PDA

Επιστροφή στο Forum : Game Day (Man Sports)



beefmeup
31-12-10, 22:32
19808


Body Octane Game Day Nutrition Facts
Serving Size 1 Scoop
Servings Per Container 30

Amount Per Serving Serving % DV

Calories 4 -

Total Carbohydrate <1 g -

Choline Bitartrate 500 mg -

Caffeine 150 mg -

DMAE 100 mg -

Yohimbe HCl 2 mg -

Citrulline Malate 1,500 mg -

Beta Alanine 1,000 mg -

1,3 Dimethylamylamine 20 mg -

Picamilon 38 mg -

N-Acetyl-Tyrosine 250 mg -


νεο prewo,απο μια αξιοπιστη εταιρια..πολλοι διεγερτες ομως..δεν ειναι μπλεντ κ αυτο ειναι στα + του..
το περιμενω για δοκιμη,σε καμια δυο βδομαδες,αλλα εχει καλο φηντ,απ εξω..κ ηταν κ σε καλη τιμη.

TEFAAtzis
31-12-10, 22:41
αρκετα stims οντως.Με καμια κρεατινουλα θα ταν οτι πρεπει για pre πιστευω

Wolve
31-12-10, 22:42
αρκετα δυνατο μου φενεται, οποτε το δοκιμασεις γραψε αποτελεσματα :thumbup:

sTeLaKoS
31-12-10, 22:52
Διονύση τι σε έκανε να το δοκιμάσεις ενώ περιέχει Yohimbe που ξέρεις ότι σε ενοχλεί;

beefmeup
31-12-10, 23:32
Διονύση τι σε έκανε να το δοκιμάσεις ενώ περιέχει Yohimbe που ξέρεις ότι σε ενοχλεί;

αυτο ειναι μια καλη ερωτηση:)

βασικα,τα αλλα 2 συμπληρωματα που ειχα δοκιμασει ειχαν απο 4.5 μιλι συνολο Yohimbe το καθενα(hcl+μια αλλη μορφη),που μαλλον ειναι πολλα..
αυτο εχει μονο 2μιλι,κ βασικα το πηρα για 2 λογους.

ο πρωτος ηταν οτι ειχα ξεχασει οτι ηθελα κατι χωρις κρεατινη για να στακαρω το c-bol(που ειχα ξεχασει οτι ειχα τοσο καιρο,δεν κανω πλακα:turtle:),οπως προτεινε κ ο μητσος πιο πανω.

κ ο δευτερος ειναι οτι το πηρα περι τα 20 ευρω,οποτε κ να με πειραξει θα το στειλω στον dreiko που τα κατεβαζει ολα(για να τον ξαποστειλω μια κ καλη:turtle:).
ηταν φτηνο,αλλιως δεν θα το δοκιμαζα.

lef
01-01-11, 13:08
και Yohimbe kai 1,3dim και καφεινη

εγω που δν εχω παρει ποτε στιμς θα με τιναζε??

beefmeup
01-01-11, 14:22
εξαρταται απτην ευαισθησια που εχεις σε αυτα.

Dreiko
01-01-11, 15:41
κ ο δευτερος ειναι οτι το πηρα περι τα 20 ευρω,οποτε κ να με πειραξει θα το στειλω στον dreiko που τα κατεβαζει ολα(για να τον ξαποστειλω μια κ καλη:turtle:).
ηταν φτηνο,αλλιως δεν θα το δοκιμαζα.

:chinese::chinese::chinese:

δεν καταλαβαινω εγω απο τετοια....φερε μου τζαμπα πραμα λεμε....:turtle::turtle::green::green::green:

Devil
03-01-11, 15:54
κ ο δευτερος ειναι οτι το πηρα περι τα 20 ευρω,οποτε κ να με πειραξει θα το στειλω στον dreiko που τα κατεβαζει ολα(για να τον ξαποστειλω μια κ καλη:turtle:).
ηταν φτηνο,αλλιως δεν θα το δοκιμαζα.

αλλος ειχε σειρα.....:evil2::green::green::green:

με ενα σκουπ εχεις 2μγ yohi... μπορει και να μην σε πειραξει.... για τα 2 σκουπ... δεν ειμαι σιγουρος...

beefmeup
03-01-11, 17:35
με ενα σκουπ εχεις 2μγ yohi... μπορει και να μην σε πειραξει.... για τα 2 σκουπ... δεν ειμαι σιγουρος...

δεν θα παρω 2 σκουπ ρε,γιατι θα το περνω μαζι με το c bol,για πρηξιματα..
το γραψαμε αυτο απο πανω:P:turtle:

salpas18
04-01-11, 06:55
πολυ καλο φαινεται απο τα συστατικα του κανα δυο που δεν ηξερα τα ειδα στο google και καταλαβα οτι θα δουλευει πολυ καλα και εγκεφαλικα!!!

primordial
05-01-11, 10:54
Φαίνεται πολύ καλό. Βέβαια το τι ανταπόκριση θα έχει στον καθένα είναι πολύ σχετικό, καθώς οι ποσότητες στα stims είναι σε λόγικά πλαίσια. Εξαρτάται λοιπόν από την ευαισθησία του καθενός στα συγκεκριμένα συστατικά.

Devil
05-01-11, 14:48
Φαίνεται πολύ καλό. Βέβαια το τι ανταπόκριση θα έχει στον καθένα είναι πολύ σχετικό, καθώς οι ποσότητες στα stims είναι σε λόγικά πλαίσια. Εξαρτάται λοιπόν από την ευαισθησία του καθενός στα συγκεκριμένα συστατικά.

με τοσα στιμς μεσα σε 2πλη δωση ακομα και ελεφαντας θα εχει ανταποκριση...:green:

arisfwtis
05-01-11, 14:49
αντε οκ το παιρνεις
το βραδυ πως κοιμασαι ρε γμτ

Devil
05-01-11, 14:55
αντε οκ το παιρνεις
το βραδυ πως κοιμασαι ρε γμτ

μπρουμητα!!!!:green::green::green:

ναι αυτο ειναι ερωτημα....

θα μας πει ο beef...:green:

Dreiko
17-01-11, 22:57
διονυση κανα νεο απο αυτο???

beefmeup
17-01-11, 23:01
μες την βδομαδα εκτος απροοπτου θα το χω..

οποτε βλεπουμε;)

Dreiko
17-01-11, 23:01
μες την βδομαδα εκτος απροοπτου θα το χω..

οποτε βλεπουμε;)

:thumbup:

beefmeup
08-02-11, 18:06
μετα απο 1 μηνα κ 15 μερες ΕΠΙτελους μου ηρθε ενα πακετακι,που μεσα ειχε κ αυτο..
λιγο ακομα,κ θα με προλαβαινε το γηρας κ δεν θα μπορουσαν να το δοκιμασω..:(

οποτε,στακαρουμε πριν την προπονα μαζι με c-bol,κ βλεπουμε σε λιγο τι θα δουμε:green:

den23
08-02-11, 18:19
και τώρα η άκυρη ερώτηση που θα σας ξενερώσει όλους...:green::green: τι είναι τα stims και τι ακριβώς είναι αυτό το συμπλήρωμα θέλω να πω τι προσφέρει???

P.S μην βαράτε:green::green::green:

beefmeup
08-02-11, 18:26
και τώρα η άκυρη ερώτηση που θα σας ξενερώσει όλους...:green::green: τι είναι τα stims και τι ακριβώς είναι αυτό το συμπλήρωμα θέλω να πω τι προσφέρει???

P.S μην βαράτε:green::green::green:

στιμς=stimulants=διεγερτες..στην προκειμενη περιπτωση του νευρικου συστηματος..
αυτο εχει καφεινη,υιοχιμβινη,1,3 dim,αλλα κ ουσιες οπως η N-Acetyl-Tyrosine,που εχει μια εμμεση επιδραση εκει..

οποτε αυτα ειναι για ενεργεια κατα την προπονα.

τωρα αυτο ειναι για πριν την προπονα,μιας κ τα υπολοιπα συστατικα του σου δινουν αντοχη κ πρηξιματα(Citrulline Malate,Beta Alanine)..

den23
08-02-11, 18:37
ευχαριστώ... κάτι μάθαμε και σήμερα...:toast:

COBRA_STYLE
08-02-11, 18:41
αναμενουμε review!:green:

τρελη μπομπα πρεπει να ειναι;)

PMalamas
08-02-11, 19:52
μετα απο 1 μηνα κ 15 μερες ΕΠΙτελους μου ηρθε ενα πακετακι,που μεσα ειχε κ αυτο..
λιγο ακομα,κ θα με προλαβαινε το γηρας κ δεν θα μπορουσαν να το δοκιμασω..:(

οποτε,στακαρουμε πριν την προπονα μαζι με c-bol,κ βλεπουμε σε λιγο τι θα δουμε:green:

γτ αργησε τοσο ρε απο us ηρθε?:unsure:

beefmeup
08-02-11, 21:31
γτ αργησε τοσο ρε απο us ηρθε?:unsure:

ναι χεσε μεσα..θα το σκεφτω πολυ να ξαναπαρω απο το αμερικα,αλλα τις να κανεις που καποια δεν τα φερνουν ευρωπη..

κατα τα λοιπα..
ενα σκουπ,σε ενα ποτηρι νερο διαλυεται τελεια,με μια γευση λεμονι αλλα πολυ ελαφρια,κατι σαν ξεθυμασμενη λεμοναδα(απο αυτες με ανθρακικο)..χνιεχ.
ευχαριστη,κ οχι οξινη:thumbup:

λοιπον παρολο που δεν ειχα πολλα κεφια για προπονα σημερα κ εκανα ποδια,ειναι οτι πιο δυνατο σε φοκους μεσα στην προπονα,μετα τα 3 σκουπ jack3d.
μιλαμε για πολυ ενεργεια,οχι μαλακιες..
τσιμπηματα δεν ειχα,απο την β αλανινη.

ΠΟΛΥ τουμπανο,αλλα απο πρηξιματα δεν ξερω,παρολο που τα ποδια μου πρηζονται οταν κανω,αλλα καλυτερα θα δω σε αλλο μερος του σωματος τι παιζει..

απο sides,ειχα λιγο ξηροστομια μεσα στην προπονα,οπως κ με το jack3d οταν ειχα παρει 3 σκουπ(με λιγοτερα δεν το ειχα αυτο),αλλα τπτ αλλο δεν προσεξα..

μητσο αν σε επιασε η τσιχλα,με αυτο εδω θα γινει πολεμος λεμε,χνιεχ!

PMalamas
08-02-11, 23:20
με Yohimbe ολα καλα δλδ ε?

beefmeup
08-02-11, 23:25
αποτι δειχνει ναι προς το παρον,αλλα κατσε να δουμε..
ποτε δεν ξερεις.:pale:

lef
08-02-11, 23:36
μητσο αν σε επιασε η τσιχλα,με αυτο εδω θα γινει πολεμος λεμε,χνιεχ!

αυτες που δινουν δωρο στο ταυρομαγαζο της αγγλιας???

beefmeup
09-02-11, 00:03
ναι αυτες..:green:

beefmeup
09-02-11, 22:47
λοιπον κανω ενα γρηγορο ποστ,κ παω να φαω 400γρ γιαουρτι με κεηκ,για ποστ:green:

κ σημερα το στακαρα με c bol,κ ειχα ωμους..3η προπονα στην σειρα χωρις οφ,κ κανονικα συνηθως σερνομαι..
ενα σκουπ,κ ηταν λες κ ειχα παρει εφεδρινη λεμε..
ΚΟ-ΚΟ-ΜΠΛΟ-ΚΟ:P:P:P

απλα οτι μου κανει το jack3d με 3 σκουπ,αυτο το κανει με 1..
για πρηξιματα δεν παρατηρησα τπτ το ιδιαιτερο,σε σχεση με παντα,αλλα μονο κ μονο το φοκους τα σπαει..:turtle:

Dreiko
09-02-11, 22:50
λοιπον κανω ενα γρηγορο ποστ,κ παω να φαω 400γρ γιαουρτι με κεηκ,για ποστ:green:

κ σημερα το στακαρα με c bol,κ ειχα ωμους..3η προπονα στην σειρα χωρις οφ,κ κανονικα συνηθως σερνομαι..
ενα σκουπ,κ ηταν λες κ ειχα παρει εφεδρινη λεμε..
ΚΟ-ΚΟ-ΜΠΛΟ-ΚΟ:P:P:P

απλα οτι μου κανει το jack3d με 3 σκουπ,αυτο το κανει με 1..
για πρηξιματα δεν παρατηρησα τπτ το ιδιαιτερο,σε σχεση με παντα,αλλα μονο κ μονο το φοκους τα σπαει..:turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

διονυση το εχω παραγγειλει....ειναι η τελευταια(λεμε τωρα)φορα που παιρνω να δοκιμασω κατι με στιμς.....θα δουμε...

deluxe
10-02-11, 01:13
Το πηρες μαζι με c-bol πριν; Βαζεις και τιποτα επιπλεον; Για πρηξιματα που θελεις τιποτα επιπλεον κιτρουλινη, αργινινη, ορνιθινη;

Καλυτερος συνδιασμος λες να ειναι το pbol με cbol ή το game day με το cbol;

Το cbol το παιρνεις μονο pre;

beefmeup
10-02-11, 01:22
Το πηρες μαζι με c-bol πριν; Βαζεις και τιποτα επιπλεον;

αυτα τα 2 πηρα,κ με το γευμα 2 ωρες νωριτερα περνω το p-slin (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11819).

αν μπορεις για πρηξιματα στο game day,να προσθεσεις ακομα 1γρ β-αλανινη,κ 1γρ κιτρουλινη εισαι αρχοντας.
η απλα περνεις 2 σκουπ,αλλα μετα ανεβαινουν κατα πολυ οι ποσοτητες απο διεγερτες που εχει..
εγω τουλαχιστον δεν θα το κανω αυτο.


Καλυτερος συνδιασμος λες να ειναι το pbol με cbol ή το game day με το cbol;

δεν υπαρχει συγκριση μιας κ σου δινουν αλλα πραγματα.

με το pbol,ειχα τρελα pumps,ενω εδω εχω πολυ σπιντα,αλλα οχι τοσο pumps..

οποτε διαλεγεις κ περνεις.;)

το c-bol μονο πριν,κ μετα περνω 3-4 γρ μονουδρικη.

jimmy007
10-02-11, 01:41
ναι χεσε μεσα..θα το σκεφτω πολυ να ξαναπαρω απο το αμερικα,αλλα τις να κανεις που καποια δεν τα φερνουν ευρωπη..

κατα τα λοιπα..
ενα σκουπ,σε ενα ποτηρι νερο διαλυεται τελεια,με μια γευση λεμονι αλλα πολυ ελαφρια,κατι σαν ξεθυμασμενη λεμοναδα(απο αυτες με ανθρακικο)..χνιεχ.
ευχαριστη,κ οχι οξινη:thumbup:

λοιπον παρολο που δεν ειχα πολλα κεφια για προπονα σημερα κ εκανα ποδια,ειναι οτι πιο δυνατο σε φοκους μεσα στην προπονα,μετα τα 3 σκουπ jack3d.
μιλαμε για πολυ ενεργεια,οχι μαλακιες..
τσιμπηματα δεν ειχα,απο την β αλανινη.

ΠΟΛΥ τουμπανο,αλλα απο πρηξιματα δεν ξερω,παρολο που τα ποδια μου πρηζονται οταν κανω,αλλα καλυτερα θα δω σε αλλο μερος του σωματος τι παιζει..

απο sides,ειχα λιγο ξηροστομια μεσα στην προπονα,οπως κ με το jack3d οταν ειχα παρει 3 σκουπ(με λιγοτερα δεν το ειχα αυτο),αλλα τπτ αλλο δεν προσεξα..

μητσο αν σε επιασε η τσιχλα,με αυτο εδω θα γινει πολεμος λεμε,χνιεχ!

Και εμένα με πιάνει ξηροστομία με όλα τα νιτρικά. Έχεις μήπως καμια ιδέα γιατί γίνεται αυτό?

beefmeup
10-02-11, 01:52
Και εμένα με πιάνει ξηροστομία με όλα τα νιτρικά. Έχεις μήπως καμια ιδέα γιατί γίνεται αυτό?

τα stims τι προκαλουν αυτο.
εγω το παθαινω ειδικα με το DMAA.

κ τωρα που το σκεφτομαι κ το yohimb που ειχα δοκιμασει αλλου μου το προκαλουσε...

deluxe
10-02-11, 03:18
Δλδ 1 scoop απο game day και μια δοση cbol; Δλδ 3 χαπακια; Ποση ωρα πριν; Μπορουν να συνδιαστουν με αμινοξεα;

Βασικα σκεφτομαι πρωτα να παρω pbol που δεν εχει stims και μετα να παρω το game day. Και τα 2 σκεφτομαι να τα συνδιασω με cbol.

tommygunz
10-02-11, 11:14
Δλδ 1 scoop απο game day και μια δοση cbol; Δλδ 3 χαπακια; Ποση ωρα πριν; Μπορουν να συνδιαστουν με αμινοξεα;

Βασικα σκεφτομαι πρωτα να παρω pbol που δεν εχει stims και μετα να παρω το game day. Και τα 2 σκεφτομαι να τα συνδιασω με cbol.

Η 1 δόση c-bol είναι 6 χάπια.;)

Devil
10-02-11, 13:23
μουχαχαχαχαχα.... καταλαβα πολεμος στο γυμναστηριο....

λογικο ειναι να σε πιασει τοσο... ειναι καλοφτιαγμενο... αλλα πολλα στιμς...

απο κρασαρισμα...?

θελω να σε δω οταν θα το κοψεις τι θα κανεις....χιχιχιχιχι:green:

beefmeup
10-02-11, 13:54
απο κρασαρισμα...?

θελω να σε δω οταν θα το κοψεις τι θα κανεις....χιχιχιχιχι:green:

για το πρωτο δεν ειχα,αλλα προσεξα οτι κραταει παραπανω ωρα αποτι με τα αλλα τετοιου τυπου η σπιντα.

για το 2ο,αυτο με απασχολει κ μενα:green:

κατσε να δουμε κατα ποσο θα συνεχισει να με πιανει βεβαια..;)

Devil
10-02-11, 13:57
για το πρωτο,δεν ειχα,αλλα προσεξα οτι κραταει παραπανω ωρα αποτι με τα αλλα τετοιου τυπου,η σπιντα.

για το 2ο,αυτο με απασχολει κ μενα:green:

κατσε να δουμε κατα ποσο θα συνεχισει να με πιανει βεβαια..;)

λογικα για καμια εβδομαδα ακομα πιστευω....

οσο για το αλλο θα σου μονταρω εγω prewo οταν θα κοψεις τα στιμς:green:

Dreiko
01-03-11, 00:48
λοιπον το εχω σπιτι...και λεω αντι να παιρνω πανω απο 1-1,5 scoop που θα επαιρνα να βαζω 1 και να συμπληρωνω b-ala και citruline bulk....τι λετε???

Devil
01-03-11, 00:55
λοιπον το εχω σπιτι...και λεω αντι να παιρνω πανω απο 1-1,5 scoop που θα επαιρνα να βαζω 1 και να συμπληρωνω b-ala και citruline bulk....τι λετε???

ακριβως οπως το ειπες....:thumbup::green:

Dreiko
01-03-11, 00:56
ακριβως οπως το ειπες....:thumbup::green:

το ξερα οτι θα ησουν εσυ...:green:

Dreiko
14-03-11, 19:44
Λοιπον,σημερα πηρα 1,5 scoop και προσθεσα περιπου 1,5 γρ β αλανινη και αλλο 1,5 κιτρουλινη...
ΠΥ-ΠΥ-ΠΥΡΑΥΛΟΣ.....!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:
Ειχα ποδια,πολυ καλο focus,πααααραααα πολυ καλες τσιτες...και ενεργεια...
Τρομερη διαλυτοτητα,η γευση lemon lime chiller ειναι να βαλεις παγακια και να τη πιεις αντι λια λεμονιτα τις ζεστες μερες του καλοκαιριου...:thumbup:
Το μονο κακο ειναι οτι μεσα στο κουτακι η σκονη κανει πετρωματα και θελει κουνημα να διαλυθει...

sTeLaKoS
14-03-11, 22:43
Ντρέικε είσαι μπελάς, πάλι σε έξοδα θα μας βάλεις :green:
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Dreiko
14-03-11, 22:51
Ντρέικε είσαι μπελάς, πάλι σε έξοδα θα μας βάλεις :green:
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

στελιο δεν ξερω αν θα σε πιασει οπως εμενα....αλλα σχηματισα πολυ καλη γνωμη για το συγκεκριμενο...:thumbup:

beefmeup
15-03-11, 01:38
Ντρέικε είσαι μπελάς, πάλι σε έξοδα θα μας βάλεις :green:
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

δλδ ρεμαλι εμενα που το εγραψα απο πανω δεν με πιστεψες??:green:

κ το καλο ειναι οτι το περνω καιρο,κ με πιανει καθε φορα..

Dreiko
28-03-11, 20:58
update...απο σημερα αναγκαστηκα και ανεβηκα στα 2 scoop γιατι στα μεσα της προηγουμενης εβδομαδας αρχισα να το συνηθιζω,οποτε συνεχιζω ετσι + τις bulk ποσοτητες που εβαζα...

arisfwtis
30-03-11, 11:10
την παλευεις με τον υπνο μετα?

sTeLaKoS
14-04-11, 00:51
Έκλεισα 10ήμερο. Οι εντυπώσεις καλές, με έπιασε εντονότερα από το jack3d.
Έντονο τσίτωμα, καλό φόκους.

Δε του δίνω άριστα, αλλά είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει. Είμαι υποθερμιδικά σε βαρύ (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?11461-%CE%A0%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%80%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BD%CE%AC%CE%B6%CE%BF%CF%85-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF%89%CF%83%CE%B7)πρόγραμμά και δε μπορώ να κρίνω σωστά. Σήμερα ανέβασα σε 2 σκουπ, πήγε να μου φέρει λίγο πονοκέφαλο αλλά μόλις μπήκα στο γυμ έστρωσα.


Αν συνεχίσει να με πιάνει νομίζω πως θα το ξαναγοράσω. :thumbup:

sTeLaKoS
05-05-11, 21:51
Ένα συμπληρωματικό rewiew.

Πάει σχεδόν ένας μήνας που το έχω και το κουτί είναι ακόμα στη μέση. Δε παίρνω σε κάθε προπόνηση, μόνο όταν είμαι down.
Μπορεί δλδ να πάρω 1 φορά τη βδομάδα, αλλά συνήθως 2.
Η ποσότητα σταθερά 2 σκουπ, + 1 σκουπ(το ίδιο, δε ξέρω ργαμμάρια) β αλανίνη.
Δε συνήθισε το σώμα, δούλευει το ίδιο καλά με τη πρώτη φορά.
Το κακό είναι πως επειδή προπονούμαι αργα το απογευμα, συνήθως στις 8, τις μέρες που το παίρνω, έχω ένα θεματάκι με τον ύπνο, αν δε πάει 1 δε κοιμάμαι.

Πολύ καλό συμπλήρωμα.



edit: Γευση lemon-lime/διαλυτότητα άψογο.

Dreiko
05-05-11, 22:00
στελιο εγω ειχα φτασει στα 2,5 scoop +2 gr b-alanine και 3 κιτρουλινη....και κατι γινοταν....all in all βεβαια ηταν το καλυτερο που εχω δοκιμασει...

beefmeup
13-05-11, 21:46
σχεδον τελειωνει το κουτι..
οποτε να γραψω κ γω οτι δεν το περνω σε καθε προπονα αλλα μονο οταν δεν την παλευω.

κ οτι μετα απο καποιο καιρο η σκονη εγινε σαν πλαστελινη με αποτελεσμα να ειναι ενα συμπαγες μιγμα που πρεπει να το χωρισεις σε κομματια καθε φορα που θα το παρεις κ να το ζυγισεις για να σου βγαλει τα 4γρ που ειναι η δοση..
δουλουδου...αν δεν εχεις ζυγαρια ακριβιας αστο καλυτερα μην το παρεις,γιατι απλα δεν μπορεις να το βαλεις μεσα στην μεζουρα..

καλη μαγκια ΜΑΝ..:thumbup:
γενικα πολυ καλο απο πλευρας ενεργειας μεχρι την τελευταια σταγονα του,αλλα δεν θα τα ξαναδει τα λεφτα μου..

Dreiko
13-05-11, 21:50
κ οτι μετα απο καποιο καιρο η σκονη εγινε σαν πλαστελινη με αποτελεσμα να ειναι ενα συμπαγες μιγμα που πρεπει να το χωρισεις σε κομματια καθε φορα που θα το παρεις κ να το ζυγισεις για να σου βγαλει τα 4γρ που ειναι η δοση..
δουλουδου...αν δεν εχεις ζυγαρια ακριβιας αστο καλυτερα μην το παρεις,γιατι απλα δεν μπορεις να το βαλεις μεσα στην μεζουρα..
.

ναι ρε συ κι εμενα τα ιδια εκανε και τα πεταγα τα πετρωματα μεσα στο νερο ατοφια....:rolf:

sTeLaKoS
13-05-11, 21:51
κ οτι μετα απο καποιο καιρο η σκονη εγινε σαν πλαστελινη με αποτελεσμα να ειναι ενα συμπαγες μιγμα που πρεπει να το χωρισεις σε κομματια καθε φορα που θα το παρεις κ να το ζυγισεις για να σου βγαλει τα 4γρ που ειναι η δοση..
δουλουδου...αν δεν εχεις ζυγαρια ακριβιας αστο καλυτερα μην το παρεις,γιατι απλα δεν μπορεις να το βαλεις μεσα στην μεζουρα..


Αυτό ναι... Απ'΄τη μέση και μετά έγινε συμπαγές σα να τράβηξε υγρασία και πέτρωσε, ενώ οι συνθήκες φύλαξης ήτανε άριστες. :(

sTeLaKoS
13-05-11, 21:52
ναι ρε συ κι εμενα τα ιδια εκανε και τα πεταγα τα πετρωματα μεσα στο νερο ατοφια....:rolf:

Κουτουράδα! Τι 4γρ τι 14 :rolf::rolf:

beefmeup
13-05-11, 21:53
ειναι κ πολυ hardcore ναουμ..:P

Dreiko
13-05-11, 21:55
Κουτουράδα! Τι 4γρ τι 14 :rolf::rolf:

χαχαχχα....ναι ρε συ αφου στα τελευταια του δε με επιανε ουτως η αλλως τα πεταγα ετσι μεσα....:green::turtle:


ειναι κ πολυ hardcore ναουμ..:P

μπαααα....απλα βαριομουν να βγαζω τη ζυγαρια....(με κολλησε ο μητσος βαρεμαρα μαλλον):P:P:P

Eddie
01-09-11, 21:57
Παιδες,εχω πει οτι δε ξαναπαιρνω νιτρικο μιας και μεχρι στιγμης τα λεφτα μου καναν φτερα.Δεν ειπα ομως οτι αν μου χαριζαν ενα game day ας πουμε (ας ειναι καλα τα redemption points) δε θα το επαιρνα :green:

Αξιζει?Βασικα κοιτουσα να παρω κατι χωρις πολλα διεγερτικα..αλλα οι ποντοι ειναι ισα ισα για δαυτο,κοιτουσα και το blueprint της ΜΑΝ αλλα δε μου φτανουν.Το καλο με αυτο ειναι οτι δεν εχει κρεατινη,μιας και ξεκινησα τωρα και ειμαι στο φορτωμα ακομα.

Το μονο που με προβληματιζει ειναι οι αυπνιες.Θα παιρνω αυτο και 2 καφεδες τη μερα (συνηθεια που δε κοβεται).Παντως με 2 σκουπ απ το jack3d και 3 απ το anadraulic pump δεν ειχα θεμα..τι λετε??

Roid Rage
01-09-11, 23:53
Το blueprint ειναι το πλεον ασυμφορο, θες και 2-3 κουτια, αστο.

Το Game Day οσοι το εχουμε παρει, μετα απο λιγο γινεται σαν πλαστελινη και δε μπορεις να υπολογισεις με scoop παρα μονο με ζυγαρια. Κατα τα αλλα εχει την πιο ευχαριστη γευση που εχω δοκιμασει σε συμπληρωμα και ειναι πασπαρτου επειδη δεν εχει κρεατινη κτλ.
Με επιανε ομως μονο με 3 scoop.

Eddie
02-09-11, 00:01
Το blueprint ειναι το πλεον ασυμφορο, θες και 2-3 κουτια, αστο.

Το Game Day οσοι το εχουμε παρει, μετα απο λιγο γινεται σαν πλαστελινη και δε μπορεις να υπολογισεις με scoop παρα μονο με ζυγαρια. Κατα τα αλλα εχει την πιο ευχαριστη γευση που εχω δοκιμασει σε συμπληρωμα και ειναι πασπαρτου επειδη δεν εχει κρεατινη κτλ.
Με επιανε ομως μονο με 3 scoop.

Εγινε φιλος,ευχαριστω για την απαντηση.

Αυτο που λετε παντως οτι πετρωνει,με προβληματιζει λιγο..βεβαια ζυγαρια εχω ενος γραμμαριου,αλλα μου τη σπαει αυτη η διαδικασια.Επισης,3 σκουπ που λες με τοσα στιμς..θανατος!!! χαχα

vill@g3r
02-09-11, 00:31
30728

BodyOctane Supplement Facts:
Serving Size 1 Scoop (10.6g)
Servings Per Container 30
Amount Per Serving
Calories 0
Total Fat 0g
Cholesterol 0mg
Total Carbohydrate 0g
Sugars 0g
Protein 0
Niacin 25mg
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCL) 5mg
Folic Acid 400mcg
Vitamin B12(as Methylcobalamin) 15mcg
Pantothenic Acid (as D-Calcium Pantothenate) 10mg
Citrulline Malate 1:1 3500mg
Beta Alanine 98% 1600mg
L-Carnitine L-Tartrate 1000mg
N-Acetyl-L-Tyrosine 96% 250mg
L-Aspartic Acid 98.5% 750mg
Histidine HCL 99% 250mg
Daily Value not established

BodyOctane Other Ingredients
Maltodextrin, Silicon Dioxide, Acesulfame Potassium, Surcalose, Natural And Artificial Flavors

ρε παιδια!!αυτο ειναι αλλο?

beefmeup
02-09-11, 12:18
ναι αλλο ειναι καμια σχεση..

average_joe
05-10-11, 22:53
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-53160377742214_2140_38006048


Choline Bitartrate 500 mg -

Picamilon 38 mg -



αυτα τα δυο τι ρολο βαρανε?
να υποθεσω οτι το πρωτο βοηθα στο να πιασουν καλυτερα τα stims?
το χω δει να πωλειται μαζι με ινοσιτολη.

το αλλο δεν το εχω δει να κυκλοφορει καπου μονο του.
για δωστε κανα info.

COBRA_STYLE
05-10-11, 23:13
η Choline Bitartrate μετατρεπεται σε acetylcholine η οποια ειναι neurotransmitter.To βασικο ειναι οτι μπλοκαρει την μετατροπη των υ/ων σε λιπος.Εχει παρατηρηθει οτι εχει και θετικη επιδραση στην HDL και στη λιμπιντο:turtle:

το Picamilon το χρησιμοποιουν για τη θεραπεια πανω στο αγχος και την καταθλιψη κυριως...εχει να κανει με το νευρικο συστημα επισης.

Devil
06-10-11, 05:30
η Choline Bitartrate μετατρεπεται σε acetylcholine η οποια ειναι neurotransmitter.To βασικο ειναι οτι μπλοκαρει την μετατροπη των υ/ων σε λιπος.Εχει παρατηρηθει οτι εχει και θετικη επιδραση στην HDL και στη λιμπιντο:turtle:

το Picamilon το χρησιμοποιουν για τη θεραπεια πανω στο αγχος και την καταθλιψη κυριως...εχει να κανει με το νευρικο συστημα επισης.

για δωσε info σε σχεση με αυτο με τους υδατανθρακες....

βασικα υποτιθετε οτι αυξανει την acetylcholine.... η καλητερη λυση ειναι AGPC... αλλα ειναι πανακριβο...

το picamilon ειναι gaba+niancin... περναει την blood brain barrier και μετατρεπετε σε gaba και niancin... οι χρησεις ειναι αυτες που ειπες:thumbup:

COBRA_STYLE
06-10-11, 10:50
για δωσε info σε σχεση με αυτο με τους υδατανθρακες....

βασικα υποτιθετε οτι αυξανει την acetylcholine.... η καλητερη λυση ειναι AGPC... αλλα ειναι πανακριβο...

το picamilon ειναι gaba+niancin... περναει την blood brain barrier και μετατρεπετε σε gaba και niancin... οι χρησεις ειναι αυτες που ειπες:thumbup:

απλα η acetylcholine ενεργοποιει τους lipotropic agents οι οποιοι αποτρεπουν σε καποιο βαθμο τη μετατροπη αυτη...αυτο ξερω,δε το εχω κοιταξει παραπανω γιατι δεν εχει νοημα πιστευω...παντως βοηθαει και στην καλη λειτουργια ορισμενων ζωτικων οργανων μας οπως σπληνα,νεφρα κτλ και με παραξενευει που δε το εχω δει σε κανενα cycle support supp:unsure:

Devil
06-10-11, 19:43
απλα η acetylcholine ενεργοποιει τους lipotropic agents οι οποιοι αποτρεπουν σε καποιο βαθμο τη μετατροπη αυτη...αυτο ξερω,δε το εχω κοιταξει παραπανω γιατι δεν εχει νοημα πιστευω...παντως βοηθαει και στην καλη λειτουργια ορισμενων ζωτικων οργανων μας οπως σπληνα,νεφρα κτλ και με παραξενευει που δε το εχω δει σε κανενα cycle support supp:unsure:

για το συκωτι μιλας.... καταλβα οκ;)

για αυτη τη δουλεια ειναι καλη και η betaine...

sobral
19-10-12, 01:09
http://3.bp.blogspot.com/-JhGX-W_S9EE/UH5IZsNA8kI/AAAAAAAAHZQ/KUW05HPM2vE/s1600/GAME.jpg

ετοιμάζεται καινούργιο game day! μόλις βγει ξέρετε...το ποστάρω.;)

cuntface
19-10-12, 08:39
θα παραφυλαω να το ποσταρο πρωτος!!! :weights::weights::weights:

sobral
19-10-12, 13:15
θα παραφυλαω να το ποσταρο πρωτος!!! :weights::weights::weights:

Nέο κάτσε φρόνιμα έχουμε και ένα όνομα στο φόρουμ:turtle::turtle: άκου εκεί, ΠΡΟΣΣΟΟΟ-ΧΗ!

sofos
12-01-13, 08:44
http://3.bp.blogspot.com/-JhGX-W_S9EE/UH5IZsNA8kI/AAAAAAAAHZQ/KUW05HPM2vE/s1600/GAME.jpg

ετοιμάζεται καινούργιο game day! μόλις βγει ξέρετε...το ποστάρω.;)

να τα και τα συστατικα απ το νεο GAME DAY

Game Day Supplement Facts
Serving Size: /2 Scoop
Servings per Container: 60


Amount Per Serving % Daily Value
Calories 6
Total Carbohydrates 1 <1%
Sugar 0 g
Protein 0.5 g <1%
Instant Nitric Oxide Stimulator Blend:

Glycerol Monostearate, GlycoCarn (Glycine Propionyl-L-Carnitine HCL), L-Norvaline, Rutacaerpine

2,135 mg **
Concentrated Growth Factors:

Pure PF3

500 mg **
IR Energy Blend:

Caffeine (as Anhydrous), Dendrobium Alkaloids, Rauwolscine, Black Tea (20% Theaflavins), L-Tyrosine (as N-Acetyl-L-Tyrosine)

252 mg **


* Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
** Percent Daily Values not established.

OTHER INGREDIENTS: Maltodextrin, Natural & Artificial Fruit Punch Flavor, Soy Lecithin, FD&C Red#4, Sucralose.

Game Day Directions:

As a dietary supplement, take 1/2 scoop with 160z of cold water 30-45 minutes to training. Start by taking 1/4 Scoop to assess tolerance and increase the dosage slowly. Some individuals may find 1/2 or 1 scoop is the ideal dose pre-workout. To avoid sleeplessness, do not take within 6 hours of sleep. Contents may settle after shipping. Shake container prior to each use. Store in a cool, dry place. DO NOT EXCEED 1 SCOOP IN ANY 24 HOUR PERIOD. GAME DAY IS A EXTREMELY POWERFUL PRE-WORKOUT THAT SHOULD ONLY BE CONSUMED ON WORKOUT DAYS.


MAN Sports' NEW Game Day: The Ultimate Performance Aid!

Sometimes you work your ass off for what seems like an eternity, then finally breakthroughs start happening, everything starts clicking, the heavens open up, & BOOM it happens; PERFECTION. This was it for us – we kicked the door off the hinges with the New Game Day!

I can’t compare this to anything I’ve ever taken before – because there has never been anything even remotely comparable to this feeling. I can say that it is absolutely game changing. After one scoop, you will forever be ruined – none of the other pre-workouts sitting in your stash will compare. Soon they will all turn with expired expiration dates. But you won’t care – nothing else can compare to the best workouts of your life. Game Day will be your new superior performance aid of choice.

A few lucky alpha & beta testers that I keep close to me know this feeling & have been begging for a full bottle since they had their 1 scoop to try in early testing.

Please Don’t Fall For Another Concentrate

Don’t be fooled – this is not another 5 gram serving with 50% of the powder in your scoop consisting of a flavoring mix. It seems everyone keeps making the serving scoop smaller & smaller to create a new “Concentrated” aka “Under Dosed” product.

Think about it… if concentrates were really concentrated – wouldn’t the ingredients be higher extracts? Alkaloids? Far More Potent? If you don’t see any form of actual concentrated ingredients – you just bought an overpriced fat burner powder. Please don’t fall for this marketing scheme.

All Hail The Almighty Alkaloid!

Game Day is enhanced with Industry Breakthrough Dendrobium Alkaloids. Yes there are cheaper, more generic options like Dendrobium Extracts, but raw Dendrobium Extracts can be crude & take nearly 100x the dosage to evoke any energy. After beta-testing all different strengths of Dendrobium we couldn’t settle for anything less than the absolute strongest; Alkaloids.

We wanted something that within the first sip could promote rushing tunnel vision, clear driven focus, & enhanced mind to muscle connection – Dendrobium Alkaloids did just this.

GPLC Muscle Pumps

This stuff is a “PUMP in a bottle”. With key pump stimulators GPLC & Glycerol Mono- High Speed Pumps seem to begin when the first drop hits your lips. Feel every rep, every set, every movement like never before!

GMS Super Hydration

Pure GMS (glycerol monostearate) is a sweet-tasting supplement which, when mixed with water solutions, is able to increase their osmolarity. Because the human body requires the osmolarity of body fluids to remain fairly constant, supplementing glycerol stimulates the absorption and retention of water in order to counter the increase in osmolarity that would otherwise occur.

To put it another way, supplementing glycerol and water allows the ingested water to be retained by the body longer – keeping you hydrated to perform longer, much longer.

Good Ole’ Muscle Building Properties (IgG & IGF-1)

Game Day is the first pre-workout formulated with Revolutionary Ingredient Pure PF3™. PF3™ is Muscle Building Powder that contains Concentrated Growth Factors (IgG, IFG-1) that are naturally found at very low levels in all super high quality protein sources. IgG & Growth Factors are the ingredients that make protein Biologically Active which promotes accelerated recovery & exploding muscle growth. This is the good stuff.

Pure PF3 is a Highly Concentrated Dose of Good Ole’ Muscle Building Properties that are under dosed in nearly all proteins.

Start Growing As If You Were Being Nursed

Most likely the only two times in your life that your body has had elevated levels of growth factors & IgG (immunoglobulin G & IGF-1) was if you were nursed as an infant and when your body transitioned from adolescence to adulthood. Get ready to see the difference in your physique. Fast.

Increased Nutrient Bioavailability

Pure PF3™ has a very High-Molecular Weight of 160,000 when comparing to the closest before releasing Pure PF3™ was 45,000. The High Molecular Weight acts as a vacuum pulling every nutrient that you take with it immediately into your blood stream. Taking other anabolic nutrients (i.e. creatine (Orotine), BCAA’s (Figure Fuel)) only promotes their increased absorption & bioavailability.

Doesn’t Stop There… Pure PF3 Aids Recovery

Once in your blood stream the molecular weight acts complete opposite & digest very slow. Keeping amino acids for a longer period of time in your blood stream which promotes better absorption, assimilation, and bio-availability while reducing the body’s need to break down lean muscle tissue for physiological purposes. Pure PF3™ is completely unique due to its size & structure of the molecule precisely the right size for absorption, not too big, and not too small.

And the Taste, you wonder?... it tastes like freakn’ CANDY!

NEW Game Day: WHAT ARE YOU WAITING FOR!?...EVERY DAY IS GAME DAY!

Best Regards,

MAN Sports

GAME DAY Q&A:

Q. The Serving Size says to only take ½ Scoop – is that correct?
A. Yes, ½ Scoop is a True One Serving of Game Day – don’t make the mistake of taking 1 Full Scoop (2 Servings) your first time – it may be too much for most advanced users.

Q. How much Caffeine is in each serving?

A. Game Day has 200mg of caffeine per serving.

Q. Is Pure PF3 bad for women?
A. PF3 has no correlation to testosterone or other hormones that women should stay away from – Actually, Pure PF3 had a positive opposite effect and will promote a leaning effect while promoting accelerated recovery.

Q. How much is too much Pure PF3?
A. We have tested Pure PF3 with up to 10x the dose in Game Day and found that it did not cause any side effects, yet mega dosing it did not increase the benefits anymore either.

Scientific Studies:

G.P. Lambert. Exerc. Sport Sci. Rev. 185-190, 2004.
O’Connor et al. 2008. Regulation of IGF-I function by proinflammatory cytokines: At the interface of immunology and endocrinology

Plasma protein supplements attenuate the activation of mucosal intestinal lymphocytes induced by S. aureus enterotoxin B in rats. 10th European Nutrition Conference, Paris, July 10-13, 2007.

Dietary plasma protein supplements prevent the release of mucosal proinflammatory mediators in a rat model of intestinal inflammation. 10th European Nutrition
Conference, Paris, July 10-13, 2007.

Dietary plasma supplementation reduces S. aureus enterotoxin B-induced intestinal inflammation in weaned rats. 2008. J. Nutr. 138:533-537.
Oral porcine plasma proteins prevent the release of mucosal pro-inflammatory cytokines in rats challenged with S. aureus enterotoxin B. Digestive Disease Week, 2008.

Journal of Applied Physiology 1995, 79, 2069-207

Exercise Sport Science Review 1993, 21, 297-330

Medicine and Science in Sports and Exercise 1990, 22, 477-483

sobral
13-01-13, 01:11
http://www.mansports.com/blog2/wp-content/uploads/2010/10/MAN-fbtimline-GameDay.jpg

http://www.mansports.com/blog2/wp-content/uploads/2010/10/Supplement-Facts.png

πιο συμμαζεμένα απλά...;)

sofos
19-02-13, 11:43
βγηκε και η concentrated εκδοση του η οποια δεν ειναι ολη blend και εχει λιγοτερα servings

http://store.bbcomcdn.com/store/prodimage/prod_prod1120004/image_prodprod1120004_white450px.jpg

210 Grams Classic Fruit Punch
Serving Size:1Scoop(7g)
Servings Per Container:30
Amount Per Serving % DV
Calories 12
Carbs 2
Sugar 0
Protein 1g
Instant Nitric Oxide Stimulator
GPLC (Glycine Propionyl-L-Carnitine) 2000mg
Glycerol Monostearate 1000mg
Concentrated Growth Factors
Pure PF3™ 1000mg
IR Energy Blend 486mg
Caffeine Anhydrous, Rauwolscine (Alpha Yohimbine), Black Tea (20% Theaflavins), N-Acetyl-L-Tyrosine, Dendrobium Extract 5:1 (Stem)
* % Daily Value (%DV) has not been established.
Other Ingredients:
Maltodextrin, Natural And Artificial Fruit Punch, Soy Lecithin, FD&C Red #4, Sucralose.


You've Never Experienced A Workout Like This
Sometimes you work your ass off for what seems like an eternity, then finally $@*t starts happening, starts clicking, the heavens open up, & then boom it happens; PERFECTION. This was it for us - we kicked the door off the hinges with the New Game Day!

I can't compare this to anything I've ever taken before - because there has never been anything even remotely comparable to this feeling. I can say that it is absolutely game changing. After one serving, you will forever be ruined - none of the other pre-workouts sitting in your stash will compare. Soon they will all turn with expired expiration dates. But you won't care - nothing else can compare to the best workouts of your life. Game Day will be your new superior performance aid of choice.

A few lucky alpha & beta testers that I keep close to me know this feeling & have been begging for a full bottle since they had their 1 serving to try in early testing.

Please Don't Fall For Another Concentrate
Don't be fooled - this is not another 5 gram serving with 50% of the powder in your scoop consisting of a flavoring mix. It seems everyone keeps making the serving scoop smaller & smaller to create a new "Concentrated" aka "Under Dosed" product.

Think about it...if concentrates were really concentrated - wouldn't the ingredients be higher extracts? Alkaloids? Far More Potent? If you don't see any form of actual concentrated ingredients - you just bought an overpriced fat burner powder. Please don't fall for this marketing scheme.

All Hail The Mighty Alkaloid!
Game Day is enhanced with Industry Breakthrough Dendrobium Alkaloids. Yes there are cheaper, more generic options like Extracts, but raw Dendrobium Extracts can be crude & take nearly 100x the dosage to evoke any energy. After beta testing all different strengths of Dendrobium we couldn't settle for anything less than the absolute strongest - Alkaloids.

We wanted something that within the first sip could promote rushing tunnel vision, clear driven focus, & enhanced mind to muscle connection - Dendrobium Alkaloids did just this.

GPLC Muscle Pumps
This stuff is a "PUMP in a bottle". With key pump stimulators GPLC & Glycerol Mono- High Speed Pumps seem to begin when the first drop hits your lips. Feel every rep, every set, every movement like never before!

GMS Hydration
Pure GMS (glycerol monostearate) is a sweet-tasting supplement which, when mixed with water solutions, is able to increase their osmolarity.* Because the human body requires the osmolarity of body fluids to remain fairly constant, supplementing glycerol stimulates the absorption and retention of water in order to counter the increase in osmolarity that would otherwise occur.

To put it another way, supplementing glycerol and water allows the ingested water to be retained by the body longer - keeping you hydrated to perform longer, much longer.*

Good Ole' Muscle Building Properties
Game Day is the First Pre-Workout Formulated with Revolutionary Ingredient Pure PF3™. PF3™ is Muscle Building Powder that contains Concentrated Growth Factors (IgG, IFG-1) that are naturally found at very low levels in all super high quality protein sources. IgG & Growth Factors are the ingredients that make protein Biologically Active which promote accelerated recovery & exploding muscle growth.* This is the good stuff.

Pure PF3 is a Highly Concentrated Dose of Good Ole' Muscle Building Properties that are under dosed in nearly all proteins.*

Start Growing As If You Were Being Nursed
Most likely the only two times in your life that your body has had elevated levels of growth factors & IgG (immunoglobulin G & IGF-1) was if you were nursed as an infant and when your body transitioned from adolescence to adulthood. Get ready to see the difference in your physique. Fast.

Increased Nutrient Bioavailability*
Pure PF3™ has a very High-Molecular Weight of 160,000 when comparing the highest sources before releasing Pure PF3™ was 45,000. The High Molecular Weight acts as a vacuum pulling every nutrient that you take with it immediately into your blood stream. Taking other anabolic nutrients (i.e. creatine (Orotine), BCAAs (Figure Fuel)) only promotes their increased absorption & bioavailability.

Doesn't Stop There...Pure PF3 Aids Recovery
Once in your blood stream the molecular weight acts complete opposite & digests very slow. Keeping amino acids for a longer period of time in your blood stream which promotes better absorption, assimilation, and bio-availability while reducing the body's need to break down lean muscle tissue for physiological purposes.* Pure PF3™ is completely unique due to its size & structure of the molecule - precisely the right size for absorption, not to big, and not too small.

And the Taste you wonder?...it tastes like freakin' CANDY!
WHAT ARE YOU WAITING FOR?!
EVERY DAY IS GAME DAY.
GAME DAY Q&A: Q. How much Caffeine is in each serving?
A. Game Day has 200mg of Caffeine per serving.

Q. Is Pure PF3 bad for women?
A. PF3 has no correlation to harmful hormones that women should stay away from. PF3 has the exact opposite effect and will promote a leaning effect while promoting accelerated recovery.

Q. How much is too much Pure PF3?
A. We have texted Pure PF3 with up to 10x the dose in Game Day and found that it did not cause any side effects, yet mega dosing it did not increase the benefits anymore either.

Q. How would I take Game Day with Body Octane?
A. Body Octane can is the perfect Zero Stimulant Endurance & Pump Product - so this can be combined with Game Day for enhanced performance.* Days that training occurs in the evening & stimulants want to be avoided or kept to a minimum - Body Octane can be used in place of Game Day or sprinkle Game Day into your mix for just the right size kick .

ArgoSixna
29-07-13, 15:06
Διαλυτοτητα 10/10
Γευση 9/10 , όποιος έχει δοκιμάσει το craze είναι ακριβως το ίδιο

Τα υπόλοιπα αργότερα ;)

ArgoSixna
29-07-13, 18:02
Στο 30λεπτο βγηκαν κατι πολυ μικρες φλεβες , που ξεκινουσαν απο την μια μεγαλη που διασχιζει ολο το χερι :shock: , εμοιαζαν σαν να μου ειχε ζωγραφισει το χερι καποιος με μαρκαδορακι (οπως χαρακτηριστικα ειπε μια κοπελα)..

Καθισματα , πιεσεις και κωπηλατικη και οι φλεβες πουθενα.. damn... ξεκιναω 10αρες τροχαλια και αρχιζει το πρηξιμο.. χτυπαω 15αρες ελξεις σκετη μπαρα και διαφορες ασκησεις.. τα χερια πρηστηκαν για τα καλα , δεν βγαινουν αλλες επαναληψεις.. τα κιλα λιγα , οι επαναληψεις πολλες το πρηξιμο απειρο!

Ειχα ενα ψιλο τρεμουλο πριν παω γυμναστηριο αλλα δεν με ενοχλησε καθολου οταν αρχισα ζεσταμα και το ξεχασα μεχρι να φυγω που το ξαναπροσεξα οταν επλενα τα χερια..

0.5 σκουπ = 1serving

κιλά δεν ανέβασα , ανέβασα ομως 2 σετ και βγηκαν 5χ5 απο 3χ5 . κωπηλατικη εβγαλα 2σετ και 3 επαναληψεις περισοτερες αλλα δεν ηταν απαραιτητα απο αυτο γιατι την προηγουμενη φορα η κωπηλατικη ηταν ευκολη.

ArgoSixna
08-09-13, 00:36
Την πρωτη φορά 1/4 σκουπ λιγα πραγματα οχι κατι ιδιαιτερο. Αν θυμαμαι καλα , ειχανε βγει μετα απο λιγο που το πηρα κατι ξεκαρφωτες φλεβιτσες πρωτη φορα τις ειχα δει
δευτερη δοκιμε 1/2 σκουπ καλουτσικο
Επομενες φορες απο 1 σκουπ , δυναμη , πρηξιμο , φλεβηκοτιτα..

Δεν λεω καλο αλλα 2-3 φορες μου χαλασε την προπονηση , ναι μεν εβγαλα καλη προπονηση αλλα μου ανακατευε το στομαχι.. καποιο συστατικο δεν ελεγα να το χωνεψω(παντα 45 λεπτα πριν την προπονηση ή παραπανω)

Προσοχη , μην κανετε το λαθος που παραλιγο να κανω.. αφηρημενος , επειδη βαζω 2 δοσεις ξεχαστηκα και πηγα να ριξω 2 σκουπ γεματα :moderator::moderator::moderator::notice:

**Θα το προτινα αν το βρειτε σε καλη τιμη και μονο αν κανετε 8-15 επαναληψεις. Οταν το δοκιμασα σε 5χ5 λιγα πραγματα ενω σε σπλιτ δουλευε απο την αρχη , συμπαθητικο προιον

cuntface
21-09-13, 21:11
Την πρωτη φορά 1/4 σκουπ λιγα πραγματα οχι κατι ιδιαιτερο. Αν θυμαμαι καλα , ειχανε βγει μετα απο λιγο που το πηρα κατι ξεκαρφωτες φλεβιτσες πρωτη φορα τις ειχα δει
δευτερη δοκιμε 1/2 σκουπ καλουτσικο
Επομενες φορες απο 1 σκουπ , δυναμη , πρηξιμο , φλεβηκοτιτα..

Δεν λεω καλο αλλα 2-3 φορες μου χαλασε την προπονηση , ναι μεν εβγαλα καλη προπονηση αλλα μου ανακατευε το στομαχι.. καποιο συστατικο δεν ελεγα να το χωνεψω(παντα 45 λεπτα πριν την προπονηση ή παραπανω)

Προσοχη , μην κανετε το λαθος που παραλιγο να κανω.. αφηρημενος , επειδη βαζω 2 δοσεις ξεχαστηκα και πηγα να ριξω 2 σκουπ γεματα :moderator::moderator::moderator::notice:

**Θα το προτινα αν το βρειτε σε καλη τιμη και μονο αν κανετε 8-15 επαναληψεις. Οταν το δοκιμασα σε 5χ5 λιγα πραγματα ενω σε σπλιτ δουλευε απο την αρχη , συμπαθητικο προιον
σου εφερε καθολου διουριση? να θες τουαλετα ποιο πολλες φορες απο τι πριν το ξεκινησης

ArgoSixna
22-09-13, 22:03
οχι δεν παρατηρησα κατι τετοιο

cuntface
02-10-13, 11:21
οχι δεν παρατηρησα κατι τετοιο

θα το ξεκινησω στο 1 σκοοπ κατευθειαν

cuntface
09-10-13, 13:20
το δοκιμασα στο 1 σκοοπ κατευθειαν μεσα σε 15 λεπτα ειχα την αισθηση οταν επερνα το jack3d το παλιο ειχα τσιτες πολλες καλα πρυξιματα και ενιωθα το σωμα μου να καιει κυριος τα ποδια αυτα για μενα πρωτη δοκιμη πολυ καλο

asterix33
22-10-13, 20:30
Μετα απο 2 βδομαδες craze σημερα το δοκιμασα περιπου στο 1 scoop κ λιγοτερο,επαιξα ποδια ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την διαρκεια που σου δινει να συνεχιζεις στις επαναληψεις και επιπλεον σετ.Κρασαρισμα 0 οπως το craze δλδ και πολυ καλο focus τα 2 που με ενδιαφερουν προσωπικα.Γευση κ διαλυτοτητα πολυ καλη!:clap:

ZIDANE72003
30-10-13, 22:59
74007

74006

Έχει αλλάξει αυτό και έχει γίνει σκέτο GameDay της Man???

Γενικά είδα το τόπικ και τα συστατικά αυτού και είπα να το τιμήσω

Το τσίμπησα να το δοκιμάσω το προϊόν και δώρο πήρα 1 φακελάκι...Βασικά πήρα σήμερα το φακελάκι.

0 στο πυλίκο...Λες και είχα φάει γλιστρίδα απλά στο gym.Το δε focus 1η φορά bellow 0.Μίλαγα με το καθένα(και πάω gym 6:40 το πρωί...Εγώ με άλλους 3 ρέμπελους είμαστε)και απο ασκήσεις έκανα μεν αλλά δίχως το μυαλό μου συγκεντρωμένο.

ArgoSixna
30-10-13, 23:05
εγω τελικα αυτο το χαρισα μετα απο καμια 10αρια σκουπ που πηρα :turtle::turtle:

Chaz
31-10-13, 02:07
Κι είχα ψηθεί να το πάρω...

200sx
31-10-13, 03:20
Ώπα παιδιά κάτι δεν κάνετε καλά... Εμένα είναι το αγαπημενο μου νιτρικό.
Έχει dendrobium και είναι πολύ δυνατό.

Τι δόση δοκιμάσατε?
Λέει μισό σκουπ και είναι ικανοποιητική δόση.
Αλλά για πιο προχωρημένους και με όσους έχουν δοκιμάσει αρκετά και δεν τους πιάνουν τα νιτρικά ας φτάσουν στο 1.5-2 σκουπ..
Εγώ παίρνω 1 και είμαι πάρα πολύ ευχαρηστημένος..
Αν φτάσετε στο 1.5-2 πραγματικά θα σας γυρίσει το μάτι..
Εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω κόσμο να άντεξε να πάρει τέτοια δόση.


Εγώ αυτά που έχω δει είναι τρελά pumps.. ανέβηκα κιλά σε ασκήσεις.. καλή αυτοσυγκέντρωση... και δεν σε κάνει να τρέμεις και να μυρμιγκιάζεις από την διέγερση σαν άλλα.. ημουν πολύ ήρεμος και επίσης καθόλου κρασαρισμα μετά..
Έχει και τρομέρη γεύση αν και δεν μετράει αυτό για μένα ποτέ στα νιτρικά :-)

Για μένα είναι ότι πιο κοντινό υπάρχει στο Craze..

ZIDANE72003
31-10-13, 12:46
Δε το δοκίμασα λέω...Μια δόση πήρα.

Αλλά αν ξεπερνάς τη συνιστώμενη δόση για να σε πιάσει τότε ποιος ο λόγος να το πάρεις?Από οικονομικής μεριάς λέω...Δλδ αν είναι να σε βγάζει κάτω απο 30 μέρες ε...Υπάρχουν καλύτερα ΝΟ.

200sx
31-10-13, 12:54
Σε όλα τα προεξασκητικα ο κόσμος παίρνει πολύ πάνω από την συνηστομενη δοση... Σκέψου ότι κραζε κάποιοι περνάνε 3 σκουπ...Όσο για τις δοσεις δεν νομίζω με τέτοια τιμή να βγαζει αλλο 60δοσεις... Τελοσπαντων ακομα και το μισό θα έπρεπε να σε πιάσει και να σου αρεσει... Μάλλον δεν ήταν η καλή σου μέρα... Εγώ τον πρώτο καιρό μισό έπαιρνα... Μετά 3/4 και μετά έφτασα το 1.... Κραζε έπαιρνα 2 σκουπ όμως :P

Numerouno
31-10-13, 14:45
Ώπα παιδιά κάτι δεν κάνετε καλά... Εμένα είναι το αγαπημενο μου νιτρικό.
Έχει dendrobium και είναι πολύ δυνατό.

Τι δόση δοκιμάσατε?
Λέει μισό σκουπ και είναι ικανοποιητική δόση.
Αλλά για πιο προχωρημένους και με όσους έχουν δοκιμάσει αρκετά και δεν τους πιάνουν τα νιτρικά ας φτάσουν στο 1.5-2 σκουπ..
Εγώ παίρνω 1 και είμαι πάρα πολύ ευχαρηστημένος..
Αν φτάσετε στο 1.5-2 πραγματικά θα σας γυρίσει το μάτι..
Εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω κόσμο να άντεξε να πάρει τέτοια δόση.


Εγώ αυτά που έχω δει είναι τρελά pumps.. ανέβηκα κιλά σε ασκήσεις.. καλή αυτοσυγκέντρωση... και δεν σε κάνει να τρέμεις και να μυρμιγκιάζεις από την διέγερση σαν άλλα.. ημουν πολύ ήρεμος και επίσης καθόλου κρασαρισμα μετά..
Έχει και τρομέρη γεύση αν και δεν μετράει αυτό για μένα ποτέ στα νιτρικά :-)

Για μένα είναι ότι πιο κοντινό υπάρχει στο Craze..

Πολύ καλό νιτρικό, απλά ο οργανισμος το συνηθίζει αρκετά εύκολα. Τις 10 πρώτες μέρες είναι πραγματικά δυνατό.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

200sx
31-10-13, 15:49
Τι δόση παίρνεις?

ZIDANE72003
31-10-13, 16:25
Σε όλα τα προεξασκητικα ο κόσμος παίρνει πολύ πάνω από την συνηστομενη δοση... Σκέψου ότι κραζε κάποιοι περνάνε 3 σκουπ...Όσο για τις δοσεις δεν νομίζω με τέτοια τιμή να βγαζει αλλο 60δοσεις... Τελοσπαντων ακομα και το μισό θα έπρεπε να σε πιάσει και να σου αρεσει... Μάλλον δεν ήταν η καλή σου μέρα... Εγώ τον πρώτο καιρό μισό έπαιρνα... Μετά 3/4 και μετά έφτασα το 1.... Κραζε έπαιρνα 2 σκουπ όμως :P

Craze ήμουν οκ με 1.5 σκουπάκι :).Φταίνε και τα 80 κιλά πλέον.

To στομάχι είναι παντελώς άδειο γιατί είμαι για gym πρωί 6:30.Καφεΐνη είμαι κενός πλήρως.Από συμπληρώματα αυτή τη περίοδο γενικά κάνω Pitstop.

Μπορεί να είναι και οργανισμού και να μη μου κάνε το κλικ 1η φορά.

Ούτως η άλλως θα το φάω στη μάπα γιατί το πλήρωσα :P απλά το δοκιμαστικό/διαφημιστικό φακελάκι με απογοήτευσε.

200sx
31-10-13, 16:58
Ρε αρχηγέ μου έπαιρνες 1.5 σκουπ κραζε και τώρα πήρες μόνο μισό;Παντως το πολύ 1 αν πάρεις πιστεύω ότι θα σε καλύψει...Και ένα νιτρικό σίγουρα δεν μπορούμε να το κρίνουμε με μια δοση...Ειδικά το gameday είδα ότι όσο περνούσαν οι μέρες μαρεσε και περισσότερο.. Και αυτο μάλλον λόγω του pure pf3!Γραψε μας εντυπώσεις σου στις επόμενες φορές σου και να μας λες και σε τι δοση το παίρνεις κάθε φορά!!

ArgoSixna
31-10-13, 17:12
το 1.5-2 ειναι τριπλη και τετραπλη δοση...

Numerouno
31-10-13, 18:37
Ρε αρχηγέ μου έπαιρνες 1.5 σκουπ κραζε και τώρα πήρες μόνο μισό;Παντως το πολύ 1 αν πάρεις πιστεύω ότι θα σε καλύψει...Και ένα νιτρικό σίγουρα δεν μπορούμε να το κρίνουμε με μια δοση...Ειδικά το gameday είδα ότι όσο περνούσαν οι μέρες μαρεσε και περισσότερο.. Και αυτο μάλλον λόγω του pure pf3!Γραψε μας εντυπώσεις σου στις επόμενες φορές σου και να μας λες και σε τι δοση το παίρνεις κάθε φορά!!

Το pure pf3, φαίνεται να δουλεύει όντως. Αλλά με 1.5 κ 2 σκουπ καταστρέφεις τα adrenal gland σου σίγουρα.. + την τσέπη σου!

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

200sx
31-10-13, 20:43
Ρε αγόρια την συνιστομενη δόση την βάλανε μονο ΜΙΣΟ σκουπ για εμπορικούς λόγους.. Να γράφει ότι βγάζει 60 δόσεις!!
Όταν κάποιος π.χ. βάζει Craze 2 σκουπ.... του βγάζει 22 δόσεις..
Για να σου βγάλει το GameDay αντιστοιχες δόσεις μιλάμε για 1.5 σκουπ.
Και μην ξεχνάμε ότι το GameDay δεν έχει αμφεταμίνες όπως το Craze που απαγορευτηκε ούτε DMAA όπως τα παλιά νιτρικά που απαγορευτηκαν..

Πάντως στο 1.5 σκουπ το GameDay δεν θα το αντέξετε... Παρά είναι δυνατό..

Numerouno πες μας τι δόσεις παίρνεις εσύ..

ArgoSixna
31-10-13, 21:18
Xάρη??!

Στο 1.5 σκουπ που προτινεις μιλαμε για 600 καφεινη και 800 στα 2 σκουπ.. γιατι να μην παρει καποιος σκετη καφεινη με 0.24euro θα εχει καλυτερες τσιτες..

200sx
31-10-13, 23:21
Instant Nitric Oxide Stimulator Blend
2135mg



Glycerol Monostearate, GlycoCarn® (Glycine Propionyl-L-Carnitine HCL), L-Norvaline, Rutacaerpine





Concentrated Growth Factors





Pure PF3™
500mg






IR Energy Blend
252mg



Caffeine (As Anhydrous), Dendrobium Alkaloids, Rauwolscine, Black Tea (20% Theaflavins), L-Tyrosine (As N-Acetyl-L-Tyrosine)








To Gameday βάση της εμπειρίας μου έχει ελάχιστη καφείνη.. Δεν σε τσιτώνει σαν κάτι άλλα..
Τρελό πρίξιμο.. Αυτοσυγκέντρωση και δύναμη είναι τα χαρακτηριστικά του...
Αν θέλετε καφείνη τότε Ripped Freak... Με εκείνο φρικάρω από την πολύ καφείνη και τις τσίτες..
Αλλά ένα νιτρικό για να είναι χρήσιμο πρέπει να έχει λίγη καφείνη.. Με τσίτες δεν κανεις δουλειά..

Το GameDay από τα 250mg που λέει στο energy blend ανά δόση πιστεύω ότι βρίσκεται 100-150mg η καφείνη.

Numerouno
31-10-13, 23:42
Instant Nitric Oxide Stimulator Blend
2135mg



Glycerol Monostearate, GlycoCarn® (Glycine Propionyl-L-Carnitine HCL), L-Norvaline, Rutacaerpine





Concentrated Growth Factors





Pure PF3™
500mg






IR Energy Blend
252mg



Caffeine (As Anhydrous), Dendrobium Alkaloids, Rauwolscine, Black Tea (20% Theaflavins), L-Tyrosine (As N-Acetyl-L-Tyrosine)








To Gameday βάση της εμπειρίας μου έχει ελάχιστη καφείνη.. Δεν σε τσιτώνει σαν κάτι άλλα..
Τρελό πρίξιμο.. Αυτοσυγκέντρωση και δύναμη είναι τα χαρακτηριστικά του...
Αν θέλετε καφείνη τότε Ripped Freak... Με εκείνο φρικάρω από την πολύ καφείνη και τις τσίτες..
Αλλά ένα νιτρικό για να είναι χρήσιμο πρέπει να έχει λίγη καφείνη.. Με τσίτες δεν κανεις δουλειά..

Το GameDay από τα 250mg που λέει στο energy blend ανά δόση πιστεύω ότι βρίσκεται 100-150mg η καφείνη.

170 πρέπει να έχει....


Ρε αγόρια την συνιστομενη δόση την βάλανε μονο ΜΙΣΟ σκουπ για εμπορικούς λόγους.. Να γράφει ότι βγάζει 60 δόσεις!!
Όταν κάποιος π.χ. βάζει Craze 2 σκουπ.... του βγάζει 22 δόσεις..
Για να σου βγάλει το GameDay αντιστοιχες δόσεις μιλάμε για 1.5 σκουπ.
Και μην ξεχνάμε ότι το GameDay δεν έχει αμφεταμίνες όπως το Craze που απαγορευτηκε ούτε DMAA όπως τα παλιά νιτρικά που απαγορευτηκαν..

Πάντως στο 1.5 σκουπ το GameDay δεν θα το αντέξετε... Παρά είναι δυνατό..

Numerouno πες μας τι δόσεις παίρνεις εσύ..

Επειδή είμαι βαρύς κ stimulant freak ξεκίνησα στα 3/4 κ πήγα μέχρι 1,5 1.⅞ σκουπ γιατί δεν έβρισκα λόγω να ανεβω παραπάνω!! Στα χαρακτηριστικά του Συμφωνώ, ειδικα στη φλεβικοτητα!

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

ArgoSixna
01-11-13, 00:16
Q. The Serving Size says to only take ½ Scoop – is that correct?
A. Yes, ½ Scoop is a True One Serving of Game Day – don’t make the mistake of taking 1 Full Scoop (2 Servings) your first time – it may be too much for most advanced users.

Q. How much Caffeine is in each serving?

A. Game Day has 200mg of caffeine per serving.

200sx
01-11-13, 01:34
Εμένα μου φάνηκε για λιγότερο από 200mg αλλά οκ..

Ε λέει να μην δοκιμάσετε 1 σκουπ για πρώτη φορά... Καλά λέει!!
Ξέρεις τα συμπληρώματα δεν τα παίρνουν μόνο άνθρωποι γυμνασμένοι κάργα.. Σκέψου κάνα παιδάκι 60κιλών να δοκιμάσει πάνω από μισό σκουπ.. Θα του βγούνε τα μυαλά έξω από το κεφάλι.

Σε κάθε νιτρικό η δόση έχει να κάνει για ποιον μιλάμε.. Άλλος είναι 60κιλά... άλλος 80... αλλος 100... άλλος 120... Και ο καθένας έχει και διαφορετική αντίδραση στα διεγερτηκά.. Μπορεί κάποιος στα 90 κιλά να θέλει πιο μεγάλη δόση από κάποιον άλλον στα 120!

Με λίγα λόγια ο καθένας πρέπει να παίρνει τόσο ώστε να ειναι ευχαρηστημένος με την προπόνηση του και να νιώθει καλά.

Numerouno
Πόσα κιλά είσαι? 1.5 είναι πραγματικά μεγάλη δόση.. Πρέπει να είσαι όντως stimulant freak :P
Αν δεις και σε αμερικανικα φορουμ λίγοι αντέχουν τόσο μεγάλη δόση.
Και επειδή με ενδιαφέρει η σύγκριση.. Πες μου άλλα νιτρικά που σου άρεσαν.. Στο craze τι δόση έβαζες?

Numerouno
01-11-13, 02:12
Εμένα μου φάνηκε για λιγότερο από 200mg αλλά οκ..

Ε λέει να μην δοκιμάσετε 1 σκουπ για πρώτη φορά... Καλά λέει!!
Ξέρεις τα συμπληρώματα δεν τα παίρνουν μόνο άνθρωποι γυμνασμένοι κάργα.. Σκέψου κάνα παιδάκι 60κιλών να δοκιμάσει πάνω από μισό σκουπ.. Θα του βγούνε τα μυαλά έξω από το κεφάλι.

Σε κάθε νιτρικό η δόση έχει να κάνει για ποιον μιλάμε.. Άλλος είναι 60κιλά... άλλος 80... αλλος 100... άλλος 120... Και ο καθένας έχει και διαφορετική αντίδραση στα διεγερτηκά.. Μπορεί κάποιος στα 90 κιλά να θέλει πιο μεγάλη δόση από κάποιον άλλον στα 120!

Με λίγα λόγια ο καθένας πρέπει να παίρνει τόσο ώστε να ειναι ευχαρηστημένος με την προπόνηση του και να νιώθει καλά.

Numerouno
Πόσα κιλά είσαι? 1.5 είναι πραγματικά μεγάλη δόση.. Πρέπει να είσαι όντως stimulant freak :P
Αν δεις και σε αμερικανικα φορουμ λίγοι αντέχουν τόσο μεγάλη δόση.
Και επειδή με ενδιαφέρει η σύγκριση.. Πες μου άλλα νιτρικά που σου άρεσαν.. Στο craze τι δόση έβαζες?

1.74 ~90kg. Έχω δοκιμάσει αρκετά, με καλά ριβιους όπως jack3d,1mr,white flood,neurocore,nano vapor,hemo rage, ένα της nutrabolics και άλλα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή ;Ρ.

Υ.Γ. Το craze στα 1,5 με 2 σκουπ δούλευε πάντα, αν εξαιρέσεις την τελευτάια παρτίδα (06/2016?) που είχες φέρει κιόλας που έλειπε η δραστική ουσία..
Υ.Γ.2 Το game day το ανέβασα στη δόση που ανέφερες στις τελευταίες 5-7 δόσεις, απλά για να τελειώσει. Βέβαια δε το αποκλειω να το ξανά πάρω μιας και στις 15-20 πρώτες χρήσεις δούλευε αρκετά καλά, ειδικά αν το πετύχω κοντά στα τριανταπέντε γιουρος.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

200sx
01-11-13, 02:22
Τo Craze και παλιότερα έκανε κάτι τρελά με τις παρτίδες του... Μια δούλευε μια δεν δούλευε...
Πέρσι είχε γινει χαμός με τις παρτίδες 6-7/15 που ήταν σαν να μην έπινες τίποτα...
Τέλοσπάντων ας ξεχάσουμε και τις μαπα παρτίδες και τις amphetamin powered παρτίδες :P

ZIDANE72003
01-11-13, 23:58
Αύριο τα σπουδαία.Aύριο ξεκινάω κύκλο και θα σου πω αν με πιάσει.

Μετά τις εξετάσεις αίματος και ούρων τις ετήσιες που κάνω κάθε 1η βδομάδα"καθαρός"το Νοέμβριο :D.

Πάντως:


Ξέρεις τα συμπληρώματα δεν τα παίρνουν μόνο άνθρωποι γυμνασμένοι κάργα.. Σκέψου κάνα παιδάκι 60κιλών να δοκιμάσει πάνω από μισό σκουπ.. Θα του βγούνε τα μυαλά έξω από το κεφάλι.

Δεν θεωρώ τον εαυτό μου τίγκα γυμνασμένο αλλά ξέρω να διαβάζω τα βασικά στα stats σε κάθε supplement που παίρνω.Σε αντίθεση με παιδάκια που δε ξέρουν ούτε τι κάνει η πρωτεΐνη και νομίζουν ότι παίρνοντάς τη θα γίνουν μπιφτέκια :D.Γενικά το παράδειγμα με παιδάκια θέλω να πω είναι άκυρο ειδικά για Νο.

Kαι btw στο craze δε δουλεύανε μόνο οι μεθαμφιταμίνες.Στο detonate πχ που υποτίθεται ότι επίσης είχε ποτέ δε με είχε πιάσει τίποτα.

Anyway τη συζήτηση και αποτελέσματα σε 1-2 βδομάδες όταν και θα έχω ένα λογικό πεδίο δοκιμής.

200sx
02-11-13, 00:26
Ρε συ όταν λέω παιδάκι ενννοω παιδιά 15χρονων 50-60 κιλά... Για αυτους μισό και είναι παρα πολύ... Αυτο που εννοώ με λίγα λόγια είναι ότι η δοση εξαρτάται για το σώμα που συζητάμε και για το πόσο εύκολα η δυσκολα αντιδράει στα διεγερτηκα... Ξέρω τύπους που βαζουν νιτρικά δυνατα σε πολύ μεγάλες δόσεις και δεν τους πιάνει... Και αλλα άτομα να ψάχνουν για κάτι χωρίς διεγερτηκα γιατι δεν την παλεύουνε.. :)πες μας και για τον κύκλο σου περισσότερα...

Chaz
06-11-13, 00:58
Πρώτη δοκιμή σήμερα.

Διαλυτότητα καλή(σχεδόν άμεσα). Γεύση blue bombsickle, ωραία.
Πήρα σχεδόν ένα σκουπ ενώ έπρεπε μισό σκουπ(μια δόση) με άδειο στομάχι. Έκανε δουλειά το πολύ μέσα σ'ένα εικοσάλεπτο. Κλασσικά αυξήθηκαν οι χτύποι της καρδιάς(λίγο παραπάνω απ'ότι περίμενα) κτλ.. Εκεί κατάλαβα πως έπρεπε να χα πάρει μισό :ρ..


Τώρα για τη προπόνηση θα σας ξενερώσω.. Πήγα παραπάνω απο μια ώρα αργότερα αφότου το πήρα γιατί μου έτυχε κάτι + δεν έβρισκα τη κάρτα μου... Κι έτσι το περισσότερο 'effect' είχε φύγει.. Την επόμενη φορά θα πάω 10 λεπτά αφότου το πάρω.
Γενίκα φαίνεται όμορφο.

Mikekan σε βλέπω τώρα που το διαβάζεις:shifty: κι επειδή ήσουν φαν του craze, πιστεύω θα σ'αρέσει.

Mikekan
06-11-13, 01:05
Χαχα νασαι καλα ρε παίχτη, λεω να το τιμήσω έχω ακούσει πολυ καλα λόγια!

sTeLaKoS
06-11-13, 02:44
μετα απο καποιο καιρο η σκονη εγινε σαν πλαστελινη με αποτελεσμα να ειναι ενα συμπαγες μιγμα που πρεπει να το χωρισεις σε κομματια καθε φορα που θα το παρεις κ να το ζυγισεις για να σου βγαλει τα 4γρ που ειναι η δοση..
δουλουδου...αν δεν εχεις ζυγαρια ακριβιας αστο καλυτερα μην το παρεις,γιατι απλα δεν μπορεις να το βαλεις μεσα στην μεζουρα..


ναι ρε συ κι εμενα τα ιδια εκανε και τα πεταγα τα πετρωματα μεσα στο νερο ατοφια....:rolf:


Απ'΄τη μέση και μετά έγινε συμπαγές σα να τράβηξε υγρασία και πέτρωσε, ενώ οι συνθήκες φύλαξης ήτανε άριστες. :(


Το Game Day οσοι το εχουμε παρει, μετα απο λιγο γινεται σαν πλαστελινη και δε μπορεις να υπολογισεις με scoop παρα μονο με ζυγαρια.

Όσοι το πήρατε πρόσφατα αυτό^^ το πρόβλημα το έφτιαξαν ή συνεχίζεται και στις πρόσφατες παρτίδες;

stone garden
06-11-13, 11:43
προσοχη με τα νιτρικα μαγκες εχω βιωσει τα χειροτερα , επιπλεον εχω ακουσει και για θανατο απο το πολυ ''σκασιμο''.

primordial
06-11-13, 12:24
Όσοι το πήρατε πρόσφατα αυτό^^ το πρόβλημα το έφτιαξαν ή συνεχίζεται και στις πρόσφατες παρτίδες;\

Θεωρητικά πρέπει να έχει διορθωθεί. Τα σχόλια που κάνατε ήταν στο παλίο Game Day νομίζω.
Αν δεν κάνω λάθος έχει αλλάξει και το blend. Πάντως το ψήνω η αλήθεια είναι. Είμαι πολύ περίεργος για το Pure PF3 που λανσάρει τελευταία η MAN.
Έχει βγάλει και αντίστοιχο sup αν δεν κάνω λάθος. Είδωμεν...;)

Mikekan
06-11-13, 12:33
προσοχη με τα νιτρικα μαγκες εχω βιωσει τα χειροτερα , επιπλεον εχω ακουσει και για θανατο απο το πολυ ''σκασιμο''.



Tι έχεις βιώσει δηλαδή? Φαντάζομαι με δόση 2-3 φορές από τη συνιστώμενη?

cuntface
06-11-13, 12:42
προσοχη με τα νιτρικα μαγκες εχω βιωσει τα χειροτερα , επιπλεον εχω ακουσει και για θανατο απο το πολυ ''σκασιμο''.

και πολυ νερο αν πιεις θα πεθανεις παν μετρον αριστον λεγανε οι αρχαιοι κατι ξερανε ολα θελουνε μετρο και δεν παθαινεις τιποτα φιλαρακο οπως ο θανατος απο το jack3d με γερανιο ποιος ξερει ο τυπος μπορει να ειχε καρδια και να μην το ξερε η πηγε και πηρε 4-5 σκοοπ ποιος του φταιει (παντος και γω στα 3 σκοοπ το δουλευα το jack3d:green::green:)

stone garden
06-11-13, 13:35
Tι έχεις βιώσει δηλαδή? Φαντάζομαι με δόση 2-3 φορές από τη συνιστώμενη?

το αδειο στομαχι με χαλασε βασικα , αν η δοση ηταν 2 σκοοπ μαχ ειχα παρει 5. νομιζα οτι θα πεθανω ειχα ταχυπαλμιες λες ετρεχα 400 μετρα σπριντ μονο που ημουν ακινητος , ετρεμα και με ειχε πιασει κρυος ιδρωτας. βεβαια εχει να κανει και με τον ανθρωπο ετσι. ο συγκεκριμενος τυπος που αναφαιρει ο φιλος απο κατω ειχε παρει 8 σκοοπ και ηταν στα 120 κιλα.

primordial
06-11-13, 13:51
Σε αυτό ακριβώς το συμπέρασμα είχα καταλήξει και εγώ...
ότι πρέπει να έφταιγε το άδειο στομάχι...:awesome::clapping::awesome:
Κάνε μια απλή πράξη να δείς πόσα mg καφείνης πήρες εκείνη την ημέρα...!!!!!

stone garden
06-11-13, 14:36
Σε αυτό ακριβώς το συμπέρασμα είχα καταλήξει και εγώ...
ότι πρέπει να έφταιγε το άδειο στομάχι...:awesome::clapping::awesome:
Κάνε μια απλή πράξη να δείς πόσα mg καφείνης πήρες εκείνη την ημέρα...!!!!!

δεν εχω θεμα με τη καφεινη , πινω 2-4 καφεδες καθημερινα τα τελευταια 10 χρονια. ποτε ξανα νιτρικο με εντελως αδειο στομαχι , εστω ενα φρουτο.

liveris
06-11-13, 16:43
χμμ..πηρες 5 σκουπ κ σου φταιει το αδειο στομαχι ε?! κ λες προσοχη στους αλλους επειδη εσυ δλδ κανεις του κεφαλιου σου για να το πω κομψα..:green:

ουτως η αλλος με αδειο στομαχι τα πινουμε τα πρε συνηθως...εσυ δλδ αν υποθεσουμε οτι εχει περιπου 200mg καφεινη στο σκουπ ,πηρες περιπου 1γρ καφεινη:shock:
το οποιο ειναι επικινδυνο για τον οργανισμο..:unsure:

καλα μυαλο δεν εχετε μερικοι??!! θα παθετε κ τπτ με τις π@π@ριες που κανετε...

ArgoSixna
06-11-13, 17:31
δεν εχω θεμα με τη καφεινη , πινω 2-4 καφεδες καθημερινα τα τελευταια 10 χρονια. ποτε ξανα νιτρικο με εντελως αδειο στομαχι , εστω ενα φρουτο.

οι 4 καφεδες στην καλυτερη να πιασουνε οσο 1.5 σκουπ γκειμντει. και υποψην τους καφεδες δεν τους πινεις σε 5 λεπτα αλλα κατα την διαρκεια της μερας..

Χθες ειδα καποιον που ελεγε οτι πηρε ενα δειγμα απο το 1M.R. , εκανε τρομερη προπονηση μπλα μπλα μπλα αλλα μετα καταλαβε οτι το δειγμα ηταν 5 δοσεις :shock:

stone garden
06-11-13, 20:12
χμμ..πηρες 5 σκουπ κ σου φταιει το αδειο στομαχι ε?! κ λες προσοχη στους αλλους επειδη εσυ δλδ κανεις του κεφαλιου σου για να το πω κομψα..:green:

ουτως η αλλος με αδειο στομαχι τα πινουμε τα πρε συνηθως...εσυ δλδ αν υποθεσουμε οτι εχει περιπου 200mg καφεινη στο σκουπ ,πηρες περιπου 1γρ καφεινη:shock:
το οποιο ειναι επικινδυνο για τον οργανισμο..:unsure:

καλα μυαλο δεν εχετε μερικοι??!! θα παθετε κ τπτ με τις π@π@ριες που κανετε...
κοιτα αντικειμενικα ναι το αδειο στομαχι με χαλασε γιατι εχω παρει την ιδια δοσολογια φαγωμενος και ημουνα ασταματητος :P λεω προσοχη γιατι σιγουρα και αλλοι εχουν πειραματιστει σα και μενα ισως και με περισσοτερες δοσεις οπως ο τυπος με τα 8 σκοοπ jack που ειδε τα ραδικια αναποδα.

υ.γ το σκοοπ ειχε 250μγ οποτε παμε στα 1,250μγ ;)

ArgoSixna
06-11-13, 21:46
Q. The Serving Size says to only take ½ Scoop – is that correct?
A. Yes, ½ Scoop is a True One Serving of Game Day – don’t make the mistake of taking 1 Full Scoop (2 Servings) your first time – it may be too much for most advanced users.

Q. How much Caffeine is in each serving?

A. Game Day has 200mg of caffeine per serving.

Παραμένεις στο 1γρ , ειναι 200 οχι 250.

Παντως ειναι αξιοσημείωτο ότι πληρώνεις 5-6 ευρω την δοση για να κανεις προπονηση..

ZIDANE72003
08-11-13, 21:51
ALO

Πρώτη βδομάδα λοιπόν.Βασικά αύριο τελειώνει το σπλιτ των 6 ημερών με 2 μέλη κάθε μέρα.

Συμπληρώματα που παίρνω:

Pre:GD
In:Chain'd Out ALRI
Post:Πρωτεΐνη(δεν έχω λόγο να την αναφέρω μιας και δε βλέπω κάποια διαφορά ουσιαστική απο πρωτεΐνες...Anyway Stacker 2 whey) και μαζί crea από MP

Θα μιλήσω για το gameday.

Το προϊόν εμένα δε με έχει εντυπωσιάσει στις πρώτες 3 μέρες.Κάτι πάει να κάνει με τις 2 τελευταίες.

Εξηγούμαι ότι ήμουν σε pit stop 30 σχεδόν ημερών απο οτιδήποτε όσον αφορά συμπληρώματα.Οι προπονήσεις που κάνω είναι πάντα διπλές(αν όχι περισσότερο):Πρωί βάρη και απόγευμα αερόβιο.

Ποτέ δεν είχα θέμα φλεβικότητας.ΠΟΤΕ δε πήρα γι'αυτό νιτρικό.Το νιτρικό το έπαιρνα/παίρνω για:αντοχή/κόπωση,ενέργεια μέσα στη προπόνηση,focus.

Στις πρώτες 3 μέρες δοκίμασα τα 3/4 του σκουπ εκτός απο ταχυπαλμία(κλασικό)δεν παρατήρησα κάτι άλλο.Μάλλον παρατήρησα:έχασα το focus.Προτιμούσα την ομιλία με τους συναθλούμενους παρά τη προπόνηση την οποία απέφευγα.Ψυχολογικό;μπορεί.Πάντως ακόμα και στην αγαπημένη μέρα των δικεφάλων/πλάτης κατάφερα και δεν έβγαλα ούτε 15 κιλά στη στραβόμπαρα.

Στις 2 τελευταίες μέρες αύξησα στο 1 σκουπ ακριβώς(κοφτό)το Gameday ΚΑΙ μείωσα τη ποσότητα νερού.

Καταρχήν να πω ότι η γεύση και η διαλυτότητα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ both.Αφήνει λίγο αφρό βέβαια αλλά γενικά στα νιτρικά που δεν ξετρελενόμουν με γεύση αυτό είναι άλλο φρούτο.Το αναφέρω γιατί αν θυμάμαι καλά το όνομα του χρήστη @deluxe έλεγε ότι δεν έβρισκε ΟΥΤΕ ΕΝΑ που να πίνεται.Ε του βρήκα ιδανική λύση.

Στο θέμα μας:Κατάφερα έπειτα απο καιρό να κάνω 2 καλές προπονήσεις.Προπονήσεις που τράβαγαν το:one more set.Σήμερα δε που έπαιξα για 2 μέρα πλάτη χέρια έκανα(άχρηστο(ς) το ξέρω...Μαξ κάνω 3 ασκήσεις αλλά...δε ξέρω τι με έπιασε)5 ασκήσεις χεριών(DAFAQ).Δε μπορούσα να φύγω απο το gym.Τελικά απέφυγα τους κοιλιακούς στο τέλος και έφυγα στην ώρα μου.Απίστευτο focus και όρεξη για προπόνηση στις 2 τελευταίες μέρες(κυρίως σήμερα).Στη δε πλάτη πρώτη φορά έπαιξα με 40kg άρσεις σε κάθε μεριά(μη κοροϊδεύετε ρε :P).

Γενικά στα νιτρικά οι βαθμοί που είχα ήταν:

8.8 craze,8.5 jack,8.3 neurocore,8.1 C4,8.2 assault.

Σίγουρα το επόμενο θα είναι της vpx το shotgun ενώ στο συγκεκριμένο θα έβαζα μάλλον 8,4-8,5.Θα περιμένω την επόμενη βδομάδα να ελέγξω.Επιμένω και λέω ότι η καλύτερη δουλειά γίνεται με 200-220ml νερό max.Με έπιασε καλύτερα.

200sx
08-11-13, 22:43
Το νερό που θα βάλεις που κολάει?
Stats σου?

Πάντως review δεν μπορείς να γράψεις από τις πρώτες μέρες..
Γράφεις ότι προτιμούσες να μιλάς με τους φίλους σου παρα να κάνεις ασκήσεις..
Ε δεν σου φταίει το νιτρικό!! :P
Απλά θα βαριόσουνα εκείνη την μέρα... :P

Numerouno
08-11-13, 23:12
Το νερό που θα βάλεις που κολάει?
Stats σου?

Πάντως review δεν μπορείς να γράψεις από τις πρώτες μέρες..
Γράφεις ότι προτιμούσες να μιλάς με τους φίλους σου παρα να κάνεις ασκήσεις..
Ε δεν σου φταίει το νιτρικό!! :P
Απλά θα βαριόσουνα εκείνη την μέρα... :P


"Χημικα", δεν ξερω αν υπαρχει εξηγηση, αλλα "αντικειμενικα", εχει οντως διαφορα. Π.χ. δοκιμασε να πιεις ενα φραπε με 1κουτ.σουπ σφηνακι και 1 φραπε με 1κουτ.σουπ με 300μλ νερο. Μερα με τη νυχτα, μπορω να πω.
Το νιτρικο γι'αυτον ακριβως τον λογο δεν το περνουμε; Για να μας "σβησει" την βαρεμαρα;

200sx
08-11-13, 23:36
Αμα βαριέσαι πάρα πολύ δεν θα σε βαλει το νιτρικό με το ζωρι να γυμναστεις :PΤον καφέ όσο νερό και να βαλεις αν τον πιείς μονορούφι είναι το ίδιο πράγμα..στα συμπληρώματα ισχύει το ιδιο...μόνο θέμα γεύσης παίζει... Όχι σε δραση...

ZIDANE72003
09-11-13, 11:30
Όχι δε βαριόμουν το πρωί.Ούτε 3 πρωινά έχω βαρεθεί.Δεν ήταν θέμα βαρεμάρας αλλά συγκέντρωσης.Μου είχε δημιουργήσει ταχυπαλμία(κλάσικ Νο)

Όσο περισσότερο νερό βάλεις τόσο πιο δύσκολο είναι να το πιες μονορούφι 200sx.Δλδ αν βάλεις 700 ml νερό κατεβαίνει μπαμ;τί είσαι;ελέφαντας; :green: ενώ με 200 προφανώς και κατεβαίνει μονορούφι. ;)

200sx
09-11-13, 13:03
700ml γιατι να βαλεις βρε; :PΝερό βαζεις για να διαλυθεί η σκονη και να το πιείς...Βεβαια και 700μλ νερό να βαζω πάλι μονορούφι θα το πίνα... Πίνω μεγάλες ποσότητες νερού!Σε ρώτησα πάντως τα ατατς γιατι η δοση έχει να κάνει και ανάλογα με τα κιλά σου.Ταχυπαλμια εγώ δεν είχα καθόλου... Τελοσπαντων εγώ θέλω να μας ξανά γραψεις σε λίγο καιρό πάλι τις εντυπώσεις σου!

ArgoSixna
09-11-13, 14:12
Νερο 150-250 ειναι το ιδανικο. Αν ειναι να το πινετε σφηνακι , ριξτε το σκουπ κατευθειαν στο στομα :shock:

Συνηθως προτινεται η πρωτη γουλια να ξεκιναει 30λεπτα πριν και μεσα σε ενα παραθυρο 15 λεπτων πριν την προπονηση να το εχεις καταναλωσει ολο, εδω λογικα θελεις 250-350 νερο.

Εγω προσωπικα αν πιω μονορουφι νιτρικο με 300-400 νερο θα ξερασω στα σιγουρα

kostas kou
16-11-13, 11:28
Νερο 150-250 ειναι το ιδανικο. Αν ειναι να το πινετε σφηνακι , ριξτε το σκουπ κατευθειαν στο στομα :shock:

Συνηθως προτινεται η πρωτη γουλια να ξεκιναει 30λεπτα πριν και μεσα σε ενα παραθυρο 15 λεπτων πριν την προπονηση να το εχεις καταναλωσει ολο, εδω λογικα θελεις 250-350 νερο.

Εγω προσωπικα αν πιω μονορουφι νιτρικο με 300-400 νερο θα ξερασω στα σιγουρα

φιλε κανα review?

ArgoSixna
16-11-13, 12:04
εχω αφησει, το χαρισα μετα απο 2-3 δοκιμες , ουτε λεφτα δεν ζητησα !!

kostas kou
16-11-13, 18:39
τοσο χαλια?
και λεγανε οτι ειναι εφαμιλο του craze....

200sx
16-11-13, 18:47
Στο 30λεπτο βγηκαν κατι πολυ μικρες φλεβες , που ξεκινουσαν απο την μια μεγαλη που διασχιζει ολο το χερι :shock: , εμοιαζαν σαν να μου ειχε ζωγραφισει το χερι καποιος με μαρκαδορακι (οπως χαρακτηριστικα ειπε μια κοπελα)..

Καθισματα , πιεσεις και κωπηλατικη και οι φλεβες πουθενα.. damn... ξεκιναω 10αρες τροχαλια και αρχιζει το πρηξιμο.. χτυπαω 15αρες ελξεις σκετη μπαρα και διαφορες ασκησεις.. τα χερια πρηστηκαν για τα καλα , δεν βγαινουν αλλες επαναληψεις.. τα κιλα λιγα , οι επαναληψεις πολλες το πρηξιμο απειρο!

Ειχα ενα ψιλο τρεμουλο πριν παω γυμναστηριο αλλα δεν με ενοχλησε καθολου οταν αρχισα ζεσταμα και το ξεχασα μεχρι να φυγω που το ξαναπροσεξα οταν επλενα τα χερια..

0.5 σκουπ = 1serving

κιλά δεν ανέβασα , ανέβασα ομως 2 σετ και βγηκαν 5χ5 απο 3χ5 . κωπηλατικη εβγαλα 2σετ και 3 επαναληψεις περισοτερες αλλα δεν ηταν απαραιτητα απο αυτο γιατι την προηγουμενη φορα η κωπηλατικη ηταν ευκολη.


Εδώ έλεγες οτι σου άρεσε.. Γιατι το χάρισες τελικά?

ArgoSixna
16-11-13, 18:51
Γιατι ηταν η πρωτη φορα που το δοκιμασα και ΝΟΜΙΖΑ οτι δουλευει. Την δουλεια εκανε το γευμα πριν την προπονηση , δεν βλεπω αλλο λογο να μην μου δουλεψε το ιδιο ακομη και με μεγαλυτερη δοση σε αλλες δοκιμες

placebo rules!

200sx
16-11-13, 22:23
Ελα βρε έτυχε και το πήρες με στραβό μάτι μετα... :green:
Ολα δουλεύουνε λίγο πολυ στο καθένα..
Εξαλλου από τα συστατικά φαίνεται ότι ειναι καλό..

muscleboy21
19-12-13, 20:07
πριν λίγο ήρθα από το γυμναστήριο...πρώτη δοκιμή του περιβόητου game day ...θα είμαι λιγάκι αναλυτικός και ελπίζω να μην κουράσω τα παιδιά που θα το διαβάσουνε...αρχικώς να πω ότι ασχολούμαι με το άθλημα 5,5 χρόνια και έχω δοκιμάσει άπειρα pre workout supplements...θεωρώ ότι είμαι αρκετά έμπειρος και ξέρω να διαβάζω καλά τα συστατικά του εκάστοτε συμπληρώματος που υπάγεται σε αυτή την κατηγορία...λοιπόν στο θέμα μας τώρα...ένα scoop με την μία...ώρα 4 και μισή ..κοιτάω το ρολόι ..4 και 40...νιώθω περίεργα...το κεφάλι μου νιώθει μία απίστευτη υπερένταση.....ξεκινάω να πάω γυμναστήριο...στο δρόμο αρχίζω και νιώθω όλο και πιο έντονα μία απίστευτη υπερένταση...τέτοιο χάλι δεν έχω ξανανιώσει...νόμιζα ότι θα πέσω κάτω..ακούγεται υπερβολικό αλλά έτσι είναι...ένιωθα μία υψηλή αίσθηση των πραγμάτων γύρω μου..σε σημείο που δεν έχω νιώσει με κανένα απο τα πρόσφατα pre workout που χρησιμοποίησα..(πριν χρησιμοποιούσα το νέο jacked advanced)...ώρα 5 ...νιώθω ένα τρελό φούντωμα..αλλά όχι focus και σε καμιά περίπτωση αυτό που λέμε όρεξη για προπόνηση...αρχίζω ζέσταμα...(προπόνηση ώμων)...τα κιλά φεύγουνε με πολύ μεγάλη ευκολία σε σημείο που δεν καταλάβαινα τι έκανα...από εκεί και πέρα...δύναμη...περισσότερες επαναλήψεις στα ίδια κιλά...μηδέν κούραση..δεν έπεφτα με τίποτα..πρηξίματα ικανοποιητικά..(έχω δει καλύτερα)..η προπόνηση τελείωσε και δεν ένιωθα καμία απολύτως κούραση..σαν να μην έκανα τίποτα...αλλά ένα άσχημο feeling..δηλαδή ναι μεν έδωσε τα πάτα αλλά σε σημείο που δεν είχες την αίσθηση ότι έκανες ωραία προπόνηση και δεν είχα αίσθημα ευφορίας..ακόμα και τώρα που γράφω νιώθω την ένταση σε αρκετά μεγάλο βαθμό....συμπερασματικά σε θέμα έντασης και διέγερσης είναι τρελό..ακόμα και στους έμπειρους με πολλά κιλά προτείνω να ξεκινήσουν με 3/4 του scoop..( είμαι 1,75 98 κιλά)..σίγουρα έπαιξε ρόλο ότι ήταν η πρώτη φορά..αλλά τονίζω ότι έχω δοκιμάσει πολλά...και ξέρω τι να περιμένω..με ξάφνιασε αρκετά σε σημείο που μετάνιωσα που το πήρα..αν και η προπόνηση ήταν αυτό που γράφει...game....ελπίζω να μην σας κούρασα..συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο απλώς ήθελα να μοιραστώ με όλα τα παιδιά την εμπειρία ενός δυναμίτη στην κατηγορία των pre workout..αν είναι το καλύτερο?αυτό θα το κρίνετε εσείς με μία δοκιμή..

iovas
19-12-13, 22:06
Πάντως κλείνεις την κριτική σου,με έναν καθαρά ''διαφημιστικό'' τρόπο...:chinese:(no offence, έτσι?)

muscleboy21
19-12-13, 22:41
Πάντως κλείνεις την κριτική σου,με έναν καθαρά ''διαφημιστικό'' τρόπο...:chinese:(no offence, έτσι?)

χαχαχαχα....απλώς προσπάθησα φίλε μου να είμαι παραστατικός στο θέμα του συγκεκριμένου νιτρικού..έχεις δίκιο πάντως.:)

primordial
19-01-14, 15:00
Βρίσκομαι στη μέση σχεδόν της χρήσης. Από την αρχή το ξεκίνησα στο 1 scoop σκασμένο. Οι δύο πρώτες προπονήσεις ήταν "with no feeling" πράγμα το οποίο με άγχωσε καθώς, 1) δεν ειχα χρησιμοποιήσει καθόλου pre για έξη μήνες σχεδόν επειδή απείχα κ από προπονήσεις κ φοβήθηκα μην το έχω "κάψει" & 2) ότι μετά από τόσο καιρό έδωσα τα λεφτουδάκια μου για μια μ@λ@κί@ κ μισή.
Επιπροσθέτως, συμπλήρωνα με 5γρ κιτρουλίνη κ 3γρ. Β-αλανίνη.
Μετά την τρίτη προπόνηση τα πράγματα άλλαξαν. Καλή τσίτα. Έντονο φόκους, πρηξίματα δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι οφείλονται καθαρά σε αυτό (προφανώς κ όχι) κρασάρισμα δεν μπορώ να πώ κάτι το ιδιαίτερο αλλά είναι έντονη η διαφορά από το ένα status στο άλλο κ εν κατακλείδι η γεύση αρκετά ικανοποιητική. Αν δεν κάνουν καμμία πατάτα να το αλλάξουν κ με πάει έτσι μέχρι το τέλος, μάλλον θα το τιμάω για αρκετό καιρό. Αυτά...

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

kazos_GR
21-01-14, 22:13
σημερα πεδες ειπα να κανω 1 δοκιμη το προιον! πιο πανω λεει ο φιλος στην 1η δοκιμη ηταν πολυ δυνατο απο πολλα pre .λοιπον πηρα μισο scoop οπως λεει γιατι και καλα επιβαλεται! επειδη ειναι δυνατο! + να πω οτι πηρα 200mg καφεινη 4γρ κιτρουλινη 5γρ β-αλλ δεν ενιωσα τπτ απολυτος !..... ειναι φυσιολογικο αυτο??? ή θελει να το χρησιμοποιησο καμια βδομαδα για να ενεργηση? παραξενευτηκα παντως γιατι πιο πανω λεει ο αλλος απο την 1η δοκιμη ειδε διαφορα! + οτι ειχα φαει ρυζι -κοτοπουλο και ενα τοστ στις 4-30 το μεσημερη και πηγα για προπονιση στις 7-30!

kazos_GR
21-01-14, 23:36
καμια γνωμη ρε πεδες γιατι συμβαινει αυτο?? παντως δεν θα το χρησιμοποιήσω τωρα μετα απο κανενα τριμινο θα το παρω ολο το κουτι!

beefmeup
22-01-14, 00:03
η δεν σε πιανει η καφεινη,η περνεις γενικα πολυ μεσα στην μερα απο αλλες πηγες κ δεν νιωθεις το συμπληρωμα.
οποτε στην πρωτη περιπτωση δεν μπορεις να κανεις κατι,απλα ισως αν το συνδιασεις με κατι αλλο πχ γερανιο.
στην δευτερη απλα κανεις ενα οφ απο καφεδες για κανα δυο βδομαδες κ ξεκινας παλι..μια καλη λυση για αυτες τις μερες θα ειναι να πινεις ντακαφεινε,αν κ ισως θα ειναι καλυτερα να κοψεις τελειως.

οσον αφορα τα πρηξιματα,δεν μπορω να σου πω γιατι ελαχιστα συμπληρωματα με "επιαναν" καλα σε αυτον τον τομεα..σε αλλους ειναι καλυτερα σε αλλους χειροτερα αναλογα τον οργανισμο,ετσι ειναι αυτα..

kazos_GR
22-01-14, 00:13
φιλε δεν πινω καθολου καφε τπτ 0 .!
το θεμα ειναι οτι εκτος απο τα εξτρα δεν ειδα κατι απο το game day ! οπως λεει πχ πιο πανω ο φιλος που εβγαζε τα κιλα αερα κτλ.!βεβαια μια δοση πηρα τεσπα θα δειξη

beefmeup
22-01-14, 00:16
γενικα σε πιανει ομως ο καφες?
γιατι αν οχι,λογικο τοτε να μην δεις κ τπτ με αυτο εδω..γιαυτο σου ειπα απο πανω τι πρεπει να το συνδιασεις με κατι αλλο,η να πας κατευθειαν σε αλλου ειδους διεγερτικα κ οχι σκετη καφεινη..

kazos_GR
22-01-14, 00:20
γενικα οχι γιατι περνω μαζεμενα πριν την προπονιση 2 χαπακια 400mg εδω και κανα 15 ημερο και δεν εχω ταχυκαρδια ή κατι που να με ανυσηχει ..τωρα εχεις να προτεινης εσυ καποια διεγερτικα? και γενικα κατι για ενταση και δυναμη?

beefmeup
22-01-14, 00:26
μπα δεν υπαρει λογος ανησυχιας κ γω το ιδιο εχω,δεν με πιανει η καφεινη..ετσι ειναι η ζωη.
πρεπει να δοκιμασεις για να δεις τι σε πιανει κ τι οχι..
γερανιο,αλλα εχει φαει ban,ισως μονο απο εξω να βρεις..
γιοχιμβινη μπορει να σε πιανει ,μπορεις να βρεις κανονικα..
αλλα σχετικα ειναι ολα..

No Fear
22-01-14, 08:36
Εισαι σαν και εμενα οπως τα διαβαζω.Η λυση ειναι γερανιο.Ψαξε να βρεις,καπου ειχα βρει παλιοτερα σε bulk μορφη απο Αμερικη.
Διαφορετικα,απλα μην ασχολεισαι ή δοκιμαζε κανενα δειγματακι οποτε βρισκεις.

kazos_GR
22-01-14, 13:35
γενικα δεν ξαναπερνω τπτ γιατι ειχα δοκιμασει και απο ενα φιλο 2 δοσεις απο το c4 και δεν ενιωσα τπτ οποτε δεν θα ξαναπαρω τζαμπα χρηματα θα τα πονταρω σε διατροφη καλυτερα και μια απλη κρεατινη!

stone garden
22-02-14, 20:36
Μισο σκοοπ η δοση κανονικα χωρις υπερβολες με αδειο στομαχι , δε ξερω τι εχει αυτο το πραμα μεσα πραγματικα. εχουν περασει 2 ωρες απο τοτε που τελειωσα και ακομα τρεμω ολοκληρος. πρηξιματα 10/10 που δεν εχω ξαναδει ποτε πανω μου νομιζα οτι θα εκραγουν τα χερια μου , ενεργεια απιστευτη 10/10 ρεστ 15 δευτερολεπτων max , φλεβικοτιτα ικανοποιητικη 7/10 , δυναμη 10/10 τα κιλα φευγανε αερα. focus 10/10 εβλεπα μονο τις μπαρες και τα σιδερα και ας υπαρχανε ωραιες υπαρξεις τριγυρω :P Να πω επισης οτι επαιζα 10 μερες jack το παλιο απο ενα φιλο και μου εκανε τεραστια εντυπωση ολο αυτο που βιωσα σημερα. Σιγουρα θα το ξαναπροτιμησω και δε θα ξεπερασω το μισο σκοοπ ποτε.

kazos_GR
22-02-14, 20:53
εγω ειχα παρει μισο scoop και δεν ενιωσα τπτ απολυτος σαν να μην το πειρα :P:P:green: θα δοκιμασω σε κανα μηνα που θα παρω ολο το κουτι και οχι μια 1δωση μπας και γινει τπτ .

No Fear
23-02-14, 01:26
γενικα δεν ξαναπερνω τπτ γιατι ειχα δοκιμασει και απο ενα φιλο 2 δοσεις απο το c4 και δεν ενιωσα τπτ οποτε δεν θα ξαναπαρω τζαμπα χρηματα θα τα πονταρω σε διατροφη καλυτερα και μια απλη κρεατινη!
Και εγω ειχα παρει το C4,αντε να το καταλαβα ολη και ολη 1 φορα ολοκληρη συσκευασια.
Οπως ακριβως τα λες ειναι,το λεω και το εννοω!

stone garden
26-02-14, 03:09
συνεχιζω στο μισο σκοοπ οτι καλυτερο εχω δοκιμασει απο νιτρικα! θα ξανακανω ενα review οταν τελειωσει το κουτι για τυχον αλλαγες.

kostas kou
26-02-14, 03:27
συνεχιζω στο μισο σκοοπ οτι καλυτερο εχω δοκιμασει απο νιτρικα! θα ξανακανω ενα review οταν τελειωσει το κουτι για τυχον αλλαγες.
τοσο καλο ειναι στο μισο σκουπ?εφοσον ειναι ετσι βγάζει 60 δοσεις?προηγουμενες εμπειρίες απο νιτρικα?

Lainus
08-02-15, 16:52
9059390594

Είχα δει ότι υπήρχε ένα θέμα με το body octane - game day, άλλα συστατικά, παλιότερο, δε ξέρω δεν έβγαλα πολύ άκρη...

Το χρησιμοποιώ τώρα στα 3/4 του σκουπ, από βδομάδα γίνεται ολόκληρο...

Πάμε στις πρώτες εντυπώσεις:

Γεύση 8/10: Ευχάριστη αλλά ελαφριά, λίγο πιό έντονη δε θα με χαλούσε! (Fruit Punch)
Διαλυτότητα 7/10: Άμα σου ξεφύγει και το χτυπήσεις λίγο παραπάνω θα αφήσει αρκετά αφρό... 4-5 καλές στο σέικερ και είναι έτοιμο!
Πρήξιμο 7/10: Όχι κάτι σοβαρό, δεν έχει κρεατίνη και γενικά πολλά "πρηκτικά :green: " αλλά ικανοποιητικό!
Συγκέντρωση - Τσίτες 11/10: Αυτό που προσωπικά έψαχνα ως δύσκολος στα στιμς. Το μίγμα δουλεύει. Ίσως με πιάνει γιατί πρώτη φορά παίρνω κάτι με dendrobium... 0 κρασάρισμα, σημαντικό!

Στις παρενέργειες να πω ότι στο 5λεπτο σε έχει στείλει τουαλέτα για χοντρό ακόμα κι αν είχες ξαναπάει 2 λεπτά πριν το πιεις!! :P

Γενική αξιολόγηση θα έβαζα ένα ωραιότατο 9/10 μόνο και μόνο για τα ωραία κέφια που δίνει!

Υ.Γ: Λόγω γιοχιμβίνης, φαντάζομαι είναι η αμερικάνικη έκδοση... 'MURICA!!

sobral
08-02-15, 18:03
Από την σελίδα 6 κ μετά αναλύεται το καινούργιο game day (αυτό που ανέβασες δηλ.), υπήρχε ήδη θέμα.

stone garden
09-02-15, 17:16
Λοιπον επειδη ειχα ξεχασει να κανω ενα review οταν το ειχα τελειωσει. Οτι καλυτερο μαζι με το prohydev2 με επιανε το ιδιο καλα οσο στην αρχη. Το μονο αρνητικο που ειχα μετα τις 20 μερες ειναι οτι ειχα συνεχεια αρυθμιες και ειχα διαρκως σουβλιες στο στομαχι μου με αποτελεσμα να τρεχω και να μη φτανω. Γενικα ηταν ολα σε ενα αυτο το νιτρικο αλλα δεν το ξαναπηρα για τα προβληματα που εγραψα απο πανω.

Socratis100
28-02-15, 02:10
Το πηρα και εγω,εβαλα μισο σκουπ γιατι δεν το ειχα ξαναδοκιμασει.Τιποτα,δεν ενιωσα τιποτα.Ισα ισα επειδη δεν εβαλα β αλανινη και κρεατινη πριν ,ή προπονηση βγηκε με δυσκολια.Αυριο θα δοκιμασω ενα σκουπ ολοκληρο και βλεπουμε.

jose3
03-12-15, 17:20
Το δοκιμασα,αρκετα δυνατο αν και δεν μου αρεσε το φιλινγκ του,κατι σαν το πρωτο τζακ 3δ
Τελικα μετα απο τοσες δοκιμες εχω καταλαβει οτι δεν υπαρχει κατι τοσο καλο οσο το πρωτο 1mr
τωρα τι βαζανε μεσα.....

sobral
08-06-16, 21:33
106498

106499

To νέο game day. Το ανεβάζω μιας και το ζήτησε ένα καινούργιο μέλος. Να σημειώσω πως δεν γίνεται να κυκλοφορήσει νόμιμα Ευρώπη καθώς περιέχει απαγορευμένες ουσίες για την ΕΕ.

Lainus
09-06-16, 11:58
Έψαχνα καιρό ένα καλό PRE με τέτοια ματζούνια και χωρίς κρεατίνη (όπως πχ το TripleX), έχουμε καμιά ιδέα πού το βρίσκουμε? Ευχαριστώ!

Numerouno
09-06-16, 15:58
Αμερική μόνο φίλος. Έχω τελειώσει δύο κουτιά από δαυτο, από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Myrmidonas
25-02-17, 18:35
αν και blend μπορουμε να ξερουμε ποσα mg γιοχιμβινης περιεχει? γιατι απο οτι εχω ακουσει μερικη δεν αντεχουν πανω απο 4-6

beefmeup
25-02-17, 18:59
οχι δεν μπορουμε, αλλα συνηθως οσα εχουν hcl πανε εκει γυρω στα 3-4..

Myrmidonas
25-02-17, 20:25
οχι δεν μπορουμε, αλλα συνηθως οσα εχουν hcl πανε εκει γυρω στα 3-4..

ωραια γιατι ειχα εναν ενδιασμο πριν το χρησημοποιησω γιατι πανω απτα 6 μου εφερνε πολυ αγχος

Lainus
27-02-17, 18:48
Μιας και ειδα να ερχεται στο προσκηνιο αυτο το ξεχασμενο topic, να ενημερωσως του παντες οτι παραγγελια απο αμερικη που περιλαμβανε αυτο και 3 κουτια yohimbine της AllMax δεν εφτασε ποτε στην πορτα μου παρ' ολο που η ενημερωση της DHL ηταν οτι το δεμα εχει φτασει Ελλαδα και ειναι προς παραδοση στη διευθυνση μου... ενδεχομενως παιχτηκε ιστορια στα τελωνεια και μου μπηκαν κοντα 60€ να μη πω που.

Myrmidonas
01-03-17, 17:59
καλησπερα μολις μου ηρθε απο ενα ελληνικο site! ειναι η παλια εκδοση! αυτο που με προβληματισε ειναι οτι στον πινακα συστατικων εκτος απτην καφεινη και την ταυρινη τα υπολοιπα συστατικα τα εχει χυμα κατω! οχι με το συνηθισμενο τροπο των blend οπου αναγραφει εστω συνολικη ποσοτητα των ταδε συστατικων! ειναι αξιοπιστο η τρωγομαι με τα ρουχα μου?

113942113943