PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγω και η προσπαθεια μου και καποια χαζο αποτελεσματα



baggelis
11-11-10, 00:08
καλησπερα ειμαι νεος στο χωρο κανω προπονιση εδω και 2 μηνες εκανα και πριν το καλοκαιρι για αλλους 3 αλλα σταματησα και ξανα ξεκινησα τωρα θελω να καταφερω να γραμωσω αλλα πρωτα λεω να κανς ογκο για να αυξησω μυικο ιστο και αυτο κανω τωρα με σωστη διατροφη και βαρη θελω γνωμες οποιος μπορει να βοηθησει ευχαριστως θα τον ακουσω

beefmeup
11-11-10, 00:42
φιλε καλα λες,οτι πρεπει να βαλεις κιλακια καλα(ογκο),με σωστη διατροφη,κ αναλογη προπονα..
καλος εισαι,απλα θες λιγο "γεμισμα",που θαρθει με τον καιρο..:thumbup:

ριξε κ μια ματια σε αρθρα του φορουμ για προπονες κ διατροφες να παρεις μια ιδεα.
:welcome::welcome::welcome:

kostas_lamia
11-11-10, 00:56
Τρώγε!!!

baggelis
11-11-10, 01:03
πραγματικα τρωω δεν κανω τιποτα αλλο αλλα δεν παιρνω ευκολα κιλα κατηολου και τρωω πολυ υδατανθρακα αλλα και πρωτεινη καθε μερα στουπωνω αλλα καταφερα σε 2 μηνες να παρω 2 κιλα μονο σε σχεση με το φαγητο που κανω

dionisos
11-11-10, 01:23
Τρώγε και λίγο σαβουρίτσα μην τη φοβάσαι θα σε ξεκολλήσει!

baggelis
11-11-10, 01:37
λες ε σαβουριτσα θα το κανω και οτι βγει θα χεστω στο φαει και αντε να δουμε

live
11-11-10, 01:53
πραγματικα τρωω δεν κανω τιποτα αλλο αλλα δεν παιρνω ευκολα κιλα κατηολου και τρωω πολυ υδατανθρακα αλλα και πρωτεινη καθε μερα στουπωνω αλλα καταφερα σε 2 μηνες να παρω 2 κιλα μονο σε σχεση με το φαγητο που κανω

γραψε τι τρως ακριβος,γιατι το πολυ το δικο σου μπορει να μην ειναι και τοσο πολυ:) και 5 μηνες δεν ειναι αρκετοι για να δεις μεγαλη αλλαγη...συνεχισε την προσπαθεια σου με καλη διατροφη και προπονηση:bbbiceps:

baggelis
11-11-10, 02:15
το πρωι που ξυπναω πινω πρωτεινη μετα γαλα με δημητριακα συνεχιζω με οτι βρω αυγα ψωμι μετα μεσημεριανο οτι εχει η μανα μου το απογευμα δεν τρωω πολυ πριν τιν προπονηση πρωτεινη μετα τιν πρωπονηση ξανα φαγητο παλι και επειδη αργο να κοιμηθω τα βραδυα τρωω ολο το βραδυ για παραδειγμα κανς μπριζολεσ και εχουν περυσεψει τις τρωω φρουτα μετα bar τρωω συνεχεια απλα δεν τρωω παρα πολυ ψωμι τυρι αν και κανονικα θα επρεπε ε τι αλλο αυτα τωρα δεν ξερω να τρωω ακομα ποιο πολυ δεν ξερω

baggelis
11-11-10, 02:22
α κατι που ξεχασα να πω ειμαι 1.74 και 73 κιλα θελω να πιστευω οτι με αλλα 3 κιλα θα ειμαι καλα και δεν θα χρειαστω παραπανω τουλαχιστον ετσι πιστευω εσεισ τι λετε?

kostas_lamia
11-11-10, 02:39
1. Επειδη ημουν κυνικος πριν και απολυτος :) τα πας καλα σνεχισε ετσι,βαλε πραγματι λιγο σαβουρα για να ξεκολλησεις, αν μπορεις σε κρεας .
2.Προσεχε τι γραφεις γιατι scripa manen ,τα γραπτα μένουν , οποτε μην λες οτι 2-3 ακομα και εισαι ενταξει,μολις βαλεις τα 2-3 θα θελεις 2-3 ακομα ;) ΘΑ το θυμηθείς !!! ;)

baggelis
11-11-10, 02:43
βασικα δεν ξερω αν εγραψα κατι που δεν επρεπε η αν ειπα κατι που δεν επρεπε αλλα τρωω πολυ κρεας ειδικα τα βραδυα μονο κρεας τρωω τωρα να κοιταξω και κανενα προγραμμα ογκου ισως ειναι καλυτερο η απλα να τρωω οσο περρισοτερο μπορω?

DiKey
16-11-10, 13:07
α κατι που ξεχασα να πω ειμαι 1.74 και 73 κιλα θελω να πιστευω οτι με αλλα 3 κιλα θα ειμαι καλα και δεν θα χρειαστω παραπανω τουλαχιστον ετσι πιστευω εσεισ τι λετε?

φτασε 80 για μενα κ μετα στην γραμμωση χανοντας 3 4 κιλα (που με σωστη διατροφη θα ειναι λοιπος) θα εισαι σουπερ στα 76 που θελεις να εισαι!

GyM=life
16-11-10, 14:56
ΦΑΕ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΟΥ!!!Καλος εισαι!!!

giorgakos2011
03-06-12, 10:17
καλησπερα ειμαι νεος στο χωρο κανω προπονιση εδω και 2 μηνες εκανα και πριν το καλοκαιρι για αλλους 3 αλλα σταματησα και ξανα ξεκινησα τωρα θελω να καταφερω να γραμωσω αλλα πρωτα λεω να κανς ογκο για να αυξησω μυικο ιστο και αυτο κανω τωρα με σωστη διατροφη και βαρη θελω γνωμες οποιος μπορει να βοηθησει ευχαριστως θα τον ακουσω

είσαι πολύ καλός , πέρασε και καιρός, ελπίζω να εχεις φτάσει στο στόχο σου

giannis_ibiza
03-06-12, 19:33
kalispera filaraki! ontos thes gemisma, wpos sou eipan fae k ligo savoura k prwreini oxi katharh kalytera mia formoula ogou k tha deis apitelesmata!

Χριστοφορος123
03-06-12, 19:48
kalispera filaraki! ontos thes gemisma, wpos sou eipan fae k ligo savoura k prwreini oxi katharh kalytera mia formoula ogou k tha deis apitelesmata!

Τι σαβουρα ρε συ πλακα μας κανεις..για πλακα το ειπανε τα παιδια

tolis93
04-06-12, 09:48
το σωμα σου για μενα εχει απο τις πιο ωραιες δομες. κανε ενα προσεκτικο ογκο 200-300 θερμιδες πανω απο αυτες τις συντηρησης σου.τρωγε καθαρο φαγητο και σε κανα 6 μηνο σε βλεπω να εχεις ηδη κανει πολυ δυνατη δουλεια.:thumbup: