PDA

Επιστροφή στο Forum : Titanium (Athletix)



Dreiko
17-11-10, 18:22
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18384&stc=1&d=1290023017

Ingredients:

(per serving, 30 day supply)
850mg Fenugreek 50% Fenuside (compare to Testofen)
200mg Indole-3-Carbinol (I3C)
800mg L-Carnitine-L-Tartrate (LCLT)

Test booster απο την athletix,του οποιου το μονο συστατικο που ξερω ειναι η L-Carnitine-L-Tartrate που βοηθαει στους ανδρογονους υποδοχεις....περιμενω αναλυση...(ξερετε κυριως ποιοι...)

Devil
17-11-10, 19:35
μαλιστα....

το πρωτο fenugreek μου φαινετε λιγο μουφα... αν και υπαρχουν μερικες ερευνες που το υποστιριζουν...αλλα απο feddback σχεδον τιποτα

το δευτερο ειναι anti-estrogen δεν το εχω χρησιμοποιησει μονο του... το επαιρνα μαζι το bioforge... λογικα κατι πρεπει να κανει... αλλα οχι θαυματα..

το τριτο αυτα που ειπες...

COBRA_STYLE
17-11-10, 19:54
μαλιστα....

το πρωτο fenugreek μου φαινετε λιγο μουφα... αν και υπαρχουν μερικες ερευνες που το υποστιριζουν...αλλα απο feddback σχεδον τιποτα

το δευτερο ειναι anti-estrogen δεν το εχω χρησιμοποιησει μονο του... το επαιρνα μαζι το bioforge... λογικα κατι πρεπει να κανει... αλλα οχι θαυματα..

το τριτο αυτα που ειπες...
μιας και ανεφερθηκες σε αντι-οιστρογονο,αμα παρω μονο του καποιο οπως Arimidex ή απο φαρμακειο το Nolvadex αν δεν κανω λαθος,παιζει να εχω καποια μυικα οφελη εστω και μικρα μακροπρο8εσμα??

beefmeup
17-11-10, 19:58
^^^
δεν λες πραμα..

κατα τα λοιπα,χαριτωμενο το προιον,αλλα οτι εγραψε ο ντεβιλ.

noz1989
17-11-10, 20:00
μιας και ανεφερθηκες σε αντι-οιστρογονο,αμα παρω μονο του καποιο οπως Arimidex ή απο φαρμακειο το Nolvadex αν δεν κανω λαθος,παιζει να εχω καποια μυικα οφελη εστω και μικρα μακροπρο8εσμα??

:shock::shock::shock:
Ψαξτο καλυτερα πριν κανεις κατι αδελφε...

Titanium
17-11-10, 20:00
Κιτα ρε γαμοτο......μη δουν εναν ανθρωπο με τεστοστερονη στα υψοι αμεσως να βαλουν το ονομα του σε τεστ μπουστερ........:green:

Devil
17-11-10, 20:02
μιας και ανεφερθηκες σε αντι-οιστρογονο,αμα παρω μονο του καποιο οπως Arimidex ή απο φαρμακειο το Nolvadex αν δεν κανω λαθος,παιζει να εχω καποια μυικα οφελη εστω και μικρα μακροπρο8εσμα??

ψηλε... αυτα ειναι φαρμακα;)

COBRA_STYLE
17-11-10, 20:05
ψηλε... αυτα ειναι φαρμακα;)
σορρυ για το Αρι...αλλα το αλλο απο φαρμακειο δεν ειναι τπτ φοβερο!!!το αποτελεσμα θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις γτ με εχει φαει η περιεργεια εδω και καιρο για τη ληψη του σκετο:thumbup:

Devil
17-11-10, 20:11
σορρυ για το Αρι...αλλα το αλλο απο φαρμακειο δεν ειναι τπτ φοβερο!!!το αποτελεσμα θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις γτ με εχει φαει η περιεργεια εδω και καιρο για τη ληψη του σκετο:thumbup:

καταρχην δεν ειναι το ιδιο πραγμα το ενα εινα ΑΙ το αλλο SERM...

για ογκο ουτε καν... δεν κανουν τιποτα

stand alone σε cutting ειναι διαφορετικα

σταματαμε εδω οπως καταλαβαινεις γιατι ειμαστε παλι off topic...

off topic 2: πως γινετε καθε φορα που μιλαμε για ενα τεστ πουστερ να βγαινει αυτη η συζητηση για φαρμακα.....

giannis64
17-11-10, 20:24
μιας και ανεφερθηκες σε αντι-οιστρογονο,αμα παρω μονο του καποιο οπως Arimidex ή απο φαρμακειο το Nolvadex αν δεν κανω λαθος,παιζει να εχω καποια μυικα οφελη εστω και μικρα μακροπρο8εσμα??

δεν θα καταφερεις τιποτα. βρε νταλγκα με τετοια νταλαβερια που εχεις...:weights:


καταρχην δεν ειναι το ιδιο πραγμα το ενα εινα ΑΙ το αλλο SERM...

για ογκο ουτε καν... δεν κανουν τιποτα

stand alone σε cutting ειναι διαφορετικα

σταματαμε εδω οπως καταλαβαινεις γιατι ειμαστε παλι off topic...

off topic 2: πως γινετε καθε φορα που μιλαμε για ενα τεστ πουστερ να βγαινει αυτη η συζητηση για φαρμακα.....

ελα ντε... ημαρτον πια ρε παιδια..

Dreiko
17-11-10, 20:28
Κιτα ρε γαμοτο......μη δουν εναν ανθρωπο με τεστοστερονη στα υψοι αμεσως να βαλουν το ονομα του σε τεστ μπουστερ........:green:

μη χασεις εσυ:P

Dreiko
17-11-10, 20:29
μαλιστα....

το πρωτο fenugreek μου φαινετε λιγο μουφα... αν και υπαρχουν μερικες ερευνες που το υποστιριζουν...αλλα απο feddback σχεδον τιποτα

το δευτερο ειναι anti-estrogen δεν το εχω χρησιμοποιησει μονο του... το επαιρνα μαζι το bioforge... λογικα κατι πρεπει να κανει... αλλα οχι θαυματα..

το τριτο αυτα που ειπες...


^^^
δεν λες πραμα..

κατα τα λοιπα,χαριτωμενο το προιον,αλλα οτι εγραψε ο ντεβιλ.

thanks:toast: