PDA

Επιστροφή στο Forum : Η Κωνσταντίνα Κασκανη καλεσμένη στο Φωτης & Μαρια live στο Star!



NASSER
06-11-10, 01:02
Την Δευτέρα 8 Νοεμβρίου 2010 η Κωνσταντίνα είναι καλεσμένη στην τηλεοπτική εκπομπή Φωτης και Μαρια live στο καναλι ΣΤΑΡ στις 7.00 μμ

Ολοι απογευμα Δευτερας σπιτι και TV :welcome:

eri_87
06-11-10, 12:11
Την Δευτέρα 8 Νοεμβρίου 2010 η Κωνσταντίνα είναι καλεσμένη στην τηλεοπτική εκπομπή Φωτης και Μαρια live στο καναλι ΣΤΑΡ στις 7.00 μμ

Ολοι απογευμα Δευτερας σπιτι και TV :welcome:

Γιουπιιιιιιιι!!!!!
:turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
06-11-10, 12:44
Οκ,Δευτερα στην tv λοιπόν να δουμε την Κωνσταντίνα:toast:

dionisos
06-11-10, 15:24
:clap::clap::clap::clap:

NASSER
07-11-10, 23:03
Την Δευτέρα 8 Νοεμβρίου 2010 η Κωνσταντίνα είναι καλεσμένη στην τηλεοπτική εκπομπή Φωτης και Μαρια live στο καναλι ΣΤΑΡ στις 7.00 μμ

Ολοι απογευμα Δευτερας σπιτι και TV :welcome:

Μην το ξεχασετε και μην το χασετε αυριο παδια!!! Θα εχουμε να το σχολιασουμε :)

Ramrod
08-11-10, 00:30
Παιδιά, αν μπορεί κάποιος ας το γράψει να το δουν όσοι δε μπορέσουν...δυστυχώς εγώ δεν έχω τα μέσα...

Είναι καλό να υπάρχουν αυτά στο φόρουμ...

thanasis reaction
08-11-10, 19:35
σε λιγο βγαινει κ η κορμαρα!!!!!

kostas_lamia
08-11-10, 19:46
Ποιος την χαρη της Κωνσταντίνας , έχουμε ακολυσιε και δει του κόσμου τις μαλακίες μεχρι να την δούμε, αλλα χαλάλι !!!

giannis64
08-11-10, 23:15
Σας ευχαριστώ πολύ!!!!Ηταν υπέροχα!!!


παντος το απλωσε το χερακι του ο φωτακης :shock:

gym
08-11-10, 23:29
ρεεεεε αντε...εγω ειμαι ξενιτεμενη κ δεν εχω τηλεοραση...κανενα βιντεακι για εμας τους ξενιτεμενους???????:(:(:(

StefPat
09-11-10, 00:04
Είδα προς το τέλος, συγχαρητήρια Κων/να, είσαι πραγματικά τέλεια!

Υ.Σ.: Σου'χα γράψει κι μου απάντησες για την μητέρα μου, θα ενημερώσω τι θα γίνει-τι "παίζει" κ.λπ, κι πάλι ευχαριστώ :)

Μαρία
09-11-10, 00:23
Θεαααααααααααα!!!!!
Κουκλα ησουν Κων/να μου!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Οτι και να πω θα ειναι λιγο!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
09-11-10, 00:42
παντος το απλωσε το χερακι του ο φωτακης :shock:


Xαχαχαχα Γιάννη ατιμο παιδί!!
Μαιρούλα μου σε ευχαριστώ, gym μπες το εχουν ανεβάσει στο προφίλ μου!!;)

Kaskani Konstantina
09-11-10, 00:43
Είδα προς το τέλος, συγχαρητήρια Κων/να, είσαι πραγματικά τέλεια!

Υ.Σ.: Σου'χα γράψει κι μου απάντησες για την μητέρα μου, θα ενημερώσω τι θα γίνει-τι "παίζει" κ.λπ, κι πάλι ευχαριστώ :)

Σε ευχαριστώ Stef περιμένω νεα ;) κ να μην με ευχαριστείς:)

marvin
09-11-10, 00:47
Ωραια εμφανιση Κωσταντινα,ξεχιλιζες ενεργεια!!!Με χαλασε λιγο η ερωτηση του Φωτη για το στηθος αλλα δεν κολλας εισαι αστερι σε ολα σου!!!!!!:clap::clap:

Kaskani Konstantina
09-11-10, 01:00
Ωραια εμφανιση Κωσταντινα,ξεχιλιζες ενεργεια!!!Με χαλασε λιγο η ερωτηση του Φωτη για το στηθος αλλα δεν κολλας εισαι αστερι σε ολα σου!!!!!!:clap::clap:


Ευχαριστώ μωρό μου!!Οχι καλή ηταν ρίξαμε κ γέλιο, αλλωστε γιατί να το κρύψουμε το καμαρώνουμε μπήκε κ αυτό με τον καινούργιο χρόνο :turtle::turtle::turtle:ασε εγω το εχω δείξει σε ολες τις πελάτισσες μου χαχαχα!!!

ANNA VANDEVA
09-11-10, 17:54
Kwnstantina mou, pou mporw na dw to vinteaki apo thn ekpomph ths Marias kai tou Fwth?

Polyneikos
09-11-10, 17:59
Προσεχως θα ανεβει μεσω του φόρουμ το βίντεο-απόσπασμα τη εκπομπής που συμμετείχε η Κωνσταντίνα,stay tuned !!:thumbup:

Ramrod
09-11-10, 20:42
Προσεχως θα ανεβει μεσω του φόρουμ το βίντεο-απόσπασμα τη εκπομπής που συμμετείχε η Κωνσταντίνα,stay tuned !!:thumbup:

:clap::clap::clap::clap:

vAnY
09-11-10, 21:21
:turtle: :turtle::turtle:

Polyneikos
10-11-10, 14:16
Το 1ο μερος της συνεντευξης της Κωνσταντινας !!! :clap::clap:

vLZMDSKKjiE

Eddie
10-11-10, 15:18
Αν και δε γνωριζω πολλα,πιστευω οτι ειναι μια παρα μα παρα πολυ καλη αντιπροσωπος του αθληματος..

Αν ημουν γυναικα σιγουρα θα ζηλευα οχι μονο το σωμα της αλλα και οτι εχει καταφερει.

Hercules
10-11-10, 15:29
η εν λογω εκπομπη και οι παρουσιαστες της ειναι ενα ματσο χαλι γι αυτο κ δεν την παρακολουθω,η κωσταντινα απ την αλλη τα σπαει:bowdown:

kostas_lamia
10-11-10, 15:37
Μπράβο Μαρία ,πολυ ωραια εμφανιση !
Οι ιδιοι παρουσιαστες ειχαν κανει θεμα στο παρελθον και με τον Βασίλη τον
Μπουζιανα με συνεντευξη και μαλιστα ειχε κανει και ενα μικρο ποζαρισμα ο Βασίλης ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lywHDzrKIYs

aqua_bill
10-11-10, 15:37
:clap::clap::clap::clap:μπράβο σου. το αξίζεις πραγματικά

KATERINI 144
10-11-10, 16:31
παντος το απλωσε το χερακι του ο φωτακης :shock:ελα ρε γιαννη αυτος είναι τελείως ακίνδυνος, αδελφή ψυχή :green:, μπραβο κωσταντινα πάλι εγραψες :clap::thumbup::clap:

gym
10-11-10, 16:38
τελειααααααααααααααα...φοβερηηηηηηηηηηη....αστερι κανονικοοοο!!!!!!!1μπραβοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!1:turtle::turtle::turtle:

vAnY
10-11-10, 16:54
:shock: μπραβο Κωνσταντινα!!!! Μακαρι βλεποντας την εκπομπη καποιοι να καταλαβουν καποιοι οτι οι μυς σε μια γυναικα μπορουν να ειναι απιστευτα Sexy, και πως δεν ειναι μονο αντρικο προνομοιο! :thumbup:

Polyneikos
10-11-10, 17:45
Να πω και εγω την αποψη μου,πως οι εκπομπες αυτες δεν εχουν ιδιαιτερα ωριμο εδαφος για να παρουσιαστει σοβαρα ενας αθλητης του Bbing,να παρουσιασει δηλαδη τους στόχους του αθλήματος,την στιγμη που οι ιδιοι οι παρουσιαστες δεν εχουν αποψη αλλα και δεν εχουν προετοιμαστει για κατι τετοιο,κατι που φαίνεται από τις ερωτησεις τους ή από τον τρόπο που κοιτανε...
Δεν φανταζομαι δηλαδη τον Πυρρο Δημα να τον βαζαν να σηκωσει αρασε μια μπαρα ή τον Μεσι να αρχισει να κανει τρίπλες κ τακουνακια στον Φωτη στο στουντιο...Θελει καποια εξοικείωση στο να βλεπουν τους αθλητες ως αθλητες και όχι ως κατι αξιοπερίεργο.
Φυσικα δεν φταιει η Κωνσταντίνα σε αυτο,ουτε είναι ευκολο να θεσει όρους,στις πρωτες τις εμφανίσεις..Παντως τον εχει τον φακο η Κωνσταντίνα και χειρίζεται αψογα τις κακοτοπιες:clap::thumbup:

Kaskani Konstantina
10-11-10, 18:11
Σας ευχαριστώ πολύ :):) σύντομα ετοιμάζω κάτι αλλο ....... θα σας ενημερώσω ;)

Polyneikos
10-11-10, 18:14
Κωνσταντινα να σε ρωτησω και κατι,στο 2:28 ο Φωτης καθοταν από μπροστα σου και ελεγε ωραια πλατη,τι εννοουσε;:P:P

silk
10-11-10, 18:24
αα ειναι καληηηηη η κυρια κασκανη!!ο Φωτης ο γλυκος μου απαιχτος!χαχαχα

je666
10-11-10, 18:27
Κωνσταντινα να σε ρωτησω και κατι,στο 2:28 ο Φωτης καθοταν από μπροστα σου και ελεγε ωραια πλατη,τι εννοουσε;:P:P

δεν εννουσε κατι γιατι αν δεις και την μαρια και τον φωτη κοιτανε απο οθονη η οποια προβαλεται πισω απο την καμερα..

Polyneikos
10-11-10, 18:28
πφφφ,εξυπνε !:thumbup:

-beba-
10-11-10, 19:05
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Muscleboss
10-11-10, 19:21
Συγχαρητήρια Κωνσταντίνα! Πολύ καλή! Πάντα τέτοια! :clap::clap::clap:

ΜΒ

Ramrod
10-11-10, 19:46
Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση Κωνσταντίνα είναι που είπες πως για μια μάνα όλα είναι ευκολα...
Εγώ απο τότε που ήμουν παιδί θυμάμαι τη μάνα μου να γκρινιάζει τι τραβάει και πόσο δύσκολο είναι να είσαι μάνα, η πιο δύσκολη δουλειά κλπ. Είναι αξιοθαυμαστο που το λες ενώ είσαι και επαγγελματίας BB, το οποίο φαντάζομαι είναι αρκετά δύσκολο και θέλει πειθαρχία, (ειδικά αν κρίνω απο το ερασιτεχνικό επίπεδο που ασχολούμε εγώ, φαντάζομαι...). Πόσο μάλλον και πρωταθλήτρια! :shock:

Πολλά συγχαρητήρια!
:clap::clap:

Όσο για την εν λόγω εκπομπή, εγώ θα διαφωνίσω με κάποιους που λένε πως είναι χάλια και πως το παρουσιάζουν έτσι...

Θεωρώ πως έχουν παρουσιάσει αρκετές φορές μεγάλους αθλητές του BB και το έχουν κάνει αξιοπρεπώς. Δε νομίζω πως θα μπορούσαν σε αυτή την ώρα και στο κοινό που απευθύνονται να το κάνουν κάπως καλύτερα, πιο κοντά στα δικά μας δεδομένα.
Και λογικό είναι να φαίνονται περίεργοι σε πολλούς οι μυες ενός BB (ανεξαρτήτως φύλου) αφού η εικόνα ενός επαγγελματία απέχει αρκετά απο το μέσο ανθρωπο...

Μια χαρά διαφήμιση κάνουν στο άθλημα και όποιος ενδιαφέρεται θα παρακολουθήσει με ενδιαφέρον...οι υπόλοιποι θα αντιδράσουν αρνητικά όπως και να παρουσιαστει.

Μπράβο σε όσους εκπροσωπούν το άθλημα! :clap:

Stella
10-11-10, 19:56
Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση Κωνσταντίνα είναι που είπες πως για μια μάνα όλα είναι ευκολα...Εγώ απο τότε που ήμουν παιδί θυμάμαι τη μάνα μου να γκρινιάζει τι τραβάει και πόσο δύσκολο είναι να είσαι μάνα, η πιο δύσκολη δουλειά κλπ. Είναι αξιοθαυμαστο που το λες ενώ είσαι και επαγγελματίας BB, το οποίο φαντάζομαι είναι αρκετά δύσκολο και θέλει πειθαρχία, (ειδικά αν κρίνω απο το ερασιτεχνικό επίπεδο που ασχολούμε εγώ φαντάζομαι...). Πόσο μάλλον και πρωταθλήτρια! :shock:

Πολλά συγχαρητήρια!
:clap::clap:

Όσο για την εν λόγω εκπομπή, εγώ θα διαφωνίσω με κάποιους που λένε πως είναι χάλια και πως το παρουσιάζουν έτσι...

Θεωρώ πως έχουν παρουσιάσει αρκετές φορές μεγάλους αθλητές του BB και το έχουν κάνει αξιοπρεπώς. Δε νομίζω πως θα μπορούσαν σε αυτή την ώρα και στο κοινό που απευθύνονται να το κάνουν κάπως καλύτερα, πιο κοντά στα δικά μας δεδομένα.
Και λογικό είναι να φαίνονται περίεργοι σε πολλούς οι μυες ενός BB (ανεξαρτήτως φύλου) αφού η εικόνα ενός επαγγελματία απέχει αρκετά απο το μέσο ανθρωπο...

Μια χαρά διαφήμιση κάνουν στο άθλημα και όποιος ενδιαφέρεται θα παρακολουθήσει με ενδιαφέρον...οι υπόλοιποι θα αντιδράσουν αρνητικά όπως και να παρουσιαστει.

Μπράβο σε όσους εκπροσωπούν το άθλημα! :clap:

+1:thumbup::thumbup:

Polyneikos
10-11-10, 22:30
Το 2ο μερος της παρουσιασης :

wOUHXVEMSfM

dionisos
10-11-10, 23:21
Πολύ καλή η Κωνσταντίνα με χιούμορ και θετική ενέργεια!:clap::clap::clap::clap:

NASSER
10-11-10, 23:23
Οτι και να πω θα ειναι λιγο. Το σιγουρο ειναι πως ολοι συμφωνουμε πως η Κωντσαντινα εκπροσωπει το γυναικειο ββ με τον καλυτερο τροπο στις τηλεοπτικες εκπομπες και στις συνεντευξεις.

Εχει νάζι, χαμόγελο, θηλυκότητα, οβαροτητα, αθλητικη παρουσια, θετικη ενεργεια και ζεστασια!!! Πως να μην νιωθουν οι οικοδεσποτες της εκπομπης και οι θεατες απο τα σπιτια τους πως παρουσιαζεται ενας ανθρωπος που τον νιωθουμε ολοι δικο τους?
Αυτη ειναι η Κωντσαντινα!!
Για αλλη μια φορα ΜΠΡΑΒΟ :clap::clap::clap::clap:

jemstone
10-11-10, 23:37
Συγχαρητήρια Κωνσταντίνα πολύ ωραία συνέντευξη.. και ευχαριστούμε πολεινεικε που την ανάρτησες γιατί δεν πρόλαβα να τη δω στην τηλεόραση αλλά την είδα εδώ.. και πάλι μπράβο και τα θερμά φιλιά μου κούκλα μου!!:thumbup::thumbup:

Polyneikos
10-11-10, 23:39
Γεια σου Τζουλια,χαθηκαμε,σε περιμενουμε στους αγωνες :welcome::welcome:

jemstone
10-11-10, 23:47
:welcome::welcome::welcome::welcome:Το ξέρω Κώστα υποχρεώσεις και δουλεία αλλά κυριότερο δεν είχα ιντερνέτ στο σπίτι.
Να σε καλά θα τα πούμε και στους αγώνες ευχαριστούμε όπως πάντα για της γρήγορες ενημερώσεις.

Menios Ser1985
10-11-10, 23:53
Να πω και εγω την αποψη μου,πως οι εκπομπες αυτες δεν εχουν ιδιαιτερα ωριμο εδαφος για να παρουσιαστει σοβαρα ενας αθλητης του Bbing,να παρουσιασει δηλαδη τους στόχους του αθλήματος,την στιγμη που οι ιδιοι οι παρουσιαστες δεν εχουν αποψη αλλα και δεν εχουν προετοιμαστει για κατι τετοιο,κατι που φαίνεται από τις ερωτησεις τους ή από τον τρόπο που κοιτανε...
Δεν φανταζομαι δηλαδη τον Πυρρο Δημα να τον βαζαν να σηκωσει αρασε μια μπαρα ή τον Μεσι να αρχισει να κανει τρίπλες κ τακουνακια στον Φωτη στο στουντιο...Θελει καποια εξοικείωση στο να βλεπουν τους αθλητες ως αθλητες και όχι ως κατι αξιοπερίεργο.
Φυσικα δεν φταιει η Κωνσταντίνα σε αυτο,ουτε είναι ευκολο να θεσει όρους,στις πρωτες τις εμφανίσεις..Παντως τον εχει τον φακο η Κωνσταντίνα και χειρίζεται αψογα τις κακοτοπιες:clap::thumbup:

Συμφωνώ μαζί σου Κώστα,κυρίως εδώ και κάποια στιγμή καλό είναι να αντιμετωπίζονται οι ΒΒερς σαν κοινοί αθλητές!
Παρ'όλα αυτά ούτε ο κόσμος ούτε οι παρουσιαστές είναι εξοικιωμένοι με αθλητές του ΒΒ,επομένως δεν μπορούμε να κατακρίνουμε τελείως το γεγονός ότι ζητούν από τον αθλητή ΒΒερ ή την αθλήτρια ΒΒερ να κάνει μερικές πόζες!
Είναι γενικό φαινόμενο αυτό,αν θυμάμαι καλά και 5 διεκδηκητές του φετινού MR Olympia ήταν καλεσμένοι σε μία εκπομπή και έκαναν κάποιες πόζες!
Είναι κάπως λογικό,τουλάχιστον σε αυτή τη φάση που βρίσκεται το ΒΒ στην Ελλάδα,να προκαλεί την κοινή περιέργεια ένας ΒΒερ και να θέλουν από αυτόν/ή να δείξει τη σωματική του διάπλαση!

Polyneikos
11-11-10, 00:13
:welcome::welcome::welcome::welcome:Το ξέρω Κώστα υποχρεώσεις και δουλεία αλλά κυριότερο δεν είχα ιντερνέτ στο σπίτι.
Να σε καλά θα τα πούμε και στους αγώνες ευχαριστούμε όπως πάντα για της γρήγορες ενημερώσεις.

:thumbup::welcome:

Kaskani Konstantina
11-11-10, 01:48
Κωνσταντινα να σε ρωτησω και κατι,στο 2:28 ο Φωτης καθοταν από μπροστα σου και ελεγε ωραια πλατη,τι εννοουσε;:P:P



Eσυ δεν χρειάζεται καν να βλέπεις, μόνο 2 λέξεις να ακούσεις πιάνεις 100 πωπω ατιμο τι είσαι !!!;)

Kaskani Konstantina
11-11-10, 01:51
Οτι και να πω θα ειναι λιγο. Το σιγουρο ειναι πως ολοι συμφωνουμε πως η Κωντσαντινα εκπροσωπει το γυναικειο ββ με τον καλυτερο τροπο στις τηλεοπτικες εκπομπες και στις συνεντευξεις.

Εχει νάζι, χαμόγελο, θηλυκότητα, οβαροτητα, αθλητικη παρουσια, θετικη ενεργεια και ζεστασια!!! Πως να μην νιωθουν οι οικοδεσποτες της εκπομπης και οι θεατες απο τα σπιτια τους πως παρουσιαζεται ενας ανθρωπος που τον νιωθουμε ολοι δικο τους?
Αυτη ειναι η Κωντσαντινα!!
Για αλλη μια φορα ΜΠΡΑΒΟ :clap::clap::clap::clap:

Ξέρεις ......... δεν θα εκφραστώ για σένα!!!!:love::love::love:

Kaskani Konstantina
11-11-10, 01:54
Βοss σε ευχαριστώ για ολα θα τα πούμε σύντομα (στις 28)!!!
Τζούλια σε ευχαριστώ σου στέλνω τα φιλιά μου!!
Σας ευχαριστώ ολους για τα καλά σας λόγια!!

Kaskani Konstantina
11-11-10, 01:56
Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση Κωνσταντίνα είναι που είπες πως για μια μάνα όλα είναι ευκολα...
Εγώ απο τότε που ήμουν παιδί θυμάμαι τη μάνα μου να γκρινιάζει τι τραβάει και πόσο δύσκολο είναι να είσαι μάνα, η πιο δύσκολη δουλειά κλπ. Είναι αξιοθαυμαστο που το λες ενώ είσαι και επαγγελματίας BB, το οποίο φαντάζομαι είναι αρκετά δύσκολο και θέλει πειθαρχία, (ειδικά αν κρίνω απο το ερασιτεχνικό επίπεδο που ασχολούμε εγώ, φαντάζομαι...). Πόσο μάλλον και πρωταθλήτρια! :shock:

Πολλά συγχαρητήρια!
:clap::clap:

Όσο για την εν λόγω εκπομπή, εγώ θα διαφωνίσω με κάποιους που λένε πως είναι χάλια και πως το παρουσιάζουν έτσι...

Θεωρώ πως έχουν παρουσιάσει αρκετές φορές μεγάλους αθλητές του BB και το έχουν κάνει αξιοπρεπώς. Δε νομίζω πως θα μπορούσαν σε αυτή την ώρα και στο κοινό που απευθύνονται να το κάνουν κάπως καλύτερα, πιο κοντά στα δικά μας δεδομένα.
Και λογικό είναι να φαίνονται περίεργοι σε πολλούς οι μυες ενός BB (ανεξαρτήτως φύλου) αφού η εικόνα ενός επαγγελματία απέχει αρκετά απο το μέσο ανθρωπο...

Μια χαρά διαφήμιση κάνουν στο άθλημα και όποιος ενδιαφέρεται θα παρακολουθήσει με ενδιαφέρον...οι υπόλοιποι θα αντιδράσουν αρνητικά όπως και να παρουσιαστει.

Μπράβο σε όσους εκπροσωπούν το άθλημα! :clap:

Καταπληκτικό το ποστ σου!!!Παρα πολύ σωστά !!!;)

celeste
11-11-10, 23:24
Χιλια μπραβο Κωνσταντινα,εβλεπα παλι το βιντεακι απο το σταρ!!! τι να πει κανεις,εισαι φοβερη...και αθλητρια,και μανα και επιχειρηματιας και ανθρωπος...ελβετικο σουγια θα σε φωναζω χαχαχαχχαχαχαχαχ :thumbup: ελπιζω να σε δουμε ξανα στο γυαλι,και να μας μιλας για ασκησεις και διατροφη!!!! φιλακια πολλα θα τα πουμε συντομα στην επομενη μετρηση μου χιιχιχιχιιχιχιχι :green::green::green::green::green::green:

Kaskani Konstantina
11-11-10, 23:46
Χιλια μπραβο Κωνσταντινα,εβλεπα παλι το βιντεακι απο το σταρ!!! τι να πει κανεις,εισαι φοβερη...και αθλητρια,και μανα και επιχειρηματιας και ανθρωπος...ελβετικο σουγια θα σε φωναζω χαχαχαχχαχαχαχαχ :thumbup: ελπιζω να σε δουμε ξανα στο γυαλι,και να μας μιλας για ασκησεις και διατροφη!!!! φιλακια πολλα θα τα πουμε συντομα στην επομενη μετρηση μου χιιχιχιχιιχιχιχι :green::green::green::green::green::green:

:love:

RAMBO
12-11-10, 01:42
ενα μεγαλο μπραβο στην κωνσταντινα πολυ καλη παρουσιαση και οπωσ παντα κουκλα:green:

Kaskani Konstantina
12-11-10, 23:44
ενα μεγαλο μπραβο στην κωνσταντινα πολυ καλη παρουσιαση και οπωσ παντα κουκλα:green:

RAMBOUKO ΜΟΥΥΥΥ χαθήκαμε, θα σε περιμένω στο Mr-Οδύσσεια να σε πάρω μια αγκαλιά :love:

Ariel
13-11-10, 01:55
:shock: μπραβο Κωνσταντινα!!!! Μακαρι βλεποντας την εκπομπη καποιοι να καταλαβουν καποιοι οτι οι μυς σε μια γυναικα μπορουν να ειναι απιστευτα Sexy, και πως δεν ειναι μονο αντρικο προνομοιο! :thumbup:

+φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~
μενουμε αφωνες με Κωνσταντινα!!!!!!!!!!!!!

Kaskani Konstantina
14-11-10, 20:20
+φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~
μενουμε αφωνες με Κωνσταντινα!!!!!!!!!!!!!

:):)

TRIANTAFYLLOU
15-11-10, 16:49
ακόμη μια φορά μπράβο στην κωσταντίνα που έκανε μια πολύ καλή εμφάνηση και εκπροσώπησε επάξια το ελληνικό γυναικείο ββ , αλλα και το ββ γενικότερα .

την συνέντευξη την είδα στο φόρουμ και πραγματικα έκτός του ότι έλαμπε και η παρουσία της έκανε αίσθηση τα είπε και πολύ καλά .

της τα είπα βέβαια και τηλεφωνικα γιατι πραγματικα ήταν μια ωραία παρουσίαση , σε μια εκπομπή που έχει θεαματικότητα αν και εγω προσωπικα δεν παρακολουθω τηλεόραση, αλλα άκουσα απο πολλα άτομα που είδαν την εκπομπή τα καλύτερα σχόλια .

ευχομαι και στην συνέχεια να εκπροσωπεί το άθλημά μας σε ανάλογες εκπομπές στα ΜΜΕ και να δεί ο κόσμος με καλύτερο μάτι και να αγκαλιάσει το γυναικείο ββ :clap::clap::clap::clap::clap::toast::toast:

eri_87
15-11-10, 19:46
Τέλεια Κων/να!!! Κούκλα και γελαστή! Αυτή η θετική ενέργεια που έχεις είναι άλλο πράγμα!!!! :clap:
Καλά ο Φώτης δε παίζεται... :rolf: Του βγήκαν τα μάτια έξω!!!

tasos2
16-11-10, 15:01
Φανταστικη!

Δεν εδειξες γλουτιαιους που ειπες ομως...:rolf:

Kaskani Konstantina
17-11-10, 00:20
ακόμη μια φορά μπράβο στην κωσταντίνα που έκανε μια πολύ καλή εμφάνηση και εκπροσώπησε επάξια το ελληνικό γυναικείο ββ , αλλα και το ββ γενικότερα .

την συνέντευξη την είδα στο φόρουμ και πραγματικα έκτός του ότι έλαμπε και η παρουσία της έκανε αίσθηση τα είπε και πολύ καλά .

της τα είπα βέβαια και τηλεφωνικα γιατι πραγματικα ήταν μια ωραία παρουσίαση , σε μια εκπομπή που έχει θεαματικότητα αν και εγω προσωπικα δεν παρακολουθω τηλεόραση, αλλα άκουσα απο πολλα άτομα που είδαν την εκπομπή τα καλύτερα σχόλια .

ευχομαι και στην συνέχεια να εκπροσωπεί το άθλημά μας σε ανάλογες εκπομπές στα ΜΜΕ και να δεί ο κόσμος με καλύτερο μάτι και να αγκαλιάσει το γυναικείο ββ :clap::clap::clap::clap::clap::toast::toast:

:love::love:

Kaskani Konstantina
17-11-10, 00:22
Τέλεια Κων/να!!! Κούκλα και γελαστή! Αυτή η θετική ενέργεια που έχεις είναι άλλο πράγμα!!!! :clap:
Καλά ο Φώτης δε παίζεται... :rolf: Του βγήκαν τα μάτια έξω!!!


Σε ευχαριστώ αγάπη μου!!!:)

Kaskani Konstantina
17-11-10, 00:23
Φανταστικη!

Δεν εδειξες γλουτιαιους που ειπες ομως...:rolf:

Εδειξα Τάσο ;) με το τζην!!!!