PDA

Επιστροφή στο Forum : Photos LeoSake



LeoSake
15-11-10, 18:53
Είπα να σηκώσω και εγώ μερικές δικές μου:

Η πρώτη και η δεύτερη είναι όταν ξεκίνησα να ασχολούμαι, σπίτι μου κυρίως και όχι σε γυμναστήρια, και χωρίς συμπληρώματα
Η τρίτη είναι το καλοκαίρι μετά από 2 μήνες γυμναστηρίων και μόνο με πρωτεΐνη...

Σύντομα θα σηκώσω με την τωρινή μου βελτίωση...Κριτική ευπρόσδεκτη όπως πάντα άλλωστε ;)

Zylo
15-11-10, 19:21
χωσου ογκο!!!δεν εχεις μυικο ιστο πολυ....δεν εχεις πολυ λιπος οποτε δε θα βαλεις και πολυ μεχρι να ξεκινησεις γραμμωση!!

geo28
15-11-10, 19:24
Τρως υπερθερμιδικα αδερφε?τι προπονηση κανεις....? φουλ μασα απο δω και περα..

LeoSake
15-11-10, 23:45
Τρως υπερθερμιδικα αδερφε?τι προπονηση κανεις....? φουλ μασα απο δω και περα..
Διατροφή ξεκίνησα εδώ και 2 μήνεσ που ξεκίνησα και συμπληρώματα....
Ένα πράγμα μόνο δεν κάνω...Ύπνο !!!
Κοιμάμαι παααααάρα πολύ αργά !
Και υπάρχουν μέρες που κοιμάμαι μόνο 4 και 5 ώρες...:S

DiKey
16-11-10, 13:00
Διατροφή ξεκίνησα εδώ και 2 μήνεσ που ξεκίνησα και συμπληρώματα....
Ένα πράγμα μόνο δεν κάνω...Ύπνο !!!
Κοιμάμαι παααααάρα πολύ αργά !
Και υπάρχουν μέρες που κοιμάμαι μόνο 4 και 5 ώρες...:S

Τουλαχιστον 8ωρο οπωσδηποτε αδερφε μου σε καθεμερινη βαση, ο υπνος ειναι αναβολικο..

GyM=life
16-11-10, 14:05
Πρέπει να κοιμάσαι 8ωρο όπως ειπε και ο Dikey...επισης εγω θα σ προτεινα να κανεις μυικη ενδυναμωση και σιγα σιγα μπενεις σε ογκο πολυ φαι φιλος!!!!καθαρο φαι!!!

LeoSake
17-11-10, 05:30
Τουλαχιστον 8ωρο οπωσδηποτε αδερφε μου σε καθεμερινη βαση, ο υπνος ειναι αναβολικο..
Το ξέρω, τώρα που θα μπω ποιο δυναμικά, θα προσπαθήσω να κοιμάμαι ποιο πολύ!

Κάτι άλλο, σκέφτομαι να πάρω κρεατίνη, αλλά ακούω πολύ εδώ μέσα ότι σε "θολώνει" πολύ ! Αληθεύει, και αν ναι πόσο ?

Zylo
17-11-10, 10:33
Το ξέρω, τώρα που θα μπω ποιο δυναμικά, θα προσπαθήσω να κοιμάμαι ποιο πολύ!

Κάτι άλλο, σκέφτομαι να πάρω κρεατίνη, αλλά ακούω πολύ εδώ μέσα ότι σε "θολώνει" πολύ ! Αληθεύει, και αν ναι πόσο ?

μαθε πρωτα διατροφη και φτιαξε μια....τα συμπληρωματα ερχονται δευτερευοντα!!!:thumbup:

DiKey
18-11-10, 16:42
Το ξέρω, τώρα που θα μπω ποιο δυναμικά, θα προσπαθήσω να κοιμάμαι ποιο πολύ!

Κάτι άλλο, σκέφτομαι να πάρω κρεατίνη, αλλά ακούω πολύ εδώ μέσα ότι σε "θολώνει" πολύ ! Αληθεύει, και αν ναι πόσο ?

σε γεμιζει νερα κ σε θολωνει! Διατροφη με μια πρωτεινη κ εισαι ετοιμος για μενα! Βεβαια βοηθαει στο να παρεις κιλα, το θεμα ειναι τι θελεις να κανεις, ογκο τωρα κ γραμμωση μετα, αν ναι τοτε παρε αν δεις πως δεν ανεβαινεις μονο με διατροφη κ πρωτεινη!

Panagos6
18-11-10, 17:07
χωσου οντωσ αναμφησβητιτα στον ογκο ¨και διατροφη οπως λεει κ ο zylo

sogoku
18-11-10, 19:27
Δεν πρεπει να ανησυχεις για τα 'θολωματα' της κρεατινης.Εχεις καμια φωτογραφηση συντομα?Μονο καλο μπορει να σου κανει μη το σκεφτεσαι καν.

tommygunz
18-11-10, 20:56
Δεν πρεπει να ανησυχεις για τα 'θολωματα' της κρεατινης.Εχεις καμια φωτογραφηση συντομα?Μονο καλο μπορει να σου κανει μη το σκεφτεσαι καν.

:thumbup: +1

Η παραλία αργεί ακόμα. Και να θολώσεις τι έγινε, έχεις να κατέβεις σε κάναν αγώνα? Θα ξεθολώσεις πολύ γρήγορα αφότου σταματήσεις. Άσε που θα δεις και αρκετή διαφορά σε δύναμη. Για μένα αφού φτιάξεις διατροφή σωστή ανάλογα με τον στόχο σου (όγκος να υποθέσω?) και κάνεις και την σωστή ξεκούραση, δεν χάνεις τίποτα να πάρεις κρεατίνη, μόνο κέρδος θα έχεις.

ThunderK
19-11-10, 01:27
παρατα το αθλημα και ξεκινα το Heavt Metal!

Krokodeilakias
20-11-10, 00:12
παρατα το αθλημα και ξεκινα το Heavt Metal!



Ραμστάιν φορέβαρ! :P :-) :rocking:

LeoSake
20-11-10, 03:03
παρατα το αθλημα και ξεκινα το Heavt Metal!


Ραμστάιν φορέβαρ! :P :-) :rocking:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....:rolf:
Καλό.....
Φωτογράφηση δεν έχω αλλά δεν θέλω να φαίνομαι σαν κάτι γελίους στα γυμναστήρια που πρήζονται χωρίς να διαγράφονται οι μύες τους ;)

Τέλος πάντωνε, από εβδομάδας θα δούμε !

Mitsen
20-11-10, 11:37
εγώ γιατί δεν βλέπω καμια photo?:unsure: