PDA

Επιστροφή στο Forum : infamous mass log



infamous
09-01-11, 10:02
καλημερα παιδια.Αποφασισα να φτιαξω ενα ημερολογιο προπονησης για να οργανωσω την προπονηση και την διατροφη μου και με τη βοηθεια σας να τις διορθοσω...
λοιπον αρχικα ειμαι
υψος:1,68m
βαρος:75 κιλα
ηλικια:19ετων
ποσοστο λιπους :20 κατι %
στοχος:εως τελος απριλιου να πεσω σε λιπος και να φτασω τα 80 κιλα οσο πιο καθαρα γινεται...
μετα θα μπουμε σε γραμμωση και βλεπουμε...
αρα πεφτουμε αμεσως σε ογκο ...πρωτη μερα σημερα κυριακη μπορω να κανω λιγα πραγματα καθως ειναι κλειστο το gym αρα(αεροβια)με αδειο στομαχι...
τωρα πριν λιγο γυρισα ειπια ενα μπουκαλι 0,5Kg νερο και φτιαχνω το πρωινοι μου αυτη τη στιγμη το οποιο θα αποτελειται απο
2 αυγα βραστα με τους κροκους
1 ποτηρι πρασινο τσαι με μια κουταλια του γλυκου μελι
1 τοστ με γαλοπουλα,τυρι,ντοματα
1 μηλο
1 ποτηρι νερο
παιδια τρωω και συνεχιζω σε λιγο...μου διορθωνεται τα λαθη που σιγουρα θα εχω στην διατροφη μου ως αρχαριος....

infamous
09-01-11, 13:23
λοιπον συνεχιζουμε τωρα σε 1 ωρα θα παω το 2ο γευμα μου το οποιο θα αποτελειται απο
κριθαρακι με κοτοπουλο(περιπου 200 g-250 g καθαρο στηθος) στο φουρνο χωρις πολλες σαλτσες κ.ο.κ (αναγκαζομαι να το φαω γιατι σημερα δεν μπορω να βρω κατι αλλο και γιατι αν δεν το φαω θα πεσει παντοφλα...:P:P μαζι με μια σαλατα και 2 κουταλιες ελαιολαδο ωμο στην σαλατα...+2 ποτηρακια νερο...
στις 4 ωρα εχω αγωνα ποδοσφαιρου σε 5χ5 συνεπως βαζουμε αλλα 40 λεπτα αεροβιας ασκησης...γενικα σημερα ειναι η μερα της αεροβιας...με το που τελειωσω τον αγωνα θα πιω ενα μπουκαλακι νερο και 1 powerade μπλε...
παιδια ξερω οτι κανω λαθη ειναι αρχη ακομα...σιγα σιγα θα τα διορθοσω ολα...

pan0z
09-01-11, 13:55
Τα γρ του στηθους ειναι πολλα γυρω στα 100-150 να τρως ψημενο.Γραψε την διατροφη σου αναλυτικα τι τρως καθε μερα.

infamous
09-01-11, 14:19
δεν ειναι ετοιμη τωρα την φτιαχνω απο αυριο θα ειναι πολυ καλυτερη...

sTeLaKoS
09-01-11, 14:35
καλημερα παιδια.Αποφασισα να φτιαξω ενα ημερολογιο προπονησης για να οργανωσω την προπονηση και την διατροφη μου και με τη βοηθεια σας να τις διορθοσω...
λοιπον αρχικα ειμαι
υψος:1,68m
βαρος:75 κιλα
ηλικια:19ετων
ποσοστο λιπους :20 κατι %
στοχος:εως τελος απριλιου να πεσω σε λιπος και να φτασω τα 80 κιλα οσο πιο καθαρα γινεται...
μετα θα μπουμε σε γραμμωση και βλεπουμε...


Καλημέρα, καλή επιτυχία στους στόχους σου :welcome:

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά 3 μήνες(μέχρι τέλος Απριλίου) είναι πολύ σύντομο διάστημα για να πέσεις σε λίπος και ταυτόχρονα να ανεβάσεις το σωματικό σου βάρος.

Βάλε σα στόχο να καθαρίσεις αρκετά το σώμα σου, φτάνοντας σε ένα bf 14-15% και από 'κει και ύστερα βλέπεις αν θα συνεχίσεις με γράμμωση ή θα το γυρίσεις σε φάση όγκου.

Ένα tip από μένα, άσε τη ζυγαριά στην άκρη και μάθε να δουλεύεις με τον καθρέφτη :thumbup: