PDA

Επιστροφή στο Forum : Assault (Muscle Pharm)



Σελίδες : [1] 2

FiVo-Alex/City
27-10-10, 15:12
Έχει δοκιμάσει κανείς το Assault; Είναι ένα pre-work το οποίο βγήκε top φέτος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18530&stc=1&d=1290681246


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17549&d=1288181511

Eddie
27-10-10, 16:44
Εχει πολυ πραμα!!

Αλλα με αυτα τα blend δε βγαζεις ακρη,καλυτερα να μας ελεγε ποσοτητες.:(

Ramrod
28-10-10, 00:31
Μου έχει τραβήξει και εμένα την προσοχή η εν λόγω ετειρεία αλλά δεν έχω βρει να πουλάνε πουθενά...

Γενικά τα συμπληρώματα της κατασκευάζονται γύρω απο αθλητές πολεμικών τεχνών....

Qlim4X
28-10-10, 00:54
παντος εχει και beta alanine and tayrine που και καλα ειναι ανταγονιστες. τι γινετε τελικα με αυτα τα 2?

Eddie
28-10-10, 01:30
παντος εχει και beta alanine and tayrine που και καλα ειναι ανταγονιστες. τι γινετε τελικα με αυτα τα 2?

Kαι το αλλο το Hemorage..

Qlim4X
28-10-10, 01:41
Kαι το αλλο το Hemorage..

παντος οταν επερνα beta alanine δεν ενιοθα κουραση στην προπονηση

deluxe
28-10-10, 02:48
Τα περισσοτερα εχουν ταυρινη και βητα-αλανινη πλεον.

Devil
28-10-10, 06:05
περιεργα πραγματα....

δεν εχει ιχνος καφεινης και αλλων στιμς.... περιεργο

μοιαζει με το horse power λιγο...

noz1989
28-10-10, 12:38
παντος εχει και beta alanine and tayrine που και καλα ειναι ανταγονιστες. τι γινετε τελικα με αυτα τα 2?

Ειναι σαν την κρεατινη με την καφεινη... που και αυτα τα βρισκεις σε νιτρικα!

Anithos
28-10-10, 19:28
περιεργα πραγματα....

δεν εχει ιχνος καφεινης και αλλων στιμς.... περιεργο

μοιαζει με το horse power λιγο...

εχει καφεινη αλλα πρεπει να εχει λιγο ,την γραφει στα συστατικά στο τελος.

Devil
28-10-10, 19:40
εχει καφεινη αλλα πρεπει να εχει λιγο ,την γραφει στα συστατικά στο τελος.

οπ ναι εχεις δικιο δεν το ειχα δει στα blend;)

deluxe
23-11-10, 15:35
Εχει βγει τοπ σε πολλες δημοσκοπησεις για φετος. Το εχει δοκιμασει κανεις τελικα; Το scoop ειναι τεραστιο. 40γρ. Η δοση ειναι μισο σκουπ και μεγιστο το 1 scoop.

Λεει 18γρ υδατανθρακες. Τι ακριβως υδατανθρακες εχει;

blade1908
07-12-10, 15:58
το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιο?εγο σημερα το πηρα στα χερια μου!!

skiadis
07-12-10, 23:02
το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιο?εγο σημερα το πηρα στα χερια μου!!

περιμενουμε review!! :P:P

kyriakos23
08-12-10, 03:04
ενα προιον αν δεν το δοκιμασεις ο ιδιος δεν ξερεις ποτε αν ειναι καλο οτι κ να σου πουνε...

Devil
08-12-10, 14:56
ενα προιον αν δεν το δοκιμασεις ο ιδιος δεν ξερεις ποτε αν ειναι καλο οτι κ να σου πουνε...

πας στοιχημα? :green:

kyriakos23
08-12-10, 17:38
ναι παω.γιατι πολλες βλακιες ακουω συνεχεια κ βγενει το αντιθετο μετα

blade1908
08-12-10, 20:51
δεν εχω και την τρελη πηρα για να σας πω παντως αυτο ποθ ειδα απο την πρωτη προπονηση χθες ειναι οτι νιωθω ολοθσ τουσ μυσ μου!εννοω και μυσ που δεν ηξερα οτι υπηρχαν!!βεβαια ενιωσα και μυρμηγκιασμα αλλα λογικα ειναι επιδη δεν το εχψ συνηθησει ακομα!!!

Devil
08-12-10, 21:02
ναι παω.γιατι πολλες βλακιες ακουω συνεχεια κ βγενει το αντιθετο μετα

μεσα! ποσα?

τι βλακεια ακουσες και τι αντιθετο βγηκε? και σε ποιο προιον?

ενα προιον πρωτα το αξιολογεις στα χαρτια και μετα το τεσταρεις....

αν δεν σε ικανοποιει η πρωτη αξιολογιση δεν πας απλα στη δευτερη

sobral
14-05-11, 14:16
http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.proteinking.com.au/images/assault_supplement_facts.jpg&imgrefurl=http://www.proteinking.com.au/Bodybuilding-Supplements/MusclePharm-Assault&usg=___1avkBth7JDBRLtx4KMI3JMGRgo=&h=528&w=435&sz=107&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=khcw91-bM4vP8M:&tbnh=143&tbnw=118&ei=JmTOTdDbCc-r-gaC54ylDA&prev=/search%3Fq%3Dassault%2Bmusclepharm%2Bfacts%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DN%26rlz%3D1C1SKPC_enGR368GR376%26biw%3D1280%26bih%3D709%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=215&vpy=65&dur=418&hovh=247&hovw=204&tx=140&ty=133&page=1&ndsp=35&ved=1t:429,r:1,s:0

ανεβάζω τα σωστά facts γιατί έχουν αλλάξει εδώ και πολυυυ καιρό. Απλά για να υπάρχουν.:P

sofos
14-05-11, 14:17
http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.proteinking.com.au/images/assault_supplement_facts.jpg&imgrefurl=http://www.proteinking.com.au/Bodybuilding-Supplements/MusclePharm-Assault&usg=___1avkBth7JDBRLtx4KMI3JMGRgo=&h=528&w=435&sz=107&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=khcw91-bM4vP8M:&tbnh=143&tbnw=118&ei=JmTOTdDbCc-r-gaC54ylDA&prev=/search%3Fq%3Dassault%2Bmusclepharm%2Bfacts%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DN%26rlz%3D1C1SKPC_enGR368GR376%26biw%3D1280%26bih%3D709%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=215&vpy=65&dur=418&hovh=247&hovw=204&tx=140&ty=133&page=1&ndsp=35&ved=1t:429,r:1,s:0

ανεβάζω τα σωστά facts γιατί έχουν αλλάξει εδώ και πολυυυ καιρό. Απλά για να υπάρχουν.:P

http://www.proteinking.com.au/images/assault_supplement_facts.jpg
ετσι επρεπε να τα βαλεις...

sobral
14-05-11, 15:13
http://www.proteinking.com.au/images/assault_supplement_facts.jpg
ετσι επρεπε να τα βαλεις...

αυτό ακριβώς έβαλα ρε φίλε, αλλά δεν ξέρω πως να το βάζω να φαίνεται απευθείας..

Lao
14-05-11, 15:29
αυτό ακριβώς έβαλα ρε φίλε, αλλά δεν ξέρω πως να το βάζω να φαίνεται απευθείας..

Βάζεις το link της εικόνας μέσα στα img tags.

Παράδειγμα, {img}to_link_pou_thes{/img}, όπου {} ---> []

BTW, ασχολείσαι με τις ΠΤ; Το έχεις χρησιμοποιήσει το προϊόν;

sobral
14-05-11, 15:57
Βάζεις το link της εικόνας μέσα στα img tags.

Παράδειγμα, {img}to_link_pou_thes{/img}, όπου {} ---> []

BTW, ασχολείσαι με τις ΠΤ; Το έχεις χρησιμοποιήσει το προϊόν;

ναι σαι καλά ρε Λάο ευχαριστώ:) δεν ήξερα πως. Εγώ πρακτικά έχω ασχοληθεί λίγο αλλά παρακολουθώ σαν τρελός οτιδήποτε έχει να κάνει με ΜΜΑ. Φέτος το καλοκαίρι πάντως σκέφτομαι για brazilian jiu jitsu. Όσον αφορά το προϊόν σήμερα το πήρα για 2η φορά οπότε δεν μπορώ να πω πολλά. Νιώθω περισσότερη αντοχή (κυρίως αυτό) κ λιγότερη εξάντληση όσο τελειώνει η προπόνηση (σε αντίθεση με άλλες φορές). Λογικό γτ απ ότι ξέρω έχει β-αλανίνη σε μεγάλη ποσότητα. Pump καθόλου πάντως. Από διαλυτότητα φοβερό, το αφήνω μόνο του ούτε κούνημα ούτε τπτ ισα ισα με ένα πιρούνι για 5''. Θετικά τα πρώτα δείγματα γραφής του. Ίδωμεν για τη συνέχεια...:green:

karpoutzidis
12-10-11, 10:50
εχουμε κανενα νεοτερο για δαυτο?

sobral
12-10-11, 11:09
εχουμε κανενα νεοτερο για δαυτο?

εάν θες κάτι βασισμένο στην β-αλανίνη αυτό είναι ότι πρέπει. Αν θες τώρα κάτι τύπου jack3d τίγκα στα διεγερτικά κοίταξε αλλού. Έχει λίγη καφείνη δεν σε πιάνει με την έννοια που το κάνουν τα διεγερτικά, όμως εμένα δεν με πείραζε αυτό, μου αρκούσε που έβγαζα βαριές προπονήσεις αρκετά εύκολα. Θετική η άποψη μου θα το ξανάπαιρνα.

sofos
21-10-11, 05:15
παιχτηκαν αλλαγες εδω...

Supplement Facts
Serving Size: 1/2 Scoop (23g)
Servings Per Container: 32
Amount Per Serving %DV
Calories 40
Total Carbohydrates 9 g 3%
Sugars 0 g *
Vitamin B-6 (Pyridoxine HCL) 14 mg 700%
Vitamin B-12 (Methylcobalamin) 85 mcg 1416.67%
Calcium (from Phosphate and Silicate) 247 mg 24.70%
Sodium 45 mg 1.88 %
Potassium 40 mg 1.14 %
Assault Proprietary Blend 23,000 mg *
Anti-Fatigue Adaption Matrix
CarnoSyn® Beta-Alanine, Citrulline Malate, (DMG) Dimethylglycine, Rhodiola Rosea (Root) Extract 3% Rosavins
Strength Domination & Recovery Matrix
Creapure(Creatine Monohydrate), Con-Cret® Creatine HCL (100% Concentrated Creatine)
High Performance Energy & Intensity Amplifier
Choline Bitartrate, Taurine, L-Tyrosine, Medium Chain Triglycerides (MCT), Caffeine Anhydrous, Papain 1000, Pyroglutamic Acid, L-Aspartic Acid, Camiella sinensis (White Tea Leaf Powder), Pyridoxine HCL, Methylcobalamin
3:1:2 BCAA Ratio (Patent Pending)
BCAA (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine)
Cell Volumizer
L-Glycine, L-Arginine Blend (L-Arginine AKG 2:1, Di Arginine Malate, L-Argnine-HCL)
Cellular Transport Amplifier
Astragin® (Notoginseng Root Ext, Astragalus Root Ext.) Cinnulin PF® (Cinnamomum burmanii extract standardized to Type-A polymers)
Muscle Hydration & Electrolyte Blend
L-Glutamine, Phosphorus, Sodium, Potassium

Other Ingredients
Glucose Polymers, Natural and Artificial Flavors, Calcium Silicate, Citric Acid, Sucralose, Acesulfame Potassium, Salt, Calcium Phosphate, Magnesium Oxide, Potassium Chloride, FD&C Red #40
Percent Daily Values (% DV) are based on a 2,000 calorie diet.
*Daily Value (DV) not established
NOTICE: Powder density may be affected by settling which may cause variations in the scoop serving size and fill levels from bottle to bottle

ALLERGEN WARNING: This product contains milk. This product was produced in a facility that may also process ingredients containing milk, egg, soybeans, shellfish, fish, tree nuts, and peanuts.

**CON-CRET® is a registered trademark of ProMera Health, LLC and Creatine HCL is patent pending and licensed for use

πολυ astragin τελευταια παντως...

Myrw
28-10-11, 15:34
Που μπορουμε να το βρουμε εδω στην ελλαδα?

beefmeup
28-10-11, 15:36
απο οσο ξερω φιλε,την εταιρια αυτη δεν την φερνει κανεις ελλαδα.

Myrw
28-10-11, 15:46
το βρηκα σε ενα ξενω site αλλα βγαινει γυρω στα 45 ευρω μαζι με εξοδα αποστολης , αλλα μια μερα ειχα παει στα xtr και νομιζω οτι το ειχε παρει το ματι μου αλλα την παλια σησκευασια

nikosg7
07-11-11, 15:18
Καλησπερα εγω το εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο συμπληρωμα κ θεωρω οτι ειναι απο τα κορυφαια μακραν καλυτερο απο jack noxplode και ολα τα συναφη
Εκτος απο την πολυ ενεργεια μεσα στην προπονηση κ το πολυ σωστο focus το κυριοτερο ..... δεν κρασαρεις ...οσες φορες το πηρα εφυγα απ το γυμναστηριο χωρις κανενα απολυως κρασαρισμα! Το προτεινα και σε ενα παιδι κ μου ειπε ακριβως τα ιδια κ εμεινε σουπερ ευχαριστημενος ! Τωρα βγηκε σε καινοθργια συσκευασια με 6 γραμμαρια Bcaa !Εγω το χα παρει απο την αμερικη τωρα υπαρχει κ εδω... Για μενα ειναι εξαιρετικο σαν συμπληρωμα

ProStyle
14-11-11, 04:49
Κανεις αλλος που να το εχει δοκιμασει σκεφτομαι να το αγορασω και εγω

deadwar
30-11-11, 19:18
μετα απο 2 εβδομαδες χρησης μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα.
μου αρεσει ιδιαιτερα η ενεργεια,τα πρηξιματα αλλα και τα τσιμπιματα που νιωθω
οταν το παιρνω.το συστηνω ανεπιφυλακτα!
ο nikosg7 μου το συστησε αφου τον ρωτησα και δεν εχασα!πολυ καλο!χρησιμοποιω 1 scoop

Dimitrios
20-01-12, 00:49
H Raspberry Lemonade λέει σαν γεύση;

Norzufix
28-01-12, 14:54
εγω το πηρα απο το*******ευρω μαζι με τα μεταφορικα.οταν το δοκιμασω θα γραψω εντυπωσεις.

Dimitrios
06-02-12, 19:26
1η δοκιμή σήμερα. Μόλις ήπια κάτι λιγότερο από την κανονική δόση(μιας και έχω ένα θέμα με τα pre works) και πάω για βαριά προπόνηση στήθους. Για την ακρίβεια ακολουθώ το πρόγραμμα γράμμωσης του Θ. Υφαντόπουλου.:bodybuilder2:

Γεύση Rasberry Lemonade:

Διαλυτότητα: 10/10 - Με 3 κουνηματάκια διαλύθηκε πλήρως.
Γεύση: 4/10 - Είναι πολύ υποκειμενικό, αλλά εμένα απλά με κάνει να αναρωτιέμαι πως θα την παλεύω να το πίνω για κανά μήνα.:(:puke: Να πω την αλήθεια από την μυρωδιά περίμενα χειρότερα από αυτό που γεύτηκα τελικά αλλά και πάλι ήταν...:puke::puke:

Πάμε τώρα για προπόνηση και επιστρέφουμε με reviews..

Dimitrios
06-02-12, 22:38
Λοιπόν γυρίσαμε από προπόνηση φάγαμε, κάναμε μπανάκι και για να γράψουμε τώρα τις εντυπώσεις από την πρώτη μέρα.
Σίγουρα έπαιξε ρόλο και το placebo.;)
Ανέβασα κιλά σε όλες τις ασκήσεις, καλύτερο φόκους και σε συνδυασμό με τα γραμμάρια αλανίνης από την Anavite που παίρνω ένιωθα το μυρμήγκιασμα αλλά επίσης είχα και 2 παραπάνω επαναλήψεις πριν νιώσω το κάψιμο.
Στομαχικές διαταραχές και κρασαρίσματα δεν είχα(αναμενόμενο αφού δεν έχει και το 1,3 της διμεθ. και γενικά πολλά στιμς).

Γενικά πολύ καλές εντυπώσεις με μεγάλο μείον τη γεύση.
Επόμενο review στο τέλος της βδομάδας.:thumbup:

Chrisis
12-02-12, 14:46
με τις κρεατινες που εχει μεσει(μονουδρικη+υδροχλςρικη) πρεπει να το ακολουθουμε με κυκλο? πχ 2 μηνες ον 1 οφφ??

Dimitrios
12-02-12, 18:31
με τις κρεατινες που εχει μεσει(μονουδρικη+υδροχλςρικη) πρεπει να το ακολουθουμε με κυκλο? πχ 2 μηνες ον 1 οφφ??

Βασικά 2 μήνες συνεχόμενα δεν θα το παίρνεις αυτό... Νιτρικό είναι..
Εκτός και αν πάρεις πριν ή μετά εξτρα κρεατίνη αφού τελειώσει οπότε ναι καλό θα ήταν να κάνεις ένα οφ.;)

Dimitrios
13-02-12, 16:28
Λοιπόν μιας και βρήκα χρόνο ας κάνω ένα review μετά από χρήση μίας βδομάδας:

1η Βδομάδα-Assault

Δοσολογία: Ξεκίνησα λίγο επιφυλακτικά με λίγο λιγότερα από μισό σκουπ που είναι και η συνιστώμενη δόση τις 2 πρώτες μέρες και μετά συνέχισα με 3/4 του σκουπ.
Γεύση: Πίνετε πάρα πολύ δύσκολα.. Πολύ άσχημη γεύση. Επαναλαμβάνω μιλάω για την rasberrry lemonade.
Διαλυτότητα: Άριστη, με 3 χτυπήματα έχει διαλυθεί πλήρως.

Αποτελέσματα: Και πάμε τώρα στα σημαντικά.:green:
Η γνώμη που έχω μέχρι στιγμής κρίνοντας και από τα αποτελέσματα είναι πάρα πολύ καλή! Μεγαλύτερη αντοχή στην προπόνηση με ανέβασμα κιλών.
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο και οφείλεται μάλλον στην αλανίνη είναι η αντοχή και οι έξτρα επαναλήψεις που ουσιαστικά κάνουν και την διαφορά. Σου καθυστερεί ουσιαστικά το ''κάψιμο'' που νιώθεις και έτσι ανεβαίνεις τόσο μυικά όσο και ψυχολογικά πιστεύω. Επίσης είχα καλό φόκους στην προπόνηση, πιο συγκεντρωμένος και είχα και κάποια pumps αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο από φλεβικότητα.
Αυτή τη βδομάδα θα κρατήσω τα 3/4 για να το πάω μετά στο ολόκληρο σκουπ.

Παρενέργειες: Φοβόμουν τυχόν στομαχικές διαταραχές ή αυπνία αλλά μέχρι στιγμής αν εξαιρέσω τις συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα τις πρώτες 3 μέρες όλα κομπλέ.;)

freakstar
26-04-12, 11:03
ξερει κανεις απο που μπορω να το παραγκειλω αυτο το προιον ?

beefmeup
26-04-12, 11:05
οχι φιλε,κ αν θες να μην κανεις τετοια ποστ μεσα στο θεμα..
αν ενδιαφερεσαι,να στειλεις πμ σε καποιον που λεει οτι το χρησιμοποιει για να τον ρωτησεις.

Apollonas
26-04-12, 22:34
Παιδιά επειδή μένω εξωτερικό και παίρνω συμπληρώματα από ένα μόνο κατάστημα ο τύπος μου είπε θα φέρει MusclePharm και πορώθηκε άρχισε και έλεγε η καλύτερη και ξέρεις πως πάει προπαγάνδα...Από ότι είδα η συσκευασία έχει αλλάξει πλήρως...τώρα είναι πράσινο μαύρο το κουτί, ξέρει κανένας αν έχει διαφορές από την παλιά ή την έχει δοκιμάσει κανείς; Δεν φοβάμαι τόσο να σκάσω τα φράγκα αλλά να έχουμε ένα καλό συμπλήρωμα...:green:

Apollonas
13-05-12, 23:39
4501345012Η νέα Αssault της Musclepharm... την χρησιμοποιώ ήδη μια βδομάδα, από ένα σκούπ 20 λεπτά πρίν το γυμναστήριο. Από την πρώτη μέρα είδα να δίνει αρκετό πρήξιμο και δύναμη και σε γενικές γραμμές είναι από τα καλύτερα preworkout που έχω δοκιμάσει. Από γεύση έχω την πράσινο μήλο και είναι αρκετά καλή, διαλυτότητα 10/10 της δίνω. Την πήρα με πολύ επιφυλακτικότητα, αλλά απέδειξε πολύ καλά αποτελέσματα. Το δοχείο έχει 32 σκούπ και είναι περίπου 1 κιλό. Η τιμή είναι λίγο υψηλή αλλά νομίζω αξίζει και το τελευταίο ευρώπουλο. Τα συμπεράσματα δικά σας, όποιος έχει δοκιμάσει την καινούργια ας μας πεί την γνώμη του...!!!

Nosblos
14-05-12, 00:26
απο νερακια τι λεει??

assos
15-05-12, 02:57
Το κάθε κουτί περιέχει 16 scoop και είναι στο σύνολο 736 gr.

sobral
15-05-12, 10:06
Το κάθε κουτί περιέχει 16 scoop και είναι στο σύνολο 736 gr.

όχι 32 περιέχει αφού η δόση είναι μισό. Ξαναλέω δεν είναι pre βασισμένο στα διεγερτικά δεν το παίρνεις γι αυτό. Εγώ έχω δοκιμάσει κ το παλιό και το καινούργιο κ έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος. Το καινούργιο έχει και bcaa και πολύ ωραίες γεύσεις (κ λιγότερο γλυκιές από τις παλαιότερες). Στο μισό σκούπ έχει 150μγ caffeine. Για μένα είναι οκ. Στο 1 πάει 300μγ είναι πολλά για ορισμένους. To καινούργιο πάντως με πιάνει πιο πολύ από τα παλιό, το παλιό το έφτασα και στο ένα σκουπ αυτό όχι με έπιανε πάντα στο μισό. Το tingling επίσης από την μεγάλη ποσότητα β-αλανίνης είναι σούπερ!:green: Επίσης απ έξω το βρίσκεις αρκετά φθηνό.

Στα (+) τιμή
διάρκεια μέσα στην προπόνηση
γεύση
διαλυτότητα
λίγα και καλά είδη κρεατίνης

Στα (-) δεν είναι το κλασσικό pre τύπου Jack3d που οι περισσότεροι αναζητούν
ενώ έχει πολύ καλή διαλυτότητα αφήνει λίγο αφρό στο πάνω μέρος
προσωπικά δεν είδα πρηξίματα (αν και αυτό πιστευω είναι να το "έχεις" απλά)

Apollonas
15-05-12, 13:05
όχι 32 περιέχει αφού η δόση είναι μισό. Ξαναλέω δεν είναι pre βασισμένο στα διεγερτικά δεν το παίρνεις γι αυτό. Εγώ έχω δοκιμάσει κ το παλιό και το καινούργιο κ έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος. Το καινούργιο έχει και bcaa και πολύ ωραίες γεύσεις (κ λιγότερο γλυκιές από τις παλαιότερες). Στο μισό σκούπ έχει 150μγ caffeine. Για μένα είναι οκ. Στο 1 πάει 300μγ είναι πολλά για ορισμένους. To καινούργιο πάντως με πιάνει πιο πολύ από τα παλιό, το παλιό το έφτασα και στο ένα σκουπ αυτό όχι με έπιανε πάντα στο μισό. Το tingling επίσης από την μεγάλη ποσότητα β-αλανίνης είναι σούπερ!:green: Επίσης απ έξω το βρίσκεις αρκετά φθηνό.

Στα (+) τιμή
διάρκεια μέσα στην προπόνηση
γεύση
διαλυτότητα
λίγα και καλά είδη κρεατίνης

Στα (-) δεν είναι το κλασσικό pre τύπου Jack3d που οι περισσότεροι αναζητούν
ενώ έχει πολύ καλή διαλυτότητα αφήνει λίγο αφρό στο πάνω μέρος
προσωπικά δεν είδα πρηξίματα (αν και αυτό πιστευω είναι να το "έχεις" απλά)


Για μένα είναι ένα από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει και πρηξίματα είδα αλλά αυτά είναι μόνο όσο διαρκεί η προπόνηση και λίγο μετά το πέρας... δύναμη σου δίνει αρκετή και ομολογώ δε το περίμενα καθόλου και σαν μπλέντ είναι πολύ καλό...γενικά όλα της τα συμπληρώματα είναι πολύ καλά. Jack3d σίγουρα δεν είναι αφού δεν έχει τα διεγερτικά οπώς της ups, αλλά νομίζω με ένα σκούπ ολόκληρο το ψιλοκαταλαβαίνεις για τα καλά.

pikos
24-07-12, 13:19
Καμια αλλη γευση που να πινεται?

darksniper87
25-07-12, 00:31
'Εχω δοκιμάσει το Fruit Punch εγώ. Είναι τέλεια. Γλυκιά και δροσιστική.
Τώρα σαν preworkout είναι ίσως το καλύτερο που έχω χρησιμοιποιήσει ποτέ μου.
Σου δίνει απίστευτη ενέργεια και αντοχή.
Τώρα φυσικά για να λέμε την αλήθεια το καλύτερο preworkout είναι μια καλή διατροφή και μια δυνατή καρδιά.
Απλά το Assault σου δίνει μια έξτρα ώθηση.
Γενικά όμως είναι ένα πάρα πολύ καλό preworkout.
Συνήθως το παίρνω 2 ώρες μετά από γεύμα γιατί έτσι έχω παρατηρήσει ότι με πιάνει καλύτερα.

eurogod
20-08-12, 14:09
Ξερει κανεις ποση κρεατινη εχει το 1 scoop?

darksniper87
20-08-12, 15:04
Ξερει κανεις ποση κρεατινη εχει το 1 scoop?

5 γραμμάρια

andrikos3kala
30-08-12, 11:48
Aπίστευτα δυνατό συμπλήρωμα πολυ καλή συγκέντρωση καλά πρηξίματα στιμς δεν είδα αρκετά αλλά αυτό που μ αρεσε και κράτησε όλο το μήνα χρησς ήταν φουλ ενέργεια και αντοχή καθ όλη τη διαρκεια της προπας. Σίγουρα θα το ξαναχρησιμοποιήσω κατα τον όγκο τώρα το Σεπτ

demaio13
24-10-12, 00:45
το πηρα κι εγω.πολυ καλο συμπληρωμα.δυναμη,ενεργεια,πρηξιματα,πολυ καλη γευση και διαλυτοτητα.με πεθαινει στα τσιμπηματα σε ολο μου το σωμα βεβαια,αλλα αυτο δειχνει οτι δουλευει καλα.θα το ξαναπαρω οπωσδηποτε

Dreiko
25-10-12, 16:37
Προτεινομενη δοσολογια μισο σκουπ εγω παιρνω 1 κατα κυριο λογο η και εναμιση αναλογα τα κεφια...

Γευση raspberry lemonade 10/10,ανυπομονω να ερθει η ωρα να το πιω...
Διαλυτοτητα 9/10
Πρηξιματα 9/10

Dragonbreath
01-11-12, 20:17
Καλησπέρα.
Λοιπόν, εδώ και τρεις μέρες χρησιμοποιώ το assault, και έχω να πω τα εξής.
Pumps.Τουλάχιστον σε εμένα είναι εκπληκτικά, ίσως τα καλύτερα που έχω δει επάνω μου(μάλλον λόγω της con-creat που περιέχει).

Γεύση. συμπαθητική(πολύ γλυκιά), η mango-πορτοκάλι

Διαλυτότητα. πολύ καλή.

Τώρα, τα 4 γραμμάρια της β-αλανίνης, μάλλον ξεχάσαν να τα βάλουν στο δικό μου κουτι:green:!Υπόψην είχα κάνει οφ 3 εβδομάδων περίπου από preworks,γενικά. Ούτε τσιμπίματα, ούτε extra επαναλήψεις.
Focus,ενέργεια τα έβλεπα με τα κυάλια ή μαλλον έβλεπα... τηλεόραση και αφηρημάδα full!
Είχα γραψει για το jack3d ,ότι είναι εντυπωσιακό αρχικά μονο, και ακριβό για αυτά ,που προσφέρει συνολικά και σε βάθος χρόνου. Το assault είναι πανάκριβο και εντυπωσιακό μόνο για pumps.ok, Είναι αρχη ακόμα, θα ξαναγράψω εντυπώσεις, οταν το τελειώσω(που θα γίνει συντομα, εφόσον τρίτη φορα σήμερα και έβαλα 2 σκουπ σχεδόν, ψάχνοντας την β-αλανίνη:green:), αλλά δεν νομίζω να αλλάξει και πολυ η γνώμη μου.
ε όχι και καλύτερο pre για το 2012!!Το bodybuilding.com ......... ..... .... δεν τα λέει καλα(ας μεινω ευγενικός)
Πιστεύω αν το στακάρω με το craze(αύριο θα το αγοράσω..την καλή version) θα δω φως! και επιλέγω αυτό, γιατι με τη διμεθυλαμιλαμίνη πλέον,ειδικά μετά το καλοκαίρι,η ανεκτικότητά μου, μετατράπηκε σε ανοσία. για τον λόγο αυτο έκανα και οφ 3 και εβδομάδων.

Α!δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε εμένα, αλλά με ανακατεύει λιγάκι και επιπλέον μου δίνει μια μικρή θολούρα στην όραση.

andreasaxo
01-11-12, 21:48
Καλησπέρα.
Λοιπόν, εδώ και τρεις μέρες χρησιμοποιώ το assault, και έχω να πω τα εξής.
Pumps.Τουλάχιστον σε εμένα είναι εκπληκτικά, ίσως τα καλύτερα που έχω δει επάνω μου(μάλλον λόγω της con-creat που περιέχει).

Γεύση. συμπαθητική(πολύ γλυκιά), η mango-πορτοκάλι

Διαλυτότητα. πολύ καλή.

Τώρα, τα 4 γραμμάρια της β-αλανίνης, μάλλον ξεχάσαν να τα βάλουν στο δικό μου κουτι:green:!Υπόψην είχα κάνει οφ 3 εβδομάδων περίπου από preworks,γενικά. Ούτε τσιμπίματα, ούτε extra επαναλήψεις.
Focus,ενέργεια τα έβλεπα με τα κυάλια ή μαλλον έβλεπα... τηλεόραση και αφηρημάδα full!
Είχα γραψει για το jack3d ,ότι είναι εντυπωσιακό αρχικά μονο, και ακριβό για αυτά ,που προσφέρει συνολικά και σε βάθος χρόνου. Το assault είναι πανάκριβο και εντυπωσιακό μόνο για pumps.ok, Είναι αρχη ακόμα, θα ξαναγράψω εντυπώσεις, οταν το τελειώσω(που θα γίνει συντομα, εφόσον τρίτη φορα σήμερα και έβαλα 2 σκουπ σχεδόν, ψάχνοντας την β-αλανίνη:green:), αλλά δεν νομίζω να αλλάξει και πολυ η γνώμη μου.
ε όχι και καλύτερο pre για το 2012!!Το bodybuilding.com ......... ..... .... δεν τα λέει καλα(ας μεινω ευγενικός)
Πιστεύω αν το στακάρω με το craze(αύριο θα το αγοράσω..την καλή version) θα δω φως! και επιλέγω αυτό, γιατι με τη διμεθυλαμιλαμίνη πλέον,ειδικά μετά το καλοκαίρι,η ανεκτικότητά μου, μετατράπηκε σε ανοσία. για τον λόγο αυτο έκανα και οφ 3 και εβδομάδων.

Α!δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε εμένα, αλλά με ανακατεύει λιγάκι και επιπλέον μου δίνει μια μικρή θολούρα στην όραση.

:unsure: Γιατί, υπάρχει και σκάρτη version;

Dragonbreath
01-11-12, 22:02
λοιπόν μπορει να κάνω λάθος, μιας και δεν το έχω δοκιμάσει φίλε μου, αλλά είχα-έχω την εντύπωση, βάσει ειπωμένων εδώ κ.α , ότι έχει αλλάξει η συσκευασία στα 261 γρμ. και έχουν αφαιρέσει τα επίμαχα συστατικά..:unsure:. μη βγαίνουμε όμως εκτός θέματος, που είναι το assault:toast:

Dragonbreath
03-11-12, 04:21
συγγνωμη για το οφ αλλα τελικα βλακείες είπα εν μέρη,τα συστατικά έμειναν ίδια, τουλάχιστον στο label,η γεύση και η ποσότητα αλλαξε.

koulis1212
03-11-12, 18:20
Καλησπέρα εγώ το έχω σε γέυση πράσινο μήλο αρκετά καλή και διαλυτότητα καλή θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι το ίδιο να πίνω το μισό 15 λεπτά πρίν και το υπόλοιπο κατά την διάρκεια της προπόνας?

Nosblos
04-11-12, 18:17
Καλησπέρα εγώ το έχω σε γέυση πράσινο μήλο αρκετά καλή και διαλυτότητα καλή θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι το ίδιο να πίνω το μισό 15 λεπτά πρίν και το υπόλοιπο κατά την διάρκεια της προπόνας?

οχι φιλε...μονο πριν!!!

Nosblos
04-11-12, 18:18
παρα πολυ καλο το assault ειμαι πολυ ευχαριστημενος.....

Υ.Γ.το εχω στακαρει με την κρεατινη της ιδιας εταιριας...και δεν εχω βαλει 1 κιλο...σε 4 βδομαδες...
περιεργο...:unsure:

FiVo-Alex/City
04-11-12, 18:56
παρα πολυ καλο το assault ειμαι πολυ ευχαριστημενος.....

Υ.Γ.το εχω στακαρει με την κρεατινη της ιδιας εταιριας...και δεν εχω βαλει 1 κιλο...σε 4 βδομαδες...
περιεργο...:unsure:

Μήπως ήρθε ο καιρός να ανεβάσουμε θερμίδες; Λέω εγώ τώρα... ;)

Nosblos
04-11-12, 19:03
Μήπως ήρθε ο καιρός να ανεβάσουμε θερμίδες; Λέω εγώ τώρα... ;)

εχω ανεβασει.....
αλλος πιστευω ειναι ο λογος...!!!!
καθαρα...ψυχολογικος...οντως πολυ στρεσαρισμενος..και αγχομενος..δεν ανταποκρινεται το σωμα μου....
και σκεφτομαι να ανοξω topic....:unsure:

Nosblos
08-11-12, 22:01
παιδια...μετα το assault μπορω να παω σε καθαρα νιτρικο....η θελει off??

Mean
09-11-12, 10:39
μετα απο ενα μηνα Craze ειπα να το δοκιμασω
στο μισο σκουπ τιποτα
χθες με ενα σκουπ ειχα πολυ πρηξιμο αλλα ειχα φαει και κανα μισοκιλο γλυκοπατατες στον φουρνο
παντως το 'ξυπνημα' που ειχα με το craze δεν το ειδα,που γυριζα κομματια σπιτι και σε μιση ωρα ημουν σαν το δαιμονα της τασμανιας

raziel13epsilon
11-11-12, 13:23
Μετα απο 2 εβδομαδες χρησης του Αssault αποφασισα να γραψω και εγω ενα review.

Γευση : 7/10 ~ Το πηρα με γευση πορτοκαλι και μπορω να πω οτι δεν ειναι ασχημο. Θυμηζει λιγο αντιβιωση αλλα πινεται .

Διαλυτοτητα : 9/10 ~ πολυ καλη . Με λιγα χτηπηματα ειναι ετοιμο.

Αποτέλεσμα : 6/10 ~ Moυ δημιουργουσε μεγαλη ενταση κατα την διαρκεια της προπονησης. Ετρεμα απο τα στεμς αλλα χωρις να βλεπω το αναλογο αποτελεσμα.Ουτε στη δυναμη αλλα ουτε και στο focus.

Παρενεργειες : 9/10 ~ Μετα τη μια ωρα μου δημιουργουσε προβλημα στο στομαχι με ψευτοκαουρα και ρεψιματα. Ειδα σε πολλα φορουμ οτι πολλοι τα αναφερουν αυτα τα συμπτωματα για το assault.

Τιμη : 7/10 ~ Το πηρα 38 ευρω. Δε μπορω να πω οτι δεν ηταν καλη η τιμη. Βγαζει 32 δοσεις περιπου.

Με ειλικρινεια πανω απ' ολα .

primordial
11-11-12, 13:53
Διαβάζοντας το post του raziel (by the way, το avatar τα σπάει...:awesome::shock:....) νόμιζα ότι αναφερόταν σε άλλο συμπλήρωμα...!!! Είμαι ήδη στο 2ο tub, κ μπορώ να πώ ότι είναι από τα καλύτερα pre workout συμπληρώματα που έχω δοκιμάσει... το οποίο δεν βασίζεται κατά κύριο λόγο στο effect των διαφόρων διεγερτικών που του έχουν μπουκώσει μέσα.

Γεύση - 8/10: Έχω το fruit punch. Ο μόνος λόγος που του βάζω το 8 είναι επειδή είναι πολύ γλυκό για τα δικά μου δεδομένα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δυσκολεύομαι να το πιώ.
Διαλυτότητα - 9/10: Όντως διαλύεται απίστευτα εύκολα.


Αποτέλεσμα : 6/10 ~ Moυ δημιουργουσε μεγαλη ενταση κατα την διαρκεια της προπονησης. Ετρεμα απο τα στεμς αλλα χωρις να βλεπω το αναλογο αποτελεσμα.Ουτε στη δυναμη αλλα ουτε και στο focus.


Εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου. Πάντα έχοντας υπόψη ότι τα διάφορα σκευάσματα έχουν κάποιες διαφορές στον τρόπο δράσης από οργανισμό σε οργανισμό. Όντως υπήρχε λίγο περισσότερη ένταση κατά την διάρκεια της προπόνησης, σε σχέση με την περίοδο που έπαιρνα μόνο BCAA & B-Alanine πρίν την προπόνηση αλλά θεωρώ ότι είναι ψιλόλογικό. Σίγουρα δεν είχα το τρέμουλο από τα διεγερτικά (δεν καταλαβαίνω κ σε ποιά αναφέρεσε, καφεΐνη...??) αλλά γενικά δεν έχω θέμα με τα stims. Σε ότι αφορά την δύναμη κ τα πρηξίματα, στο συγκεκριμένο κομμάτι θεωρώ ότι έχει συμβάλλει αρκετά, τουλάχιστον σε ότι αφορά δύναμη (εδώ έχει παίξει ρόλο κ η διατροφή μου, έχω "τσιμπήσει" λίγο τους υδατάνθρακές).



Παρενεργειες : 9/10 ~ Μετα τη μια ωρα μου δημιουργουσε προβλημα στο στομαχι με ψευτοκαουρα και ρεψιματα. Ειδα σε πολλα φορουμ οτι πολλοι τα αναφερουν αυτα τα συμπτωματα για το assault.


Σε ότι αφορά τις παρενέργειες, θα συμφωνήσω στο κομμάτι των ρεψιμάτων, το έχω παρατηρήσει κ εγώ. Αλλά το ρέψιμο το είχα με οποιοδήποτε pre έχω χρησιμοποιήσει κ μην φανταστείτε το κλασσικό ρέψιμο. Έλεος δλδ...:green:
Καούρες... ούτε κάν...!!!

Overall 8/10: Από τα καλύτερα pre που έχω χρησιμοποιήσει κ έχω χρησιμοποιήσει αρκετά....!!!

sobral
11-11-12, 15:32
Απόλυτα σύμφωνος με τον φίλο primordial. Από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Ειδικά στο θέμα αντοχή/δύναμη πάρα πολύ καλό ....b-alanine μαζί με mono και HCL πολύ καλός συνδυασμός και σε καλές ποσότητες όλα. Καμία στομαχική διαταραχή επίσης. Α και να μην ξεχάσω: we :love: tingling! :turtle:

leftis
20-11-12, 20:08
ποιο είναι το νόημα της κρεατίνης στα preworkout? είναι για στακάρισμα με μονουδρική ή παίζει και κάποιο άλλο ρόλο?

cuntface
20-11-12, 20:39
ποιο είναι το νόημα της κρεατίνης στα preworkout? είναι για στακάρισμα με μονουδρική ή παίζει και κάποιο άλλο ρόλο?

δυναμη νομιζω αυξηση του ATP Δεν ειμαι σιγουρος

beefmeup
20-11-12, 21:59
ναι αυτο..κ πρηξιματα στην προπονα.

Nosblos
21-11-12, 02:34
Φοβερο το assault....εκανει πολυ καλη δουλεια!!!
ενεργεια...συγκεντρωση...δυναμη.....8.5/10

υ.γ.τελικα ειναι αν σου κατσει ενα συμπληρωμα....;)

cuntface
24-11-12, 21:51
εγω παρεγγηλα μολις τωρα την μικρη εκδοση 184γ για δοκιμη σε γευση orange-mango σκεφτομαι αν ειναι οντως καλο να το στακαρω στον ογκο τα χριστουγεννα εχει δοκιμαση κανεισ τη γευση?

sobral
24-11-12, 21:54
εγω παρεγγηλα μολις τωρα την μικρη εκδοση 184γ για δοκιμη σε γευση orange-mango σκεφτομαι αν ειναι οντως καλο να το στακαρω στον ογκο τα χριστουγεννα εχει δοκιμαση κανεισ τη γευση?

αυτή είχα πάρει εγώ, τέλεια πολύ ωραία!;) δεν θα έχεις πρόβλημα νομίζω.

COBRA_STYLE
24-11-12, 22:27
ρε σεις τοσο καλο ειναι αυτο το μαραφετι?

cuntface
24-11-12, 22:48
αυτή είχα πάρει εγώ, τέλεια πολύ ωραία!;) δεν θα έχεις πρόβλημα νομίζω.

το jack3d μετα την προπο μου κοβει την ορεξη δεν κατεβενη τπτ γαμω το οποτε ειμαι λιγο επιφιλακτικος

Nosblos
25-11-12, 04:40
ρε σεις τοσο καλο ειναι αυτο το μαραφετι?

αρκετα καλο...;)

cuntface
27-11-12, 15:32
1 γεματο σκοοπ φτανει ετσι? η θελει παρα πανω απο 1 γεματο σκοοπ? 1μισι η 2?

Nosblos
27-11-12, 16:24
φτανει!!!

sobral
27-11-12, 21:59
1 γεματο σκοοπ φτανει ετσι? η θελει παρα πανω απο 1 γεματο σκοοπ? 1μισι η 2?

1σκουπ= 300μγ καφείνη υπόψιν.....

giannis22
29-11-12, 10:19
καλημερα παιδια.τελειωνω το jack3d σε λιγες μερες.θελω να δοκιμασω και κατι αλλο απο assault η craze.πιο προτεινετε

Nosblos
30-11-12, 17:54
C4 εχεις δοκιμασει?

TEFAAtzis
01-12-12, 01:35
σκεφτομαι να το τσιμπησω απο βδομαδα αλλα ειμαι λιγο επιφυλακτικος γιατι τα περισσοτερα συμπληρωματα αυτου του ειδους δεν με <<πιανουν>>.Απο διεγερτικα δεν ειναι δυνατο οκ,αλλα απο δυναμη αξιζει πραγματικα η οχι?

Nosblos
01-12-12, 04:25
περιεργα πραγματα....

δεν εχει ιχνος καφεινης και αλλων στιμς.... περιεργο

μοιαζει με το horse power λιγο...

θα σου παραθεσω αυτο το σχολιο..ξανα απο τον Devil!!

σε εμενα παντως δουλεψε...πολυ καλα..απο θεμα δυναμης...
τωρα ο καθε οργανισμος...ειναι διαφορετικος...
μπορει σε μενα να να δουλευει και σε σενα οχι..το γνωριζεις αλλωστε..σε γενικες γραμμες αν σε βοηθαει...δεν με πιανουν καθολου τα stims..
αλλα αυτο με βοηθησε αρκετα!!
δικια σου η επλογη!!
;)

giannis22
02-12-12, 14:53
C4 εχεις δοκιμασει?

οχι τι ειναι αυτο?

cuntface
02-12-12, 14:55
εγω παντος που πηρα το κουτι τον 184γ δν με πιασε καθολου ισως επειδη χρησιμοποιο το jack3d με γερανιο μεσα απλα το πηρα για να κανω μια δοκιμη τι να σας πω

Nosblos
02-12-12, 17:31
τι δοση εβαλες?

Nosblos
02-12-12, 17:34
οχι τι ειναι αυτο?

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?14456-C4-Extreme-(Cellucor)&highlight=CELLUCOR

cuntface
02-12-12, 17:49
τι δοση εβαλες?

1 σκοοπ εβαλα ρε συ αλλα δν με πιασε γτ εδω και 2 weeks περνω το jack3d με γερανιο ε και μια μερα δν πηρα jack3d και πηρα το assault και ητανε λεσ και δν πηρα τπτ δν ενιωσα τπτ απολυτος ΄τι να πω ισως θελει Off το jack3d και μετα assault

Nosblos
02-12-12, 17:53
τι να σου πω.....εμενα το 3d δεν μου αρεσει..μετα τη προπονα με κρασαρη...
ειναι αναλογα τον οργανισμο..τελικα!!
βασικα ενα off δεν θα εκανε κακο...;)

sobral
02-12-12, 18:05
τι να σου πω.....εμενα το 3d δεν μου αρεσει..μετα τη προπονα με κρασαρη...
ειναι αναλογα τον οργανισμο..τελικα!!
βασικα ενα off δεν θα εκανε κακο...;)

Αυτό ακριβώς...Άμα παίρνεις σβάρνα τα pre-workouts από ένα σημείο κ μετά δεν σε πιάνουν. Χώρια ότι κάποια συστατικά τους θέλουν έτσι κι αλλιώς οφφ.;)

Nosblos
02-12-12, 23:05
Η αλανινη ας πουμε.....

υ.γ.καλα τα λεω master?
:green:

sobral
02-12-12, 23:12
Η αλανινη ας πουμε.....

υ.γ.καλα τα λεω master?
:green:

ναι τέκνον μου:green::green:

η β-αλανίνη, οι κρεατίνες, τα διεγερτικά (καλό είναι να χαλαρώνει λίγο το KΝΣ που κ που) κτλ. Έρχονται και Χριστούγεννα που εγώ συνήθως τα κόβω όλα για κάνα μήνα. Τελείωσε κ το swollen μπας και κοιμηθώ λίγο σαν τον άνθρωπο χαχα!

Nosblos
02-12-12, 23:17
+1.0000!!!!
πιστευω 1 μηνας ειναι οτι πρεπει!!!

υ.γ.εγω εβαλα στης 10 2+1/3 κουπακια swoolen και στης 12.30 ξεραθηκα...:green::green:

cuntface
03-12-12, 00:11
+1.0000!!!!
πιστευω 1 μηνας ειναι οτι πρεπει!!!

υ.γ.εγω εβαλα στης 10 2+1/3 κουπακια swoolen και στης 12.30 ξεραθηκα...:green::green:

Και μενα πρεπει να με κρασαρι γιατι δν ξερω με κανει να μην θελω να βαλω μπουκια στο στομα μου αλλα η προπο ειναι τελεια

giannis22
03-12-12, 18:25
Πρωτη μερα σημερα στο 1 scoup μετα απο χρήση jack3d.δεν μπορω να πω οτι με ενθουσίασε.πηρα και την μεγαλη συσκευασία.ας μου στειλει καποιος π.μ που μπορω να βρω το παλιο jack3d

cuntface
03-12-12, 18:34
Πρωτη μερα σημερα στο 1 scoup μετα απο χρήση jack3d.δεν μπορω να πω οτι με ενθουσίασε.πηρα και την μεγαλη συσκευασία.ας μου στειλει καποιος π.μ που μπορω να βρω το παλιο jack3d

δν υπαρχει.... ενα σιτε στην ελλαδα ειχε βγαλει μερικα και πηρα 4 κουτια τωρα που τσεκαρα το site δν εχει αλλα τελειωσανε με το γερανιο

Nosblos
03-12-12, 18:54
υπαρχει ακομα!!

Nosblos
03-12-12, 18:56
Και μενα πρεπει να με κρασαρι γιατι δν ξερω με κανει να μην θελω να βαλω μπουκια στο στομα μου αλλα η προπο ειναι τελεια


για cut ειναι καλο....
αλλα οντως και εμενα μου κοβει την ορεξη...και με κρασαρε μετα...οποτε 0 το πηλικο!!!
C4 εχετε δοκιμασει????

cuntface
03-12-12, 18:57
για cut ειναι καλο....
αλλα οντως και εμενα μου κοβει την ορεξη...και με κρασαρε μετα...οποτε 0 το πηλικο!!!
C4 εχετε δοκιμασει????


Cellucor - C4?? oxi

Nosblos
03-12-12, 19:02
σαν j3d ειναι τουμπανο..!ομως με επιπλεον καλουδια!!
δοκιμασε το....

giannis22
04-12-12, 15:38
2η μερα σημερα παλι παιδια στο 1+λιγο ακομα scoup τιποτα δεν με επιασε + οτι ειχα πολλα κρασαρισματα και εχθες και σημερα στην προπονηση.
οποτε γυρναω στο παλιο μου jack3d

Doctor7
07-12-12, 21:41
Αδερφέ καλώς ή κακκώς κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...πχ εμένα στο μισό σκουπ με κάνει τουρμπο το συγκεκριμένο...με το jack3d απο την άλλη δεν είδα τίποτα!!!

giannis22
07-12-12, 23:43
ναι φυσικα ειναι θεμα οργανισμου εχεις δικιο.και το assault και το k-otic δεν με επιασαν καθολου μιας και δεν μου αρεσαν οι γευσεις καθολου.μου ερχοταν αναγουλα

TEFAAtzis
08-12-12, 02:19
Πρωτη δοκιμη σημερα στο ενα σκουπ

Γευση 9/10 .Η γευση φραμπουαζ - λεμονι μου αρεσε αρκετα και μου θυμισε ενα παγωτο λεμονι-φραουλα που ετρωγα μικρος απο τα ψυγεια ΔΕΛΤΑ
Διαλυτοτητα 10/10 .Διαλυθηκε με λιγο ανακατωμα με το κουταλι αψογα
Αποτελεσματικοτητα ??? .Ειναι ακομα νωρις για καποιο συμπερασμα αλλα μου δωσε την εντυπωση οτι με ανεβασε λιγο σε τσιτα αν και δεν εχει αρκετα διεγερτικα.Επισης ειχα την εντυπωση οτι ειχα και καλυτερα πριξηματα(κιτρουλινη?).Για δυναμη δεν περιμενα να δω κατι με την πρωτη φορα χρησης οποτε δεν γινεται λογος.Σε καμια βδομαδα πιο πληρες review.

Antonis1979
15-12-12, 01:40
Διαλυτοτητα 10/10 ΄
Γευση 7/10 Πορτοκαλι-Μανγκο ειναι υπερβολικα γλυκο και σου μενει η γευση για αρκετη ωρα.
Ενεργεια 8/10 Με βοηθησε αρκετα να βγαλω παραπανω επαναληψεις.Πρηξιματα απιστευτα αλλα και τρελο κρασαρισμα ειδικα αν παρω 1 γεματο σκουπ.

Mpozos
15-12-12, 01:46
στο 1/2 σκουπ τιποτα στο 1 σκουπ τπτ στο 1,5 σκουπ ίσως να με μπουσταρε " ελαχιστα " δεν ειμαι ικανοποιημένος.

nikoskaz
17-12-12, 11:56
Μια γνωμη και απο μενα ! Διαλυτοτητα 7/10 αφηνε μικρους σβωλους οσο και αν το χτυπαγα κ εβαζα κ παραπανω νερο . γευση 5/10 raspberry lemonade , η χειροτερη που εχω πιει !! Αποτελεσματικοτητα στην προπονηση ( εξαρχης στο 1 σκουπ πηγα ) τπτ το ιδιαιτερο σε σχεση με σκετη καφεινη που παιρνω
(200-300 μγρ) η με το white flood + κιτρουλινη που επινα πριν ! ευτυχως ειχα παρει την πιο μικρη συσκευασια :) δεν θα το ξαναπαρω !!!!!

tzouas
21-12-12, 18:06
το δοκιμασα και εγω αυτο και εχω να πω τα εξης
απο γευση ειχα πορτοκαλι μανγκο και ηταν πολυ καλη απο διαλυτοτη αφηνε μερικους ασπρους κοκκους...
δοσολογια επαιρνα μισο σκουπ στις ελαφριες προπονησεις και 1 σκουπ στις πιο μεγαλες μυικες ομαδες.
αυτο που παρατηρησα ειναι οτι δεν σου δινει ''ορεξη'' για προπονηση,λογικα λογω του οτι δεν βασιζεται στα στιμς,αλλα μες στην προπονηση δεν ενιωθα κουραση,μποσουσα να βγαλω περισσοτερες επαναληψεις και πραγματικα στο ενα σκουπ αναγκαστικα να κανω περισσοτερα σετ ωστε να νιωσω την κουραση. Ποτε ομως δεν μπορω να πω οτι με ξυπνησε και με εκανε να πω ''παω να τα γ...ω ολα στο γυμναστηριο'' σαν κατι αλλους που ακουω :P
σε σχεση με αλλα νιτρικα με επιασε περισσοτερο απο noxplode,jack3d,c4.....
τον αλλο μηνα ξεκιναω το craze που ακουω καλα λογια και το muscle marinade σε κανα διμηνο...αν δεν κανουν δουλεια θα ξαναπαρω το assault!!

TEFAAtzis
12-01-13, 22:35
Μετα απο ενα μηνα χρησης εχω να πω τα εξης.Στην αρχη με το που το επινα σαν να μου εδινε κατι σαν τσιτα ενα μικρο boost να το πω καπως ετσι αν και δεν φημιζεται για τα διεγερτικα του και δεν ηταν placebo γιατι συνεβαινε σε ολες τις μερες που το επαιρνα.Ανεβηκα σε ολες τις ασκησεις του γυμναστηριου σε κιλα και τα πρηξιματα ηταν επισης πολυ καλα.Το μονο συμπληρωμα του ειδους απο τα αλλα 3 που εχω παρει και με εχει πιασει τοσο καλα(και το epic καλο ηταν).Στα θετικα του η γευση rasberry - lemon που ηταν σαν γρανιτα φραουλα-λεμονι.Σιγουρα θα το ξαναχρησιμοποιησω!!!

Mikekan
24-01-13, 12:49
Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ κρεατίνη και λέω να ξεκινήσω με αυτό το συμπλήρωμα εκμεταλλευόμενος τη προσφορά του Πορτογάλου! Υπάρχει κάποιος λόγος που αυτό δεν ενδείκνυται? :unsure:

ska
24-01-13, 13:55
Παιδια χρησιμοποιω το συμπληρωμα 3 βδομαδες τωρα και παρατηρω οτι εχω βγαλει καποια σπυρακια στο προσωπο.Γενικα εχω αρκετα καθαρη επιδερμιδα και βγαζω ας πουμε 1 σπυρακι το μηνα και αν.Υπαρχει περιπτωση να μου εχει προκαλεσει αλλεργια καποιο συστατικο του Assault?

dio32
24-01-13, 15:16
Παιδια χρησιμοποιω το συμπληρωμα 3 βδομαδες τωρα και παρατηρω οτι εχω βγαλει καποια σπυρακια στο προσωπο.Γενικα εχω αρκετα καθαρη επιδερμιδα και βγαζω ας πουμε 1 σπυρακι το μηνα και αν.Υπαρχει περιπτωση να μου εχει προκαλεσει αλλεργια καποιο συστατικο του Assault?

αυτο θα το δεις μολις κοψεις το assault και μετα απο λιγο φυγουν τα σπυρακια.
αμα ναι φταει καποιο συστατικο,αν οχι τιποτα αλλο που περνεις μπορει να δημιουργει το θεμα.

tzouas
24-01-13, 16:18
Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ κρεατίνη και λέω να ξεκινήσω με αυτό το συμπλήρωμα εκμεταλλευόμενος τη προσφορά του Πορτογάλου! Υπάρχει κάποιος λόγος που αυτό δεν ενδείκνυται? :unsure:

Παρτο αξιζει!!

Mikekan
24-01-13, 16:20
Παρτο αξιζει!!

Thanks φίλε μου, θα το χτυπήσω! Θα πάρω και ένα craze για μετά! :green:

drBewar
24-01-13, 18:40
καλησπέρα παιδιά..Είμαι καινούριο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα γνώμες για κάτι..το Assault ;exei 5 gr creatine monohydrate στο μισό σκουπ..μπορώ να στακάρω με άλλα 5 γρ μονουδρική? α και κάτι άλλο..δεν χρειάζεται κύκλο στο συγκεκριμένο ε? απλά κάποιο διάστημα off για να μην συνηθίσει ο οργανισμός

tzouas
24-01-13, 19:26
καλησπέρα παιδιά..Είμαι καινούριο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα γνώμες για κάτι..το Assault ;exei 5 gr creatine monohydrate στο μισό σκουπ..μπορώ να στακάρω με άλλα 5 γρ μονουδρική? α και κάτι άλλο..δεν χρειάζεται κύκλο στο συγκεκριμένο ε? απλά κάποιο διάστημα off για να μην συνηθίσει ο οργανισμός

5gr εχει το ενα σκουπ.η αρχικη δοση ειναι μισο και μετα πας στο ενα σκουπ.
Τα 5γρ μονουδριδικη πουλες βαλτα καλυτερα στο ποστ-workout αφου δεν σου χρειαζονται περισσοτερα για πριν
Κοιτα ολα τα νιτρικα και pre-workout θελουν σταματημα γιατι σταματανε να δουλεουν και τζαπα τα παιρνεις
Εγω πχ παιρνω 3 φορες την εβδομαδα για 1.5/2 εβδομαδες και αλλες 2 εβδομαδες το πολυ διπλη δοση και μετα το σταματαωω για κανα μηνα περιπου

tzouas
24-01-13, 19:28
Thanks φίλε μου, θα το χτυπήσω! Θα πάρω και ένα craze για μετά! :green:

Χαχα αυτο ακριβως ειχα κανει και εγω.assault κανα 3 εβδομαδες διαλλειμα 2-3 εβδομαδες και μετα craze!!μπομπα σου λεω!!:p

drBewar
24-01-13, 20:47
Χαχα αυτο ακριβως ειχα κανει και εγω.assault κανα 3 εβδομαδες διαλλειμα 2-3 εβδομαδες και μετα craze!!μπομπα σου λεω!!:p
1ον η δόση είναι μισό σκουπ άρα τα 5 γρ είναι σε αυτή την δόση..το 1 σκουπ εχει 10γρ κρεατίνη..αν στακαρω με εξτρα κρεατινη πάει πολύ ε? και 2ον δεν λέει κατι για αύξηση δόσης..αν ειναι να ανεβάσεις στο 1 σκουπ καλύτερα να το σταματήσεις για λίγο και να αρχίσεις ξανά..

tzouas
24-01-13, 21:07
1ον η δόση είναι μισό σκουπ άρα τα 5 γρ είναι σε αυτή την δόση..το 1 σκουπ εχει 10γρ κρεατίνη..αν στακαρω με εξτρα κρεατινη πάει πολύ ε? και 2ον δεν λέει κατι για αύξηση δόσης..αν ειναι να ανεβάσεις στο 1 σκουπ καλύτερα να το σταματήσεις για λίγο και να αρχίσεις ξανά..

1ον. το μισο σκουπ εχει 2.5γρ το ολοκληρο 5γρ....η προτεινομενη αρχικη δοση ειναι μισο...αν στακαρεις με επιπλεον κρεατινη παει 7.5 αλλα 7.5 για πριν την προπονηση πανε χαμενα γιαυτο σου λεω παρε το μισο σκουπ πριν και τα 5γρ εξτρα μετα....
2ον. για καποιους το μισο σκουπ ειναι λιγο και δεν τους πιανει ποτε, οποτε πανε κατευθειαν ενα.Αρα αρχιζεις μισο και εαν δεν σε πιανει πας στο 1,το συνεχιζεις 2-3 εβδομαδες και μετα αφου σταματησει να σε πιανει το σταματας

taxidriver109
24-01-13, 21:16
Επειδη μου τελειωνει το craze να το παρω το assault η ειναι κατωτερο?

vasilisot
24-01-13, 21:38
για μενα το craze ειναι κορυφη...τωρα ειναι αναλογα τον οργανισμο μπορει να σε ποιασει μπορει κ οχι

tzouas
24-01-13, 21:38
Επειδη μου τελειωνει το craze να το παρω το assault η ειναι κατωτερο?

ειναι αλλο στυλ...προσωπικα να σου πω την εμπειρια μου...το assault οταν το επαιρνα δεν μου αλλαζε τη διαθεση αλλα στην προπονηση εβγαζα περισσοτερα σετ καποιες φορες, επαιζα 1-2 επαναληψεις παραπανω και ολα αυτα νιωθωντας οτι δεν χρειαζομαι μεγαλο διαλλειμα αναμεσα στα σετ
το craze και να βαριομουν μου εφτιαχνε τη διαθεση να μπω γερα αλλα ειχα λιγοτερη διαρκεια στην προπονηση
εγω παντως σου λεω αξιζει να το παρεις!

COBRA_STYLE
25-01-13, 20:11
Το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα,στα 2 scoop...0 στο πηλικο.Οχι μονο δεν το καταλαβα,αλλα ημουνα και πεσμενος στα κιλα και αντοχη:unsure:

Μονο σε μενα γινονται αυτα.

Dragonbreath
25-01-13, 20:27
Το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα,στα 2 scoop...0 στο πηλικο.Οχι μονο δεν το καταλαβα,αλλα ημουνα και πεσμενος στα κιλα και αντοχη:unsure:

Μονο σε μενα γινονται αυτα.

...μπα!μη νομίζεις.. τα παθαίνουν και άλλοι:green:!!
Εμένα εκτός απο pumps...δεν ένιωσα-είδα τίποτα άλλο!!τα ..ανέφερα ήδη πιο πάνω

Panosss
28-01-13, 15:04
Παραγγέλθηκε σήμερα.
Απο την άλλη εβδομάδα θα γράψω και εγώ εντυπώσεις

Mikekan
28-01-13, 16:15
Aπό που το πηρες φίλε μου? Θα το παραγγείλω και εγώ τη Πέμπτη! Αν δεν κάνω λάθος η προσφορά στη Πορτογάλο τελείωσε!

Panosss
28-01-13, 16:16
Απο εκεί που λες αλλά χωρίς την προσφορά γιατί είναι μεγάλη η ποσότητα τα 3 κουτιά, χωρίς να ξέρω αν θα με ικανοποιήσει ή όχι

dio32
28-01-13, 20:56
πρωτη ημερα σημερα κατευθιαν στο ενα σκουπ,συν πολυ μεγαλη αποχη απο νιτρικα.
πορισμα δεν καταλαβα τιποτα μου εδωσε ελαχιστα πριξιματα,δυναμη κατι ειδα αλλα δεν κρατησε πολυ.
ουτε διαθεση μου ανεβασε ουτε τιποτα,θα δειξει ειναι πολυ νωρις ακομα.

ArgoSixna
01-02-13, 04:07
2/5 του σκουπ... δεν ξερω αν ειναι τα 15μλ γλυκερινης ή αυτο αλλα 8 ωρες μετα ειμαι ακομη πρησμενος!

Στην προπονηση δεν βοηθησε τοσο ωστε να καταλαβω διαφορα(ποδια τι διαφορα να δω :Ρ) , αλλα δεν θα μπορουσα να καταλαβω και διαφορα με λιγοτερες απο 2000θερμιδες ...........

αυριο χερια παλι 2/5 του σκουπ και θα γραψω εντυπωσεις !!

metallidhs
01-02-13, 09:15
δοκιμάζοντας αρκετα νητρικα εχω μεγαλη ανοσια στα stim
το assault ειναι να σας πω ειναι το μονο που με πιανει και στα 3/4 του scoop στο 1 με κρασαρει. σε οτι αλλο εχω δοκιμασει για να με πιασουν εβαζα 3σια δοση .
δεν μου δεινει ορεξη για gym αλλα μεσα στη προπονηση βγαζω ανετα αρκετες επαναλυψεις με μικρα διαλυματα αναμεσα στα σετ (στο 1 λεπτο) ακομη και οταν λεω δε θα βγαλω αλλο σετ μετα απο ενα λεπτο βγαζω και αλλο για πλακα. πολλη καλο θα το ξανατιμησω . και καλα πριξηματα .

COBRA_STYLE
01-02-13, 16:15
Εγω ουτε στα 2scoop γεματα full δεν καταλαβα τπτ,στην 1η φορα κιολας:turtle:....ουτε κρασαρισματα ουτε τπτ

primordial
01-02-13, 16:46
Περιμένεις λάθος πράγματα από το assault γι'αυτό.
Επειδή είσαι κ λίγο stim-junkie δεν θα σου δώσει μια το συγκεκριμένο....:green::green:
στο λέω εκ πείρας. Αλλά προσωπικά με βοήθησε στην δύναμη. Εστίασε σε αυτό για να το αξιολογήσεις λίγο καλύτερα.

COBRA_STYLE
01-02-13, 16:50
Δεν ειμαι stim-junkie ρε συ...ειχα κατι αιωνες να παρω κατι με διεγερτικα.Απλα ειμαι απο αυτους που ο καφες μου φερνει και υπνηλια:unsure:

Δεν περιμενω λαθος πραγματα,περιμενω ενα ψιλοξυπνημα κτλ που δε μου το δινει...για να δουμε και σημερα.

primordial
01-02-13, 17:08
Πλάκα κλάνω ρε συ...:green:;)
απλά το συγκεκριμένο δεν θα το συμπεριλάμβανα στα δυνατά pre από άποψης stim effect.
Για κάποιον που τον πιάνει ακόμα κ ο καφές μπορεί να ένοιωθε την διαφορά, εμένα πάλι για να με πιάσει ο καφές πρέπει να πιω 2 διπλούς εσπρέσο στην συσκευασία του ενός...:green:

ArgoSixna
04-02-13, 01:09
Απο φλεβικοτητα εχει παρατηρησει κανεις τιποτα?

Πολυ μου αρεσε και τις 2 φορες που το δοκιμασα απιστευτο πρηξιμο που κραταει ωρες , στην βδομαδα δεν θα βαλω γλυκερινη για να δω πιο απο τα 2 το προκαλει!

COBRA_STYLE
04-02-13, 01:20
Eγω σημερα σε μερα Push ειχα τρελα πρηξιματα παντως,θα μου πει κανεις οτι στηθος κ τρικεφαλα πρηζονται για πλακα,ποιος ξερει...

sobral
04-02-13, 03:00
φίλε μου στα 2 σκουπ έχεις 12gr bcaa, 10gr creatines, 8gr b-alanine (!!!), 3gr citrulline malate και 600mg caffeine:shock::shock::shock: είσαι stim junkie παραδέξου το:green::green: και εκτός αυτό με 8γρ β-α δεν τσιμπιόσουν μέχρι αηδίας??εγώ στα 2+ άμα πάρω ξύνομαι παντού...

armstrong
04-02-13, 08:21
βρίσκω μεγάλη διαφορά στις τιμές. π.χ. πράσινο μήλο και πορτοκάλι μάνγκο έχουν 8 ευρώ διαφορά.:unsure:
τι παίζει μ'αυτό?

COBRA_STYLE
04-02-13, 10:40
φίλε μου στα 2 σκουπ έχεις 12gr bcaa, 10gr creatines, 8gr b-alanine (!!!), 3gr citrulline malate και 600mg caffeine:shock::shock::shock: είσαι stim junkie παραδέξου το:green::green: και εκτός αυτό με 8γρ β-α δεν τσιμπιόσουν μέχρι αηδίας??εγώ στα 2+ άμα πάρω ξύνομαι παντού...

την πρωτη φορα πηρα μονο 2scoοp και εφοσον ειδα οτι δεν μου κανει τπτ εχω μεινει στο 1 scoop σταθερα για λογους οικονομιας,γιατι αλλιως θα τελειωσει σε μερικες μερες...oυτε φαγουρα ειχα ουτε τπτ,alien ειμαι.

Esse
04-02-13, 13:51
την πρωτη φορα πηρα μονο 2scoοp και εφοσον ειδα οτι δεν μου κανει τπτ εχω μεινει στο 1 scoop σταθερα για λογους οικονομιας,γιατι αλλιως θα τελειωσει σε μερικες μερες...oυτε φαγουρα ειχα ουτε τπτ,alien ειμαι.



..αν με 8 γρ β-α δεν τσιμπιοσουν...καταληγω στο συμπερασμα οτι και σφηγκα να σε τσιμπισει..χαμπαρι δε θα παρεις :green:

sobral
04-02-13, 14:59
..αν με 8 γρ β-α δεν τσιμπιοσουν...καταληγω στο συμπερασμα οτι και σφηγκα να σε τσιμπισει..χαμπαρι δε θα παρεις :green:

χαχαχαχα:) δεν νιώθει ο Κόμπρα τι είναι ευαισθητούλης σαν μερικούς μερικούς εδώ μέσα?χαχαχα ωχ αρχίσαμε πάλι ραντεβού στα εκτός:green: Μείνε στο 1 σκουπ πάντως πέρα από την πλάκα γιατί η β-α θέλει και μεγάλο οφφ, μένει πολύ καιρό στον οργανισμό είχαμε και έρευνα γι αυτό.;)

COBRA_STYLE
04-02-13, 17:49
και που μενει καιρο στο σωμα,εμενα δεν πιανει σταθερη συγκεντρωση στους μυς εφοσον δεν παιρνω καθε μερα...

ArgoSixna
04-02-13, 21:39
νταξ παιδια τι να πω αυτο το πραγμα δουλευει απιστευτα , ενεργεια μπορει να μην καταλαβαινω τιποτα απο τα στιμ και δυναμη δεν μπορω να εχω ξεκαθαρα αποτελεσματα λογο αλλαγης στυλ προπονησης αλλα μιλαμε για τρομερο πρηξιμο!

3/5 του σκουπ και ενιωσα την αλανινη !! ενω απο αλλα ουτε καν!!

παιρνω tf2, lctl πριν την προπονηση και 30 λεπτα πριν αυτο

Panosss
07-02-13, 00:19
Έκλεισα μια εβδομάδα χρήσης και μπορώ να πω οτι είμαι ικανοποιημένος.
Τίποτα το φοβερό με σχεδόν 1 scoop 30 λεπτά πριν απο κάθε προπόνηση.

Να πω οτι πάντα έπαιρνα καφείνη (είτε με καφέ, είτε με χάπια) και επίσης στο scoop Assault προθέτω και 5gr BCAA, 1,5gr β-alanine και 5gr γλουταμίνη επιπλέον.

Δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, αλλά σίγουρα δουλεύει. Αντοχή, δύναμη, focus είναι στα υπέρ αλλά χωρίς κάτι εντυπωσιακό.

Καλό συμπλήρωμα και στην γεύση φρουίτ πάνς. Θα το ξαναπάρω στο μέλλον

reignman007
15-02-13, 19:11
Μολις πηρα στα χερια μου το assault.Υποτιθεται θα το ξεκιναγα τη δευτερα αλλα σημερα εχω ποδια και δεν κρατιεμαι.Βασικα ηθελα να τελειωσω ενα κουτι creakic που ειχε ξεμεινει απο περυσι,με 2-3 δοσεις ακομα μεσα.Μαλλον θα το τελειωσω τις επομενες μερες...Review το βραδυ.

dio32
15-02-13, 22:55
να τελειωσω την αναφορα μου.
λοιπον μεγαλυτερη παπαρια δεν εχω ξαναδει το δουλεψα στο ενα σκουπ,εγω συνιθιζω να μην κανω υπερδοσολογιες δεν ειδα απολυτο τιποτα,πηγαινα γυμναστηριο χαλασμενος μιλαμε για πριξιμο στο στομαχι συν οταν το επινα με εστελνε τουαλετα μετα απο μιση ωρα.

συμπερασμα δεν ξαναδοκιμαζω νιτρικα διαφορα εχω βρει το νιτρικο μου white flood συνδιασμο με power shock φοβερα αποτελεσματα και παρενεργεια καμια.

reignman007
16-02-13, 16:38
Πρωτη εντυπωση απο assault

Μερα ποδιων χτες.Πρεσσα,εκτασεις τετρακεφαλων,καμψεις δικεφαλων,προβολες,γαμπες καθιστος.
Πηρα μισο σκουπ περιπου 30 λεπτα πριν την προπονηση.Γευση raspberry lemonade.Μαλλον εβαλα λιγο παραπανω νερο οποτε δεν την καταλαβα πολυ καλα.Αρκετα καλη παντως.Διαλυθηκε σχεδον μονο του.
Κατα τη διαρκεια του ζεσταματος-διατασεων ενιωσα καποια λιγα τσιμπηματακια.Τσιτωμα-ξυπνημα δεν ενιωσα.Ημουν λιγο "βαρυς" απο την κουραση,δεν μου εδωσε καποιο boost.Πρωτη ασκηση πρεσσα στο τελευταιο σετ ανεβασα 20 κιλα και αντι για 8 επαναληψεις εκανα 12.Με το που σηκωνομαι νιωθω ενα πρηξιμο,που σπανια ενιωθα μετα την πρωτη ασκηση.Συνεχιζοντας την προπονηση παρατηρησα σε ολες τις ασκησεις αυξηση δυναμης,ανεβασα κιλα και ενιωσα ισως ως placebo καλυτερη διαυγεια στη συνδεση μυων-μυαλου.Το πρηξιμο ηταν αυξανομενο,φετος πρωτη φορα ενιωσα ετσι τα ποδια μου,τεντωμενο δερμα στην κυριολεξια.Κρασαρισμα δεν εφαγα.Στομαχι τελεια ουτε που με επηρρεασε.

Ανακεφαλαιωση
Διαλυτοτητα/αμεση 10/10
Γευση/καλη 8/10 (επιφυλασσομαι να δοκιμασω και με λιγοτερο νερο)
Τσιτωμα/ Δεν ηταν αντιπροσωπευτικο το δειγμα,παντως τη συγκεκριμενη μερα 0/10
Δυναμη/ Ξεκαθαρα ανεβηκα και σε κιλα και σε επαναληψεις 10/10
Φοκους/ Καλο 8/10
Πρηξιμο/ ΦΟΒΕΡΟ 10/10
Κρασαρισμα/ Ευτυχως κανενα 10/10
Στομαχικα/ Απολυτως τιποτα 10/10

Μετα απο μια βδομαδα που θα περασω ολες τις μυικες θα ξαναγραψω πιο σφαιρικη αποψη

Google
26-02-13, 21:17
Παιδιά να σας ρωτήσω, την ημερομηνία λήξης που την αναγράφει?

Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα το SuperPump και αγόρασα το Assault μετά από όσα άκουσα για να το δοκιμάσω. Κοίταξα σχολαστικά όλο το κουτί αλλά δεν την είδα κάπου!

Fataoulas
26-02-13, 21:30
Κοιτα απο κατω ;)

Google
26-02-13, 21:48
Είσαι άπαιχτος.. Είχα φάει 15 λέπτα να το κοιτάω χιλιοστό προς χιλιοστό όλο το κουτί εκτός του πάτου! Δεν μου πέρασε από το μυαλό να δω από κάτω!!! :D

reignman007
02-03-13, 19:42
2 βδομαδες περιπου με το Assault

Πολυ καλες εντυπωσεις.Ουτε ΜΙΑ προπονηση δεν βγηκε μετρια.Ολες πολυ καλες,ανεβασα κιλα μεσα σε αυτες τις 2 εβδομαδες και ειδα πρηξιματα που δεν ειχα ξαναδει στη ζωη μου.
Τσιτες καθολου βεβαια,δεδομενου του οτι εχω μια ανοσια στην καφεινη εδω και αρκετα χρονια,αν και δεν νομιζω οτι προοριζεται γιαυτο.
Φοκους,δυναμη,πρηξιματα,αντοχη.Οποιος ψαχνει αυτα,το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Τωρα σε γευση ειναι παρα πολυ καλο raspberry lemonade,διαλυτοτητα λιγο μου τα χαλασε καθως αφηνει εναν αφρο πανω πανω και στο τελος μασας και λιγη σκονη.Παρολαυτα δεν ειναι ανασταλτικος παραγοντας.Στομαχικα και λοιπες παρενεργειες ουτε στο ελαχιστο.

andreasaxo
11-03-13, 22:53
Παιδια, αναλογο pre-workout με αυτο εχουμε;
Διλαδη με καφεινη-διεγερτικα, 5gr κρεατινη και BCAA.

liveris
11-03-13, 22:56
Παιδια, αναλογο pre-workout με αυτο εχουμε;
Διλαδη με καφεινη-διεγερτικα, 5gr κρεατινη και BCAA.

noshotgun ...

andreasaxo
12-03-13, 16:27
noshotgun ...
Ευχαριστω!! :)

mika68
12-03-13, 21:56
Αφου ολοι ειπατε τη γνωμη σας θα σας πω κι εγω τη δικη μου. Εχω δοκιμασει διαφορα κι αυτο εχει την τιμη να βρισκεται στη χειροτερη θεση. Δεν καταλαβα τιποτα. Καθαρα υποκειμενικα ειναι τσαμπα λεφτα.

ArgoSixna
12-03-13, 22:25
γι αυτο υπαρχουν τα θετικα και τα αρνητικα review. αν θελεις πες μας πιο σε επιασε να δουμε διαφορα συστατικων

TEFAAtzis
13-03-13, 03:19
Αφου ολοι ειπατε τη γνωμη σας θα σας πω κι εγω τη δικη μου. Εχω δοκιμασει διαφορα κι αυτο εχει την τιμη να βρισκεται στη χειροτερη θεση. Δεν καταλαβα τιποτα. Καθαρα υποκειμενικα ειναι τσαμπα λεφτα.

καθαρα αντικειμενικα εχει 4 πραγματα σε καλες ποσοτητες και δουλευει μια χαρα.Αν περιμενεις κατι τιγκα στα διεγερτικα και στις καφεινες παρε craze

reignman007
13-03-13, 09:15
Αφου ολοι ειπατε τη γνωμη σας θα σας πω κι εγω τη δικη μου. Εχω δοκιμασει διαφορα κι αυτο εχει την τιμη να βρισκεται στη χειροτερη θεση. Δεν καταλαβα τιποτα. Καθαρα υποκειμενικα ειναι τσαμπα λεφτα.

Μας το αναλυεις λιγο καλυτερα?

mika68
13-03-13, 16:19
Μας το αναλυεις λιγο καλυτερα?

Βεβαια. . .Απο αποψη συγκεντρωσης πανω στην προπονηση εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο craze οπως και πολλα αλλα παιδια απο οτι εχω διαβασει. Απο αποψη πρηξιματος το παλιο jacked και το shock therapy μου αρεσε πολυ. Τι αλλο μπορει να ψαχνεις απο ενα pre? Το assault το θεωρω πολυ κατωτερο-βεβαια αυτη ειναι απλα η ταπεινη αποψη μου .

Esse
16-03-13, 17:17
...εξαρταται παντα απο το τι περιμενει καθενας απο ενα pre..

kiriakos33
18-03-13, 00:19
το πηρα μετα απο τριμηνη αναγκαστικη αποχη απο το gym να με τσιτωσει λιγο δοσολογια ενα σκουπ γεματο υψος 198 βαρος 105 και με ανοσια στην καφεινη ... θετικα εξαιρετικη γευση (( υποκειμενικο)) διαλυεται τελεια βοηθαει να βγαινει ποιο ευκολα η προπονηση χωρις να καταρεεις στο τελος αρνητικα δεν ειναι νιτρικο τυπου jack που θελεις να τα σπασεις ολλα ((τουλαχιστον της πρωτες μερες)) θα δουμε και την εβδομαδα και θα σας πω

andreasaxo
18-03-13, 10:23
Απο αποψη πρηξιματος το παλιο jacked και το shock therapy μου αρεσε πολυ.
Φιλε μου εχεις δοκιμαση το NOX pump;
Αυτο ειναι κοριφη στα πρηξιματα, εχω τελειοση ενα κουτι jack3D και ενα κουτι Shock Therapy, καμια σχεσει με NOX pump στα πρηξιματα.
Θα σου ελεγα και για το Hemavol που ειναι ακομα καλυτερο απο το NOX pump (μονο στα πρηξιματα) αλλα δεν εχει καθολου καφεινες-διεγερτικα.
Επομενες δοκιμες 1.Μ.R, Maximize Intense και Assaul. :)

kostas kou
18-03-13, 14:14
Φιλε μου εχεις δοκιμαση το NOX pump;
Αυτο ειναι κοριφη στα πρηξιματα, εχω τελειοση ενα κουτι jack3D και ενα κουτι Shock Therapy, καμια σχεσει με NOX pump στα πρηξιματα.
Θα σου ελεγα και για το Hemavol που ειναι ακομα καλυτερο απο το NOX pump (μονο στα πρηξιματα) αλλα δεν εχει καθολου καφεινες-διεγερτικα.
Επομενες δοκιμες 1.Μ.R, Maximize Intense και Assaul. :)

σε ποιο jack αναφερεσαι?στο mikro την τελευταια εκδοση?

andreasaxo
18-03-13, 14:28
σε ποιο jack αναφερεσαι?στο mikro την τελευταια εκδοση?
Εγω αναφερομαι στο παλιο, 3 scoop επερνα και πραγματικα απο ενεργια αλλο πραγμα, αλλα οχι δα και πρηξιματα, τιποτα απο πρηξιματα, τιποτα απολυτος.

aalexandros
25-03-13, 16:29
Παρηγγειλα χθες το μικρο κουτι των 184 γρ. για να το δοκιμασω.δεν εχω παρει ποτε ξανα νιτρικο και θελω να βγω απο την περιεργια.σκαλωσα αρχικα διοτι εγραφε πως απευθυνεται σε προχωρημενους αθλητες και σιγουρα δεν ειμαι απο αυτους.το υψος μου ειναι 1.76 και τα κιλα μου 74.εχω λιγο λιπος αλλα γενικοτερα το σωμα μου ειναι ψιλογυμνασμενο.θελω να δω πως θα δουλεψει επανω μου..μολις το παραλαβω και το δουλεψω θα σας γραψω τις εντυπωσεις μου και τι αποτελεσματα ειχε ;) Επισης θελω να κανω μια ερωτηση..τα πρηξιματα απο τα νιτρικα μενουν;(με την προυποθεση οτι θα συνεχιστει το γυμναστηριο :P)

reignman007
26-03-13, 08:48
Τα πρηξιματα απο ενα prewo ειναι οπως το πρηξιμο απο την προπονηση.Διαρκει οσο διαρκει και η προπονηση.Παραλληλα με αυτο κερδιζεις τσιτες,συγκεντρωση,δυναμη,αντοχη αναλογα παντα με το ειδος του prewo.

kostasrimis
27-03-13, 18:46
Λοιπόν είπα και εγώ να γράψω ένα review μετά απο 1 εβδομάδα χρήσης. Ας ξεκινήσω απο το γεγονός οτι εχω ανοσία στην καφεΐνη και επίσης χρησιμοποιούσα κρεατίνη 1 μηνά. Πρώτα απο όλα στο μισό σκούπα δεν ένιωθα τίποτα δεν πρόσεξα κατι το ιδιαίτερο, όμως τα πράγματα άλλαξαν με ενα φουλ σκουπ. Πρήξιμο φοβερό , αντοχή στη δύναμη π.χ παλιά με κρεατίνη έβγαζα 50 κιλά πάγκο 8-10 reps και μετά ήμουν ψόφιος. Τώρα τα σήκωσα ποιο εύκολα άντεχα περισσότερο και συγκεκριμένα είχα τρομερή έκρηξη στο υπόλοιπο πρόγραμμα μ. Επίσης το αξιοσημείωτο ήταν ότι αναγκάστηκα να κάνω περισσότερα σετ για να μπορέσω να εξαντλήσω τελείως τους μύες μ. Επειδή διάβασα τα παραπάνω σχόλια το προϊόν προϋποθέτει καλή διατροφή όπως και όλα τα συμπληρώματα όποτε μην περιμένετε τρομερές διαφορές μονό με αυτό. Όσο για την ενέργεια δεν πρόσεξα κάποια ιδιαίτερη διαφορά λόγο ανοσίας στην καφεΐνη. Τέλος η γεύση είναι fruit punch και είναι πολύ γλυκιά για τα γούστα μου όμως κατεβαίνει πολύ εύκολα, φοβερό προϊόν και θα το ξανά έπαιρνα με κλειστά τα μάτια. Τέλος είναι καλο να το κάνεις cycle γιατί ο οργανισμός συνηθίζει και προσαρμόζεται.

aalexandros
30-03-13, 07:20
Λοιπον το κουτακι με τη μαγικη σκονουλα εφτασε :turtle: Πηρα 3/4 του σκουπ στην προπονηση μου.Να ξεκινησω απο την γευση και τη διαλυτοτητα.Η γευση που εχω mango-orange ειναι παααααρ πολυ γλυκια αλλα παρ'ολα αυτα κατεβαινει ευκολα.Η διαλυτοτητα ηταν μετρια..δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω ποσο μπορει να διαλυθει το ΝΟ διοτι παιρνω πρωτη φορα.Στο δια ταυτα λοιπον..το πηρα μιση ωρα πριν την προπο..το πρωτο τεταρτο ειχα ηδη τσιμπηματα στα χερια και στο προσωπο αλλα οχι σε ενοχλητικο βαθμο και ατα κρατησαν ενα τεταρτο..στην προπο μου πηγα με φουλ ορεξη και διαθεση.,,πλατη-τρικεφαλα.Ολα μου τα σετ βγηκαν ανετοτατα και με παραπανω κιλα σε καποιες ασκησεις.Πρηξιματακια ειχα ικανοποιητικα θα ελεγα αλλα φλεβες μηδεν!...Αλλα παλουκαριαμ φουλ ενεργεια...επαθα πλακα..σαν ψυχοπαθης κυκλοφορουσα..μια κατασταση :evil2: Περισσοτερα θα σας πω οταν τελειωσω με το κουτακι ;)

luckyseven
06-04-13, 14:32
Να κάνω και εγώ ένα ριβιού για το εν λόγο προιόν.Λοιπόν πρώτη επαφή με νιτρικά ξεκινάω δοσολογία με 1 σκουπ, στα μέσα της προπόνησης νιώθω ένα ελαφρύ τρέμουλο εγώ και ο αδερφός μου.

Τελειώνουμε την προπόνηση και συμπεράναμε και οι δύο πως βγήκε πιο ξεκούραστα και βγάζαμε ευκολότερα τα σετ.Τα ίδια αποτελέσματα συνέχισαν με 2 βδομάδες χρήσης έχοντας φύγει το τρέμουλο κίολας από την επόμενη μέρα, ίσως αντέδρασε ο οργανισμός δεν ξέρω, δοσολογία πάντα στο 1 σκουπ.

Τσίτες κ.λ.π δεν είδαμε λογικό είναι δεν έχει πολλά στιμς υπήρχε όμως μιά μικρή συγκέντρωση αλλά δεν ξέρω αν είναι placebo ή όχι.Πρηξίματα πάρα πολύ καλά δοκιμάσαμε και μία φορά στο 1.5 σκούπ και έδωσε ρέστα, φλεβικότητα πάλι όχι τίποτα διακριτό, λογικό μιάς και είμαι 100 κιλά με αρκετό λίπος, αλλά και ο αδερφός μου που είναι πιο στεγνός από μένα στα 90 κιλά δεν είχε κάτι εμφανές που να δείχνει ότι δούλεψε σαυτό το τομέα.

Στις 3μιση βδομάδες χρήσης του δεν βλέπουμε τα ίδια πριξήματα, ούτε την ίδια αντοχή, μπορεί να φταίει και ο κλιματικός παράγοντας, γιατί μέσα στο τζιμ βράζει ο ιδρώτας μας και δεν μπορούμε να ανασάνουμε εύκολα,παραταύτα μας βοήθησε να ανεβάσουμε λίγα κιλά σε κάποιες ασκήσεις.

Δοκιμή στα 2 σκούπς με προπόνηση στήθους, ελάχιστα πρηξίματα ελάχιστη ενέργεια, μάλλον κακό μας έκανε παρά καλό σαυτήν την ποσότητα, επιπλέον αυτή η αλανίνη τίποτα ούτε τσιμπιές ούτε ξυσίματα, έτσι για να ξέρω αν πραγματικά υπάρχει εκεί μέσα αλανίνη και όχι κάτι άλλο.

Από γεύση πήραμε την fruit punch, βάζω από 1 σκουπ, με λίγο χτύπημα διαλύθηκε αμέσως, απλά αφήνει ένα αφρό απάνω αν και δεν με ενοχλεί, επίσης μένει λίγο κατακάθη αλλά βάζω λίγο νερό και το πίνω.Γεύση δεν μου άρεσε αλλά δεν θα την έλεγα και απαίσια γούστα είναι αυτά.

Εν κατακλείδη σαν προιόν δεν θα κάνει μαγικά, όυτως ή άλλως δεν είναι αυτός ο σκοπός του απλά θα βοηθήσει όποιον το πάρει να βγάλει καλύτερες προπονήσεις και να αυξήσει λίγα κιλά σε κάποιες ασκήσεις.

Επόμενο pre θα είναι ή το white flood ή το purple wraath γενικά δεν έχω κατασταλάξει συνέχεια κοιτάω μπας και βγεί κάνα καλύτερο αλλά είμαι σε δίλημμα και επειδή είμαστε και δυό πρέπει να κοιτάω και το value for money.

Aristosdem
10-04-13, 12:43
64641 64642

Αρκετα καλο προιον χωρις δυνατα stims το περιμενω απο βδομαδας....:green:

tsoumi7
11-04-13, 14:49
Ενα ρεβιου και από εμένα μετά από μια βδομάδα χρήση.
Πολύ καλή ενέργεια πολύ καλύτερη από no xplode-super pump-nano vapor.απο πριξιματα δεν έχω νιώσει τπτ κρασαρισματα καθόλου και το ποιο θετικό τελείωνα την προπονα και ένιωθα λες και βγήκα απο το σπίτι να πάω για καφέ μηδέν κούραση.πολυ καλό προϊόν

aalexandros
12-04-13, 02:52
Αν και αρχαριος με τα ΝΟ πιστευω πως το προιον κανει πολυ καλη δουλεια.Ξεκινησα με 3/4 σκουπ τις πρωτες μερες και μετα ανεβηκα στο 1 σκουπ γεματο.Δυναμη,τσιτωμα και αυτοσυγκεντρωση..βεβαια επειδη ειμαι και στο 4ο ετος και οι υποχρεωσεις στη σχολη τρεχουν καποιες φορες το χρονικο διαστημα του φαγητου με την ληψη του NO ηταν πολυ κοντα οποτε δεν ειχα τις ιδιες αποδοσεις..Θα το ξανα παρω καποια στιγμη.Τωρα θα προτιμησω και το super pump και στη συνεχεια καποιο αλλο,για να εχω μια πιο διαμορφωμενη αποψη πανω στο θεμα. ;)

armstrong
07-05-13, 01:23
το χρησιμοποιώ εδώ και μια βδομάδα. παίρνω τα 3/4 του σκουπ. σήμερα μετά την προπόνηση, έκανα fitness -διάδρομο- και στο 10λεπτο περίπου τρεξίματος ανέβασα σφυγμούς και με έπιασαν ταχυκαρδίες :unsure:.
με έπιασαν πολύ έντονα, φοβήθηκα και σταμάτησα το τρέξιμο..:( δε μου έχει συμβεί ανάλογο περιστατικό με κάποιο άλλο νιτρικό.
έχει συμβεί αυτό σε κάποιον άλλον???

AlexakisKon
15-05-13, 16:53
για πρωτο pre πρεπει να ειναι καλο, οχι πολυ δυνατο αλλα για καποιον που περνει πρωτη φορα οτι πρεπει

ktm620
19-05-13, 11:30
για πρωτο pre πρεπει να ειναι καλο, οχι πολυ δυνατο αλλα για καποιον που περνει πρωτη φορα οτι πρεπει

Επειδή ακριβώς αυτή είναι η περίπτωση μου θα σας πώ και εγώ τις εντυπώσεις μου. Σήμερα θα το χρησιμοποιήσω πρώτη φορά - και γενικά οτιδήποτε pre , εκτός απο καφέ :green: -

ktm620
20-05-13, 07:59
Λοιπόν...
Δοκίμασα την γεύση πορτοκάλι-μάνγκο. Σε όσους αρέσουν οι γλυκιές γεύσεις όπως σε μένα θα ναι οκ.... Μισό σκουπ σε 300ml ήταν σχεδόν πετιμέζι... Διαλυτότητα πάντως πολύ καλή ελαχιστο έμεινε αδιάλυτο με λίγο χτύπημα σε σέικερ.
Μιάς και πρώτη φορά, είπα να ξεκινήσω απο μισό σκουπ αλλά για τον οργανισμό μου -και τα 97+ κιλά μου στο 1,88 - αποδείχθηκε λίγο. Εκτός απο λίγο μυρμήγκιασμα στα χέρια λίγο αφού το πήρα δέν μπορώ να πώ με σιγουριά ότι είχε κάποια επίδραση στην προπόνηση μου.
Την επόμενη φορά 3/4 του σκούπ και βλέπουμε.Όταν με το καλό τελείωσω το κουτί θα δώσω μια πιο ολοκληρωμένη - και σίγουρη - εικόνα.

AlexakisKon
20-05-13, 10:06
θα παρω και εγω οταν ερθει και θα γραψω γνωμη

Apollonas
24-05-13, 19:42
Τον Αύγουστο έρχεται νέο Assault από την MusclePharm και από ότι λένε με περισσότερα καλούδια μέσα... Η φόρμουλα δεν αλλάζει απλά θα βάλουν έξτρα πραγματάκια, ελπίζω να μην αλλάξει η τιμή γιατί δεν θα συμφέρει καθόλου. Για μένα ένα από τα καλύτερα pre, αλλά θέλει προσοχή γιατί με ένα σκούπ φούλ την κάθε φορά σε 16 προπονήσεις θές νέο κουτι...

dio32
24-05-13, 20:46
Τον Αύγουστο έρχεται νέο Assault από την MusclePharm και από ότι λένε με περισσότερα καλούδια μέσα... Η φόρμουλα δεν αλλάζει απλά θα βάλουν έξτρα πραγματάκια, ελπίζω να μην αλλάξει η τιμή γιατί δεν θα συμφέρει καθόλου. Για μένα ένα από τα καλύτερα pre, αλλά θέλει προσοχή γιατί με ένα σκούπ φούλ την κάθε φορά σε 16 προπονήσεις θές νέο κουτι...

στο τελευταιο εχεις ενα δικιο αλλα μαν δυστηχως εμενα με επιανε με ενα σκουπ φουλ.οποτε δεν συμφερει και τι σκουπ κανονικοτατο πρωτεινης.

muppetshow
25-05-13, 12:40
Ξεκινησα με 1/2,ανεβασα στα 3/4,4η μερα εβαλα ολοκληρο scoop,ελαχιστα εως καθολου αποτελεσματα..
ουτε ενεργεια,ουτε μυρμηγκιασμα,ουτε τπτ..το αντιθετο μετα απο κανα 2ωρο μ επιανε υπνηλια..αμα χρειαζομαστε 2 scoop τη φορα δν συμφερει..
Ξερουμε ποσο μονουδρικη εχει μεσα ?

armstrong
29-05-13, 00:52
συνεχισε με 1 σκουπ για ενα 3-4 προπονήσεις και μετά θα δεις τη διαφορά. εμένα μου πήρε μια βδομαδα να καταλαβω ακριβώς τι παίζει....;)

Apollonas
30-05-13, 18:04
στο τελευταιο εχεις ενα δικιο αλλα μαν δυστηχως εμενα με επιανε με ενα σκουπ φουλ.οποτε δεν συμφερει και τι σκουπ κανονικοτατο πρωτεινης.

Όντως είναι μεγάλο το σκούπ και νομίζω λίγα pre έχουν τόσο μεγάλη δοσολογία. Αναμένουμε και ελπίζουμε για το νέο με καλύτερα αποτελέσματα...

Apollonas
30-05-13, 18:18
Ξεκινησα με 1/2,ανεβασα στα 3/4,4η μερα εβαλα ολοκληρο scoop,ελαχιστα εως καθολου αποτελεσματα..
ουτε ενεργεια,ουτε μυρμηγκιασμα,ουτε τπτ..το αντιθετο μετα απο κανα 2ωρο μ επιανε υπνηλια..αμα χρειαζομαστε 2 scoop τη φορα δν συμφερει..
Ξερουμε ποσο μονουδρικη εχει μεσα ?

Είναι 2 διαφορετικοί τύποι κρεατίνης μέσα. Μονουδρική και υδροχλωρική κρεατίνη, τώρα στο μιξάρισμα πόσο είναι δεν ξέρουμε, πάντως στο μισό σκούπ είναι 2,5 γραμμάρια μαζί και φυσικά στο ένα σκούπ 5 γραμμάρια μονουδρικής και υδροχλωρικής κρεατίνης... Μυρμήγκιασμα από την βήτα αλανίνη ούτε εγώ είχα ποτέ είτε την έπαιρνα σκέτη είτε σε κάποιο συμπλήρωμα. Νομίζω ότι κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά, κάποιος με μισό σκούπ νομίζει οτι κατάπιε δυναμίτη και άλλοι με ένα σκούπ λένε '' που έδωσα τα λέφτα μου πάλι και γιατί δεν πήρα το άλλο" πάνω κάτω τα έχουμε ζήσει και τα ξέρουμε από πρώτο χέρι...!!!

reignman007
09-06-13, 09:56
3η φορα χρησης του Assault και πλεον εχω πιο κατασταλλαγμενα συμπερασματα.Το χρησιμοποιω σε κυκλους 15-20 ημερων καθως θελω να αποφυγω να το συνηθισει ο οργανισμος.

Εχουμε και λεμε,σε στιμς δεν νιωθω τιποτα αφενος γτ δεν ειναι η δουλεια του αφετερου ειμαι ανθεκτικος στην καφεινη.
Στο μισο σκουπ δεν νιωθω τα τελεια αποτελεσματα,αλλα δεν εχω και την παραμικρη ενοχληση στο στομαχι(που την παρατηρησα στο 1 σκουπ).Ισως τα 3/4 ειναι η χρυση τομη για μενα.Σημειωση οτι ειμαι 96 κιλα.
Η διαλυτοτητα διαφερει απο γευση σε γευση,σε καποια αφηνει εναν αφρο-σκονη σε καποια οχι.Αμελητεο μειονεκτημα για μενα.Γευσεις ολες καλες για τα γουστα μου.

Παμε στα σημαντικα τωρα.Καθε μα καθε προπονηση βγαινει οπως ακριβως την θελεις.Καποιες φορες ακομα καλυτερη.Αντοχη μεχρι την τελευταια επαναληψη και αυξηση στη δυναμη σε ολες τις ασκησεις.Ενδεικτικα αναφερω σε μια προπονηση στηθους,ανεστρεψα την σειρα των ασκησεων και εβαλα αντι για 1η ασκηση τις πιεσεις παγκου σε οριζοντιο,τελευταια.Αντι να ειμαι πεσμενος σε κιλα αντιθετα ημουνα "ζεστος" και ετοιμος για περισσοτερα.Κατεληξα να κανω προσωπικο ρεκορ στις 4 επαναληψεις.
Τα πρηξιματα,οπως εχω ξαναπει,ειναι το κατι αλλο.

Apollonas
14-06-13, 01:11
3η φορα χρησης του Assault και πλεον εχω πιο κατασταλλαγμενα συμπερασματα.Το χρησιμοποιω σε κυκλους 15-20 ημερων καθως θελω να αποφυγω να το συνηθισει ο οργανισμος.Εχουμε και λεμε,σε στιμς δεν νιωθω τιποτα αφενος γτ δεν ειναι η δουλεια του αφετερου ειμαι ανθεκτικος στην καφεινη.Στο μισο σκουπ δεν νιωθω τα τελεια αποτελεσματα,αλλα δεν εχω και την παραμικρη ενοχληση στο στομαχι(που την παρατηρησα στο 1 σκουπ).Ισως τα 3/4 ειναι η χρυση τομη για μενα.Σημειωση οτι ειμαι 96 κιλα.Η διαλυτοτητα διαφερει απο γευση σε γευση,σε καποια αφηνει εναν αφρο-σκονη σε καποια οχι.Αμελητεο μειονεκτημα για μενα.Γευσεις ολες καλες για τα γουστα μου.Παμε στα σημαντικα τωρα.Καθε μα καθε προπονηση βγαινει οπως ακριβως την θελεις.Καποιες φορες ακομα καλυτερη.Αντοχη μεχρι την τελευταια επαναληψη και αυξηση στη δυναμη σε ολες τις ασκησεις.Ενδεικτικα αναφερω σε μια προπονηση στηθους,ανεστρεψα την σειρα των ασκησεων και εβαλα αντι για 1η ασκηση τις πιεσεις παγκου σε οριζοντιο,τελευταια.Αντι να ειμαι πεσμενος σε κιλα αντιθετα ημουνα "ζεστος" και ετοιμος για περισσοτερα.Κατεληξα να κανω προσωπικο ρεκορ στις 4 επαναληψεις.Τα πρηξιματα,οπως εχω ξαναπει,ειναι το κατι αλλο. Πάνω κάτω μια απο τα ιδια και εγω. Καφεινη δεν με πιανει, αλλα αυτο με το πρηξιμο ειδικα οταν βλεπω τα χερια και το στηθος δεν υπαρχει. Εγω που σε καθε προπονηση βαζω ενα σκουπ αρκετες φορες με εχει θρονιασει στην τουαλετα, νομιζω οντως παιζει ρολο με τα κιλα γιατι κι εγω ειμαι 105 και το μισο σκουπ ειναι σαν να μην το πηρα ποτε...!!!'

Apollonas
12-07-13, 17:24
Καλησπέρα σε όλους, μόλις βρήκα το νέο assault που έρχεται τον Αύγουστο. Από ότι διάβασα, τώρα είναι concentrate δηλαδή με νιτρική κρεατίνη, νιτρική αργινίνη και νιτρικά BCAA. Το σκούπ πέφτει στα 15 γραμμάρια και ο υδατάνθρακας από τα 9 γρ στα 3 γρ. Σε γενικές γραμμές το σκούπ πάλι μεγάλο είναι αλλά αυτό που μετράει είναι το αποτέλεσμα. Και όντως αυτό με την κρεατίνη ότι από υδροχλωρική την κάνανε νιτρική δεν νομίζω οτι κάνει αίσθηση.7045370452

kost0123
25-07-13, 12:03
Μπορεί να μου πει κάποιος σε ποσα ml νερού διαλύουμε την σκόνη? 300ml με 400ml κάπου εκεί είναι καλά?

Και κάτι ακόμα, πόσες μέρες την εβδομάδα πρέπει να πίνουμε νιτρικό πριν από κάθε προπόνηση? Κάθε μέρα ή δυο με 3 φορες την εβδομάδα? Γιατί μου έχουν πει 2 με 3 φορες αρκεί. :)

ktm620
27-07-13, 14:11
Ανάλογα πόσο θα βάλεις. Το κουτί νομίζω λέει στο μισό scoop περίπου 240 ml και φτάνει τα 470 άν το βάλεις όλο. Άν το βάλεις όλο σίγουρα θέλει 400ml+. Το κακό μετά είναι - για εμένα πάντα βέβαια- ότι μετα το ψιλοκαταλαβαίνω στο στομάχι αλλά η ενόχληση είναι αμελητέα.
2-3 φορές σίγουρα είναι καλά. Άλλωστε πόσες προπονήσεις με βάρη να κάνεις την εβδομάδα?4-5 πιστεύω είναι υπεραρκετές. Το θέμα βέβαια είναι για τί θέλεις να το χρησιμοποιήσεις εσύ αυτό το προιόν. Προσωπικά το χτυπάω όταν πάιζει ιδιάιτερη κούραση και επειδή είμαι σε υποθερμιδική διατροφή εδώ και καιρό.Και έχει δουλέψει πολυ καλά μέχρι τώρα για αυτό τον σκοπό. Πιστεύω όμως ότι με πιο συστηματική χρήση σίγουρα θα σε ανεβάσει αρκετά σε δύναμη συνολικά αλλά απο τήν άλλη -ιδίως άν δέν σε πιάνει με μισό scoop - το κόστος του είναι απαγορευτικό για τέτοια χρήση!

kostasrimis
25-08-13, 13:51
Ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τη νεα φορμουλα ? inbox me.

ΠανοςΒ
03-09-13, 16:47
Μετα το θεμα με το craze, εβαλα αυτο μαζι με 200mg καφεινη καποιες φορες. Πολυ καλο pump και κοιμαμαι το βραδυ.

reignman007
20-09-13, 15:07
Εχουμε feedback για την καινουρια φορμουλα?

ΠανοςΒ
20-09-13, 15:42
Κοιτα μετα απο 10-12 πρπονησεις μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος. Καλο pump λιγη τσιτα ( ετσι το θελω) και ηπιο στο στομαχι. Το μονο που δε μαρεσει ειναι η μεγαλη ποσοτητα νερου που θελει.

vaggan
20-09-13, 17:50
Κοιτα μετα απο 10-12 πρπονησεις μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος. Καλο pump λιγη τσιτα ( ετσι το θελω) και ηπιο στο στομαχι. Το μονο που δε μαρεσει ειναι η μεγαλη ποσοτητα νερου που θελει.το αγορασα και εγω το βρηκα σε πολυ συμπαθητικη τιμουλα και πηρα και την combat powder πρωτεινη της ιδιας μαρκας αλλα αν δεν πιασει νοεμβρης δεν παιρνω τιποτα απο αυτα :green:

reignman007
21-09-13, 19:13
Κοιτα μετα απο 10-12 πρπονησεις μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος. Καλο pump λιγη τσιτα ( ετσι το θελω) και ηπιο στο στομαχι. Το μονο που δε μαρεσει ειναι η μεγαλη ποσοτητα νερου που θελει.

Δυναμη και αντοχη τι λεει?
Συγκριτικα με το παλιο,ποιο ειναι καλυτερο?

ΠανοςΒ
21-09-13, 19:43
Κοιτα, δεν εχω φοβερα αποτελεσματα, αλλα εχω καλο παμπ και συμπαθητικη ενεργεια.
Παιρνω 1 σκουπ που ειναι 2 δοσεις.

Το παλιο δεν το ξερω.

reignman007
21-09-13, 20:29
Απο οτι καταλαβα παιρνεις το παλιο ακομα.Αν μπορεις ποσταρε τα φακτς η μια φωτο να σιγουρευτουμε.

ΠανοςΒ
21-09-13, 20:38
Οκ, οταν βρω χρονο θα το βαλω.

Mikekan
21-09-13, 20:44
Πάνο συγκρτικά με το craze, τι διαφορές βλέπεις?

ΠανοςΒ
21-09-13, 20:53
Μαλλον το παλιο εχω.

Μαικ μερα με τη νυχτα. Αλλο πραγμα, εγω το πηρα βασικα για pump. Δεν τα γουσταρω τα στιμς και τωρα με τον θυροειδη θα πρεπει να τα κοψω τελειως.

Αλλωστε ειδα στην πραξη οτι δεν τα χρειαζομαι, λιγος υδατανθρακας κανει τη δουλεια.

No Fear
22-09-13, 09:58
Oντως Πανο το παλιο ειναι.

mazas
25-09-13, 20:13
Παιδια που μπορουμε να βρουμε τη καινουρια εκδοση του assault??To εχει παρει κανεις μεχρι τωρα να μας πει εντυπωσεις?

reignman007
05-10-13, 15:34
Δευτερα θα τo εχω στα χερια μου θα κανω ενα πρωτο review.

Hamlet
06-10-13, 15:09
Παιδια χρειάζομαι ενέργεια για το γυμναστηριο, παρολο που προσεχω την διατροφη μου εχω αρχισει και χανω πολύ στην αντοχή... Σκέφτομαι να παρω το assault , αλλα επειδη ειμαι σε φαση χασιμου λιπους παράλληλα με την μυική ενδυνάμωση, μηπως δεν κανει ; οι υδατανθρακες που εχει μεσα παχαινουν ;

reignman007
09-10-13, 14:00
Πρωτη επαφη με την καινουρια φορμουλα του Assault.Προπονηση πλατη-δικεφαλα.
Αρχικα με το που ανοιξα το κουτι δεν μαρεσε η μυρωδια.Γευση pineapple-mango.Γευση καλη ελαφρια,διαλυθηκε σχεδον τελεια.Αφρο δεν ειχε οπως το παλιο.
Το ηπια οχι 20-30 λεπτα πριν την προπονηση οπως προτεινει,αλλα 10 περιπου.1 scoop οπως λεει.Παρολαυτα σε 5 λεπτα ειχαν αρχισει οι πρωτες επιδρασεις.
Ανεβηκα ψυχολογικα,ενιωθα ενεργεια και ορεξη για προπονηση.Επισης κοκκινησαν τα αυτια μου και ενιωσα ενα φουντωμα,οχι κακο.Τσιμπηματα σχεδον παντου,αλλα διαφορετικου τυπου απο το παλιο Assault.Θα γινω πιο σαφης τις επομενες μερες σε αυτο.
Στην προπονηση τωρα.
Focus και πολυ καλη αισθηση των μυικων ινων,την ωρα που συσπωνται.Πολυ καλη αιματωση και πρηξιμο.Τα διαλειμματα μεταξυ σετ ειχαν την ταση να μικραινουν.
Δυναμη και αντοχη δεν μπορω να εκφερω αποψη καθως οι προπονησεις μου δεν ειναι τοσο απαιτητικες σε αυτους τους τομεις ακομα.

ΙΣΩΣ μια μικρη ενοχληση στο στομαχι,αλλα δεν το λεω με σιγουρια καθως ειχα φαει κατι σαβουρες νωριτερα και παιζει να ηταν λογω αυτου.

kostas kou
09-10-13, 15:10
σε τι διαφερει απο την παλια εκδοση φιλε?
κολις μου τελειωσει το craze μπορεινα του δωσω και εγω μια ευκαιρια....
περιμενουμε και αλλα reviws

reignman007
09-10-13, 15:31
Σε συστατικα διαφερει αρκετα.Σε αποτελεσματα θα ξερω σε βαθος χρονου.
Αν και απο πρωτη αισθηση,διακρινω διαφορετικο προσανατολισμο.

Hamlet
12-10-13, 12:41
i just loooove this stuff ! Πηρα μισο σκουπ και πηγα gym ... σε 10 λεπτα απο τη στιγμη που το πηρα ενιωσα μια ελαφρια ταχυπαλμια (οχι ανησυχητικη) και ενα... αναψοκοκκινισμα να το πω ; :P... ενιωθα λιγο high ! με την καλη εννοια ! ... εκανα την προπονηση μου , ανεβασα κιλα , εκανα μικρα διαλειμματα στα σετ και σε μερικα περισσοτερες επαναληψεις ! ... ενω στην αρχη ενιωθα high (μου πιασε την κουβεντα η κοπελα στη ρεσεψιον κι ελεγα απο μεσα μου ''σταματα την παρλα κοπελα μου , μη τα σπασω ολα - αυτο ηταν το feeling... μια μικρη επιθετικοτητα σαν ταση υπηρχε δλδ ) ... μολις ξεκινησα γυμναστικη , δεν ενιωθα high αλλα συγκεντρωμενος , καθαρο μυαλο ... ολα σουπερ ! Σαν να μην το ενιωθα πια μεσα μου , αλλα υπηρχε ! Κι αυτο το καταλαβα οταν εφυγα απο το gym και γυρισα σπιτι , οπου ενιωθα παλι high για λιγα λεπτα ! ... το πρηξιμο το συνειδητοποιησα οταν εβγαλα τη μπλουζα σπιτι !... review αν και ειναι το πρωτο νιτρικο που παιρνω : διαλυτοτητα στο σεικερ σουπερ ! ... γευση πρασινο μηλο απαιχτη !!!!! .... ενεργεια πολυ καλη ! το μονο αρνητικο ειναι οτι με τοσο νερο που θελει το μισο σκουπ , εχει γινει η κοιλια μου τουμπανο οταν ξεκιναω προπονηση !!!... δεν θελω να φανταστω πώς θα ειναι με το διπλασιο νερο για 1 σκουπ :P

No Fear
12-10-13, 15:41
Και εγω το παλιο που ειχα δοκιμασει δεν μου εκανε τιποτα και ξενερωσα με το φουσκωμα απο το πολυ νερο.
Διαβαζω καλα αποτελεσματα,μπραβο παιδια,θα κοιταξω καποια στιγμη να δοκιμασω και εγω την καινουργια εκδοση,θα το ψαξω κιολας απο περισσοτερες αξιολογησεις κτλ.

spermnator
14-10-13, 23:16
Στην σελιδα 9 πανω πανω εχετε μια φωτο με το παλιο κουτι.
Το νεο κουτι ειναι ιδιο σχεδιαστικα,το προιον ειναι ιδιο κατα 97%. Εχω παρει το μεγαλο,τα 1,3 κιλα και οχι τα 750 γρ.
Το μονο που ουσιαστικα εχει αλλαξει ειναι το calcium που εχει πεσει στο μισο,ολα τα αλλα σε ποσοτητες εχουν αποκλιση max 5%.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑΞΕ ειναι η δοσολογια:Παλια ελεγε mix 1/2 or 1 scoop, δηλαδη μεχρι 45 γραμμαρια,με αποτελεσμα το κλασσικο κουτι των 750 γρ να σου βγαζει 2 εβδομαδες!και κραζανε ολοι οτι ειναι πανακριβο για τοσο λιγο διαστημα!ΠΛΕΟΝ η δοσολογια για το ιδιο ουσιαστικα προιον λεει mix 1 scoop,μονο που το scoop πλεον ειναι 23 γραμμαρια,οποτε το κλασσικο κουτι οντως σου βγαζει μηνα(αλλα δεν σε πιανει η δοσολογια,οποτε απο μονος σου πρεπει να πας στην παλια δοσολογια,γιατι αλλιως με την νεα δοσολογια,δλδ μιση δοση για το ιδιο προιον και με τοσο νερο,σχεδον δεν σε πιανει)

Εγω παντως βαζω περιπου 30 γραμμαρια,κατι λιγοτερο απο την παλια δοσολογια και κατι περισσοτερο απο την νεα δοσολογια.

Ειναι ουσιαστικα το ιδιο σκευασμα με παλια,αποσο το παιρνω.

Κατα την γνωμη μου,αποσα εχω πλεον δοκιμασει, ειναι 2 σκαλες πανω απο το noxplode,μαλλον λιγο καλυτερο απο το neyrocore της muscletech,100 σκαλες πανω απο την απατη craze(δεν εχουμε σημειο αναφορας γιαυτο,κανουν οτι ναναι,αλλαζουν ποσοτητες και υλικα,βγαινουν μουφα craze,το καψανε το προιον).

Γενικα, δεν ειναι οτι θα σου δωσει εφε φλεβωσης πριξιμο κτλ,οσο οτι σε βαθος ενα μηνα θα κρατησεις λιγο κρεας παραπανω,αυτην την εντυπωση μου δινει σαν προιον.Και βεβαια,τρομερα σημαντικο οτι δινει απιστευτο γκαζι,λιγο μιρμιγκιασμα,και εφυδρωση παραπανω απο το κανονικο.

Το καλυτερο για μενα,αν και το συγχωρεμενο jack3d δεν το φτανει κανενα ουτε για ανεκδοτο.

Τελος,να πω πως μπορειτε να βρειτε την μεγαλη συσκευασια του εναμιση κιλου στην ελλαδα στα 42 ευρω περιπου αν θυμαμαι καλα....πολυ εξτριμ τιμη... ;)

spermnator
14-10-13, 23:32
73304

αριστερα το νεο που φαινεται και πανω πανω η δοσολογια,δεξια το παλιο που την δοσολογια την γραφει στα πλαγια σε αλλο σημειο και λεει "mix 1/2 to 1 scoop"....

tzouas
14-10-13, 23:34
Θα σε στεναχωρησω αλλα το νεο assault εχει αλλαξει αρκετα και βγαινει σε μικροτερη συσκευασια...νομιζω 450 γρ και το σκουπακι του ειναι μικροτερο δηλαδη 14.3 γραμμαρια...

tzouas
14-10-13, 23:43
Να και μια φοτο...

Hamlet
15-10-13, 00:08
[ATTACH=CONFIG]73306[/ATTACH Εχω μπερδευτει... το δικο μου ειναι το παλιο ή το καινουριο ;

tzouas
15-10-13, 00:09
Παλιο....

ArgoSixna
15-10-13, 00:10
και τα 2 που δειχνεις εχουνε serving size 23gr. και ειναι τα παλια , το νεο ειναι πιο κονσετρατε στα 14.3 γρ με αλλα συστατικα

Hamlet
15-10-13, 00:20
α ωραια.. και μου το πουλησε για το καινουριο :P

kostas kou
15-10-13, 00:26
τελικΑ καλυτερη ειναι η νεα εκδοση η η παλια?
μου τελειωνει το craze κ σκευτομαι να παρω αυτο η το Nox Pump toυ Dorian αλλα και στα 2 εχουβ βγει καινουργιες εκδοσεις και δεν ξερω αμα ειναι καλυτερες απο τις παλιες εσεις τι μου προτεινεται?

tzouas
15-10-13, 00:47
Κοιτα απο τα χαρτια για το assault δεν πολυβγαζεις ακρη....ειναι blend....σε πρωτη ματια λυπει απο το νεο η κιτρουλινη...βασικο κατα τη γνωμη μου...το αλλο δεν το ξερω....εγω παντως λεω να δοκιμασω το mr jekyll που εχει καθαρες ποσοτητες...

No Fear
15-10-13, 07:21
Eγω θα ελεγα να παρεις το καινουργιο γιατι το παλιο θελει πολυ νερο και θα εχεις φουσκωμα!

Mikekan
15-10-13, 14:26
Λόγω της επικείμενης εξαφάνισης του craze παράγγειλα το καινούριο Assault και το BSN Hyper FX. Θα γράψω εντυπώσεις με τη πρώτη δοκιμή!

kostas kou
15-10-13, 18:52
Λόγω της επικείμενης εξαφάνισης του craze παράγγειλα το καινούριο Assault και το BSN Hyper FX. Θα γράψω εντυπώσεις με τη πρώτη δοκιμή!

περιμενουμε εντυπωσεις απο το νεο assault,ξερεις ποσα γρ κρεατινης εχει μεσα?

sobral
15-10-13, 19:13
Λόγω της επικείμενης εξαφάνισης του craze παράγγειλα το καινούριο Assault και το BSN Hyper FX. Θα γράψω εντυπώσεις με τη πρώτη δοκιμή!

αναμένω εντυπώσεις από το πρώτο. Ίδιο στυλ πάντως με το hyper fx οπότε μην τα βάλεις καπάκι και τα δύο (και λόγω β-α). Κάνε ένα οφφ στο ενδιαμέσο. ;)

liveris
15-10-13, 20:20
εμενα παντως το assault δε με επιασε μια σε σχεση με το hyper

vaggan
15-10-13, 20:25
εγω ειμαι ευχαρηστημενος αλλα σε δοση ενος σκουπ οποτε δεν συμφερει. x pand και παλι x pand λοιπον

liveris
15-10-13, 20:38
κ το xpand εμενα δε με ειχε πιασει καθολου..:P

sobral
15-10-13, 20:49
μεταξύ μας μόνο τον vaggan έχει πιάσει το xpand. ;)

vaggan
15-10-13, 21:02
μεταξύ μας μόνο τον vaggan έχει πιάσει το xpand. ;)χαχαχαχαχαχ ελα ρε το θεωρω τοπ χωρις πλακα ειναι σχεδον και το μονο που βαζω εχω να το βαλω ομως πανω απο χρονο

Mikekan
15-10-13, 21:13
Θα γράψω εντυπώσεις και από τα δύο παίδες.

Βέβαια δεν ξέρω τι να περιμένω. Το craze είναι το πρώτο μου νιτρικό και το μόνο που έχω χρησιμοποιήσει σε ένα διάστημα 6 μηνών τελειώνοντας 3 tubs. :unsure:

Mikekan
17-10-13, 10:39
Ξέρει κάποιος τι ποσότητα κρεατίνης έχει το καινούργιο στο ένα scoop?

assos
17-10-13, 12:32
Ξέρει κάποιος τι ποσότητα κρεατίνης έχει το καινούργιο στο ένα scoop?

Είχα στείλει ερώτηση σε REP της Musclepharm και μου απάντησε οτι δεν μπορεί να μου πει.
Έχει 0,75 - 1 gr Creatine Nitrate ανά scoop.

Mikekan
17-10-13, 12:34
Σε ευχαριστώ φίλε μου.

Περίεργο αυτό. Αν θυμάμαι καλά στη προηγούμενη έκδοση έλεγαν ξεκάθαρα τις ποσότητες αν scoop, αν θυμάμαι καλά είχε 5γρ.

kostas kou
17-10-13, 12:53
Μολις γυρισα απο γνωστο καταστημα που το φερνει,πηγα να παραγκειλω το ΝΟΧPUMP αλλα στην κουβεντα μου με τον πωλητη μου προτεινε το Κ-ΟΤΙΚ(καπως ετσι)
και το ασσαυλτ,επειδη τα ειχε εκει σε αντιθεση με το noxpump που επρεπε να περιμενω να ερ8ει,των ρωτησα αν το ασσαυλτ ειναι το νεο και μου λεει ναι,βεβαια του ζητησα να το δω και ηταν η παλια φορμουλα...ελεος δηλαδη.....
τελος αρνηθηκα ευγενικα του ειπα να μου παραγκειλει το noxpump και εφυγα!

sobral
17-10-13, 12:55
χαχαχαχαχαχ ελα ρε το θεωρω τοπ χωρις πλακα ειναι σχεδον και το μονο που βαζω εχω να το βαλω ομως πανω απο χρονο

για το παλιό έλεγαν μερικοί καλά λόγια (και έδειχνε καλό βάση συστατικών) το καινούργιο μάπα το ανεβάζουν μάπα το κατεβάζουν:P:P

tzouas
17-10-13, 14:59
Πολυ blend ρε παιδι μου...δεν βγαινει ακρη...στο παλιο ειχε ενα μπουσουλα...μαλλον τον αλλο μηνα θα το δοκιμασω και εγω να δω στην πραξη τι γινεται :p γιατι το παλιο μου αρεσε η αληθεια ειναι..

reignman007
18-10-13, 17:08
Θα προσπαθησω να γραψω ενα review πιο ολοκληρωμενο για την καινουρια φορμουλα,αν και εχω δυσκολευτει πολυ στο να βγαλω ξεκαθαρα συμπερασματα.
Στο ενα σκουπ παντα.
Φοβερη φαγουρα,οχι το συνηθισμενο μυρμηγκιασμα της αλανινης,μιλαμε για εντονη φαγουρα παντου,σε συνδυασμο με φουντωμα.Κοκκινα αυτια σχεδον σε καθε εναρξη προπονησης.
Στην προπονηση τωρα.Αρχικα ξυπνας.Οχι μονο εγκεφαλικα αλλα και σωματικα,το σωμα μπαινει πολυ γρηγοροτερα σε ρυθμο προπονησης,δινοντας την αισθηση οτι δεν χρειαζεσαι ζεσταμα.
Στα συν:Πολυ καλη αισθηση των μυων που συσπωνται,γρηγορη ανακαμψη μεταξυ των διαλειμματων,διαρκεια στην προπονηση,αρκετα καλες τσιτες,δεν εχει κρασαρισματα,καλη γευση,καλη διαλυτοτητα,μικροτερο και πιο πρακτικο κουτι.
Στα μειον:Δεν παρατηρησα μεγαλες διαφορες στη δυναμη(καμια σχεση με το παλιο),τα πρηξιματα ειναι κατω του μετριου,μια ελαφρια ενοχληση στο στομαχι(οχι κατι τραγικο),εντονη φαγουρα και εξαψη για το πρωτο 10λεπτο.

Αν μπορουν οι γνωστες να συνδεσουν τα παραπανω με τα συστατικα,θα ηταν αρκετα ενδιαφερον,καθως με το μπλεντ εγω προσωπικα δεν πολυβγαζω ακρη.

Tommygr
27-10-13, 13:27
Γεια χαρα και απο μενα, αν και εχω μικρη εμπειρια απο pwo και ασχολουμενος στο συστηματικο bbing Μονο τον τελευταιο ετος (δηλαδη βλεπω διαφορα στο σωμα μου καθε εβδομαδα), μπορω να πω πως μαλλον θα μεινω εδω και δεν θα ξανα αλλαξω pwo για τον χειμωνα. Εχοντας δοκιμασει 3 κουτια απο την προηγουμενη φορμουλα, 2 απο c4 extreme και 1 swollen της nutrabolics (δεν ειδα τιποτα με δαυτο, ασε που ειχε γινει τσιμεντο εξαρχης), με τη νεα φορμουλα βλεπω μεχρι στιγμης πως το 2ωρο το καταφερνω ανετα και μαλιστα σε μια μονο ομαδα μυων που δουλευω καθημερινα (περα απο χερια-δικεφαλα-τρικεφαλα-πηχεις και ποδια-τετρακεφαλα-δικεφαλα-γαμπες). Σε αυτο βεβαια συμβαλει και το οτι τρωω βαρια (1μισι κιλο περιπου σε πρωτεινη,ρυζι και μπροκολο στο συνολο) ενα διωρο προτου παω gym και αφου κοιμηθω μια ωρα μολις γυρισω απο δουλεια.
Ειναι βολικο βεβαια μιας και με ολα τα αλλα pwo προσεθετα β-αλανινη και κρεατινη στο σεικερ.
Σε μερα στηθους και μερα πλατης προσθετω και ενα σκουπ hemavol για παραπανω δυναμη.
Μεχρι στιγμης γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος χωρις τσιμπηματα, ημικρανιες και ζαλαδες (εκτος απο μερα ποδιων οπου ειναι φυσιολογικο στα πολλα κιλα πρεσας/squat να θολωνουν τα παντα για λιγα δευτερολεπτα)

Τη νεα φορμουλα παρεμπιπτοντως την αγορασα απο το site του Ηρακλη (27,5 €) και η συσκευασια ειναι αυτουσια με αυτη που βλεπω στο επισημο site της musclepharm, οποτε θελω να πιστευω πως δεν την πατησα.

ArgoSixna
27-10-13, 16:26
Αναμεσα σε c4 και την καινουρια φορμουλα πιο προτιμας?

το c4 για καποιον λογο δουλευει μονο στο 1 σκουπ.. στα 2 και πανω ειναι σαν να μην το παιρνεις...... :shock:

Tommygr
27-10-13, 17:37
Αναμεσα σε c4 και την καινουρια φορμουλα πιο προτιμας?

το c4 για καποιον λογο δουλευει μονο στο 1 σκουπ.. στα 2 και πανω ειναι σαν να μην το παιρνεις...... :shock:
Βασικα εμεινα εξισου ευχαριστημενος και με το c4, αλλα ειχα πεσει πανω σε αυτο οπου βιωνα εντονα τσιμπηματα προσωπου το πρωτο μισαωρο οπου ανεβαιναν οι παλμοι. Προσπαθω να μην παιρνω καθε μερα (πηγαινω 5-6 μερες gym). Βεβαια οταν επαιρνα το c4, επαιρνα και λιποδιαλυτη (dexaprine xr) οποτε ο εντονος ιδρωτας και ταχυπαλμιες οφειλετο στο συνδυασμο των δυο. Πλεον λαμβανω 1 scoop assault 2 με 3 μερες ανα εβδομαδα για να μην το συνηθισω. Οταν δεν παιρνω pwo, απλα ριχνω κρεατινη, bcaa, αλανινη και κιτρουλινη στο στομα χυμα με ενα ποτηρι 3 κουταλιων του γλυκου καφε και φυγαμε.

Shut-Up_and_Squat
30-10-13, 08:02
Πολύ καλο με αξιόλογες ποσότητες κ B-alanine
Δεν είναι διεγερτικο, είναι κάτι καλύτερο...

Shut-Up_and_Squat
30-10-13, 08:03
Βασικα εμεινα εξισου ευχαριστημενος και με το c4, αλλα ειχα πεσει πανω σε αυτο οπου βιωνα εντονα τσιμπηματα προσωπου το πρωτο μισαωρο οπου ανεβαιναν οι παλμοι. Προσπαθω να μην παιρνω καθε μερα (πηγαινω 5-6 μερες gym). Βεβαια οταν επαιρνα το c4, επαιρνα και λιποδιαλυτη (dexaprine xr) οποτε ο εντονος ιδρωτας και ταχυπαλμιες οφειλετο στο συνδυασμο των δυο. Πλεον λαμβανω 1 scoop assault 2 με 3 μερες ανα εβδομαδα για να μην το συνηθισω. Οταν δεν παιρνω pwo, απλα ριχνω κρεατινη, bcaa, αλανινη και κιτρουλινη στο στομα χυμα με ενα ποτηρι 3 κουταλιων του γλυκου καφε και φυγαμε.

Πολύ σωστός...

ArgoSixna
30-10-13, 17:24
Βασικα εμεινα εξισου ευχαριστημενος και με το c4, αλλα ειχα πεσει πανω σε αυτο οπου βιωνα εντονα τσιμπηματα προσωπου το πρωτο μισαωρο οπου ανεβαιναν οι παλμοι. Προσπαθω να μην παιρνω καθε μερα (πηγαινω 5-6 μερες gym). Βεβαια οταν επαιρνα το c4, επαιρνα και λιποδιαλυτη (dexaprine xr) οποτε ο εντονος ιδρωτας και ταχυπαλμιες οφειλετο στο συνδυασμο των δυο. Πλεον λαμβανω 1 scoop assault 2 με 3 μερες ανα εβδομαδα για να μην το συνηθισω. Οταν δεν παιρνω pwo, απλα ριχνω κρεατινη, bcaa, αλανινη και κιτρουλινη στο στομα χυμα με ενα ποτηρι 3 κουταλιων του γλυκου καφε και φυγαμε.

κρεατινη βαλε 5γρ μετα καλυτερα ή βαλε 3πριν 5 μετα. Κιτρουλινη βαλε 2γρ πριν και αλλα 2 μαζι με τα αμινοξεα ιντρα. αλανινη 3-4γρ?? αγματινη εχεις δοκιμασει?

Mikekan
30-10-13, 22:31
Λοιπόν, δεν θα περιμένω δεύτερη προπόνα το πράγμα μιλάει από μόνο του.

Το καινούργιο assault μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις!

Αρνητικά: Γεύση, ένα μικρό φούσκωμα στο στομάχι

Θετικά: Απίστευτη ενέργεια και Focus. Ενέργεια εφάμιλη του craze, focus καλύτερο από το craze.

Προπόνηση πλάτης, βγήκε αέρα με παραπάνω σετ. Μία ώρα πέρασε στο μπαμ, τελείως zoned in. Και μισή ώρα περπάτημα σε ανηφόρα μετά.

Έκανα άλλο τόσο. Άνετα.

Συστήνεται.

liveris
30-10-13, 22:41
κανε μερικες προπονησεις κ μετα πες μας τωρα παιζει κ πλασεμπο πολυ..:green:

Mikekan
30-10-13, 22:45
Πίστεψέ αν δεν ήμουν σίγουρος δεν θα το έγραφα. Είναι μπόμπα! ;)

liveris
30-10-13, 22:47
εγω παντως δεν καταλαβα τπτ με το συγκεκριμενο..

Mikekan
30-10-13, 22:58
Αλήθεια το λες? Με το καινούργιο? :unsure:

liveris
30-10-13, 23:04
o yes:green:
δεν ξερω μαλλον το παλιο θα ηταν γιατι εχει κανα 6μηνο που το δοκιμασα

totis
30-10-13, 23:07
o yes:green:
δεν ξερω μαλλον το παλιο θα ηταν γιατι εχει κανα 6μηνο που το δοκιμασα

E τοτε το παλιο ειναι 100%