PDA

Επιστροφή στο Forum : Anadraulic Pump (LG Sciences)



Eddie
01-12-10, 14:45
To περιμενω αυτες τις μερες,θελω να μου πειτε γνωμες οσοι το εχετε δοκιμασει,στα ποσα σκουπ μεινατε κλπ η αν δε το εχετε δοκιμασει,πως βλεπετε τα συστατικα του.

Με ενδιεφερε ενα νιτρικο χωρις κρεατινη γι αυτο και το προτιμησα,ειναι και σε καλη τιμη αρα πιστευω αξιζει.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18891&stc=1&d=1291231844



Πρόκειται για ένα εξαιρετικό προ-προπονητικό προιόν νιτρικού οξειδίου,το οποίο διογκώνει τις αρτηρίες και σας δίνει εκρηκτική εμφάνιση στην προπόνηση.Παράλληλα, επιταχύνει τη μεταφορά οξυγόνου και θρεπτικών συστατικών. Το Anadraulic Pump περιέχει ένα μείγμα πολλών πηγών αργινίνης, συνδιασμένο άριστα με φυσικά διεγερτικά (εκχύλισμα γεραναμίνης) ώστε κάθε χρήση του να προάγει τη συγκέντρωση και την αντοχή έτσι ώστε να σας ''γεμίζει'' διάθεση και δύναμη για τη προπόνηση!





Δοσολογία 1 scoop 15λεπτά πριν την προπόνηση

405 Grams Citrus Blast
Supplement Facts
Serving Size:1Scoop(Approx. 6grams)
Servings Per Container:68 % DV

Anadraulic Pump Proprietary Complex: 6,390mg
L-Taurine *
L-Alanine *
L-Aspartic Acid *
L-Arginine HCL *
L-Arginine AKG *
L-Arginine Orotate *
Quercetin (Standardized) *
Geranium Oil Extract #105-41-9 *

† Daily Value not established
* Personal Daily Values based on a 2,000 calorie diet.

Other Ingredients:
Citric Acid, N&A Flavoring, Acesulfame K, Sodium Bicarbonate, Sucralose

Allergen Warning:
Made In A Plant That Also Processes Egg, Soy, Dairy, Peanut, Tree Nuts, Fish, Crustraceans/shellfish, Wheat And Barley Products.

ginus
01-12-10, 17:06
μηπως να ανεβαζες τις δοσεις σταδιακα καθοτι και ο οργανισμος σου θα συνηθισει την φορμουλα σχετικα γρηγορα?δεν ξερω ποσα γραμμαρια ειναι to scoop....ξεκινας με 1 και βλεπεις πως δουλευει πανω σου...αφου εψαχνες και βρηκες νιτρικο χωρις κρεατινη και σε καλη τιμη...ορμα...

beefmeup
01-12-10, 17:15
η γευση ειναι τραγικη σαν του pump bol..
κκκκσσσσινα λεμονια δλδ:rolf:

κατα τα λοιπα διαλυτοτητα τελεια,αλλα στο 1 σκουπ δεν μου εκανε τπτ.
στα 2 κατι εκανε,αλλα στα 3 ηταν τουρμπο.
μην περιμενεις τρελα πρηξιματα/φλεβικοτητες κλπ,φαντασου κατι σαν το jack3d,για να χεις κατα νου κ την χρηση που θα του κανεις.
εχουν κ το ιδιο διεγερτικο μεσα.

γενικα,για μενα μαζι με το jack3d,απο αυτα με διεγερτικα ειναι κορυφαιο.

Eddie
01-12-10, 17:21
Σιγουρα δε περιμενω τιποτα τρελο,θα ξεκινησω με 1 η 1.5σκουπ και βλεπω,οσο παει.

Γευση δε με πειραζει,οτι και να ναι!Και το jack3d για πλακα το κατεβαζα.Μαλλον αυριο θα ξεκινησω.

deluxe
01-12-10, 17:36
Δε βλεπω καποιο stim να εχει μεσα..

Eddie
01-12-10, 17:55
Δε βλεπω καποιο stim να εχει μεσα..

Geranium oil extract!!:thumbup:

deluxe
01-12-10, 19:01
Παντως αυτη η φορμουλα πρεπει να ειναι κυριως για pumps. Γερανιο πρεπει να εχει μικρη δοση.

Eddie
01-12-10, 19:54
Παντως αυτη η φορμουλα πρεπει να ειναι κυριως για pumps.

Δε ξερω,θα δειξει!



Γερανιο πρεπει να εχει μικρη δοση.

Επειδη το χει τελευταιο λες?

exkaliber
01-12-10, 20:00
Geranium oil extract!!:thumbup:

yo
τι ακριβως κανει αυτο????????
ρωταω γιατι εκχυλισμα γερανιου εχει το αφρολουτρο που εχω

Eddie
01-12-10, 20:03
yo
τι ακριβως κανει αυτο????????
ρωταω γιατι εκχυλισμα γερανιου εχει το αφρολουτρο που εχω

Φαε μια κουταλια ρε με λιγο νερο και πες μας :D

Τι εννοεις τι κανει ακριβως?Διεγερτικο ειναι,για τσιτες!Αν δε κανω λαθος απο κει βγαινει και η γεραμαμινη,δεν ειμαι σιγουρος ας μας πει καποιος που ξερει:???:

exkaliber
01-12-10, 20:08
Φαε μια κουταλια ρε με λιγο νερο και πες μας :D



θα το επρατα!!!!
αλλα εχει και γρειπφρουτ που αδυνατιζει και σκιαζομαι:green::green::green::P

beefmeup
01-12-10, 20:10
geranium=1,3 Dimethylamylamine.

Eddie
01-12-10, 20:12
geranium=1,3 Dimethylamylamine.

Αυτο ειναι??

Γεια σου beef,ανοιξε μας τα στραβα!!:clap:

deluxe
01-12-10, 21:25
Επειδη το χει τελευταιο λες?Τελευταιο σιγουρα θα ηταν, αφου η δοση ειναι μερικα mg. Απλα δε βρισκω λογο να εχει υπερβολικη ποσοτητα.

Eddie
03-12-10, 14:40
Ηρθε σημερα και το απογευμα θα το δοκιμασω αν και δε περιμενω πολλα γιατι σημερα εχω μηριαια-γαμπες!!

Απο αρωμα ειναι σαν σκουρια με λεμονι και απο χρωμα σαν τον hulk αλλα δε πτοουμαστε.Οταν το δοκιμασω ειμαι σιγουρος οτι θα μου αρεσει:D

beefmeup
03-12-10, 14:43
Απο αρωμα ειναι σαν σκουρια με λεμονι και απο χρωμα σαν τον hulk αλλα δε πτοουμαστε.Οταν το δοκιμασω ειμαι σιγουρος οτι θα μου αρεσει:D

καπου ειχα ποσταρει κ για την γευση..κατι μεταξυ αιμα απο αλιεν,κ σκουρια η κατι τετοιο..μια δοκιμη θα σε πεισει..:toast:

Titanium
03-12-10, 16:30
Ηρθε σημερα και το απογευμα θα το δοκιμασω αν και δε περιμενω πολλα γιατι σημερα εχω μηριαια-γαμπες!!

Απο αρωμα ειναι σαν σκουρια με λεμονι και απο χρωμα σαν τον hulk αλλα δε πτοουμαστε.Οταν το δοκιμασω ειμαι σιγουρος οτι θα μου αρεσει:D

Απο PM το παριγκιλες???Αν ναι τοτε μαζι μας στα στιλαν γιατι σημερα μου ηρθε και εμενα μια παραγκελια που εκανα προχτες:green:

Eddie
03-12-10, 17:08
Απο PM το παριγκιλες???Αν ναι τοτε μαζι μας στα στιλαν γιατι σημερα μου ηρθε και εμενα μια παραγκελια που εκανα προχτες:green:

Οh yes:thumbup:

Eddie
03-12-10, 20:50
Σημερα με 1.5 σκουπ καμια διεγερση,τσιτα,focus η κατι αλλο.Πριξιμο-φλεβικοτητα δε μπορουσα να καταλαβω σημερα γιατι ειχα μηριαια-γαμπες.

Γευση πολυ καλυτερη απο το αρωμα του,πινεται.Για μενα ευκολα βασικα..

Διαλυτοτητα μετρια,καθως εμεινε στον πατο αρκετη σκονη και χρειαστηκε κι αλλο νερο.

beefmeup
03-12-10, 21:00
Σημερα με 1.5 σκουπ καμια διεγερση,τσιτα,focus η κατι αλλο.

στο χα πει,λαλαλαλαααα...:turtle:

πανε στα 3 κατευθειαν..:green:

Eddie
03-12-10, 21:01
στο χα πει,λαλαλαλαααα...:turtle:

πανε στα 3 κατευθειαν..:green:

Δευτερα τωρα,που εχω χερια!!:weights:

Eddie
06-12-10, 23:31
3 σκουπ σημερα και επιτελους καλα πρηξιματα!

Ιχνος τσιτας ομως και αρχιζω να απορω.Ισα ισα που χασμουριομουν κιολας(μπορει και να με ματιασαν,δε ξερω).

Διονυση ποση ωρα μετα το φαγητο το επερνες και ποση ωρα πριν?

beefmeup
06-12-10, 23:40
Διονυση ποση ωρα μετα το φαγητο το επερνες και ποση ωρα πριν?

2 ωρες μετα..κ κανα μισαωρο πριν.

αν εχεις καλα πρηξιματα εχει πλακα,γιατι εγω απτην αλλη ειχα πολυ καλο φοκους κ ενεργεια γιατι με πιανει το διεγερτικο που εχει,αλλα απο πρηξιματα δεν ειχα τπτ το σπουδαιο.
αν κ για μενα αυτο κ το jack3d,ειναι κορυφαια για φοκους..

αλλα ειπαμε,αλλιως δουλευει στον καθενα,χνιεχ!

Eddie
06-12-10, 23:58
2 ωρες μετα..κ κανα μισαωρο πριν.

αν εχεις καλα πρηξιματα εχει πλακα,γιατι εγω απτην αλλη ειχα πολυ καλο φοκους κ ενεργεια γιατι με πιανει το διεγερτικο που εχει,αλλα απο πρηξιματα δεν ειχα τπτ το σπουδαιο.
αν κ για μενα αυτο κ το jack3d,ειναι κορυφαια για φοκους..

αλλα ειπαμε,αλλιως δουλευει στον καθενα,χνιεχ!

Οκ,και γω ετσι το πηρα σημερα..

Ναι πριξιματα καλα.Γενικα βγηκε καλη προπονηση,αλλα οχι αυτο που θα περιμενε κανεις με 3 σκουπ.

Ισως με εχει επιρρεασει κι ο μανος που ελεγε οτι σταματησε μια φορα την προπονηση επειδη θα του εσκαγε ο δικεφαλος,απο τοτε εχω και γω αλλες απαιτησεις:green:

Θελω μια φορα να τσιτωσω πολυ.

Αυριο θα παρω 2 σκουπ και ενα δειγματακι που εχω απ το armaggedon που ειναι 23γρ.

dhmhtrhs
12-12-10, 23:25
ρε τελικα τι συμπερασματα εχεις βγαλει απ αυτο??

Eddie
12-12-10, 23:36
ρε τελικα τι συμπερασματα εχεις βγαλει απ αυτο??

Καλα πρηξιματα,μετρια ενταση.

Για γευση,δε το συζητω οπως λεει κι ο beef σαν αιμα απο αλιεν ειναι.Και ναι μη βιαστεις να ρωτησεις,ξερω πως ειναι το αιμα του αλιεν.:turtle:

Γενικα θα το χαρακτηριζα μετριο,κι αυτο το σωνει η τιμη του.Αν ειχε παραπανω δεν αξιζε.

Ολα αυτα στα 3 σκουπ ετσι?:thumbup:

dhmhtrhs
12-12-10, 23:42
κοιτα ετσι κ αλλιως αναγκαστικα θα το δοκιμασω γιατι ψαχνω ενα νιτρικο σε σκονη και χωρις κρεατινη!!και η τιμη του ειναι πολυ δελεαστικη!!ετσι κ αλλιως εμενα με εχουν πιασει ολα τα pre-workout εκτος απο το pump-bol :P :P

Eddie
12-12-10, 23:44
Ε και γω πιστευω θα σε πιασει.

Δοκιμασε το και γραψε εντυπωσεις;)

Eddie
13-12-10, 22:10
Το ξερω οτι δεν ειναι log αυτο,αλλα μου φαινεται θα αναθεωρησω λιγο και θα πω οτι οντως στα 3 σκουπ δουλευει και με το παραπανω.Σημερα εβγαλα την καλυτερη προπονηση χεριων ever,πολυ πρηξιμο-φλεβικοτητα και πολυ ενταση.Παρα πολυ!

Titanium
13-12-10, 22:15
Το ξερω οτι δεν ειναι log αυτο,αλλα μου φαινεται θα αναθεωρησω λιγο και θα πω οτι οντως στα 3 σκουπ δουλευει και με το παραπανω.Σημερα εβγαλα την καλυτερη προπονηση χεριων ever,πολυ πρηξιμο-φλεβικοτητα και πολυ ενταση.Παρα πολυ!

Με 3 σκουπ η δοση ποσες δοσεις βγαζει????Το υπολογισες????

beefmeup
13-12-10, 22:19
Με 3 σκουπ η δοση ποσες δοσεις βγαζει????Το υπολογισες????

24 περιπου,νομιζω..

ξερεις τι ρε συ??

οταν ειχε προτοβγει,η αρχικη ετικετα ελεγε οτι η δοση ειναι 1 σκουπ.
η συσκευασια ομως που ειχα παρει εγω,ειχε μια ταινια αυτοκολητη πανω απο την δοση κ εγραφε,οτι ειναι 3 σκουπ.
ειχα τραβηξει απο περιεργεια την ταινια αυτη,κ ειδα οτι απο κατω αρχικα ελεγε 1.

τωρα δεν ξερω αν την αλλαξαν ολη την ετικετα,κ εκαναν την δοση 3 σκουπ,η την εχουν αφησει 1.

Dreiko
13-12-10, 22:21
24 περιπου,νομιζω..

ξερεις τι ρε συ??

οταν ειχε προτοβγει,η αρχικη ετικετα ελεγε οτι η δοση ειναι 1 σκουπ.
η συσκευασια ομως που ειχα παρει εγω,ειχε μια ταινια αυτοκολητη πανω απο την δοση κ εγραφε,οτι ειναι 3 σκουπ.
ειχα τραβηξει απο περιεργεια την ταινια αυτη,κ ειδα οτι απο κατω αρχικα ελεγε 1.

τωρα δεν ξερω αν την αλλαξαν ολη την ετικετα,κ εκαναν την δοση 3 σκουπ,η την εχουν αφησει 1.

το θεμα ομως ειναι οτι στα 3 σε πιανει....αρα....
24 στα 3 σκουπ???

beefmeup
13-12-10, 22:22
το θεμα ομως ειναι οτι στα 3 σε πιανει....αρα....
24 στα 3 σκουπ???

ναι..μπορει να ειναι κ 22.

κοιτα το χω ξαναγραψει οτι μαζι με το τζακντ ειναι απτα 2 καλυτερα για μενα.

Titanium
13-12-10, 22:22
24 περιπου,νομιζω..

ξερεις τι ρε συ??

οταν ειχε προτοβγει,η αρχικη ετικετα ελεγε οτι η δοση ειναι 1 σκουπ.
η συσκευασια ομως που ειχα παρει εγω,ειχε μια ταινια αυτοκολητη πανω απο την δοση κ εγραφε,οτι ειναι 3 σκουπ.
ειχα τραβηξει απο περιεργεια την ταινια αυτη,κ ειδα οτι απο κατω αρχικα ελεγε 1.

τωρα δεν ξερω αν την αλλαξαν ολη την ετικετα,κ εκαναν την δοση 3 σκουπ,η την εχουν αφησει 1.

Ε νταξ και 24 να βγαζει καλα ειναι για την τιμη του...αφου σε πιανει.......

Eddie
13-12-10, 22:23
Ναι ρε,εχει 68 σκουπ μεσα.Μπομπα!!

Διονυση δε ξερω ρε συ,παντως αφου με πιανει θα το αφησω ετσι.

(γιατι ελεγα να ανεβασω:P)

beefmeup
13-12-10, 22:24
Ναι ρε,εχει 68 σκουπ μεσα.Μπομπα!!

Διονυση δε ξερω ρε συ,παντως αφου με πιανει θα το αφησω ετσι.

(γιατι ελεγα να ανεβασω:P)

κοιτα στο χα πει μωρε..οτι με 3 σκουπ,θα ειναι καλα,αν σε πιανουν αυτα γενικα..δεν ανεβασα πιο πανω,κ πηρα ολο το κουτι στα 3.

dhmhtrhs
15-12-10, 17:37
beefmeup και eddie εσεις που το εχετε χρησιμοποιησει πριν ποσα λεπτα το περνατε και σας επιανε??

Eddie
15-12-10, 17:38
beefmeup και eddie εσεις που το εχετε χρησιμοποιησει πριν ποσα λεπτα το περνατε και σας επιανε??

2 ωρες μετα απο φαι και 15 - 20 λεπτα πριν την προπονα.

Το πηρες?

dhmhtrhs
15-12-10, 17:47
2 ωρες μετα απο φαι και 15 - 20 λεπτα πριν την προπονα.

Το πηρες?

σημερα μου ηρθε,μες την βδομαδα θα το δοκιμασω.θα ξεκινησω κατευθειαν απο 2 ομως..ειδα που γραφει 15 με 20 λεπτα αλλα μου φανηκαν πολυ λιγα γ αυτο ρωτησα....

beefmeup
15-12-10, 19:58
σημερα μου ηρθε,μες την βδομαδα θα το δοκιμασω.θα ξεκινησω κατευθειαν απο 2 ομως..ειδα που γραφει 15 με 20 λεπτα αλλα μου φανηκαν πολυ λιγα γ αυτο ρωτησα....

ναι κ γω το επερνα νωροτερα σε σχεση με τα αλλα του ειδους.

κανα 20λεπτο πριν την προπονα.

dhmhtrhs
16-12-10, 18:58
λοιπον σημερα το δοκιμασα..μετριες εντυπωσεις..αρχικα μολις το ανοιξα τρομαξα..φοβομουν να βαλω το χερι μου μεσα μην μου το καψει...σαν θειαφι ειναι....χαχα

λοιπον το πηρα μετα απο 1,30 ωρα απο φαγητο και ξεκινησα κατευθειαν απο 2 scoop.ευτυχως η γευση ηταν καλυτερη απ οτι το περιμενα..ειχα καλυτερα πρηξιματα στην προπονηση αλλα απο ενταση(οχι οτι περιμενα κατι τραγικο) και focus σχεδον τιποτα..αυριο θα δοκιμασω 3 scoop και μπορει να πιω και εναν espresso πριν!!

kyriakos23
16-12-10, 19:03
εμενα η γνωμη μου μην αρχιζετε με πολλα σκουπ.εγω βαζω πιο πολυ οταν παει να μου τελειωσει ο κυκλος.συνηθος αυτα θελουνε λιγες μερες να δουλεψουν...

dhmhtrhs
17-12-10, 19:46
λοιπον 2η δοκιμη σημερα με 2 και κατι scoops.....τιποτα παλι...εχω αρχισει να απογοητευομαι..τελικα pre-workout χωρις διεγερτικα δεν λεει...ασε που μετα απο 5 λεπτα που το πινω νοιωθω μια μικρη ενοχληση στην κοιλια...τεσπα θα του δωσω λιγο χρονο αλλιως το βλεπω για κουβα...χαχα

Eddie
17-12-10, 20:50
λοιπον 2η δοκιμη σημερα με 2 και κατι scoops.....τιποτα παλι...εχω αρχισει να απογοητευομαι..τελικα pre-workout χωρις διεγερτικα δεν λεει...ασε που μετα απο 5 λεπτα που το πινω νοιωθω μια μικρη ενοχληση στην κοιλια...τεσπα θα του δωσω λιγο χρονο αλλιως το βλεπω για κουβα...χαχα

Μα εχει διεγερτικα φιλε!!Το γερανιο!!

Δωσε του λιγο χρονο,και γω στην αρχη απογοητευτηκα.Το πολυ πολυ πηγαινε το στα 3.

dhmhtrhs
17-12-10, 22:03
εμενα με πιανουν παρα πολυ ευκολα τα διεγερτικα..δεν ξερω γιατι αυτο δεν με πιανει..θα το παω την δευτερα στα 3 και βλεπουμε...

jimmy007
08-02-11, 17:07
Σήμερα μου ήρθε... Το περιεχόμενο έχει κάτι σαν μικρά κομματάκια που αν το κουνας ακούγονται σαν χάντρες.. Έχει δει κανένας τίποτα παρόμοιο?

Μυρίζει πάντως απαίσια.. Οπότε φαντάζομαι και η γεύση θα είναι όπως την έχετε περιγράψει...

Eddie
08-02-11, 17:12
Σήμερα μου ήρθε... Το περιεχόμενο έχει κάτι σαν μικρά κομματάκια που αν το κουνας ακούγονται σαν χάντρες.. Έχει δει κανένας τίποτα παρόμοιο?

Μυρίζει πάντως απαίσια.. Οπότε φαντάζομαι και η γεύση θα είναι όπως την έχετε περιγράψει...

Ναι,τετοια κομματακια ειχε και μενα.Δεν ειναι τιποτα,απλα με χλιαρο νερο για να διαλυεται καλυτερα.

Το αρωμα παντως ειναι χειροτερο απ τη γευση του.

jimmy007
08-02-11, 17:17
Ναι,τετοια κομματακια ειχε και μενα.Δεν ειναι τιποτα,απλα με χλιαρο νερο για να διαλυεται καλυτερα.

Το αρωμα παντως ειναι χειροτερο απ τη γευση του.

Α ευτυχώς. Εν τω μεταξύ μου την φέρανε σε ένα κουτί μιας σοκολάτας-πρωτείνης και ήμουν έτοιμος να τους πάρω τηλ. να τους πω ότι κάνανε λάθος..:unsure::unsure:
Αλλά εντάξει ήταν μέσα....
Θα πω εντυπώσεις για τη γεύση το βράδυ που θα την δοκιμάσω...3 scoop λέω να πάρω με τη μία...

Eddie
08-02-11, 17:39
Α ευτυχώς. Εν τω μεταξύ μου την φέρανε σε ένα κουτί μιας σοκολάτας-πρωτείνης και ήμουν έτοιμος να τους πάρω τηλ. να τους πω ότι κάνανε λάθος..:unsure::unsure:
Αλλά εντάξει ήταν μέσα....
Θα πω εντυπώσεις για τη γεύση το βράδυ που θα την δοκιμάσω...3 scoop λέω να πάρω με τη μία...

Οχι ρε,ξεκινα με 2!!Μπορει να σε πιασει,μην αρχιζεις απο τωρα στα 3.

beefmeup
08-02-11, 17:59
Α ευτυχώς. Εν τω μεταξύ μου την φέρανε σε ένα κουτί μιας σοκολάτας-πρωτείνης και ήμουν έτοιμος να τους πάρω τηλ. να τους πω ότι κάνανε λάθος..:unsure::unsure:
Αλλά εντάξει ήταν μέσα....


ρε συ,εδω τι εννοεις??:unsure:

Titanium
08-02-11, 18:03
ρε συ,εδω τι εννοεις??:unsure:

Και εγω να πω την αληθια δεν το καταλαβα αυτο.....Ηταν μεσα σε κουτι απο πρωτεινη???:unsure::shock:

jimmy007
08-02-11, 18:48
Οχι ρε,ξεκινα με 2!!Μπορει να σε πιασει,μην αρχιζεις απο τωρα στα 3.

Aφού όλοι όσοι το έχετε δοκιμάσει στα 2 δεν σας έκανε τίποτα..


ρε συ,εδω τι εννοεις??:unsure:


Και εγω να πω την αληθια δεν το καταλαβα αυτο.....Ηταν μεσα σε κουτι απο πρωτεινη???:unsure::shock:

Ναι η εξήγησή μου ήταν λίγο άθλια.
Φαντάζομαι έχετε δει κάτι σοκολάτες με πρωτείνη(σαν μπάρες περίπου) που είναι γεμάτες σε κορεσμένα λιπαρά. Είχαν βάλει το Anadraulic μαζί κάτι δείγματα-δωράκια μέσα σε κουτί αυτών των προιόντων-σοκολατών(έγραφε ανάλυση συστατικών κτλ) και λέω κάτι παίζει λάθος εδώ.. Αλλά τελικά το περιεχόμενο ήταν αυτό που είχα παραγγείλει...

Eddie
08-02-11, 21:03
Aφού όλοι όσοι το έχετε δοκιμάσει στα 2 δεν σας έκανε τίποτα..

Ναι και μερικοι το jack3d το δουλευουν στα τρια,αλλα εγω με 2 ημουν κομπλε.

Titanium
08-02-11, 22:50
Aφού όλοι όσοι το έχετε δοκιμάσει στα 2 δεν σας έκανε τίποτα..





Ναι η εξήγησή μου ήταν λίγο άθλια.
Φαντάζομαι έχετε δει κάτι σοκολάτες με πρωτείνη(σαν μπάρες περίπου) που είναι γεμάτες σε κορεσμένα λιπαρά. Είχαν βάλει το Anadraulic μαζί κάτι δείγματα-δωράκια μέσα σε κουτί αυτών των προιόντων-σοκολατών(έγραφε ανάλυση συστατικών κτλ) και λέω κάτι παίζει λάθος εδώ.. Αλλά τελικά το περιεχόμενο ήταν αυτό που είχα παραγγείλει...
Χααχαχαχα..Τωρα καταλαβα...Θα τους εμηνε φενετε η κουτα και ειπαν μη παει χαμενη
και το βαλαν εκει μεσα:green:

jimmy007
09-02-11, 00:21
Πήρα λοιπόν 3 scoops αλλά στην προπόνηση με έπιασε μία τρομερή υπνηλία. Δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι φταίει το Anadraulic,θα το ξαναδοκιμάσω άυριο.. Όντως η γεύση είναι καλύτερη από τη μυρωδιά...


Χααχαχαχα..Τωρα καταλαβα...Θα τους εμηνε φενετε η κουτα και ειπαν μη παει χαμενη
και το βαλαν εκει μεσα:green:

:thumbup::thumbup:

beefmeup
09-02-11, 00:23
Πήρα λοιπόν 3 scoops αλλά στην προπόνηση με έπιασε μία τρομερή υπνηλία.

χαχαχα!!!
ωραιος:bowdown:
ανοσια εχεις,wtf??

δε με λες,με αδειο στομαχι τα πηρες ε?

Eddie
09-02-11, 00:25
Εγω δε νομιζω να δεις και πολλα πραγματα..και με 5 σκουπ!!Λειτουργει το antiplacebo ετσι οπως σκεφτεσαι και σου κανει ζημια.

jimmy007
09-02-11, 01:34
χαχαχα!!!
ωραιος:bowdown:
ανοσια εχεις,wtf??

δε με λες,με αδειο στομαχι τα πηρες ε?

Ναι ρε.. Σκέφτομαι να το συνδυάσω με καμια ενδοφλέβια καφείνης γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση:green::green:...Γενικά έχω θέμα με τα νιτρικά.
Μπορούσα να πιω 3 scoops Νο-explode και να πέσω για ύπνο μετά από 3-4 ώρες..


Εγω δε νομιζω να δεις και πολλα πραγματα..και με 5 σκουπ!!Λειτουργει το antiplacebo ετσι οπως σκεφτεσαι και σου κανει ζημια.

Πραγματικά δεν πάω στο γυμναστήριο με τη λογική έχω πάρει αυτό πριν, άρα θα κάνω αυτό... Κάνω όσο το δυνατόν καλύτερη προπόνηση μπορώ..
Δεν είναι antiplacebo το γεγονός ότι νύσταζα και χασμουριόμουν ανάμεσα στα squats...

Eddie
09-02-11, 01:41
Πραγματικά δεν πάω στο γυμναστήριο με τη λογική έχω πάρει αυτό πριν, άρα θα κάνω αυτό... Κάνω όσο το δυνατόν καλύτερη προπόνηση μπορώ..
Δεν είναι antiplacebo το γεγονός ότι νύσταζα και χασμουριόμουν ανάμεσα στα squats...

Δεν εννοω αυτο,θελω να πω οτι οταν ξερεις για καποιο συμπληρωμα οτι ειναι ετσι κ ετσι και μερικους τους πιανει μερικους οχι και οτι θελει ντε και καλα 3 σκουπ για να σε πιασει,ε ολο αυτο το αρνητικο πιστευω περναει στο υποσυνειδητο και σου κανει ζημια.

Αν μιλουασαμε για ενα προιον που ακουγονται τα καλυτερα και σε ολους δουλευει κι οτι με κανονικη δοση εισαι στην τσιτα κλπ,ε τοτε μπορει να το παιρνες και να σε επιανε το placebo..

Βεβαια αυτα φαινονται λιγο ουτοπικα,αλλα καπως ετσι τα εχω στο μπερδεμενο μου μυαλο :green:

jimmy007
09-02-11, 01:44
Δεν εννοω αυτο,θελω να πω οτι οταν ξερεις για καποιο συμπληρωμα οτι ειναι ετσι κ ετσι και μερικους τους πιανει μερικους οχι και οτι θελει ντε και καλα 3 σκουπ για να σε πιασει,ε ολο αυτο το αρνητικο πιστευω περναει στο υποσυνειδητο και σου κανει ζημια.

Αν μιλουασαμε για ενα προιον που ακουγονται τα καλυτερα και σε ολους δουλευει κι οτι με κανονικη δοση εισαι στην τσιτα κλπ,ε τοτε μπορει να το παιρνες και να σε επιανε το placebo..

Βεβαια αυτα φαινονται λιγο ουτοπικα,αλλα καπως ετσι τα εχω στο μπερδεμενο μου μυαλο :green:

Kαταλαβαίνω τι λες. Απλά δεν νομίζω ότι είμαι άτομο που θα επηρεαστεί από τα placebo...

jimmy007
10-02-11, 01:31
Δεύτερη μέρα με 3 scoops και τα αποτελέσματα πολύ καλύτερα. Pumping,συγκέντρωση και δεν νύσταξα όπως χτες(εντάξει χασμουρήθηκα μία φορά αλλά οκ:thumbup::thumbup:)..

Titanium
10-02-11, 01:33
Εγω παντος πιω δεν πιω pre work αναμεσα στα squat χαζουμουριεμε παντα....Ψυχολογικό ειναι....

jimmy007
10-02-11, 01:35
Εγω παντος πιω δεν πιω pre work αναμεσα στα squat χαζουμουριεμε παντα....Ψυχολογικό ειναι....

Ίσως τα βαριέσαι. Εγώ πάλι με τα squat πορώνομαι...Πρώτη φορά με είχε πιάσει αυτό χτες... Το πιο συνηθισμένο είναι να ζαλίζομαι ελαφρώς λόγω της συσσώρευσης αίματος στα πόδια...

κουλης
02-05-11, 14:45
Τι να περιμένω από το Anadraulic Pump;
Μην ξεχνάς ότι το Νιτρικό Οξύ μεγιστοποιεί τη δράση του με το χρόνο. Θα νιώσεις τα μέγιστα αποτελέσματα όταν τελειώσει ο πρώτος κύκλος λήψης του Anadraulic Pump.


1η εβδομάδα:
Καθώς το Ν.Ο. εισέρχεται μέσα στο σώμα σου θα αρχίσεις να νιώθεις τις φλέβες σου να εμφανίζονται πιο συχνά από πριν ακόμα κι όταν δεν γυμνάζεσαι. Η 1η εβδομάδα είναι η βάση για τον υπόλοιπο κύκλο. Προσπάθησε να πίνεις αρκετό νερό μέσα στην ημέρα.


2η εβδομάδα:
Τα πρηξίματα θα είναι εύκολα ορατά ακόμα και εκτός προπόνησης. Είναι πολύ σημαντική η ποσότητα του νερού που πίνουμε αφού έτσι θα νιώθουμε το πρήξιμο όλη την ημέρα.


3η εβδομάδα:
Τα πρηξίματα σχεδόν μας προκαλούν πόνο, καθώς το ΝΟ ανεβαίνει μέσα στο σώμα μας. Το Anadraulic Pump είναι 100% φυσικό προϊόν, όμως κάποιοι γνωστοί σου θα σε ρωτάνε αν παίρνεις κάτι παράνομο.


4η εβδομάδα:
Τα πρηξίματα πλέον έχουν φτάσει στο απροχώρητο. Θα ήθελες πολύ να συνεχίσεις τη λήψη του Pump αλλά είναι καλό να κάνεις μια αποχή 2 εβδομάδων. Η πυκνότητα και το μέγεθος των μυών σου θα κάνουν πολλά μάτια να στρέφονται πάνω σου. Απόλαυσε την προσοχή που θα αρχίσεις να τραβάς με τη σωματική σου κατάσταση.

Τι ακριβως ειναι αυτο το Anadraulic Pump Proprietary? Σαν νιτρικο λεει τπτ?

RAMBO
02-05-11, 15:38
3η εβδομάδα:
Τα πρηξίματα σχεδόν μας προκαλούν πόνο, καθώς το ΝΟ ανεβαίνει μέσα στο σώμα μας. Το Anadraulic Pump είναι 100% φυσικό προϊόν, όμως κάποιοι γνωστοί σου θα σε ρωτάνε αν παίρνεις κάτι παράνομο.


4η εβδομάδα:
Τα πρηξίματα πλέον έχουν φτάσει στο απροχώρητο. Θα ήθελες πολύ να συνεχίσεις τη λήψη του Pump αλλά είναι καλό να κάνεις μια αποχή 2 εβδομάδων. Η πυκνότητα και το μέγεθος των μυών σου θα κάνουν πολλά μάτια να στρέφονται πάνω σου. Απόλαυσε την προσοχή που θα αρχίσεις να τραβάς με τη σωματική σου κατάσταση.

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

dhmhtrhs
02-05-11, 15:48
5η βδομαδα:mr.olympia...

το δοκιμασα το συγκεκριμενο και δεν καταλαβα τιποτα..στα 3 scoop και καμια διαφορα..ασε που ειναι και αηδια η γευση και η οσμη του...

Titanium
02-05-11, 15:50
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Η πιο κορυφαία περιγραφή που εχω διαβάσει ποτέ:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
28-05-11, 13:57
5η βδομαδα:mr.olympia...

το δοκιμασα το συγκεκριμενο και δεν καταλαβα τιποτα..στα 3 scoop και καμια διαφορα..ασε που ειναι και αηδια η γευση και η οσμη του...

Nαι ρε φίλε,ασε τι επαθα...Το ανοιγω,σαν το θειαφι ενα πραγμα κιτρινο,μια οσμη σαν το κουναβι,μια γευση από πρασινα λεμονια και αποτελεσμα 0/0,στα 3 scoop τιποτα,εχω παρει και 4,παλι τίποτα,ετσι μου ερχεται το μισο μυο εχει μεινει να το γεμισω με νερο και να το πιω όλο:P:P

Nio
28-05-11, 14:33
[...] και αποτελεσμα 0/0,στα 3 scoop τιποτα,εχω παρει και 4,παλι τίποτα,ετσι μου ερχεται το μισο μυο εχει μεινει να το γεμισω με νερο και να το πιω όλο:P:P

Λογικά όση λίγη DMAA και να έχει το 1 scoop, ακόμη και μόνο 15mg,
με τα 3-4 που πήρες θα μαζευόταν καλή 'ποσότητα' για να σε τσιτώσει...

Ταπεινή μου προτροπή: δοκίμασέ το με caffeine, δείχνουν να συνεργάζονται καλά.

RAMBO
31-05-11, 01:49
λοιπον ανοιγω το κουτι...απο την μποχα με επιασε αναγουλα:puke:.πινω 3 σκουπακια σε ταχυτητα ρεκορ για να γλιτωσω την γευση αλλα στο τελοσ μου την φυλαγε καθωσ ειχε κατακαθι το οποιο και μου ηρθε πανω στην γλωσσα...απλα ελεοσ.αποτελεσμα 0:clapping:.παντωσ δινει ωραιο χρωμα στην τουαλετα αλλα μπορειτε να το χρησιμοποιησετε και σαν λιπασμα αντι για θειαφι.:P(μπορει να φωσφωριζει και με black light)

RAMBO
31-05-11, 17:49
παρτε και μια φωτο απο το μαγικο κιτρινο νεφοσ...
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=26012&d=1306853215

jimmy007
31-05-11, 20:17
Eγώ έχω παραπάνω από το μισό κουτί γεμάτο. Προτιμώ τα bulk σε γεύση...:green::green:
Άσε που αυτό που φτιάχνω έχει καλύτερα συστατικά.

Nosblos
02-06-11, 00:18
πηρα 1.5 σκουπ..και πηγα κατευθειαν σημερα στα 3...
ακομα τιποτα...
θα δωσω λιγο χρονο μηπως και με πιασει...!!!

COBRA_STYLE
02-06-11, 00:21
πηρα 1.5 σκουπ..και πηγα κατευθειαν σημερα στα 3...
ακομα τιποτα...
θα δωσω λιγο χρονο μηπως και με πιασει...!!!

μπααα...δε νομιζω να σε πιασει αργοτερα...αμα δεν σε εχει πιασει ηδη....δεν λειτουργει συσσωρευτικα

Nosblos
02-06-11, 00:23
μπααα...δε νομιζω να σε πιασει αργοτερα...αμα δεν σε εχει πιασει ηδη....δεν λειτουργει συσσωρευτικα

λες?
ξενερωσα...εντελως..κα εχω και κρασαρισμα μετα...
καμια σχεση με το pro work της tested nutrition που ειχα πριν...!!
..κα ελεγα να παω για white flood...αλλα εγινε ενα μπερδεμα...
για να δουμε...γιατι δαβαζω πως επιασε καποιους στην 2 μερα με 3 σκουπακια...:unsure::unsure:

COBRA_STYLE
02-06-11, 00:30
λες?
ξενερωσα...εντελως..κα εχω και κρασαρισμα μετα...
καμια σχεση με το pro work της tested nutrition που ειχα πριν...!!
..κα ελεγα να παω για white flood...αλλα εγινε ενα μπερδεμα...
για να δουμε...γιατι δαβαζω πως επιασε καποιους στην 2 μερα με 3 σκουπακια...:unsure::unsure:

εγω αυτο πιστευω...τωρα τι να πω μακαρι να σε πιασει,αλλα απο ο,τι εχω καταλαβει ειναι μουφα η κατασταση

Nosblos
02-06-11, 00:37
εγω αυτο πιστευω...τωρα τι να πω μακαρι να σε πιασει,αλλα απο ο,τι εχω καταλαβει ειναι μουφα η κατασταση

@$$%$%@....
προς το παρον συμφωνω...!!!
κουβας-anandraulic 1-0!!