PDA

Επιστροφή στο Forum : Crea Mix (Gold Touch Nutrition)



oldhiphop
01-01-11, 06:36
καλη ΧΡΟΝΙΑ μαγκες!! !Τι λετε για αυτο το ρεμιξ? κανει δουλεια?:toast:
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19810&stc=1&d=1293863151

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19811&stc=1&d=1293863160








INFORMATION

Our Crea Mix takes muscle development to a whole new level. You are about to experience 111 days of outrageous muscle development. You can get the muscle mass and transformation you’ve been craving. Take get to take advantage to our latest R&D achievement. We’ve blended 4 types of Creatine to form a complete body absorption ratio. This means your body is not only getting the level and types of Creatine it needs to be build muscle, your body is absorbing it too. Whether your body responds to Creatine or not, your body WILL respond to this blend. The Creatine contained in most sport nutrition supplements is not as diversified as our blend. Ultra hydrate your muscles with this superb blend and build lean muscle within weeks.

oldhiphop
02-01-11, 02:32
Κανεις βρε παιδια?

Polyneikos
02-01-11, 20:00
Eνα blend κρεατινων είναι,τι ακριβως θελεις να σου πουμε;Αν θα δουλέψει πανω σου;:bbbiceps:

oldhiphop
03-01-11, 02:55
τι γνομη εχετε για τα blend κρεατινων? κανουν τπτ?

Devil
03-01-11, 18:58
τι γνομη εχετε για τα blend κρεατινων? κανουν τπτ?

τη χειροτερη.... οχι νταξ.... εξαρτατε απο τις κρεατινες που εχει το blend... και απο τις ποσοτητες που τις εχει....

κανουν οτι κανει και μια απλη κρεατινη... τιποτα παραπανω...

dinoscar
03-01-11, 20:01
Βασικά τώρα ήμουνα έτοιμος να την αγοράσω....

Έχει απίστευτη τιμή......
Για 11 δόσεις.....
29 ευρώ

Την αγοράζω τώρα και θα σας πω σε Κανά 1-2 weeks

vill@g3r
03-01-11, 20:06
111 δοσεις!!πρωτη φορα το βλεπω αυτο τ προιον!!για σκετη μονοιδρικη το κοβω!!!

Devil
03-01-11, 20:09
ειναι ικανοι να εχουν βαλει

4994mg μονουδρικη
3mg cee
2mg tcm
1mg cee malate

πλακα θα εχει.... αφου μπορουν.... μουχαχαχαχα

dinoscar
04-01-11, 22:02
Μπορεί να είναι και έτσι όπως το λες....αλλά αν κοιτάξεις όλη την σειρά τις εταιρίας είναι παρά πολλή οικονομική.... όλα βασικά τα προϊόντα τους....:toast::toast:

Ενώ άλλες αμερικάνικες μάρκες μέχρι να έρθουν εδώ γίνονται διπλάσιες τιμές
Εγώ προσωπικά ψωνίζω μόνο από Αγγλία ....εδώ είναι τρελοί όλοι τους

Όσο για την εταιρία αυτήν θα τα πάρω όλα να δω τι σοι είναι και αυτήν ....τόσα λεφτά έχω ξόδεψη ....άλλωστε είναι και ελληνική
Παντός η πρωτεΐνη τους δεν παίζετε ....καμία σχέση με άλλες ελληνικές προσπάθειες....άμεση διαλυτότητα και γεύση πολλή καλή:bowdown::bowdown:


Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να είναι κακό κάποιο από τα προϊόντα τους....

oldhiphop
04-01-11, 23:06
dinoscar γραψε αποψη γιατι σκευτωμαι να την παρω και εγω ;)

dinoscar
05-01-11, 21:03
Κοιτά ότι και να είναι...
Είναι απλά μια κρεάτινη....
Για την τιμή και μόνο την πήρα.....
Εγώ παντός την ακούω και με την Μονοϋδρική

Καλό θα ήτανε να την έπαιρνε κάποιος που δεν του κάνει κάτι η κρεάτινη....
Υπάρχουν περίπου 10%-20% τον ανθρώπων που δεν τους πιάνει η κρεάτινη.

Εκεί θα καταλαβαίναμε αν όντως είναι καλή λόγο των διαφορετικών πηγών κρεατίνης που περιέχει....

oldhiphop
06-01-11, 02:04
φιλε πιστευω οτι ειμαι δυστιχος σε αυτην την κατιγορια ανθρωπων.ειχα παρει μουδρικη και δεν μου εκανε απολιτος τπτ.

Devil
06-01-11, 02:09
οταν λετε ρε παιδια δεν με ''πιανει'' η κρεατινη τι εννοειτε?

τι αποτελεσματα περιμενετε? και τι αποτελεσματα παιρνετε?

δεν κανω επιθεση σε κανεναν... απλα το εχω απορεια γιατι το εχω δει αρκετες φορες...

oldhiphop
06-01-11, 02:11
δεν μου εδωσε ουτε καν δυναμη φιλε! και εκανα και load και σωστη διατροφη!
ουτε το πριξυμο που λενε....απελπιστικα

beefmeup
06-01-11, 03:39
οταν λετε ρε παιδια δεν με ''πιανει'' η κρεατινη τι εννοειτε?

τι αποτελεσματα περιμενετε? και τι αποτελεσματα παιρνετε?

δεν κανω επιθεση σε κανεναν... απλα το εχω απορεια γιατι το εχω δει αρκετες φορες...

μπορει να εχει non respondancy,μητσε..μαλλον κατι τετοιο εννοει.

Niiick
06-01-11, 04:35
ειναι ικανοι να εχουν βαλει

4994mg μονουδρικη
3mg cee
2mg tcm
1mg cee malate

πλακα θα εχει.... αφου μπορουν.... μουχαχαχαχα


Εμενα ξερεις τι μου τι σπαει.

Παιρνεις μια πρωτεινη, ενα μπλεντ isolate-concentrate καθαρο.

Σου εχει στα συστατικα whey isolate, whey concentrate, ισως maltodextrin/crystalline fructose/κακαο,natural and artificial flavor(που πραγματικα μπορει να ειναι παρα πολλα), ασε που καποιες γραφουν γενικα γλυκαντικα και μετα επιμερους acesulfame,sucraloze και παει λεγοντας και τελοσπαντων εχουν αρκετα πραματακια μεσα.

Ε εδω μπορει η εταιρια να ναι φιλοτιμη και να σε παιζει

isolate 70%
concentrate 15%
malto 5%
5% τα γλυκαντικα και traces τα υπολοιπα

Ομως εγω πιστευω ανετοτατιτατα οτι τρωμα

isolate 30%
concentrate 30%
malto 30%
ε και 10% τα υπολοιπα

μη κολλατε στα συγκεκριμενα συστατικα, καθε πρωτεινη μπορει να σε παιξει με τα συστατικα δηλαδη αμα δε γραφει maltodextrin και γραφει κατι αλλο εμενα δε μου λεει τιποτα, ευκολα μπορει τα 3-4 πρωτα στην ετικετα να ειναι ισοποσα, ή/και να το μπουκωσει στα γλυκαντικα και τις μπαρουφες.

Λαμογιά ε?

Steel Fighter
06-01-11, 11:41
Όσο για την εταιρία αυτήν θα τα πάρω όλα να δω τι σοι είναι και αυτήν ....τόσα λεφτά έχω ξόδεψη ....άλλωστε είναι και ελληνική
Παντός η πρωτεΐνη τους δεν παίζετε ....καμία σχέση με άλλες ελληνικές προσπάθειες....άμεση διαλυτότητα και γεύση πολλή καλή:bowdown::bowdown:


Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να είναι κακό κάποιο από τα προϊόντα τους....

Επειδη το εχω ξαναδιαβασει μεσα στο φόρουμ ότι αυτη η εταιρια είναι ελληνικη,πως προκύπτε ιαυτο;
Εγω εχω βρει το site τους το οποιο είναι στα αγγλικα,τουλαχιστον θα επρεπε να είχε την ελληνικη γλώσσα σαν δευτερη,κατόπιν στο contact us πέρα από ενα e-mail που μπορείς να τους στείλεις ,δεν εχει ούτε τηλεφωνο ,ούτε διευθυνση για να δουμε σε ποια χωρα βρίσκονται..Ασοβαρο κατα την γνωμη μου,λες και κρύβονται;
Μπας και είνια καμια αποθηκη distributors στην Ελλάδα και κολλανε εδω απλα τις ετικετες;

Devil
06-01-11, 12:46
μπορει να εχει non respondancy,μητσε..μαλλον κατι τετοιο εννοει.

καλα ναι απλα δεν μιλαω μονο για το παιδι απο πανω...

γενικοτερα γιατι εχω την εντυπωση οτι μερικοι περιμενουν εξωπραγραμματικα πραγματα απο την κρεατινη...

Devil
06-01-11, 12:51
δεν μου εδωσε ουτε καν δυναμη φιλε! και εκανα και load και σωστη διατροφη!
ουτε το πριξυμο που λενε....απελπιστικα

καλα νταξ η δυναμη ειναι λιγο σχετικη....

απο ενεργεια πως ησουν???

Devil
06-01-11, 12:52
Εμενα ξερεις τι μου τι σπαει.

Παιρνεις μια πρωτεινη, ενα μπλεντ isolate-concentrate καθαρο.

Σου εχει στα συστατικα whey isolate, whey concentrate, ισως maltodextrin/crystalline fructose/κακαο,natural and artificial flavor(που πραγματικα μπορει να ειναι παρα πολλα), ασε που καποιες γραφουν γενικα γλυκαντικα και μετα επιμερους acesulfame,sucraloze και παει λεγοντας και τελοσπαντων εχουν αρκετα πραματακια μεσα.

Ε εδω μπορει η εταιρια να ναι φιλοτιμη και να σε παιζει

isolate 70%
concentrate 15%
malto 5%
5% τα γλυκαντικα και traces τα υπολοιπα

Ομως εγω πιστευω ανετοτατιτατα οτι τρωμα

isolate 30%
concentrate 30%
malto 30%
ε και 10% τα υπολοιπα

μη κολλατε στα συγκεκριμενα συστατικα, καθε πρωτεινη μπορει να σε παιξει με τα συστατικα δηλαδη αμα δε γραφει maltodextrin και γραφει κατι αλλο εμενα δε μου λεει τιποτα, ευκολα μπορει τα 3-4 πρωτα στην ετικετα να ειναι ισοποσα, ή/και να το μπουκωσει στα γλυκαντικα και τις μπαρουφες.

Λαμογιά ε?

παντα ειναι σπαστικο με τα blend γιατι πρεπει να μαντευεις ποσο μπορει να εχει μεσα.....

ειναι λαμογια.... οτι γουσταρουν μπορουν να βαλουν μεσα και σε οτι ποσοτητα γουσταρουν....

oldhiphop
06-01-11, 13:47
καλα νταξ η δυναμη ειναι λιγο σχετικη....

απο ενεργεια πως ησουν???

Οπως ειμουν και χωρις να την παρω.και σικονα ακριβος τα ιδια κιλα πριν και μετα :rolf:

ισος να δοκιμασω αυτην εδω να δω τι θα μου κανει...

Devil
06-01-11, 13:56
Οπως ειμουν και χωρις να την παρω.και σικονα ακριβος τα ιδια κιλα πριν και μετα :rolf:

ισος να δοκιμασω αυτην εδω να δω τι θα μου κανει...

μαλιστα....

δεν ξερω.... μπορει και να δουλεψει... αλλα αμφηβαλω και αυτη μονουδρικη εχει σαν βαση... αλλα δοκιμασε...ποτε δεν ξερεις...

Niiick
06-01-11, 17:50
παντα ειναι σπαστικο με τα blend γιατι πρεπει να μαντευεις ποσο μπορει να εχει μεσα.....

ειναι λαμογια.... οτι γουσταρουν μπορουν να βαλουν μεσα και σε οτι ποσοτητα γουσταρουν....


To κακο ειναι οτι δεν μιλαω για propietary blends.. αλλα για πρωτεινες.

Συυ γραφει isolate, concentrate, κακαο και μπορει να εχει 30%+30%+30%, ή να γραφει concentrate, κακαο και να ναι 40+40..Ε δε πληρωνω να πιω κακαο, ας παρω καοτονικ καλυτερα. Ειδικα οταν η ετικετα λεει οτι στο σκουπ εχει 1-2 gr carb και fat και traces απο αλλα πραγματακια και το υπολοιπο ειναι protein.

Αυτη ειναι η δικια μου γνωμη ετσι, και δεν εχω την παραμικρη αποδειξη να κατηγορησω οποιαδηποτε εταιρια οτι δεν ειναι τα πραματα οπως λεει η ετικετα της, αλλα πιστευω οτι ετσι ειναι τα πραγματα, και μακαρι να μαι λαθος.

sTeLaKoS
06-01-11, 18:53
Επειδη το εχω ξαναδιαβασει μεσα στο φόρουμ ότι αυτη η εταιρια είναι ελληνικη,πως προκύπτε ιαυτο;
Εγω εχω βρει το site τους το οποιο είναι στα αγγλικα,τουλαχιστον θα επρεπε να είχε την ελληνικη γλώσσα σαν δευτερη,κατόπιν στο contact us πέρα από ενα e-mail που μπορείς να τους στείλεις ,δεν εχει ούτε τηλεφωνο ,ούτε διευθυνση για να δουμε σε ποια χωρα βρίσκονται..Ασοβαρο κατα την γνωμη μου,λες και κρύβονται;
Μπας και είνια καμια αποθηκη distributors στην Ελλάδα και κολλανε εδω απλα τις ετικετες;

Steel Fighter μου κίνησες τη περιέργεια και το έψαξα κι εγώ λίγο.
Δε μας τα λένε καλά :thumbdown:

oldhiphop
07-01-11, 02:49
παρασκευαζωνται βελγιο αγγλια και γερμανια νομιζω. η whey τους προερχετε απο το βελγιο και εχουν σαν πιγη μια αλη ετερια που βγαζει καθαρες πρωτεινες.

dinoscar
07-01-11, 22:43
Εμενα ξερεις τι μου τι σπαει.

Παιρνεις μια πρωτεινη, ενα μπλεντ isolate-concentrate καθαρο.

Σου εχει στα συστατικα whey isolate, whey concentrate, ισως maltodextrin/crystalline fructose/κακαο,natural and artificial flavor(που πραγματικα μπορει να ειναι παρα πολλα), ασε που καποιες γραφουν γενικα γλυκαντικα και μετα επιμερους acesulfame,sucraloze και παει λεγοντας και τελοσπαντων εχουν αρκετα πραματακια μεσα.

Ε εδω μπορει η εταιρια να ναι φιλοτιμη και να σε παιζει

isolate 70%
concentrate 15%
malto 5%
5% τα γλυκαντικα και traces τα υπολοιπα

Ομως εγω πιστευω ανετοτατιτατα οτι τρωμα

isolate 30%
concentrate 30%
malto 30%
ε και 10% τα υπολοιπα

μη κολλατε στα συγκεκριμενα συστατικα, καθε πρωτεινη μπορει να σε παιξει με τα συστατικα δηλαδη αμα δε γραφει maltodextrin και γραφει κατι αλλο εμενα δε μου λεει τιποτα, ευκολα μπορει τα 3-4 πρωτα στην ετικετα να ειναι ισοποσα, ή/και να το μπουκωσει στα γλυκαντικα και τις μπαρουφες.

Λαμογιά ε?


Μπορεί μια πρωτεΐνη να έχει 30% κακάο???????

Με βάζεις σε σκέψης και θα πάρω μια να την αναλύσω.....είναι εύκολο αυτό.....

ξεχωρίζεις κακάο με όλα τα άλλα......

savage
07-01-11, 22:51
Μπορεί να είναι και έτσι όπως το λες....αλλά αν κοιτάξεις όλη την σειρά τις εταιρίας είναι παρά πολλή οικονομική.... όλα βασικά τα προϊόντα τους....:toast::toast:

Ενώ άλλες αμερικάνικες μάρκες μέχρι να έρθουν εδώ γίνονται διπλάσιες τιμές
Εγώ προσωπικά ψωνίζω μόνο από Αγγλία ....εδώ είναι τρελοί όλοι τους

Όσο για την εταιρία αυτήν θα τα πάρω όλα να δω τι σοι είναι και αυτήν ....τόσα λεφτά έχω ξόδεψη ....άλλωστε είναι και ελληνική
Παντός η πρωτεΐνη τους δεν παίζετε ....καμία σχέση με άλλες ελληνικές προσπάθειες....άμεση διαλυτότητα και γεύση πολλή καλή:bowdown::bowdown:


Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να είναι κακό κάποιο από τα προϊόντα τους....

εε καλα τωρα.δεν εισαι και ο πιο αντικειμενικος ανθρωπος της γης.
εδω στο facebook εχεις φωτο προφιλ με το logo της "gold touch nutrition" και διπλα ολα τα προιοντα της.

COBRA_STYLE
07-01-11, 23:08
εε καλα τωρα.δεν εισαι και ο πιο αντικειμενικος ανθρωπος της γης.
εδω στο facebook εχεις φωτο προφιλ με το logo της "gold touch nutrition" και διπλα ολα τα προιοντα της.
:thumbup:

dinoscar
10-01-11, 12:08
Ναι έχω και την εταιρία και 4-5 εκατομμύρια στην τράπεζα να κάθονται

Αλλά γουστάρω να κάθομαι στα φορουμ να γράφω και να προμοταρο πρωτεΐνες


Είσαι ο δεύτερος που μου το λέει ότι έχω σχέση με την εταιρία....


Καιρός λοιπόν να τα τους πάρω τηλεφωνώ.....να ζητήσω μερίδιο......

Μάλλον όμως πρέπει να είμαι ο μοναδικός που δεν τ ο έχω κάνει
Διότι όλοι εδώ εσείς από κάπου τα παίρνεται με αποτέλεσμα...αν γίνει ντόρος για κάτι από το οποίο δεν τα παίρνεται.....

Να το χτυπάτε.....


Επειδή εγώ είπα μια καλή κουβέντα......για ένα προϊόν.........

Όλοι οι άλλοι εδώ στην Ελλάδα που πουλάνε διπλάσια τιμή και τριπλάσια....????????? που γράφουν στο σιτε....

Και τα προμοταρουν......δεν είδα να γράφετε καμία κακή κουβέντα......


Αλλά τη σχέση έχουν όλα αυτά.......στην αλάνα...........

savage
10-01-11, 21:35
ωπα ωπα ωπα..για κατσε γιατι εσυ θα μας τρελανεις...
εχεις η δεν εχεις στο facebook ως φωτο προφιλ το logo Gold Touch nutrition και απο διπλα ολα της τα προιοντα?ναι η οχι?
γραφεις καθε 3 και λιγο στο facebook για τα προιοντα της και για προσφορες της εν λογω εταιριας,ναι η οχι?
γιατι το κανεις?επειδη αγαπας την εταιρια???οχι δα.

προφανως γιατι εισαι εισαγωγεας/αντιπροσωπος η οτιδηποτε αλλο της εν λογω εταιριας.μην μας λες ομως οτι δεν εχεις σχεση με την εταιρια.
οκ καλα κανεις,το συμφερον σου κοιτας,αλλα εγω και τα αλλα μελη του φορουμ δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να τρωμε κουτοχορτο.

Υγ.τωρα για τα αλλα που λες αφενος δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που λεω και αφετερου μη με βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους.φυσικα και υπαρχουν και καποιοι ανθρωποι που προμοταρουν τα "δικα τους" συμπληρωματα τα οποια εμπορευονται και ενδεχομενως μας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες,αλλα εγω ουτε μαγαζι εχω,ουτε εταιρια. ψαξε το οσο θες.οποτε δεν εχω κανενα συμφερον.

ισα ισα που οταν ειχα θαψει καποια συμπληρωματα,τα ποστ μου ειτε σβηστηκαν ειτε με εβγαλαν τρελο ειτε κακοπιστο κομπλεξικο κτλ (αλλο που η ιστορια με δικαιωσε και εξακολουθει να με δικαιωνει,αλλα ας μην ξυνουμε πληγες).

dinoscar
10-01-11, 22:18
Ειλικρινά σου μιλάω δεν είμαι εγώ....

Την είδα όμως στο face book όπως λες...από διαφήμιση ένα μαγαζί online
Και την αγόρασα....και φυσικά το έψαξα...πριν την αγορασω.....
Όσος για το άλλο ....πάω πάσο.....και συγγνώμη κιόλας....αν σ ε πρόσβαλα...δεν είχα τέτοια διάθεση....αλλά πολλοί εδώ μέσα να πεις κάτι κακό για κάποιο συμπλήρωμα πάνε ν σ ε βγάλουν τρελό...

Όπως πχ είχα πει για το γερανιο ότι είναι ντοπα....και πήγαν να με φανέ...

Anyway….

Και για να μην είμαστε οφ τοπικ.......αν την δοκίμασε κανένας ας μας πει γνώμη...γιατί είναι το επόμενο που θα αγοράσω....

tommygunz
10-01-11, 22:19
εε καλα τωρα.δεν εισαι και ο πιο αντικειμενικος ανθρωπος της γης.
εδω στο facebook εχεις φωτο προφιλ με το logo της "gold touch nutrition" και διπλα ολα τα προιοντα της.

Χαχαχαχαχ!!!!

savage
11-01-11, 04:46
Ειλικρινά σου μιλάω δεν είμαι εγώ....



δεν εισαι εσυ???

ε τοτε γιατι οταν πληκτρολογω στο facebook το mail σου (αυτο που ΕΣΥ εχεις βαλει κατω απο τη φωτο προφιλ σου εδω στο φορουμ) βγαζει εναν Κων/νο Φουλια με φωτο προφιλ στο facebook αυτο που λεω(logo gold touch touch nutrition κτλ) ???

μηπως αυτος ο φουλιας σου εχει κλεψει το mail???καημενο παιδι,σου εκλεψαν το mail (και προφανως και τον κωδικο σου για να μπορει να επιβεβαιωσει το προφιλ που εφτιαξε στο facebook)....

o καλος θειος savage ομως ανακαλυψε τους κακους hackers....:rolf:

ε ρε βρεγμενη σανιδα....

tas13
11-01-11, 05:19
δεν εισαι εσυ???

ε τοτε γιατι οταν πληκτρολογω στο facebook το mail σου (αυτο που ΕΣΥ εχεις βαλει κατω απο τη φωτο προφιλ σου εδω στο φορουμ) βγαζει εναν Κων/νο Φουλια με φωτο προφιλ στο facebook αυτο που λεω(logo gold touch touch nutrition κτλ) ???

μηπως αυτος ο φουλιας σου εχει κλεψει το mail???καημενο παιδι,σου εκλεψαν το mail (και προφανως και τον κωδικο σου για να μπορει να επιβεβαιωσει το προφιλ που εφτιαξε στο facebook)....

o καλος θειος savage ομως ανακαλυψε τους κακους hackers....:rolf:

ε ρε βρεγμενη σανιδα....

χαχαχαχαχαχχαχα!!!!!!!! διαφημισούλα στα πονηρά ο dinoscar!

sTeLaKoS
11-01-11, 16:00
δεν εισαι εσυ???

ε τοτε γιατι οταν πληκτρολογω στο facebook το mail σου (αυτο που ΕΣΥ εχεις βαλει κατω απο τη φωτο προφιλ σου εδω στο φορουμ) βγαζει εναν Κων/νο Φουλια με φωτο προφιλ στο facebook αυτο που λεω(logo gold touch touch nutrition κτλ) ???

μηπως αυτος ο φουλιας σου εχει κλεψει το mail???καημενο παιδι,σου εκλεψαν το mail (και προφανως και τον κωδικο σου για να μπορει να επιβεβαιωσει το προφιλ που εφτιαξε στο facebook)....

o καλος θειος savage ομως ανακαλυψε τους κακους hackers....:rolf:

ε ρε βρεγμενη σανιδα....

Άστο Νικόλα, μην ασχολείσαι άλλο....

Καταλάβαμε όλοι τι παίζει. Ο νοών νοείτω :thumbup:

dinoscar
11-01-11, 23:27
αρε hacker .....

johnnyx
18-01-11, 20:35
Γειά σε όλους......
Νομίζω ότι αρκετή διάσταση πήρε το θέμα για το ποιός έχει την εταιρεία, και με ποιό τρόπο κάνει promote τα προιόντα του....:unsure:
Εμένα βασικά, οπώς και τους πιο πολλούς εδώ μέσα,μας ενδιαφέρει αν το προιόν είναι όντως καλό ή όχι......γιατί η τιμή του είναι δελεαστική!!!....
Και όταν λέω καλό δεν εννοώ να περιμένεις να γίνεις τούμπανο και ούτε να σηκώνεις τα άπειρα.....:weights::weights::weights:

Σκέφτομαι λοιπόν να κάνω την απόπειρα.και να το δοκιμάσω(άλλωστε πόσες φορές δεν το έχουμε κάνει αυτό?????)..Τουλάχιστον τώρα δεν έχουμε να χάσουμε και πολλά:):)

Θα το δοκιμάσω λοιπόν και σε κανά 2 βδομάδες θα σας πω την δικιά μου εμπειρία...
:toast::toast:

giannis64
18-01-11, 20:40
εμας μας ενδιαφερει και το ενα και το αλλο.;)

Devil
18-01-11, 20:44
και εσυ θες να μας πεις τωρα οτι δεν εισαι τις εταιριας....

1ο ποστ που κανεις ειναι σε αυτο το προιον...

και απο οτι βλεπω εισαι απο Λαρισα.... αν δεν κανω λαθος εκει δεν ειναι και εδρα ε?


και μια αλλη ακυρη απορεια.... γιατι ολοι οσοι λενε οτι θα το δοκιμασουν λενε ''θα το δοκιμασω σε κανα 2 εβδομαδες''????????????? γιατι οχι σε 3 δηλαδη???? ναι οκ το ξερω οτι ειναι ακυρο!!!!!

Polyneikos
18-01-11, 21:56
Γειά σε όλους......
Νομίζω ότι αρκετή διάσταση πήρε το θέμα για το ποιός έχει την εταιρεία, και με ποιό τρόπο κάνει promote τα προιόντα του....:unsure:
Εμένα βασικά, οπώς και τους πιο πολλούς εδώ μέσα,μας ενδιαφέρει αν το προιόν είναι όντως καλό ή όχι......γιατί η τιμή του είναι δελεαστική!!!....
Και όταν λέω καλό δεν εννοώ να περιμένεις να γίνεις τούμπανο και ούτε να σηκώνεις τα άπειρα.....:weights::weights::weights:

Σκέφτομαι λοιπόν να κάνω την απόπειρα.και να το δοκιμάσω(άλλωστε πόσες φορές δεν το έχουμε κάνει αυτό?????)..Τουλάχιστον τώρα δεν έχουμε να χάσουμε και πολλά:):)

Θα το δοκιμάσω λοιπόν και σε κανά 2 βδομάδες θα σας πω την δικιά μου εμπειρία...
:toast::toast:

Strong first post!!:thumbup::thumbup:

veteran29
18-01-11, 23:48
Strong first post!!:thumbup::thumbup:

δωσε κ σωσε:toast:

Polyneikos
19-01-11, 00:02
Που είσαι ρε τυπε εσυ;:toast::toast:

veteran29
19-01-11, 16:16
Που είσαι ρε τυπε εσυ;:toast::toast:

απολαμβανω σιωπηλα τους διαλογους....κ αναρωτιεμαι να ζει κανεις η να μν ζει?:bowdown:

Jake
26-07-11, 23:58
Ειμαι νεως στο σιντ guys τελος παντνον να μπο στο πσιτο... Crea Mix το αγορασα σημερα..και μου το σηνιστισε ο γυμναστις μου..1 αφτο..2 κανει κακο στον οργανισμο ? ...και τριτον σαν κρεατινι κανει δουλια?

Jake
28-07-11, 13:16
Ειμαι 18 χρονον και ειναι η προτι φορα που περνο κρεατινι...σημερα το ανιχα...ρε guys θελο τιν γνομι σας γιατι ο γυμναστις μου μπορι να θελι να πουλισι θελω ναμε σιγουρος..και θελω να ξερο αν βλαπτι στιν υγια ναι η οχι
????

pitsirikos1
29-07-11, 10:47
εε καλα τωρα.δεν εισαι και ο πιο αντικειμενικος ανθρωπος της γης.
εδω στο facebook εχεις φωτο προφιλ με το logo της "gold touch nutrition" και διπλα ολα τα προιοντα της.

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ SAVAGE Η ΠΩς ΑΛΛΙΟς ΣΕ ΛΕΝΕ.ΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΤΟ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΙΝ GOLD TOUCH????ΖΟΡΙΖΕΣΕ????ΕΕΕ???BIG NATURAL BODYBUILDER????ΚΟΦΤΟ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ.ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ?????ΞΕΡΟΛΑ ....

pitsirikos1
29-07-11, 10:49
Γειά σε όλους......
Νομίζω ότι αρκετή διάσταση πήρε το θέμα για το ποιός έχει την εταιρεία, και με ποιό τρόπο κάνει promote τα προιόντα του....:unsure:
Εμένα βασικά, οπώς και τους πιο πολλούς εδώ μέσα,μας ενδιαφέρει αν το προιόν είναι όντως καλό ή όχι......γιατί η τιμή του είναι δελεαστική!!!....
Και όταν λέω καλό δεν εννοώ να περιμένεις να γίνεις τούμπανο και ούτε να σηκώνεις τα άπειρα.....:weights::weights::weights:

Σκέφτομαι λοιπόν να κάνω την απόπειρα.και να το δοκιμάσω(άλλωστε πόσες φορές δεν το έχουμε κάνει αυτό?????)..Τουλάχιστον τώρα δεν έχουμε να χάσουμε και πολλά:):)

Θα το δοκιμάσω λοιπόν και σε κανά 2 βδομάδες θα σας πω την δικιά μου εμπειρία...
:toast::toast:

ANTIKEIMENIKOS.:clap:
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗς

pitsirikos1
29-07-11, 10:57
ΜΙΑ ειδηση ετσι επειδη με εχουν μπαναρει :clap:.προετοιμαζομαι για mruniverse στιν αγγλια 29 οκτομβριου μετη χορηγεια της gold touch nutrition...kai θα δειτε πως θα βγω στη σκηνη ....για να το βουλωσουν οι φυσικοι:green: bb...kaiοτι τα προιοντα δεν παιζονται...οτι να σας λενε και απο τιμη και απο ποιοτητα.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ.
ΝΟ NATURAL...AHAHAHA

Polyneikos
29-07-11, 11:04
ΜΙΑ ειδηση ετσι επειδη με εχουν μπαναρει :clap:.Γιαννη δεν σε εχουμε bannarei εμεις.Εσυ το εχεις ζητησει.Αν θες λεμε και τους λόγους δημοσια ή απο το τηλεφωνο.Τουλαχιστον για την ομαδα εδω όχι υπονοουμενα.:clap:

pitsirikos1
29-07-11, 11:20
Γιαννη δεν σε εχουμε bannarei εμεις.Εσυ το εχεις ζητησει.Αν θες λεμε και τους λόγους δημοσια ή απο το τηλεφωνο.Τουλαχιστον για την ομαδα εδω όχι υπονοουμενα.:clap:

Akouκωστα ζητησα απο ολους σας να με χαναβαλετε και το λεω δημοσια..μιλησα με ολους σας αλλα κολησε σατα γραναζια της γραφειοκρατειας.εχω τη συζητηση στο msn.
αλλο με νοιαζει.το παιδι πιο πανω ζητα να μαθει gia th kreatinh και δε βρεθηκε ενας να απαντησειαλλα ασχολουνται με τη τσεπη τους.
απαντω εγω.δν ειναι επικυνδυνη καθολου η κρεατινη.αρκει..να ακολουθεις τις οδηγιες χρησης.να πινεις πολυ νερο.να μη την παιρνεις συνεχομενα πανω απο ενα μηνα.στα λεω απο εμπειρια.βεβαια εξαταται απο τον οργανισμο.αν νοιωσεις πονο στα νεφρα σταματην αλλα ειναι σπανιο.:welcome:

pitsirikos1
29-07-11, 11:27
Γιαννη δεν σε εχουμε bannarei εμεις.Εσυ το εχεις ζητησει.Αν θες λεμε και τους λόγους δημοσια ή απο το τηλεφωνο.Τουλαχιστον για την ομαδα εδω όχι υπονοουμενα.:clap:

αφτο που ειπα ειναι ευθες ...δεν εχει υπονοουμενα με ξερεις.και ζητω δημοσια αν θελετε να μπαινω με το κανονικο προφιλ μου και οχι σαν κλεφτης.

Polyneikos
29-07-11, 11:33
Αν ειναι οριστικο και χωρις αλλα πισογυρισματα μπορείς να εχεις προσβαση αμεσα.Αλλα ξανατονίζω/θυμιζω είναι κατι που είχες ζητησει εσυ 3-4 φορες (το ban) και μετα ήθελες να αναιρεθει..Αν νομίζεις οτι θελεις να συμμετεχεις ,μπορείς να το κανεις,οι λογοι ειναι αλλοι ,δεν εχει προκύψει καποαι φασαρια ή παρεξηγηση μεταξύ μας(της ομαδας εννοω,να μην παρεξηγηθει).Στειλε ενα οκ και σου ανοιγω το προφιλ.

hercules123
29-07-11, 11:43
Κυριε Αναγνωστου μιας και τονιζετε την ευθυτητα του χαρακτηρα σας καλα κανετε και διαφημιζετε τα προιοντα της εταιρειας που σας στηριζει.Μην αφηνετε ομως υπονοουμενα ομως για τον savage περι natural και μη ,πρωτον γιατι δεν ειναι παρον στην παρουσα χρονικη στιγμη και δευτερον γιατι δε νομιζω οτι εσεις στηριχτηκατε στα προιοντα της καθε goldtouch μεχρι στιγμης.Το τι αποδεικνυει καθενας στο χωρο εξαρταται και απο τι προτεραιοτητες εχει θεσει στη ζωη του και εσεις θα επρεπε να το ξερετε και να το στηριζετε περισσοτερο απο τον καθενα ,μιας και η ιδιοτητα σας σαν εκπαιδευτικος το επιβαλλει.Καλη επιτυχια στους στοχους σας.

pitsirikos1
29-07-11, 11:55
Αν ειναι οριστικο και χωρις αλλα πισογυρισματα μπορείς να εχεις προσβαση αμεσα.Αλλα ξανατονίζω/θυμιζω είναι κατι που είχες ζητησει εσυ 3-4 φορες (το ban) και μετα ήθελες να αναιρεθει..Αν νομίζεις οτι θελεις να συμμετεχεις ,μπορείς να το κανεις,οι λογοι ειναι αλλοι ,δεν εχει προκύψει καποαι φασαρια ή παρεξηγηση μεταξύ μας(της ομαδας εννοω,να μην παρεξηγηθει).Στειλε ενα οκ και σου ανοιγω το προφιλ.

κωστα σε ευχαριστω πολυ για την αποδοχη.εννοειται ουτε υπαρχει ουτε υπηρχε κατι με την ομαδα,αλλωστε ημουν μεσα και γω καποτε.πλεον τα προσωπικα μου εχουν εκλειπσει,θελω να ξαναπροσφερω στο φορουμ ,οσο μπορω βεβαια με τις λιγες γνωσεις μου,και θα χαρω να ξαναγινω μελος του μεγαλυτερου ββ φορουμ στην ελλαδα.:welcome:

pitsirikos1
29-07-11, 11:59
Κυριε Αναγνωστου μιας και τονιζετε την ευθυτητα του χαρακτηρα σας καλα κανετε και διαφημιζετε τα προιοντα της εταιρειας που σας στηριζει.Μην αφηνετε ομως υπονοουμενα ομως για τον savage περι natural και μη ,πρωτον γιατι δεν ειναι παρον στην παρουσα χρονικη στιγμη και δευτερον γιατι δε νομιζω οτι εσεις στηριχτηκατε στα προιοντα της καθε goldtouch μεχρι στιγμης.Το τι αποδεικνυει καθενας στο χωρο εξαρταται και απο τι προτεραιοτητες εχει θεσει στη ζωη του και εσεις θα επρεπε να το ξερετε και να το στηριζετε περισσοτερο απο τον καθενα ,μιας και η ιδιοτητα σας σαν εκπαιδευτικος το επιβαλλει.Καλη επιτυχια στους στοχους σας.
φιλε μου μπορω να πω οτι μιλας σωστα και δεχομαι τις παρατηρησεις σου.απλα οπως εγω εχω δοκιμασει τα περισσοτερα προιοντα και ουδεποτε ειπα αρνητικη κουβεντα,ισα ισα ακομα φοραω μπλουζα της performnce και της mushletech ας σεβομαστε τουλαχιστον τη δουλεια της καθε εταιρειας.κατα τα αλλα εχεις οντως απολυτο δικιο.:clap:

Jake
29-07-11, 21:29
pitsirikos1@ νασε καλα thx και ενας που μου απαντισε...κατι ακομα σαν κρεατινι ειναι καλη ?..με σχεση με τις αλλες.

TEFAAtzis
29-07-11, 21:38
pitsirikos1@ νασε καλα thx και ενας που μου απαντισε...κατι ακομα σαν κρεατινι ειναι καλη ?..με σχεση με τις αλλες.

αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις!!!

Jake
29-07-11, 21:47
TEFAAtzis @ θα σου πο μετα απο 2 εβδομαδες ;)

TEFAAtzis
29-07-11, 21:52
TEFAAtzis @ θα σου πο μετα απο 2 εβδομαδες ;)

αντε παλι αυτο με τις 2 βδομαδες.Γιατι ολοι μα ολοι λενε αυτο το χρονικο διαστημα και δεν λενε πχ 3 βδομαδες ή 1,5 βδομαδα???:unsure:

ioannis1
29-07-11, 22:01
αντε παλι αυτο με τις 2 βδομαδες.Γιατι ολοι μα ολοι λενε αυτο το χρονικο διαστημα και δεν λενε πχ 3 βδομαδες ή 1,5 βδομαδα???:unsure:
xaxaxaxaxxaxa ειναι ομεσος ορος:green:.αλλα συνηθως μια εωδομαδα θελει να γεμισει ο οργανισμος οποτε μετα υπαρχει η λογικη των 2 εβδομαδων.

TEFAAtzis
29-07-11, 22:25
xaxaxaxaxxaxa ειναι ομεσος ορος:green:.αλλα συνηθως μια εωδομαδα θελει να γεμισει ο οργανισμος οποτε μετα υπαρχει η λογικη των 2 εβδομαδων.

αν εννοεις τη φαση φορτωματος δεν την πιστευω Γιαννη.Για μενα παρε 2 φορες την ημερα τις μερες προπονησης και 1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ.Παντως επειδη και γω ειμαι σε κυκλο κρεατινης αυτη τη περιοδο και ειμαι στη 3η βδομαδα παρατηρησα αυξηση απο τη 2η αλλα ακομα καλυτερη τωρα στη 3η

ioannis1
29-07-11, 22:30
αν εννοεις τη φαση φορτωματος δεν την πιστευω Γιαννη.Για μενα παρε 2 φορες την ημερα τις μερες προπονησης και 1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ.Παντως επειδη και γω ειμαι σε κυκλο κρεατινης αυτη τη περιοδο και ειμαι στη 3η βδομαδα παρατηρησα αυξηση απο τη 2η αλλα ακομα καλυτερη τωρα στη 3η
βασικα και γω αυτης της γνωμης ειμαι αλλα επειδη μερικεσ φορες για καποιους οργανισμους μπορει να δημιουργηθει προβλημα λεω παντα τις γνωστες οδηγιες του κουτιου.

Jake
30-07-11, 00:04
TEFAAtzis@ μια εροτισι..με βαση τα 2 ML που περνο..η ποσοτιτα νερου ειναι στα 300 Μλ σοστα ?...και τι ενοις (1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ).

Jake
04-08-11, 01:50
Guys απο τις 29 μεχρι σημερα εχω δει διαφορα..αλλα οχι και καμια τρελι διαφορα..σινεχιζο...:weights:

demolutioner
13-10-15, 14:06
εχει βγει κ καινουργια φορμουλα, ξερει κανεις αν ειναι καλη?