PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA Grand Prix 2004 (2 Μαϊου, Λαμία)



argyrakis
05-01-11, 18:15
Σιώτης Αργυράκης Μηνίδης Μαυροδήμος


http://www.youtube.com/watch?v=62EJgUD_q3k

Polyneikos
05-01-11, 19:15
Στρατο ευχαριστουμε για το βίντεο,τσπουδαίοι αθλητες όλοι,τελικα εσυ είχες νικησει τον Γενικο αν θυμαμαι καλα.

TRIANTAFYLLOU
05-01-11, 19:40
που το ξετρύπωσες αυτό ρε συ στράτο το βίντεο :P:P αυτο είναι για κουίζ να βάλουν λεφτα και αν τα κερδίσει κανείς θα είναι πραγματικα τυχερός , γιατι ενω λέμε το βίντεο αδικεί τον γραμωμένο γιατι σε μια όχι υψηλής ανάλυσης εικόνα χάνει η λεπτομέρεια , παρ όλα αυτα φαίνετε ο στράτος πως ήταν σε καλύτερη κατάσταση απο τούς υπόλοιπους αθλητές

εδω ο στρατης βγήκε δεύτερος και τρίτος στο γενικό και ενα μόνο θα πω είχε χάσει απο εναν πολύ καλό αθλητή τον γιώργο κωστελέτο , όπως και όλοι ήταν πολλοί καλλοί αθλητες , αλλα αντικειμενικα δεν μπορούν να σταθούν δίπλα στον στρατη όταν είναι έστω και κοντα στην καλή του φόρμα ακόμη κι αν δεν είναι στο 100%

και μετα απο λίγο καιρο έγινε εκείνος ο αγώνας στην πάτρα όπου πάλι ήταν οι ίδιοι αθλητές και τότε ο στρατής πήρε το γενικό αυτό το θυμάμε καλα γιατι ήμουν στην επιτροπή

απλα έχω να πω όσο καλός και να είναι ενας αθλητής και με προοπτικές για μεγάλα πράματα , πάντα κρίνονται την συγκεκριμένη στιγμή στούς αγώνες και αν δεν είναι φορμαρισμένος ολύμπια να είναι θα χάσει , απλα είναι τα πράματα , σε περίπτωση ισάξιων αθλητών εκεί μπορεί να παιξει ρόλο και ο παράγοντας όνομα .

απλα εδω στην ελλάδα όπως τα κάναμε τα λουζόμαστε , διακρίνω εναν πανικό όταν κάποιος δεν στέκετε για πρωτια επειδή δεν είναι στην τέλεια φόρμα , λές και πρέπει σώνει και καλά πάντα να βγαίνουν πρώτοι , ο πανα γιώτης είναι ενας σπουδαίος αθλητής με τρομερές δυνατότητες όταν πιάνει φόρμα , αλλα στον συγκεκριμένο αγώνα δεν ήταν στην γνωστη του κατάσταση και όταν είναι δίπλα στον στρατη που δεν έχει ψεγάδι στην συμμετρία , τότε τα πράματα είναι δύσκολα για όποιον σταθεί δίπλα στον στράτο

Polyneikos
05-01-11, 19:51
Ηλία μπερδευτηκα τωρα..Σε αυτον τον αγωνα ποιος κέρδισε από τους 4;;
Εγω θυμαμαι ενα αγωνα που τον είχε κερδισει ο Στρατος,αυτος ήταν την ίδια χρονια στην Πατρα;Εδω κερδισε ο Σιωτης;

TRIANTAFYLLOU
05-01-11, 20:25
Ηλία μπερδευτηκα τωρα..Σε αυτον τον αγωνα ποιος κέρδισε από τους 4;;
Εγω θυμαμαι ενα αγωνα που τον είχε κερδισει ο Στρατος,αυτος ήταν την ίδια χρονια στην Πατρα;Εδω κερδισε ο Σιωτης;


πολύ καλα κατάλαβες κώστα εδω κέρδισε ο σιώτης και στο γενικό βγήκε τρίτος ο στράτος όπως είπα εχασε απο τον κωστελέτο , στην πάτρα μεταγενέστερα όπως λές την ίδια χρονια μετα μια βδομάδα η δυο δεν θυμάμε ακριβώς , είχε κερδίσει ο στράτος και το γενικό

Polyneikos
05-01-11, 20:51
Οκ,ευχαριστω για την διευκρίνιση!:thumbup:

Muscleboss
05-01-11, 22:10
Ευχαριστούμε Στράτο για το βίντεο. :thumbup:

Τον είχα παρακολουθήσει από κοντά αυτον τον αγώνα. Τα είπε ο Ηλίας όλα.

ΜΒ