PDA

Επιστροφή στο Forum : Micronized Creatine (Nutrabolics)



SGP
07-01-11, 12:03
http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=5198&category=566

σκοπευω να την παρω ξερει κανεις τπτ(οχι οτι ειναι ολες ιδιες κτλπ)γενικα για την αξιοπιστια της εταιρειας??

beefmeup
07-01-11, 12:47
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ topic :

1) Τιτλος topic : Ονομα Συμπληρωματος (Εταιρια) πχ Super Whey (Ultratronics)

Μεσα στο topic :
2) Φωτογραφια

3) Συστατικα ετικετας ή ακομα καλυτερα φωτογραφια ετικετας

4) Προσωπικες σας αποψεις, ερωτησεις κτλ κτλ

ριξε μια ματια για το πως ανοιγουμε νεο θεμα στην αξιολογηση.:thumbup:

skiadis
19-01-11, 04:17
κανεις αποψη για την εν λογο εταιρια?

Ramrod
19-01-11, 04:33
Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο...Γιατί στο επίσημο site της η nutrabolics δεν έχει την κρεατίνη στα προϊόντα της?

επίσης ούτε σε γνωστά e-shop του εξωτερικού την έχουν...μόνο στα extreme την έχω δει...

deluxe
19-01-11, 11:55
Σοβαρα μιλας; Δε πιστευω να ειναι πατεντα των xtreme ή τιποτα μουφα!

f-panos
19-01-11, 12:21
Ουτε η whey blend τους η hemowhey που βρισκεις σε διαφορα καταστηματα υπαρχει στο σαιτ τους.

Δεν ξερω ισως τα συγκεκριμενα να μην βγαινουν πια κ να κινουνται στα καταστηματα τα στοκ....;

beefmeup
19-01-11, 14:07
Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο...Γιατί στο επίσημο site της η nutrabolics δεν έχει την κρεατίνη στα προϊόντα της?

επίσης ούτε σε γνωστά e-shop του εξωτερικού την έχουν...μόνο στα extreme την έχω δει...


Σοβαρα μιλας; Δε πιστευω να ειναι πατεντα των xtreme ή τιποτα μουφα!

καποια παλι προιοντα της δεν τα βγαζει πια γιαυτο.η τα βγαζει με αλλο ονομα,οπως υδρολυμενη προτεινη της.

απλα ειναι overstocked,σε καποια σαητ κ τα πουλανε ακομα.

μια χαρα δειχνει σαν εταιρια,κ μαλιστα ειχα παρει κ μια φορμουλα με εθυλεστερικα αμινο της,που ηταν πολυ καλη,αλλα ουτε αυτη βγαινει πια:(

sobral
26-01-11, 02:22
εγώ αυτο που φοβάμαι είναι μήπως η εταιρεία επειδή φέτος έγινε σπόνσορας σε γνωστή διοργάνωση ΜΜΑ στην Πολωνία μήπως κάποια προιόντα τα φτιάχνει εκεί. Γιατί αν ψάξετε στον γούγλη τα προιόντα aminopower,micronized creatine k aminocell se caps τα βγάζει μόνο σε ελληνικά και τσέχικα-πολωνικά σάιτ. ούτε στο γνωστότερο κατάστημα της Αμερικής υπάρχουν. Απλά μου κάνει εντύπωση.. :confused:

beefmeup
26-01-11, 13:41
εγώ αυτο που φοβάμαι είναι μήπως η εταιρεία επειδή φέτος έγινε σπόνσορας σε γνωστή διοργάνωση ΜΜΑ στην Πολωνία μήπως κάποια προιόντα τα φτιάχνει εκεί. Γιατί αν ψάξετε στον γούγλη τα προιόντα aminopower,micronized creatine k aminocell se caps τα βγάζει μόνο σε ελληνικά και τσέχικα-πολωνικά σάιτ. ούτε στο γνωστότερο κατάστημα της Αμερικής υπάρχουν. Απλά μου κάνει εντύπωση.. :confused:

καποια προιοντα απο αμερικανικες εταιριες βγαινουν μονο για ευρωπη..
δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο.

sobral
26-01-11, 13:47
και να ήταν μόνο ''καποια''.. σχεδον όλα εδώ φτιάχνονται απο αμερικάνικες εταιρίες. Για παράδειγμα στην ΟΝ έχω ακουσει για τα αμερικάνικα ότι είναι πολύ καλής ποιότητας. Όμως δεν έρχονται κ πολύ εδώ..ειδικά Ελλάδα.. :/