PDA

Επιστροφή στο Forum : Hallo



RUHL
06-11-07, 15:47
Το ονομα μου ειναι Αλεξανδρος ασχολουμε με τα βαρη απο τα 13,5 τωρα ειμαι 22 με ενα χρονο σπαταληματος χωρις προπονηση στον ΕΣ με πολλα λαθη στις αρχες χωρις καθοδηγηση και γνωσεις μονο με ασχετους γυμναστες που δεν ηξεραν που παν τα 4, τελικα μολις αρχησα το διαβασμα(περιοδικα-musclemag και χρονια αγοτερα internet) ειδα διαφορες πανω μου αλλα ηδη ειχα χαση πολυ χρονο.
Εχω υψος 1,88 και τορινο βαρος 91,3 κιλα(πριν 4 μερες) ποσοστο λιπους απο νουμερα δεν τα παω καλα ουτε οι ζυγαριες μαλον τωρα καποιοι μου ειπαν 12% 13% η ζυγαρια μου εγραφε 23,4% ενω ηταν εμφανεις και οι 6 μπροστα και 3,5 πλαγιοι(απο καθε μερια ενωειτε) τελιωσα την διετα μου την προιγουμενη δευτερα αφου δοκιμασα να κανω υπερπληρωση υδατανθρακων(δεν κατεβηκα σε αγωνες απλος ηθελα να δω τι θα κανει πανω μου) πριν την υπερπληρωση ημουν 88,6 κιλα αν και τα αποτελεσματα δεν κρατανε και ειναι για 2 μερες περιπου πριν ξαναγεμισεις νερα αλλα αξιζει τον κοπο οντος σε μικρο χρονικο διαστημα 7 μερες αλαζεις.
1η νοεβριου μπηκα στον ογκο με σοβαρο σκοπο φετος(οσο το δυνατον περισσοτερη αυξηση βαρους και δυναμης με νατυραλ τροπους) το προγραμμα διατροφης θα το βαλω στο αναλογο τοπικ πιο μετα .

billys15
06-11-07, 15:56
Και επισημα καλωσηρθες :army2:.

Οσο για τον χρονο που λες οτι εχασες,μην σκας,ακομα 22 εισαι και σκεψου οτι αλλοι κανουν bb μεχρι 60-70,οποτε εχεις ακομα..!

RUHL
06-11-07, 16:02
Ενταξη δεν σκαω αλλα θελω να πω μπορουσα να αρχισω και καλυτερα να οπως εσυ ηδη εχεις την γνωση ολη στα ποδια σου ενω εισαι μικρος 16
το μονο καλο εκανα βασεις και παρα πολλους πειραματισμους στην προπονηση.
Ενταξη κατι αλλοι αρχιζουν μετα τα 20 κατι αλλοι ξαναθυμουνται τα νιατα τους και αρχιζουν στα 34(ο 144 :green: )

Gasturb
06-11-07, 16:12
Καλως ήρθες στην κοινοτητά μας Αλέξανδρε!

Τα μέχρι στιγμής ποστς σου δείχνουν ότι έχεις τις βάσεις κ γνώσεις να βοηθήσεις κ εσύ την λειτουργεία του φόρουμ κ με χαροποιεί ιδιαίτερα! Καλη επιτυχία στους στόχους σου κ όπως είπε κ ο Billy προλαβαίνεις μέχρι τα 40 σου να κατεβείς για Mr O μην μου αγχώνεσαι! hehe

Gt

gpol
06-11-07, 16:12
Welcome! :lol:

KATERINI 144
06-11-07, 17:29
(παιδιά μη πολυχαίρεστε γιαυτη την ενγραφη, φταίω εγω που του είπα για το φορουμ και φοβάμαι θα βρίζετε εμένα στο τελος :pale: , μπλεξαμε άσχημα να μου το θυμηθείτε :affraid: )



:green: για σου αλεξ καλός ήλθες (και καλό δρόμο), κόψε την γκρίνια και τις δικαιολογίες και συνέχισε να κάνεις αυτό---> :squat: :green:

gpol
06-11-07, 17:36
Σε ευχαριστουμε πολυ γι αυτο. Ειμαι σιγουρος οτι στην τελικη κατι καλο θα βγει :D

Muscleboss
06-11-07, 17:39
welcome!

Το αβαταρ σου είναι όλα τα λεφτα 8)

ΜΒ

KATERINI 144
06-11-07, 21:08
κατι αλλοι ξαναθυμουνται τα νιατα τους και αρχιζουν στα 34(ο 144 :green: )

νατα μας, τη έλεγα, δεν το είδα πριν αυτό :affraid: , τώρα είμαι 34 και ξαναρχίνησα στα 32 ρε :box1:

Gasturb
06-11-07, 21:14
(ο 144 :green: )

:box1:

RUHL αν ζεις Κατερίνη σε βλέπω να την κάνεις για καμμιά θεσσαλονίκη :green:

Gt

YΓ Ρίξτε κ καμμιά ψήφο :evil:

http://forum.bodybuilding.gr/viewforum.php?f=22

KATERINI 144
06-11-07, 21:24
στη Δράμα ζει γιαυτό τα λέει αυτά ο ιμιτασιόν Ruhl :box:


υγ: οκ :army2:

ioannis1
06-11-07, 21:49
αλεξ καλως ηρθες.σε χρειαζομαστε. :green:

RUHL
06-11-07, 23:15
αλεξ καλως ηρθες.σε χρειαζομαστε. :green:

Γιαννη για στρωσε τον φωτη παλι γιατι βλεπω βρηκε ορεξη να μηλαει :green: για να μπαινει σιγα σιγα το προγραμμα 2 να μην εχει κουραγιο ουτε για ποστ :green: :green: :green: :box: ετσι θα γινει :pale: θα χασει το χρωμα του :green: εδω εχω το προγραμα του φωτη σε εικονιδια :hantel: :bodybuilder1: :hantel: :bodybuilder1: :squat: :bodybuilder1: :wcourt:
:puke: :green:


Καλως σας βρηκα παιδια :army2:

ioannis1
06-11-07, 23:33
αψογος.ολοι ειμαστε ενα team. :box:

ioannis1
07-11-07, 00:22
αλεξ αν αυτα που ξερεις τωρα τα ηξερα και εγω στην ηλικια σου θα ειχα κανει πολυ μεγαλυτερη προοδο.εγω διατροφη εμαθα στα 34 μου.εισαι πολυ τυχερος που εχεις τοση πληροφορηση.αξιοποιησε την .θα δεις τον φωτη το καλοκαιρι και θα παθεις. :affraid: (ετσι λεω :green: )

KATERINI 144
07-11-07, 11:26
αλεξ αν αυτα που ξερεις τωρα τα ηξερα και εγω στην ηλικια σου θα ειχα κανει πολυ μεγαλυτερη προοδο.εγω διατροφη εμαθα στα 34 μου.εισαι πολυ τυχερος που εχεις τοση πληροφορηση.αξιοποιησε την .θα δεις τον φωτη το καλοκαιρι και θα παθεις. :affraid: (ετσι λεω :green: )
δεν ειναι ανάγκη να περιμένει μέχρι το καλοκαίρι, και τωρα αν με δει θα σταματήσει το β.β. και θα κάνει καριέρα ως λαχειοπώλης (το β.β. είναι δύσκολο δεν το αντέχουν όλοι) :green:






:bodybuilder2:

slaine
06-11-08, 01:20
καλώς ήρθες ρε :lol: :lol: :lol:

peris
06-11-08, 01:21
γεια σου φιλε αλεξανδρε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :green: :green:

KATERINI 144
06-11-08, 01:23
(παιδιά μη πολυχαίρεστε γιαυτη την ενγραφη, φταίω εγω που του είπα για το φορουμ και φοβάμαι θα βρίζετε εμένα στο τελος :pale: , μπλεξαμε άσχημα να μου το θυμηθείτε :affraid: )



:green: για σου αλεξ καλός ήλθες (και καλό δρόμο), κόψε την γκρίνια και τις δικαιολογίες και συνέχισε να κάνεις αυτό---> :squat: :green:απο τοτε ηξερα τη θα γινει μ'αυτον :chinese:

slaine
06-11-08, 01:27
αλήτη μουστακαλή!!! :smash: :smash: :smash:

TRIANTAFYLLOU
06-11-08, 01:46
ε ρε δεν παιζόσαστε καλώς ήρθες νεούλι αλεξ αλλά ειληκρινά κατάλαβα ότι θα βγάζατε απο την ναφθαλίνη αυτό το τόπικ :spank:

tezaman
06-11-08, 01:59
καλός ήρθες νέο 8)

argyrakis
08-11-08, 21:41
Γεια σου φίλε

RUHL
08-11-08, 22:09
Γεια σου φίλε

γιασου στρατο :wave: τι γηνετε ολα καλα η οικογενεια? κανενα αργυρακη junior ποτε θα δουμε :D :P :P :P :P (μην το δει η μισις αργυρακη αυτο και σε πρηξει καλα που δεν μπαινει στο φορουμ χεχε)

(πλακα κανω αυτα αργοτερα αντε κατεβα σε κανενα αγωνα :bodybuilder2: )




Για σας αλητες ντροπη σας πωπω σαν περισυ σχεδον 88,5 κιλα 8) φετος ηδη ξεπεραστηκαν με καλυτερο conditioning και bf

α ναι το υψος ειναι με παπουτσια εδω αχχαχααχχαχα

Να δητε muscle memory που πηρα μετα δεν υπαρχει καλυτερο συνεσθημα να βλεπεις σε χρονο ρεκορ να ανεβαζεις κιλα και μυικη μαζα χωρις να κανεις κατι ιδιαιτερο νομιζα οτι επερνα αναβολικα η μαλον οταν επερναν αυτοι καπως ετσι θα ενιωθαν για τα γρηγορα αποτελεσματα :thumbsup:




YΓ οπου νανε θα με καλωσορησει ο γιαννης :green:




Φωταρα δικιο εχεις ετσι ειναι αυτα εσυ επεμενες τι να σου κανω :P

slaine
09-11-08, 04:48
ο τιτλοσ μου θυμίζει μασλτεκ

KATERINI 144
10-11-08, 15:35
Φωταρα δικιο εχεις ετσι ειναι αυτα εσυ επεμενες τι να σου κανω :P
κάνουμε και απο καμιά μ...ια που και που και εμείς (οι υπόλοιποι μη φωνάζεται ήμουν άπυρος τότε)! :chinese:


:P :P

slaine
10-11-08, 15:38
τότε δεν είχες μουστάκα :chinese: