PDA

Επιστροφή στο Forum : Extreme Burner (MDY)



Fiesta S 09
12-01-11, 01:12
http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/1672_ExtreBurner_%28300X300%29.jpg


Θρεπτική αξία:
http://www.emagemaker.gr/accounts/139/138/216/pictures/extreme-burner_.gif

Κάθε 3 κάψουλες Extreme Burner περιέχουν:
• 1000 mg L-Carnitine φαρμακευτικού βαθμού ποιότητας. Η L-Carnitine κινητοποιεί το λίπος από τις λιποαποθήκες του σώματος και το μεταφέρει στα μιτοχόνδρια των μυών όπου «καίγεται» κατά την αερόβια άσκηση. Ταυτόχρονα κάνει τη μεμβράνη των μιτοχονδρίων περισσότερο διαπερατή με αποτέλεσμα μεγαλύτερες ποσότητες λιπιδίων να μπορούν να εισχωρήσουν εκεί.

• 1000 mg εκχυλίσματος του καρπού Carcinia Cambogia που αποδίδει στον οργανισμό 500 mgr υδροκιτρικού οξέος. Το υδροκιτρικό οξύ εμποδίζει τη λιπογένεση, προάγει την παραγωγή ενέργειας από λίπος, ταυτόχρονα έχει ήπια θερμογενετική δράση, και κόβει την όρεξη.

• 2 mg Βιταμίνη Β6. Η Βιταμίνη Β6 έχει σημαντικότατο ρόλο στο μεταβολισμό του λίπους, της πρωτεΐνης και των υδατανθράκων.

• 2000 μg Chromium, μέταλλο βασικό στον μεταβολισμό της γλυκόζης και πολύ χρήσιμο στην απόκτηση άλιπης σωματικής μάζας. Το τελικό αποτέλεσμα είναι ένας εκπληκτικός συνδυασμός με άριστη δράση.

Δοσολογία: 3 κάψουλες 1 ώρα πριν την προπόνηση ή 1 κάψουλα 30 λεπτά πριν από κάθε γεύμα όταν δεν κάνετε προπόνηση

Συσκευασία: 90 κάψουλες

Fiesta S 09
13-01-11, 19:08
Καμία σχετική εμπειρία εκ του προιόντος;;

vagos32
16-01-11, 14:48
Το έχω αγοράσει και γώ αλλά δεν θα μπώ στον κόπο να ανοίξω καν το κουτί του....
Αυτό γιατί από ότι έμαθα (αφού πρώτα το είχα αγοράσει ) είναι ότι η καρνι/νη που περιέχει δεν βοηθάει στην κάυση λίπους κτλ άμα δεν είσαι αρκετό καιρό αθλούμενος και αν η διατροφή σου δεν περιέχει λίγότερες θερμίδες από αυτές που χρειάζεσαι....
Τώρα για τα ''άλλα'' που περιέχει δεν ξέρω να σου πώ στα σίγουρα αλλά τα έχω δεί και σε άλλους λιποδιαλύτες....
Αποψή μου πάντα αλλά καλύτερα να πας σε κάτι πιο γνωστό...

Fiesta S 09
16-01-11, 15:43
Εγώ το δοκιμάζω ακόμη.Αμα το τελειώσω θα κάνω πλήρες review.Μην καταδικάζεις ένα συμπλήρωμα εφόσον δεν ξέρεις τι περιέχει και τι κάνει,και εφόσον δεν το έχεις δοκιμάσει.

Devil
16-01-11, 16:08
Εγώ το δοκιμάζω ακόμη.Αμα το τελειώσω θα κάνω πλήρες review.Μην καταδικάζεις ένα συμπλήρωμα εφόσον δεν ξέρεις τι περιέχει και τι κάνει,και εφόσον δεν το έχεις δοκιμάσει.

αυτο φτιαχτηκε καταδικασμενο...;)

το χρωμιο δεν κανει για τιποτα.... εχω παρει αρκετες φορες τσαμπα λεφτα...

η καρνιτινη θα μπουρε να ηταν Acetyl.... αλλα ειναι γυφτοι και βαλανε L-...

η Garcinia... υπαρχει περιπτωση και να δουλευει... αλλα ετσι οπως την εχουν βαλει... δεν παει πουθενα... το μονο που μπορει να κανει ειναι να μπλοκαρει τους υδατανθρακες... αλλα θες αρκετα μεγαλες ποσοτητες...

Fiesta S 09
16-01-11, 16:36
αυτο φτιαχτηκε καταδικασμενο...;)

το χρωμιο δεν κανει για τιποτα.... εχω παρει αρκετες φορες τσαμπα λεφτα...

η καρνιτινη θα μπουρε να ηταν Acetyl.... αλλα ειναι γυφτοι και βαλανε L-...

η Garcinia... υπαρχει περιπτωση και να δουλευει... αλλα ετσι οπως την εχουν βαλει... δεν παει πουθενα... το μονο που μπορει να κανει ειναι να μπλοκαρει τους υδατανθρακες... αλλα θες αρκετα μεγαλες ποσοτητες...

Χεχεχεχε...:rolf::rolf::rolf: