PDA

Επιστροφή στο Forum : Professional Strength Creatine (Six Star)



Kolorizos
05-10-09, 13:21
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5388&stc=1&d=1254740848

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5389&stc=1&d=1254740852

**** Φίλε Κολορίζε πρόσεχε όταν ανοιγεις καινουργια τόπικς,το κανεις επανελειμμένα..Δεν ανεβαζεις φωτο,δεν βαζεις λεπτομέρειες του προϊοντος,αντ΄αυτου βαζεις λινκς μαγαζιων που δεν επιτρέπεται...Edit by Mods Team...*****

Τα λινκς πρέπει να είναι καπως έτσι :
Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

RAMBO
07-10-09, 15:04
καλη μου φαινεται:chinese:.και πρεπει να ειναι και φτηνη νομιζω

Kolorizos
07-10-09, 22:39
17 E :welcome:την εχει χρησιμοποιησει κανεις???

The Rock
07-10-09, 22:43
ΤΙ διαφορά πιστεύεις έχει από άλλες του΄ίδιου είδου ? Όνομα και τιμή ...

Μην ασχολείσαι με κρεατίνες ,νιτρικά και τέτοια πράγματα που είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων γτ πολύ απλά είναι για αθλητές διαφορετικού επιπέδου ...

Ballbreaker
07-10-09, 22:46
Ειστε σιγουροι οτι ειναι φτηνη;
Mε 30-35€ αγορασα κρεατινη μονοϋδρικη,απόθεμα για 400 μερες :welcome:

sctp
08-10-09, 10:28
Ωπου δε βλεπεις ακριβεις ποσοτητες στο βασικο συστατικο του συμπληρωματος,κρεατινη στην περιπτωση μας ..μακρυα,τωρα οσο αναφορα τα αλλα συστατικα undersoded τα περισσοτερα,στην ουσια αγοραζεις υδατανθρακες και 90% κρεατινη μονουδρ. ;)

liosis
24-10-09, 07:28
κολοριζοσ εγο την δοκιμασα καλη ειναι βασικα πιο πολυ αντοχη μ εδωσε παρα πρυξιμο,,τωρα ομοσ εγο κολαο στα 17 ευρο ,,,κατι παιζεται μαλον φιλε για τη κ εγο τοσο την ειχα παρει μαλον κατι δεν παει καλα ,,πολυ φτηνη φιλε:weights:

Bulky
30-10-09, 11:35
Tίποτα το διαφορετικο από τις υπόλοιπες γνωστες κρεατινες...Δεν θα χασεις αλλα δεν θα κερδίσεις κιόλας...Παντως οταν οι ταμπελες δεν αναφερουν ακριβείς δοσολογίες εκτός από εκνευριστικό πρεπει να σε προβληματίζει κιόλας.Γνωμη μου.

Anithos
01-11-09, 19:20
συγνωμε βρε παιδια ,που βλεπετε οτι δεν εχει καθαρες αναλύσεις...σου λεει υδατανθρακες (δεξτροζη )τοσα γρ. Αργινινη τοσο γραμμαρΙΑ....κρεατινη κομπλεχ τοσο γρ.(κι αμα δεν λεει ποσα γρ.εχει απο την καθε κρεατινη παιζει ρολο...αν εχει κρεατινη μονοϋδρικη ή κρεατινη ενυδρη λιγο παραπανω η μια απο την αλλη ..τι εγινε)

στα συστατικα που πρεπει να ξερετε,τι εχει ενα προιον νομιζω ειναι οκ
ΔΕΝ ειναι σαν καποια που λενε οτι εχει πχ.18.000 μλγ και σου αραδιαζουν απο κατω ολα οσα εχει μεσα και τιποτε

Petros_sbk
03-11-09, 23:11
προσφατα την δοκιμασα και εγω!αλλα την πηρα με αλλο σκεπτικο..σαν pre-workout σημπληρωμα σε μικρη μορφη για τα νιτρικα οξεα που εχει σε συνδιασμο με την κρεατινη και υδατανθρακες (δεξτροζη)!αν και δεν προβλεπεται η χρηση της για πριν την προπονηση εγω την δοκιμασα σε kick box προπονηση μιας ωρας και με κρατοθσε σε ενεργεια και αντοχη!πριν την προπονιση με βαρη διαρκειας 1 με 1'30 ωρας το πολυ παλι με κρατουσε σε ενεργεια και αντοχη!αυτο την πρωτη βδομαδα!

την 2η βδομαδα την χρησιμοπιοισα οπως προτεινετε ,μετα την προπονηση χωρις να νιοσω ιδιαιτερο πρηξιμο και δυναμη στις επομενες μερες!αναρωση ναι αλλα πρηξιμο οχι!
μετα την σταματησα γιατι πηρα φορμουλα πρωτεινης με κρεατινη!
ναι ειναι αρκετα φθηνη για φορμουλα κρεατινης!και αυτο ειναι παραξενο για ολα τα σχετικα προιοντα six star muscle-muscletech-muscle asylum project η οποιες ειναι θυγατρικες -παρομοιες εταιριες!πολλοι λενε οτι ειναι μουφα αλλοι οτι κανουν ''δουλεια''!εγω λεω και τα 2 γιατι δοκιμασα αρκετα απο τις παραπανω!καποια μου εδωσαν αυτο το ''συμπληρωματικο''αποτελεσμα καποια αλλα απλα ηταν μουφα!

αυτο με τις ποσοτιτητες το εχουν οι παραπανω εταιριες και οντως ειναι μεγαλη λαλακια το να μην ξερεις ακριβως ποσο περνεις απο αυτο που θελεις να παρεις!παραδειγμα στην whey protein τις six star σου λεει
hyperbolic muscle growth accelerators(ναι καλα) 5321 mg και απο κατω εχει κρεατινη γλουταμινη ταυρινη και αλλα αμινοξεα!οχι οτι θα μετρησω ακριβως τα αμινοξεα που περνω αλλα κρεατινη και γλουταμινη τουλαχιστον πρεπει να την μετρησεις!

Τ.Ε.Φ.Α.Α
09-08-10, 12:58
παιδια αγορασα σημερα την συγκρεκριμενη κρεατινη ************************
πως σας φαινεται την εχει δοκιμασει κανεις? για τις μερες που γυμναζομαι παιρνω 2 κουταλακια του γλυκου ,ενα το πρωι και ενα μετα τη προπονηση! για τις μερες που δεν γυμναζομαι περνω ενα κουταλακι του γλυκου μονο!

----------------------------------------------
1.Πρωτον απαγορευονται τα λινκς από μη χορηγους,εισαι παλιο μελος κα ιδεν δικαιολογείσαι
2. Δεν χρησιμοποιησες την Αναζήτηση,το τόπικ υπαρχει ηδη (Strength Creatine (Six Star) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5760&highlight=Star)
3.Οποιος δνε μπορεί να φτιαξει τόπικ όπως ορίζεται από τους κανονες το φόρουμ,πολυ απλα δεν το φτιαχνει.
Mods Team

Devil Randime
09-08-10, 13:14
To πρωτοφανές καλό με αυτή την μάρκα γενικότερα, είναι οτι είναι πολύ φτηνή. Από τιμές σκίζει (συγκριτικά με άλλες μαρκες στην Ελλαδα δλδ). Τωρα απο ποιότητα δεν έχω idea...

TEFAAtzis
09-08-10, 13:15
δεν επιτρεπονται λινκς πλιν των χορηγων ρε μεγαλε,οποιος mod το δει θα στο διαγραψει.Οσο για την κρεατινη λενε οτι δεν δουλευει η συγκεκριμενη

Τ.Ε.Φ.Α.Α
09-08-10, 13:18
δε ξερω πως βαζουν φωτος και πως φτιαχνουν τετοιου ειδου ποστ!! τι εννοεις φιλε τεφαα δεν δουλευει?

TEFAAtzis
09-08-10, 13:21
απο ατομα που την εχουν παρει.Απο δυο ατομα δλδ ο ενας ηταν και στο φορουμ και το ειχε γραψει κιολας λεγαν οτι δεν ειδαν καποια διαφορα στην δυναμη