PDA

Επιστροφή στο Forum : Essential AmiN.O. Energy (Optimum Nutrition)



beefmeup
13-12-10, 22:51
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19404&stc=1&d=1292315311



http://www.optimumnutrition.com/products/images/amino-facts.jpg

αυτο κανει για πριν,κ μεσα λογικα..
καλο δειχνει.

Dreiko
13-12-10, 22:54
^^^^^ειδικα για πριν μπομπα ειναι:thumbup:....τιμουλα ξερουμε???

beefmeup
13-12-10, 22:55
φτηνο..κανα 20δολαρο,αλλα για ευρωπη δεν νομιζω να χει ερθει ακομα.

Dreiko
13-12-10, 22:57
φτηνο..κανα 20δολαρο,αλλα για ευρωπη δεν νομιζω να χει ερθει ακομα.

ναι σε ευρωπαικο σαιτ δε το εχει παρει το ματι μου....

dhmhtrhs
13-12-10, 23:10
τουμπανο φαινεται!!!

lef
13-12-10, 23:13
πςςςς ωραιο για pre
να δουμε αν θα ερθει συντομα ευρωπη

Eddie
13-12-10, 23:50
Ωραιο,να μην ειχε την καφεινη θα μου αρεσε περισσοτερο..

Titanium
13-12-10, 23:55
Και εχει και ντιζαινατο κουτι...:green:

Devil
14-12-10, 16:49
καλο φαινετε αλλα 2-3 πραγματα λιγοτερα να ειχε θα ηταν ακομα καλητερο

για τα λεφτα του καλο ειναι...

dhmhtrhs
14-12-10, 17:13
βασικα με την εισαγωγη καφεινης ειναι πιο πολυ για pre..αλλιως θα μπορουσε να ηταν και intra και μαλιστα καλο!!

primordial
14-12-10, 21:58
Σαν blend φαίνεται πολύ καλό... αλλά μέσα σε 5gr. περιλαμβάνει πολλά συστατικά τα οποία έχω την εντύπωση ότι καλό θα ήταν να υπάρχουν σε λίγο μεγαλύτερη ποσότητα.....

Υποθέτω ότι το ιδανικό θα ήταν 2 scoop... κάνω λάθος....:unsure::unsure:.....??????

beefmeup
14-12-10, 22:07
Υποθέτω ότι το ιδανικό θα ήταν 2 scoop... κάνω λάθος....:unsure::unsure:.....??????

μπα,καλα τα λες..;)

dhmhtrhs
15-12-10, 20:05
http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=5192&category=699 παντως Ελλαδα εχει ερθει....η τιμη ειναι λιγο περιεργη βεβαια....

beefmeup
15-12-10, 20:16
http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=5192&category=699 παντως Ελλαδα εχει ερθει....η τιμη ειναι λιγο περιεργη βεβαια....

ααχααα!!!

καινουρια προσθηκη,γιατι μεχρι πριν καμια βδομαδα η τοσο δεν υπηρχε..

η τιμη ειναι για εγκεφαλικο οντως..:turtle:

arisfwtis
15-12-10, 20:20
παιδες θα τα τσιμπησω αυριο κα ας ειναι αρκετα ακριβα

την καφεινη να μην ειχαν ρε γμτ μονο:(

Dreiko
15-12-10, 20:21
ααχααα!!!

καινουρια προσθηκη,γιατι μεχρι πριν καμια βδομαδα η τοσο δεν υπηρχε..

η τιμη ειναι για εγκεφαλικο οντως..:turtle:

βασικα μεχρι προχθες δεν υπηρχαν...:turtle:
αλλα η τιμη:shock::shock::shock:

dhmhtrhs
15-12-10, 20:54
λαβρακι βρηκα δηλαδη...χαχαχα

exkaliber
15-12-10, 21:26
το ζουμι σε αυτο το προιον ειναι η αργινη με την β-αλανινη?? βλεπω οτι αυτο τονιζεται
και απο την αλλη σκεφτομουν το απογευμα αντι για καποιο pre workout
να βαλω αργινη και αμοινοξεα

beefmeup
15-12-10, 21:28
το ζουμι σε αυτο το προιον ειναι η αργινη με την β-αλανινη?? βλεπω οτι αυτο τονιζεται
και απο την αλλη σκεφτομουν το απογευμα αντι για καποιο pre workout
να βαλω αργινη και αμοινοξεα

το ζουμι βασικα ειναι η β αλανινη,η κιτρουλινη κ τα bcaa.;)

αλλα για κατι καλο θες μιαμιση της δοσης που προτεινει..μη σου πω κ 2.

Gorillas
15-12-10, 23:18
εντάξει πανάκριβα τα χουν αγγλία το βρίσκω με 17 λίρες όποιος θελει λινκ ας μου κάνει πμ

Dreiko
15-12-10, 23:57
Σαν blend φαίνεται πολύ καλό... αλλά μέσα σε 5gr. περιλαμβάνει πολλά συστατικά τα οποία έχω την εντύπωση ότι καλό θα ήταν να υπάρχουν σε λίγο μεγαλύτερη ποσότητα.....

Υποθέτω ότι το ιδανικό θα ήταν 2 scoop... κάνω λάθος....:unsure::unsure:.....??????


μπα,καλα τα λες..;)


το ζουμι βασικα ειναι η β αλανινη,η κιτρουλινη κ τα bcaa.;)

αλλα για κατι καλο θες μιαμιση της δοσης που προτεινει..μη σου πω κ 2.

μη σου πω και 3....

arisfwtis
16-12-10, 13:17
πηγα να το παρω σμρ
αλλα δν το χαν:(
μονο αθηνα
σαλονικα το περιμενουν την τριτη

Lao
07-03-11, 13:36
http://www.optimumnutrition.com/products/images/amino-energy.jpg

http://www.optimumnutrition.com/products/images/amino-facts.jpg

Νέο προϊόν από την ΟΝ. Πολύ στα micronized το χουν ρίξει εκεί τον τελευταίο καιρό. :green:

Dreiko
07-03-11, 14:12
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12080-Essential-AmiN.O.-Energy-(Optimum-Nutrition)

σε εχουν προλαβει....:nana:

Lao
07-03-11, 14:16
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12080-Essential-AmiN.O.-Energy-(Optimum-Nutrition)

σε εχουν προλαβει....:nana:

Φτου γ@μώτο! Ούτε μια αποκλειστικότητα δεν μπορεί να χει κανείς εδώ μέσα... :rolf:

beefmeup
07-03-11, 14:36
οχι τι νομισες:green::green::green:

PPP
07-03-11, 14:40
Παιδιά επειδή τώρα μαθαίνω τα "βασικά" για τα συμπληρώματα. Εγω που παίρνω της ίδιας εταιρίας, On, την πρωτείνη Whey, 3 scoop την ημέρα που μέσα εχουν 5gr. BCAA/ανα scoop + πάρω και αυτά τα αμινοξέα, σε τι θα με βοηθήσουν; Ευχαριστώ πολύ :)

beefmeup
07-03-11, 14:47
Παιδιά επειδή τώρα μαθαίνω τα "βασικά" για τα συμπληρώματα. Εγω που παίρνω της ίδιας εταιρίας, On, την πρωτείνη Whey, 3 scoop την ημέρα που μέσα εχουν 5gr. BCAA/ανα scoop + πάρω και αυτά τα αμινοξέα, σε τι θα με βοηθήσουν; Ευχαριστώ πολύ :)

μια κ μαθαινεις τωρα,αφου εκανες την ιδια ερωτησε σε αλλο θεμα,δεν χρειαζεται να την επαναλαβεις κ εδω..θα σου δωθει μια απαντηση στο θεμα που ρωτησες.
οτι ρωτας εχει απαντηθει αλλου,οποτε κανε μια βολτα στο φορουμ κ διαβασε λιγο πραγματα που μπορει να σε ενδιαφερουν οπως αυτο..

διαφορα πρωτεινης με αμινοξεα (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12732-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CE%BE%CE%B5%CE%B1&highlight=%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CE%BE%CE%B5%CE%B1+%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7)

PPP
07-03-11, 14:49
μια κ μαθαινεις τωρα,αφου εκανες την ιδια ερωτησε σε αλλο θεμα,δεν χρειαζεται να την επαναλαβεις κ εδω..θα σου δωθει μια απαντηση στο θεμα που ρωτησες.
οτι ρωτας εχει απαντηθει αλλου,οποτε κανε μια βολτα στο φορουμ κ διαβασε λιγο πραγματα που μπορει να σε ενδιαφερουν οπως αυτο..

διαφορα πρωτεινης με αμινοξεα (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12732-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CE%BE%CE%B5%CE%B1&highlight=%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CE%BE%CE%B5%CE%B1+%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7)

Σε ευχαριστώ πολύ!

jimmy007
07-03-11, 17:03
Ρε παιδιά δεν είναι λίγο γελοίο που έχουν βάλει αρχική τιμή στα X-Treme 70κατι ευρώ?:turtle::turtle:
Δηλαδή νομίζουν ότι μας κοροιδεύουν?:unsure::unsure:

tommygunz
07-03-11, 17:22
Ε περίμενε λίγο καιρό που δε θα τα αγοράσει κανείς και θα δεις που θα τη ρίξουνε την τιμή... Στο αγγλικό το site με το λιονταράκι 32 ευρώ το έχει... Που και 32 ευρώ δεν ξέρω αν θα τα έδινα για 30 δόσεις που έχει το κουτί...

beefmeup
07-03-11, 17:39
Δηλαδή νομίζουν ότι μας κοροιδεύουν?:unsure::unsure:

δεν νομιζουν..
μας κοροιδευουν..
κ που να το παρεις απο αμερικα:turtle:

tommygunz
07-03-11, 19:04
Καλά ναι...
Από Αμέρικα με περίπου 43 ευρώ (χωρίς βέβαια να υπολογίζεις τα μεταφορικά) παίρνεις 3 κουτιά από αυτό και σου δίνουν και 1 δώρο! Ενώ από τα extreme θες 47 και ευρώ για 1 κουτί μονάχα. Και από Αμέρικα το 1 κουτί το παίρνεις στα 14,5 ευρώ (χωρίς μεταφορικά πάλι, αλλά και τα μεταφορικά να βάλεις...). Απλά τραγικές οι διαφορές...

pizzass
07-03-11, 19:07
για intra δν θα το προτεινατε??

PPP
07-03-11, 20:28
Παιδιά, είναι όντως τραγικές οι τιμές και ακόμη πιο τραγικές οι 'Αρχικές τιμές' που αναφέρει το site, και απο κάτω την τιμή μετροιτης. Είναι λες και μας το λένε για να μας κάνουν την 'χάρη'. Συμφέρει να το αγοράσω απο Αγγλία.. (θυμάμαι, 3 χρόνια που έμενα Αγγλία, ηταν γενικά ολα τα συμπληρώματα πολυ πιο φθηνά, απο τις multi-vitamins του εμπορίου μέχρι τις πρωτείνες)

beefmeup
07-03-11, 20:39
για intra δν θα το προτεινατε??

το προτειναμε κ για ιντρα στο 1ο ποστ νομιζω..
δεν εχει ζαχαρες μεσα.

pizzass
07-03-11, 22:48
:thumbup: το ειδα απλα μετα το 1ο ποστ ολο για ποστ το εβλεπα :rolf:

deluxe
08-03-11, 00:05
Αληθεια, αυτο με τα extreme και τις αρχικες τιμες, πως προκυπρει; Δλδ ελεος.. Μας κανουν και χαρη με τις εκπτωσεις;

Οσο για το προϊον, πολυ ακριβο, ακομα και απο αμερικη.. Δε νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του.. Πολυ light. Ισως για αυτους που ξεκινανε με τετοιους ειδους συμπληρωματα να ειναι καλο.. Ή για τις γυναικες.

jimmy007
08-03-11, 03:10
Αληθεια, αυτο με τα extreme και τις αρχικες τιμες, πως προκυπρει; Δλδ ελεος.. Μας κανουν και χαρη με τις εκπτωσεις;

Οσο για το προϊον, πολυ ακριβο, ακομα και απο αμερικη.. Δε νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του.. Πολυ light. Ισως για αυτους που ξεκινανε με τετοιους ειδους συμπληρωματα να ειναι καλο.. Ή για τις γυναικες.

Καλά ας μην έπαιρνες 4 τέτοια με 43 ευρώ...:P:P:P
Εγώ αν αγόραζα από America, τα είχα πάρει επιτόπου...

deluxe
08-03-11, 13:43
Θα προτιμουσα καποιο αλλο προϊον που θα ηταν εξισου φθηνο.. Με τα ιδια λεφτα επαιρνα περιπου 3 jack3d!

Titanium
13-05-11, 13:23
Τελικά το δοκίμασε κανενες αυτό????Εκτος απο τα αμινοξέα δίνει καθόλου ενέργεια????Γιατι με βολεύει πολυ για pre με 2 σκουπ πιστεύω θα ειμαι οκ....Απο τα 160mg που εχει το blend με τα τσάγια και τους καφέδες ξέρουμε πόση είναι η καφεΐνη???:unsure:

Πυγμάχος
30-06-11, 20:06
Super προιον .. απλά ακριβό στην Ελλάδα ..

Τελεια γεύση η Fruit Fusion .. θυμάστε κάτι στρακαστρουκες καραμελίτσες που βάζαμε στο στόμα μας και σκαγανε - εκαναν θορυβο ?? Ε ίδια ακριβώς .. :P

Γευση 10-10
Αποτέλεσμα 10-10
Τιμη 6-10

beefmeup
30-06-11, 20:11
Τελεια γεύση η Fruit Fusion .. θυμάστε κάτι στρακαστρουκες καραμελίτσες που βάζαμε στο στόμα μας και σκαγανε - εκαναν θορυβο ?? Ε ίδια ακριβώς .. :P



axaxa,εισαι αρχοντας που το θυμηθηκες αυτο,χαχαχαχα!!!:rolf::rolf::rolf:

psilos85
01-07-11, 01:46
Εγω το πηρα με γευση πορτοκαλι. Γευση-διαλυτοτητα 10-10. εγω το πινω αμεσως μετα την προπο και πριν την πρωτεινη. Για πρηξιματα δεν μπορω να πω γιατι ειμαι αρκετα αρχαριος ακομα ωστε να καταλαβαινω αν με πιανει κατι.

Πυγμάχος
01-07-11, 19:35
axaxa,εισαι αρχοντας που το θυμηθηκες αυτο,χαχαχαχα!!!:rolf::rolf::rolf:

Χεχεχεχεχεχε ! :green:


Εγω το πηρα με γευση πορτοκαλι. Γευση-διαλυτοτητα 10-10. εγω το πινω αμεσως μετα την προπο και πριν την πρωτεινη. Για πρηξιματα δεν μπορω να πω γιατι ειμαι αρκετα αρχαριος ακομα ωστε να καταλαβαινω αν με πιανει κατι.

Φίλε πρίν την προπόνηση πάρτο .. ;)

GREEK POWER
01-07-11, 19:49
:awesome:
Super προιον .. απλά ακριβό στην Ελλάδα ..

Τελεια γεύση η Fruit Fusion .. θυμάστε κάτι στρακαστρουκες καραμελίτσες που βάζαμε στο στόμα μας και σκαγανε - εκαναν θορυβο ?? Ε ίδια ακριβώς .. :P

Γευση 10-10
Αποτέλεσμα 10-10
Τιμη 6-10

Ρε δικε μου με γυρισες πολλα χρονια πισω με τις στρακαστρουκς:awesome:

xristos1987
19-07-11, 17:43
αυτο το παιρνουμε αντι για ντρικο σαν Pre ή καμια σχεση?

Πυγμάχος
20-07-11, 02:01
Ναι φίλε .. αν πάρεις τις δόσεις όπως λέει θα σε πιάσει . Απλά θα τελειώσει γρήγορα .. Εγώ έπαιρνα την minimum δόση ( 2 κουταλάκια πριν την προπ ) και ηταν οκ . Σου έχει οδηγίες με εικόνες πάνω στο κουτί . Μπορεί να φτάσει και 3 δόσεις την ημέρα ... αναλόγως τα κιλά και το τι θές .

Kaloutsikos
20-07-11, 11:29
Ναι φίλε .. αν πάρεις τις δόσεις όπως λέει θα σε πιάσει . Απλά θα τελειώσει γρήγορα .. Εγώ έπαιρνα την minimum δόση ( 2 κουταλάκια πριν την προπ ) και ηταν οκ . Σου έχει οδηγίες με εικόνες πάνω στο κουτί . Μπορεί να φτάσει και 3 δόσεις την ημέρα ... αναλόγως τα κιλά και το τι θές .

Στις 3 δόσεις πρέπει να είναι πολύ καλό,
αλλά τελειώνει πολύ γρήγορα...

xristos1987
20-07-11, 22:38
εαν το παρω ενω παιρνω κρεατινη δεν εχω θεμα σωστα?

ειναι ασχετο το ενα με το αλλο

Kaloutsikos
20-07-11, 23:18
εαν το παρω ενω παιρνω κρεατινη δεν εχω θεμα σωστα?

ειναι ασχετο το ενα με το αλλο

μπορείς να το συνδιάσεις:thumbup:

john john
22-08-11, 10:45
καλημερες..πηρα το εν λογο προιον..λεει τπτ η πεταμενα λεφτα??

karpoutzidis
22-08-11, 14:20
καλημερες..πηρα το εν λογο προιον..λεει τπτ η πεταμενα λεφτα??
όχι οτι είναι άσχημο απλός πολύ ακριβό στην Ελλάδα.όποτε ας πούμε οτι σε έπιασαν το ποπο

Kaloutsikos
22-08-11, 18:00
καλημερες..πηρα το εν λογο προιον..λεει τπτ η πεταμενα λεφτα??

Καλούτσικο είναι,
αλλά από Ελλάδα δεν λέει!

deluxe
23-08-11, 00:43
Ενα φιλαρακι μου θελει ενα καλο συμπληρωμα, γιατι ετοιμαζεται για κατι εξετασεις στρατιωτικες και θελει να ανεβει σε αντοχη. Το προγραμμα περιλαμβανει αρκετο τρεξιμο, καμψεις, ελξεις, βυθισεις κτλ.. Θα τον βοηθησει ενα τετοιο συμπληρωμα ή να παρει καποιο PreWorkout οπως το SuperPump MaX;

Παντως ειναι πανακριβο στην Ελλαδα. Και ειδικα εαν παρεις 2,3 σκουπ, σου τελειωνει σε λιγοτερο απο μηνα!

xristos1987
23-08-11, 12:15
επειδη εχω δωσει και εγω για στρατιωτικες να μην παρει τιποτα.....

δεν ειναι και τοσο δυσκολο λιγη προπονηση ασ κανει...

δεν χρειαζεται για στα παντα να κολλαμε και ενα συμπληρωμα

deluxe
23-08-11, 16:17
Δεν ειναι απλες εξετασεις. Ειναι ολοκληρο σχολειο 2 μηνων!

aris1988
15-11-11, 20:01
το εχει δοκιμασει κανεις αυτο λεει τιποτα?η μουφα?

Kaloutsikos
20-11-11, 14:44
το εχει δοκιμασει κανεις αυτο λεει τιποτα?η μουφα?

μούφα δεν το λές,

ένα καλούτσικο προϊόν είναι.

oldhiphop
10-05-12, 17:48
το πειρα χτες λογο αρκετα χαμιλης τιμης που το βρικα εξω. γευση fruit τουμπανη! τωρα απο ενεργεια κατι δινει αλα οχι και πολλα,ειμαι στην μια δωση ακομα αν και δεν περιμενω και πολλα απο αυτο.

GeoDask
15-10-12, 16:40
Το τσίμπησα σε προσφορά και μπορώ να πώ ότι έχω μείνει μ@λ@κ@ς.

Στα 3 σκούπ μου δίνει και γαμώ τις τσίτες. Ειδικά σε αγώνες μπάσκετ που το έχω χρησιμοποιήσει τρέχω ω σαν φούστης !!!

Ας είναι καλά η καφείνη.

billy89
15-10-12, 17:17
Μάλλον δεν έχεις συνηθίσει την καφείνη γιατί εμένα στα 3 σκουπ μου δίνει... τίποτα. Άσε που ψιλοκρασάρω τώρα τελευταία προς το τέλος της προπόνησης. Μου τελειώνει το δεύτερο κουτί και δεν θα το ξαναπροτιμήσω.

GeoDask
20-10-12, 14:47
Μάλλον δεν έχεις συνηθίσει την καφείνη γιατί εμένα στα 3 σκουπ μου δίνει... τίποτα. Άσε που ψιλοκρασάρω τώρα τελευταία προς το τέλος της προπόνησης. Μου τελειώνει το δεύτερο κουτί και δεν θα το ξαναπροτιμήσω.

Έχω μεγάλη ανοχή στην καφείνη πίστεψε με. Mέχρι και 800mg έπαιζα το καλοκαίρι μαζί με yohimbine και γεράνιο και δεν καταλάβαινα τίποτα.

Κρασαρίσματα μετά την προπόνηση είχα μόνο οταν έπαιρνα jack3d.

Απο υ/α πως πάς billάρα ;

moumia
04-02-13, 12:13
Παιδιά το έβαλαν σε προσφορά 18 ευρώ θα πάω να το τσιμπήσω, πάντα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά
όχι με τα 40 ευρώ που το έδιναν οι κλέφτες....

a-mad
28-02-13, 01:27
για μεσα στην προπο κανει???........να προτιμησω το power shock της vpx :unsure::unsure:

Aristosdem
22-04-13, 16:12
Πολυ καλο:thumbup:, το πειρα σε καλη τιμη απο τα xtreme μιας και δεν εχει κρεατινη για να κανω και κανενα off απο αυτην. Το χρησιμοποιω για intra sta 2 scoop και ειμαι ευχαριστημενος:thumbsup:

andrk
21-12-13, 11:05
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και τα χρόνια μου πολλά
Παρέλαβα εχθές απο κατάστημα γνωστής αλυσίδας το amino energy της optimum και επειδή εχω θορυβηθεί απο τις πολλές παραεισαγωγες που γίνονται πιο έντονες τώρα τελευταία , αλλά και σε συνδυασμό με την πολύ χαμηλή τιμή που το αγορασα τωρα σε σχέση με την προηγούμενη φορά που ειχε 29 , ήθελα να μου πείτε κ εσείς την γνώμη σας γιατί ΟΚ ,όλοι λεμε ναι στις καλές τιμές αλλά μην πίνουμε και βουλγάρικες χημείες !! Ας λείπει το ... ΑΜΙΝΟ ))
Να διευκρινισω οτι ποτε δεν ειχα προβλημα στο παρελθον με την συγκεκριμενη αλυσιδα , το αντιθετο θα ελεγα ! Την προτιμουσα ανεκαθεν λογω ποικιλιας και πλεον και λογω τιμης ..Απλα μου φαινεται περιεργη η τοσο μεγαλη διαφορα τιμης ..

salvator
21-12-13, 12:59
φιλε το ειχα παρει και γω πριν λιγο καιρο που ηταν σε προσφορα σχεδον 20 εουρος. μου ειπαν οτι εληγε κοντα και πηρα 2 κουτια να παιζουν. τωρα το εχουν ιδια τιμη με ημερομηνια μακρινη και ρωτησα τι παιζει απο περιεργεια.. ειναι προσφορα της ΟΝ απ οτι μου ειπαν οποτε κρατησαν την ιδια τιμη. τωρα ως προς την αξιοπιστια δεν ειχα ποτε λογο να αμβισβιτισω τον επισημο εισαγωγεα, δεν εχω και τωρα( βεβαια εχουν τσεκαριστει απο αρκετους μας κιολας ετσι να τα λεμε ολα).

COBRA_STYLE
21-12-13, 12:59
Χημικη αναλυση αν φοβασαι πολυ.

Κανεις δε μπορει να σου απαντησει τι εχει μεσα γτ δε μπορει να μαντεψει.Μπορει να βγει να σου πει καποιος οτι δεν εχεις προβλημα ενω μπορει να ειναι βουλγαρικη χημεια που λες...ενδεχεται κιολας να σου πει οτι οντως ειναι χημεια ενω να μην ειναι.

Source Of Energy
21-12-13, 14:15
για μεσα στην προπο κανει???........να προτιμησω το power shock της vpx :unsure::unsure:

Ναι! Δεν είναι λάθος! εξαρτάται βέβαια την ποσότητα που βάζεις (λόγω καφεϊνης και green tea)
Θεωρώ πως το καλύτερο είναι να χρησιμοποιήσεις την μέγιστη δοσολογία σαν pre και ενδιάμεσα κάποιο άλλο συμπλήρωμα χωρίς διεγερτικά!
Πάντα ανάλογα το τι θες !! :)

Lainus
21-12-13, 14:43
Το μόνο προϊόν που μου έδωσε κάποιο τσίτωνα σαν pre ήταν αυτό στα 4 scoop... Επίσης, καλές προπονήσεις είδα με high voltage pre και αυτό intra με 2-3 scoop.

Από 'κει και πέρα είναι στην τσέπη του καθενός.. με 3-4 scoop δε βγάζει μήνα, ανάλογα βέβαια και τις προπονήσεις. Ακριβό!

Γεύσεις υπέροχες και η μπλε και η κόκκινη!

Brolly
19-01-14, 21:49
Καλησπέρα σας,

Αγόρασα το συγκεκριμένο προιον αλλα πανω στο κουτι γραφει εξωπραγματικες δοσολογιες που αμα τις τηρησω θα αδειασει σε 1 εβδομαδα. Τι δοσολογία προτείνεται σε on*/ off** μερες ?
* on = παω στο gym
** off = δεν παω gym

Lainus
19-01-14, 22:21
Καλησπέρα σας,

Αγόρασα το συγκεκριμένο προιον αλλα πανω στο κουτι γραφει εξωπραγματικες δοσολογιες που αμα τις τηρησω θα αδειασει σε 1 εβδομαδα. Τι δοσολογία προτείνεται σε on*/ off** μερες ?
* on = παω στο gym
** off = δεν παω gym

Εγώ σου προτείνω 3-4 scoop για pre/wo και τις off μέρες καθόλου... και πάλι γρήγορα θα φύγει...

ArgoSixna
19-01-14, 22:48
Δεν γραφει εξωπραγματικες δοσεις. η τιμη που το πουλανε ειναι εξωπραγματικη :shock:

απο εξω το παιρνεις 28ευρω 90 δοσεις και εδω τοσο κανει το 30αρι

totis
19-01-14, 23:28
Δεν γραφει εξωπραγματικες δοσεις. η τιμη που το πουλανε ειναι εξωπραγματικη :shock:

απο εξω το παιρνεις 28ευρω 90 δοσεις και εδω τοσο κανει το 30αρι

Υπαρχει και σε 90 δοσεις? εγω ηξερα 30 και 65 δοσεις ότι υπαρχει?Σε αυτή την τιμη 28 ευρω το περνω και εγω από εξω άλλα τις 65 δοσεις.....

Lainus
19-01-14, 23:44
Πού ρε παιδιά το βρίσκουμε σε τέτοια τιμή και τέτοιες δόσεις?? Στείλτε ένα πμ!! Θα το βάλω μαζί με το xplode hardcore στο pre!

ArgoSixna
20-01-14, 00:03
2+1 δωρο απο 30αρι

jam
01-04-14, 00:04
καλαν ακομη δεν καταλαβα το ποιντ του προιοντος , ουτε pre ειναι ιδανικο , ουτε post κανει , ουτε στη διαρκεια της μερας , τι ειναι η λογικη ?

MANOS123
26-04-14, 16:15
Λεει τιποτα αν το συνδυάσουμε με το PRE της on?

jam
26-04-14, 21:14
πρωσοπικα δεν βρισκω λογικη στο προιον αυτο , σορρυ κιολας , αντε για pre αλλα σιγουρα 2 σκουπ αρα τι να το κανεις

Steloukos
26-04-14, 22:11
πρωσοπικα δεν βρισκω λογικη στο προιον αυτο , σορρυ κιολας , αντε για pre αλλα σιγουρα 2 σκουπ αρα τι να το κανεις

Συμφωνω,εχει μεσα β αλανινη,γλουταμινη,αμινοξεα,κιτρουλινη,αργινινη,ταυρινη και ολα αυτα ειναι συνολο 5γρ wtf:turtle:

GEOP13
26-04-14, 22:20
Εγώ διαφωνώ μια χαρά συμπλήρωμα είναι!! έτσι κ αλλιώς αμινοξέα είναι!!

jam
26-04-14, 22:47
εαν δεν ειχε την καφεινη να πω ναι μια χαρα ειναι κομπλε , απο την στιγμη που εχει καφεινη παει τσαμπα κατα ολη την διαρκεια τησ μερα εκτος για pre ητε ιντρα που και ιντρα δεν θα το επιλεγα , για pre σου ειπα 2 σκουπ αρα δεν παιζει.. και ειδικα εδω αγγλια παιζει παντου , πολυσυζητημενο και ολη το εχουν στην κορυφη σαν συμπληρωμα σαν το καλυτερο , τι να σου πω , λογικα πρεπει να εχει τρελλη γευση αλλα δεν ειναι η γευση που κανει το συμπληρωμα στην τελικη !

Steloukos
26-04-14, 23:54
εαν δεν ειχε την καφεινη να πω ναι μια χαρα ειναι κομπλε , απο την στιγμη που εχει καφεινη παει τσαμπα κατα ολη την διαρκεια τησ μερα εκτος για pre ητε ιντρα που και ιντρα δεν θα το επιλεγα , για pre σου ειπα 2 σκουπ αρα δεν παιζει.. και ειδικα εδω αγγλια παιζει παντου , πολυσυζητημενο και ολη το εχουν στην κορυφη σαν συμπληρωμα σαν το καλυτερο , τι να σου πω , λογικα πρεπει να εχει τρελλη γευση αλλα δεν ειναι η γευση που κανει το συμπληρωμα στην τελικη !

Και παλι συμφωνω εχει καφεινη μεσα οποτε συνισταται κυριως για pre,εκτος και αμα δεν θες καφε το πρωι:P.Κανονικα θελει πανω κατω 2γρ β αλανινη,5γρ βασικα αμινοξεα,1γρ ταυρινη,3γρ κιτρουλινη,5γρ γλουταμινη,αργινινη τι την εχει μεσα δεν ξερω(16γρ συνολο βγαινει:turtle:) και βασικα οι ποσοτητες θα μπορουσαν να ναι και μεγαλυτερες απ αυτες που γραφω,ουσιαστικα την ενεργεια την δινει η καφεινη που καλυτερα να την παρεις σκετη.Βρισκεις και με λιγοτερο απο 10ευρω και φτανει για καιρο.Για ιντρα δεν ξερω και παλι δεν θα το προτιμουσα υπαρχουν αλλα πολυ καλυτερα

Tafi
18-10-14, 15:35
απο δευτερα αγοραζω το συγκεκριμενο προιον και σε λιγες μερες παραθετω τις εντυπωσεις μου.<<μεινετε συντονισμενοι>>

orck
19-07-16, 04:55
Σημερα πηγα πιο αργα απο οτι συνηθως γυμναστηριο και σημερα ειχα την ιδεα να δοκιμασω 3 σκουπ αντι για 2 που ειναι η μια δοση, να δω διαφορες και καλα. Το αποτελεσμα ειναι οτι ειναι 5 το πρωι και ακομη ειμαι τσιτα με την καφεινη, τριγυρναω σαν το φαντασμα μεσα στο σπιτι και βλεπω σειρες στον υπολογιστη. Στο γυμναστηριο δεν καταλαβα καποια διαφορα.

Το συγκεκριμενο σκευασμα το πηρα σε προσφορα μαζι με πρωτεινη, εαν ηταν να το πληρωσω κανονικα θα ειχα στεναχωρηθει παρα πολυ για τα λεφτα μου. Απο γευσεις εχω δοκιμασει λεμονι και πορτοκαλι, το πρωτο αρκετα καλυτερο, αν και τα δυο ειναι ευχαριστα.

ΑΘΛΗΤΗΣ
21-11-17, 13:57
Ένα προϊόν που πάντοτε έχει το κοινό του. Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/essential-amino-energy-270g-optimum/)