PDA

Επιστροφή στο Forum : φωτο Γιωργος



giorgakis07
01-11-10, 22:28
Γεια σε ολους. Με λενε Γιωργο και ασχολουμαι 4 χρονια με την γυμναστικη εντατικα.
Θελω καποια καθοδηγηση σε σχεση με την διατροφη που πρεπει να ακολουθησω και καποιες δικες σας σε σχεση με τις ασκησεις που πρεπει να ακολουθησω.
Ειμαι 1,90 και τωρα εχω βαλει 1 κιλο σε σχεση με τις φωτογραφιες που ανεβαζω και ειμαι 84 κιλα.

Ευχαριστω εκ των προτερων
17829

17830

StefPat
01-11-10, 22:34
Καλώς είσαι... :)

Θα πρότεινα όγκο τον χειμώνα όσο προλάβεις, κι πριν βγούμε στις παραλίες να σκάσεις με γράμμωση πάλι!

Μια χαρά είσαι ;)

giannis64
01-11-10, 23:19
ρε παιδια ο ανθρωπος εχει κανει ποστ στα καινουργια μελη.

απλα εβαλε και τις φωτο του εδω......

beefmeup
01-11-10, 23:23
ρε παιδια ο ανθρωπος εχει κανει ποστ στα καινουργια μελη.

απλα εβαλε και τις φωτο του εδω......

μμμμμμμααααλιστααααα......ε νταξ,του ευχηθηκαμε 2 φορες,δεν τρεχει:turtle:

αφου δεν ποσταρε διατροφη,που ελεγε που να το καταλαβουμε εμεις που εχουμε κ μια Α ηλικια??:rolf:

Eddie
02-11-10, 00:28
Πανω εισαι καλος,κατω υστερεις αισθητα.Βεβαια εισαι ψηλος και γεμιζεις δυσκολα,αλλα χρειαζεσαι δουλεια στα ποδια.
Βασικα τι στοχους εχεις??

giannis64
02-11-10, 20:17
ρε παιδια ο ανθρωπος εχει κανει ποστ στα καινουργια μελη.

απλα εβαλε και τις φωτο του εδω......


μμμμμμμααααλιστααααα......ε νταξ,του ευχηθηκαμε 2 φορες,δεν τρεχει:turtle:

αφου δεν ποσταρε διατροφη,που ελεγε που να το καταλαβουμε εμεις που εχουμε κ μια Α ηλικια??:rolf:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:


Καλώς ήρθες.:welcome:

:thumbup::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash:

giannis64
02-11-10, 20:26
τα ποστ καλωσορίσματος μεταφερθήκαν στα νέα μέλη...;)

giorgakis07
03-11-10, 16:42
Θα ηθελα να μου προτεινεις καποιες ασκησεις σε σχεση με το στηθος και δικεφαλα που υστερω περισσοτερο.Τα ποδια τα εχω σουλουπωσει απο το καλοκαιρι αρκετα.αλλα γουσταρω πολυ να κανω χερουκλα και τελειο στηθος

StefPat
03-11-10, 17:08
Θα ηθελα να μου προτεινεις καποιες ασκησεις σε σχεση με το στηθος και δικεφαλα που υστερω περισσοτερο.Τα ποδια τα εχω σουλουπωσει απο το καλοκαιρι αρκετα.αλλα γουσταρω πολυ να κανω χερουκλα και τελειο στηθος

στο σπίτι ή στο γυμναστήριο;

GyM=life
03-11-10, 17:11
εμενα αυτο το σωμα δεν μ αρεσει λογο λιγων κιλων:P αλλα γουστα ειναι αυτα!καλη συνεχεια σ ευχομαι=]

giorgakis07
15-11-10, 21:32
στο σπίτι ή στο γυμναστήριο;
Καλησπερα φιλε και ευχαριστω για το ενδιαφερον.
Στο γυμναστηριο χρειαζομαι να προτεινεις ασκησεις για δικεφαλα ,στηθος, ωμους,και κοιλιακους.
Γνωριζω αρκετα πραγματα απο γυμναστικη και ασκησεις το προβλημα μου ειναι οτι μαλλον δεν κανω τους σωστους συνδυασμους και επαναληψεις για τον καταλληλο ογκο.

DiKey
16-11-10, 13:03
Φαγητο οσο μπορεις, λιγες επαναληψεις πολλα κιλα, στηθος τρικεφαλους, πλατη τρικεφαλους, cardio, ωμους, ποδια δοκιμασε το!