PDA

Επιστροφή στο Forum : Get Pumped (M Double You)



Fiesta S 09
20-12-10, 00:36
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19541&stc=1&d=1292845094



Η νέα εκρηκτική φόρμουλα κρεατίνης της MdoubleYou, Get Pumped αποτελεί την πιο ακραία μορφή συμπληρώματος. Ένας μοναδικός συνδυασμός τεσσάρων κρεατινών (C 4) χαρίζει απίστευτα πρηξίματα, δύναμη, μυϊκή ανάπτυξη, ταχύτερη ανάρρωση και απίστευτη αντοχή. Κι όμως για όλα αυτά δεν χρειάζεται περίοδος υπερφόρτωσης.


Κάθε αθλητής γνωρίζει καλά ότι τα βασικά αμινοξέα είναι απαραίτητα για την ανάπτυξη και δύναμη των μυών. Όλα λοιπόν τα αμινοξέα περιλαμβάνονται σε αυτήν τη μοναδική φόρμουλα, ενώ το σύνολο συμπληρώνει ένας συνδυασμός ενεργειακών συστατικών, όπως καφείνη και ταυρίνη και ένα πλήθος βιταμινών και ηλεκτρολυτών, που δίνουν ακόμα περισσότερη ενέργεια και όρεξη για σκληρές προπονήσεις.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19542&stc=1&d=1292845094




Σκέπτομαι να το δοκιμάσω για pre-workout να δώ τι λέει.Στά stims αναφέρει το συστατικό theobromine το οποίο δεν έχω ξαναδεί η τουλάχιστον με αυτή την ονομασία.Αν ξέρει κάποιος να μου πεί τι είναι και φυσικά ακούω γνώμες και εμπειρίες...:weights::weights::weights:

f-panos
20-12-10, 00:55
Αν δεν κανω λαθος η theobromine υπαρχει στο κακαο καθως κ στη σοκολατα κατα συνεπεια, μοιαζει η δραση της με την καφεινη αλλα σε μκροτερη κλιμακα.

Τωρα για το συγκεκριμενο προιον δεν το εχω δοκιμασει κ δεν ξερω.
Απο τα συστατικα φαινεται ενα νορμαλ blend κρεατινης-νιτρικου με καλη ποσοτητα υδατανθρακων(οχι υπερβολικη), αν εχει καλη τιμη χτυπα το.

Fiesta S 09
20-12-10, 01:01
Στα x-treme 47 γιούργια έχει.Πάντως από γεύση που είχα δοκιμάσει μια δόση,είναι απίστευτο.

f-panos
21-12-10, 10:29
οκ αν το παρεις γραψε καμια αξιολογηση...

Fiesta S 09
23-12-10, 00:14
Λοιπόν άκυρο το pre-view που θα έκανα για το προιον,διοτι το σκέυασμα που πήρα είχε πάρει υγρασία και δεν ήταν κατάλληλο για κατανάλωση και το άλλαξα με energy burst της worriorlab,που είναι παρεμφερές...