PDA

Επιστροφή στο Forum : Η δύναμη της Θέλησης



Gorillas
21-12-10, 13:56
Ένα απίστευτο βιντεο που δείχνει όταν έχουμε τη θέληση μπορούμε να ξεπεράσουμε τους εαυτούς μας

f_jz5CJnsng

Dreiko
21-12-10, 14:08
τα χω σταμπαρει και γω αυτα τα βιντεακια...απιστευτα τα πραγματα που μπορει να κανει ενας ανθρωπος ακομα και σε τετοια δυσκολη κατασταση...τετοιοι ανθρωποι μας δειχνουν ποσο μ@λ@κες μπορουμε να γινουμε εμεις που τα χουμε ολα και παλι παραπονιομαστε...:clap::clap::clap:

Titanium
21-12-10, 14:12
:bowdown::bowdown::bowdown:Τι να πεις γι'αυτον τον ανθρωπο....Μπραβο του:clap::bowdown::bowdown::bowdown:

exkaliber
21-12-10, 15:23
Αμα θελω εχω θεληση
αλλα δε θελω

Mitsen
21-12-10, 21:16
Απίστευτο τι μπορεί να κανεις όταν έχεις θέληση!

Είναι οι απάντηση για όλους όσους(και πρώτος εγώ) λένε δεν μπορώ αυτό, μου φταίει εκείνο κλπ. Δεν υπάρχει δεν μπορώ υπάρχει δεν θέλω!


Αμα θελω εχω θεληση
αλλα δε θελω
:bowdown:
καλά εσύ είσαι άλλο φρούτο:P:P:P:green:

niga
29-01-11, 01:06
Ένα απίστευτο βιντεο που δείχνει όταν έχουμε τη θέληση μπορούμε να ξεπεράσουμε τους εαυτούς μας

f_jz5CJnsng

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Andrikos
29-01-11, 14:43
Μπράβο ρε Γορίλα , ωραίο βίντεο. Όταν ο άνθρωπος αντιλαμβάνεται πως πρέπει να συμμετάσχει στη ζωή του όλα αλλάζουν προς το καλύτερο. Εκτός από το να θαυμάζουμε αυτόυς τους ανθρώπους , μπορούμε να τους δείχνουμε πως τους σεβόμαστε συμπολίτες μας με το να μην παρκάρουμε στις ράμπες των αναπήρων αλλά και να κάνουμε ότι περνά από το χέρι μας για να μην παρκάρουν και άλλοι. Αν κάποιος ξέρει κάποιο ΑΜΕΑ θα ξέρει και πόσο δύσκολο είναι αυτοί οι άνθρωποι να πάνε μία βόλτα μόνοι τους , είναι τελείως αποκλεισμένοι από τα αυτοκίνητα που καβαλάνε τα πεζοδρόμια - α , και επειδή το κάνουν όλοι οι υπόλοιποι δεν σημαίνει πως αν το κάνουμε και εμείς δεν έγινε κάτι.

psycho
16-03-11, 03:39
Έχω ανατριχιάσει ολόκληρος. Μπράβο και σ' αυτόν και σε όλους τους ανθρώπους που τα καταφέρνουν ύστερα από ατυχήματα σου αφήνουν οποιουδήποτε είδους αναπηρία.
:clap::clap::clap:

Spyros1993
17-03-11, 13:56
Απίστευτο βίντεο. Όταν ένας άνθρωπος θέλει να κάνει κάτι, μπορεί. αρκεί να το θελήσει...

kafros gate 7
23-07-11, 15:28
πραγματικα οταν βλεπεις αυτους τους ανθρωπους αισθανεσαι πολυ μικρος μπροστα τους.

off topic: τις προαλλες σε γυμναστηριο που πηγα πετυχα ενα παλικαρι που ηταν σε αναπηρικο καροτσακι και παρ' ολα αυτα
προπονουταν πολυ σκληρα και ειχε και παρα πολυ καλο σωμα.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ.

και επειδη ο κοσμος ειναι και γεματος γαϊδουρια εκανε τρικεφαλα στην τροχαλια το παλικαρι και του εφευγε προς τα πισω
το καροτσακι και δν πηγαινε ενας να τν βοηθησει...

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!