PDA

Επιστροφή στο Forum : GREEK KING (15.5.2011 - Ηράκλειο Κρήτης)



Σελίδες : 1 [2] 3

S. KTISTAKIS
01-05-11, 10:52
Tα επαθλα του GREEK KING !

24206

24205

Madd_Chadd
01-05-11, 14:08
Πωωωω τα σπασε το βραβειο :shock::shock::shock:

S. KTISTAKIS
01-05-11, 21:36
Πωωωω τα σπασε το βραβειο :shock::shock::shock:

Μια ΣΥΜΒΟΥΛΗ προς τους Γενικους Νικητες: Να φανε καλα στο τραπεζι που ακολουθει μετα τον αγωνα με τετοια επαθλα....εκτος αν ειναι κοντα παλι κανενας Μηνιδης :turtle::turtle::turtle:

a.minidis
01-05-11, 21:59
Μια ΣΥΜΒΟΥΛΗ προς τους Γενικους Νικητες: Να φανε καλα στο τραπεζι που ακολουθει μετα τον αγωνα με τετοια επαθλα....εκτος αν ειναι κοντα παλι κανενας Μηνιδης :turtle::turtle::turtle::cry::cry::cry::cry::help::pale::pale::pale::pale:

G.TZILOPOULOS
02-05-11, 11:35
Mπραβο στελιο κανειs πολλη καλη δουλεια,,,,,:clap::clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
02-05-11, 14:25
Το σποτακι μας που παιζει απο χθες στα τηλεοπτικα καναλια.

Rfu84sVLnmA

a.minidis
02-05-11, 19:04
Το σποτακι μας που παιζει απο χθες στα τηλεοπτικα καναλια.

Rfu84sVLnmA:clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Madd_Chadd
02-05-11, 22:14
Το σποτακι μας που παιζει απο χθες στα τηλεοπτικα καναλια.

Rfu84sVLnmA

Πολυ ωραιο !!!:thumbup::clap:

G.TZILOPOULOS
03-05-11, 11:29
:clap:πολλη καλο...
:clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
03-05-11, 13:41
Ο χαρτης του αγωνα μεχρι τωρα : :clap::clap::clap:

HΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΝΙΑ - ΛΑΣΙΘΙ - ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ - ΗΜΑΘΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑ - ΣΕΡΡΕΣ - ΛΑΜΙΑ

ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΑΛΒΑΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ

Οπως εχουμε πει τα εισητηρια των αθλητων ειναι πληρωμενα με την προυποθεση να μας τα προσκομησουν με την δηλωση συμμετοχης τους. :welcome:

Rfu84sVLnmA

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
03-05-11, 18:27
Το σποτακι μας που παιζει απο χθες στα τηλεοπτικα καναλια.

Rfu84sVLnmA

Μπραβο σας,πολυ ωραιο σποτακι!:thumbup:
Μπραβο επισης και για τη διαθεση προβολης,του ΒΒ !Ετσι ειναι το σωστο,να προβαλετε ενα αθλητικο γεγονος,γενικοτερα στην κοινωνια και οχι να παραμενει η προβολη του,σε ''στενο οικογενειακο κυκλο''!:thumbup:
Μπραβο επισης και στην ιδεα της διοργανωσης των αγωνων στην ομορφη Κρητη!Το λεω αυτο διοτι για να παει καποιος στην Κρητη σιγουρα δεν εχει την ευκολια της μετακινισης που εχουμε στην ηπειρωτικη Ελλαδα.
Φυσικα και μπραβο στους διοργανωτες (ειχα την εντυπωση πως ησασταν μονος κ.Κτιστακη,αλλα μαλλον εκανα λαθος ).Σας ευχομαι καλη δυναμη,καλη επιτυχια και του χρονου καλυτερα!
Και τελος για τους διαγωνιζομενους να ευχηθω υγεια,καθε επιτυχια,καλη διασκεδαση(εντος και εκτος αγωνων) και φυσικα ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ,λιγες μερες εμειναν,κουραγιο!:clap::clap:

S. KTISTAKIS
03-05-11, 20:48
Μπραβο σας,πολυ ωραιο σποτακι!:thumbup:
Μπραβο επισης και για τη διαθεση προβολης,του ΒΒ !Ετσι ειναι το σωστο,να προβαλετε ενα αθλητικο γεγονος,γενικοτερα στην κοινωνια και οχι να παραμενει η προβολη του,σε ''στενο οικογενειακο κυκλο''!:thumbup:
Μπραβο επισης και στην ιδεα της διοργανωσης των αγωνων στην ομορφη Κρητη!Το λεω αυτο διοτι για να παει καποιος στην Κρητη σιγουρα δεν εχει την ευκολια της μετακινισης που εχουμε στην ηπειρωτικη Ελλαδα.
Φυσικα και μπραβο στους διοργανωτες (ειχα την εντυπωση πως ησασταν μονος κ.Κτιστακη,αλλα μαλλον εκανα λαθος ).Σας ευχομαι καλη δυναμη,καλη επιτυχια και του χρονου καλυτερα!


Ενας απο τους συνδιοργανωτες ειναι ο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ. :thumbup:

Εχει υπερβαλει εαυτο σε πολλα θεματα με αποκορυφωμα να σπασει το ποδι του πριν 4 μερες. Παρ' ολα αυτα δεν σταματησε την προσπαθεια του στο να γινει οτι περναει απο το χερι του για τον αγωνα.....και συνεχιζει ! :bowdown:

Ενα μεγαλο ευχαριστω για οσα εδωσε δινει και θα δωσει μεχρι το τελος ! :clap:

Rfu84sVLnmA[/QUOTE]

sofos
03-05-11, 22:13
Ενας απο τους συνδιοργανωτες ειναι ο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ. :thumbup:

Εχει υπερβαλει εαυτο σε πολλα θεματα με αποκορυφωμα να σπασει το ποδι του πριν 4 μερες. Παρ' ολα αυτα δεν σταματησε την προσπαθεια του στο να γινει οτι περναει απο το χερι του για τον αγωνα.....και συνεχιζει ! :bowdown:

Ενα μεγαλο ευχαριστω για οσα εδωσε δινει και θα δωσει μεχρι το τελος ! :clap:

Rfu84sVLnmA

κακως που το βιντεο δεν ειχε ελληνες αθλητες,θα ταν κορυφη..

S. KTISTAKIS
03-05-11, 22:35
κακως που το βιντεο δεν ειχε ελληνες αθλητες,θα ταν κορυφη..

Ειναι το 1ο GREEK KING sofo αρα δεν υπαρχει υλικο απο το παρελθον κατι ομως που θα εχουμε την επομενη χρονια ! ! :love: :awesome: :love:

Rfu84sVLnmA[/QUOTE]

sofos
03-05-11, 22:42
Ειναι το 1ο GREEK KING sofo αρα δεν υπαρχει υλικο απο το παρελθον κατι ομως που θα εχουμε την επομενη χρονια ! ! :love: :awesome: :love:

Rfu84sVLnmA

ααα πολυ ωραια τοτε :clap::)

G.TZILOPOULOS
04-05-11, 11:12
Περαστικά στον φίλο μου Αντρέα ,σε λίγες μέρες θα είμαστε μια ομαδουλα από Αλεξάνδρεια Ημαθίας στην όμορφη Κρήτη ,χαιρετίσματα από τον Αντρέ σταυροπουλο, έμειναν λίγες μέρες για να είμαστε επί σκηνής ,ξερό κ γνωρίζω ότι κάνετε πολλή καλή δουλεία όσο αφορά τους άγονες που διοργανώνετε ,καλή επιτυχία και τα λέμε από κοντά ,,,Στέλιο, Αντρέ, αννι,,,:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Will71
04-05-11, 22:39
Ime omogenis apo tin ameriki bodybuilder ,diavazo to site ke mou aresi.Epidi gnorizo oti enas IFBB Pro athlitis bori na emfanizete mono se ekdilosis pou ehoun tin egrisi tis IFBB tha ithela na me diafotisete kata poso oi agones stous opious tha emfanistoun IFBB Pro ehoun tin egrisi tis IFBB.

S. KTISTAKIS
05-05-11, 01:36
Ime omogenis apo tin ameriki bodybuilder ,diavazo to site ke mou aresi.Epidi gnorizo oti enas IFBB Pro athlitis bori na emfanizete mono se ekdilosis pou ehoun tin egrisi tis IFBB tha ithela na me diafotisete kata poso oi agones stous opious tha emfanistoun IFBB Pro ehoun tin egrisi tis IFBB.

Η απαντηση ειναι στη σελιδα IFBB Professional League CONSTITUTION and RULES και στην ifbb professional league σελ 32 και 33 :welcome:

Απλα εχεις καποιο κενο (χωρις να θελω να σε προσβαλω :love:) στο ΤΙ υπογραφει καθε φορα και ΠΟΥ ενας PRO ;)

TToni Shark
05-05-11, 08:47
Όλοι απλά τρομακτικοί:shock:

S. KTISTAKIS
05-05-11, 10:01
Να υπενθυμησουμε τις κατηγοριες για τους αθλητες:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ "GREEK KING 2011" :

FITNESS ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
1)Fitness
2)Performance
3)Athletic
4)Super Body
5)Extreme Body
6)Master 40+ (Συμμετοχη στη κατηγορια που ανηκουν με ξεχωριστη απονομη)
7)Ζευγαριων
8 )Junior (Συμμετοχη στη κατηγορια που ανηκουν με ξεχωριστη απονομη)

BODYBUILDING:
1)Junior -22
2)Men 3 εως 1.67m
3)Men 2 απο 1.68m εως 1.74m
4)Men 1 απο 1.75 και ανω
5)Μαστερ 40+
6)Γυναικων
7)Αλλοδαπων
8 )Ζευγαριων

G.TZILOPOULOS
05-05-11, 12:48
στελιο με περνη να πεξω:turtle: τζουνιορ,,,,,

S. KTISTAKIS
05-05-11, 13:50
στελιο με περνη να πεξω:turtle: τζουνιορ,,,,,

Η απαντηση με κοκκινα γραμματα μεσηλικα..:P :turtle: :P

G.TZILOPOULOS
05-05-11, 19:12
εφυγα,,,,,,,,,:green::green::green::green::green:

Kazmaier
05-05-11, 22:00
μηπως γνωριζει κανεις το κομματακι που παιζει με το βιντεο του αγωνα?
πολυ καλη δουλεια παντως και αξια προσπαθεια προωθησης τοσο του αγωνα οσο και του αθληματος γενικοτερα:thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
05-05-11, 22:50
μηπως γνωριζει κανεις το κομματακι που παιζει με το βιντεο του αγωνα?
πολυ καλη δουλεια παντως και αξια προσπαθεια προωθησης τοσο του αγωνα οσο και του αθληματος γενικοτερα:thumbup::thumbup:

Χαιρομαι ιδιαιτερα που ακουω τετοια σχολια απο καποιον που μας καταψηφησε αρνητικα στη δημοσκοπηση ! :welcome:

Το κομματι λεγεται : Ready For War (50 Cent) :awesome:

Rfu84sVLnmA[/QUOTE]

S. KTISTAKIS
06-05-11, 17:58
Ο χαρτης του αγωνα μεχρι τωρα : :clap::clap::clap:

HΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΝΙΑ - ΛΑΣΙΘΙ - ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ - ΗΜΑΘΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑ - ΣΕΡΡΕΣ - ΛΑΜΙΑ

ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΑΛΒΑΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ

Οπως εχουμε πει τα εισητηρια των αθλητων ειναι πληρωμενα με την προυποθεση να μας τα προσκομησουν με την δηλωση συμμετοχης τους. :welcome:

Σημερα προσθετουμε και τις :

ΛΑΡΙΣΑ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ


Rfu84sVLnmA

StefPat
06-05-11, 18:40
Σημερα προσθετουμε και τις :

ΛΑΡΙΣΑ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ


Rfu84sVLnmA

Τι ακριβώς είναι αυτές οι περιοχές;

S. KTISTAKIS
06-05-11, 19:02
Τι ακριβώς είναι αυτές οι περιοχές;

Mετα τα Ιμια και το Σκοπιανο σε συνδιασμο με την προσαρμογη της συνθηκης των 7 ναυτικων μιλιων στο Αγαιο(υφαλοκρυπιδα) η Λαρισα και η Ορεστιαδα διεκδικουντε απο το κογκρεσο του Αζαρμπα'ι'τζαν με την συνδρομη των απογονων της Μογγολιας ! :green:

Αθλητες που δηλωσαν συμμετοχη απο εκει ειναι μπομπιρα ! :turtle:

a.minidis
06-05-11, 19:45
Mετα τα Ιμια και το Σκοπιανο σε συνδιασμο με την προσαρμογη της συνθηκης των 7 ναυτικων μιλιων στο Αγαιο(υφαλοκρυπιδα) η Λαρισα και η Ορεστιαδα διεκδικουντε απο το κογκρεσο του Αζαρμπα'ι'τζαν με την συνδρομη των απογονων της Μογγολιας ! :green:

Αθλητες που δηλωσαν συμμετοχη απο εκει ειναι μπομπιρα ! :turtle::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::smash::smash::smash:

G.TZILOPOULOS
06-05-11, 19:51
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Kazmaier
06-05-11, 20:18
Χαιρομαι ιδιαιτερα που ακουω τετοια σχολια απο καποιον που μας καταψηφησε αρνητικα στη δημοσκοπηση ! :welcome:

Το κομματι λεγεται : Ready For War (50 Cent) :awesome:

Rfu84sVLnmA[/QUOTE]

ευχαριστω για το song μεσιε , με θυμαστε βλεπω :green:

S. KTISTAKIS
06-05-11, 20:39
ευχαριστω για το song μεσιε , με θυμαστε βλεπω :green:

Όταν έχεις δίκιο, κανείς δεν το θυμάται. Όταν έχεις άδικο, κανείς δεν το ξεχνά. :P

Ποτέ δεν ξεχνω πού έχω θάψει το τσεκούρι. :)

ΠΛΑΚΑ κανω μην με μαυρησεις με αρνητικο ψηφο παλι !:turtle::turtle::turtle:



Rfu84sVLnmA

S. KTISTAKIS
07-05-11, 12:19
Περιμενοντας την Παρασκευη 12-5 για να στησουμε το σκηνικο (το μονο που μας εμεινε) να ΤΟΝΗΣΟΥΜΕ σε ολους τους αθλητες οτι το ωραριο για τις δηλωσεις συμμετοχων και η εναρξη του GREEK KING θα ειναι ΑΥΣΤΗΡΑ ακριβες χρονικα ! :thumbup:

Περυσι αποκλειστηκαν 3 αθλητες απο τις κατηγοριες τους λογο καθυστερημενης εμφανισης στη σκηνη. :(

Φετος τα κινητρα ειναι καλα (αξια δωρων - τροπαια) θα ειναι μεγαλη αδικια θα ερθουν και να χασουν πριν καλα καλα εμφανιστουν στο κοινο. ;)


Rfu84sVLnmA


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24196&d=1304157109

G.TZILOPOULOS
07-05-11, 12:38
στελιο,,,δωσε ωρεs,εγγραφηs,:turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
07-05-11, 12:46
στελιο,,,δωσε ωρεs,εγγραφηs,:turtle::turtle::turtle:

:doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

ΞΑΝΑΔΕΣ τι γραφει η αφισα ! ΚΡΗΤΗ ειναι ο αγωνας μην πας σε καμια ΚΟΡΕΑ !:P

ΤΡΕΛΕ ! :turtle: :love: :turtle:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24196&d=1304157109

StefPat
08-05-11, 00:05
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::smash::smash::smash:

προς τι ο γέλοτας?
:P:P

Ευχαριστώ Στέλιο.. btw, πέρασα απ'το FORUM στο TALOS σήμερα, και πέτυχα την αφίσα (Y)

S. KTISTAKIS
08-05-11, 12:58
προς τι ο γέλοτας?
:P:P

Ευχαριστώ Στέλιο.. btw, πέρασα απ'το FORUM στο TALOS σήμερα, και πέτυχα την αφίσα (Y)

Ρωτα τον γιατι γελαει τη μερα του αγωνα μικρε που θα ειναι κοντα μας ! :clap::clap::clap:

Την Παρασκευη 17:00 βαλε ΚΡΗΤΗ TV :welcome:



Rfu84sVLnmA

D.ANTONIADIS
09-05-11, 10:56
ONLY FEW DAYS BEFORE KEEP WALKING BRO,ALL THE BEST SYS.
WARNING,WARNING TASOS IN TOWN
:thumbup::welcome:

S. KTISTAKIS
09-05-11, 12:47
Για να "ανοιξει" η ορεξη των ΘΕΑΤΩΝ :geek: αλλα και των ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ :sneaky: σας παρουσιαζουμε το Μενου του 2ημερου ! :chinese: :food: :chinese:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24391&d=1304934188



Rfu84sVLnmA

StefPat
09-05-11, 16:28
Που ακριβώς είναι είπαμε? :D

S. KTISTAKIS
09-05-11, 17:26
Που ακριβώς είναι είπαμε? :D

Ηρακλειο Δουκος Μποφωρ :thumbup:

Levrone
09-05-11, 23:13
ρε Στελιο τι θα γινει????

θα ξεκινησουμε ποτε????

Αααααντε!!!!!:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
11-05-11, 01:28
ρε Στελιο τι θα γινει????

θα ξεκινησουμε ποτε????

Αααααντε!!!!!:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

Αλλα μαθαινω για εσενα αδελφε :rolleyes:

Θα τα πουμε τη μερα του αγωνα Γιατρε :welcome:


Rfu84sVLnmA

chrisberg
11-05-11, 11:29
Να ενημερωσουμε αθλητες και ΘΕΑΤΕΣ οτι θα εχουν γευματα απο το εστιατοριο CHOP STICKS (Ασιατικη - Κινεζικη κουζινα ολα στον ατμο) εκπτωση 50% σε οτι παραγγειλουν τις ημερες που θα μας τιμησουν στο νησι υπο την μορφη χορηγιας ! :clap::clap::clap:

Mπράβο Στέλιο έτσι δυνατά πάντα!!:clap::clap::clap:

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
12-05-11, 08:56
Όταν έχεις δίκιο, κανείς δεν το θυμάται. Όταν έχεις άδικο, κανείς δεν το ξεχνά. :P

Ποτέ δεν ξεχνω πού έχω θάψει το τσεκούρι. :)




:) :thumbup::thumbup::thumbup:
:clap::clap::clap:

Λογο της δικης μου προετοιμασιας,αποφευγω να συμμετεχω στις συζητησεις του forum (γιατι αραγε ? :green:),Παρολα αυτα 1,2 φορες την εβδομαδα προσπαθω να συνδεομαι με το forum και να διαβαζω τουλαχιστον,συμμετεχοντας εστω και μ'αυτον τον τροπο και'γω.

Τα παραπανω και καποια αλλα μου φερανε καλη διαθεση,και παρ'ολη την ιδιαιτεροτητα της συγκεκριμενης περιοδου (;)),δεν θελησα να τ'αφησω ασχολιαστα.

Μπαβο,πολυ υποψιασμενες ατακες!!!!:clap::clap:

Καλο κουραγιο σ'ολους και καλη εμφανιση στους Αθλητες !!!

Muscleboss
12-05-11, 09:09
Μπαβο,πολυ υποψιασμενες ατακες!!!!:clap::clap:

O Στέλιος είναι γνωστός ατακαδόρος... :green:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
12-05-11, 16:17
O Στέλιος είναι γνωστός ατακαδόρος... :green:

ΜΒ


:) :thumbup::thumbup::thumbup:
:clap::clap::clap:

Λογο της δικης μου προετοιμασιας,αποφευγω να συμμετεχω στις συζητησεις του forum (γιατι αραγε ? :green:),Παρολα αυτα 1,2 φορες την εβδομαδα προσπαθω να συνδεομαι με το forum και να διαβαζω τουλαχιστον,συμμετεχοντας εστω και μ'αυτον τον τροπο και'γω.

Τα παραπανω και καποια αλλα μου φερανε καλη διαθεση,και παρ'ολη την ιδιαιτεροτητα της συγκεκριμενης περιοδου (;)),δεν θελησα να τ'αφησω ασχολιαστα.

Μπαβο,πολυ υποψιασμενες ατακες!!!!:clap::clap:

Καλο κουραγιο σ'ολους και καλη εμφανιση στους Αθλητες !!!

Παιδια μια οικογενεια ειμαστε ολοι οσοι ασχολουμαστε με την Σωματικη Διαπλαση και χρειαζεται που και που ο καλος ο κακος και ο ασχημος για να ξεφευγουμε λιγο ! :P
Και για να σοβαρευτουμε λιγο να πουμε για τον αγωνα οτι : Eδω ολα (Σ)τελεια ! :turtle::turtle::turtle:

Ηδη αρχησαν να ερχοντε αθλητες για "αναγνωρηση" του "πεδιου μαχης" ! :thumbup:

S. KTISTAKIS
12-05-11, 16:27
Mπράβο Στέλιο έτσι δυνατά πάντα!!:clap::clap::clap:

Πες μου τωρα οτι μετα τη βολτα με το ΚΤΜ θα μου ζητησεις να κανουμε και "μαμ" ? :P

Annie
12-05-11, 18:15
O Στέλιος είναι γνωστός ατακαδόρος... :green:

ΜΒ


..με αυτές τις ατάκες....με έριξε...:lol::green:

S. KTISTAKIS
13-05-11, 18:13
Ξεκινησε η "ΑΠΟΒΑΣΗ" θεατων και αθλητων στο νησι ! :bowdown::clap::bowdown:



Rfu84sVLnmA

G.TZILOPOULOS
13-05-11, 18:52
αυριο,φιλε ,ερχομαστε,,,,,,καλη επιτηχια ,,απο τωρα,,,σε ολουs,,,:turtle::turtle::turtle:

BODYMPAL
13-05-11, 19:15
αύριο κ εγώ με το καλό θα είμαι ηράκλειο !!!!!!!!!!!:clap::clap::welcome::welcome:

StefPat
13-05-11, 23:50
Ξεκινησε η "ΑΠΟΒΑΣΗ" θεατων και αθλητων στο νησι ! :bowdown::clap::bowdown:



Rfu84sVLnmA

ήρθε η Helen με τον Mike! =)

D.ANTONIADIS
14-05-11, 10:12
BON MERDE MON AMI, ON PARLERA APRES LE CONCOURS
:clap::clap::thumbup::thumbup::welcome::welcome:

Madd_Chadd
14-05-11, 12:43
Το TEAM απο Σερρες πεταει ηδη,ευχομαι καλη επιτυχια στη διoργανωση!!!!:thumbup::clap::clap:

StefPat
14-05-11, 16:57
Ποιοι θα έρθετε βρε παιδιά;

Εγώ είμαι ένα παιδάκι, μικροκαμομένος είμαι, με καπέλο θα με δείτε σίγουρα. Αν με δείτε κάπου εκεί μέσα, πείτε ένα γεια! :P :P

S. KTISTAKIS
14-05-11, 16:59
Αφιερωμενο σε ολους τους ΑΘΛΗΤΕΣ που ηρθαν και θα ερθουν αργα σημερα και αυριο !

Στιχοι με νοημα !

rnl5uccbZhw

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
14-05-11, 18:25
BON MERDE MON AMI, ON PARLERA APRES LE CONCOURS
:clap::clap::thumbup::thumbup::welcome::welcome:


ε ρε πως το δουλευει ο ανθρωπος το γαλλικο!:clap::clap::clap::clap:



Υ.Γ. Διονυση μου εγω γαλλικα-γαλλικα,δεν γνωριζω πολλα,(ελληνικα-γαλλικα,πιστευω πως τα παω καλυτερα :P).
Γραφεις MERDE Μηπως πρωταθλητη μου,ηθελες να γραψεις MERCI?MERDE τι θα πει?:toast:

D.ANTONIADIS
14-05-11, 20:07
ε ρε πως το δουλευει ο ανθρωπος το γαλλικο!:clap::clap::clap::clap:



Υ.Γ. Διονυση μου εγω γαλλικα-γαλλικα,δεν γνωριζω πολλα,(ελληνικα-γαλλικα,πιστευω πως τα παω καλυτερα :P).
Γραφεις MERDE Μηπως πρωταθλητη μου,ηθελες να γραψεις MERCI?MERDE τι θα πει?:toast:

EPIDI O STELIOS KAI EGO IMASTE KAI LIGO BELGI KATALAVE TI TOY EYXITHIKA:P
:toast::thumbup::bbbiceps:

S. KTISTAKIS
14-05-11, 22:25
EPIDI O STELIOS KAI EGO IMASTE KAI LIGO BELGI KATALAVE TI TOY EYXITHIKA:P
:toast::thumbup::bbbiceps:

:awesome: (Belgium)

DIO ενα εχω να σου πω : O Aθλητης σου ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ! :thumbup:

Kεντρο Ηρακλειου : MHNIΔΗΣ - ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ - ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΙΛΑΤΟΣ - αθλητης μεχρι και απο ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ "ποζαρουν" στο κεντρο του Ηρακλειου για τον κοσμο αυτη τη στιγμη !

StefPat
14-05-11, 23:37
:awesome: (Belgium)

DIO ενα εχω να σου πω : O Aθλητης σου ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ! :thumbup:

Kεντρο Ηρακλειου : MHNIΔΗΣ - ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ - ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΙΛΑΤΟΣ - αθλητης μεχρι και απο ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ "ποζαρουν" στο κεντρο του Ηρακλειου για τον κοσμο αυτη τη στιγμη !

Τι χάνουμε...:P
θα τα απολαύσουμε αύριο :)

S. KTISTAKIS
15-05-11, 09:39
Ξημερωσε ΚΡΗΤΗ με τα σταφύλια τρυγημένα και τα σκόρδα φυτεμένα για ΑΘΛΗΤΕΣ - διοργανωση - GUESTS - χορηγους - ΘΕΑΤΕΣ. :thumbup:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24196&d=1304157109

Muscleboss
15-05-11, 19:22
Περιμένουμε νέα! :toast:

ΜΒ

StefPat
16-05-11, 00:12
Everythink great :)

Έφυγα στις 10 και κάτι, για να μην χάσω το λεωφορείο.. είδα 4-5 κατηγορίες δηλ. Όσες πρόλαβα. Πολύ καλή οργάνωση, πολύ ποικιλία σε αθλητές, ηλικίες σωματότυπα κ.λπ.

Είδα τον Κεφαλιανό, μιλάμε ο άνθρωπος δεν υπάρχει!! Ήθελα να του μιλήσω λίγο παραπάνω αλλά ήταν ο χρόνος τόπος κ.λπ, δεν μπορούσαμε. Τον Μινήδη επίσης δίπλα του και άλλους γνωστούς!
Πολλοί μυς.. τελικά άλλο να τους βλέπεις από το pc και αλλιώς από κοντά.
Πολλά τούμπανα εκεί κοντά.. καλα που δεν πήρα την κοπέλα μου, θα λιποθυμούσε.. και εγώ έτοιμος ήμουν!!

Πολύ πλάκα είχε όταν ο Κτιστάκης ρωτάει έναν αθλητή (on stage) τι θα φάει, και εκείνος με όρεξη απαντάει "ΠΙΤΣΑ!". Έπειτα από ώρα, ένας άλλος κατέβηκε και οι συγγενής του (λογικά) του κρατούσανε μία τούρτα!

Πολύ καλή εμπειρία, πρώτη μου φορά :)

ioannis1
16-05-11, 01:31
ο τζιλοπουλος πηρε την κατηγορια του και η μοναδικη γυναικα που υπηρχε ηταν η αντζελικα συκιωτη σε φοβερη φορμα κατω απο τις οδηγιες μου.:clap:

Levrone
16-05-11, 01:56
Λοιπον εν συντομια επειδη ειμαι πτωμα απο....τοση ωρα που εβλεπα...:rolf::rolf::rolf:

Xωρις καμια υπερβολη, τετοιος αγωνας στην Κρητη δεν εχει ξαναγινει.

Τοσοι πολλοι αθλητες, τοσες πολλες κατηγοριες, και πραγματικος συναγωνισμος , δηλαδη ειδικα προς το τελος ηταν και ντερμπι...

Απο που να πρωτοαρχισω..

Ενας απιστευτος (κυριος) Τζιλοπουλος απιστευτος ομως,

Αντζελικα σε εκπληκτικη φορμα οντως!

Αντωνης Γιαννουλης πολυ πολυ καλος και πολλοι αθλητες ακομη..

Ειμαι περηφανος που ειδα απο κοντα αυτο τον φοβερο αθλητη , το Μιχαλη Κεφαλιανο, τον οποιο πηρα και βιντεο να ποζαρει και να κατεβαινει στους θεατες και να βγαζει για ωρα φωτογραφιες με τον κοσμο... Πρωτη φορα τον ειδα απο κοντα...Ο ανθρωπος ειναι ΣΟΚ!!!! Απλα ΣΟΚ!!!!!

Αλλα το κυριοτερο ειναι αυτο που σας λεω, πρωτη φορα τοσοι πολλοι αθλητες..Αφου μια στιγμη σκεφτηκα "δηλαδη οσοι πανε και σε αλλες διοργανωσεις στην Αθηνα/Θεσσαλονικη τι παραπανω βλεπουν?" (διοτι στην Κρητη για πολλα χρονια ηταν υποτιμημενα τα πραγματα)..

Το μονο μελανο σημειο της βραδιας ηταν αυτος ο παρουσιαστης, ο Κτιστακης..ρε ελεος μ αυτον, που τον βρηκαν? :P:P:P Και δε χαλουσε και το μικροφωνο να ηρεμησουμε!!!!! :P:P:P

Polyneikos
16-05-11, 01:57
Γενικο ποιος πήρε παιδια;

ioannis1
16-05-11, 01:58
γενικο πηρε ο αθλητης απο τη λαρισα ο τσουρης.παρα πολλες συμετοχες ,εκπληκτικος αγωνας συγχαρητηρια στελιο αψογη διοργανωση.ο τζιλοπουλος ηρθε δευτερος.

sofos
16-05-11, 01:58
βαλτε ωρε αλανια τιποτα piconia να ουμ :green:

Levrone
16-05-11, 02:01
Γενικο ποιος πήρε παιδια;

Περικλης Τσουρης!

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ:clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
16-05-11, 02:47
Α - Π - Ι - Σ - Τ - Ε - Υ - Τ - Ε - Σ καταστασεις στο 1ο GREEK KING !

προκαταβολικα θα ανφερω τους 2 Γενικους Νικητες της βραδιας :

1oς ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜR ΚΡΗΤΗ 2011 : ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ απο ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (κομματια το παληκαρι εξωπραγαμτικος):bowdown:

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ GREEK KING 2011: ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (εγραψε ιστορια ο ανθρωπος ) :clap:

Qlim4X
16-05-11, 10:38
Α - Π - Ι - Σ - Τ - Ε - Υ - Τ - Ε - Σ καταστασεις στο 1ο GREEK KING !

προκαταβολικα θα ανφερω τους 2 Γενικους Νικητες της βραδιας :

1oς ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜR ΚΡΗΤΗ 2011 : ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ απο ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (κομματια το παληκαρι εξωπραγαμτικος):bowdown:

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ GREEK KING 2011: ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (εγραψε ιστορια ο ανθρωπος ) :clap:

φωτογραφικο υλικο εχομεν?

sTeLaKoS
16-05-11, 11:04
φωτογραφικο υλικο εχομεν?

Στέλιο δώσε σύντομα υλικό γιατί θα σε προλάβουν οι ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ! :P

Polyneikos
16-05-11, 11:06
βαλτε ωρε αλανια τιποτα piconia να ουμ :green:


φωτογραφικο υλικο εχομεν?

Παιδια ας εχουμε λίγο υπομονη,ο Στελιος ως διοργανωτης χρειαζεται λίγο χρονο,εδω ως θεατες παμε από το πρωι ως το βραδυ σε εναν αγωνα και παλι βγαινει κουραση,θα ειμαστε οι πρωτοι που θα εχουμε φωτο όμως !:thumbup:
Προσωπικα προτιμω οι αγωνες να παρουσιαζονται οπως ρεει η διοργανωση ανα κατηγορία και όχι σκορπιες 5-10 φωτο..Να βοηθαει εμας που δεν ημασταν να παρουμε ττην γευση του αγωνα ;)

Madd_Chadd
16-05-11, 11:07
Παιδια ας εχουμε λίγο υπομονη,ο Στελιος ως διοργανωτης χρειαζεται λίγο χρονο,εδω ως θεατες παμε από το πρωι ως το βραδυ σε εναν αγωνα και παλι βγαινει κουραση,θα ειμαστε οι πρωτοι που θα εχουμε φωτο όμως !:thumbup:
Προσωπικα προτιμω οι αγωνες να παρουσιαζονται οπως ρεει η διοργανωση ανα κατηγορία και όχι σκορπιες 5-10 φωτο..Να βοηθαει εμας που δεν ημασταν να παρουμε ττην γευση του αγωνα ;)

Aυτο +1

giannis64
16-05-11, 14:23
μπράβο στον Στέλιο για όλη την διοργάνωση αυτού του αγώνα. περιμένουμε με αγωνία υλικό...

jGod
16-05-11, 15:33
**************

εχει 319 φωτος απο τον αγωνα

Polyneikos
16-05-11, 15:39
Σε ευχαριστουμε αλλα θα εχουμε απευθειας φωτογραφίες από τον διοργανωτη,ειμαστε χορηγοι επικοινωνιας.

sofos
16-05-11, 15:39
**************

εχει 319 φωτος απο τον αγωνα

ωραιος ρε μαγκα :thumbup:

sofos
16-05-11, 15:41
ο νικητης δε μ αρεσε,αυτος που κερδισε το κτμ εννοω,ειχε κοιλια με κοιλιακους και δεν ηταν τοσο συμμετρικος....αποψη μου....

Annie
16-05-11, 15:49
...ήταν η πρώτη φορά που παρευρέθηκα σε αγώνα στην κρήτη και μάλιστα σαν συνδιοργανώτρια..μπορώ να πω ότι το τρέξιμο άξιζε τον κόπο...:)
...από dvd προηγούμενων αγώνων αλλά και από τα σχόλια των κρητικών θεατών είναι σαφές ότι ο φετινός αγώνας ήταν καλύτερος από κάθε προηγούμενο...:thumbup:
...να ευχαριστήσω θερμότατα όλους τους αθλητές που μας τιμησαν με την παρουσία τους κυριολεκτικά από όλη την ελλάδα...επειδή ένα αγωνα τον φτιάχνουν οι αθλητές και όχι οι διοργανωτές....
...προσωπικά 3 στιγμές με συγκινησαν πραγματικά..
1. η στιγμή που ανέβηκα για κάποια απονομή και άκουσα το παρατεταμένο χειροκρότημα και επευφημία του κόσμου, σε μία πόλη που δεν παρευρέθηκα ποτέ σε αγώνα....τους ευχαριστώ μέσα από την καρδια μου...με κάνουν να νιώθω κρητικιά:)

2. η παρουσία του φοβερού αθλητή, προπονητή, κριτή και κυρίως ανθρώπου με ήθος, του Ηλία Παγιαννίδη. Ήταν για εμένα μεγάλη εκπλήξη να τον ακούσω να με φωνάζει στην αίθουσα λίγο πριν την έναρξη του αγώνα, γνωρίζοντας ότι ο κύριος Παγιαννίδης απείχε από τα δρώμενα για πολλά χρόνια. Και μόνο για την παρουσια του σε δική μας διοργάνωση τον ευχαριστώ θερμά. Στον κύριο Ηλία Παγιαννίδη (ιδιοκτήτης του γυμναστηρίου από όπου ξεκίνησα ουσιαστικά στη θεσσαλονίκη, πλέον μόνιμος κάτοικος κρήτης) έκανα απονομή για την προσφορά του στο άθλημα για πολλά χρόνια....:clap:
3. ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλους αυτούς τους αθλητές και κυρίως όσους ταξίδεψαν από πολύ μακριά..με συγκίνησαν πραγματικά όταν μετά από τόση κούραση με πλησίαζαν μετά το τέλος του αγώνα για να με ευχαριστήσουν ξανά και ξάνα και να δεσμευτούν να επιστρέψουν και σε επόμενη διοργάνωση μας..δεν έχω παρά να τους χειροκροτήσω γιατί διέκρινα πραγματικούς αθλητές με ήθος :clap: (όλοι τους αποδέχτηκαν και πανηγύρισαν τις θέσεις τους με πολύ χαρά, επειδή αν και δύσκολη η κρίση ήταν άψογη και αμερόληπτη)..

Madd_Chadd
16-05-11, 16:39
Εγω ξερω οτι τα τσακαλια μας απο σερρες πηγαν πολυ καλα! :thumbup:

Senereison
16-05-11, 16:44
Χωρίς να θέλω να γίνομαι κακός οι περισσότεροι αθλητές είναι fail όταν μπούνε photo θα μπορείτε να διακρίνεται καθαρά

Madd_Chadd
16-05-11, 16:48
Αμα δε θες να γινεις κακος δε γραφεις "fail".Γραφεις "για τα δικα μου κριτηρια οι αθλητες δεν ηταν καλοι."

sofos
16-05-11, 17:19
Αμα δε θες να γινεις κακος δε γραφεις "fail".Γραφεις "για τα δικα μου κριτηρια οι αθλητες δεν ηταν καλοι."

oπως εγραψα εγω :green: κακα τα ψεμματα πολλοι ηταν θολοι και ασουλουπωτοι,αλλα ειχε και αρκετους που ξεχωριζαν......

giannis64
16-05-11, 17:21
Αμα δε θες να γινεις κακος δε γραφεις "fail".Γραφεις "για τα δικα μου κριτηρια οι αθλητες δεν ηταν καλοι."

σωστα :thumbup:

S. KTISTAKIS
16-05-11, 17:28
Η πρωτη παρουσιαση ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ του φωτογραφηκου υλικου θα γινει ΕΔΩ και ΜΟΝΟ εδω μεσα !

Οποιοσδηποτε ΑΝΕΒΑΣΕΙ φωτογραφικο υλικο για την διοργανωση (γνωστος - αγνωστος - συγγενης - φιλος - εχθρος ) θεωρητε ΑΚΥΡΟ και αφορμη να ΜΗΝ ανεβασω τιποτα εδω μεσα! Με τους υπευθυνους του forum εχω μιλησει και ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ !

Μπορειτε να γραψετε οτι θελετε μεχρι τοτε απλα να θυμαστε : Η "σκληρότητα" καποιων που ΔΕΝ ηταν παρων (δεν εννοω μονο σαν υποσταση) αλλα εχουν αποψη είναι ο τρόπος που ο ΑΔΥΝΑΜΟΣ άνθρωπος μιμείται τη δύναμη.

giannis64
16-05-11, 17:33
Μπορειτε να γραψετε οτι θελετε μεχρι τοτε απλα να θυμαστε : Η "σκληρότητα" καποιων που ΔΕΝ ηταν παρων αλλα εχουν αποψη είναι ο τρόπος που ο ΑΔΥΝΑΜΟΣ άνθρωπος μιμείται τη δύναμη.

τι εγραψε ο ανθρωπος......8)

Muscleboss
16-05-11, 17:33
Παιδιά θα παρακαλέσω και εγώ να αφήσουμε όλοι τον Στέλιο να μας παρουσιάσει τον αγώνα όπως πρέπει και να μην προτρέχουμε σε άκυρα και απαράδεκτα σχόλια!

Πριν πουμε οτιδήποτε ας δουμε το αναλυτικό φωτογραφικό υλικό και ας σεβαστούμε τη προσπάθεια των αθλητών. Χαρακτηρισμοί "fail" και ξε-"fail" θα καταλήξουν σε "fail" από το φόρουμ...

ΜΒ

jGod
16-05-11, 17:49
ofos
ο νικητης δε μ αρεσε,αυτος που κερδισε το κτμ εννοω,ειχε κοιλια με κοιλιακους και δεν ηταν τοσο συμμετρικος....αποψη μου....

θα συμφωνήσω και εγώ ,το αλλο το παλικαρι ομως ο δευτερος ηταν πραγματικα φοβερος..το παρακανε Ι*************!

hlias102
16-05-11, 17:50
Εγω ξερω οτι τα τσακαλια μας απο σερρες πηγαν πολυ καλα! :thumbup:


Πόσοι αγωνήστηκαν από Σέρρες φίλε και ποιοί ήταν?
Από κάποιες φωτό διέκρινα μόνο τον Γιάννη και ένα ψηλό ξανθό παληκάρι από το Σιδηρόκαστρο.

giannis64
16-05-11, 17:54
θα συμφωνήσω και εγώ ,το αλλο το παλικαρι ομως ο δευτερος ηταν πραγματικα φοβερος..το παρακανε Ι*************!

παιζεις με την υπομονη μας...

Madd_Chadd
16-05-11, 21:36
Πόσοι αγωνήστηκαν από Σέρρες φίλε και ποιοί ήταν?
Από κάποιες φωτό διέκρινα μόνο τον Γιάννη και ένα ψηλό ξανθό παληκάρι από το Σιδηρόκαστρο.

Ο Γιαννης Γιατζογλου και ο Νικος οπως ανεφερες,ο Γιωργος Δημου τζουνιορ που εχει καταγωγη απο Ηρακλειο και σπουδαζει Σερρες,Zαχος Λιορας επισης τζουνιορ Σερραιος και ο Γιαννης Γιαννοπουλος Σερραιος ιδια κατηγορια με Γ.Γιατζογλου και Νικο.

TEFAAtzis
16-05-11, 22:43
αν και πατριωτης Λαρισαιος ο νικητης δεν μαρεσε.Ειδικα στη κοιλια.....Σιγουρα ο δευτερος ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση.

StefPat
17-05-11, 10:08
το βρήκα κάπου εκεί στο utube.. ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα που το μεταφέρω και εδώ. :)

hlias102
17-05-11, 12:01
Ο Γιαννης Γιατζογλου και ο Νικος οπως ανεφερες,ο Γιωργος Δημου τζουνιορ που εχει καταγωγη απο Ηρακλειο και σπουδαζει Σερρες,Zαχος Λιορας επισης τζουνιορ Σερραιος και ο Γιαννης Γιαννοπουλος Σερραιος ιδια κατηγορια με Γ.Γιατζογλου και Νικο.


Απόβαση κανονική δλδ οι Σερραική ομάδα:)
Αντε να έρθει και η δική μας διοργάνωση;)

S. KTISTAKIS
17-05-11, 15:41
Σε λιγες ωρες ετοιμο το οπτικο υλικο του 1ου GREEK KING 2011 ! :welcome:

Παρτε μια "καλλιτεχνικη" γευση απο τον ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟ :clap:

ΜΟΝΟ στο :bodybuildinggr: θα δειτε φωτος με τετοια ποιοτητα ! ;)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24667&d=1305636078

nikosbb
17-05-11, 15:50
καλησπερα σε ολους κ μπραβο στελιο για την οργανωση...ελπιζω να μπορεσω κ εγω του χρονου να κατεβω ειτε σαν αθλητης ειτε σαν θεατης...το υλικο σημερα θα το δουμε?!?!?!?ελπιζω ναι γιατι ειναι μεγαλη η αγωνια....!!!

S. KTISTAKIS
17-05-11, 17:26
Ξ Ε Κ Ι Ν Α Μ Ε !

Φωτο απο το διαχωρησμο των κατηγοριων ! :shock:

Η σκηνη αυτη τελικα αποδηχθηκε πολυ μικρη για αυτο τον αριθμο αθλητων !

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24668&d=1305642048


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24669&d=1305642131


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24670&d=1305642157


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24671&d=1305642179

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24672&d=1305642207

Polyneikos
17-05-11, 17:32
Δωσε πραγμα Στελιο :thumbup:
Μια ερωτηση επι των πρωτων φωτογραφιων:
Κρίνεται σκόπιμο στον διαχωρισμο οι αθλητες να είναι αβαφοι ή απλα ετυχε;

S. KTISTAKIS
17-05-11, 17:41
Δωσε πραγμα Στελιο :thumbup:
Μια ερωτηση επι των πρωτων φωτογραφιων:
Κρίνεται σκόπιμο στον διαχωρισμο οι αθλητες να είναι αβαφοι ή απλα ετυχε;

Στο διαχωρησμο προσπαθεις να "ρηξεις" τους κριτες ωστε να πεσεις στις "μαλακες" κατηγοριες .Ενας τροπος να το κανεις ειναι να βγεις εντελως χαλαρος και αβαφος ! ;)
Προσεξε τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ που σφυρηζει αδιαφορος ! :turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
17-05-11, 17:44
Οπότε μιλαμε για τις fitness κατηγορίες (fitness,performance,athletic,super body,extreme body),με το πρωτοκολλο που ακολουθείται στην NABBA International,σωστα;Για να τα ξεχωρίζουν και οι αναγνωστες στο μυαλο τους.;)

S. KTISTAKIS
17-05-11, 17:46
Οπότε μιλαμε για τις fitness κατηγορίες (fitness,performance,athletic,super body,extreme body),με το πρωτοκολλο που ακολουθείται στην NABBA International,σωστα;Για να τα ξεχωρίζουν και οι αναγνωστες στο μυαλο τους.;)

:awesome:

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 17:51
Δωσε πραγμα Στελιο :thumbup:
Μια ερωτηση επι των πρωτων φωτογραφιων:
Κρίνεται σκόπιμο στον διαχωρισμο οι αθλητες να είναι αβαφοι ή απλα ετυχε;

δεν είναι σκόπιμο αυτο απλα επειδη ο διαχωρισμός γίνετε πολύ πρίν οι αθλητές βαφτούν , (γιατι οι περισσότεροι το χρώμα το βάζουν πρίν βγούν στην σκηνή και ξεκινήσουν το ζέσταμα) βγαίνουν άβαφτοι και πολλοι κάνουν το κόλπο να μην πατιούνται ώστε να φαίνονται πιο λάιτ και να μπούν σε μικρότερες κατηγορίες με λιγότερη μυικότητα , απλα μετα αν κάνει μπάμ η διαφορα έχουν το δικαίωμα οι κριτές να τούς μεταφέρουν εκεί που ταιριάζουν

S. KTISTAKIS
17-05-11, 19:10
Κλεινουμε με το διαχωρησμο παραθετοντας καποιες φωτο ακομα ! :thumbup:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24673&d=1305648505


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24674&d=1305648532


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24675&d=1305648560


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24676&d=1305648588



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24677&d=1305648616

Muscleboss
17-05-11, 19:18
Αν μη τι άλλο, η ποιότητα και η θέση λήψης των φωτογραφιών μας βάζουν στην πρώτη γραμμή των κριτών... :thumbup:

Περιμένουμε βήμα-βήμα τη συνέχεια με περιγραφικά σχόλια της κάθε κατηγορίας.

Η αθλήτρια αν δεν κάνω λάθος είναι η Αντζέλικα που συμμετέχει και στο φόρουμ. Εντυωπσιακή διαφορά :clap:

ΜΒ

Madd_Chadd
17-05-11, 19:30
Απο τους 3 που δειχνουν πλατη εμενα μαρεσε ο 1ος απο δεξια εχει πιο πολυ λεπτομερεια.:)

S. KTISTAKIS
17-05-11, 20:21
Eναρξη του Αγωνα απο μετοχο του ΜΕΓΑ χορηγου ENTEC ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΑ κ. ΓΙΑΤΡΑΚΗ ΓΙΩΡΓΟ και βραβευση αυτου απο τον ΑΥΣΤΡΑΛΟ !

Το ΚΤΜ το εχετε ξαναδει ! :turtle:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24678&d=1305652513



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24679&d=1305652538


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24680&d=1305652564

Madd_Chadd
17-05-11, 20:48
Μας καις τη ψυχη τις βαζεις σιγα σιγα κ μολις βλεπω το εικονιδιο του greek king ενχρωμο το παταω σα δαιμονας !!!!!:P :green:

S. KTISTAKIS
18-05-11, 00:22
Κατηγορια FITNESS Aνδρων και Junior

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24692&d=1305667023


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24693&d=1305667073


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24694&d=1305667251



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24695&d=1305667274


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24696&d=1305667297

S. KTISTAKIS
18-05-11, 00:29
Συγχωρεστε με για την καθυστερηση αλλα στα χερια μου κραταω μια "χειροβομβιδα" :unsure:

Μιλαω για καποιον αθλητη και τον παροτρυνω να "διορθωσει" το λαθος που εκανε......απλα σαν διοργανωτης εχω την υποχρεωση να ειμαι δικαιος απεναντι σε αθλητες που δεν σεβαστηκε. :moderator:

TEFAAtzis
18-05-11, 00:37
Κατηγορια FITNESS Aνδρων και Junior

Πολυ καλος ο αθλητης με το νουμερο 6

sofos
18-05-11, 00:42
Πολυ καλος ο αθλητης με το νουμερο 6

:thumbup:

nikosbb
18-05-11, 01:00
το κολπο του βαψιματος ισχυει,αλλα ειναι καλυτερα να παιξεις σε μεγαλη κατηγορια κ ας μην βγεις κ πρωτος παρα να κανεις τον ψοφιο κοριο στην αρχη για να ποζαρεις μετα με μικροτερης κατηγοριας παιδια...αυτο ισχυει κ για τους αθλητες που κατεβενουν σε αγωνες 20 χρονια κ αντι να πανε στις βαριες,καθονται στα fitness για να μπορεσουν να παρουν θεση τριαδας...το λεω απο προσωπικες μου εμπειριες κ το ποσο ασχημο φαινεται μετα σε φωτογραφιες κ βιντεο...

Madd_Chadd
18-05-11, 01:28
Πολυ καλος ο αθλητης με το νουμερο 6

+1 Θα περιμενουμε με υπομονη!:thumbup::clap::clap:

S. KTISTAKIS
18-05-11, 01:44
Αποτελεσματα Κατηγοριας FITNESS Aνδρων και Εφηβων:

JUNIOR
1ος ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Νο 7 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24697&d=1305671856

ΑΝΔΡΩΝ
3ος ΚΟΥΤΣΟΥΡΜΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (Νο 37 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ος ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Νο 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
1ος ΚΑΛΟΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Νο 6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Απονομη Κατηγοριας: ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (περσυνος νικητης της κατηγοριας)

(Οι αθλητες παρουσιαζονται με τη σειρα καταταξης)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24699&d=1305671916


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24700&d=1305671945


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24698&d=1305671885

Muscleboss
18-05-11, 01:50
Ωραίες φώτος Στέλιο.

Την κριτική επιτροπή θα μας την παρουσιάσεις στη συνέχεια; Τουλάχιστον να είχαμε μια ιδέα ποιοι την αποτελούσαν.

ΜΒ

S. KTISTAKIS
18-05-11, 02:00
Ωραίες φώτος Στέλιο.

Την κριτική επιτροπή θα μας την παρουσιάσεις στη συνέχεια; Τουλάχιστον να είχαμε μια ιδέα ποιοι την αποτελούσαν.

ΜΒ

Ολη η κριτικη επιτροπη εκανε απο μια απονομη αρα θα την γνωρησετε στη πορεια Πανο! ;)

Muscleboss
18-05-11, 02:02
Ολη η κριτικη επιτροπη εκανε απο μια απονομη αρα θα την γνωρησετε στη πορεια Πανο! ;)

ΟΚ Στελιο, για αυτό ρωτησα. Γιατί είδα τον τύπο που έκανε την απονομή στην παραπάνω κατηγορία (χορηγός είναι; ) και μου γεννηθηκε η απορία της επιτροπής....

ΜΒ

S. KTISTAKIS
18-05-11, 02:17
ΟΚ Στελιο, για αυτό ρωτησα. Γιατί είδα τον τύπο που έκανε την απονομή στην παραπάνω κατηγορία (χορηγός είναι; ) και μου γεννηθηκε η απορία της επιτροπής....

ΜΒ

Τον τυπο που εκανε την απονομη τον ανεβασα για να τον τιμωρησω.....ειναι ο περσυνος ΝΙΚΗΤΗΣ της κατηγοριας (ο -39kg αν τον θυμασε Πανο) που τωρα ηταν +48 !:shock:

Ηθελα να τον ξυπνησω και τα καταφερα αφου ξαναξεκινησε προπονησεις ανημερα του αγωνα !

S. KTISTAKIS
18-05-11, 02:25
Κατηγορια PERFORMANCE Ανδρων - ΜASTERS - JUNIOR

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24702&d=1305674558


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24705&d=1305674629

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24706&d=1305674651


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24701&d=1305674529


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24703&d=1305674583


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24704&d=1305674606


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24707&d=1305674674


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24708&d=1305674697

S. KTISTAKIS
18-05-11, 10:47
Αποτελεσματα Κατηγοριας PERFORMANCE Εφηβων - Aνδρων - Μαστερ:

JUNIOR
2ος ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ (Νο 2 ΑΘΗΝΑ)
1ος ΔΗΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (Νο 26 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24716&d=1305703768


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24713&d=1305703690


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24715&d=1305703741

ΑΝΔΡΩΝ
3ος ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 12 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Νο27 ΛΑΜΙΑ)
1ος ΚΟΥΚΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 38 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)


MASTERS
2oς ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (Νο 16 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
1ος ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Νο 18 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

Απονομη κατηγοριας: MAΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΛΑΚΗΣ (κριτης)

(Οι αθλητες παρουσιαζονται με σειρα καταταξης)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24717&d=1305703796


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24714&d=1305703714


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24710&d=1305703615


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24709&d=1305703589


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24718&d=1305703823


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24712&d=1305703665


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24711&d=1305703640

BODYMPAL
18-05-11, 11:11
Αποτελεσματα Κατηγοριας PERFORMANCE Εφηβων - Aνδρων - Μαστερ:

JUNIOR
2ος ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Κ. Κτιστακη εδω έχετε κάνει λάθος 1ος βγήκε ο ΓΙΩΡΓΟΣ !!:):):)

S. KTISTAKIS
18-05-11, 15:06
Δ-Ι-Ο-Ρ-Θ-Ω-Σ-Η

1oς ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜR ΚΡΗΤΗ 2011 : ΠΙΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ απο ΓΟΥΒΕΣ (απιστευτος)

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ GREEK KING 2011: ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (εγραψε ιστορια ο ανθρωπος )



Κ. Κτιστακη εδω έχετε κάνει λάθος 1ος βγήκε ο ΓΙΩΡΓΟΣ !!:):):)

:awesome:

S. KTISTAKIS
18-05-11, 16:02
Κατηγορια ΑTHLETIC AΝΔΡΩΝ - JUNIOR - MASTER

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24733&d=1305723648


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24726&d=1305723478

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24727&d=1305723502

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24732&d=1305723622

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24729&d=1305723551

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24728&d=1305723528

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24724&d=1305723432

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24731&d=1305723599


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24725&d=1305723456

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24730&d=1305723573

nikosbb
18-05-11, 16:54
απο τις κατηγοριες fitness super body και etreme body καθως κ τις bodybuilding,θα δουμε φωτο κ βιντεο???

Madd_Chadd
18-05-11, 17:12
Ηλια102 οι δικοι μας ειναι απο αριστερα Νο33 Γιαννης Γιατζολου (τον ξερεις φυσικα),Νο28 Νικος Τοπολιγκας,Νο25 Γιαννης Γιαννοπουλος και απο τις κατω ο δευτερος απο δεξια με το Νο24 Ζαχος Λιορας(junior). ;)

Ευχαριστουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για το υλικο !!! :thumbup::clap::bowdown:

S. KTISTAKIS
18-05-11, 17:29
Ηλια102 οι δικοι μας ειναι απο αριστερα Νο33 Γιαννης Γιατζολου (τον ξερεις φυσικα),Νο28 Νικος Τοπολιγκας,Νο25 Γιαννης Γιαννοπουλος και απο τις κατω ο δευτερος απο δεξια με το Νο24 Ζαχος Λιορας(junior). ;)

Ευχαριστουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για το υλικο !!! :thumbup::clap::bowdown:

Η Σερρες εδω εκαναν ΑΠΟΒΑΣΗ ! :bowdown:

Madd_Chadd
18-05-11, 18:02
Χαχαχα τα πηγαν καλα αλλα μου ειπαν πολλα καλα λογια και για εσας και για του αθλητες.(Και για τη μuζηθρα που τη βουτουσαν μεσα στο μελι λες και ζουσαν σε σπηλιες τρωγοντας ρυζες!!!!) ;) :rolf:

Polyneikos
18-05-11, 20:18
Κατηγορια ΑTHLETIC AΝΔΡΩΝ - JUNIOR - MASTER

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24733&d=1305723648


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24726&d=1305723478

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24727&d=1305723502

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24732&d=1305723622

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24729&d=1305723551

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24728&d=1305723528

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24724&d=1305723432

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24731&d=1305723599


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24725&d=1305723456

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24730&d=1305723573

Η κατηγορία ATHLETIC δείχνει ως η πιο φορμαρισμενη,ως στιγμης...
ο Γιαντζόγλου είναι ενα επίπεδο πιο "μπροστα" από τους υπόλοιπους αθλητες.:thumbup:

bodystyle
18-05-11, 20:23
Η Σερρες εδω εκαναν ΑΠΟΒΑΣΗ ! :bowdown:

Στέλιο σε ευχαριστούμε για την φιλοξενία και για τον καλά οργανωμένο αγώνα .Έκανες ότι είπες με το παραπάνω. από την ώρα που πατήσαμε το πόδι μας εκεί νιώσαμε σαν να είμασταν στην Σέρρες.Και είναι συμαντικό να νιώθει έτσι ο αθλητής ειδικά ο καινούργιος στους αγώνες.Αν είμασταν πιο κοντά θα είχαμε στην ομάδα μας σίγουρα και ακόμη 3 αθλητές .

S. KTISTAKIS
18-05-11, 23:01
Απονομη των Κατηγοριων JUNIOR - ΑTHLETIC AΝΔΡΩΝ - MASTER

JUNIOR
1ος ΛΙΟΡΑΣ ΖΑΧΟΣ (Νο 24 ΣΕΡΡΕΣ)

ANΔΡΩΝ
6ος ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 15 ΦΕΡΡΕΣ)
5ος ΧΕΛΙΔΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Νο 29 ΛΑΡΙΣΑ)(η αδυναμια μου)
4ος ΤΟΠΟΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ (Νο 28 ΣΕΡΡΕΣ)
3ος ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 25 ΣΕΡΡΕΣ)
2ος ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (Νο 34 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
1ος ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 33 ΣΕΡΡΕΣ)

MASTER
1oς ΒΡΕΤΖΟΣ ΜΥΡΩΝ (Νο 8 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Απονομη κατηγοριων : KOYMANTAKHΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (χορηγος)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24744&d=1305748587

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24737&d=1305748411

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24742&d=1305748536

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24741&d=1305748511

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24739&d=1305748461

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24740&d=1305748486

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24743&d=1305748562



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24738&d=1305748436

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24736&d=1305748386

Qlim4X
18-05-11, 23:17
δεν θελω να φανω σκληρος αλλα δεν βλεπω σε κανεναν ποδια...

S. KTISTAKIS
19-05-11, 00:59
Στέλιο σε ευχαριστούμε για την φιλοξενία και για τον καλά οργανωμένο αγώνα .Έκανες ότι είπες με το παραπάνω. από την ώρα που πατήσαμε το πόδι μας εκεί νιώσαμε σαν να είμασταν στην Σέρρες.Και είναι συμαντικό να νιώθει έτσι ο αθλητής ειδικά ο καινούργιος στους αγώνες.Αν είμασταν πιο κοντά θα είχαμε στην ομάδα μας σίγουρα και ακόμη 3 αθλητές .

Γιαννη ησασταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ! :bowdown:

Ακομα μιλανε στι πολη για τους ΣΕΡΡΕΟΥΣ ! :thumbup:

ioannis1
19-05-11, 01:46
Αν μη τι άλλο, η ποιότητα και η θέση λήψης των φωτογραφιών μας βάζουν στην πρώτη γραμμή των κριτών... :thumbup:

Περιμένουμε βήμα-βήμα τη συνέχεια με περιγραφικά σχόλια της κάθε κατηγορίας.

Η αθλήτρια αν δεν κάνω λάθος είναι η Αντζέλικα που συμμετέχει και στο φόρουμ. Εντυωπσιακή διαφορά :clap:

ΜΒ

την αντζελικα μετα παρακληση της την ανελαβα εγω τους 2 τελευταιους μηνες και θα παιξει και στις σερρες.πιστευω να ειναι ακομα πιο στεγνη.

Madd_Chadd
19-05-11, 02:48
δεν θελω να φανω σκληρος αλλα δεν βλεπω σε κανεναν ποδια...

Qlim4X επειδη δε ξερω πως εννοεις τα "ποδια" εχεις καμια φωτο απο αθλητη να συγκρινω? :unsure:

Muscleboss
19-05-11, 11:05
την αντζελικα μετα παρακληση της την ανελαβα εγω τους 2 τελευταιους μηνες και θα παιξει και στις σερρες.πιστευω να ειναι ακομα πιο στεγνη.

Τη μεταμόρφωσες Γιάννη :thumbup:

Στέλιο περιμένουμε τη συνέχεια.

Κάποια εκτός θέματος μηνυματα μεταφέρθηκαν. Μη σπαμάρετε το τοπικ με άσχετα ποστς.

ΜΒ

Kazmaier
19-05-11, 12:28
συγχαρητηρια στον διοργανωτη του αγωνα, αλλα οι φωτο γιατι βγαινουν με το σταγονομετρο? πανε σχεδον 4 μερες απο την ληξη του αγωνα

Qlim4X
19-05-11, 13:33
Qlim4X επειδη δε ξερω πως εννοεις τα "ποδια" εχεις καμια φωτο απο αθλητη να συγκρινω? :unsure:

δες εδω να καταλαβεις τι ενοο.

1 στους 10 ειχε δουλεμενα ποδια.





http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24675&d=1305648560


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24676&d=1305648588



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24677&d=1305648616

Dark
19-05-11, 14:20
δεν θελω να φανω σκληρος αλλα δεν βλεπω σε κανεναν ποδια...

πράγματι και εμένα αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση...

spirospros
19-05-11, 15:31
ολα τελεια στην διοργανωση ... περιμενουμε κιαλλες φωτο καθως και βιντεο απο τον guest poser :shock::shock:

S. KTISTAKIS
19-05-11, 15:31
Κατηγορια SUPER BODY ANΔΡΩΝ - ΜΑSTER - JUNIOR

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24767&d=1305808221


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24759&d=1305807975


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24761&d=1305808022

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24762&d=1305808047


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24764&d=1305808093

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24766&d=1305808144

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24765&d=1305808119

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24758&d=1305807950


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24760&d=1305807999


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24763&d=1305808070

Madd_Chadd
19-05-11, 15:37
Χμμμ να μαντεψω εννοεις δουλεμενα τους αριθμους 31-22-23 :unsure:
Απλα νομιζω πως δε τα πατουσαν τα ποδια τους σε αρκετες φωτο π.χ. ο Δημου Γιωργος που καθομασταν χτες το βραδυ κ βλεπαμε κ τα βινετο μου ειπε "μονο στο ατομικο που τα πατουσα φανηκαν καλα".

StefPat
19-05-11, 15:40
Τα πόδια είναι δύσκολο να γραμμώσουν πραγματικά... :(

nikosbb
19-05-11, 15:55
τα ποδια ειναι δυσκολα αλλα ειναι μισο σωμα,μην το ξεχναμε αυτο!απλα οι περισσοτεροι κοιτανε τα χερια κ τους κοιλιακους να φτιαξουν...το συνολο δεν ηταν καλο...σαν παρουσιαση των αθλητων...μερικοι ουτε το μαγιο δεν ξερανε να βαλουν σωστα...ο αλλος με παντοφλες...ακομα κ οταν δεν κανεις comparison κ εισαι στην πισω σειρα,πρεπει να εισαι ποζαρισμενος γιατι εισαι πανω σε μια σκηνη κ μεχρι να κατεβεις βαθμολογησε...ο αθλητης που θα κερδισει πρεπει να εχει μια ολοκληρωμενη εικονα αθλητη,απο ποζαρισμα μεχρι κ συμπεριφορα...οχι αυτος με τα μεγαλα μπρατσακια...ελπιζω να δουμε κ κανα βιντεακι απο χορογραφιες αθλητων...

S. KTISTAKIS
19-05-11, 16:06
τα ποδια ειναι δυσκολα αλλα ειναι μισο σωμα,μην το ξεχναμε αυτο!απλα οι περισσοτεροι κοιτανε τα χερια κ τους κοιλιακους να φτιαξουν...το συνολο δεν ηταν καλο...σαν παρουσιαση των αθλητων...μερικοι ουτε το μαγιο δεν ξερανε να βαλουν σωστα...ο αλλος με παντοφλες...ακομα κ οταν δεν κανεις comparison κ εισαι στην πισω σειρα,πρεπει να εισαι ποζαρισμενος γιατι εισαι πανω σε μια σκηνη κ μεχρι να κατεβεις βαθμολογησε...ο αθλητης που θα κερδισει πρεπει να εχει μια ολοκληρωμενη εικονα αθλητη,απο ποζαρισμα μεχρι κ συμπεριφορα...οχι αυτος με τα μεγαλα μπρατσακια...ελπιζω να δουμε κ κανα βιντεακι απο χορογραφιες αθλητων...

Εχετε μπερδευτει γιατι δεν γνωρηζετε τον χαρακτηρα του διαχωρησμου και τα ΚΡΙΤΗΡΙΑ των Κατηγοριων ! :welcome:

Οσο για τις παντοφλες αν δεν γνωρηζετε να ρωτατε πρωτα (που ξερεις ο αθλητης μπορει να ειχε καποιο "προβλημα" και να εχει παρει αδεια να βγει ετσι) ;)

nikosbb
19-05-11, 16:21
πραγματικα μακαρι το παλικαρι να ειναι καλα κ να μην εχει καποιο προβλημα υγειας...κ μπραβο του για οποια θεση κ αν κατελαβε..ηταν μια ωραια παρουσια επι της σκηνης...ο σχολιασμος γινεται για την εικονα που βλεπει καποιος...οσο για τις κατηγοριες,πραγματικα η καθε ομοσπονδια εχει τους κανονισμους της...ο γενικος κανονας ειναι για να μπεις στην fitness να εισαι 2-4 κιλα πανω κατω απο το υψος σου οπου μετα θα σε χωρισουν συμφωνα με την μυικοτητα που εχει ο καθενας...κ μετα στην κατηγορια των αντρων με το υψος,οπου δεν εχει σημασια το ποσο ζυγιζει ο καθενας...ξερω οτι εσυ στελιο με τοσους αγωνες που εχεις στο βιογραφικο σου τα ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα...

S. KTISTAKIS
19-05-11, 17:13
πραγματικα μακαρι το παλικαρι να ειναι καλα κ να μην εχει καποιο προβλημα υγειας...κ μπραβο του για οποια θεση κ αν κατελαβε..ηταν μια ωραια παρουσια επι της σκηνης...ο σχολιασμος γινεται για την εικονα που βλεπει καποιος...οσο για τις κατηγοριες,πραγματικα η καθε ομοσπονδια εχει τους κανονισμους της...ο γενικος κανονας ειναι για να μπεις στην fitness να εισαι 2-4 κιλα πανω κατω απο το υψος σου οπου μετα θα σε χωρισουν συμφωνα με την μυικοτητα που εχει ο καθενας...κ μετα στην κατηγορια των αντρων με το υψος,οπου δεν εχει σημασια το ποσο ζυγιζει ο καθενας...ξερω οτι εσυ στελιο με τοσους αγωνες που εχεις στο βιογραφικο σου τα ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα...

Γενικος κανονας ? :turtle:

Κιλα πανω κατω ? :bounce:

Λαθος topic και διοργανωτη σχολιαζεις ! Διαβασε σε παρακαλω απο το πρωτο μεχρι και το τελευταιο μνμ (αυτο που διαβαζεις τωρα δηλ) ωστε να μπεις στο κλιμα ! :)

Μην με θεωρησεις εριστηκο απλα προσπαθω να σε βοηθησω. :welcome:

Σε ευχαρηστω για το χρονο σου. :love:

S. KTISTAKIS
19-05-11, 17:23
συγχαρητηρια στον διοργανωτη του αγωνα, αλλα οι φωτο γιατι βγαινουν με το σταγονομετρο? πανε σχεδον 4 μερες απο την ληξη του αγωνα

Ειναι στενη η τρυπα του σταγονομετρου ! :turtle::turtle::turtle:

Βλεπεις τι χανει κανεις οταν δεν ειναι παρων ? :P

ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Τ ΑΑΑ (για τις 4 μερες) ;)

XsNxAmjiOOg

(Αλλο ενα θαμενο τσεκουρι ) 8-)

S. KTISTAKIS
19-05-11, 18:01
Απονομη Κατηγοριας SUPERBODY ΑΝΔΡΩΝ - JUNIOR - MASTER

ΑΝΔΡΩΝ
5ος ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (Νο 20 ΑΘΗΝΑ) (φοβερη παρουσια)
4ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 39 ΡΕΘΥΜΝΟ)
3ος ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Νο 42 ΡΕΘΥΜΝΟ)
2ος ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 9 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
1ος ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Νο 1 ΛΕΙΒΑΔΕΙΑ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24777&d=1305816968

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24775&d=1305816919

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24776&d=1305816944


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24778&d=1305816991


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24780&d=1305817037


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24774&d=1305816895


JUNIOR
1ος ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 36 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24781&d=1305817061



MASTERS
2ος ΣΟΦΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Νο 22 ΡΕΘΥΜΝΟ)
1ος ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 17 ΗΜΑΘΕΙΑ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24779&d=1305817014

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24772&d=1305816842


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24773&d=1305816869

Απονομη κατηγοριων: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ (κριτης)

m76n81
19-05-11, 19:55
Δ-Ι-Ο-Ρ-Θ-Ω-Σ-Η

1oς ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜR ΚΡΗΤΗ 2011 : ΠΙΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ απο ΓΟΥΒΕΣ (απιστευτος)

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ GREEK KING 2011: ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (εγραψε ιστορια ο ανθρωπος )




:awesome:Η διοργανωση ηταν αψογη και συνχαριτηρια στον Στελιο Κτιστακη και ολους οσους το ετρεξαν μαζι του! :clap:
Ολα ηταν τελεια στυμενα,αλλα το κακο ηταν οτι κρατησε πολλες ωρες η διαδικασια και κουραστηκε λιγο το κοινο...
Θα θελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το ΜR KRITI..ακυρωθηκε ο πρωτος για καποιο λογο?Αν ναι, ο Πιλατος πως αφου δεν ηταν στην σκηνη στο over all του ΜR KRITI ,πως κερδισε τον τιτλο αυτος και οχι καποιος απο αυτους που ηταν εκει????

S. KTISTAKIS
19-05-11, 20:03
:awesome:Η διοργανωση ηταν αψογη και συνχαριτηρια στον Στελιο Κτιστακη και ολους οσους το ετρεξαν μαζι του! :clap:
Ολα ηταν τελεια στυμενα,αλλα το κακο ηταν οτι κρατησε πολλες ωρες η διαδικασια και κουραστηκε λιγο το κοινο...
Θα θελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το ΜR KRITI..ακυρωθηκε ο πρωτος για καποιο λογο?Αν ναι, ο Πιλατος πως αφου δεν ηταν στην σκηνη στο over all του ΜR KRITI ,πως κερδισε τον τιτλο αυτος και οχι καποιος απο αυτους που ηταν εκει????

Απο οτι βλεπεις παρουσιαζουμε τον αγωνα με την σειρα που διεξηχθει. :unsure:

Η απορια σου θα λυθει οταν θα δεις το υλικο του Γενικου για το Mr KRHTH. :idea:

Aκομα θα καταλαβεις τι θα πει να ειναι καλα οργανωμενη μια διοργανωση αντιμετωπιζοντας τετοιες καταστασεις. ;)

S. KTISTAKIS
19-05-11, 21:53
Κατηγορια EXTREME BODY ΑΝΔΡΩΝ - JUNIOR - MASTER


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24789&d=1305830828


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24787&d=1305830776


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24783&d=1305830685

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24786&d=1305830753


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24788&d=1305830800


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24785&d=1305830730


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24782&d=1305830663


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24790&d=1305830854


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24784&d=1305830708


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24791&d=1305831127

S. KTISTAKIS
20-05-11, 01:54
Απονομες Κατηγοριων EXTREME BODY ANΔΡΩΝ - JUNIOR - MASTER

JUNIOR
1ος ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Νο 35 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24803&d=1305844631



MASTER
1ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 41 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24804&d=1305844657


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24805&d=1305844684

ΑΝΔΡΩΝ
- Νο 19 δεν κατατασεται
5ος ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Νο 14 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
4ος ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 23 ΑΘΗΝΑ)
3ος ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Νο ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ος ΠΑΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Νο 31 ΑΘΗΝΑ)
1ος ΠΙΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Νο 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24809&d=1305844802


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24801&d=1305844581

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24800&d=1305844556


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24802&d=1305844606

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24807&d=1305844737


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24808&d=1305844762


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24806&d=1305844712
Απονομη Κατηγοριων: AΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (κριτης - διοργανωτης)

Μετα απο συμβουλιο που ελαβε χωρα στις 16-5-11 (ημερα Δευτερα) Κριτων - Διοργανωτων αποφασιστηκε ομοφωνα οτι :Στον αθλητη με το νουμερο 19 του αφαιρειτε η 1η θεση λογο λανθασμενων στοιχειων στην Αιτηση Συμμετοχης (η συγκεκριμενη ποινη αναφερεται στην αιτηση συμμετοχης καθε αθλητη).

S. KTISTAKIS
20-05-11, 02:21
Kατηγορια ΑTHLETIC Γυναικων και ΒΟDYBUILDING


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24810&d=1305847168


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24812&d=1305847213


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24811&d=1305847190


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24813&d=1305847260

S. KTISTAKIS
20-05-11, 09:32
Απονομη Κατηγοριας AHTLETIC & BODYBUILDING ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΤHLETIC
1η ΣΥΚΙΟΤΗ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ (Νο 21 ΦΘΟΙΩΤΗΔΑ)

BODYBUILDING
1η ΣΥΚΙΟΤΗ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ (Νο 21 ΦΘΟΙΩΤΗΔΑ)

Απονομη Κατηγοριας: ΑΝΝΑ ΓΙΟΚΑΛΑ (Γραμματεια Αγωνα -Διοργανωτης)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24814&d=1305873121

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24815&d=1305873144

outnumb
20-05-11, 12:10
Μετα απο συμβουλιο που ελαβε χωρα στις 16-5-11 (ημερα Δευτερα) Κριτων - Διοργανωτων αποφασιστηκε ομοφωνα οτι :Στον αθλητη με το νουμερο 19 του αφαιρειτε η 1η θεση λογο λανθασμενων στοιχειων στην Αιτηση Συμμετοχης (η συγκεκριμενη ποινη αναφερεται στην αιτηση συμμετοχης καθε αθλητη).

Αυτος ο αθλητης (με το Νο 19) δε βγηκε και ΜR. KΡΗΤΗ; στον ΠΙΛΑΤΟ δεν αναφερεστε;
αρα του αφαιρειτε και ο τιτλος MR. ΚΡΗΤΗ και παει παλι στον ΠΑΛΛΗΚΑΡΑ; εχω μπερδευτει

S. KTISTAKIS
20-05-11, 12:31
Αυτος ο αθλητης (με το Νο 19) δε βγηκε και ΜR. KΡΗΤΗ; στον ΠΙΛΑΤΟ δεν αναφερεστε;
αρα του αφαιρειτε και ο τιτλος MR. ΚΡΗΤΗ και παει παλι στον ΠΑΛΛΗΚΑΡΑ; εχω μπερδευτει

Αν έχεις μπερδευτεί, δεν έδωσες τη δέουσα προσοχή. :unsure:

ΓΙΑΤΙ τρεχετε ? Ειμαστε στη κατηγορια EXTREME BODY και ρωτατε για ΓΕΝΙΚΟ !

XsNxAmjiOOg

Η καμηλα δεν κουτσαινει απο το αυτι !:unsure:

outnumb
20-05-11, 12:42
βγαζω συμπερασματα με τις μεχρι τωρα τοποθετησεις σας... στις σελ. 13 στο ποστ σας #321 αναφερετε τον ΠΑΛΛΗΚΑΡΑ MR. ΚΡΗΤΗ. μετα το αλλαζετε και βγαζετε τον ΠΙΛΑΤΟ MR. ΚΡΗΤΗ... μετα λετε οτι απο λανθασμενα στοιχεια του αθλητη ΠΙΛΑΤΟΥ του αφαιρειτε την 1η θεση (αρα λογικα και τον τιτλο MR. ΚΡΗΤΗ)
δλδ οταν φτασουμε στην απονομη MR. ΚΡΗΤΗ και GREEK KING θα αναφερετε τους σωστους νικητες;

Kazmaier
20-05-11, 12:48
βγαζω συμπερασματα με τις μεχρι τωρα τοποθετησεις σας... στις σελ. 13 στο ποστ σας #321 αναφερετε τον ΠΑΛΛΗΚΑΡΑ MR. ΚΡΗΤΗ. μετα το αλλαζετε και βγαζετε τον ΠΙΛΑΤΟ MR. ΚΡΗΤΗ... μετα λετε οτι απο λανθασμενα στοιχεια του αθλητη ΠΙΛΑΤΟΥ του αφαιρειτε την 1η θεση (αρα λογικα και τον τιτλο MR. ΚΡΗΤΗ)
δλδ οταν φτασουμε στην απονομη MR. ΚΡΗΤΗ και GREEK KING θα αναφερετε τους σωστους νικητες;

γιατι βιαζεσαι αγορι μου, σε καμια βδομαδα που θα εχουμε φωτος του γενικου νικητη θα εχει ξεκαθαρισει το αποτελεσμα

S. KTISTAKIS
20-05-11, 12:57
Ο Πιλατος εχει το Νουμερο 4 :idea: οχι το 19 :roll:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 12:59
γιατι βιαζεσαι αγορι μου, σε καμια βδομαδα που θα εχουμε φωτος του γενικου νικητη θα εχει ξεκαθαρισει το αποτελεσμα

Εδω θαβουμε ενα Τσεκουρι το οποιο θα ξεθαψουμε αργοτερα !;)

S. KTISTAKIS
20-05-11, 13:07
Κατηγορια ΞΕΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24819&d=1305886063

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24817&d=1305886015


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24818&d=1305886038

S. KTISTAKIS
20-05-11, 13:24
Απονομη Κατηγοριας ΞΕΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΞΕΝΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ
2ος SIFI TSALA (Νο 3 ΑΛΒΑΝΙΑ)
1ος JOSHUA KAY (Νο 11 ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ)(Ανηκει και σε κατηγορια JUNIOR)

Απονομη Κατηγοριας:Ο Ανθρωπος με τα Τσεκουρια


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24831&d=1305886978


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24830&d=1305886952

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24832&d=1305887001


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24833&d=1305887028

Polyneikos
20-05-11, 13:56
Ξερω ότι ειναι λίγο μπελαλίδικο,αλλα μήπως θα εξυπηρετουσε περα από τις θεσεις και τα ονοματα να ακολουθει και το νουμερο του αθλητη;Για να συνδυαζουμε καλύτερα τις εικονες με τα πρόσωπα και να μην γίνονται συγχυσεις κ παρεξηγησεις...;)

S. KTISTAKIS
20-05-11, 13:57
Ακολουθουν οι Κατηγοριες BODYBUILDING. Eδω οι αθλητες που συμμετηχαν στις κατηγοριες FITNESS δεν εκαναν ατομικο ποζαρησμα αφου προηγηθηκε. :thumbup:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 14:00
Ξερω ότι ειναι λίγο μπελαλίδικο,αλλα μήπως θα εξυπηρετουσε περα από τις θεσεις και τα ονοματα να ακολουθει και το νουμερο του αθλητη;Για να συνδυαζουμε καλύτερα τις εικονες με τα πρόσωπα και να μην γίνονται συγχυσεις κ παρεξηγησεις...;)

:awesome: Σε ευχαρηστω Κωστα για την σωστη υποδηξη !

Θα αναφερω και τις πολεις απο οπου μας ηρθαν οι αθλητες για να εχουμε και μια εικονα του ΧΑΡΤΗ :thumbup:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 15:10
Κατηγορια JUNIOR BB

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24838&d=1305894061


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24839&d=1305894088


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24840&d=1305894114


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24841&d=1305894140

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24842&d=1305894166


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24836&d=1305893367

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24834&d=1305893317


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24835&d=1305893342


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24837&d=1305893392

zakk lio
20-05-11, 15:12
μπορειτε να ανεβασετε και αλλες φωτος απο τα junior??? :green:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 15:23
μπορειτε να ανεβασετε και αλλες φωτος απο τα junior??? :green:

OK ? ;)

S. KTISTAKIS
20-05-11, 16:02
Aπονομη Κατηγογοριας JUNIOR BB

JUNIOR BB
6ος ΛΙΟΡΑΣ ΖΑΧΟΣ (Νο 24 ΣΕΡΡΕΣ)
5ος ΔΗΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (Νο 26 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
4ος ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ (Νο 2 ΑΘΗΝΑ)
3ος ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Νο 40 ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΕΙΔΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΘΟΤΙ ΔΙΑΒΗΤΙΚΟΣ)
2ος ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Νο 36 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
1ος ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Νο 35 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Απονομη Κατηγοριας: ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (κριτης) Ο μικρος ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (υιος μου) Ο μικρος ΜΙΧΑΛΗΣ (υιος κ. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24848&d=1305895687

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24846&d=1305895632


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24844&d=1305895583


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24843&d=1305895557

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24849&d=1305895712


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24845&d=1305895608


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24847&d=1305895659

S. KTISTAKIS
20-05-11, 18:27
Κατηγορια ΜΑΣΤΕΡ ΒΒ και ΜΕΝ Ι ΒΒ (-1,69cm)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24851&d=1305904489


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24850&d=1305904460

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24852&d=1305904520


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24853&d=1305904548


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24854&d=1305904575

S. KTISTAKIS
20-05-11, 18:46
Απονομη Κατηγοριων ΜΕΝ Ι και MASTERS BB

MASTERS
3ος ΒΡΕΤΖΟΣ ΜΥΡΩΝ (Νο 8 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 41 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
1ος ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 17 ΗΜΑΘΕΙΑ)

ΜΕΝ Ι
1ος ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Νο 10 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Απονομονη Κατηγοριων: ΑΥΓΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (υπευθυνος αποδυτηριων)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24859&d=1305905911


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24861&d=1305905963


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24860&d=1305905937


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24858&d=1305905886

S. KTISTAKIS
20-05-11, 18:54
Σε αυτη τη φωτο : EIΔΕ Ο "ΓΥΦΤΟΣ" ΤΗ ΓΕΝΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΓΑΛΙΑΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ :turtle:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24862&d=1305906789

TRIANTAFYLLOU
20-05-11, 19:02
Σε αυτη τη φωτο : EIΔΕ Ο ΓΥΦΤΟΣ ΤΗ ΓΕΝΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΓΑΛΙΑΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ :turtle:
καλό το γεγονός ότι δεν είστε ρατσιστές με τούς γύφτους !! έμαθα είχε και το ντάτσουν με τα κιλίμια μαζί :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 20:06
καλό το γεγονός ότι δεν είστε ρατσιστές με τούς γύφτους !! έμαθα είχε και το ντάτσουν με τα κιλίμια μαζί :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:
Ενα τραγουδακι για το απιστευτο παρεακι των "gipsy" που ξεφαντωσαν μετα τον αγωνα MHNIΔΗΣ - ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ :P:turtle::P


K5zm2BBpWNc

S. KTISTAKIS
20-05-11, 20:21
Μετα το μουσικο διαλειμα παμε στην Κατηγορια ΜΕΝ ΙΙ (1,69cm εως 1,73cm)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24866&d=1305911926


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24865&d=1305911896

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24867&d=1305911953


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24869&d=1305912007

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24871&d=1305912057

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24870&d=1305912031


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24868&d=1305911978

S. KTISTAKIS
20-05-11, 20:51
Απονομη Κατηγοριας ΜΕΝ ΙΙ ΒΒ

ΜΕΝ ΙΙ ΒΒ
- Νο 19 δεν κατατασεται
4ος ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 23 ΑΘΗΝΑ) (ΕΙΔΙΚΗ ΑΠΟΝΟΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΟΥ)
3ος ΚΑΛΟΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Νο 6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ος ΠΑΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (No 31 AΘΗΝΑ)
1ος ΞΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νο 5 ΑΘΗΝΑ)

Απονομη Κατηγοριας: AΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (κριτης - συνδιοργανωτης)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24875&d=1305913747

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24872&d=1305913673

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24874&d=1305913722


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24873&d=1305913697


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24876&d=1305913775

S. KTISTAKIS
20-05-11, 21:21
Κατηγορια ΜΕΝ ΙΙΙ ΒΒ


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24879&d=1305915528


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24882&d=1305915611

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24880&d=1305915558


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24878&d=1305915246

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24881&d=1305915583


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24877&d=1305915114

Polyneikos
20-05-11, 21:42
Πολυ ωραιο φωτορεπορταζ Στελιο.:thumbup:
Μια απορία:Παρατηρω ότι καποιοι αθλητες ενω εχουν συμμετασχει σε κατηγορίες fitness τωρα τους βλεπω και σε κατηγορίες bbing...Πως γινεται να συμμετεχουν σε κατηγοριες με διαφορετικα κριτηρια και να τις "πιανουν" και τις 2;(Για να μην παρεξηγηθω οτι εννοω πως εντοπίζω καποια παρατυπια,το εχω παρατηρησει και σε αλλες διοργανωσεις της NABBA):unsure:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 22:29
Πολυ ωραιο φωτορεπορταζ Στελιο.:thumbup:
Μια απορία:Παρατηρω ότι καποιοι αθλητες ενω εχουν συμμετασχει σε κατηγορίες fitness τωρα τους βλεπω και σε κατηγορίες bbing...Πως γινεται να συμμετεχουν σε κατηγοριες με διαφορετικα κριτηρια και να τις "πιανουν" και τις 2;(Για να μην παρεξηγηθω οτι εννοω πως εντοπίζω καποια παρατυπια,το εχω παρατηρησει και σε αλλες διοργανωσεις της NABBA):unsure:

Στην ουσια ΚΩΣΤΑ γινονται 2 αγωνες : ενας FITNESS και ενας BODYBUILDING. :)

Στον FITNESS οι αθλητες μπαινουν στις κατηγοριες βαση του επιπεδου που εχουν φτασει (ογκο - γραμμωση). :thumbup:

Ξεχνα τωρα τους FITNESSADES και παμε στο δευτερο αγωνα αυτον του BODYBUILDING. ;)
Eδω οι αθλητες χωριζονται βαση υψους χωρις να εξεταζετε το επιπεδο τους.Βασικο κριτηριο δηλαδη ειναι μονο το υψος. :welcome:

Αθροισε τωρα τους 2 αγωνες και θα δεις εναν αθλητη να εχει συμμετοχη και στους 2 αγωνες σε μια βραδια.

Kazmaier
20-05-11, 23:05
Στην ουσια ΚΩΣΤΑ γινονται 2 αγωνες : ενας FITNESS και ενας BODYBUILDING. :)

Στον FITNESS οι αθλητες μπαινουν στις κατηγοριες βαση του επιπεδου που εχουν φτασει (ογκο - γραμμωση). :thumbup:

Ξεχνα τωρα τους FITNESSADES και παμε στο δευτερο αγωνα αυτον του BODYBUILDING. ;)
Eδω οι αθλητες χωριζονται βαση υψους χωρις να εξεταζετε το επιπεδο τους.Βασικο κριτηριο δηλαδη ειναι μονο το υψος. :welcome:

Αθροισε τωρα τους 2 αγωνες και θα δεις εναν αθλητη να εχει συμμετοχη και στους 2 αγωνες σε μια βραδια.

monsieur ktistakh αφιερωμενο το κομματι
http://www.youtube.com/watch?v=0B2CYLnN7fI

ελπιζω να εχουμε τις φωτος πριν μπει ο ιουνης ε :green::green:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 23:20
monsieur ktistakh αφιερωμενο το κομματι

ελπιζω να εχουμε τις φωτος πριν μπει ο ιουνης ε :green::green:

Σε ευχαρηστω που δειχνεις σε ολους εδω μεσα πως σκεφτεσαι :clap:

Σε ευχαρηστω που χαλας το topic :welcome:

Σε ευχαρηστω που μειωνεις την παρουσια των αθλητων !

Ετσι δειχνεις τι διαφορα μεταξυ ανθρωπων απο ανθρωπων :bowdown:

Σου απαντω : Η επιτυχία είναι γλυκιά και είναι ακόμα πιο γλυκιά αν ερθει με σωστη παρουσιαση και μετά από πολλές μάχες (οσες μαχες και αν δωσεις μαζι μου το "τσεκουρι" θα το βλεπεις παντα καρφωμενο πανω σου). :love:

Polyneikos
20-05-11, 23:31
Παντως θα πρεπει να παραδεχθουμε ότι ο φίλος Kazmaier ενω δήλωσε το μεγαλο ΟΧΙ ,αλά Μεταξάς,όσον αφορα την τελεση του αγωνα,αγωνια ιδιαιτερα για τις φωτογραφιες.:P:P
υ.γ. Φιλικα και με δόση χιουμορ :welcome::green:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 23:44
Απονομη Κατηγοριας ΜΕΝ ΙΙΙ ΒΒ

ΜΕΝ ΙΙΙ
7ος ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (Νο 20 ΑΘΗΝΑ)
6ος TOΠΟΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ (Νο 28 ΣΕΡΡΕΣ)
5ος ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 9 ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
4ος ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 33 ΣΕΡΡΕΣ)
3ος ΚΑΨΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Νο 32 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
2ος ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Νο 1 ΛΕΙΒΑΔΙΑ)
1ος ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (Νο 13 ΛΑΡΙΣΑ)

Απονομη Κατηγοριας:ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (χορηγος)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24889&d=1305924131


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24885&d=1305924026


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24888&d=1305924105

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24886&d=1305924052


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24884&d=1305924002


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24883&d=1305923976


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24891&d=1305924183


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24887&d=1305924080


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24890&d=1305924158

Kazmaier
20-05-11, 23:51
Σε ευχαρηστω που δειχνεις σε ολους εδω μεσα πως σκεφτεσαι :clap:

Σε ευχαρηστω που χαλας το topic :welcome:

Σε ευχαρηστω μειωνεις την παρουσια των αθλητων !

Δειχνεις τι διαφορα μεταξυ ανθρωπων απο ανθρωπων :bowdown:

Σου απαντω : Η επιτυχία είναι γλυκιά και είναι ακόμα πιο γλυκιά αν ερθει με σωστη παρουσιαση και μετά από πολλές μάχες (οσες μαχες και αν δωσεις μαζι μου το "τσεκουρι" θα το βλεπεις παντα καρφωμενο πανω σου). :love:

εγω τα κανα ολα αυτα που λετε εκει πανω? ΠΑντα μου το λεγαν οτι ειμαι φιλοδοξος ανθρωπος με προοπτικες :thumbup::thumbup:

κυρ στελιο παντως απορω με την υπομονη σας να απαντατε σε καθε προκληση μου :green: no hard feelings ετσι , απλα λιγη καλοπροεραιτη πλακα κανει πιο γλυκια την ωρα της αναμονης :turtle: και παντα με χιουμορ οπως λεει και ο πολυνεικος

keep up the good work (κιας μας φερνετε τις φωτος πιο αργα και απο την συνδεση ιντερνετ στο χωριο μου )

outnumb
20-05-11, 23:51
1ος ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Νο 13 ΛΑΡΙΣΑ)

το ονομα του ΤΣΟΥΡΗ ειναι ΠΕΡΙΚΛΗΣ :bbbiceps:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 23:52
Παντως θα πρεπει να παραδεχθουμε ότι ο φίλος Kazmaier ενω δήλωσε το μεγαλο ΟΧΙ ,αλά Μεταξάς,όσον αφορα την τελεση του αγωνα,αγωνια ιδιαιτερα για τις φωτογραφιες.:P:P
υ.γ. Φιλικα και με δόση χιουμορ :welcome::green:

:turtle::turtle::turtle: Φιλικα λοιπον και με δοση χιουμορ :turtle::turtle::turtle:

Kazmaier ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟ ! :P

Δωσε βαση στο στοιχο Kazmaier :bowdown:

aWbbhKQEDqc

S. KTISTAKIS
20-05-11, 23:53
1ος ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Νο 13 ΛΑΡΙΣΑ)

το ονομα του ΤΣΟΥΡΗ ειναι ΠΕΡΙΚΛΗΣ :bbbiceps:

:awesome:

S. KTISTAKIS
20-05-11, 23:58
keep up the good work (κιας μας φερνετε τις φωτος πιο αργα και απο την συνδεση ιντερνετ στο χωριο μου )

Πες τωρα οτι εισαι απο το ιδιο χωριο του chrisberg να φρικαρω ? :turtle:

Εισαι μορφη ! Να σε καλα αδελφε ! :clap:

Και για να δεις πως σε εχω στον επομενο αγωνα ΚΡΗΤΗ σου κανω τα εισητηρια με την προυποθεση να ανεβεις επι σκηνης (οχι μονο σαν αγωνιζομενος) να σε παρουσιασω στο κοινο :thumbup:

S. KTISTAKIS
21-05-11, 00:03
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΟΥ

Παω να ταισω τα σκυλια μεχρι να ανεβουν οι φωτο Kazmaier :welcome:

Annie
21-05-11, 00:25
εγω τα κανα ολα αυτα που λετε εκει πανω? ΠΑντα μου το λεγαν οτι ειμαι φιλοδοξος ανθρωπος με προοπτικες :thumbup::thumbup:

κυρ στελιο παντως απορω με την υπομονη σας να απαντατε σε καθε προκληση μου :green: no hard feelings ετσι , απλα λιγη καλοπροεραιτη πλακα κανει πιο γλυκια την ωρα της αναμονης :turtle: και παντα με χιουμορ οπως λεει και ο πολυνεικος

keep up the good work (κιας μας φερνετε τις φωτος πιο αργα και απο την συνδεση ιντερνετ στο χωριο μου )

kazmaier "παραιτησου" γιατί το συγκεκριμένο άτομο δεν εκνευρίζεται με τίποτα...με τίποτα όμως...χαχαχα...στο λέω εγώ που έχω καταβάλει προσπάθειες να σπάσω την ψυχραιμία του, αλλά τζίφος:turtle::turtle:..εκπαιδευμένος στο ισραήλ παιδί μου....τι περιμένεις???:welcome:

S. KTISTAKIS
21-05-11, 00:36
1o GREEK KING 2011

Kυριες και Κυριοι :O άνθρωπος που εγινε η "εξαιρέση" στην Ελλαδα σε ένα κανόνα που δεν υπάρχει.

Muscleboss
21-05-11, 00:40
^ τι λέει ο άνθρωπος :rolf::rolf::rolf:

Ωραίες φωτογραφίες :thumbup:

ΜΒ

Kazmaier
21-05-11, 00:43
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΟΥ

Παω να ταισω τα σκυλια μεχρι να ανεβουν οι φωτο Kazmaier :welcome:

μην ψαρωνετε μαγκιτες η λεξη ωρα αποκτα αφηρημενη ενοια απο το στομα του κυριου κτιστακη, μπορει να ενοει τωρα, σε 10 λεπτα σε μια ωρα, σε 10 μερες , be patient and then be more patient and then go get some sleep

http://3.bp.blogspot.com/_WAi2txkagVM/Sg3kNCRTkgI/AAAAAAAAFgA/dBnRNHqdukA/s320/slow_internet_browsing_skeleton.bmp

PS: ευχαριστω για το κομματι αρχηγε :toast:

S. KTISTAKIS
21-05-11, 00:44
^ τι λέει ο άνθρωπος :rolf::rolf::rolf:

ΜΒ

Αλλου χτυπαει η καμπανα Πανο μου ! :thumbup:

Να τον βλεπουν να βλεπουν τι εχασαν ! :P

S. KTISTAKIS
21-05-11, 00:46
μην ψαρωνετε μαγκιτες η λεξη ωρα αποκτα αφηρημενη ενοια απο το στομα του κυριου κτιστακη, μπορει να ενοει τωρα, σε 10 λεπτα σε μια ωρα, σε 10 μερες , be patient and then be more patient and then go get some sleep

http://3.bp.blogspot.com/_WAi2txkagVM/Sg3kNCRTkgI/AAAAAAAAFgA/dBnRNHqdukA/s320/slow_internet_browsing_skeleton.bmp

PS: ευχαριστω για το κομματι αρχηγε :toast:

Οταν με ρωτησες τι να παρεις για να διωξεις τα υγρα εγω σου ειπα 1 "χαπι" οχι ολο το κουτι ! Δες πως εγινες !:turtle:

Kazmaier
21-05-11, 01:10
Οταν με ρωτησες τι να παρεις για να διωξεις τα περιτα υγρα εγω σου ειπα 1 "χαπι" οχι ολο το κουτι ! Δες πως εγινες !:turtle:

και να σκεφτητε οτι εγω ακομα καλα κρατιεμαι,πουυ να δειτε πως εγιναν αυτοι που περιμεναν και τις 5 ωρες που εμαθα οτι διηρκεσε ο αγωνας σας, τσακωμενοι με τα ρολογια ειστε monsieur να σας κανω ενα δωρο οταν θα ρθω του χρονου :green::green::

PS1: φτανει για σημερα , αυριο παλι και ελπιζουμε με ακομα περισσοτερο υλικο

PS2: εξαιρετικος ο μιχαλης, μπαλαρισμενος και οταν κοψει κιαλλο για τον προσεχη αγωνα στο εξωτερικο θα ειναι πανετοιμος

goutsos
21-05-11, 04:13
το νούμερο 13 πάσχει από ομφαλοκήλη;γιατί είναι έτσι ο αφαλός του;ανεξάρτητα πάντως πολύ καλός

nikosbb
21-05-11, 15:19
το ωραιο γυμνασμενο σωμα ειναι πολυ σχετικο κ υποκειμενικο...ειδικα στην ελλαδα...οσο για το θεμα υγεια,το εχουν ξεχασει...η εικονα δεν ειναι ωραια...τεραστιος,πραγματι...σε ολο το σωμα...αλλα το πολυ δεν ειναι παντα κ καλο...

m76n81
21-05-11, 17:39
monsieur ktistakh αφιερωμενο το κομματι
http://www.youtube.com/watch?v=0B2CYLnN7fI

ελπιζω να εχουμε τις φωτος πριν μπει ο ιουνης ε :green::green:

φιλε εχεις γινει πολυ κουραστικος....παρε το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια αμα δεν συμφωνεις η δεν σ αρεσει η διωργανοση!
Στελιο οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρι λενε στο χωριο μου,και αν εχει κατι να πει ο Κασμαιερ....να κανει κατι αναλογο σε πραξη στην αθηνα!Εδω στην κρητη ειμαστε ΚΟΜΠΛΕ!!!!!!!!!!!

Madd_Chadd
21-05-11, 18:37
m76n81 +1 :thumbup:

S. KTISTAKIS
21-05-11, 20:46
το ωραιο γυμνασμενο σωμα ειναι πολυ σχετικο κ υποκειμενικο...ειδικα στην ελλαδα...οσο για το θεμα υγεια,το εχουν ξεχασει...η εικονα δεν ειναι ωραια...τεραστιος,πραγματι...σε ολο το σωμα...αλλα το πολυ δεν ειναι παντα κ καλο...

Για να ρηξουμε λιγο τους τονους : Aγαπητε nikosbb στη παρακατω φωτο βλεπεις καποια απο τα "τροχοφορα" μου. Πες μου ποιο σου αρεσει και θα ηθελες να ειχες Α)PANTA B)MUSTANG C)RSV4

S. KTISTAKIS
21-05-11, 21:43
ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜR ΚΡΗΤΗ 2011

Παμε να ξετιληξουμε το μιτο:

Νο 10 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ νικητης ΜΕΝ Ι (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Νο 8 ΒΡΕΤΖΟΣ ΜΥΡΩΝ καλυτερος Κρητικος ΜΑΣΤΕΡΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Νο19 Νικητης ΜΕΝ ΙΙ Αναδηχθηκε Γενικος Νικητης MR ΚΡΗΤΗ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

Νο 9 ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ καλυτερος Κρητικος ΜΕΝ ΙΙΙ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Νο35 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ νικητης JUNIOR (HΡΑΚΛΕΙΟ)



Οπως προαναφεραμε το Νο 19 εδωσε λανθασμενα στοιχεια στην Αιτηση Δηλωσης Αθλητη με αποτελεσμα στην επαληθευση των Αιτησεων που εγιναν απο τους ΚΡΙΤΕΣ - ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ την Δευτερα 16-5-11 διαπιστωθηκε οτι δεν ειχε το δικαιωμα να συμμετασχει στην αναδηξη του Γενικου Νικητη MR ΚΡΗΤΗ 2011 καθοτι μη μονιμος κατοικος του νησιου.

1)Ψαξαμε να δουμε τον 2ο καλυτερο Κρητικο στην κατηγορια ΜΕΝ ΙΙ οπου συμμετησχε το Νο 19 ο οποιος ηταν ο ΠΙΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 4)

2)Ο Αθλητης με το Νο 4 εχασε ΑΔΙΚΑ την συμμετοχη του για την αναδηξη του Γενικου των Κρητων

3)Ο δευτερος στο Γενικο ηταν το Νο 35 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (JUNIOR)

4)Οι ΚΡΙΤΕΣ συγκρηναν με το οπτικο υλικο τους 2 αθλητες Νο 35 ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΗΛ και Νο 4 ΠΙΛΑΤΟ ΙΩΑΝΝΗ και εχοντας δει και τους 2 επι σκηνης αποφασησαν ομοφωνα στην "επικρατηση" του δευτερου.

5)Καλεσαμε το Νο 35 ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΛΗ να δει το οπτικο υλικο για την αναδηξη του Γενικο Νικητη MR ΚΡΗΤΗ 2011 και φωτο του αθλητη με το Νο 4 ΠΙΛΑΤΟ ΙΩΑΝΝΗ

6)Ο αθλητης Νο 35 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ με την συγκαταθεση του ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ στην "επικρατηση" του αθλητη με το Νο 4 ΠΙΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ για την αναδηξη του ως ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ MR ΚΡΗΤΗ 2011

7)Ανακοινωθηκε το αποτελεσμα τηλεφωνικος στο Νο 4 ΠΙΛΑΤΟ ΙΩΑΝΝΗ καθως και στον προπονητη του.

S. KTISTAKIS
21-05-11, 22:24
Mια μινι συγκρηση των αθλητων: ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Νο35 vs ΠΙΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Νο 4

Προσωπικα θελω να σταθω στο ΗΘΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ καθως δειχνει το ΜΕΓΑΛΕΙΟ του χαρακτηρα του με αυτη την κινηση παρα το μικρο της ηλικιας του.Ας παραδειγματηστουν καποιοι αρκετα μεγαλυτεροι του (ηλικιακα) που πετουν επαθλα η τα βαζουν με τους κριτες βριζοντας για την θεση που κατεκτησαν!

S. KTISTAKIS
21-05-11, 23:30
1oς GREEK KING 2011....

S. KTISTAKIS
21-05-11, 23:38
ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

av_dimitris
21-05-11, 23:42
συγχαρητηρια σε ολους στους αθλητες και τους διοργανωτες!!

S. KTISTAKIS
21-05-11, 23:45
Απονομη ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗΤΗ απο τους Μετοχους της ENTEC Φωτοβολταικα κ. ΚΑΤΖΗΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ και κ. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗ

S. KTISTAKIS
21-05-11, 23:54
Ν ευχαρηστησω το :bodybuildinggr: για την φιλοξενια - χορηγια και το βημα που μου δοθηκε να προβαλω τον Αγωνα. :clap:
Τα παραλειπομενα αποδυτηριων - απονομων - σφαλματων - εξωαγωνιστηκα τις επομενες ημερες ! :welcome:

Μεχρι τοτε ας με "σκοτωσουν" (εξου και το παρακατω ασμα) οσοι το επιθυμουν.......


qcJTfZ21FQk

nikosbb
22-05-11, 10:12
καλημερα φιλε στελιο...συμφωνω απολυτα μαζι σου,οτι ειναι απαραδεκτη αυτου του ειδους συμπεριφορα αθλητων προς τους κριτες...απλα δεχεσαι την οποια θεση κερδισεις...εξαλλου δεν γινεται να ειναι ολοι πρωτοι...απλα προσπαθεις περισσοτερο την επομενη φορα...βεβαια,παντα οι αλλοι φταινε...ποτε εμεις!!!χιχιχι...οσο για τα τροχοφορα,ειναι ολα τα λεφτα...μπραβο...μακαρι να μπορουσα κ εγω να εχω κανενα απο αυτα αλλα δεν με βλεπω...λεω να μεινω προς το παρων με το παπακι μου!!!παντως,πραγματικα χαλαλι το τρεξιμο που εριξες γιατι ειχες πολλες συμμετοχες κ καλα βραβεια...ευχομαι του χρονου να πας ακομα καλυτερα...κ το κρατος στην ελλαδα δεν βοηθαει τετοιες καταστασεις,οπως στο εξωτερικο...

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
22-05-11, 18:42
Συγχαρητηρια στους Διοργανωτες (Κτιστακη,Αποστολακη)!:clap::clap::clap::clap:
Σας ευχομαι καλη δυναμη,υγεια,υπομονη (εχετε ν'ακουσετε πολλα,τα οποια δεν θα σας αρεσουν:green::P:unsure:),κρατηστε τα θετικα στοιχεια και ειναι βεβαιο πως στην επομενη διοργανωση που θα κανετε,θα πετυχετε καλυτερα αποτελεσματα.Γκρινιες και μπουρδολογιες υπηρχαν,υπαρχουν και θα συνεχισουν να υπαρχουν.Ισως επειδη ειναι μερος της ανυπαρκτης παιδειας μας.
Στους Συμμετεχοντες (Αθλητες),εχω να πω ΜΠΡΑΒΟ:thumbup::clap::thumbup::clap::thumbup::clap: Καλη συνεχεια,υγεια και ειστε ΑΞΙΟΙ:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


ΥΓ.Συγνωμη,αλλα εμενα μου αρεσε περισσοτερο ο Τασος (Μηνιδης) και ας μην συμμετειχε!:):):)

S. KTISTAKIS
22-05-11, 20:20
καλημερα φιλε στελιο...συμφωνω απολυτα μαζι σου,οτι ειναι απαραδεκτη αυτου του ειδους συμπεριφορα αθλητων προς τους κριτες...απλα δεχεσαι την οποια θεση κερδισεις...εξαλλου δεν γινεται να ειναι ολοι πρωτοι...απλα προσπαθεις περισσοτερο την επομενη φορα...βεβαια,παντα οι αλλοι φταινε...ποτε εμεις!!!χιχιχι...οσο για τα τροχοφορα,ειναι ολα τα λεφτα...μπραβο...μακαρι να μπορουσα κ εγω να εχω κανενα απο αυτα αλλα δεν με βλεπω...λεω να μεινω προς το παρων με το παπακι μου!!!παντως,πραγματικα χαλαλι το τρεξιμο που εριξες γιατι ειχες πολλες συμμετοχες κ καλα βραβεια...ευχομαι του χρονου να πας ακομα καλυτερα...κ το κρατος στην ελλαδα δεν βοηθαει τετοιες καταστασεις,οπως στο εξωτερικο...

Το ευχαρηστω ειναι λιγο σε αυτα που διαβαζω για εμενα απο εσενα αδελφε :bowdown:

Θελω να μου πεις ποια απο τα 3 οχηματα θα ηθελες για να σε οδηγησω σε καποιο συμπερασμα με καποιο σχολιο που εγραψες. Μην διστασεις να απαντησεις δεν θα χασεις τιποτα αντιθετως μαλιστα. ;)

S. KTISTAKIS
22-05-11, 20:26
Συγχαρητηρια στους Διοργανωτες (Κτιστακη,Αποστολακη)!:clap::clap::clap::clap:
Σας ευχομαι καλη δυναμη,υγεια,υπομονη (εχετε ν'ακουσετε πολλα,τα οποια δεν θα σας αρεσουν:green::P:unsure:),κρατηστε τα θετικα στοιχεια και ειναι βεβαιο πως στην επομενη διοργανωση που θα κανετε,θα πετυχετε καλυτερα αποτελεσματα.Γκρινιες και μπουρδολογιες υπηρχαν,υπαρχουν και θα συνεχισουν να υπαρχουν.Ισως επειδη ειναι μερος της ανυπαρκτης παιδειας μας.
Στους Συμμετεχοντες (Αθλητες),εχω να πω ΜΠΡΑΒΟ:thumbup::clap::thumbup::clap::thumbup::clap: Καλη συνεχεια,υγεια και ειστε ΑΞΙΟΙ:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:




Οτι και να κανω στην ΕΛΛΑΔΑ φιλε μου δεν περιμενω χαραυγη ....... ;)

Σου αφιερωνω (το παρακατω ασμα).....για να δεις πως βλεπω την Ελληνικη νοοτροπια ! ;)


2eLk_g4r1vY

S. KTISTAKIS
22-05-11, 22:25
Kαλυτερος Ποζερ GREEK KING 2011

ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 33)

nikosbb
23-05-11, 00:45
φιλε στελιο δεν ειπα κατι κακο ή ειρωνικο για τον αγωνα...κ μπραβο σε ολα τα παιδια ανεξαρτητα τη θεση πηραν...κ μονο η συμμετοχη μετραει...δεν ειναι ευκολη υποθεση η συμμετοχη σε αγωνες...θελει πολλες θυσιες κ κοπο...κ εδω στην ελλαδα δινεις χιλια κ δεν παιρνεις τιποτα...οσο για τα οχηματα που λες,κ τα 3 ειναι καλα για ξεχωριστη ομως περισταση το καθενα...βαση της τσεπης μου θα προτιμουσα το φιατακι,που ειναι κ το πιο πρακτικο σε χρηση...κ ουτε τραβαει βλεματα κ σιγουρα οχι κ την εφορια...

ANTREAS PERS
23-05-11, 01:24
ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΤΟΥ "GREEK KING" ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ & ΤΗΣ ΕΥΝΟΪΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΡΗΤΗ.
Η ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΘΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΑΡΩΝ & ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!

S. KTISTAKIS
23-05-11, 01:53
φιλε στελιο δεν ειπα κατι κακο ή ειρωνικο για τον αγωνα...κ μπραβο σε ολα τα παιδια ανεξαρτητα τη θεση πηραν...κ μονο η συμμετοχη μετραει...δεν ειναι ευκολη υποθεση η συμμετοχη σε αγωνες...θελει πολλες θυσιες κ κοπο...κ εδω στην ελλαδα δινεις χιλια κ δεν παιρνεις τιποτα...οσο για τα οχηματα που λες,κ τα 3 ειναι καλα για ξεχωριστη ομως περισταση το καθενα...βαση της τσεπης μου θα προτιμουσα το φιατακι,που ειναι κ το πιο πρακτικο σε χρηση...κ ουτε τραβαει βλεματα κ σιγουρα οχι κ την εφορια...

Φιλαρακι εισαι ο πρωτος μετα απο 3-4 χρονια που μπορω να πω οτι με :basket: "ταπωσες" :clap:


το ωραιο γυμνασμενο σωμα ειναι πολυ σχετικο κ υποκειμενικο...ειδικα στην ελλαδα...οσο για το θεμα υγεια,το εχουν ξεχασει...η εικονα δεν ειναι ωραια...τεραστιος,πραγματι...σε ολο το σωμα...αλλα το πολυ δεν ειναι παντα κ καλο...

Πιστευα οτι θα διαλεγες Mustang η RSV4 (δυναμη και ογκο δηλ) και οχι το FIATAKI μου :( για να βρω πατημα να σου πω οτι το πολυ σωμα οπως προαναφερες δεν ταιριαζει με την επιλογη σου) ! Δειχνεις σταθερο - φρονιμο ατομο στις επιλογες και τις αποψεις σου θα ελεγα μαλλον το εχεις κανει τροπο ζωης δικε μου :bowdown: ΜΠΡΑΒΟ σου :clap:

Να ξερεις οτι το PANTAKI ειναι η ΜΕΓΑΑΑΛΗ μου αδυναμια γιατι "μεγαλωσα" με αυτο και με την δουλεια που εβγαλε πηρα τα αλλα ! ;)

S. KTISTAKIS
23-05-11, 14:41
Οι Κατηγοριες του "1ου GREEK KING 2011" :
(Οσες συμπληρωθηκαν)
FITNESS ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
1)Fitness
2)Performance
3)Athletic
4)Super Body
5)Extreme Body
6)Master 40+ (Συμμετοχη στη κατηγορια που ανηκουν με ξεχωριστη απονομη)
7 )Junior (Συμμετοχη στη κατηγορια που ανηκουν με ξεχωριστη απονομη)

BODYBUILDING:
1)Junior -22
2)Men 3 εως 1.67m
3)Men 2 απο 1.68m εως 1.74m
4)Men 1 απο 1.75 και ανω
5)Μαστερ 40+
6)Γυναικων
7)Αλλοδαπων

Στους 3 πρωτους καθε Κατηγοριας μετα το περας της αγωνιστικης περιοδου (για ευνοιτους λογους) θα παραλαβουν τα Δωροεπαθλα τους μετα απο επικοινωνια που θα εχουμε με τον καθε αθλητη ξεχωρηστα. :clap:

Μεχρι τοτε να ευχηθω σε ολους που μας τιμησαν ΥΠΟΜΟΝΗ και περιμενω προτασεις ωστε να γινουμε ακομα καλυτεροι (δεν μιλαω για την διοργανωση) που σκοπο θα εχει ΜΟΝΟ το αθλημα και ΜΟΝΟ τους αθλητες ! :welcome:

nikosbb
23-05-11, 16:05
φιλε μου στελιο σευχαριστω για τα καλα σου λογια...σε καμια περιπτωση δεν ειχα την διαθεση της παρεξηγησης...

chrisberg
23-05-11, 16:06
Πες τωρα οτι εισαι απο το ιδιο χωριο του chrisberg να φρικαρω ? :turtle:

Εισαι μορφη ! Να σε καλα αδελφε ! :clap:

Και για να δεις πως σε εχω στον επομενο αγωνα ΚΡΗΤΗ σου κανω τα εισητηρια με την προυποθεση να ανεβεις επι σκηνης (οχι μονο σαν αγωνιζομενος) να σε παρουσιασω στο κοινο :thumbup:

Tελικά ρε Στελάρα με το όνομα μου ξυπνάς και κοιμάσαι!!!!:green::green::green:

D.ANTONIADIS
23-05-11, 17:51
:clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup: ANTE KAI TOY XPONOY BRO:toast:

S. KTISTAKIS
23-05-11, 22:27
:clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup: ANTE KAI TOY XPONOY BRO:toast:
DIO σε ευχαριστω απο οτι εμαθα ειχες περιγραφη για το τι εγινε απο πρωτο αλλα και "δευτερο" χερι :P
Καμαρωσε τα φιλαρακια σου παρακτω, μεσα στη τρελη χαρα :turtle:

S. KTISTAKIS
24-05-11, 14:45
Ο ανθρωπος που εδωσε την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ αιγλη (για εμενα) στην διοργανωση ηταν ο κ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ενας αθλητης σταθμος στην μετεπειτα πορεια μου καθως εχω αντιγραψει πολλες ποζες και ρουτινες του :bowdown:
Σαν ελαχιστη τιμη σε αυτον τον αθλητη - ανθρωπο δινουμε το ονομα του στο επαθλο του καλυτερου ποζερ (GREEK KING) απο εδω και περα !:clap:

Ετσι το πρωτο "Καλυτερος Ποζερ ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ" εχει στα χερια του ο ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 33) απο Σερρες ! Γιαννη σου ευχομαι και στο επομενο....:thumbup:


0tOEkqA4p_U

nikosbb
24-05-11, 15:51
πολυ ωραιο ποζαρισμα...κ σοβαρο,χωρις γλωσσες εξω κ μαιμουδιες...δεν το ειχα δει το βιντεο ξανα...μπραβο στελιο...αλλα κ εσυ εχεις βραβευτει για καλυτερο ποζαρισμα αρκετες φορες...κ το εχεις κ με ανεση...κ νομιζω εχεις βραβευτει κ στο ποζαρισμα στα ζευγαρια,αν δεν κανω λαθος...ελπιζω να δουμε κ του γιαντζογλου το ποζαρισμα,ως νικητης...

flexakis
24-05-11, 16:26
Ο ανθρωπος που εδωσε την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ αιγλη (για εμενα) στην διοργανωση ηταν ο κ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ενας αθλητης σταθμος στην μετεπειτα πορεια μου καθως εχω αντιγραψει πολλες ποζες και ρουτινες του :bowdown:
Σαν ελαχιστη τιμη σε αυτον τον αθλητη - ανθρωπο δινουμε το ονομα του στο επαθλο του καλυτερου ποζερ (GREEK KING) απο εδω και περα !:clap:

Ετσι το πρωτο "Καλυτερος Ποζερ ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ" εχει στα χερια του ο ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Νο 33) απο Σερρες ! Γιαννη σου ευχομαι και στο επομενο....:thumbup:


0tOEkqA4p_U
Respect στον δάσκαλο των δασκάλων.:bowdown:

S. KTISTAKIS
24-05-11, 18:01
Respect στον δάσκαλο των δασκάλων.:bowdown:

Ο κ. ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ειχε να εμφανιστει σε αγωνες πανω απο 15 χρονια, απο οτι με πληροφορησαν , με αποτελεσμα η παρουσια του να αποκτα ιδιαιτερη "βαρυτητα". Οταν ακους απο εναν ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ την λεξη "συγχαρητηρια - συνεχησε" ξεχνας κοπους - κουραση - χρονο......Φενεται οτι στο ακουσμα ΕΝΩΣΗΣ των αθλητων καταφεραμε να "ξυπνησουμε" ανθρωπους που εγραψαν με χρυσα γραμματα την Ιστορια του αθληματος μας :clap:

S. KTISTAKIS
24-05-11, 21:05
ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΤΟΥ "GREEK KING" ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ & ΤΗΣ ΕΥΝΟΪΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΡΗΤΗ.
Η ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΘΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΑΡΩΝ & ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!

Για τους Αθλητες της Πτολεμαιδας εχω να δηλωσω οτι αφησαν το στιγμα τους στον Αγωνα ως μια απο τις πολυνικης ομαδες (στο μελλον θα αναρτηθουν βαθμολογιες ομαδων και Ομοσπονδιων).:clap:
Η Κρητη θα σας περιμενει και εκτος αγωνων ! ;)

ANTREAS PERS
24-05-11, 21:57
Για τους Αθλητες της Πτολεμαιδας εχω να δηλωσω οτι αφησαν το στιγμα τους στον Αγωνα ως μια απο τις πολυνικης ομαδες (στο μελλον θα αναρτηθουν βαθμολογιες ομαδων και Ομοσπονδιων).:clap:
Η Κρητη θα σας περιμενει και εκτος αγωνων ! ;)


Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Στέλιο Κτιστάκη απο όλους τους αθλητές του Personal athletic center & απο μένα προσωπικά συνοδευόμενο μ' ένα συγνώμη γιατί βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα που δεν αρμόζουν σε ανθρώπους που σου φέρονται με τέτοιο τρόπο...

anjelica
24-05-11, 23:39
Θελω και εγω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο Στελιο Κτιστακη για την φιλοξενεια στο Ηρακλειο.Ηταν πρωτος μου αγωνας και περασα τελεια πραγματικα.Ενιωθα σαν στο σπιτι μου,πολυ γλυκια και η Αννη :welcome:.οπως και ολα τα παιδια που μου διναν συμβουλες και ηταν πολυ συμαντικο για μενα σαν για πρωτοεμφανιζομενη.Εχει πολυ καλο κοσμο η Κρητη!!!! Χαρηκα παρα πολυ που πηρα μερος σε αυτον τον αγωνα.Τελεια διαργανωση!!! Και πρωτα ο Θεως του χρονου θα ειμαι παλη στο GREEK KING!!!! :clap:

S. KTISTAKIS
25-05-11, 01:09
Θελω και εγω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο Στελιο Κτιστακη για την φιλοξενεια στο Ηρακλειο.Ηταν πρωτος μου αγωνας και περασα τελεια πραγματικα.Ενιωθα σαν στο σπιτι μου,πολυ γλυκια και η Αννη :welcome:.οπως και ολα τα παιδια που μου διναν συμβουλες και ηταν πολυ συμαντικο για μενα σαν για πρωτοεμφανιζομενη.Εχει πολυ καλο κοσμο η Κρητη!!!! Χαρηκα παρα πολυ που πηρα μερος σε αυτον τον αγωνα.Τελεια διαργανωση!!! Και πρωτα ο Θεως του χρονου θα ειμαι παλη στο GREEK KING!!!! :clap:

Ησουν το "κερασακι" στη διοργανωση :thumbup: και ανεβασες την αξια του :awesome:

Να χαμογελας ΠΑΝΤΑ :army2: και αν δεν σου βγαινει να θυμασε τα μεγαλα αυτια :doh: μου :turtle:250772507925078

flexakis
25-05-11, 10:41
Ο κ. ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ειχε να εμφανιστει σε αγωνες πανω απο 15 χρονια, απο οτι με πληροφορησαν , με αποτελεσμα η παρουσια του να αποκτα ιδιαιτερη "βαρυτητα". Οταν ακους απο εναν ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ την λεξη "συγχαρητηρια - συνεχησε" ξεχνας κοπους - κουραση - χρονο......Φενεται οτι στο ακουσμα ΕΝΩΣΗΣ των αθλητων καταφεραμε να "ξυπνησουμε" ανθρωπους που εγραψαν με χρυσα γραμματα την Ιστορια του αθληματος μας :clap:Τελικα δεν μας ειπατε ποιος συντελεσε και ''ξυπνησε'' ο δρακος?
Annie εσυ εβαλες το χερακι σου?:)

anjelica
25-05-11, 10:46
Ησουν το "κερασακι" στη διοργανωση :thumbup: και ανεβασες την αξια του :awesome:

Να χαμογελας ΠΑΝΤΑ :army2: και αν δεν σου βγαινει να θυμασε τα μεγαλα αυτια :doh: μου :turtle:

:rolf: χα χα χα εγω μια χαρα τα βλεπω τα αυτια σου:thumbup: θα χαμογελαω γιατι ξερω υπαρχουν ανθρωποι με καλη ψυχη!!!! :welcome: Να ειστε καλα!!!!

S. KTISTAKIS
25-05-11, 13:24
Τελικα δεν μας ειπατε ποιος συντελεσε και ''ξυπνησε'' ο δρακος?
Annie εσυ εβαλες το χερακι σου?:)

Οι ΔΡΑΚΟΙ Ακη δεν ακουν στις "προκλησεις" η "προσκλησεις" των κοινων θνητων.

Ζουν στις "σπηλιες" που τους εχουν "φυλακισει ""καποιες" κακες "μαγισσες" :( και στο ακουσμα μιας "πριγκιπησας" (GREEK KING) βρισκουν τη δυναμη να "ελευθερωθουν" και να ενωσουν τις δυναμεις τους για το καλο των κοινων θνητων. :green:

flexakis
25-05-11, 13:40
Οι ΔΡΑΚΟΙ Ακη δεν ακουν στις "προκλησεις" η "προσκλησεις" των κοινων θνητων.

Ζουν στις "σπηλιες" που τους εχουν "φυλακισει ""καποιες" κακες "μαγισσες" :( και στο ακουσμα μιας "πριγκιπησας" (GREEK KING) βρισκουν τη δυναμη να "ελευθερωθουν" και να ενωσουν τις δυναμεις τους για το καλο των κοινων θνητων. :green:Τωρα καταλαβαινω γιατι ''δεσατε'' με τον Λιακο,εισαι το ιδιο καλος ρητορας σαν εκεινον.:thumbup:

Annie
25-05-11, 14:08
Τελικα δεν μας ειπατε ποιος συντελεσε και ''ξυπνησε'' ο δρακος?
Annie εσυ εβαλες το χερακι σου?:)

Άκη δεν υπήρξε επίσημη πρόσκληση...άλλωστε δεν είχα καν τηλέφωνο για να επικοινωνήσω...αλλά από ότι θυμόμουν ο Ηλίας είχε απογοητευθεί από το "χώρο" και απέιχε χρόνια από αγώνες...εγώ ετοίμαζα τις δηλώσεις πριν την έναρξη του αγώνα όταν τον άκουσα να φωνάζει "γιόκαλα"....όταν τον είδα ξαφνιάστηκα ιδιαίτερα....λίγο αργότερα έστειλα σημείωμα για να ενημερώσω τον στέλιο που ήταν ήδη πάνω στη σκηνή για την έναρξη του αγώνα..:)

S. KTISTAKIS
25-05-11, 14:11
Τωρα καταλαβαινω γιατι ''δεσατε'' με τον Λιακο,εισαι το ιδιο καλος ρητορας σαν εκεινον.:thumbup:

Το νερο με τη φωτια δεν μπορουν να "δεσουν" :evil2:

Muscleboss
25-05-11, 14:23
Το νερο με τη φωτια δεν μπορουν να "δεσουν" :evil2:

Στη περίπτωση μας ποιός είναι το νερό και ποιος η φωτιά; :turtle:

ΜΒ

flexakis
25-05-11, 14:26
Άκη δεν υπήρξε επίσημη πρόσκληση...άλλωστε δεν είχα καν τηλέφωνο για να επικοινωνήσω...αλλά από ότι θυμόμουν ο Ηλίας είχε απογοητευθεί από το "χώρο" και απέιχε χρόνια από αγώνες...εγώ ετοίμαζα τις δηλώσεις πριν την έναρξη του αγώνα όταν τον άκουσα να φωνάζει "γιόκαλα"....όταν τον είδα ξαφνιάστηκα ιδιαίτερα....λίγο αργότερα έστειλα σημείωμα για να ενημερώσω τον στέλιο που ήταν ήδη πάνω στη σκηνή για την έναρξη του αγώνα..:)Tα τελευταια 10 χρονια μενει μονιμα στην Κατω Ζακρο Σητειας, και δεν εμφανιζεται στα αθλητικα δρωμενα,μακαρι να τον βλεπουμε συχνα γιατι εχει πολλα να δωσει,μιας και ειναι και αναγνωρισμενος διεθνης κριτης.
Συγχαρητηρια για τον αγωνα,και σε οσους συνεβαλαν για την προσπαθεια αναδειξης του αθληματος.

beefmeup
25-05-11, 14:28
Οι ΔΡΑΚΟΙ Ακη δεν ακουν στις "προκλησεις" η "προσκλησεις" των κοινων θνητων.


οι κοινοι θνητοι ομως πλερωσαν τα ευρωπουλα τους για να δουν τους "δρακους" πανω στην σκηνη..

λιγη εγκρατια κ σεβασμος δεν εβλαψε ποτε κανενα φιλε μου:toast:

S. KTISTAKIS
25-05-11, 15:17
οι κοινοι θνητοι ομως πλερωσαν τα ευρωπουλα τους για να δουν τους "δρακους" πανω στην σκηνη..

λιγη εγκρατια κ σεβασμος δεν εβλαψε ποτε κανενα φιλε μου:toast:

Οπως πλερωσαν : o KTIΣΤΑΚΗΣ - η ΜΗΤΕΡΑ του - ο ΠΑΤΕΡΑΣ του - η ΓΥΝΑΙΚΑ του - τα ΑΔΕΛΦΙΑ του και 2 ΑΔΕΛΦΙΑ του ΠΑΤΕΡΑ του (κοινη θνητοι) :thumbup:
Τα χρηματα ΟΛΑ πηγαν στους ΔΡΑΚΟΥΣ της σκηνης οπως λες γιατι το ΑΞΙΖΑΝ (τοσα χρονια αλλωστε τα ακουμπανε) και οχι σε καποιο ταμειο!

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ !

ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΕ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ.

ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ !

(Σε ευχαριστω για την επισημανση. Με βοηθησες να αναδειξω κατι για τους αθλητες που ειχα ξεχασει.):awesome:

Υ.Γ. Απο οτι ειδα δεν καταλαβες ποιοι ειναι οι κοινοι θνητοι και ποιος ο δρακος.Ξαναδιαβασε να εξασκηθεις και στην αναγνωση:turtle:

S. KTISTAKIS
25-05-11, 15:28
Στη περίπτωση μας ποιός είναι το νερό και ποιος η φωτιά; :turtle:

ΜΒ

ΝΕΡΟ: Κάποιος που έχει φάει και βλέπει τους άλλους να τρώνε. :turtle:

(SSSSS θα μου τον ξυπνησετε :rolf:)


ΦΩΤΙΑ: Eκεινος που "βάζει" φωτιά στον εαυτό του.

(Αχ καηκα ! :turtle:)

beefmeup
25-05-11, 15:41
Υ.Γ. Απο οτι ειδα δεν καταλαβες ποιοι ειναι οι κοινοι θνητοι και ποιος ο δρακος.Ξαναδιαβασε να εξασκηθεις και στην αναγνωση:turtle:

οταν μαθεις να γραφεις Ελληνικα απλα κ χωρις υπονουμενα κ ποιητικους συλλογισμους,θα μαθω να τα διαβαζω.:welcome:

S. KTISTAKIS
25-05-11, 15:49
οταν μαθεις να γραφεις Ελληνικα απλα κ χωρις υπονουμενα κ ποιητικους συλλογισμους,θα μαθω να τα διαβαζω.:welcome:

:awesome: Eτσι Ετσι :love:

(Αν θελεις "κατεβαζω" 2 ταχυτητες να με "φτασεις" και τα ξαναλεμε - πλακα κανω μη στραβωσεις :P )

beefmeup
25-05-11, 15:59
σωπα καλε,σιγα μην στραβωσω κιολας..

μην πολυκατεβαζεις ταχυτητες γιατι οι βενζινη ακριβυνε πολυ εκει κατω:green:
αστο στο χαλαρο καλυτερα..

S. KTISTAKIS
25-05-11, 16:22
Το "κοσμημα" της βραδιας :welcome:

S. KTISTAKIS
25-05-11, 20:08
H απονομη απο τους ΜΕΓΑ χορηγους και η αφιερωση στον ανθρωπο (Ελενη) που τον στηριζει τοσα χρονια. :clap:

Levrone
25-05-11, 20:26
εχω και σε βιντεο τον Κεφαλιανο να ποζαρει αμα λαχει να ουμε και να πηδαει μετα στο κοινο και να ρχεται κατα πανω μου!!!!!!!!! :shock::shock::shock::turtle::turtle::turtle:

Levrone
25-05-11, 22:57
λοιπον βαζω και εγω καποιες φωτος!

δεν ειμαι επαγγελματιας αλλα εκανα οτι μπορουσα! :P

Levrone
25-05-11, 23:07
κι αλλες!