρουλινης λυνεται ομως ευκολα....

michael-nrg
05-11-13, 19:14
ενα review και απο μενα.. το εχω ξεκινησει εδω και 2 μερεσ. να πω οτι pre-w ειχα να παρω κανα χρονο ο λογος που το πηρα ειναι οτι ηθελα ενα εξτρα kick πριν την προπονηση γιατι λογο δουλειας ειμαι πολυ εξαντλημενος και πλεον η καφεινη δεν με επιανε λογο μακροχρονιας καταχρησης.
γευση mango: 10/10 γενικα δεν εχω θεμα με την γευση
διαλυτοτητα:10/10
focuς: τρελη συγκεντωση στην προπονηση
δυναμη: στα ιδια κιλα πανω κατω απλα ειχα την αισθηση οτι εβγαιναν πιο ευκολα τα σετ και με μικροτερο διαλλειμα μεταξυ τους
πρηξιμο: γενικα εχω χαμηλο % λιπους και οταν πρηζομαι ξεχωριζουν εντονα οι μυικες ομαδες και οι φλεβες απλα σε μερα στηθους-τρικεφαλου , ο τρικεφαλος ηταν ετοιμος να σκασει πραγματικα.

ΑΡΝΗΤΙΚΟ : την πρωτη φορα που το πηρα (1 σκουπ) μεσα στο 5λεπτο αρχισαν τρελα τσιμπιματα στο κεφαλι και αρχισαν να καινε-kokkinizoun αφτια και σβερκος. την δευτερη φορα ξανα το ιδια , παρενεργιες οι οποιες εφhγαν μετα απο ενα 10λεπτο αλλα ηταν πολυ περιεργο συναισθημα. λογικα οφιλεται στην αλανινη και την νιασινη .
Λεω να ελατωσω την δοση μπας και το συνηθισει ο οργανισμος και ισως να επινα περισσοτερο νερο με αυτο.

Mikekan
05-11-13, 19:21
Το έπαθα και εγω αυτό με το κάψιμο και τη φαγούρα παντού, ειδικά στα αυτιά. Στην αρχή φοβήθηκα αλλά ειχε πλάκα μετά! :P

michael-nrg
05-11-13, 19:27
ποσο καιρο σου κρατησαν αυτα τα sides ? σου εφυγαν αργοτερα?

Mikekan
05-11-13, 19:31
Δυο φορές το έχω πάρει. Την πρώτη δεν με έπιασε, με έπιασε τη δεύτερη. Η διάφορα ήταν οτι τη δεύτερη φορα είχα τελείως άδειο στομάχι!

Εντάξει δεν ειναι τόσο τραγικό, το έψαξα λίγο και το παθαίνουν οι περισσότεροι!

michael-nrg
05-11-13, 19:38
τωρα που το λες ναι και εγω ειχα κανα 3ωρο που ειχα φαει.. ισως και γιαυτο.. συνηθως κανα 2ωρο μετα απο φαγητο παω για προπονηση... τη πεμπτη που θα το παρω παλι θα βγαλω συμπερασμα. και λογικα θα ελατωσω και τη δοση...

reignman007
06-11-13, 17:28
ενα review και απο μενα.. το εχω ξεκινησει εδω και 2 μερεσ. να πω οτι pre-w ειχα να παρω κανα χρονο ο λογος που το πηρα ειναι οτι ηθελα ενα εξτρα kick πριν την προπονηση γιατι λογο δουλειας ειμαι πολυ εξαντλημενος και πλεον η καφεινη δεν με επιανε λογο μακροχρονιας καταχρησης.
γευση mango: 10/10 γενικα δεν εχω θεμα με την γευση
διαλυτοτητα:10/10
focuς: τρελη συγκεντωση στην προπονηση
δυναμη: στα ιδια κιλα πανω κατω απλα ειχα την αισθηση οτι εβγαιναν πιο ευκολα τα σετ και με μικροτερο διαλλειμα μεταξυ τους
πρηξιμο: γενικα εχω χαμηλο % λιπους και οταν πρηζομαι ξεχωριζουν εντονα οι μυικες ομαδες και οι φλεβες απλα σε μερα στηθους-τρικεφαλου , ο τρικεφαλος ηταν ετοιμος να σκασει πραγματικα.

ΑΡΝΗΤΙΚΟ : την πρωτη φορα που το πηρα (1 σκουπ) μεσα στο 5λεπτο αρχισαν τρελα τσιμπιματα στο κεφαλι και αρχισαν να καινε-kokkinizoun αφτια και σβερκος. την δευτερη φορα ξανα το ιδια , παρενεργιες οι οποιες εφhγαν μετα απο ενα 10λεπτο αλλα ηταν πολυ περιεργο συναισθημα. λογικα οφιλεται στην αλανινη και την νιασινη .
Λεω να ελατωσω την δοση μπας και το συνηθισει ο οργανισμος και ισως να επινα περισσοτερο νερο με αυτο.

Ο φιλος με καλυψε απολυτα.Απλα εχω να προσθεσω οτι σε σχεση με το παλιο,βλεπω μικροτερα πρηξιματα.
Γενικα τα sides αυτα τα βλεπω και μετα απο 2 βδομαδες χρησης,ισως σε πιο λαιτ μορφη.

Mikekan
06-11-13, 17:31
Noμίζω ότι το μεγαλύτερο προσόν του είναι το Focus. Είσαι εσύ και τα βάρη, τίποτα άλλο.

Numerouno
09-11-13, 07:21
τωρα που το λες ναι και εγω ειχα κανα 3ωρο που ειχα φαει.. ισως και γιαυτο.. συνηθως κανα 2ωρο μετα απο φαγητο παω για προπονηση... τη πεμπτη που θα το παρω παλι θα βγαλω συμπερασμα. και λογικα θα ελατωσω και τη δοση...

Παιδιά, τα νιτρικά νηστικοί πρεπει να τα πεινουμε για να δουλέψουν πλήρως.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

vaggan
09-11-13, 10:59
καλο ηταν δουλεψε μου δωσε την ενταση και που ηθελα για να βλαλω σκληρες προπονησεις:thumbup:

beefmeup
13-11-13, 23:21
74860

η καινουρια φορμουλα.
στα 2 σκουπ κατι μου κανει,απο πλευρας ενεργειας κ φοκους,αλλα αν το συνδιασω με γερανιο..
απο μονο του μου βγηκε ετσι κ ετσι.
για την τιμη του απο αμερικα,ειναι τιμιο προιον ομως,θα το ξαναπροτιμησω.

sobral
13-11-13, 23:29
την έχουμε ανεβάσει την νέα σύνθεση ρε τρελέ 3 σελίδες πριν:green: Πάντως το καινούργιο άλλαξε το προφίλ που είχε από την αρχή που βγήκε κ αφορούσε κυρίως την δύναμη. Έγινε κ αυτό πιο πολύ του focus μάλλον και του πρηξίματος...αν κρίνω απ τα reviews δηλ. Το προτιμώ με την γενναία δόση κρεατίνης του (μονουδρικής και HCL) παρά με πολλά nitrates και διεγερτικά. Γούστα είναι αυτά βέβαια.

Mikekan
13-11-13, 23:40
Και εγω θα έλεγα οτι το Focus ειναι το μεγάλο του ατού.

totis
15-11-13, 00:39
χα χα καλη ιδεα///:)
74998

kostasrimis
15-11-13, 01:35
παιδιά , ειχα ξανακάνει την ερώτηση αλλα μου έστειλαν site απο Αμερική. Υπάρχει κάπου στην Ευρώπη? inbox me plz. Ο πορτογαλος πάντως ακόμη να το φέρει...

kazos_GR
25-11-13, 19:18
πεδες μπορει να δει καποιος αν το assault που εχει στον πορτογαλο ειναι το καινουριο γιατι δεν το εχω πολυ με τα νιτρικα το εχει και σε προσφορα τα 32serving αν μπορει ας ριξει καποιος μια ματια και να πει

tzouas
25-11-13, 19:22
Ειναι το προηγουμενο...

kazos_GR
25-11-13, 19:24
α ok γιατι δεν το πολυκατεχο το θεμα:green:

tzouas
25-11-13, 22:19
Γιαυτο υπαρχει το φορουμ...;)

and345
01-12-13, 00:43
Mini review
διαλυτότητα 8/10
γευση (λεμονι) 10/10 (ειναι σαν isostar που επινα οταν επαιζα μπασκετ)
focous 9/10
pump 6/10
ενεργεια 8/10

μπορω να πω οτι μετα απο το κρεηζ ειναι μακραν οτι καλυτερο εχω παρει απο νιτρικο (οταν τελειωσει το κουτακι θα πω αν ειχε την διαρκεια που ειχε και το κρεηζ)
απο την παλια συνταγη πιστευω οτι ειναι αρκετα καλυτερο
ναι το μουδιασμα ειναι και σε μενα. ή στην παλαμη ή στα αυτια που ειναι ενοχλητικο (για κανα 10λεπτο) και χθες για πρωτη φορα κοκκινισαν κιολας
τελος το κακο που εχω να πω ειναι οτι 3-4 φορες που το εχω παρει με αδειο στομαχι 3+ ωρες χωρις φαγητο, με πιανει ενας δυνατος πονος κεντρο στην κοιλια και μετα απο κανα 2λεπτο με αφησε... δεν ξερω τι μπορει να ειναι.

panosralliart
03-12-13, 02:20
απο το παλιο ειμαι πολυ ευχαριστημενος.το καινουριο που μπορω να το βρω ελλαδα?

GEOP13
03-12-13, 03:35
απο το παλιο ειμαι πολυ ευχαριστημενος.το καινουριο που μπορω να το βρω ελλαδα?

το χουν οι χορηγοί..

stone garden
11-12-13, 20:02
ανοιξα σημερα ενα κουτι που ειχα παρατημενο πολλους μηνες και διαπιστωσα οτι δεν ειχε σκοοπ μεσα , εχει παθει καποιος κατι αντιστιχο? και αν θα μπορουσε καποιος να βγαλει μια φωτο το σκοοπ να δω περιπου πως ειναι(αναφερομαι για τη παλια εκδοση). ευχαριστω

cuntface
11-12-13, 20:10
ανοιξα σημερα ενα κουτι που ειχα παρατημενο πολλους μηνες και διαπιστωσα οτι δεν ειχε σκοοπ μεσα , εχει παθει καποιος κατι αντιστιχο? και αν θα μπορουσε καποιος να βγαλει μια φωτο το σκοοπ να δω περιπου πως ειναι(αναφερομαι για τη παλια εκδοση). ευχαριστω

20g ειναι το σκοοπ αμα δεν βρεις βαλε 2 κουταλιες του γλυκου (το μεγαλο κουταλι) γεματες φτανει τα 20γραμμαρια πιστευβο

Ίων Δραγούμης
17-12-13, 18:54
Το χρησιμοποίησα ως τώρα 5-6 φορές. Το παλιό σκεύασμα επειδή το βρήκα σε προσφορά. Δε μπορώ να πω ότι μου έδωσε αυτό το παραπάνω που περίμενα. Για placebo μάλλον καλό είναι. (Έχεις κατά νου ότι από θρεπτικά συστατικά είσαι υποστηριγμένος,άρα τώρα μένει εσύ να τα δώσεις όλα).
Μια φορά ξέχασα να το πιω σε προπόνηση πλάτης-τρικ και είχα επίσης καλά πρηξίματα και δύναμη και αντοχή και πιθανόν δε θα παρατηρούσα τίποτα παραπάνω αν το είχα πάρει. Γενικά δε πιστεύω ότι αξίζει τα χρήματα του,ούτε και τόση διαφήμιση. Αν το είχα πάρει σε κανονική τιμή,θα έκλεγα τα λεφτά μου.

cuntface
17-12-13, 19:35
ειχα παρει το παλιο στο 1 σκοοπ απο endurance τιποτα τσιτες τιποτα λιγο παραπανω δυναμη το στομαχι μου ποναγε 5 λεπτα αφου το πηρα περασε και δεν ακουμπησε δεν ξερω αυτο το νιτρικο ειναι για αθληματα τυπου αρση βαρων ραγμπι powerlifting δεν ξερω εγω θελω το νιτρικο να μου δινει τσιτες και mood

stone garden
17-12-13, 19:37
ουτε εγω πηρα αυτο που περιμενα , αυτο το ''σκασιμο'' που μου εδιναν τα προηγουμενα νιτρικα που ειχα χρησιμοποιησει. επαιξα και στο μισο σκοοπ οπως λεει και σε 1 και στα 2 σκοοπ. απτην αλλη μετα τη 5η μερα χρησης εκατσα και σκεφτηκα οτι ειναι καλυτερα αυτο που μου ανεβαζει τη διαθεση μου δινει καλη αντοχη και δυναμη και πριξηματα μαζι με λιγη φλεβικοτητα απτο να ειμαι μεσα στη τσιτα συνεχως και να τρεμω ολοκληρος.

totis
17-12-13, 21:15
To καινουργιο assault είναι πολύ ανωτερο από το παλιο δεν υπαρχει συγκριση.....Εμενα μου εχει κατσει παρα πολυ καλα δεν το αλλαζω,μου δινει ακριβως ότι χρειαζομαι.
Μου αρεσει που ανεβαζει τη διαθεση, την αντοχή, και την δυναμη.Και επισης μου αρεσει που δεν μου δινει τρελλες τσιτες το μισω αυτό,μου χαλαει την συγκεντρωση και γενικα την προπονηση μου.....είμαι αρκετα ευχαριστημένος....

sobral
17-12-13, 22:09
από τις παραπάνω απόψεις (χωρίς να σας κατακρίνω, γιατί στα pre υπάρχουν διάφοροι φαν, άλλα αρέσουν στον καθένα) όμως κονομάνε κάτι άχρηστες εταιρίες, που απλά τα τιγκάρουν στα διεγερτικά κ μετά λες "με έπιασε". Το παλιό assault για μένα ήταν κορυφή. Και τι δεν είχε! και σε γαμάτες δόσεις όχι για ποντίκια. Απλά δεν ήταν από αυτά που σε χτύπαγαν κατακούτελα από την διεγερση. Από δύναμη πάντως και αντοχή ήταν φοβερό. Γενικά έχοντας δοκιμάσει αρκετά, σε τέτοιου τύπου pre καταλήγω, τα concentrated απλά χάλασαν κ άλλο την κατηγορία αυτή. Προσωπική άποψη βεβαίως.:toast:

tzouas
17-12-13, 22:35
Συμφωνω με sobral....το παλιο ηταν το καλυτερο που δοκιμασα σαν συνολικη εικονα... (να γραψω κιολας οτι δοκιμασα για να υπαρχει μετρο συγκρισης:c4, craze, jack3d παλιο, no xplode)

totis
17-12-13, 22:42
Kαι εγω δεν διαφωνω σε αυτά που λεει ο sobral απλα ειπα την αποψη μου...,Το παλιο το επαιρνα και αυτό αρκετο καιρο και ημουνα ευχαριστημένος μεχρι που βγηκε το καινουργιο το οποιο μου καθετε ακομα καλυτερα όπως εξηγησα και πιο πανω....οποτε αφου είμαι ευχαριστημένος δεν χρειαζεται να ψάχνομαι για την ωρα για κατι άλλο...

sobral
18-12-13, 02:24
Kαι εγω δεν διαφωνω σε αυτά που λεει ο sobral απλα ειπα την αποψη μου...,Το παλιο το επαιρνα και αυτό αρκετο καιρο και ημουνα ευχαριστημένος μεχρι που βγηκε το καινουργιο το οποιο μου καθετε ακομα καλυτερα όπως εξηγησα και πιο πανω....οποτε αφου είμαι ευχαριστημένος δεν χρειαζεται να ψάχνομαι για την ωρα για κατι άλλο...

εννοείται σωστό σκεπτικό. Άμα κάτι σου κάθεται καλά δεν υπάρχει λόγος να το αλλάξεις.

Ίων Δραγούμης
18-12-13, 05:10
Φυσικά να πω ότι ξεκίνησα το παλιό Assault αμέσως μόλις μου τελείωσε το προηγούμενο προεξασκητικό το οποίο ήταν άγνωστο ως εταιρία,αλλά τουλάχιστον ισάξιο του Assault. ΜΕΧ ΝΟ ΜΑΧ λεγόταν. Νόμιζα πως αν πάω στο Assault,λόγω πιο έγκυρης εταιρίας,ότι θα νιώσω κάτι τοις παραπάνω από το pre της MEX. Αλλά αυτό δε συνέβει ποτέ.
Επίσης μου έκανε τρομερή εντύπωση όπως λέω παραπάνω,όταν έτυχε σε μια προπόνηση να ξεχάσω να πάρω to Assault,πόσο πολύ αίμα μάζεψα στη πλάτη μου. Και πολλά κιλά για τα κυβικά μου.
Οπότε ταπεινή μου γνώμη είναι πως σε όσους δεν τους περισσεύουν χρήματα,καλό είναι να φροντίζουν τη διατροφή τους και να διαθέτουν ένα συμπλήρωμα πρωτεΐνης. Για μένα η πρωτεΐνη ως δομικό συστατικό,είναι πολύ πιο απαραίτητη σαν συμπλήρωμα από ένα pre,γιατί τα βγάζει τα λεφτά της. Αν δεν έχετε περίσσιο χρήμα,μη σας δημιουργούνται ανάγκες για προεξασκητικά,διότι η διαφορά της απόδοσης (που είναι ένα ερωτηματικό για μένα αν όντως είναι υπαρκτή και όχι placebo effect) δεν δικαιολογεί το κόστος τους.
Σε αυτό το συμπέρασμα κατέληξα μετά από το pre της MEX και της Μuscle Pharm. Αν αναθεωρήσω,θα το καταγράψω,αλλά προς το παρόν έχω αυτή την αίσθηση. :weights: :weights:

stone garden
18-12-13, 12:00
Αν δεν έχετε περίσσιο χρήμα,μη σας δημιουργούνται ανάγκες για προεξασκητικά,διότι η διαφορά της απόδοσης (που είναι ένα ερωτηματικό για μένα αν όντως είναι υπαρκτή και όχι placebo effect) δεν δικαιολογεί το κόστος τους.

εγω και σιγουρα πολυ αλλοι εχω δοκιμασει πρε που οχι απλα αξιζαν τα λεφτα τους αλλα θα ελεγα οτι εδινα και τα διπλα λεφτα σε καποια απο αυτα. προσωπικα χρησιμοποιω νιτρικο 2 φορες το χρονο μια φορα στα καλα τα κρυα και αλλη μια το καλοκαιρι λογο κουρασης για να με ανεβαζει.

kostas kou
18-12-13, 12:58
χρησιμοποιω εδω και 2 βδομαδες το νεο assault και μου φαινετε μετριο...καλο πριξημο και καλη φλεβικοτητα αλλα δεν μου δινει την ενταση που περιμενα...περνω 1 σκουπ λετε να παω στα 2?

Ίων Δραγούμης
18-12-13, 22:07
εγω και σιγουρα πολυ αλλοι εχω δοκιμασει πρε που οχι απλα αξιζαν τα λεφτα τους αλλα θα ελεγα οτι εδινα και τα διπλα λεφτα σε καποια απο αυτα. προσωπικα χρησιμοποιω νιτρικο 2 φορες το χρονο μια φορα στα καλα τα κρυα και αλλη μια το καλοκαιρι λογο κουρασης για να με ανεβαζει.

Φίλε μου είμαι δεκτικός αν θέλεις να μου στείλεις σε pm ορισμένες μάρκες προεξασκητικών που αξίζουν τα λεφτά τους. :welcome:

totis
18-12-13, 23:12
Φίλε μου είμαι δεκτικός αν θέλεις να μου στείλεις σε pm ορισμένες μάρκες προεξασκητικών που αξίζουν τα λεφτά τους. :welcome:
Να δοκιμασεις το καινουργιο το assault είναι πολύ καλο.Και συνηθως οσους δεν τους επιανε τοσο καλα το προηγουμενο το καινουργιο τους πιανει πολυ καλυτερα,αυτό το εχω συμπερανει από αρκετους φιλους μου από τα λεγομενα τους αλλα και από προσωπικη μου αποψη .....Το καινουργιο το θεωρω από τα πιο τιμια προεξασκητικα που υπαρχουνε....και αυτό γιατι εγω αυτό που παρατηρησα ότι σου φτιαχνει την διαθεση και με το που αρχισεις την γυμναστικη εχεις τρομερη συγκεντρωση,ειααι εσυ μονο και τα βαροι,η δυναμη που σου δινει είναι καλη αλλα το σημαντικοτερο ειναι ότι είναι συνεχομενη και όχι όπως καποια αλλα που σε κανουν να ξεκινάς ακομα πιο δυνατα και στην μεση της προπονήσης σε εχει αφησει και όταν γυριζεις σπιτι εισαι πτωμα και αυτό είναι που μου αρεσει παρα πολύ στο νέο assault.Από πρηξίματα και φλεβικοτητα μια χαρα το ειδα.....Και είναι το μονο προξασκητικο που το πηρα εναμησι μηνα και ητανε σταθερη η αποδοση του,και ειδικα μετα από 3-4 φορες που το πηρα.....Αλλα και παλι θα πω ότι τα προεξασκητικα είναι θεμα γουστου,........

Ίων Δραγούμης
19-12-13, 03:16
Να δοκιμασεις το καινουργιο το assault είναι πολύ καλο.Και συνηθως οσους δεν τους επιανε τοσο καλα το προηγουμενο το καινουργιο τους πιανει πολυ καλυτερα,αυτό το εχω συμπερανει από αρκετους φιλους μου από τα λεγομενα τους αλλα και από προσωπικη μου αποψη .....Το καινουργιο το θεωρω από τα πιο τιμια προεξασκητικα που υπαρχουνε....και αυτό γιατι εγω αυτό που παρατηρησα ότι σου φτιαχνει την διαθεση και με το που αρχισεις την γυμναστικη εχεις τρομερη συγκεντρωση,ειααι εσυ μονο και τα βαροι,η δυναμη που σου δινει είναι καλη αλλα το σημαντικοτερο ειναι ότι είναι συνεχομενη και όχι όπως καποια αλλα που σε κανουν να ξεκινάς ακομα πιο δυνατα και στην μεση της προπονήσης σε εχει αφησει και όταν γυριζεις σπιτι εισαι πτωμα και αυτό είναι που μου αρεσει παρα πολύ στο νέο assault.Από πρηξίματα και φλεβικοτητα μια χαρα το ειδα.....Και είναι το μονο προξασκητικο που το πηρα εναμησι μηνα και ητανε σταθερη η αποδοση του,και ειδικα μετα από 3-4 φορες που το πηρα.....Αλλα και παλι θα πω ότι τα προεξασκητικα είναι θεμα γουστου,........

Οκ Totis,θα το έχω υπόψιν μου. Σ'ευχαριστώ. :thumbup:

asterix33
31-12-13, 00:21
Το δοκιμασα 5-6 φορες συνεχομενα άλλα περίμενα δυστηχως δεν ειμαι ικανοποιημενος κ εχω παρει το καινουριο

Ίων Δραγούμης
01-01-14, 19:31
Το παλιό έφερνε σε κανένα υδαρείς κενώσεις;; Δε μπορεί να είναι τυχαίο. Κάθε φορά που υπερβαίνω το μισό σκουπ,αντί για δυναμική προπόνηση,καταλήγω σε δυναμικό χέσ@μο. :P

kostas kou
01-01-14, 21:55
εχω το καινουργειο και κοντευω να το τελειωσω,το περνω στο 1 με εναμηση σκουπ,πολυ καλα πρηξιματα και δυναμη βγαινει ξεκουραστα η προπονηση...τις πρωτες δυο εβδομαδες δεν με επιανε πολυ απο την τριτη εβδομαδα και μετα αρχισε να με πιανει, παρολο που ηταν ιδια δοσολογια...

Ίων Δραγούμης
02-01-14, 00:01
εχω το καινουργειο και κοντευω να το τελειωσω,το περνω στο 1 με εναμηση σκουπ,πολυ καλα πρηξιματα και δυναμη βγαινει ξεκουραστα η προπονηση...τις πρωτες δυο εβδομαδες δεν με επιανε πολυ απο την τριτη εβδομαδα και μετα αρχισε να με πιανει, παρολο που ηταν ιδια δοσολογια...

Ωραίος. Πάντως το παλιό δε έπρεπε να είναι στη κατηγορία των preworkouts,αλλά σε αυτή των pre-wc.. :rolf::rolf:

kostas kou
02-01-14, 14:15
χαχαχα δεν το εχω παρει,αλλα απο το καινουργειο εμεινα πολυ ικανοποιημενος παρολο που στην αρχη εδειχνε να με απογοητευει...

D1mitris
17-01-14, 01:56
Πρώτη φορά παίρνω pre και οι εντυπώσεις μου είναι οι καλύτερες...
Έκανα δικέφαλο-στήθος μετά από 2 βδομάδες,λόγω υποχρεώσεων, και αντι να ζοριστώ, οι επαναλήψεις και τα σετ βγήκαν αέρα.
Μάλιστα σε μερικές ασκήσεις ανέβασα και τα κιλά...
Το μόνο αρνητικό που διαπίστωσα ηταν ένα πρήξιμο στο στομάχι που το έχω ακόμα και τώρα(6 ωρες μετα).:unsure:

alexandros.r
18-01-14, 01:17
μετριο κατα τη γνωμη μου

Mikekan
18-01-14, 20:15
Επειδη ειχα πει πιο πάνω οτι μου άρεσε πολυ, χρωστάω αλλο ενα review τώρα που ειμαι προς το τέλος του κουτιού. Τις 2-3 πρώτες φορές ήταν εξαιρετικό οπως έγραψα και πιο πάνω όμως ο οργανισμός μου το συνήθισε αμέσως! Ακομα και οταν το έπαιρνα μια φορα την εβδομαδα μου έδινε απλα λιγο παραπάνω ενέργεια και τιποτα αλλο. Δεν θα το ξαναπροτιμησω.

kostas kou
19-01-14, 00:04
εμενα τις πρωτες 10 μερεσ δεν μου αρεσε καθολου μετα ηταν απλα καλο(επερνα 2 σκουπ),το περιμενα πολυ καλυτερο ειχα ακουσει πολλα...

Mikekan
19-01-14, 06:12
Κωστα δεν ανέβηκα ποτέ στα δυο scoop, γενικά θέλω να κρίνω κατι με τη προτινομενη δοσολογία!

stone garden
20-01-14, 03:56
οπως λεει και ο φιλος τις πρωτες 3 μερες ηταν ΤΡΟΜΕΡΟ , μετα ομως απολυτος τιποτα. σα να μη το επαιρνα ηταν και επαιξα και στα 2 και στα 3 σκοοπ.

Ίων Δραγούμης
20-01-14, 04:33
Κι εμένα άντε να έχει 2-3 δόσεις ακόμη. Πίνω το παλιό. Γενικά από πλευράς placebo και ψευδαίσθησης ότι λαμβάνεις προεξασκητικό είναι καλό,κυρίως επειδή έχεις να κάνεις με μια εμπορική εταιρία. Όμως από ουσία...αν κάποιος είναι δυσκοίλιος,του το προτείνω ανεπιφύλακτα!! :P Δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρεις και να μη πας τουαλέτα είτε αμέσως πριν ή κατά τη διάρκεια της προπόνησης... για προ-wc είναι φανταστικό. "Αδειάζεις" τα έντερά σου και ως δια μαγείας μπαίνει η κοιλιά μέσα και να τα 6 pack...!! :rolf: :rolf:

υ.σ.: δεν είναι ληγμένο. :puke::puke:

No Fear
20-01-14, 11:26
Ρε συ,το εχεις γραψει ισα με 15 φορες!Τοσο πολυ πια σε θερισε?:green:

Ίων Δραγούμης
21-01-14, 08:52
Ρε συ,το εχεις γραψει ισα με 15 φορες!Τοσο πολυ πια σε θερισε?:green:

:rolf: :rolf:

Ναι,με ξεκ@λιασε σου λέω. :rolf: :rolf:
Στην αρχή ήταν μια πρώτη διαπίστωση και σε αυτή τη φάση συνεχώς το δικαιολογούσα και έλεγα μέσα μου "μπα,κάτι άλλο θα φταίει-δε μπορεί-MP είναι αυτή...κτλ.."
Εν συνεχεία καθιερώθηκε-οπότε δε παίζει να φταίει κάτι άλλο,ούτε κατά διάνοια. Φυσικά δε το σταμάτησα γιατί λυπόμουν τα χρήματα που έδωσα.
Αλλά τι στο καλό.. μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό;; :banghead:

kostas kou
21-01-14, 14:20
κρατα το και το καλοκαιρι για γεαμμωση :turtle:

totis
21-01-14, 14:30
:rolf: :rolf:

Ναι,με ξεκ@λιασε σου λέω. :rolf: :rolf:
Στην αρχή ήταν μια πρώτη διαπίστωση και σε αυτή τη φάση συνεχώς το δικαιολογούσα και έλεγα μέσα μου "μπα,κάτι άλλο θα φταίει-δε μπορεί-MP είναι αυτή...κτλ.."
Εν συνεχεία καθιερώθηκε-οπότε δε παίζει να φταίει κάτι άλλο,ούτε κατά διάνοια. Φυσικά δε το σταμάτησα γιατί λυπόμουν τα χρήματα που έδωσα.
Αλλά τι στο καλό.. μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό;; :banghead:

Φιλε ιωνα ας κανουμε μια διευκρινιση να μην μπερδευετε ο κοσμος.....Τα παιδια από πανω κανουνε κρητικη για το νέο assault και εσυ μιλας ακομα για το παλιο,μην τα μπερδευουμε.............

Ίων Δραγούμης
21-01-14, 18:19
Φιλε ιωνα ας κανουμε μια διευκρινιση να μην μπερδευετε ο κοσμος.....Τα παιδια από πανω κανουνε κρητικη για το νέο assault και εσυ μιλας ακομα για το παλιο,μην τα μπερδευουμε.............

Ναι το έχουμε ξεκαθαρίσει πιο πίσω αυτό. :thumbup:

No Fear
21-01-14, 19:04
κρατα το και το καλοκαιρι για γεαμμωση :turtle:
Πολυ καλη ιδεα!!!
Για σκεψου το λιγο...:green:

Ίων Δραγούμης
21-01-14, 19:10
Πολυ καλη ιδεα!!!
Για σκεψου το λιγο...:green:

Ήταν ένας επιπλέον λόγος που δεν το σταμάτησα. Ξέρεις τι είναι να τρως σαν γουρούνι 3-4 στερεά γεύματα και να είναι η κοιλιά πρησμένη συνεχώς από το πολύ φαί;; Εκεί χρειάζεσαι το προ-wc για να νιώσεις πιο "ανάλαφρος"... :rolf: :rolf: :P

kostas kou
21-01-14, 19:57
Περα απο τη πλακα παντως ειχα ακουσει πολυ καλες κριτικες και για τα 2 αλλα τελικα και τα δυο ηταν :doh:
τουλαχιστον το παλιο κανει και για προ wc :)

No Fear
21-01-14, 20:38
Εκεί χρειάζεσαι το προ-wc για να νιώσεις πιο "ανάλαφρος"... :rolf: :rolf: :P:clapping:

totis
21-01-14, 20:40
Ολα τα νητρικα πανω κατω ετσι είναι σε αλλους αρεσουν σε αλλους όχι,και αυτό γιατι ο καθενας εχει διαφορετικες απαιτησεις σε αλλους αρεσουν να είναι πολύ ισχυρα σε αλλους όχι.Και το κακο με ολα αυτα οτι το σωμα τα συνηθιζει πολυ ευκολα και μετα δεν σε πιανουν οσο και ισχυρα και αν ειναι....Εγω παντος δεν ειμαι πολυ φαν σε αυτου του είδους τα συμπληρώματα δεν μου αρεσει να παιζω με την ροη η την πιεση του αιματος μου,γιατι όλα αυτά πιεζουν αρκετα την καρδια,και αρκετα από αυτά είναι ολο καφεινη οποτε τσαμπα τα λεφτα,καφε πινω....Εγω είμαι της αλλης σχολης είμαι μεγαλος φαν της κρεατινης για μενα είναι ότι καλυτερο σε βοηθαει και σε δυναμη και σε αντοχή όπως και σε αποθεραπεια συν ότι δεν εχεις όλα αυτά τα αρνητικα που εχουν τα νητρικα.....

paral
17-02-14, 23:26
ξέρει κανεις πόση κρεατίνη έχει η νέα έκδοση?
το συνδυάζω με πρωτεΐνη after που έχει 4gr κρεατίνη. θα πάρω κάνα νεφρό στο χέρι?

Mikekan
17-02-14, 23:36
2gr φίλε μου

Όχι δεν θα πάθει τίποτα το νεφρό σου.

alexandros.r
17-02-14, 23:36
ξέρει κανεις πόση κρεατίνη έχει η νέα έκδοση?
το συνδυάζω με πρωτεΐνη after που έχει 4gr κρεατίνη. θα πάρω κάνα νεφρό στο χέρι?

αν με την κρεατινη υπηρχε φοβος να δημιουργηθει προβλημα στο νεφρο , θα μασταν ολοι κατεστραμενοι .... οποτε μην ανησυχεις

kostas kou
17-02-14, 23:55
ξέρει κανεις πόση κρεατίνη έχει η νέα έκδοση?
το συνδυάζω με πρωτεΐνη after που έχει 4gr κρεατίνη. θα πάρω κάνα νεφρό στο χέρι?


Παρε αφοβα και εγω οταν το επαιρνα, επαιρνα και 10γρ ημερεσιος και δεν ειχα θεμα...

paral
18-02-14, 00:33
diladi edw kai 20 meres peripou pernw 5.5gr kreatinh apo tis proteines (formoules) kai 2gr apo to assault.
elega se liges meres na paw se mia whey proteinh kai na parw kai thn kreatini tis 'Muscle Pharm'
i kreatini auth apo oti diavasa einai gia xrish 2 minwn. prepei na kanw kapoia diakoph prin thn ksekinisw i na paw kateutheian?
(xwris assault gia ton ena mina)

Mikekan
18-02-14, 09:05
Γράφε σε παρακαλω ελληνικά, ειναι κανονας του Forum.

paral
18-02-14, 09:59
δηλαδή εδώ και 20 μέρες περίπου περνώ 5.5gr κρεατίνη από τις πρωτεΐνες (φόρμουλες) και 2gr από το assault.
έλεγα σε λίγες μέρες να πάω σε μια whey πρωτεΐνη και να πάρω και την κρεατίνη τις 'Muscle Pharm'
η κρεατίνη αυτή από ότι διάβασα είναι για χρήση 2 μηνών. πρέπει να κάνω κάποια διακοπή πριν την ξεκινήσω η να πάω κατευθείαν?
(χωρίς assault για τον ένα μηνα)
συγγνώμη για τα greeklish πριν κεκτημένη ταχύτητα

Mikekan
26-03-14, 15:30
Με 2.5mg Yohimbine HCL γίνεται τούμπανο! :thumbup:

Δεν προτείνω σε κάποιον stim sensitive να το κάνει, εξάλλου το γράφει και στις οδηγίες πάνω στο κουτί. ;)

kazos_GR
26-03-14, 19:50
εγω ειχα διαβασει καπου οτι θελει γυρο στα 20 mg για να κανει δουλεια ?η yohinb. παντως εχω 2 κουτια θα γινει δοκιμη με ενα στην αρχη;)

Mikekan
26-03-14, 20:17
Καλά μην κάνεις κανένα αστείο και ξεκινήσεις από τόσο. Είχε πολλά sides σε μερικούς ανθρώπους.

kazos_GR
26-03-14, 20:20
ενοειτε ρε συ πρωτα θα παρω 1 (2.5mg )και μετα αναλογα.;)

kazos_GR
26-03-14, 21:38
τελικα ρε συ τωρα ηρθα απο το γυμ πηρα 0.5 σκουπ game day (την προτεινομενη δωση δλδ ) και 2.5 mg γιοχινβ αλλα δεν καταλαβα τπτ......:unsure:

stone garden
27-03-14, 16:51
τα πηρες με αδειο στομαχι? το game day ειναι ισως το καλυτερο νιτρικο που εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης.

NikosSav
27-03-14, 18:17
Είδα το assault σε προσφορά και το τσίμπησα να δω τι παίζει. Το καλό είναι οτι προχθές τελείωσε και η κρεατίνη και δεν θα έχω να παλεύω με τα scoop για να μην ξεφεύγω στα γρ..

kazos_GR
27-03-14, 18:28
τα πηρες με αδειο στομαχι? το game day ειναι ισως το καλυτερο νιτρικο που εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης.

ειχα φαει 2.5 ωρες πριν 1 κουτ λαδι 40 γρ ρυζι και 100 γρ κοτοπουλο στον ατμο + λιγο κουνιπιδι:green: οποτε δεν ειμουν φαγομενος ειναι μικρες η ποσοτητες που ειχα φαει..

Mikekan
28-03-14, 17:22
Είδα το assault σε προσφορά και το τσίμπησα να δω τι παίζει. Το καλό είναι οτι προχθές τελείωσε και η κρεατίνη και δεν θα έχω να παλεύω με τα scoop για να μην ξεφεύγω στα γρ..

Tι να παλέψεις, 1-2 γρ έχει μέσα το assault.

NikosSav
28-03-14, 18:42
Α τόσο λίγο... Νόμιζα ήταν γύρο στο 4

Mikekan
28-03-14, 22:29
5 ειχε το παλιό!

Adinamos
23-04-14, 08:50
Πήρα και εγώ δαύτο. Νομίζω θα τσιμπήσω και σκέτη βητα άλα να συμπληρώνω το συμπλήρωμα.:unsure:

junglist
28-04-14, 15:58
Παιδιά, από όσους έχουν δοκιμάσει την παλιά και την νέα φόρμουλα, βλέπετε διαφορές ;
Εμένα σαν να μη με πιάνει τόσο το νέο.

Sent from my ONDA A9 Core4

Davanellos
20-05-14, 18:16
ρε παιδια σιγουρα εχει κρεατινη μεσα το assault?

ktm620
20-05-14, 19:26
Σαφώς και έχει. Νιτρική νομίζω το καινούργιο , ποσότητα είναι σε blend λογικά κάνα γραμμάριο :unsure:

Mikekan
20-05-14, 19:36
2gr εχει.

junglist
20-05-14, 20:25
Το καινούριο δεν έχει κρεατινη παιδες.
Δεν το γράφει πουθενά στο κουτί.
Το προηγούμενο είχε.

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
20-05-14, 20:27
Το crenitrate που γράφει ειναι η κρεατινη.

junglist
20-05-14, 20:34
Το crenitrate που γράφει ειναι η κρεατινη.

Γράφει 2000mg από 10 πράγματα.
Όχι ότι η παραπάνω ποσότητα είναι μόνο κρεατινη.

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
20-05-14, 20:36
Τελικά γιατι συζητάμε για το ΠΟΣΟ εχει ή για το ΑΝ εχει? και δεν εχει 10 πραγματα εχει τρία, BCAA Nitrate, Crenitrate, arginitrate

junglist
20-05-14, 20:38
Τελικά γιατι συζητάμε για το ποσο εχει ή για το αν εχει? και δεν εχει 10 πραγματα εχει τρία, BCAA, Crenitrate, arginitrate

Το BCAA διαβάζω ότι έχει 3 συστατικά μέσα σε παρένθεση.
10 που λέει ο λόγος.
Πάντως οκ έχει, απλά πρέπει να είναι πολύ μικρή ποσότητα.

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
20-05-14, 20:39
Εχει γύρω στα 2γρ, το δήλωσε άνθρωπος της Musclepharm σε συζήτηση σε ξένο forum. Τα BCAA και τα arginitrate ειναι σε μικρή ποσότητα.

Davanellos
20-05-14, 21:11
οκ παιδια ευχαριστω.σκεφτομαι να το τιμησω μαζι με τν κρεατινη τησ Mp.αρα μετα την προπο 3 γ κρεατινη?να μην υπερβω τα 5η ημερισιως?

junglist
20-05-14, 22:02
οκ παιδια ευχαριστω.σκεφτομαι να το τιμησω μαζι με τν κρεατινη τησ Mp.αρα μετα την προπο 3 γ κρεατινη?να μην υπερβω τα 5η ημερισιως?

Αν και δεν είναι εδώ το μέρος να μιλάμε για κρεατινες γενικά, και πάνω από 5 να πας δεν έγινε τίποτα.
Εγώ παίρνω 6γρ τις μέρες εκτός προπόνησης και 8γρ (μαζί με του assault) και δεν βλέπω καμία ιδιαίτερη διαφορά.

Unleashed by my Nexus 4

Ronaldinho
22-05-14, 01:58
Έχω πάρει συνολικά 7 φορές από ένα scoop και μόνο τις 2 πρώτες φορές ένιωσα το μυρμήγκιασμα στο σώμα μου. Είναι πιθανό να συνήθισε το σώμα μου τόσο γρήγορα στην αλανίνη ή γενικά το συγκεκριμένο νιτρικό;

Mikekan
22-05-14, 07:33
Nαι. Και εγώ μόνο δύο φορές το ένιωσα.

Davanellos
28-05-14, 14:54
Μολις ηρθε το assault και το ενα σκουπ παιδια ειναι 23γ και λεει οτι τοσο ειναι η προτεινομενη δοσολογια.επεισης περιεχει και κρεατινη Hcl.

junglist
28-05-14, 15:06
Μολις ηρθε το assault και το ενα σκουπ παιδια ειναι 23γ και λεει οτι τοσο ειναι η προτεινομενη δοσολογια.επεισης περιεχει και κρεατινη Hcl.

Μήπως πήρες το παλιό;
14.5γρ είναι.
Από που το πήρες;
Γράφει για ION formula ;

Unleashed by my Nexus 4

Davanellos
28-05-14, 15:25
απο ενα ελληνικο μαγαζι στο ιντερνετ.νομιζω δεν κανει να πω ονομα.δυστηχως δεν γραφει κατι για ΙΟΝ

junglist
28-05-14, 15:27
απο ενα ελληνικο μαγαζι στο ιντερνετ.νομιζω δεν κανει να πω ονομα.δυστηχως δεν γραφει κατι για ΙΟΝ

Άρα πήρες το παλιό απόθεμα.
Δεν ήξερα ότι ακόμα το πουλάνε.

Unleashed by my Nexus 4

Davanellos
28-05-14, 15:32
ξενερωσα :(

Davanellos
28-05-14, 15:55
και ποση κρεατινη εχει το σκουπ?

Mikekan
28-05-14, 15:59
5γρ. Γιατί ομως ξενέρωσες; Κάποιοι προτιμούν το παλιό!

Davanellos
28-05-14, 16:02
βασικα γιατι πηρα μαζι και τν κρεατινη της MP οποτε δεν μπορω παιρνω πανω απο 5 την ημερα.σωστα?τζαμπα τα λεφτα.και επισης εχω ακουσει οτι το καινουργιο ειναι αρκετα καλυτερο.Πρωτη φορα παιρνω προιοντα της MP

Mikekan
28-05-14, 16:04
Μπορείς να πάρεις και παραπάνω αλλα μπορείς να τη κρατήσεις και για μετα βρε φίλε, δεν τρέχει κατι! Πολύς κόσμος προτιμάει το παλιό. Μην ξενερώνεις με τέτοια πράγματα, ενα νιτρικό ειναι.

Davanellos
28-05-14, 16:05
ναι μωρε.εχεις δικιο :thumbup:

junglist
28-05-14, 16:25
Πάντως μάγκες, μην κρυβόμαστε.
Το παλιό είναι παλιό, άσχετα αν σε πιάνει η όχι.
Και έχει να κάνει με την τιμή.

Το μαγαζί οφείλει να ενημερώσει τον πελάτη και να το δώσει σε καλύτερη τιμή.
Το prozis είχε βγάλει όλο το παλιό απόθεμα με -30%.για να το διώξει.

Ας μας πει ο φίλος ποιο μέγεθος πήρε και πόσο.

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
28-05-14, 16:27
Αυτό ισχύει. Προφανώς το σωστό είναι να το πήρε με μειωμένη τιμή.

Davanellos
28-05-14, 16:39
32ευρω τα 736γ γευση fruit punch

junglist
28-05-14, 16:56
32ευρω τα 736γ γευση fruit punch

36€ παίζει το νέο.
Το παλιό έπρεπε να παίζει στα 25€, όπως βλέπω σε κάποια site του εξωτερικού.

Unleashed by my Nexus 4

Davanellos
28-05-14, 16:59
λετε να ρωτησω αν γινεται αλλαγη?

junglist
28-05-14, 18:02
Πάντως με τρελαίνει που δεν μπορώ να εξηγήσω, γιατί κάποιες μέρες με πιάνει και κάποιες όχι.
Στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε που έμενα μόνο με 1.5 ώρα άδειο στομάχι πριν την χρήση.
Έφτασα στις 2 ώρες και διαπίστωσα ότι άρχισε να με πιάνει. Όμως κράτησε για λίγες μέρες. Μετά πάλι τα ίδια.
Και βάζω παραπάνω από 1 scoop. Δηλαδή τι να κάνω. Να βάζω 2;

Mikekan
28-05-14, 18:10
Να μην το χρησιμοποιείς πάνω από 2 άντε 3 φορές την εβδομάδα. Δυστυχώς στα περισσότερα νιτρικά γίνεται αυτό.

stone garden
28-05-14, 20:19
παθαινει ανοσια το σωμα σου , μειωσε τις δοσεις μεσα στη βδομαδα οπως λεει ο mike .

Davanellos
28-05-14, 21:38
δοκιμασα σημερα το παλιο πρωτη φορα σχεδον νυστικος και δεν με επιασε καθολου..

Mikekan
28-05-14, 21:48
Είχαν περάσει δυο ωρες απο το τελευταίο σου γεύμα;

Davanellos
28-05-14, 21:54
ειχαν περασει..4 ωρες και κατι

Davanellos
01-06-14, 05:45
Πεμπτη φορα χρησης της παλιας φορμουλας και οπως καθε φορα τζιφος :P και σημερα πηγα στο 1,5 σκουπ μπας και δω διαφορα αλλα ματαια.ουτε ενα μυρμιγκιασμα στο αυτακι ουτε τιποτα :P.το μονο θετικο ειναι ισως (με καθε επιφυλαξη) τα πρηξιματα.ενεργεια 0 focus 0..νομιζω και στο ιδιο ποστ καποιος ειχε αναφερει οτι τον παει τουαλετα.θα συμφωνησω μαζι του..δεν βγαζω 1.30 ωρα προπονησης χωρις να τρεξω στο μπανιο :P:P

junglist
01-06-14, 11:37
Ληγμένα σου έδωσαν;; :-P
Ευτυχώς τέτοιο θέμα δεν είχα με το παλιό.

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
01-06-14, 11:48
Φίλε Davanellos τι αλλα νιτρικά εχεις πάρει? Υπαρχει κόσμος με ανοχή στα stims που δεν τα καταλαβαίνει τα νιτρικά ή έστω συγκεκριμένα νιτρικά.

stone garden
01-06-14, 12:28
γενικοτερα ενω στο εξωτερικο ακουγοντε καλα λογια το assault εδω Ελλαδα μαπα το καρπουζι και γω μετα απο 3 μερες χρηση ανεβασα στα 3 σκοοπ τη τελευταια φορα που το πηρα.

Davanellos
01-06-14, 20:03
εχω παρει το Jack3d και το rush accelerated black edition(to opoio htan uperoxo borw na pw).

junglist
04-06-14, 18:04
Το είχα πάντα απορία.
Αυτό που γράφει ότι πρέπει η δόση να πίνεται 20-30 λεπτά πριν την προπόνηση, γιατί το λέει;
Γιατί έτσι και αλλιώς, θα ξεΚινήσει να σε πιάνει τότε ή ότι δεν πρέπει να κάνεις τίποτα για 20 λεπτά, γιατί τότε θα χαλάσει η δράση του;

Unleashed by my Nexus 4

Mikekan
04-06-14, 18:10
Γιατί τότε σε πιάνει. Βλακείες. Εγώ ότι νιτρικό και να κάνω περιμένω μόνο 10 λεπτά.

Ίων Δραγούμης
04-06-14, 18:47
Εγώ το έχω ξαναπεί φίλε μου. Το παλιό είναι προ-τουαλετικό. Μιλάμε τύφλα να έχουν τα κλύσματα. :green::green::green:
Πράγμα που δε με χαλούσε φυσικά,γιατί μου εξαφάνιζε τον τυμπανισμό της κοιλιάς. Μόλις μου τελείωσε,επανήλθα στις φυσιολογικές γαστρεντερικές μου συνήθειες. :P:P

Adinamos
04-07-14, 09:52
Τελειώνω το tub του παλιού assault. Πολύ καλό θα έλεγα. Ειδικά με έξτρα β αλανίνη που έβαζα.
Λέω να πάρω και το καινούριο. Γιατί έβγαλαν την κιτρουλίνη όμως? Και έβαλαν και παπατζοαργινίνη επίσης.

andreasaxo
25-09-14, 15:45
Τελείωσε το κουτί, το είχα πολύ καιρό, ήταν η παλιά έκδοση με τα 60 τόσα scoop.

Γεύση 10/10 (raspberry lemonade)
Focus 9/10
Πρηξίματα 5/10
Ενέργεια 8/10
Αντοχή 7/10
Δύναμη 10/10
Διαλυτότητα 9/10

Δεν το συνήθισε ποτέ ο οργανισμός μου, από το πρώτο scoop μέχρι το τελευταίο δούλευε μια χαρά
Το μόνο αρνητικό που είχε κατ'εμε είναι τα σπαστικά τσιμπήματα από την alanine.

vaggan
25-09-14, 18:50
ειχα μεινει θυμαμαι ευχαριστημενος απο αυτο το προιον περσυ αλλα γενικα με τα προεξασκητικα δεν ειχα ποτε θεμα με τουρμπιζουν ολα με την γευση συνηθως εχω καποια θεματα

beefmeup
20-01-15, 00:30
το χρησιμοποιω παλι εδω κ καιρο (ειχα αφησει κ πιο πισω μια μινι κριτικη) κ με πιανει πολυ καλα..στο 1 σκουπ αυτη την φορα,ειμαι οκ..πιο ιπιο απο αλλα που δοκιμαζα αυτη την περιοδο κ χωρις κρασαρισματα..γευση fruit punch,ειναι ωραια κ δροσερη χωρις να λιγωνει η να ξινιζει πολυ.
διαλυτοτητα παραμενει πολυ καλη..
τσιμπηματα απο β-αλανινη μετρια παλι σε σχεση με αλλα του ειδους.
σημερα επειδη ειμουν με 3 ωρες υπνο απο χθες βραδυ κ επεσα τον υπνο του θανατου το μεσημερι απο τις 4 μεχρι τις 8+,πηρα κοντα 1μιση σκουπ κ πηγα τρενο το upper που εκανα σε 45 λεπτα περιπου..
γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος..

το σημαντικοτερο,δεν εχω θεμα με τουαλετες κλπ,γιατι γενικα την εχω πατησει με διαφορα prewo ανα διαστηματα κ ειμουν πολυ επιφυλακτικος κ με αυτο..αλλα ολα κομπλε:thumbup:

Nive
20-01-15, 12:54
Παίδες από καούρες πώς ήσασταν? Εννοώ το ρευόσασταν έντονα?

υ.γ. Αν σας έπιανε από το πρώτο μέχρι το τελευταίο σκουπ το ίδιο είναι δυναμίτης. Τα τσιμπήματα από την αλανίνη είναι όντως σπαστικά αλλά δεν έφευγαν στην πρώτη άσκηση? ;)

beefmeup
21-01-15, 17:23
εγω δεν ειχα κανενα θεμα..

Stefanos9
21-01-15, 17:46
Γευση καρπουζι : 4/10 οτι χειροτερο εχω πιει.
απο πρηξιματα αρκετα καλα αλλα απο τσιτες οχι τοσο.απο το pv7 εμεινα πιο ευχαριστημενος

Stefanos9
04-03-15, 20:28
Μαγκεε ο κολλητος μ σμρ πηρε 1 scoop κ κοκκινησε ολοκληρος υπερβολικα κ ενιωθε πολλα τσιμπηματα.προφανως ευθυνεται η βητα αλανινη.αλλα οι κοκκινιλες αυτες τι σημαινουν??γτ ψιλοφοβηθηκε

beefmeup
04-03-15, 20:39
δεν ειναι κατι ανυσυχητικο..συμβαινει με το συγκεκριμενο συμπληρωμα..
αν ο φιλος σου εχει τοσο θεμα μπορει να το σπασει σε 2 δοσεις πριν την προπονηση του ,η απλα να παρει καποιο αλλο συμπληρωμα με μικροτερη δοση β-αλανινης.

Stefanos9
04-03-15, 20:44
Σε ευχαριστω πολυ φιλε!

Brockles
17-03-15, 23:48
Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση. Σμρ ήπια για πρωτη φωρα πρε ουορκαυτ το αυςαυλτ και δεν με έπιασε καθόλου.το ιδιο μου ειχε συμβεί και μια αλλη φορα που ειχα δοκιμάσει ενός φίλου μου αλλης μαρκας. Μπορείτε να μου πείτε γιατι συμβαίνει αυτό?

Metalhead|T|
18-03-15, 00:13
Ποια στιγμη της μερας το πηρες?..ειχες φάει ,αν ναι τι και ποση ωρα πρίν..τι ακριβώς περιμενεις απο ενα preworkout που δεν ειδες?...αφου το πήρες ποση ωρα μετα εκανες προπονηση?

Brockles
18-03-15, 00:24
Ειχα φαει πριν κανα δυο ωρες πριν το παρω.το πειρα 30 ωρα πριν την προπόνηση. Περίμενα να δω κάποιο τσίτομα

vaggan
18-03-15, 00:26
to pre για να δουλεψει θελει αδειο στομαχι να εχουν περασει τουλαχιστον 4 ωρες μετα το γευμα και μετα να το παρεις
:welcome:

Brockles
18-03-15, 00:28
Μίπος εχει σημασία και το ύψος μου που ειμαι 1, 95? Μίπως θα πρεπει να παρω περισσότερο απο ενα σκουπ?

vaggan
18-03-15, 00:45
κιλα?

Brockles
18-03-15, 00:49
92 κιλά

vaggan
18-03-15, 01:05
οχι οκ εισαι συνεχισε στην ιδια δοσολογια και μετα αν δεις οτι παλι δεν σε πιανει παρε μεγαλυτερη

Brockles
18-03-15, 01:23
Θα το δοκιμάσω με άδειο στομάχι την επομενη φορα και θα δω τι θα γίνει.αν δεν με πιάσει θα ανεβάσω τη δόση. Σε ευχαριστώ πολυ αδερφε για τη βοήθεια. Θα ενημερώσω πάλι μόλις το ξαναδοκιμάσω.

Brockles
22-03-15, 11:00
Λοιπον, μετα απο δοκιμή που εκανα με άδειο στομάχι και δυο σκουπ αντι για ενα καταλαβα πως με έπιασε.απο εδω και περα θα πίνω δυο σκουπ την προπόνηση για να έχει αποτελεσματα

vaggan
22-03-15, 12:38
2 σκουπ τελικα...δεν ξερω ρε φιλε εμενα με ενα και μου εκανε δουλιτσα τελικα οργανισμος με οργανισμο εχει μεγαλη διαφορα

beefmeup
22-03-15, 15:31
κ γω στα 2 το νιωθω καλυτερα αυτο εδω..εχω ακομα ενα κουτι μισοτελειωμενο κ συμπτωματικα μετα απο πολυ καιρο ληψης του completepump ειπα να ξαναπαρω αυτο..στα 2 ειναι καλυτερα.

kostas kou
23-03-15, 17:00
Ένας φίλος μου στο στρατό μου έδωσε το ασαουλτ την παλιά έκδοση, μισό κουτί το οποίο λήγει τον Απρίλιο του 15 μέχρι πότε μπορώ να το. Παίρνω

vaggan
23-03-15, 17:48
εγω θα το επαιρνα και τον απριλιο του 16:P:Pσοβαρα μιλαω

sobral
23-03-15, 19:17
εγω θα το επαιρνα και τον απριλιο του 16:P:Pσοβαρα μιλαω

άμα τα πίνεις, να σου στείλω κάτι bcaa που έχω ληγμένα κάνα 6μηνο...:green::turtle: (san i-bcaa max)

vaggan
23-03-15, 19:26
άμα τα πίνεις, να σου στείλω κάτι bcaa που έχω ληγμένα κάνα 6μηνο...:green::turtle: (san i-bcaa max)ναι αμε αμα ειναι τζαμπα:green:

beefmeup
23-03-15, 20:29
Ένας φίλος μου στο στρατό μου έδωσε το ασαουλτ την παλιά έκδοση, μισό κουτί το οποίο λήγει τον Απρίλιο του 15 μέχρι πότε μπορώ να το. Παίρνω

αν δεν υπαρχει εμφανης αλλιωση στην υφη της σκονης οσο σε βγαλει παρτο..
δεν εννοω αν εχει πετρωσει ,εκει το σπας κ το πινεις παλι.

ArgoSixna
23-03-15, 20:49
πες διευθυνση να σου στειλω και εγω το craze που εγινε καραμελα .

Τωρα που το θυμηθηκα , δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να στεναχωρηθω που δεν το ηπια :green:

No Fear
24-03-15, 00:07
Και εγω ειχα μια επιφυλαξη για το παλιο καλο Mr.Hyde που μου εχει μεινει,μιας και περασε ο καιρος και εχει παρει υγρασια.
Και ομως δεν υπαρχει κανενα θεμα,με ενα πολυ καλο ανακατεμα ειναι οκ.Εχω δοκιμασει να το διαλυσω σε λιγο καυτο νερο απο τον βραστηρα και διαλυεται μια χαρα.Υστερα προσθετεις το υπολοιπο κρυο νερο και εισαι οκ.
Δεν το προτεινω σε κανενα,εγω παντως αυτο κανω.

storm68
24-03-15, 14:34
Παιδιά, τι είναι άραγε αυτό που κάνει πολλά προεξασκητικά να πετρώνουν; Έχω ακούσει διάφορες εξηγήσεις για υγρασία, για έκδοχα που κάποια προεξασκητικά περιέχουν και τα κρατάνε σαν πούδρα κ.τ.λ.
Το assault το έχει πάρει ο γιος μου και έχει γίνει πέτρα. Το ξέρω πως δεν έχει πρόβλημα ποιότητας και αποτελεσματικότητας επειδή έχει πετρώσει, όμως αυτό χρειάζεται καλέμι!

ArgoSixna
24-03-15, 16:36
υγρασια κατα 99% , το craze που εγραψα εγω ειχε αλλα πραγματα μεσα και εγινε καραμελα :green:

ktm620
28-03-15, 20:41
Παιδιά, τι είναι άραγε αυτό που κάνει πολλά προεξασκητικά να πετρώνουν; Έχω ακούσει διάφορες εξηγήσεις για υγρασία, για έκδοχα που κάποια προεξασκητικά περιέχουν και τα κρατάνε σαν πούδρα κ.τ.λ.
Το assault το έχει πάρει ο γιος μου και έχει γίνει πέτρα. Το ξέρω πως δεν έχει πρόβλημα ποιότητας και αποτελεσματικότητας επειδή έχει πετρώσει, όμως αυτό χρειάζεται καλέμι!
Το assault τουλάχιστον που έχω προσέξει δίνει και την αιτιολόγηση και την λύση... Πληθώρα ενεργών συστατικών συστατικών και κούνημα ακόμα και καθημερινά για να μήν πετρώσει... Γενικά άμα περάσει καιρός και το ξεχάσεις δύσκολα την γλυτώνεις , και εγώ παρόμοια τακτική με τον φίλο πιο πάνω ακολουθώ το αφήνω και λίγη ώρα στο σεικερ με νεράκι , καλό χτύπημα και είναι οκ :)

adreas94
11-05-15, 15:22
Καλησπερα!Εαν συνδιασω αυτο το συμπληρωμα με τη κρεατινη της ιδιας εταιριας υπαρχει κανα θεμα η ειναι οκ;εννοειται αυτο πριν και η κρεατινη στο ποστ.

beefmeup
11-05-15, 18:38
μια χαρα γινεται οπως το λες..το ειχα κανει κ εγω μαλιστα μιας κ τα εχω δοκιμασει κ τα 2 συμπληρωματα αυτα.

Faceman
27-09-16, 00:27
To assault έχει κυκλοφορήσει με νέα συστατικά και με διαφοροποιημένη συσκευασία.

109583

Faceman
27-09-16, 00:28
109584

Faceman
27-09-16, 00:37
Προς το παρών δεν υπάρχει Ελλάδα (πρέπει να ξεστοκαριστεί και η παλιά έκδοση πρώτα!) και
από τα συστατικά του φαίνεται πιο ελαφρύ από τον προκάτοχο του. Επίσης η δόση έχει μειωθεί
στα 11,5gr το σκουπ όπως και το περιεχόμενο στα 345gr ανά συσκευασία.
(Υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση στην δόση και στο περιεχόμενο ανάλογα με την γεύση!)


Μια που γράφω για το Assault, πρόσφατα τελείωσα ένα κουτί από την έκδοση που κυκλοφορεί
τώρα στην Ελλάδα.
Γεύση lemon Lime, αρκετά καλή. Από εκεί και πέρα δεν είδα ούτε ιδιαίτερα πρηξίματα, ούτε
τσίτες, μόνο διάρκεια. Η προπόνηση έβγαινε με άνεση και αισθανόμουν ότι θα μπορούσα να
συνεχίσω και άλλο. Κρασάρισμα μηδέν !
Λίγο απογοητεύτηκα μιας και δεν είμαι συνηθισμένος σε νιτρικά ή σε καφεΐνη και περίμενα ότι
θα με έπιανε περισσότερο.