PDA

Επιστροφή στο Forum : GREEK KING



S. KTISTAKIS
09-01-11, 14:57
Συνφωνειτε στην τελεση ενος Αγωνα υπο την επωνυμια "GREEK KING" για την αναδειξη ΕΝΟΣ νικητη καθε χρονια απο ολες τις Ομοσπονδιες ?

stelios025
09-01-11, 15:45
Κάτι σαν ελληνικό Olympia δηλαδή?! Ενδιαφέρον!:weights:

Polyneikos
09-01-11, 15:52
Ναι:thumbup:

S. KTISTAKIS
09-01-11, 16:18
Κάτι σαν ελληνικό Olympia δηλαδή?! Ενδιαφέρον!:weights:

Kαπως ετσι θα αποχωρησει ο "GREEK KING" :thumbup:

To σιγουρο ειναι οτι θα κανει αισθηση περισσοτερο απο τον MR OLYMPIA του 2011 σαν τιτλος για την ΕΛΛΑΔΑ !

Wolve
09-01-11, 21:27
Kαπως ετσι θα αποχωρησει ο "GREEK KING" :thumbup:

To σιγουρο ειναι οτι θα κανει αισθηση περισσοτερο απο τον MR OLYMPIA του 2011 σαν τιτλος για την ΕΛΛΑΔΑ !

:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
10-01-11, 03:13
αυτη η ψηφοφορία βέβαια αφορά αγωνιστικούς αθλητές , απλα θα πω την γνώμη μου και γούστα είναι αυτα , ο τίτλος εμένα δεν μου κόλλησε , έτσι κι αλλιώς το βασιλικό πολίτευμα το έχουμε καταργήσει στην ελλάδα , εμένα σε ενα περιοδικό όταν μου είχαν κάνει ενα αφιέρωμα που έλεγε η επιστροφή του βασιλιά το θεώρησα υπερβολικό και είχα στενοχωρεθεί και τα είχα βάλει με αυτόν που το σκεύτηκε που ό άνθρωπος το έκανε για καλό , απλα δεν σκεύτηκε ότι μπορεί να με χαλάσει .

μού θύμησε την περίπτωση που έγινε ενας αγώνας στο μέγκα αν θυμάμε καλα ,στην εκπομπή του βλάση μπονάτσου "μιστερ άλλα κόλπα" και μου είπαν να πάρω μέρος , δεν απαξίωσα τον αγώνα και τα παιδια που πήγαν ,ήταν και ο γιάννης ο διρβάνης αν θυμάμε καλα και είχε βγεί πρώτος , αλλα πραγματικα ντράπηκα γιατι μετα παίξαμε στο πανελλήνιο και παγκόσμιο και είχα κερδίσει αυτούς τούς αθλητες , δεν ήταν δηλαδή ο φόβος μήπως δεν κερδίσω

και πέρα απο την πλάκα θα αναφέρω κάποιους πιθανούς λόγους για συμμετοχή η μη αθλητών
οι αθλητές πλέον είναι γνωστό πάνε παντού και εκτός αυτών της ιφββ που έχουν δελτία και αν παίξουν αλλού, εκ των κανονισμών κάθε αναγνωρισμένης ομοσπονδίας διαγράφονται , οι υπόλοιποι των άλλων ομοσπονδιών παίζουν παντού όπου αυτοί κρίνουν σωστό και τούς εκφράζει , οπότε δεν μπορεί κανείς να τούς κατευθύνει , εκτός αυτών που προετοιμάζουν αθλητές και μπορούν να προτείνουν αθλητές τους που να συμμετέχουν και αν υπάρχει σύμφωνη γνώμη μπορεί να γίνει

εγω πχ είμαι στην ναββα , απλα βοηθάω τίποτε περισσότερο αυτη την στιγμή θα βοηθήσω όσο μπορώ τον γιάννη τον τσούνο και θα κάνω και προπονήσεις μαζί του να παίξει στην ιφββ στο επαγγελματικό στην θεσσαλονίκη αν πχ πω τον γιάννη να κατέβει εκεί αυτόματα θα γίνει αυτό που ανέφερα, θα αποκλειστει απο την ιφββ , επειδη το έβαλε σαν στόχο να δοκιμάσει και η απόφασή του δεκτή

αυτο το αναφέρω να δείξω έμπρακτα πως δεν είμαι δυσκοίλιος στο θέμα των ομοσπονδιών , γιατι τα λόγια τζάμπα είναι και ο καθένας όσο δεν αποδεικνύετε λέει ότι θέλει

γι αυτο είπα ότι απο την ιφββ είναι δύσκολα να γίνει κατι τέτοιο , σ αυτο βέβαια έχουν καλύτερη άποψη οι αρμόδιοι της ομοσπονδίας και των ομοσπονδιών γενικότερα
αλλα και σε αυτο τον λόγο έχουν οι εκπρόσωποι των ομοσπονδιών που θα πρέπει στέλιο να γίνει μια προσωπικη συζήτηση

κάθε καλοπροαίρετη κίνηση είναι καλοδεχούμενη και μακάρι το φόρουμ να γίνει μέσω προβολής και προώθησης ενός σημαντικού γεγονότος , που θα συντελέσει στην καλύτερη εικόνα και προβολή του ββ

εγω να ευχηθώ μόνο να έχει καλή επιτυχία για το καλό του αθλήματος :thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
10-01-11, 10:02
Η ψηφοφορια δεν αφορα ΜΟΝΟ τους αγωνιστικους Ηλια αλλα και την προθεση του κοσμου.

Μονο ο κοσμος ξερει και θελει την αληθεια!

Δικαιωμα καθε Ομοσπονδιας να απαγορεψει σε αθλητη της να μην συμμετασχει σε ενα τετοιο ΕVENT για να αποδειξει οτι ειναι ο καλυτερος (Αυτη χανει)!

Σημασια εχει οτι ο αγωνας υπαρχει και οποιος θελει ερχετε !

Προσωπικες συζητησεις θα γινουν με καθε αρμοδιο ειπαμε βημα βημα.

Παντως με εκανες "πλουσιοτερο" κατα 50 ευρω και ευκολα μαλιστα! Ειχα στοιχηματισει οτι μια απο τις αρνητικες ψηφους θα ειναι απο εσενα ! Εχεις γινει προβλεψιμος :P Σε περιμενω να τα ξεκοκαλησουμε ΑΝ και ΟΠΟΤΕ κατεβεις.

Απο τη μια ευχεσαι να εχει καλη επιτυχια ο αγωνας και απο την αλλη τον μαυρηζεις αρνητικα :doh:

av_dimitris
10-01-11, 11:22
ψηφιζω ναι. μου αρεσει σαν ιδεα!

TRIANTAFYLLOU
10-01-11, 18:59
Η ψηφοφορια δεν αφορα ΜΟΝΟ τους αγωνιστικους Ηλια αλλα και την προθεση του κοσμου.

Μονο ο κοσμος ξερει και θελει την αληθεια!

Δικαιωμα καθε Ομοσπονδιας να απαγορεψει σε αθλητη της να μην συμμετασχει σε ενα τετοιο ΕVENT για να αποδειξει οτι ειναι ο καλυτερος (Αυτη χανει)!

Σημασια εχει οτι ο αγωνας υπαρχει και οποιος θελει ερχετε !

Προσωπικες συζητησεις θα γινουν με καθε αρμοδιο ειπαμε βημα βημα.

Παντως με εκανες "πλουσιοτερο" κατα 50 ευρω και ευκολα μαλιστα! Ειχα στοιχηματισει οτι μια απο τις αρνητικες ψηφους θα ειναι απο εσενα ! Εχεις γινει προβλεψιμος :P Σε περιμενω να τα ξεκοκαλησουμε ΑΝ και ΟΠΟΤΕ κατεβεις.

Απο τη μια ευχεσαι να εχει καλη επιτυχια ο αγωνας και απο την αλλη τον μαυρηζεις αρνητικα :doh:
εγω εξηγώ στέλιο τούς λόγους , το εύκολο είναι να λέμε ναι σε όλα , αν ήταν τόσο απλα γιατι δεν έγινε μέχρι τώρα κάτι με διάρκεια και στο τέλος και συ θα συμφωνήσεις ότι είναι απλα ενα γκράν πρί , αφού το έργο το ξέρεις και το έχεις ξανακάνει εγω απο την φαντασία μου τα βγάζω αυτα

οποτε οι ευχές είναι και ισχύουν για επιτυχία και το αρνητικό είναι ότι δεν θα σταθεί όπως λές αλλα σαν ενα γκράν πρί και αυτο επειδή θα γίνονται και οι επίσημοι αγώνες των ομοσπονδιών και επειδή οι αθλητές θα θέλουν να συμμετέχουν και στο εξωτερικό και επίσης δεν μου άρεσε ο τίτλος , μου πάει αλλού το μυαλό σε κάτι διαγωνισμούς στην μύκονο

πόσο πιο ξεκάθαρος και αναλυτικός να γίνω ποια , αν και πάλι δεν κατάλαβες τι να κάνω θα το ζωγραφήσω .

είναι πολλες φορές δεν μπορείς να πείς κάτι με ενα ναι η ενα όχι , έχει βάθος η δουλεια , επίσης εγω θα μιλήσω για την ναββα πότε άκουσες να πεί κάποιος σε αθλητή μην συμμετέχεις εκεί η πάνε εκεί , η και να το πεί κανείς μήπως ο αθλητής θα το κάνει? , ας είμαστε ρεαλιστές και όταν λές για αλήθειες οι αλήθειες είναι αυτα που έγιναν και όχι αυτα που θα γίνουν , αυτα που θα γίνουν θα κριθούν μετα και αυτα που έγιναν αυτή είναι η αλήθεια πως αθλητες παίζουν την μια μέρα στρην ναββα την άλλη στην βαμπα και μετα ξανα στην ναββα , μην κάνουμε τωρα σαν την μαιμού που είδε τον κ*λο της και τρόμαξε , επειδη τον πέρασε για πληγή .

το δημοψήφισμα είναι για το αν μπορεί να σταθεί αυτο και εσυ που το έκανες λές μετα απο αυτα που γράφτηκαν , ε ναι μετα ο καθένας εκεί που ανήκει , ε λοιπόν με αυτα δεν αλλάζει τίποτε , απλα θα είναι ενας ωραίος αγώνας που θα τον δούμε και θα τον χαρούμε εύχομαι με επίπεδο αλλα έτσι δεν αλλάζει το ββ με μπαλώματα και μεσοβέζικες δουλειές , εγω είχα μια επιφύλαξη μήπως κάτι άλλο ενοούσε ο ποιητής αλλα μπά ίδια γεύση και όταν κάποιος είναι στο χώρο 27 χρόνια και έχει ακούσει τόσα επόμενο είναι να μην πείθετε αν δεν δεί πρώτα , τόσο απλα είναι τα πράματα και δές το ξαναλέω με το κτιστάκης τσάλεντς που έκανες

PMalamas
09-02-11, 23:44
ΝΑΙ βεβαια, ολοι μαζι

KATERINI 144
09-02-11, 23:50
ναι, τώρα αν θα ειναι greek king η greek champion το ιδιο μου κάνει.

S. KTISTAKIS
07-03-11, 01:41
Μπηκαμε στην ΤΕΛΙΚΗ ευθεια παιδια !:thumbup:

-Nikolakis-
14-04-11, 16:10
Αν και δεν πολυσυμμετεχω στο φορουμ, ειμαι και γω υπερ αυτης της διεξαγωγης..:)

(Στελιο καλο μεσημερι..Συγχαρητηρια για την αγωνιστικη σου πορεια και για ολα τα δρωμενα που εχεις υλοποιησει!Sorry για το off αλλα δεν βρηκα το χρονο να εκφρασω το θαυμασμο μου για το ατομο σου και την πορεια σου!Και αν και ειμαι μικρος, ελπιζω να μου επιτρεπεις τον ενικο!)

RAMBO
14-04-11, 22:21
και γω μεσα ειμαι ψηφιζω ναι:turtle:

gmalamos
15-04-11, 00:37
Ναι..