PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποχώρηση από το Nadia Crow Team..



a.minidis
27-12-10, 02:03
Thathela na anakoinoso ustera apo prosopiki apofasi kai gia logous entelos dikous mou... oti den aniko pleon sto dinamiko tou team ,eyxome kali synexeia..kai oti kalitero//..Suntoma tha anakoinoso to plano kai ta sxedia mazi me thn eteria pou me stirizi...(..sorry gia ta gramata.ala den exo eliniko menou)...:welcome::welcome: TASOS MHNIDHS..

Muscleboss
27-12-10, 02:40
Τάσο καταρχάς χρόνια πολλά για τις μέρες και κατα δεύτερον, καλή συνέχεια και επιτυχία σε ό,τι κάνεις. Ανεξάρτητα απο τους λόγους αυτης της απόφασής σου, έμπειρος αθλητής είσαι και νομίζω οτι ξέρεις τι ειναι καλύτερο για σενα κ τους στοχους σου.

ΜΒ

a.minidis
27-12-10, 02:44
Τάσο καταρχάς χρόνια πολλά για τις μέρες και κατα δεύτερον, καλή συνέχεια και επιτυχία σε ό,τι κάνεις. Ανεξάρτητα απο τους λόγους αυτης της απόφασής σου, έμπειρος αθλητής είσαι και νομίζω οτι ξέρεις τι ειναι καλύτερο για σενα κ τους στοχους σου.

ΜΒ:welcome::welcome:

:thumbup:

Polyneikos
27-12-10, 10:10
Tασο καλη επιτυχια στα νεα σου βηματα:thumbup:

KATERINI 144
27-12-10, 11:21
Tασο καλη επιτυχια στα νεα σου βηματα:thumbup:+1 :thumbup:

crow
27-12-10, 12:46
Ευχομαι στο Τασο Μινιδη ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στη μελοντικη του καριερα γιατι ειναι μεγαλος αθλητης.
Nadia Crow

giannis64
27-12-10, 17:36
Τάσο εύχομαι ότι και αν κάνεις να στεφτεί με επιτυχία.:toast:

TRIANTAFYLLOU
28-12-10, 16:47
στον τάσο σίγουρα δεν χρειάζονται υποδείξεις για όποια απόφαση πάρει , γιατι γνωρίζει καλα το τι πρέπει να κάνει και τούς στόχους του , οπότε καλη επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσει :thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
28-12-10, 16:52
Thathela na anakoinoso ustera apo prosopiki apofasi kai gia logous entelos dikous mou... oti den aniko pleon sto dinamiko tou team ,eyxome kali synexeia..kai oti kalitero//..Suntoma tha anakoinoso to plano kai ta sxedia mazi me thn eteria pou me stirizi...(..sorry gia ta gramata.ala den exo eliniko menou)...:welcome::welcome: TASOS MHNIDHS..

Κουμπαρακι για καθορησε το ποσο της "μεταγραφης" μηπως σου βρω ομαδα ? :thumbsup: :love: :thumbsup:

a.minidis
28-12-10, 18:40
Κουμπαρακι για καθορησε το ποσο της "μεταγραφης" μηπως σου βρω ομαδα ? :thumbsup: :love: :thumbsup::toast::green:

a.minidis
30-12-10, 00:58
κουμπαρε μου οπως ξερεις καλητερα..δεν ειναι απαραιτητο ναμε στο αγωνιστικο κομματι,.... και μπορει να προσφερο στο χωρο μεσα απο αλλες πλευρες την βοηθεια μου...και οσες γνωσεις εχω αποκομοιση..!!:welcome:;)

S. KTISTAKIS
30-12-10, 01:08
κουμπαρε μου οπως ξερεις καλητερα..δεν ειναι απαραιτητο ναμε στο αγωνιστικο κομματι,.... και μπορει να προσφερο στο χωρο μεσα απο αλλες πλευρες την βοηθεια μου...και οσες γνωσεις εχω αποκομοιση..!!:welcome:;)

Και εγω που ελεγα με τα νεα μετρα οτι δεν θα παρω συνταξη ! :P:rolf::P

G.TZILOPOULOS
30-12-10, 20:04
τασο καλη σταδιοδρομια,και καλεs επιτηχειεs.
ολοι ξερουμε οτι εισαι εναs αξιοs αθλητηs,και σπουδεοs ανθρωποs.
καλη επιτηχια,[τζιλοπουλοS:weights::weights::weights:]

veteran29
02-01-11, 11:52
παντα επιτυχιες με οτι κ αν ασχοληθεις!

a.minidis
22-01-11, 17:15
τασο καλη σταδιοδρομια,και καλεs επιτηχειεs.
ολοι ξερουμε οτι εισαι εναs αξιοs αθλητηs,και σπουδεοs ανθρωποs.
καλη επιτηχια,[τζιλοπουλοS:weights::weights::weights:]:toast::thumbup:

a.minidis
31-01-11, 00:16
παντα επιτυχιες με οτι κ αν ασχοληθεις!:thumbup: