PDA

Επιστροφή στο Forum : Skip La Cour



savage
16-12-10, 02:59
Καιρος να ανοιχτει κι ενα thread για το βασιλια.

Skip La Cour.O πιο μυωδης natural bodybuilder:shock: 220+pounds(καπου 100 κιλα)

ιδου η εξελιξη του μεσα απο τα χρονια.

στην πρωτη φωτογραφια ειναι 16 ετων και δεν εχει σηκωσει ποτε του βαρη,ως τοτε.
Βασικα τα βαρη τα ξεκινησε 11 χρονια αργοτερα στα 27 του!!!

savage
16-12-10, 03:02
συνεχεια στην πορεια του χρονο με το χρονο

savage
16-12-10, 03:06
μερικες ακομα φωτο

και επισης ολη η αγωνιστικη του πορεια εδω και σχεδον 20 χρονια.

NAME: SKIP LA COUR
HEIGHT: 5'11"
2003 CONTEST WEIGHT: 216 POUNDS
OFF-SEASON WEIGHT: No more than 240 POUNDS
BODYBUILDING/TRAINING: 20 YEARS
COMPETING TIME: 15 YEARS
CONTEST EXPERIENCE: (29 Shows)

PAST CONTESTS:
2003 Contest Weight – 216 Pounds
2003 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals)*
1st Heavyweights click here for photos

2003 NPC USA in Las Vegas, NV
10th Heavyweights click here for photos


2002 Contest Weight – 216 Pounds
2002 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals)*
1st Heavyweights and Overall Winner* click here for photos

2002 NPC USA in Las Vegas, NV
11th Heavyweights

2001 Contest Weight – 231 Pounds
2001 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) *
2nd Heavyweights

2001 IFBB World Games in Akita, Japan.
5th Heavyweights

2000 Contest Weight – 221 Pounds
2000 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) *
1st Heavyweights

2000 IFBB World Amateur Championships in Malacca, Malaysia - Did not place in the Heavyweight Division

1999 Contest Weight – 229 Pounds
1999 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) *
2nd Heavyweights

1998 Contest Weight – 218 Pounds
1998 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals)*
1st Heavyweights and Overall Winner* click here for photos

1998 IFBB World Amateur Championships in Izmir, Turkey - US Team did not compete due to political unrest at that time.

1997 Contest Weight – 232 Pounds
1997 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) 5th Heavyweights*

1997 NPC USA - Did Not Place in Heavyweight Division

1996 Contest Weight – 234 Pounds
1996 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) 2nd Heavyweights *

1995 Contest Weight – 225 to 228 Pounds
1995 IFBB World Amateur Championships in Guam - 6th Place in the Heavyweight Division

1995 NPC Team Universe (Drug-Tested Nationals) Heavyweight Class Champion*

1994 Contest Weight – 215 to 217 Pounds
1994 Musclemania Natural Bodybuilding Championships Overall Champion *

1994 NPC Natural Nationals (Team Universe) 3rd Heavyweights*

1994 Ironman Naturally (Southern California) Overall Champion *

1994 ABCC Natural California Class Champion*

1994 NPC Emerald Cup 3rd Heavyweights

1994 NPC San Jose 3rd Heavyweights

1993 Contest Weight – 211 Pounds
1993 Natural Musclemania 2nd Heavyweights*

1992 Contest Weight – 199 to 204 Pounds
1992 AAU Mr. California Overall Champion

1992 AAU Mr. Natural California Overall Champion *

1992 NPC Contra Costa Light-Heavyweight Class Champion

1992 NPC Northern California 2nd Heavyweights

1990 Contest Weight – 200 to 202 Pounds
1990 AAU Mr. Western Natural USA Overall Champion *

1990 ABA World Cup of Natural Bodybuilding Overall Champion *

1990 AAU Mr. Fremont Overall Champion

*Denotes Drug-Tested Contests (method: polygraph-lie detector, urinalysis, or both)

Niiick
16-12-10, 05:08
Δε ξερω αν εγω ειμαι περιεργος ή καχυποπτος φιλε μου savage αλλα με τιποτα δε πιστευω οτι ειναι με κοτοπουλα και βρωμη ολοι αυτοι οι natural σ αυτο το επιπεδο τυπου layne norton skip la cour κτλπ.

Δε ξερω τι, ειναι τεραστιοι, κατακομμενοι, βγαζουν πολυ αγριες γραμμες γωνιες και κοψιματα εκει που πρεπει, απ την ειναι βγαζουν τρελλα στρογγυλεματα και μπαλαρισματα εκει που πρεπει, εχουν τρελλα πρηξιματα τη μερα του αγωνα, τρελλο δερμα φλεβικοτητα και πολλα αλλα πραγματα,γενικα εχουν εμφανιση που προυποθετει οτι χρησιμοποιουν καποια πραγματακια, και οχι καποια, αρκετα.

Απ την αλλη ισως με επηρρεαζει και οτι το drug test ανεκαθεν μου φενοταν αστειο, ακομα και σε διοργανωσεις οπως οι ολυμπιακοι αγωνες, ποσο μαλλον στους αγωνες του NPC. Οποτε εαν ειναι να πιστεψω οτι ειναι natural ο καθε αθλητης σε οποιοδηποτε αθλημα,και στο bodybuilding, ειτε το μαντευω απ τις επιδοσεις του, ειτε απλα βασιζομαι στην εγκυροτητα και την αξιοπιστια που εχει ο λογος του.

Γιατι οποιος λεει περασε το drug test αρα ειναι καθαρος δε παιρνει τιποτα, τοτε πρεπει να αναθεωρησει πολλα πραγματα, οπως η κυρα μαρικα που νομιζει οτι ο φελπς καιει 10000 θερμιδες τη μερα επειδη κολυμπαει πολυ, ή οτι ο μπολτ τα ετρεξε επειδη ειναι ο μαγκας.

PMalamas
16-12-10, 12:18
Μπορει και να με ειχε πεισει αν εβλεπα μονο τις πρωτες φωτο..
Αλλα λυπαμαι..

savage
16-12-10, 12:45
niick την εχω ξαναγραψει πολλακις την αποψη μου για το θεμα,φανταζομαι την εχεις διαβασει:)
δε την αναπαραγω για να μην επαναλαμβανομαι.οχι τιποτα αλλο αλλα θα ξεκινησει η γνωστη παραφιλολογια και σε λιγο θα σκασουν μυτη οι γνωστοι αγνωστοι haters στο thread και θα το κανουν π@#$$@

τελος παντων δε ζηταω απο κανενα να συμφωνει μαζι μου με το ζορι.ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του:toast:

Υγ.Οριστε.διαφωνουμε και μια φορα,ετσι για να σπαει ο παγος:P:rolf:

pepeismenos karga
16-12-10, 12:57
οντως βασιλιας οπως τον λες ειναι νικο... εχω ασχοληθει μαζι του απο τοτε που ξεκινησα να κανω βαρη και πραγματικα ειναι αξιοθαυμαστος.....η φιλοσοφια της προπονησης του μαρεσε παρα μα παρα πολυ και με καλυπτει αφανταστα....πραγματικα πολυ μαζα για νατουραλ...το 2002 στο npc της αμερικης εκει που διαγωνιζονται ολοι για την pro card ειχε βγει στα -100 10ος αναμεσα σε 35 αθλητες και καταλαβαινες κατευθειαν πιος ειανι κινητο φαμακειο και πιος οχι....
τωρα θα μου πεις τη σημασια εχει να ειναι κινητο φαμακειο η απλη αποθηκουλα αλλα σιγουρα ο συγκεκριμενος δεν ειχε μαζες επαγγελματιων για κανενα λογο...αλαλ σιγουρα ειχε πολυ μαζα....
τα κοψιματα που βγαζει τα εχουν διαφοροι τοπ νατουραλ οπως ο cordova.jeff willet,jeff rodriguez[αυτος ειναι φοβεροςςςς]...οποτε δνε μου κανει εντυπωσει τα κοψιματα..τωρα το τι εχει παρει και τι οχι μονο αυτος τον ξερει....παντως σαν εικονα και σαν φιλοσοφια με ελκυει αφανταστα....

pepeismenos karga
16-12-10, 12:59
το 1996 ειχε κατεβει 106+ κιλα με υψος 1,80...πραγματικα φοβερο....

El Topo
16-12-10, 19:14
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Κυρίως αυτά τα πόδια δε μπορώ να δεχτώ ότι είναι φυσικά.

Από εκεί και πέρα, πίστευε και μη ερεύνα...:)

Giannis12
16-12-10, 20:32
Άν και μερικές φωτογραφίες είναι υπερβολικές για νάτουραλ,εγώ το πιστεύω σίγουρα με κάποιες αμφιβολίες πάντα.
Σώμα πολύ καλά δεμένο χωρίς ιδιαιέτερα προβλήματα και πολύ ωραία σχήματα στους μυς,πχ ο τρικέφαλος εκτός το μέγεθος του έχει πολύ ωραίο σχήμα σε κάποιες πόζες,πόδια στις πλάγιες τέλεια.
Πιστεύω πολύ στα γεννετικά, αλλά ξενέρωσα λίγο που έγραψες πως άρχισε βάρη στα 27 του. Πότε πρόλαβε να φτάσει σε αυτό το σημείο,αυτό το σώμα και με χρόνια γυμαστικής αλλά και αας κάπιοι δεν μπορούν να το πετύχουν.
Τέλος πάντων,άν είναι στην πραγματικότητα φυσικός τότε 100000 μπράβο,και άν οχι πάλι μπράβο.

savage
16-12-10, 22:03
γιαννη ειναι 48 ετων;)

Giannis12
16-12-10, 22:14
γιαννη ειναι 48 ετων;)

Ε,δεν του φαίνεται :rabbit:
Που να άρχιζε απο τα 15 του..

TRIANTAFYLLOU
17-12-10, 05:12
πράγματα που δεν μπορούμε να τα αποδείξουμε χωρίς επιχειρήματα δεν μπορούμε να τα στηρίξουμε , όπως να πούμε ότι δεν είναι νάτουραλ .

αλλα τι σημασία έχει αφού νάτουραλ θεωρείτε όποιος δεν πιάνετε , όχι όποιος δεν παίρνει τίποτε

αυτόν μάλλον τον ενέπνευσε και το όνομά του επειδή τον λένε skip απο το απορυπαντικό αλλα και αριέλ να τον έλεγαν πάλι καλα είναι:P

αυτός όταν ξεκίνησε να γυμνάζετε δεν υπήρχε ο θεσμός του νάτουραλ , γιατι αφού άρχησε στα 27 όπως ακούστηκε , αυτό σημαίνει πρίν 21 χρόνια ,που δεν υπήρχε τεστ η μόνο για διουρητικα , επειδή τα θυμάμε καλα έχω ξεκινήσει πολύ πρίν εγω .

αν τότε τα έπαιρνε πχ με το τσουβάλι και για κάποια χρόνια αποφασίζοντας να συμμετέχει σε αγώνες με τέστ , δεν έκανε χρήση ή έπαιρνε αυτα που καθαρίζουν γρήγορα απο το σώμα όπως οι αθλητές ολυμπιακών αθλημάτων και μάλιστα πολυ πιο εύκολα αφού στο ββ δεν έχει ακουστεί να γίνονται αιφνήδια τέστ παρα μόνο γι αυτούς τούς αγώνες .
τότε είναι πολύ εύκολο για κάποιον να πετύχει μια τέτοια μυικότητα και πρίν τα τέστ να καθαρίζει την μπουγάδα και να είναι νάτουραλ πραγματικα , καθόλου παράξενο .

εδω λέμε όλοι οι αθλητές προσπαθούν θεμιτα και αθέμητα να πάρουν την νίκη και η επιστήμη του ντομπαρίσματος είναι πιο μπροστα απο την επιστήμη της ανιχνεύσεως , δηλαδή στο ββ είναι ανώτερα πλάσματα και δεν καταδέχονται να κλέψουν τα τέστ?

απλα έτσι μπορείς να έχεις μια εντυπωσιακή κατάσταση λιγότερο βέβαια απο τους μη νάτουραλ αλλα πάλι εντυπωσιακη .

εγω ξέρω στην πραγματικότητα το πού μπορεί να φτάσει κάποιος χωρίς αας , και σίγουρα περισσότερο απο όσο φαντάζεστε , γιατι έχει δυνατότητες το σώμα , αλλα κανείς δεν κάθετε αν έχει δίπλα του το μέλι να μην βάλει το δάχτυλο και να μην το γλύψει .

αλλα επειδή σε ενα άθλημα που χρεώνετε κατεξοχήν με τα αας όταν κάποιος δηλώνει νάτουραλ , γινόμαστε και λίγο κατίνες και είμαστε δύσπιστοι , παλια υπήρχαν νάτουραλ και στούς κανονικούς αγώνες , αλλα επειδή υπήρχε άγνοια με αυτα , όπως και όταν ξεκίνησα εγω αλλά ήταν μέχρι να τα μάθεις και να μπείς στα κόλπα , γιατι μετα έλεγες πως αλλιώς θα πάω ξυπόλυτος στα αγκάθια

Andrikos
17-12-10, 17:45
Προσωπικά λίγο με νοιάζει αν κάποιος καφείνη, εφεδρίνη, αναβολικά, ναρκωτικά και ότι άλλο απαγορευμένο ή/και επικίνδυνο. Αρκεί να είναι ειλικρινής. Μπράβο στον Σκιπ που είναι drug free αλλά όπως και να έχει, αποτελεί μόνο πηγή έμπνευσης , όχι πηγή που μπορεί κάποιος να αντλήσει πληροφορίες για να βοηθηθεί ο ίδιος όντας φυσικός. Αν κρίνω από αυτά που γράφει είναι λίγο δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο. Μερικά "κακά παιδιά" όπως ο Dan Duchaine, o Dave Palumbo όπως και άλλοι που δεν έχουν πει ποτέ αν πήραν ή όχι όπως ο Alan Aragon, o Jamie Hale και ο Lyle McDonald (που μάλλον είναι φυσικός αλλά είναι δρομέας μεγάλων αποστάσεων) έχουν γράψει πολύ πιο χρήσιμα άρθρα για φυσικούς bodybuilders και μη.

a.minidis
18-12-10, 23:18
Λοιπον καταρχειν ..να συμφωνισω με αυτα που ειπε ο Ηλιας:thumbup:,και να πω οτι κουραστικα να ακουω την καραμελα του νατουραλ,και μη!!..καλος ..η κακος..εισαι οτι δηλωσεις :green:..και αν σε "πιασουν"τοτε κανεις απλα τον :chinese:!!.επηδει υπαρχουν μερικα πραγματα που καποιοι με εμπειρια στο χωρο μπορουν να καταλαβουν με μια ματια..κατα ποσο"νατουραλ" ειναι καποιος..ας το αφησουμε..:P..Τωρα εγω σιγουρα ειμαι υπερ στο να αναπτυγθει καποιος με.."φυσικο"τροπο..αλλα ..αυτο ειναι επιλογες ..του καθενα..και μεχρι που σκοπευη...να φτασει.....και αν θες να πας "ψηλα"..αρεσει...η οχι...νατουραλ......δεν ΠΑς...:banana::banana:( τουλαχιστον,,αυτο πιστευω,με τις...φτωχες μου.....γνωσεις,απο τον χωρο..;) ).....

COBRA_STYLE
19-12-10, 15:26
ωραιο σωμα αλλα για κανενα λογο νατουραλ!!!:thumbup:συμφωνω απολυτα με τον Niiiick!!!!

Pavlos17
19-12-10, 15:27
ρε παιδια,ελεος πια με τα νατουραλ και τα μη νατουραλ...αν ειστε και σεις μαγκες παρτε ΑΑΣ και γινεται σαν αυτους...μπορειτε?ΟΧΙ

COBRA_STYLE
19-12-10, 19:54
ρε παιδια,ελεος πια με τα νατουραλ και τα μη νατουραλ...αν ειστε και σεις μαγκες παρτε ΑΑΣ και γινεται σαν αυτους...μπορειτε?ΟΧΙ
oxi δεν μπορουμε!!μονο ΕΣΥ μπορεις!!!:thumbup:

beefmeup
19-12-10, 20:05
ΟΦ ΤΟΠΙΚ!:thumbup:

a.minidis
19-12-10, 20:21
ΟΦ ΤΟΠΙΚ!:thumbup:οντως..εκτος:unsure:...αλλα δεν μπορω να καταλαβω την σκοπιμοτητα πανω στο "νατουραλ"η οχι..!!!Ο καθενας ειναι υπευθηνος των πραξεων του..και τον επιλογων του..μιλαμε οντως για ενα μεγαλο αθλητη που μακαρι στα 48 ναμαστε ετσι..:shock:,αλλα μια απλη ερωτηση για να καταλαβουν καποιοι τι ενοω..Αν καποιος γνωστος σταματηση να κανει προ ΒΒ.και μετα απο 5 χρονια παιξει σε ενα "νατουραλ"θεσμο..αυτος δεν θα θεωρηται....¨νατουραλ"??:green:....ειπα και πριν..εισαι οτι δηλωσης..και αν σε πιασουν οτι δεν εισαι, ..η λες ψεμματα.......τοτε απλα..κανεις τον :chinese:!!!!!!!!:green::green::green:

COBRA_STYLE
19-12-10, 20:31
ρε παιδια κανεις δεν εχει προβλημα αν καποιος ειναι νατουραλ ή οχι!!αλλα οπως ειπε κ ο Αντρικος αρκει να ειναι ειλικρινης!!!Δε γουσταρω να βλεπω καποιον να πασαρεται ως νατουραλ και να κανει μπαμ οτι δεν ειναι!!Ε Λ Ε Ο Σ !!!Τωρα βγαινει ο καθε κεφτες και λεει τα κλασσικα!!!

και γω ειμαι της αποψης οτι απο μονα τους τα αας δεν κανουν τπτ(για να προλαβω καποιους)!!!Τα ιδια κ τα ιδια λεμε

kutsup
19-12-10, 20:38
Αν καποιος γνωστος σταματηση να κανει προ ΒΒ.και μετα απο 5 χρονια παιξει σε ενα "νατουραλ"θεσμο..αυτος δεν θα θεωρηται....¨νατουραλ?

Σε 5 χρόνια δεν μένει τίποτε από τα κέρδη λόγω ομοιόστασης οπότε είναι natural με τόνο ;).

giannis64
19-12-10, 20:44
εμενα μαρεσει που αυτοι που δεν ειναι νατουρλ, και δηλωνουν νατουραλ
θα κερδισουν με το περασμα του χρονου ενα μανταλακι.:turtle:

beefmeup
19-12-10, 20:48
θα κερδισουν με το περασμα του χρονου ενα μανταλακι.:turtle:

με γευση τζατζικι.

a.minidis
19-12-10, 20:49
ρε παιδια κανεις δεν εχει προβλημα αν καποιος ειναι νατουραλ ή οχι!!αλλα οπως ειπε κ ο Αντρικος αρκει να ειναι ειλικρινης!!!Δε γουσταρω να βλεπω καποιον να πασαρεται ως νατουραλ και να κανει μπαμ οτι δεν ειναι!!Ε Λ Ε Ο Σ !!!Τωρα βγαινει ο καθε κεφτες και λεει τα κλασσικα!!!

και γω ειμαι της αποψης οτι απο μονα τους τα αας δεν κανουν τπτ(για να προλαβω καποιους)!!!Τα ιδια κ τα ιδια λεμε..Επειδη δεν καταλαβα το περι "Τωρα βγαινει ο καθε κεφτες και λεει τα κλασσικα!!!και το καποιοι λενε τα ιδια και τα ιδια...εδω ειμαστε να μιλαμε και να λεει ο καθενας την αποψη του...και ειλικρινης ποιος ειναι στη τελικη??? ειδικα οταν μιλαμε για ενα σπορ...που ουτε καν "επισημο"δεν ειναι και το 80% το κανει για την παραλια και "αλλα"!!και ναι τα αασ δεν κανουν τιποτα απο μονα τους ..αλλα κανουν την διαφορα...και μαλιστα συνηθως ..τεραστια.εξου και ο λογος που κατα κορον τα χρησιμοποιουν.σε ολα τα αθληματα;) Καλες ειναι οι αντιπαραθεσης!! ειδικα σε ενα σπορ που υπαρχει ευκολη προσβασει και δεν χρειαζεται και ιδιαιτερο ταλεντο να το κανεις και να δεις διαφορα...αλλα δυστηχος και για αυτο τον λογο γεμισε και με ανευθυνους..και "γκουρου":(....Χαρακτηρισμοι ομως για ατομα που λενε τιν αποψει τους εστω ,,και λαθος..καλα ειναι με παραδειγματα και εμπειριες ετων να λυνουμε τις "τυχον"αποριες..οι λαθανσμενες αποψεις..για τους λογους που ανεφερα εχουν ..και οχι να αποκαλουμε καποιον "κεφτε"η παστα, η οτιδηποτε προσβαλει την προσωπικοτιτα του;)

giannis64
19-12-10, 20:50
+1000 στον τασο..:thumbup:

a.minidis
19-12-10, 20:51
Σε 5 χρόνια δεν μένει τίποτε από τα κέρδη λόγω ομοιόστασης οπότε είναι natural με τόνο ;).
kutsup ειπα να σταματηση το pro bb,δεν ειπα να μην κανει τιποτα........:green::green::P

beefmeup
19-12-10, 20:52
+1000 στον τασο..:thumbup:

κ αλλα τοσα απο μενα:thumbup:

COBRA_STYLE
19-12-10, 20:53
..Επειδη δεν καταλαβα το περι "Τωρα βγαινει ο καθε κεφτες και λεει τα κλασσικα!!!και το καποιοι λενε τα ιδια και τα ιδια...εδω ειμαστε να μιλαμε και να λεει ο καθενας την αποψη του...και ειλικρινης ποιος ειναι στη τελικη??? ειδικα οταν μιλαμε για ενα σπορ...που ουτε καν "επισημο"δεν ειναι και το 80% το κανει για την παραλια και "αλλα"!!και ναι τα αασ δεν κανουν τιποτα απο μονα τους ..αλλα κανουν την διαφορα...και μαλιστα συνηθως ..τεραστια.εξου και ο λογος που κατα κορον τα χρησιμοποιουν.σε ολα τα αθληματα;) Καλες ειναι οι αντιπαραθεσης!! ειδικα σε ενα σπορ που υπαρχει ευκολη προσβασει και δεν χρειαζεται και ιδιαιτερο ταλεντο να το κανεις και να δεις διαφορα...αλλα δυστηχος και για αυτο τον λογο γεμισε και με ανευθυνους..και "γκουρου":(....Χαρακτηρισμοι ομως για ατομα που λενε τιν αποψει τους εστω ,,και λαθος..καλα ειναι με παραδειγματα και εμπειριες ετων να λυνουμε τις "τυχον"αποριες..οι λαθανσμενες αποψεις..για τους λογους που ανεφερα εχουν ..και οχι να αποκαλουμε καποιον "κεφτε"η παστα, η οτιδηποτε προσβαλει την προσωπικοτιτα του;)
καταρχας δεν πηγαινε σε σενα!!!ισα ισα που συμφωνω με σενα!!!

δευτερον,εχω βαρεθει το εξης...το να κανει καποιος ενα ποστ σα το δικο μου το 1ο ή παρομοιο τελος παντων,και να πεταγεται καποιος και να λεει ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ την ΙΔΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ!!!!λυθηκε πιστευω αυτο!!!

kutsup
19-12-10, 21:02
kutsup ειπα να σταματηση το pro bb,δεν ειπα να μην κανει τιποτα........:green::green::P

Έτσι όπως τι θέτεις θα είναι σίγουρα καλύτερος από ότι αν δεν έπερνε ποτέ του φάρμακα. Off season θα είναι καλός αλλά στη δίετα θα ψιλοχαθεί. Το ξέρεις υποθέτω ότι δοκίμασα με και χωρίς.
Τεράστια διαφορά τουλάχιστον για τα δεδομένα της εποχής.

a.minidis
19-12-10, 21:03
καταρχας δεν πηγαινε σε σενα!!!ισα ισα που συμφωνω με σενα!!!

δευτερον,εχω βαρεθει το εξης...το να κανει καποιος ενα ποστ σα το δικο μου το 1ο ή παρομοιο τελος παντων,και να πεταγεται καποιος και να λεει ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ την ΙΔΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ!!!!λυθηκε πιστευω αυτο!!!


φιλε μου..δεν ειπα οτι πηγαινε σε μενα..αλλα και σε μενα να πηγαινε ..ειλικρινα μετα απο 18 χρονια αγωνιστικης πορειας εχω ακουση τοσα ...που εχω παθει ανοσια:green:..Απλα επηδει καπως ετσι δημιουργουνται εντασης..χωρις λογο..και πολλοι δυσφορουν,,και απο κει που το φορουμ..παει να κανει καλο..γινεται ..καφενειο,,και καταστρεφει την αξιοπιστεια του..και πολλα ατομα ..σημαντικα του χωρου..δεν κανουν καν τον κοοπο να πουν κατι..και αλλους να φυγουν ..!Με ολο το σεβασμο που εχω στο φορουμ .και σε καθε μελος..μιλω απο προσωπικη εμπειρια..και γνωριζω ατομα και καταστασεις!Αυτος ειναι και ο λογος που το "πηρα"καπως προσωπικα>>>(λεμε τωρα :P)..γιαννη ..ξερω..ξερω..ειμαι εκτος sorry ειχα καιρο να το κανω!!χαχαχαχαχαχ:P:P:P:turtle::turtle:

giannis64
19-12-10, 21:08
οχι οντος συμφωνω με το ποστ σου.:thumbup:

savage
19-12-10, 21:50
ας βαλουμε και κατι on topic,γιατι οπως παντα το τοπικ εγινε π@3%$@

BPkMuJB3O7A&feature=related

oy5h8A5aVbo&feature=related

cReubmkO_LM&feature=related

giannis64
19-12-10, 22:25
φοβερα ογκοδης και με κοντρες ακομα και στους γλουτους. η κοιλιτσα λιγο μεγαλουτσικη.

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::green:

Pavlos17
20-12-10, 14:01
φοβερα ογκοδης και με κοντρες ακομα και στους γλουτους. η κοιλιτσα λιγο μεγαλουτσικη.

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::green:

υπονοεις κατι με την κοιλιτσα? :P γιατι φουσκωσε αραγε? :turtle:

Madd_Chadd
12-08-11, 18:18
Λιγες φωτο που βρηκα σημερα καθως εψαχνα Savage.;)

2977929780https://lh4.googleusercontent.com/-t-pYjBq3x3U/TXGVmKOauUI/AAAAAAAAdho/FrQVUk88Cpc/s1600/skip+la+cour+%25281%2529.jpg29781https://lh5.googleusercontent.com/--ViRZONdDxs/TXGVnCebVkI/AAAAAAAAdhw/GVHgcGo9ItM/s1600/skip+la+cour+%25283%2529.jpg297822978329784297852978629787http://www.hardcoreaussiemuscle.com.au/forum/download/file.php?id=13367