PDA

Επιστροφή στο Forum : Το Bαρβατιλ :bodybuilder2:



Bill~CryptonX
06-12-10, 23:04
Το Βαρβατιλ-->βαζουμε στο μιχερ:ενα γιαουρτι ,μελι,καριδια,αμιγδαλα,φρωμη,μια μπανανα και ενα μηλο.Επισης βραζουμε ξεχωριστα 2αυγα ολοκληρα και φτιαχνουμε και ενα χυμο

{προσωπικα το τρωω 4 μηνες και στο σχολειο δεν υπαρχει ιχνος αδυναμιας!!}:box1::box1::box1:

kolakos
10-12-10, 03:21
Το Βαρβατιλ-->βαζουμε στο μιχερ:ενα γιαουρτι ,μελι,καριδια,αμιγδαλα,φρωμη,μια μπανανα και ενα μηλο.Επισης βραζουμε ξεχωριστα 2αυγα ολοκληρα και φτιαχνουμε και ενα χυμο

{προσωπικα το τρωω 4 μηνες και στο σχολειο δεν υπαρχει ιχνος αδυναμιας!!}:box1::box1::box1:


ioouuu....:puke:

Devil
10-12-10, 05:29
ioouuu....:puke:

+1....:puke::puke::puke::puke::puke:

PMalamas
10-12-10, 13:23
γτ ιου ρε παιδια?? χαχαχ
μια χαρα νοστιμοτατο ειναι αυτο σας πληροφορω!!!!!!!!!!!
Σαν μιλκ σεικ ειναι! πραγματικα, το εχω πιει.
Τα αβγα ειναι ξεχωριστα αν μπερδευτικατε.
Φιλος πως να εχεις αδυναμια αφου ειναι ΦΟΥΛ στον υδατανθρακα...

ginus
10-12-10, 14:47
ρε μεσα και τα αυγα χωρις βρασιμο.......
:turtle::turtle::P :P:turtle::turtle:

PMalamas
10-12-10, 14:54
να και ο σκληροπυρινικος..
πλακα πλακα με τοσες γευσεις μου εχει μπορει και να μη τα καταλαβεις τα αβγα...

κουλης
10-12-10, 14:55
{προσωπικα το τρωω 4 μηνες και στο σχολειο δεν υπαρχει ιχνος αδυναμιας!!}:box1::box1::box1:[/QUOTE]

χαθηκε κανενα τοστακι με τονο και κοτατζ?

PMalamas
10-12-10, 14:58
τονος και κοτατζ μαζι?
για πρωι?

κουλης
10-12-10, 15:00
κατα τις 10 σε κανα διαλειμα στο σχολειο μεσα σε μπακετα

PMalamas
10-12-10, 15:29
ε αυτο ειναι δεκατιανο αλλο το πρωινο..

Bill~CryptonX
10-12-10, 15:48
καλα λεει ο μαλαμας στις 11 εχει τοστακι τωρα για κοτατζ...ειναι πολυ φτινο και δεν βαζω χαχααχχα

StefPat
10-12-10, 16:03
ότι γουστάρει ο καθένας παίδες..! :)

Mitsen
10-12-10, 20:45
Μια χαρά εμενα μου φαίνεται!:toast: (από τη στιγμή που τα αβγά δεν είναι ωμά)
Αστούς να λένε!;)

Που να δείτε εγώ τι τρώω και πως τα τρώω δηλαδή..

Ας είμαστε και λίγο hardcore:bbbiceps:

Tasos Green
10-12-10, 23:15
ρε μεσα και τα αυγα χωρις βρασιμο.......
:turtle::turtle::P :P:turtle::turtle:

+1:thumbup: ετσι Hardcore!

Devil
13-12-10, 17:44
Ας είμαστε και λίγο hardcore:bbbiceps:


+1:thumbup: ετσι Hardcore!

μμμ... θα αρχισω να τρωω ωμο το κρεας... και μετα θα δουμε τι ειναι το hxc...:green::green::green:

Tasos Green
14-12-10, 03:09
μμμ... θα αρχισω να τρωω ωμο το κρεας... και μετα θα δουμε τι ειναι το hxc...:green::green::green:

οχι ομω... στον ατμο 2 λεπτα να ψοφήσουν τυχον μικροβια και ετσι οπως θα ειναι μετα κοκκινο-κοκκινο και ζουμερο (μπομ φιλέ πως το λενε!) δωστου να καταλαβει.... (εγω που δεν εχω μεταβεί στο εξελικτικο επιπεδο και εχω μεινει ακομα στο homo erectus ετσι κανω στο μοσχαρι...:P)

http://www.paranormalnews.fr/images/stories/rokstories/homo_erectus2.jpg

vAnY
14-12-10, 10:48
οχι ομω... στον ατμο 2 λεπτα να ψοφήσουν τυχον μικροβια και ετσι οπως θα ειναι μετα κοκκινο-κοκκινο και ζουμερο (μπομ φιλέ πως το λενε!) δωστου να καταλαβει.... (εγω που δεν εχω μεταβεί στο εξελικτικο επιπεδο και εχω μεινει ακομα στο homo erectus ετσι κανω στο μοσχαρι...:P)

http://www.paranormalnews.fr/images/stories/rokstories/homo_erectus2.jpg

Μιαμ!! και μενα ετσι μαρεσει!!!! Αλλα εδω στο Ελλαντα αμα φας εξω κανα τετοιο σε κοιτανε λες κι εισαι καννιβαλος χχαχαχα !! Ασε που αμα πεις καπου θελω μια μοσχαρισια ψημενη ελαχιστα (rare) στη φερνουν καρβουνο !!!!:P

loukiss
14-12-10, 13:31
Το Βαρβατιλ-->βαζουμε στο μιχερ:ενα γιαουρτι ,μελι,καριδια,αμιγδαλα,φρωμη,μια μπανανα και ενα μηλο.Επισης βραζουμε ξεχωριστα 2αυγα ολοκληρα και φτιαχνουμε και ενα χυμο

{προσωπικα το τρωω 4 μηνες και στο σχολειο δεν υπαρχει ιχνος αδυναμιας!!}:box1::box1::box1:

αυτο τι σημαινει οτι τα πας καλυτερα στα μαθηματα? δεν σ πιανω....

κουλης
14-12-10, 15:44
Μιαμ!! και μενα ετσι μαρεσει!!!! Αλλα εδω στο Ελλαντα αμα φας εξω κανα τετοιο σε κοιτανε λες κι εισαι καννιβαλος χχαχαχα !! Ασε που αμα πεις καπου θελω μια μοσχαρισια ψημενη ελαχιστα (rare) στη φερνουν καρβουνο !!!!:P

το μοσχαρι θελει ετσι και αλλιως λιγοτερο ψησιμο απο τα υπολοιπα κρεατα γτ αλλιως γινετε σκληρη σαν στοκος.......

PMalamas
14-12-10, 16:14
Φιλετο μοσχαρι.
Bon filet.
Veal filet.
Beef.
Οπως και να το πεις ειναι το καλυτερο κρεας για μενα!
Medium rare ομως γτ δν δε ξερεις και τι γινεται..

Tasos Green
14-12-10, 22:27
Μιαμ!! και μενα ετσι μαρεσει!!!! Αλλα εδω στο Ελλαντα αμα φας εξω κανα τετοιο σε κοιτανε λες κι εισαι καννιβαλος χχαχαχα !! Ασε που αμα πεις καπου θελω μια μοσχαρισια ψημενη ελαχιστα (rare) στη φερνουν καρβουνο !!!!:P

καλα δεν μπορω να πω οτι το γλενταω κιολας... το τρωω και με τρωει! αλα τι να κανουμε θελουν θυσιες τα ριμαδια τα μουσκουλα!

alwaysforthegood
01-05-11, 01:31
τονος και κοτατζ μαζι?
για πρωι?

ΑΝΕΤΑ!!!ΣΑΝΤΟΥΙΤΣΑΡΑ ΤΡΕΛΗ ΓΙΝΕΤΕ!

alwaysforthegood
01-05-11, 01:33
Μια χαρά εμενα μου φαίνεται!:toast: (από τη στιγμή που τα αβγά δεν είναι ωμά)
Αστούς να λένε!;)

Που να δείτε εγώ τι τρώω και πως τα τρώω δηλαδή..

Ας είμαστε και λίγο hardcore:bbbiceps:

Φαντασου οταν ημουνα μικρος ειχε ο πατερας μου βοηθω εναν αθλητη ΒΒ και μου ελεγε οτι καθε 2 ωρες ετρωγε ενα πραγμα μεσα στο ταπερ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΗΤΑΝ!ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ