PDA

Επιστροφή στο Forum : Pump-Bol (Thermolife) [Trial log]



beefmeup
24-11-10, 15:03
λοιπον,μιας κ το πηρα σημερα μετα απο μια μικρη καθυστερηση των ΕΛΤΑ,θα ξεκινησω να γραφω εντυπωσεις οπως ειχαμε συμφωνησει κ με τον bane.
που κ παλι τον ευχαριστω για την ευγενικη χορηγια:green:
(οι καιροι ειναι δυσκολοι)

περισοτερα για το συμπληρωμα εδω..

P-bol scientific write-up (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=10706&highlight=thermolife)

P-BOL (Thermolife) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=11313&highlight=thermolife)


πρωτη εντυπωση ειναι καλη,μιας κ καταλαβαινω την θεση του μαρκετινγκ στην ολη φαση..εχει μεσα στο κουτι,ενα σκουπ κ μια μεζουρα,προφανως για να το κουβαλας μαζι σε περιπτωση που χρειαστει..προσεγμενη συσκευασια,οπως ολα της εταιριας αλλα να δουμε κ το μεσα:unsure:

θα ξεκινησω σημερα με 1 σκουπ,κ βλεπουμε αν κ σκεφτηκα να το παω σε 2 με την μια..
κ καπου στην πορεια,θα κανω κ δοκιμες περνωντας το μαζι με καφεινη(200μιλι),μιας κ αυτο δεν εχει διεγερτικα,ετσι για να δω αν θα χει διαφορα η οχι..

μια σημειωση,οτι εχω να παρω οποιοδηποτε preworkout συμπληρωμα εδω κ κοντα 2 μηνες,με εξαιρεση 2-3 δειγματα στο ενδιαμεσο απο καποια.
κ το τελευταιο που ειχα παρει ηταν το jack3d.

αυτα..

dhmhtrhs
24-11-10, 15:07
αντε να δουμε κ αλλη γνωμη!!εχω περιεργεια....

Georges
24-11-10, 15:34
Ξεκίνα από 2. 1=κανένα :toast:

deluxe
24-11-10, 16:44
Πες μας και απο γευση σε σχεση με το Jack3d. Αν και εχω ακουσει ειναι ο,τι καλυτερο υπαρχει.

beefmeup
24-11-10, 17:29
bane να κανω μια ερωτηση σε κατι που μου κινησε την περιεργεια πανω στο κουτι?

στα warnings γραφει οτι η συνιστομενη δοση περιεχει καφεινη,κ οτι οσοι θελουν να περιορισουν την ληψη της,καλο θα ειναι να το εχουν υποψιν τους..

απο που το χουμε αυτο για την καφεινη??αφου δεν εχει μεσα στα συστατικα??:unsure:

deluxe
24-11-10, 17:45
Εισαι απο τους τυχερους που πηραν την limited version τοτε.

dhmhtrhs
24-11-10, 18:08
bane να κανω μια ερωτηση σε κατι που μου κινησε την περιεργεια πανω στο κουτι?

στα warnings γραφει οτι η συνιστομενη δοση περιεχει καφεινη,κ οτι οσοι θελουν να περιορισουν την ληψη της,καλο θα ειναι να το εχουν υποψιν τους..

απο που το χουμε αυτο για την καφεινη??αφου δεν εχει μεσα στα συστατικα??:unsure:

τι???:unsure::unsure::turtle: ουτε που το προσεξα αυτο.....

Georges
24-11-10, 18:59
Εισαι απο τους τυχερους που πηραν την limited version τοτε.

Φίλε βλέπω έχεις άποψη σε όλα ακόμα, και σε πράγματα που δεν γνωρίζεις. :green: Δεν υπάρχει αυτό που λες και αυτό που ανέφερε ο beef αναγράφεται σε όλα τα κουτιά. Μένει να μας δώσει μια απάντηση ο Bane.
Φιλικά πάντα :welcome:

Devil
24-11-10, 19:26
bane να κανω μια ερωτηση σε κατι που μου κινησε την περιεργεια πανω στο κουτι?

στα warnings γραφει οτι η συνιστομενη δοση περιεχει καφεινη,κ οτι οσοι θελουν να περιορισουν την ληψη της,καλο θα ειναι να το εχουν υποψιν τους..

απο που το χουμε αυτο για την καφεινη??αφου δεν εχει μεσα στα συστατικα??:unsure:

οχ... το ειδα τωρα... λιγο ακυρο αυτο???

μαλιστα....καλο trial ψηλε...

ακυρο αλλα πρεπει να το ρωτησω... στη φοτο τερμα επανω δεξια... κεικ σοκολατας ειναι αυτο?????:green::green::green:

deluxe
24-11-10, 20:18
Φίλε βλέπω έχεις άποψη σε όλα ακόμα, και σε πράγματα που δεν γνωρίζεις. :green: Δεν υπάρχει αυτό που λες και αυτό που ανέφερε ο beef αναγράφεται σε όλα τα κουτιά. Μένει να μας δώσει μια απάντηση ο Bane.
Φιλικά πάντα :welcome:Φιλε λιγο χιουμορ εκανα.

Μολις πηρα απαντηση απο bb.com, οτι προκειται για λαθος στην ετικετα και στις επομενες παρτιδες θα το διαγραψουν.

beefmeup
24-11-10, 21:56
μετα το ευχαριστο μουσικο διαλειμμα να ποσταρω μια πρωτη εντυπωση..

γευση:8\10.

το πιο παρεμφερες σε γευση που εχω δοκιμασει ηταν το anadraulic pump(LG),μιας κ η γευση του κιτρου(δεν ξερω αν εχει κ αλλη),ειναι λιγο οξινη..λογικο το βρισκω.
αλλα ειναι πολυ πιο ευχαριστη απτο αλλο..μπορει να φταιει κ το οτι το διαλυσα σε ενα ποτηρι νερο..την επομενη φορα θα βαλω γυρω στα 300ml νερο για να δουμε.

διαλυτοτητα 10\10.

πολυ ευδιαλυτο,κ δεν αφηνει κοκκο μεσα στο διαλυμα..

τελικα πηρα 1 σκουπ.

λοιπον κατα τα αλλα...μετα απο λιγο παρατηρησα ελαφρια τσιμπηματα απο την β-αλανινη(λογικα),αλλα οχι στον βαθμο που ειχα με το jαck3d,κ προσεξα οτι διαρκεσαν περισοτερο μες την προπονα..(ενω με το jαck3d μετα απο κανα 15λεπτο σταματουσαν).

ειχα ποδια σημερα,οποτε απο πλευρας φλεβικοτητας ειναι δυσκολο να δω τι παιζει,παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι η προπονηση μου βγηκε καλυτερα στα κιλα μου..μαλιστα σε καποιες ασκησεις,ανεβασα επαναληψεις.
κ πρηστικαν τα ποδια μου,αλλα αυτο γινεται παντα..

απο ενεργεια,ειχα αλλα δεν ηταν κατι το "τσιταριστο" που θελουν ολοι,αλλα μαλλον κατι σαν μια ελαφρια "κλωτσια" στο κωλο που με ανεβαζε.

καλη εντυπωση μου αφησε.

θα παραμεινω στο 1 σκουπ,για κανα 2 προπονες ακομα να δω τι παιζει κ με τις αλλες μυικες ομαδες.
επομενη,ειναι ωμοι.

Dreiko
24-11-10, 22:13
ωραιος διονυση....:thumbup:
ακυρο αλλα ρε να μην με πιανουν τα τσιμπηματα απο τη β αλανινη ποτε ομως:unsure::unsure:

beefmeup
24-11-10, 22:16
ωραιος διονυση....:thumbup:
ακυρο αλλα ρε να μην με πιανουν τα τσιμπηματα απο τη β αλανινη ποτε ομως:unsure::unsure:

κοιτα οταν ειχα παρει μπαλκ β-αλανινη ουτε εμενα με επιανε τπτ..αλλα μεσα σε συμπληρωματα οπως το purple wraath με πιανουν.

Bane
24-11-10, 23:35
Δοκίμασε το και σε αντοχή(τρέξιμο κτλ) θα μείνεις έκπληκτος. Για τα πρηξίματα δοκίμασε αυτό:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128741781
Περιμένω επίσης και δοκιμή με καφείνη

deluxe
25-11-10, 03:39
Τα πρηξιματα για να φαινονται, δε θελει καποιος να εχει και χαμηλο σωματικο λιπος; Δλδ αν ενας που εχει παραπανω κιλα παρει τετοιου ειδους συμπληρωματα, θα μπορει να εχει φλεβικοτητα;

Εξαλλου τετοια συμπληρωματα ειναι για προχωρημενους. Αν δε εχεις ηδη ενα καλο σωμα, τι φλεβες να δεις;

Bane
25-11-10, 07:20
Τα πρηξιματα για να φαινονται, δε θελει καποιος να εχει και χαμηλο σωματικο λιπος


Μπερδεύεις το πρήξιμο(υπερεμάτωση του μυ) με την φλεβικότητα. Η αιμάτωση του μυ είναι καλό πράγμα να συμβαίνει ανεξάρτητα αν είσαι αρχάριος η προχωρημένος ;)

beefmeup
26-11-10, 21:20
bane,θα αργησω λιγο να το δοκιμασω με καφεινη,γιατι θελω να παω κ στα 2 σκουπ καποια στιγμη,να δω τι κανει..σε καμια 10αρα μερες δλδ,αλλα θα το κανω σιγουρα.;)

λοιπον,παρεμεινα στο 1 σκουπ παλι..ωμοι σημερα.

περνω πισω αυτο για την γευση..εβαλα 300μιλι νερο,κ παλι ηταν πολυ οξινο.πιο οξινο απο οτι το θυμαμαι την πρωτη φορα..δεν το χω με την συγκεκριμενη γευση,γενικα σε συμπληρωματα..
οποτε για τα γουστα μου θα εβαζα λιγοτερο σε βοθμολογια αποτι εβαλα,αλλα ειναι καθαρα θεμα γουστου αυτο.

στα βασικα τωρα,ειχα παλι τσιμπηματα κ για το μεγαλυτερο(τουλαχιστον το μισο) μερος της προπονας.
τερματισα την πρεσσα τεκνο τζυμ σε κιλα(100 εχει),για ωμους,κ ανεβασα στα ανοιγματα σε παγκο-ξαπλωμενος(για πισω κεφαλη) κανοντας με τα 20αρια(σε καθε χερι),κ +2 κιλα στους αλτηρες που εκανα προβολες για την μπροστα κεφαλη καθιστος.

πολυ καλο πρηξιμο,στους ωμους κ καλη διαθεση στην προπονα..εκανα κ 20 λεπτα αεροβια(διαδρομο μετα),ευκολα.

σουπερ δλδ..

Georges
27-11-10, 01:43
bane,θα αργησω λιγο να το δοκιμασω με καφεινη,γιατι θελω να παω κ στα 2 σκουπ καποια στιγμη,να δω τι κανει..σε καμια 10αρα μερες δλδ,αλλα θα το κανω σιγουρα.;)

λοιπον,παρεμεινα στο 1 σκουπ παλι..ωμοι σημερα.

περνω πισω αυτο για την γευση..εβαλα 300μιλι νερο,κ παλι ηταν πολυ οξινο.πιο οξινο απο οτι το θυμαμαι την πρωτη φορα..δεν το χω με την συγκεκριμενη γευση,γενικα σε συμπληρωματα..
οποτε για τα γουστα μου θα εβαζα λιγοτερο σε βοθμολογια αποτι εβαλα,αλλα ειναι καθαρα θεμα γουστου αυτο.

στα βασικα τωρα,ειχα παλι τσιμπηματα κ για το μεγαλυτερο(τουλαχιστον το μισο) μερος της προπονας.
τερματισα την πρεσσα τεκνο τζυμ σε κιλα(100 εχει),για ωμους,κ ανεβασα στα ανοιγματα σε παγκο-ξαπλωμενος(για πισω κεφαλη) κανοντας με τα 20αρια(σε καθε χερι),κ +2 κιλα στους αλτηρες που εκανα προβολες για την μπροστα κεφαλη καθιστος.

πολυ καλο πρηξιμο,στους ωμους κ καλη διαθεση στην προπονα..εκανα κ 20 λεπτα αεροβια(διαδρομο μετα),ευκολα.

σουπερ δλδ..

Πριν το p-bol έβαζες κρεατίνη;

beefmeup
27-11-10, 04:36
Πριν το p-bol έβαζες κρεατίνη;

οταν λες πριν??

κρεατινη περνω,εδω κ ενα μηνα περιπου,κ θα συνεχισω για αλλον ενα με 5γρ μονουδρικης ανα μερα.

beefmeup
29-11-10, 21:24
πλατη σημερα κ 1μιση σκουπ..ειπα να το τσιμπησω λιγο:green:

αν γραψω οτι πηγαινα σαν πιστονι στην προπονηση θα κραξετε πολλοι..

ελα ομως που πηγαινα..πολη ενεργεια,tunnel like focus,ανεβασμα κιλων σε ΟΛΕΣ τις ασκησεις..

το πρηξιμο που ειχα ηταν απιστευτο..χωρις να λεω μεγαλα λογια,αν συνεχισει να με πιανει ετσι,δεν θα ξαπανω πουθενα αλλου σε τετοιου τυπου συμπληρωμα..αισθανομουν τους μυς μου,τουμπανο λεμε..

τι να πω,φοβερη αισθηση:thumbup:

Eddie
29-11-10, 22:43
Mεγαλη διαφορα με το anadraulic pump?

beefmeup
29-11-10, 22:46
Mεγαλη διαφορα με το anadraulic pump?

στο anadraulic pump κ στο jack3d,ειχα κυριως ενταση κ ειναι λογικο..απο πρηξιμο οτι εβγαζα παντα στις προπονες..

εδω μιλαμε,γινομαι τουμπανο..για μενα αυτα τα 2 που σου γραψα ηταν τα καλυτερα που εχω δοκιμασει..
ε,πλεον δεν τα ξαναπερνω..

ειλικρινα αν συνεχισει να με πιανει ετσι,(κ θελω να δοκιμασω κ καφεινη καποια στιγμη μαζι,ε?),δεν ξανα αγοραζω αλλο..

Eddie
29-11-10, 22:49
Καλα το Jack3d εχει stims,οποτε λογικο ειναι.

Αλλα το anadraulic γι αυτο το ανεφερα,επειδη ειναι ιδια κατηγορια.Μακαρι να συνεχισει να σε πιανει bro:clap:

beefmeup
29-11-10, 22:50
Καλα το Jack3d εχει stims,οποτε λογικο ειναι.

Αλλα το anadraulic γι αυτο το ανεφερα,επειδη ειναι ιδια κατηγορια.Μακαρι να συνεχισει να σε πιανει bro:clap:

κ το anadraulic εχει στιμς ρε συ..το ιδιο που χει κ το αλλο..1.3 dim.

Eddie
29-11-10, 22:54
κ το anadraulic εχει στιμς ρε συ..το ιδιο που χει κ το αλλο..1.3 dim.

Ωπα,μαλακια τοτε:oops::oops::oops:

Νομιζα οτι ηταν non stim ρε συ,θυμαμαι οτι δεν εχει καφεινη παντως γι αυτο.

Τεσπα..

dhmhtrhs
29-11-10, 23:52
τα εντονα πρηξιματα που εχεις ομως δεν σε ενοχλουν να συνεχισεις την προπονηση?? εγω ουτε κατα διανοια δεν ειχα τετοια benefits αλλα ρωταω απο περιεργεια...

Dreiko
29-11-10, 23:59
με τα τσιμπηματα διονυση απο τη β αλανινη πως πας?ακομα κρατανε ωρα?

beefmeup
30-11-10, 00:00
τα εντονα πρηξιματα που εχεις ομως δεν σε ενοχλουν να συνεχισεις την προπονηση?? εγω ουτε κατα διανοια δεν ειχα τετοια benefits αλλα ρωταω απο περιεργεια...

μπα καθολου γιατι??νταξ τα χερια μου δεν κλεινουν ευκολα,αλλα μεχρι εκει..


με τα τσιμπηματα διονυση απο τη β αλανινη πως πας?ακομα κρατανε ωρα?

ναι,στα ακρα κυριως τα αισθανομαι.(χερια-ποδια)

dhmhtrhs
30-11-10, 00:02
μπα καθολου γιατι??νταξ τα χερια μου δεν κλεινουν ευκολα,αλλα μεχρι εκει..





σε ρωταω γιατι πολλες φορες τα εντονα πρηξιματα δεν βοηθουν στην προπονηση αλλα αντιθετα σε πηγαινουν πισω αφου δεν μπορεις να ολοκληρωσεις ολες τις επαναληψεις απο το καψιμο..αλλα αφου εισαι οκ κανενα προβλημα!!

beefmeup
30-11-10, 00:04
σε ρωταω γιατι πολλες φορες τα εντονα πρηξιματα δεν βοηθουν στην προπονηση αλλα αντιθετα σε πηγαινουν πισω αφου δεν μπορεις να ολοκληρωσεις ολες τις επαναληψεις απο το καψιμο..αλλα αφου εισαι οκ κανενα προβλημα!!

μμ,οχι καψιμο με την εννοια το γαλακτικου οξεως εννοεις??
δεν εχω κατι τετοιο,απλα αισθανομαι πιο..πετρινος:P

deluxe
30-11-10, 00:21
Δλδ αν βαλουμε και διεγερτικα μεσα, τι θα γινει;

P-Bol + Caffeine, Yohimbine, Geranium!

beefmeup
30-11-10, 00:26
Δλδ αν βαλουμε και διεγερτικα μεσα, τι θα γινει;

P-Bol + Caffeine, Yohimbine, Geranium!

θα δοκιμασω με καφεινη ειπαμε σε κατι μερες κ θα ποσταρω..

το Yohimbine,με χαλαει απιστευτα..με αρρωστενει λεμε.

το αλλο ειναι ταμαμ.

dhmhtrhs
30-11-10, 00:42
μμ,οχι καψιμο με την εννοια το γαλακτικου οξεως εννοεις??
δεν εχω κατι τετοιο,απλα αισθανομαι πιο..πετρινος:P

σιγουρα μιλαμε ακομα για τους μυς στο ανω σωμα ετσι?????χαχαχαχαχ :turtle::turtle::rolf:

beefmeup
30-11-10, 00:54
σιγουρα μιλαμε ακομα για τους μυς στο ανω σωμα ετσι?????χαχαχαχαχ :turtle::turtle::rolf:

χαχαχα:rolf::rolf::rolf:
:green:

beefmeup
30-11-10, 21:58
λοιπον στηθος σημερα...1μιση σκουπ,κ θα καταντησω γραφικος..

εχει περασει κοντα μια ωρα που τελειωσα την προπονηση κ ακομα το στηθος μου ειναι τουμπανο..λες κ κανω ακομα σετ!
φοβερα πρηξιματα,μες την προπονα..

deluxe
30-11-10, 23:30
Δε σε πιστευω. Δε ξερω γιατι.

beefmeup
30-11-10, 23:34
Δε σε πιστευω. Δε ξερω γιατι.

:rolf::rolf::rolf:

κ γω τι να κανω τωρα δλδ,χαχα!!

εχω κανα λογο να γραψω μουφες ρε συ??εγω το 90% των συμπληρωματων τα κραζω,εδω θα κολαγα..:unsure:

Qlim4X
30-11-10, 23:38
την αλλη δευτερα περνα μια βολτα να το δοκιμασω και να κανουμε στηθος ;)

beefmeup
03-12-10, 21:57
παραμενουμε στο εναμιση σκουπ,σε ποδια που εκανα χθες κ χερια σημερα..

κ παραμενει ενα φοβερο προιον..ειδικα τα χερια μου σημερα καποια στιγμη νομισα οτι ηταν καποιου αλλου..:rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
03-12-10, 22:18
Με καφεινη θα το δοκιμασεις τελικα Διονυση;

beefmeup
03-12-10, 22:20
ναι...σιγουρα.

απλα περιμενω λιγο ακομα να δω κατα ποσο θα συνεχισει να με πιανει σκετο..
αν ελλατωθει αυτο θα βαλω καφεινη..
φαντασου δεν εχω ανεβει ακομα σε 2 σκουπ,κ βλεπω πολυ καλα αποτελεσματα.

αν παλι συνεχισει να με πιανει ετσι κ αλλιως θα βαλω,για να δω αν θα εχει μεγαλη διαφορα.

Polyneikos
03-12-10, 22:49
Αντε για να δουμε,παντως καλα δείγματα γραφης δείχνει το προιον..

beefmeup
03-12-10, 22:56
κωστα απο περιεργεια εψαξα λιγο για κριτικες σε ξενα φορουμ κλπ,κ οπως ολα τα προιοντα καποιοι εμειναν ευχαριστημενοι,κ αλλοι οχι.
τουλαχιστον,απο οσα ξερω για τις βασικες ουσιες που εχει,ειναι οι μονες που οντως δουλευουν(μαζι με gplc) για καλο πρηξιμο..

εγω αποτι φαινεται ειμαι απτους πολυ ευχαριστημενους,γιατι μαλλον θα παρω κ αλλο κουτι μολις δω οτι τελειωνει αυτο..θα δωσω λεφτα δλδ,οποτε δεν εχω κανενα λογο να γραφω πιπες εδω μεσα.
ειναι το πρωτο πραγμα που δοκιμαζω απο αυτη την εταιρια,κ η αληθεια ειναι οτι αν δουλευουν κ τα υπολοιπα ετσι καλα(ειδικα η κρεατινη τους),δεν ξαναπαω αλλου.
κ σημειωτεον,εχω δοκιμασει τον κωλο μου απο συμπληρωματα ακομα κ απο εταιριες που ανηκουν στην σφαιρα του φανταστικου στην ευρωπη..

την γευση μονο να αλλαζαν γιατι,δεν την παλευω..:green:

Devil
04-12-10, 02:31
για λεγε τωρα..... επειδη και εγω δεν σε πιτευω....

ποσα σου εδωσε ο bane???:P:green::green::green::green:


:turtle::turtle::turtle::turtle:

Eddie
04-12-10, 02:39
για λεγε τωρα..... επειδη και εγω δεν σε πιτευω....

ποσα σου εδωσε ο bane???:P:green::green::green::green:


:turtle::turtle::turtle::turtle:

H μαλλον ΤΙ ακριβως του εδωσε ο bane :lol:

deluxe
04-12-10, 07:26
Το καινουριο με την καφεϊνη και εφεδρινη!

dhmhtrhs
04-12-10, 13:15
ρε φιλε για μενα το μονο που αξιζε ηταν η γευση...χαχα εγω ειχα 0 αποτελεσματα ομως και εσυ ακριβως το αντιθετο..μου φαινεται πολυ περιεργο που εχεις τοσο εντονα αποτελεσματα...τεσπα,καλο ειναι!!

COBRA_STYLE
04-12-10, 13:43
και μενα παραξενο μου φαινεται ετσι οπως το περιγραφει ο διονυσης!!!:turtle:

beefmeup
04-12-10, 16:31
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128931561

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128678081

http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=567667651&postcount=32

http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=568195991&postcount=248

http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=568241291&postcount=271

http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=568249111&postcount=283

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128546751

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128561731

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128542671

αυτες ολες ειναι θετικες κριτικες που γραφουν περιπου αυτα που γραφω κ γω..
φυσικα υπαρχουν κ καποιες αρνητικες κριτικες.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι,επιμενετε οτι μου εστειλε κατι διαφορετικο ο μπεην,η οτι ναναι..
ντελουξ,εχω παρει εφερδινη κ ξερω πως ειναι,λες να μην το καταλαβαινα αν ειχε??

δλδ,θα ηταν καλυτερα,κ θα ηταν ολοι χαρουμενοι αν το εβγαζα μουφα??

απτην αλλη εγω εχω ολο το χρονο μονοψηφιο ποσοστο λιπους,πανω μου οποτε μπορει να κανει κ αυτο μια διαφορα οσο ναναι..

αυτα.

Eddie
04-12-10, 16:43
Πλακα κανω ρε man,no hard feelings pls;)

Polyneikos
04-12-10, 16:49
Eγω θα πω την αποψη μου λίγο πιο γενικη και ας μην εχω δοκιμασει το εν λόγω προιον:
Τα συμπληρωματα απευλευθερωσης νιτρικου οξειδίου ή οι φόρμουλες που συνδυαζονται και με υδατανθρακες & κρεατινες εχουν διαφορετικα αποτελεσματα στον καθενα....
ΔΕΝ εχει να κανει αν εισαι προχωρημενος αθλητης ή ποσα συμπληρωματα εχεις δοκιμασει,ουτε ποσο προπονημενος είσαι...
Εμενα προσωπικα όλα τα νιτρικα με πιανουν ,αλλα λίγο πιο εντονα ,αλλα λιγότερο...Υπάρχουν παιδια που τους ρίχνω 10 χρονια προπονησης και 20 κιλα και παιρνουν μια δοσολογια και μου εχουν πει ότι δεν τους εχουν πιασει...
Δεν ξερω βεβαια τι ακριβως περιμενει ο καθενας από ενα τετοιο συμπληρωμα,ειναι γενικα λίγο παρεξηγημενα ως προς τα οφέλη τους.....Αυτα:green:

beefmeup
04-12-10, 17:09
^^^
αυτο:thumbup:
απλα κωστα τα συμπληρωματα τα ανεφερα γιατι,οσο ναναι εχεις διαφορετικα σημεια αναφορας αν εχεις μια σχετικη εμπειρια απο συμπληρωματα,κ οσον αφορα τον τροπο ληψης/χρησης τους αλλα κ οσον αφορα το τυχον πλασιμπο που μπορει να εχουν πανω σου.
συν τοις αλλοις,καποιος ο οποιος δεν εχει χαμηλο λιπος,μπορει να πρηστει αλλα ειναι γελοιο να περιμενει να δει φλεβικοτητες κλπ,γιατι οπως εγραψες κ συ,εχει να κανει κ με τοτι περιμενει ο καθεις απο αυτα τα συμπληρωματα.

κ απτην αλλη,να γραψω κ ενα τελευταιο γιατι πολυ το ζαλισα..

ειναι ενα συμπληρωμα,που κανει περι τα 50 ευρω με μεταφορικα απο αμερικα(δεν ξερω αν εχει ερθει ευρωπη ακομα)..οποτε οποιοσδηποτε το περνει,το δοκιμαζει κ βλεπει.

καποιοι κανουν,λες κ θα αγορασουν οικοπεδο κ σπιτι κ θα τους βγει μαλακια..λες κ δεν εχουμε παρει,τοσα για δοκιμες η δεν θα παρουμε αλλα τοσα.
απλα να χαμε να λεγαμε.

βασιλη δεν τρεχει,ρε μην κολας:toast:

dhmhtrhs
04-12-10, 19:50
να σε ρωησω ποσα λεπτα πριν την προπονηση το παιρνεις και ποση ωρα μετα το τελευταιο γευμα?ακολουθεις υπερ/υπο/ισο θερμιδικη διατροφη??

beefmeup
04-12-10, 21:33
μιση ωρα πριν ξεκινησω το ζεσταμα με βαρη,κ 2 ωρες απτο τελευταιο γευμα μου.

dhmhtrhs
04-12-10, 21:46
μμμ....μπορει να παιζει ρολο οτι εγω το επαιρνα και 1 με 1,30 ωρα μετα το τελευταιο μου γευμα γιατι δεν ειχα και πολυ χρονο...

Χρήστος Κ.
05-12-10, 16:17
μμμ....μπορει να παιζει ρολο οτι εγω το επαιρνα και 1 με 1,30 ωρα μετα το τελευταιο μου γευμα γιατι δεν ειχα και πολυ χρονο...

Πιστεύω από προσωπική εμπειρία ότι πρέπει να μην είναι γεμάτο το στομάχι γιατί είναι σαν να μη το παίρνεις.

deluxe
05-12-10, 17:10
Ισως, οσο αφορα τη φλεβικοτητα. Πρηξιματα και τσιτες, παλι θα εχεις.

Eddie
05-12-10, 17:17
Ισως, οσο αφορα τη φλεβικοτητα. Πρηξιματα και τσιτες, παλι θα εχεις.

Oχι,κανεις λαθος.

deluxe
05-12-10, 18:11
Ενταξει δε λεω να φας και να παρεις αμεσως το νιτρικο, αλλα δε νομιζω οτι χρειαζεται να εχεις χωνεψει τελειως. Δλδ και 1 ωρα μετα το γευμα, ειναι καλα, αν δε γινεται αλλιως.

Devil
05-12-10, 19:44
κοιτα αυτο με το γεματο στομαχι παιζει μεγαλο ρολο....

δηλαδη απο προσωπικη εμπειρια με την β-αλανινη οταν την επαιρνα με γεματο στομαχι απλα δεν ενιωθα τιποτα
ενω με αδειο, ενιωθα τα τσιμπιματα, αυτο δεν σημαινει οτι δεν δουλευε....

βασικα γενικα με τα αμινοξεα οταν τα παιρνεις με γεματο στομαχι πρεπει να καθηστερει η αποροφιση τους , και λογικα πρεπει να μπαινουν σε ανταγωνισμο για την αποροφηση τους με αυτα των τροφων....

dhmhtrhs
05-12-10, 21:18
Πιστεύω από προσωπική εμπειρία ότι πρέπει να μην είναι γεμάτο το στομάχι γιατί είναι σαν να μη το παίρνεις.

δεν ξερω μπορει..παντως το noxpump και το presurge ακομα και μετα απο 40 λεπτα απο φαγητο με επιαναν..αυτα βεβαια να μου πεις ειχαν και stims.αλλα σ αυτο που λεει ο deluxe εχει δικιο.μετα απο 1,30 ωρα σιγουρα θα δεις τσιτες.τουλαχιστον εγω ακομα και με αλλα stims free μια χαρα πρηξιματα ειχα!!

Χρήστος Κ.
06-12-10, 23:20
Όπως είπα, μιλάω από προσωπική εμπειρία γιατί διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο.

beefmeup
06-12-10, 23:25
λοιπον για αλλη μια φορα συνεχισα τα πειραματα,κ κανοντας το πειραματοζωο πηρα 1μιση σκουπ,μαζι με 200μιλι καφεινης ετσι για να δω αν θα κανει διαφορα.

καμια διαφορα σε ενεργεια/φοκους κλπ στο καλυτερο γιατι απλα με την καφεινη εχω θεματακι,κ δεν με πιανει απο πιτσιρικας που ειμουν.
ισως θα ηταν καλυτερα να το δοκιμαζα με 1,3 dim που με πιανει μια χαρα χωρις να με κρασαρει,αλλα δεν εχω αυτη την περιοδο.

κατα τα αλλα,πλατη σημερα κ παλι τουμπανισα μια χαρα παντου στον ανω κορμο..αλλα τουμπανιασμα που το νιωθεις,λεμε.

θα ξανακανω δοκιμη με καφεινη τις επομενες μερες να δω τι παιζει κ θα ποσταρω.

beefmeup
09-12-10, 02:29
1μιση σκουπ,παλι με 200μιλι καφεινη κ στηθος.

πολυ καλα πρηξιματα,κ ηταν μερα που λογω συνθηκων,εχασα 2 γευματα,κ ηπια 1 λιτρο νερο λιγοτερο αποτι συνηθως..
αρα,παρολο που δεν περιμενα τπτ απο πρηξιματα,ειχα πολυ καλα.

η καφεινη εξακολουθει να μην με πιανει οπως παντα,αλλα θα κανω ενα τεστ στα ποδια που εχω την επομενη φορα να παρω 400μιλι..για να δουμε.

καποια στιγμη θα ανεβασω κ σε 2 σκουπ,αλλα λογικα απο βδομαδα.

beefmeup
09-12-10, 23:15
1μιση σκουπ,κ με 400 μιλι καφεινη..

μεγαλεια σου λεω μητσο..σαν κουφετα τις κατεβαζω:P

απλα δεν με πιανει οπως κ ποτε δλδ η καφεινη..καμια διαφορα σε τσιτωμα.
καλα πρηξιματα κ στα ποδια,κ την ιδια ενεργεια που μου δινει καθε φορα το pump bol,απλα η καφεινη δεν μου εκανε καμια διαφορα,thats all.

αυριο,θα δοκιμασω με 2 σκουπ να δω τι θα γινει.

Eddie
09-12-10, 23:18
Δοκιμασε το και με 1.3dim να τα σπασεις ολα ρε:green:

beefmeup
09-12-10, 23:20
Δοκιμασε το και με 1.3dim να τα σπασεις ολα ρε:green:

αυτο θα το θελα πραγματικα γιατι με πιανει καλα,αλλα δεν εχω,κ δεν εχω σκοπο να αγορασω κιολας..κριμα,αλλα ετσι κ αλλιως θα ξαναπαρω το pump bol,οποτε μπορει να παρω κ 1,3 διμ.

οψωμεθα.

The Rock
09-12-10, 23:39
1μιση σκουπ,κ με 400 μιλι καφεινη..

μεγαλεια σου λεω μητσο..σαν κουφετα τις κατεβαζω:P

απλα δεν με πιανει οπως κ ποτε δλδ η καφεινη..καμια διαφορα σε τσιτωμα.
καλα πρηξιματα κ στα ποδια,κ την ιδια ενεργεια που μου δινει καθε φορα το pump bol,απλα η καφεινη δεν μου εκανε καμια διαφορα,thats all.

αυριο,θα δοκιμασω με 2 σκουπ να δω τι θα γινει.
Μια από τα ίδια και με μένα δεν με πιάνει πολύ καλά από τότε που ξεκίνησα να χρησιμοποιώ, παρόλο που απειροελάχιστες φορές στην ζωή μου δοκίμασα καφέ. Είμαι σταθερά στα 600mg πριν την προπόνηση και δεν είμαι ακόμη και τώρα σίγουρος κατά πόσο με πιάνει, ακόμη και να κάνω διάλλειμα παντελώς από καφεϊνη για εβδομάδες το ίδιο και το αυτό, νιώθω(ή τουλάχιστον νομίζω) το ίδιο. Κάποιες φορές δοκίμασα και ανέβηκα μέχρι 1,2-1,4gr αλλά και πάλι καμία σημαντική διαφορά με χαμηλότερες δόσεις:(

beefmeup
09-12-10, 23:42
Μια από τα ίδια και με μένα δεν με πιάνει πολύ καλά από τότε που ξεκίνησα να χρησιμοποιώ, παρόλο που απειροελάχιστες φορές στην ζωή μου δοκίμασα καφέ. Είμαι σταθερά στα 600mg πριν την προπόνηση και δεν είμαι ακόμη και τώρα σίγουρος κατά πόσο με πιάνει, ακόμη και να κάνω διάλλειμα παντελώς από καφεϊνη για εβδομάδες το ίδιο και το αυτό, νιώθω(ή τουλάχιστον νομίζω) το ίδιο. Κάποιες φορές δοκίμασα και ανέβηκα μέχρι 1,2-1,4gr αλλά και πάλι καμία σημαντική διαφορά με χαμηλότερες δόσεις:(

αν κ βγαινουμε λιγο οφ,με την καφεινη δεν παιζει απαραιτητα αυτο που λενε για αποχη απτην συχνη χρηση κλπ..
οχι οτι δεν ισχυει αυτο,αλλα ισχυει για αυτους που τους πιανει ετσι κ αλλιως.

απλα σε καποια σωματα ο μεταβολισμος της καφεινης γινεται πιο αργα αποτι σε αλλα,με αποτελσμα να μην τους δινει αυτο το "μπαμ"σε ενεργεια που δινει σε αλλους.
οπως κ με τον καφε δλδ.

ειναι κ αυτο δλδ θεμα γονιδιων;)

The Rock
09-12-10, 23:54
αν κ βγαινουμε λιγο οφ,με την καφεινη δεν παιζει απαραιτητα αυτο που λενε για αποχη απτην συχνη χρηση κλπ..
οχι οτι δεν ισχυει αυτο,αλλα ισχυει για αυτους που τους πιανει ετσι κ αλλιως.

απλα σε καποια σωματα ο μεταβολισμος της καφεινης γινεται πιο αργα αποτι σε αλλα,με αποτελσμα να μην τους δινει αυτο το "μπαμ"σε ενεργεια που δινει σε αλλους.
οπως κ με τον καφε δλδ.

ειναι κ αυτο δλδ θεμα γονιδιων;)
Βασικά έχω την αίσθηση ότι οι receptors που δένει η καφείνη καθαρίζουν σε 6-7 μέρες.
Πάντως ούτε σύντομα ούτε αργότερα παίζει ιδιαίτερη διαφορά σε μένα, αλλά όντως είναι θέμα γονιδίων:green:
Ωραίο log:thumbup:

Bane
10-12-10, 07:44
Μια από τα ίδια και με μένα δεν με πιάνει πολύ καλά από τότε που ξεκίνησα να χρησιμοποιώ, παρόλο που απειροελάχιστες φορές στην ζωή μου δοκίμασα καφέ. Είμαι σταθερά στα 600mg πριν την προπόνηση και δεν είμαι ακόμη και τώρα σίγουρος κατά πόσο με πιάνει, ακόμη και να κάνω διάλλειμα παντελώς από καφεϊνη για εβδομάδες το ίδιο και το αυτό, νιώθω(ή τουλάχιστον νομίζω) το ίδιο. Κάποιες φορές δοκίμασα και ανέβηκα μέχρι 1,2-1,4gr αλλά και πάλι καμία σημαντική διαφορά με χαμηλότερες δόσεις:(
Παναια'μ

salpas18
10-12-10, 12:30
Μια από τα ίδια και με μένα δεν με πιάνει πολύ καλά από τότε που ξεκίνησα να χρησιμοποιώ, παρόλο που απειροελάχιστες φορές στην ζωή μου δοκίμασα καφέ. Είμαι σταθερά στα 600mg πριν την προπόνηση και δεν είμαι ακόμη και τώρα σίγουρος κατά πόσο με πιάνει, ακόμη και να κάνω διάλλειμα παντελώς από καφεϊνη για εβδομάδες το ίδιο και το αυτό, νιώθω(ή τουλάχιστον νομίζω) το ίδιο. Κάποιες φορές δοκίμασα και ανέβηκα μέχρι 1,2-1,4gr αλλά και πάλι καμία σημαντική διαφορά με χαμηλότερες δόσεις:(

:shock::shock::shock: εγω 400mg πιρα μια φορα αλλα ειχα αποχι κιολας 20 μερες και ετρεμα απο την καφεινη :P

beefmeup
11-12-10, 01:11
ωμοι σημερα με 2 σκουπ,κ 200μιλι καφεινη.

καλα πρηξιματα,αλλα διαφορα σε σχεση με το 1μιση που επερνα δεν πολυειδα.
την καφεινη,μαλλον θα την κοψω γιατι ουτε αυτη μου κανει διαφορα,αλλα ειμαι σιγουρος οτι μετα απο λιγο καιρο με μεγαλες δοσεις(πινω κ 2 καφεδες την μερα),θα κανει διαφορα στα επινεφριδια μου.
οποτε..αφου δεν με πιανει,δε εχει νοημα να περνω.

αυτο που δοκιμασα ομως ηταν να βαλω 1γρ stevia κ μαλλον ετσι θα το περνω απο δω κ περα μιας κ αφαιρεσε πολυ απητν ξινιλα που μου εδινε στην γευση..

μαγεια το stevia λεμε!

Devil
12-12-10, 07:49
μαγεια το stevia λεμε!

μμμ... σε λιγο θα το βαζεις και στο φαι....:green::green::green:

beefmeup
13-12-10, 22:02
λοιπον πλατη σημερα,κ 200 μιλι καφεινη,μαζι με 2 σκουπ,κ 1γρ στεβια.

παρολο που δεν ειχα καθολου ενεργεια σημερα,κ βαριομουν απιστευτα,εκανα πολυ δυνατη προπονα..στην επομενη θα κοιταξω να τσιμπησω λιγο κιλα σε καποιες ασκησεις,γιατι ειδα οτι με περνει..

πολυ καλα πρηξιματα στην πλατη αλλα κ στα χερια,αλλα την καφεινη μαλλον θα την κοψω..
μου προκαλει διουρηση στην προπονα,κ αλλη δουλεια δεν ειχα εκεινη την ωρα..:turtle:

εντιτ,400 μιλι καφεινη,οχι 200 που εγραψα,σορυ

Dreiko
13-12-10, 22:11
^^^^^^^αφου δε σε πιανει η ρημαδα η καφεινη...τι την περνεις????:green::green:

beefmeup
13-12-10, 22:13
ε,ειπα μπας και..

αλλα δεν εχει,ουτε καν πλασιμπο..οποτε,θα την σταματησω:weights:

beefmeup
14-12-10, 23:30
στηθος σημερα κ 2 σκουπ,χωρις καφεινες κλπ,αλλα με στεβια παλι για την γευση..:green:

πολυ καλα πρηξιματα,κ ενεργεια στην προπονα..
το παρον συνεχιζει να με πιανει πολυ καλα εκτιμω:thumbup:
εχω ανεβασει κ κιλα παντου αλλα μαλλον αυτο οφειλεται στην κρεατινη,κ στο testforce..

Bane
15-12-10, 21:57
Καμιά ιδέα τι γίνετε με τον Μάνο;

beefmeup
15-12-10, 22:01
Καμιά ιδέα τι γίνετε με τον Μάνο;

ο μανος ποσταρει κανονικα στο λογκ του για προπονες,δεν ειναι μπαν πλεον.
στειλ του ενα μυν;)

Polyneikos
15-12-10, 22:03
Αν μιλαμε για τον γνωστο Μανο είχε μια "υποχρεωτικη αποχή" από το φόρουμ ,εδω και καποιες μερες εχει επανελθει στην παρέα μας
edit:Εχω χασει σε ταχυτητα πληκτρολογησης τον τελευταίο καιρο:thumbup:

Bane
15-12-10, 22:11
ο μανος ποσταρει κανονικα στο λογκ του για προπονες,δεν ειναι μπαν πλεον.
στειλ του ενα μυν;)

Του στειλα αλλά απάντηση δεν πείρα...

TEFAAtzis
15-12-10, 23:47
Καμιά ιδέα τι γίνετε με τον Μάνο;

μου ειχε πει πως δεν το χρειαζεται για καποιους δικους του λογους και πως με την πρωτη ευκαιρια θα μου το εστελνε.Αν το στειλει θα γραψω εγω το log

beefmeup
17-12-10, 00:09
σημερα την επεσα για μεσημερι,αυτο τον κλασσικο υπνο του "θανατου",που οταν σηκωνεσαι εισαι σαν τον μαμ-ρα..

οποτε αφου εφαγα,βρωμη με πρωτεινη(χυλο),κ ενα καφε(δυνατο)μια ωρα μετα πηρα 2 σκουπ παμπ,μαζι με 400 μιλι καφεινη,κ πηγα για ποδια.

το dyers eve,στο repeat,κ εβγαλα πολυ καλη προπονα,με πολυ ενεργεια...ανεβασα κ κιλα σε σκουοτ.
τα ποδια μου τουμπανιασαν,αλλα αυτο που προσεξα ηταν οτι δεν αισθανθηκα τοσο πολυ τα τσιμπηματα της β αλανινης,οπως τις αλλες φορες..σχεδον καθολου δλδ.

sTeLaKoS
17-12-10, 00:39
σημερα την επεσα για μεσημερι,αυτο τον κλασσικο υπνο του "θανατου",που οταν σηκωνεσαι εισαι σαν τον μαμ-ρα..

οποτε αφου εφαγα,βρωμη με πρωτεινη(χυλο),κ ενα καφε(δυνατο)μια ωρα μετα πηρα 2 σκουπ παμπ,μαζι με 400 μιλι καφεινη,κ πηγα για ποδια.

το dyers eve,στο repeat,κ εβγαλα πολυ καλη προπονα,με πολυ ενεργεια...ανεβασα κ κιλα σε σκουοτ.
τα ποδια μου τουμπανιασαν,αλλα αυτο που προσεξα ηταν οτι δεν αισθανθηκα τοσο πολυ τα τσιμπηματα της β αλανινης,οπως τις αλλες φορες..σχεδον καθολου δλδ.

Μάλλον επειδή το στομάχι σου δεν ήταν άδειο Διονύση.
Το έχω παρατηρήσει και σε 'μένα.

beefmeup
17-12-10, 00:42
Μάλλον επειδή το στομάχι σου δεν ήταν άδειο Διονύση.
Το έχω παρατηρήσει και σε 'μένα..

ναι εχεις δικιο,γιατι για να μην αργησω πολυ,πηρα το παμπ,μια ωρα μετα την βρωμη/πρωτεινη,οποτε λογικα δεν ειχε αδειασει αντελως ο στομαχης;)

Georges
17-12-10, 01:21
σημερα την επεσα για μεσημερι,αυτο τον κλασσικο υπνο του "θανατου",που οταν σηκωνεσαι εισαι σαν τον μαμ-ρα..

οποτε αφου εφαγα,βρωμη με πρωτεινη(χυλο),κ ενα καφε(δυνατο)μια ωρα μετα πηρα 2 σκουπ παμπ,μαζι με 400 μιλι καφεινη,κ πηγα για ποδια.

το dyers eve,στο repeat,κ εβγαλα πολυ καλη προπονα,με πολυ ενεργεια...ανεβασα κ κιλα σε σκουοτ.
τα ποδια μου τουμπανιασαν,αλλα αυτο που προσεξα ηταν οτι δεν αισθανθηκα τοσο πολυ τα τσιμπηματα της β αλανινης,οπως τις αλλες φορες..σχεδον καθολου δλδ.

Εγώ για να βγάλω καλή προπόνα συνδυάζω 2 scoop p-bol ρίχνω μέσα 2-3gr β-αλανίνη + 3-4 c-bol. Από μόνο του δεν μου έκανε τίποτα

beefmeup
21-12-10, 00:20
μετα απο αλλες 2 προπονες(χερια/ωμους),με τα ιδια καλα αποτελεσματα,σημερα εκανα πλατη.
400μιλι καφεινη γιατι ειμουν κομματια,μπας κ κανει κατι,μαζι με στεβια παλι.
2 σκοθπ παλι.
το αρραιωσα σε περισοτερο νερο,γιατι την γευση ειλικρινα δεν την παλευω..ξινα λεμονια λεμε,εντελως..

το αποτελεσμα μαζι με την καφεινη,ηταν να τρεχω στην τουαλετα στην προπονηση(αλλα κ πριν κ μετα).

τελικα κ στις 3 τελευταιες προπονες ειχα παλι τα τσιμπηματα της βαλανινης,κ μαλλον ο βαγγος ειχε δικιο,οτι εκεινη την φορα δεν ειχε εντελως αδειο στομαχι.
+1 στον βαγγο.

κατα τα αλλα,ανεβασα λιγο κιλα σε καποιες ασκησεις κ μου βγηκε πολυ δυνατη προπονα,παρολη την κουραση που ειχα..κ με καλα πρηξιματα.

Dreiko
21-12-10, 00:48
διονυση για την β αλανινη το ειχε πει πρωτος ο στελιος...μαζι το συζητησαμε τις προαλλες...;)
ααα...τελικα γουσταρεις συχνοουρια λεμε...δεν εξηγειται αλλιως αυτο με την καφεινη:P

beefmeup
21-12-10, 00:49
διονυση για την β αλανινη το ειχε πει πρωτος ο στελιος...μαζι το συζητησαμε τις προαλλες...;)


το αλτζχαιμερ που λεγαμε:clapping:

αρα το περνω απο σενα το +1 κ τον δινω στον στελαρα:thumbup:
σου αξιζε..:green:

arisfwtis
25-12-10, 00:05
κανα ονλαιν μαγαζι που να το χει ξερουμε

πμ me:thumbup:

beefmeup
29-12-10, 23:53
χερια σημερα,με 400μιλι καφεινη,λογω υπνου πριν την προπονα..(οχι οτι εκανε τπτ δλδ).με 2 σκουπ σκονης.

πολυ καλα πρηξιματα,οπως συνηθως..σουπερ.

beefmeup
31-12-10, 22:09
πολυ καλα πρηξιματα κ σημερα,κ ενεργεια παρολο που στον δρομο για το γυμναστηριο δεν "τραβαγα" μια..αλλα οπως λενε τρωγοντας ερχεται η ορεξη.

2 σκουπ,χωρις καφεινη σημερα,κ ωμους..πολυ καλη προπονα,το συμπληρωμα ειναι εγγυηση καθε φορα που το περνω..:thumbup:

μονο ενα κακο εχει..οτι τελειωνει σε κανα 2-3 προπονες..:(
α!κ την γευση του που ειναι απαλευτη για μενα..

Dreiko
31-12-10, 22:19
^^^^διονυση ποσες προπονες σου εβγαλε δηλαδη?

Υ.Γ.Σεξουλιαρικο avatar,brutal:P:green::green:

beefmeup
31-12-10, 22:21
Υ.Γ.Σεξουλιαρικο avatar,brutal:P:green::green:

το ξερα οτι θα το εκιμησεις μεσιε:green::turtle:

αν περνεις 2 σκουπ σου βγαζει 21 περιπου προπονες,αποτι θυμαμαι..

Dreiko
31-12-10, 22:22
αν περνεις 2 σκουπ σου βγαζει 21 περιπου προπονες,αποτι θυμαμαι..

κομπλε...:thumbup:

beefmeup
15-01-11, 21:11
captains log 143567574..:green:

τελευταιο ποστ,οσον αφορα την κριτικη του προιοντος,γιατι μου τελειωσε λεμε.

εκανα μια ταρζανια,κ κρατησα 2 σκουπ απο δαυτο,για καποιες μερες που στο εν τω μεταξυ επερνα το white flood,το οποιο το ειχα δοκιμασει κ στο παρελθον κ μου αρεσε..
οποτε μετα απο μια βδομαδα περιπου σημερα δλδ,πηρα αυτη την τελευταια δοση pump bol,για να δω τι παιζει..

καμια σχεση..η διαφορα αναμεσα στα 2 ηταν εμφανεστατη..το pump bol μου εδωσε πολυ καλυτερα πρηξιματα κ ενεργεια μες την προπονα..

οποτε εχουμε κ λεμε..
γευση 3(τγια) στα 10..δεν παλευεται,απλα για μενα..πολυ οξινο.

αποτελεσματα 10/10 στα 2 σκουπ,κ δεν ανεβασα παρα πανω.

το μονο κακο ειναι οτι ακομα στη ευρωπη δεν το βρισκεις,κ η γευση του που θελει μια αλλαγη.

Dreiko
15-01-11, 21:37
^^^^^διονυση με εχεις ψησει να το δοκιμασω παντως...μαρεσει που δεν εχει στιμς μιας και ουτως η αλλως δε με πιανουν...

Anithos
16-01-11, 19:07
captains log 143567574..:green:

τελευταιο ποστ,οσον αφορα την κριτικη του προιοντος,γιατι μου τελειωσε λεμε.

εκανα μια ταρζανια,κ κρατησα 2 σκουπ απο δαυτο,για καποιες μερες που στο εν τω μεταξυ επερνα το white flood,το οποιο το ειχα δοκιμασει κ στο παρελθον κ μου αρεσε..
οποτε μετα απο μια βδομαδα περιπου σημερα δλδ,πηρα αυτη την τελευταια δοση pump bol,για να δω τι παιζει..

καμια σχεση..η διαφορα αναμεσα στα 2 ηταν εμφανεστατη..το pump bol μου εδωσε πολυ καλυτερα πρηξιματα κ ενεργεια μες την προπονα..

οποτε εχουμε κ λεμε..
γευση 3(τγια) στα 10..δεν παλευεται,απλα για μενα..πολυ οξινο.

αποτελεσματα 10/10 στα 2 σκουπ,κ δεν ανεβασα παρα πανω.

το μονο κακο ειναι οτι ακομα στη ευρωπη δεν το βρισκεις,κ η γευση του που θελει μια αλλαγη.

το βρισκεις πλεον και Ευρωπη...τσεκαρε *******


***Pm παιδιά, μη λέμε τα ίδια.***

stelios025
18-01-11, 16:26
Από ερώτηση που έκανα σε γνωστό ευρωπαικό site, μου είπαν θα το έχουν μες την εβδομάδα!

av_dimitris
16-02-11, 00:42
μονο απο ευρωπη μπορουμε να το παρουμε το προιον? ελλαδα δεν παιζει να το φερουν?

beefmeup
16-02-11, 00:43
προς το παρον,δεν υπαρχει ελλαδα.
αλλα κ ευρωπη μονο σε 1-2 σαητ αν το βρεις..

deluxe
16-02-11, 02:08
Αρκετα ακριβο ειναι παντως σε Ευρωπη. Δλδ εδω ποσο θα κανει; Πανω απο 70 ευρω;

Το θεμα ειναι ομως αν κανει καλη δουλεια ή οχι! Θα το παρω και ελπιζω να μη κλαιω τα λεφτα μου.

Τοσο αθλιο ειναι στη γευση; Μη το παρω και το πεταξω! Ισως μπορω να του βαζω λιγο purple wraath;

Devil
16-02-11, 17:28
κοντα στα 45 ευρο βγαινει.... περιπου 1 ευρο και κατι το serving..... απο οτι φαινετε κανει δουλεια.....

καλα ρε συ deluxe... τι κολλημα εχεις φαει με το purple wraath.... μονο στο φαι δεν θες να το βαλεις...

deluxe
16-02-11, 20:01
Ε βαζω λιγο σε καθε νιτρικο που εχω παρει. Αφου δε την παλευω απο γευση. Αλλα στο bb.com η μικροτερη βαθμολογια που παιρνει στα logs ειναι 8.5/10, οποτε μαλλον ο beef θα εχει καποιο προβλημα με τη γευση.

Devil
17-02-11, 03:45
Ε βαζω λιγο σε καθε νιτρικο που εχω παρει. Αφου δε την παλευω απο γευση. Αλλα στο bb.com η μικροτερη βαθμολογια που παιρνει στα logs ειναι 8.5/10, οποτε μαλλον ο beef θα εχει καποιο προβλημα με τη γευση.

ααα δεν το ξερω... δεν το εχω δοκιμασει....

δοκιμασε να παρεις αλλη γευση (αν εχει... δεν ξερω)...

καλα για αυτον οτι δεν εχει γευση ''κεικ σοκολατα'' δεν εχει καλη γευση....:P:P:P:P:green::green::green::turtle::turtle:

taxidriver109
13-11-11, 13:01
Ρε παιδια τι εχει γινει με αυτο το νιτρικο το παρηγγειλα απο bodybuilding.com και μου γραφει οτι η εταιρια το εχει σταματησει ξερει κανεις τιποτε γιατι εγινε αυτο?

karpoutzidis
13-11-11, 17:30
Ρε παιδια τι εχει γινει με αυτο το νιτρικο το παρηγγειλα απο bodybuilding.com και μου γραφει οτι η εταιρια το εχει σταματησει ξερει κανεις τιποτε γιατι εγινε αυτο?
στην γατουλα απο ευρωπη το εχει.αλλα θα εχει και μεγαλη διαφορα στην τιμη:P

Devil
14-11-11, 02:28
Ρε παιδια τι εχει γινει με αυτο το νιτρικο το παρηγγειλα απο bodybuilding.com και μου γραφει οτι η εταιρια το εχει σταματησει ξερει κανεις τιποτε γιατι εγινε αυτο?

δεν νομιζω... δεν εχει ακουστει τιποτα... απο αγγλια που ειχα παρει μου το εστειλαν κανονικα...

taxidriver109
14-11-11, 23:39
Tι να πω εγω το παρηγγειλα απο το com και μου στελνει μαιλ οτι η εταιρια το σταματησε,το βγαλανε και απο το shop τους,μετα πηγα να το παρω απο αγγλια αλλα ειναι πανακριβο οποτε πηρα το jack3d

Devil
16-11-11, 16:52
Tι να πω εγω το παρηγγειλα απο το com και μου στελνει μαιλ οτι η εταιρια το σταματησε,το βγαλανε και απο το shop τους,μετα πηγα να το παρω απο αγγλια αλλα ειναι πανακριβο οποτε πηρα το jack3d

μαλλον εχεις δικιο....

απο οτι ακουσα η thermolife θα βγαλει 2 νεα προιοντα... το super-bol και το power-bol...

απο οσο ξερω το power-bol θα ειναι prewo.. και αυτη τη φορα θα εχει και στιμς...

το κακο ειναι οτι το pump-bol μου αρεσε απιστευτα...:(

primordial
16-11-11, 18:12
μαλλον εχεις δικιο....

απο οτι ακουσα η thermolife θα βγαλει 2 νεα προιοντα... το super-bol και το power-bol...

απο οσο ξερω το power-bol θα ειναι prewo.. και αυτη τη φορα θα εχει και στιμς...

το κακο ειναι οτι το pump-bol μου αρεσε απιστευτα...:(

Να προσθέσω κ το brain-bol.... πολλά ακούγονται.... ίσως μόνο ο Bane θα μπορούσε να μας πεί λίγα λόγια.....!!!

Devil
17-11-11, 01:25
Να προσθέσω κ το brain-bol.... πολλά ακούγονται.... ίσως μόνο ο Bane θα μπορούσε να μας πεί λίγα λόγια.....!!!

αν ειναι νοοτροπικ φαση.... εχει βαλει το χερι του ο bane σιγουρα...:green:

taxidriver109
24-12-11, 15:30
Τελικα το πηρα απο τον τιγρη αλλα φυσικα ακριβοτερο χρησιμοποιω αυτο οταν παω απογευμα στο gym και το jack3d οταν παω πρωι στο gym θα πρεπει να κανω κανα διαλλειμα η μπορω να τα παιρνω συνεχεια,παιρνω και 3 χαπακια anavite την ημερα,ολα τα παραπανω τα χρησιμοποιω μονο οταν παω gym 5 φορες την εβδομαδα

gspyropo
24-12-11, 20:04
δεν μπορω να το βρω ρε παιδια πουθενα στειλτε κανενα pm απο που να το παραγγειλω