PDA

Επιστροφή στο Forum : Jay Culter - Training CHEST [15 dec 2010]



StefPat
18-12-10, 13:26
Το βλέπετε στον παρακάτω σύνδεσμο..

grRY1DWlheo

Dreiko
18-12-10, 13:42
^^^^^ωραιο βιντεο....:thumbup:


:turtle:129 κιλα ζυγιζει το θηριο...:turtle:

thegravijia
18-12-10, 14:49
νταξ χαβαλε εκανε
μπορει να παει πολυ πιο βαρια αλλα απο οτι ειπε τωρα ξαναρχισε κανονικα προπονησεις ...

Αντωνης
18-12-10, 15:02
Γιατι κανει οριζοντιο παγκο στο σμιθ?:unsure::unsure:

PMalamas
18-12-10, 15:10
καλο ναι, περιπου ιδια προπονηση με το ανντισπιουτεντ..
με διαφορα αυτο που εκανε στο τελος με τα λαστιχα..

Mitsen
18-12-10, 15:24
πάντως βλέπω δεν κάνει full τεχνική... Ισα-ισα που ανεκατεβαζει τη μπάρα :unsure:

PMalamas
18-12-10, 15:40
ναι οντως.. διιστανται πολυ οι αποψεις σε αυτο το θεμα..
Ο μυς βρισκεται σε συνεχη πιεση.. ελαχιστοποιειται η περιπτωση τραματισμων σε ωμους αγκωνες..

noz1989
18-12-10, 17:36
πάντως βλέπω δεν κάνει full τεχνική... Ισα-ισα που ανεκατεβαζει τη μπάρα :unsure:
Πρωτον, τετοιου τυπου βιντεο ειναι εφετζιδικα...

Ποτε δεν θα μαθουμε τι πραγματικα τρωνε, παιρνουν και πως γυμναζονται οι αθλητες του olympia!

και δευτερον, μετα απο τοσα χρονια προπονησης και 3 αγαλματακια θα ξερει πως να εκτελει την ασκηση δινοντας εμφαση εκει που θελει!!

ps Δεν στην λεω.. γενικα τα γραφω με αφορμη το ποστ σου!:thumbup:

Eddie
18-12-10, 17:43
Παντως εμενα τα βιντεο του μου φερνουν υπνηλια.Ειναι απ τους πιο ξενερωτους,δεν κανει με φουλ ενταση,παιζει γελοια κιλα κλπ.

Μου αρεσει παρα πολυ εμφανησιακα και πανω στη σκηνη,και γενικως πιστευω αντιπροσωπευει πολυ καλα το αθλημα,αλλα τα βιντεο του δε μου αρεσουν.

Gorillas
18-12-10, 20:49
Παντως εμενα τα βιντεο του μου φερνουν υπνηλια.Ειναι απ τους πιο ξενερωτους,δεν κανει με φουλ ενταση,παιζει γελοια κιλα κλπ.

Μου αρεσει παρα πολυ εμφανησιακα και πανω στη σκηνη,και γενικως πιστευω αντιπροσωπευει πολυ καλα το αθλημα,αλλα τα βιντεο του δε μου αρεσουν.

χαχχααχαχαχ πραγματικά έτσι είναι. Είναι απ τους λίγους που δε σε πορώνει με βάση τη προπόνηση που κάνει μέσα απ τα βίντεο. Πολύ μονότονος. Μπράβο που τα κατάφερε αλλά δε μου είναι κ τόσο αγαπητός

PMalamas
18-12-10, 23:46
νομιζω το βλεπει περισσοτερο σαν μπιζνες παρα μονο ως ΒΒ

spirospros
20-12-10, 10:59
ενας ειναι και μοναδικος με τετοια τεχνικη που καθε χρονο γινεται και καλυτερος :thumbup:

StefPat
20-12-10, 14:43
νομιζω το βλεπει περισσοτερο σαν μπιζνες παρα μονο ως ΒΒ

ζει απ'το BBing? και έχει κάνει την σπιταρόνα του απ'το BBing?

PMalamas
20-12-10, 16:28
ζει απ'το BBing? και έχει κάνει την σπιταρόνα του απ'το BBing?

Σιγουρα και απο αυτο αλλα περισσοτερα βγαζει απο σις διαφημησεις τα προιοντα που πουλαει κλπ

Dreiko
20-12-10, 16:37
Σιγουρα και απο αυτο αλλα περισσοτερα βγαζει απο σις διαφημησεις τα προιοντα που πουλαει κλπ

+1 :thumbup:αλλα μην ξεχναμε οτι ο cutler προερχεται απο ευπορη οικογενεια ουτως η αλλως...

jimmy007
21-12-10, 04:42
Έλιωσα στο γέλιο εκεί που μιλάει για τις υποτιθέμενες αρνητικές του...:rolf::rolf:

PMalamas
21-12-10, 18:26
+1 :thumbup:αλλα μην ξεχναμε οτι ο cutler προερχεται απο ευπορη οικογενεια ουτως η αλλως...

δε το ηξερα αυτο να σου πω την αληθεια..
αντε ρε δλδ δν ειναι αλλος ενας που ειχε δυσκολα παιδικα χρονια χωρισμενους γονεις...
κλπ κλπ χαχα..
κι εδω κανει τη διαφορα :P

Dreiko
22-12-10, 00:03
δε το ηξερα αυτο να σου πω την αληθεια..
αντε ρε δλδ δν ειναι αλλος ενας που ειχε δυσκολα παιδικα χρονια χωρισμενους γονεις...
κλπ κλπ χαχα..
κι εδω κανει τη διαφορα :P

:rolf::rolf:καπως ετσι...:green:

StefPat
23-12-10, 09:54
Ορίστε κι μία προπόνα, πλάτης..


http://www.youtube.com/watch?v=gwzl5XiEWmU

btw, στις περισσότερες ασκήσεις, δν δείχνει πόσα κιλά σηκώνει(!)

themisdas
13-04-11, 14:53
Ορίστε κι μία προπόνα, πλάτης..

http://www.youtube.com/watch?v=gwzl5XiEWmU

btw, στις περισσότερες ασκήσεις, δν δείχνει πόσα κιλά σηκώνει(!)

εμενα μου εκανε πολυ εντιπωση το γυμναστιριο.... ειδατε ποσα οργανα ειχε? μεχρι και ταρταν για τρεξιμο ειχε...:shock:

TheWorst
13-04-11, 15:08
Πολυ λιγα κιλα ειχε ρε.. Αλλα τι να πεις με τετοια τραγουδια τη προπονηση να βγαλει :turtle::turtle: