PDA

Επιστροφή στο Forum : Kαλώς σας βρήκα



ioannis1
03-11-07, 00:12
το ονομα μου ειμαι γιαννης ειμαι απο κατερινη και ασχολουμαι με το bb γυρω στα 20 χρονια.εχω παρει μερος σε αρκετους αγωνες με την NABBA-WFF αλλα και την ΙFBB παλαιοτερα
και τωρα στα γηρατεια μου παιρνω μερος στους masters.περυσι τον νοεμβριο ημουν δευτερος
στους πανευρωπαικους στην χρυσουπολη και φετος τριτος στο world στη μαλτα.πιστευω να φανω χρησινος στο φορουμ αλλα και να αποκτησω νεες γνωσεις απο αυτο. :P

gpol
03-11-07, 00:29
Καλως ήρθες Γιαννη. Τιμη μας να βρισκεσαι εδω! Ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα φανεις χρησιμος στο forum, και ελπιζω να μας βοηθησεις με την σημαντικη εμπειρεια που εχεις αποκτησει :)

Gasturb
03-11-07, 01:05
Όπα νάτος! Μετά από μικροεμπλοκή με τo password του εμφανίστηκε κ ο Γιάννης :army2:

Καλως ήρθες στην κοινοτητά του :bodybuildinggr:, μεγάλη μας χαρά κ τιμή να σε έχουμε. H παρουσία πρωταθλητών σαν τον Muscleboss είναι απαραιτήτη για όλους μας.

Καλή διαμονή κ posting.

Gt

YΓ Ότι σου είπα στο email ισχύει στο ακέραιο, απλά πες μου το πότε.

ioannis1
03-11-07, 01:09
ευχαριστω παιδια.πολυ προσεγμενο το φορουμ αλλα και λιγο δυσκολο.που θα παει θα το μαθω. :affraid:

Muscleboss
03-11-07, 01:17
καλωσήρθες γιάννη,

το φόρουμ και το σιτε γενικότερα θα αλλάξει εξ ολοκλήρου σύντομα.

χαιρόμαι που σε έχουμε εδώ.

ΜΒ

ioannis1
03-11-07, 01:30
παναγιωτη αγαπαμε ολοι μας το bb και θελουμε να βοηθησουμε τα νεα παιδια.και μιλωντας για μενα δυστυχως στην εποχη μου δεν ειχαμε την σημερινη πληροφορηση χανωντας πολυτιμα χρονια. :(

billys15
03-11-07, 11:46
Καλωσηρθες κι εδω Γιαννη! :army2:

Antonio
03-11-07, 14:39
Γιάννη καλοσόρισες και από μένα.Τέτοιες συμμετοχές ανεβάζουν την ποιότητα του site κατακόρυφα!
Εχεις σίγουρα να διδάξεις πολλά!

anastasisk
03-11-07, 16:05
Kαλωσηρθες Γιαννη...προσωπικα πιστευω οτι ειναι μεγαλη τιμη να εχουμε εναν πρωταθλητη σαν εσενα στο Forum.Η συμμετοχη σου θα βοηθησει πιστευω παρα πολυ εμας τους νεοτερους που καποτε απλα σας θαυμαζαμε στα περιοδικα....respect. :bodybuilder2:

Batista
10-11-07, 23:37
Καλος ηρθες φιλε Ιοαννη στο Forum....
Οι εμπιρια σου ειναι πολυτιμη για τους νεους αθλητες σαν εμας εδω..... :)
Αν κα εγω ειμαι απο Κατερινη λιπω αρκετα χρονια στο εξωτερικο και πανε ακομα πιο πολλα χρονια απο τοτε που πηγενα σε ενα γυμναστιριο εκει....
Anyway και παλη καλος ηρθες και συνχαρητιρια για τη προαγογη σε ΜΟD...

ioannis1
10-11-07, 23:47
ευχαριστω batista.δεν ξερω το ονομα σου αλλα αν ερθεις κατερινη ελα στο ματζικ να κανου
με προπονηση με τον φωτη.θα χαρω να σε γνωρισω απο κοντα. :army2:

argyrakis
28-11-07, 01:50
ΓΕΙΑΣΟΥ ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΝ ΜΑΙ ΝΑ ΣΑΡΟΝΗΣ ΤΟΥΣ ΜΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

ioannis1
28-11-07, 13:33
ξερεις οτι σε χρειαζομαι οπως κανουμε τα τελευταια χρονια μαζι.σε ευχαριστω.