PDA

Επιστροφή στο Forum : Anavar (Hi-Tech Pharmaceuticals)



beefmeup
20-12-10, 17:29
κ οι επιτυχιες συνεχιζονται..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19544&stc=1&d=1292856072


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19545&stc=1&d=1292856079





Serving Size: 3 Tablets
Servings Per Container: 60
Amount
Per Serving % Daily Value*

Proprietary Blend with Extend-Rx technology:
S-(2 Boronethyl) L-Cysteine HCl,
2-(S)-Amino-6-Boronohexanoic acid,
Creatine Ethyl Ester, Creatine monohydrate,
L-Arginine HCl,
Inosine Ethyl Ester,
Adenosine Triphosphate,
25-R-Spirostan-5A-Diol-6-one-3-one,
Dehydroepiandrosterone Enanthate,
Smilagenin,
Hecogenin Acetate,
6-Keto-Diosgenin Cypionate,
6-Keto Diosgenin Propionate,
6-Keto Diosgenin Acetate 20-HydroxyEcdysone Deconate,
Naringen, 6,7 Dihydroxy Bergamottin, Quebracho Blanco HCl




"θανατηφορο"pre workout που εχει σχεδον τα ιδια συστατικα με το αδερφακι του dianabol,πλην της προσθηκης κρεατινης,ΑΤΡ,αργινινης,κ κατι αλλες μουφες.

ριξτε κ εδω μια ματια που εκανε ενα μελος ερωτηση παλιοτερα,αλλα μαλλον ηταν αλλη εκδοση,γιατι ειχε σταματησει η εταιρια αυτη,μεxρι πρωτεινος.

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar παρενεργειες/αποτελεσματα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3852)

Devil
20-12-10, 17:35
χαχαχαχαχαχα.... τα σπαει αυτη η εταιρια.... εχουν πλακα

η ιδια @@ με αλλο ειναι...

ουτε αυτοι ξερουν γιατι το εφτιαξαν....

Polyneikos
20-12-10, 17:38
Καμια νορμαλ ονομασία δεν εχουν αυτοί ρε συ;Αντε τωρα να σε ρωτησει καποιος τι χρησιμοποιείς και να πεις Anavar & Dianabol και να μην σε παρεξηγησει...
Γενικα εχει καμια ουσια όταν βαζουν στα preworkouts μονουδρικη και εθυλεστερικη κρεατινη ή το κανουν απλα για το μπουγίο;

beefmeup
20-12-10, 17:41
Καμια νορμαλ ονομασία δεν εχουν αυτοί ρε συ;Αντε τωρα να σε ρωτησει καποιος τι χρησιμοποιείς και να πεις Anavar & Dianabol και να μην σε παρεξηγησει...
Γενικα εχει καμια ουσια όταν βαζουν στα preworkouts μονουδρικη και εθυλεστερικη κρεατινη ή το κανουν απλα για το μπουγίο;

για το πρωτο σκελος,ολες οι ονομασιες των προιοντων της ειναι περιπου τετοιες:green:

για το 2ο,εχει καποιο ρολο,η κρεατινη κ μπορεις να την βαλεις ανετα σε preworkouts απλα για την εθυλεστερικη την βαζουν μονο για εντυπωσιασμο,γιατι απο αποτελεσματα μηδεν εις το πηλικο.
μετατρεπεται σε κρεατινινη στο μισο χρονο αποτι η μονουδρικη,ασε που ειναι κ εστερας..αν κ οι ποσοτητες ειναι μικρες οποτε δε νομιζω να τιθεται θεμα συκωτιου,αλλα νταξ..;)

Polyneikos
20-12-10, 17:43
Εξω τι ακουγεται για αυτους;

Devil
20-12-10, 17:47
τσεκαρα λιγο τα προιοντα τους.... γενικα ειναι ολα πανηγυρη...

το μονο σχετικα γνωστο..... που εχω δει και σε γνωστα e-shop του εξωτερικου ειναι το lipodrene...

αλλα σχεδον ολα ειναι οτι να ναι...

beefmeup
20-12-10, 17:47
Εξω τι ακουγεται για αυτους;

κοιτα,ειναι μια εταιρια παλιοτερη που θυμαμαι τις διαφημισεις των προιοντων της σε παλια αμερικανικα περιοδικα,αλλα οχι πρωτοκαλασσατα,λιγο πιο underground.
με τις ιδιες ονομασιες κ τοτε..κ μαλιστα τα σχηματα απτα χαπια που εχουν ειναι κ αυτα,οπως κ καποια αας..απιστευτοι λεμε,δεν υπαρχουν!

τωρα,καποια στιγμη σταματησε απτο πουθενα..ειχα να την δω χρονια,αλλα σιγα σιγα,ξαναρχισα να βλεπω διαφημισεις κ ειδκα στο αμερικανικο MD..απο κριτικες για τα προιοντα της,ειναι λιγο νωρις,αλλα ειδικα για το ντιαναμπολ εχει πατωσει..

ο χρονος θα δειξει:green:

στο ββ κομ,παντως δεν τα πουλανε τα προιοντα της αποτι εχω δει..

giannis64
20-12-10, 20:41
τα οφ τοπικ ταξιδεψαν εδω

Στην αλάνα με τα χαλίκια............ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5486)

Devil
03-02-12, 06:44
beef γιατι σε αφηνω και ποσταρεις συμπληρωματα????:green:

αυτο.... το αλλο το fangus... το αλλο με τα αυγα για τη μυοστατινη.... αν ειναι δυνατον!:P:green::turtle::turtle::turtle:

billys15
03-02-12, 17:01
Ειναι πολυ "ψαρωτικο" με τα acetate,enanthate κλπ που πεταει μεσα :green:

dt_210r
29-09-12, 21:52
καλησπερα παιδια γνωριζει καποιος αν εχει παρενεργειες η εχει ακουσει κατι για το συγκεκριμενο ευχαριστω

amateur666
29-09-12, 23:30
ελπιζω αυτο να ειναι πιο cheap! απο τ αδελφακι του..

COBRA_STYLE
29-09-12, 23:56
γτ εχεις σκοπο να το παρεις?

sobral
30-09-12, 00:12
χειρότερο κ μικρότερο μπλέντ δεν έχω ξαναδεί...γενικά η εταιρία το παίζει hardcore αλλά είναι γτπ...

amateur666
30-09-12, 16:53
γτ εχεις σκοπο να το παρεις?

αυτο οχι!..τ αδελφακι του :green:...

sobral
30-09-12, 17:53
αυτο οχι!..τ αδελφακι του :green:...

καμία μα καμία σχέση αυτό με το άλλο...η μόνη τους ομοιότητα είναι το όνομα τίποτα άλλο.

amateur666
30-09-12, 18:58
τ ξερω παιδια :turtle::turtle::turtle:

dj-thanos
15-10-12, 01:12
αντε να βγαλουν και καμια κρεατινη με ονομα anadrol!:turtle: ποια εφυια εχουν στο marketing ηθελα να ξερω... χαχαχαχα:P

morbit_killer
02-11-12, 13:26
καλησπερα παιδια γνωριζει καποιος αν εχει παρενεργειες η εχει ακουσει κατι για το συγκεκριμενο ευχαριστω

παρενέργειες? αν μιλάμε για anavar από ότι έχω διαβάσει σε τόπικς δεν αρωματίζεται , είναι κατά βάση βροχοδιασταλτικό , δηλαδή παρέχει καλύτερη οξυγόνωση και κατακράτηση αζώτου (βασικό συστατικό πρωτεϊνοσύνθεσης )

beefmeup
02-11-12, 13:29
παρενέργειες? αν μιλάμε για anavar από ότι έχω διαβάσει σε τόπικς δεν αρωματίζεται , είναι κατά βάση βροχοδιασταλτικό , δηλαδή παρέχει καλύτερη οξυγόνωση και κατακράτηση αζώτου (βασικό συστατικό πρωτεϊνοσύνθεσης )

μην μπερδευεσαι..για το συμπληρωμα μιλαμε,οχι για το φαρμακο:thumbup:

TXC_ELLAS
20-05-15, 13:16
καλησπερα 3 χρονια μετα το τελευταιο ποστ! :)

Σε μια συντομη αναζητηση που εκανα στο φορουμ δεν βρηκα κατι σχετικο οποτε ειπα να συνεχισω το θεμα. Ειμαι 26 χρονων (88κιλα,1,81) και κανω γυμναστικη τα τελευταια 8-9 χρονια. Επαιρνα συμπληρωματα και εδω και κανα 20μερο (3η βδομαδα) ξεκινησα anavar. Το θεμα ειναι οτι εκτος απο τη δυναμη που εχω δει να εχω παρει δεν βλεπω καποια διαφορα στη ζυγαρια. Θα συνεχισω για αλλες 6η εβδομαδες. Η διατροφη μου ειναι κανονικη , (εριξα λιγο υδατανθρακα) το βραδυ και βλεπω στο τζιμ οτι αεροβια δν κουραζομαι.
Εχει καποιος να μου δωσει μια συμβουλη; :)

beefmeup
20-05-15, 13:20
τι σχεση εχουν αυτα που ρωτας με το συμπληρωμα του θεματος?

TXC_ELLAS
20-05-15, 13:22
Aμεση μιας και anavar ειναι αυτο που παιρνω. Αλλης εταιριας δε απλα δεν βρηκα κατι σχετικο για να ποσταρω.

beefmeup
20-05-15, 13:25
νεο μελος κ κατευθειαν στα βαρια ε?

καπου μπερδευτηκες..αυτο εδω ειναι ενα αποτυχημενο συμπληρωμα με την ιδια ονομασια με ενα φαρμακο που περνεις.
ομως αναφορες δεν κανουμε κ συμβουλες για φαρμακα δεν δινουμε σε αυτο το φορουμ ,οποτε καλο θα ηταν να ψαξεις αλλου για κατι τετοιο.

TXC_ELLAS
20-05-15, 13:31
Νεο μελος στη σελιδα ειμαι. Απλα δεν ετυχε να ξανασχοληθω με φορουμ και να ο λογος. Η ειρωνια σου ακομα δεν μπηκα στο φορουμ..
Ευχαριστω για την ενημερωση.

beefmeup
20-05-15, 13:34
η "ειρωνια" μου φιλε που τοσο πολυ σε εθιξε δεν θα ηταν απαραιτητη αν σαν νεο μελος σε ενα φορουμ "εχανες" 2 λεπτα απο την ζωη σου να διαβασεις τους κανονες.

TXC_ELLAS
20-05-15, 13:38
Ναι γιατι προφανως αν το εκανες αυτο σε ολους τους νεους χρηστες εδω μεσα θα σε επαιρναν καποια στιγμη τηλ και θα σ ελεγαν καποιοι που εχουν η χρηματοδοτουν τη σελιδα οτι μαλλον κατι κανεις λαθος.
Εκανα μια απλα αναζητηση με τον ορο anavar και μου εβγαλε αυτο το αποτελεσμα. Τωρα αν ειναι βαρυα η οχι δεν σε αφορα. Απλα μια πληροφορια ζητησα σε μια απορια που εχω. Με το ιδιο σκεπτικο θα μπορουσα και εγω κρινοντας την φωτο σου να πω οτι ποτε δεν εγιναν με συμπληρωματα αυτα αλλα τοτε θα μπαιναμε σε πολεμο και κατα 99% θα ετρωγα μπαν; ;)

beefmeup
20-05-15, 13:43
καλα η κουβεντα αυτη δεν εχει πολυ νοημα..αν μεινεις στην σελιδα καλη διαμονη να εχεις.
αν οχι περιμενω τηλεφωνο να μου πουν οτι κατι κανω λαθος:welcome:

Nive
20-05-15, 14:12
Ωραία κουβέντα... :P

υ.γ. Την εταιρεία δεν μας είπε μόνο γιατί κυκλοφορούν πολλά fake τώρα που ζέστανε ο καιρός. ;)

Χρήστος Τριανταφύλλου
20-05-15, 15:26
Ωραία κουβέντα... :P

υ.γ. Την εταιρεία δεν μας είπε μόνο γιατί κυκλοφορούν πολλά fake τώρα που ζέστανε ο καιρός. ;)

:rolf::rolf: