PDA

Επιστροφή στο Forum : Περίεργο σώμα



djforcegr
20-10-07, 12:30
λοιπον ειμαι απο τους ατυχους οι οποιοι οταν παιρνουνε κιλα τα περνουνε στη κοιλια και στο προσωπο. θελω να ρωτησω ειμαι σε ογκο τωρα και κανω βαρη καθε μερα αν καποια στιγμη παρω κιλα θα τα παρω και αλλου η αδικα κοπανιεμαι? η θελω κανα συμπληρωμα παραπανω? ευχαριστω!

Gasturb
20-10-07, 13:40
Aν κάνεις σωστη διατροφή θα πάρεις μυικά κιλά οπότε παντού συν λίγο λίπος.

Gt

djforcegr
20-10-07, 13:48
προς το παρον τρωω

πρωι 200γραμμαρια πατατα + τοννο η 5 ασπραδια αυγο

μεσημερι κοτοπουλο + ρυζι

γυμναστηιριο
πρωτεινη

κοτοπουλο ρυζι

κοτοπουλο ρυζι

κοτοπουλο με σαλατα

Gasturb
20-10-07, 15:00
Οχι ότι ειναι ότι καλύτερο αλλά τουλάχιστον βγάζεις την πέτσα?

Gt

gpol
20-10-07, 15:21
Αν τελικα δεις οτι βαζεις λίπος. μειωσε λίγο τους υδατανθρακες σου

djforcegr
20-10-07, 23:22
Οχι ότι ειναι ότι καλύτερο αλλά τουλάχιστον βγάζεις την πέτσα?

Gt


εννοειται τρωω μονο το ψαχνο εχω πηξει αυριο θα παω να παρω να τρωω και καμια γλωσσα ψαρι γιατι δεν την παλευω το βυζι μου εχει γινει τουμπανο :)

djforcegr
20-10-07, 23:25
Αν τελικα δεις οτι βαζεις λίπος. μειωσε λίγο τους υδατανθρακες σου

καμια αξιοπιστη ζυγαρια για μετρημα κιλων και λιπους?

Nicktiger
22-10-07, 13:08
καμια αξιοπιστη ζυγαρια για μετρημα κιλων και λιπους?[/quote]

Φίλε εγώ εχω πάρει μια ηλεκτρονική ζυγαρια απο το Lidl η οποια μετραει βαρος (kgr-lbrs) λίπος σε % , μυες σε % , νερα στο σωμα σε % ειναι παραπολυ καλή με 3 χρονια εγγυηση . Κορυφαια ποιοτητα και τιμη (30 ευρο).

Gasturb
22-10-07, 13:14
Επειδή διαθέτω κ εγώ μία Tanita όπως έχω πει κ παλίοτερα αυτό που παρατήρησα είναι : 100% αστοχία. Πάντα δείχνουν προς τα πάνω κ όσο κατεβαίνεις σε ποσοστά λίπους το σφάλμα τους γίνεται μεγαλύτερο.

Nicktiger κ djforce διαβάστε λίγο το παρακάτω

http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1676

Gt

Nicktiger
22-10-07, 13:28
Νομίζω οτι και αυτό να συμβαίνει ειναι καλο.γιατι με ενδιαφέρει να βλέπω την ταση του λίπους στο σώμα μου.Το αν δεν ειναι τοσο ακριβες δεν εχει και πολυ σημασια νομίζω ,γιατι το τελικό αποτελεσμα θα φανεί στον καθρέπτη :bodybuilder2: .Εκτος και αν εννοεις οτι οσο πεφτει το λιπος στο σωμα η ζυγαρια το δείχνει να αυξανεται... :???:

Gasturb
22-10-07, 13:35
Aπλά δείχνει ότι θέλει.. μια πάνω μια κάτω κάτι σαν το χρηματηστήριο ένα πράγμα!

Gt

ioannis1
04-11-07, 00:34
εμενα στη τελευταια εβδομαδα πριν τους αγωνες εδειχνε 25% λιπος. :bodybuilder1: