PDA

Επιστροφή στο Forum : LIT-UP (Applied Nutriceuticals)



Dreiko
19-01-11, 21:28
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20235&stc=1&d=1295462402

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20236&stc=1&d=1295462416

Devil
19-01-11, 21:34
σιγα μην εχανες....

εχουν βαλει και SAMe μεσα....μαζι με το DAA....

καλη φαση...

αρκετα προσεγμενο συμπληρωμα... και απο στιμς μια χαρα ειναι...

καθαρα prewo... αρα κατι ηξερε ο beef που το επαιρνε prewo το daa...

Dreiko
19-01-11, 21:37
σιγα μην εχανες....


:green::green::green:


καθαρα prewo... αρα κατι ηξερε ο beef που το επαιρνε prewo το daa...


αυτο σκεφτηκα και γω οταν το ειδα...;)

.

Eddie
19-01-11, 21:48
Nαι αλλα ασχετα που ειναι πρωτο στο blend,το συνολο του δινει 3.2γρ.Ποσο απο αυτο θα ειναι daa?Ειναι καλη δοση θελω να πω?

Dreiko
19-01-11, 21:52
Nαι αλλα ασχετα που ειναι πρωτο στο blend,το συνολο του δινει 3.2γρ.Ποσο απο αυτο θα ειναι daa?Ειναι καλη δοση θελω να πω?

κοιτα σε καμια περιπτωση δε το παιρνεις αμα σε νοιαζει μονο το DAA...αντε να χει περιπου 1,3-1,5 gr μεσα....αλλα συνδιαστικα αυτα που εχει λεμε...:)

Devil
19-01-11, 21:54
Nαι αλλα ασχετα που ειναι πρωτο στο blend,το συνολο του δινει 3.2γρ.Ποσο απο αυτο θα ειναι daa?Ειναι καλη δοση θελω να πω?

κανα 2-2,5γρ πρεπει να ειναι.... καπου εκει παιζει....

και με 2γρ κανει διαφορα... δεν ειναι must τα 3γρ...

καποιοι σε ξενα φορουμ λενε και με 1,5γρ κανει δουλεια....:unsure:

δεν ξερω.... μονο με δοκιμη θα ξερουμε...

Dreiko
19-01-11, 21:58
κανα 2-2,5γρ πρεπει να ειναι.... καπου εκει παιζει....


2,5 λες ε???εγω υπολογιζα κοντα στο 1,5...:unsure:

Niiick
19-01-11, 22:42
Αν εχει τριφωσφορικη αδενοσινη, ληγει εδω.. Πετας.. αλλα σιγα μην ειναι βιοδιαθεσιμη, εδω ενεσιμη ατπ και δε πιανεις τη συγκεντωση που θελεις.

Devil
19-01-11, 22:46
2,5 λες ε???εγω υπολογιζα κοντα στο 1,5...:unsure:

2 με 2,5.... μαζι με το sodium....

χωρις... δλδ καθαρο daa μπορει να ειναι λιγοτερο...

beefmeup
25-01-11, 23:29
ναι,βασικα ειναι αυτο που εγραψε ο μητσος.."προσεγμενο".

τωρα,αν το περνει καποιος που ηδη περνει daa,μπορει να χρησιμοποιει 1.5 απτο daa του,κ να συμπληρωνει την υπολοιπη δοση απο εδω,μιας κ θα περνει κ τα υπολοιπα που εχει μεσα για πριν την προπονα.
συνδιαστικα δλδ,ειναι ιδανικα νομιζω.

τωρα σαν stand alone daa,λογω περιεκτικοτητας υποθετουμε μονο,μιας κ μπορει να κανει κατι,μπορει κ οχι αν κ τα 3 γρ παιζουν που ειπε κ ο μητσος,αλλα μετα μπλεκεις με τεχνικες λεπτομεριες.

η εταιρια δεν ξερω τι ρολο βαραει,αλλα γενικα τα προιοντα της ειναι προσεγμενα αποσο εχω δει..

RAMBO
14-09-11, 19:30
31141
31142

Dreiko
14-09-11, 19:33
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12666-LIT-UP-(Applied-Nutriceuticals)

:green::green::green:

Polyneikos
14-09-11, 19:58
Rambo Θα φας ban,κανονισε.:weights:

beefmeup
01-10-11, 13:08
λοιπον μολις διαβασα αυτο απο την εταιρια..


Suggested Use Mix 1-2 scoops with 8 oz of water per scoop 30 minutes prior to your workout, preferably on an empty stomach. Keep taking until the tub is empty and then keep buying more. Don't buy any other brand. Ever.




αποφασισα να το παρω..:green:

γευση τσαι ροδακινο,οποτε καπου στο μελλον θα ποσταρω κ κριτικη..:turtle:

μητσο αφου ξερεις με ετρωγε ο κωλος μου..

average_joe
01-10-11, 18:56
^ γονατισα απο τα γελια...
θα το στακαρεις με κανα 1γρ daa απο bulk ή μονο του?

beefmeup
01-10-11, 18:57
ναι με της primaforce..3γρ ανα μερα+αυτο τις μερες προπονησης.

Dreiko
01-10-11, 20:22
διονυση θα αναμενουμε review:thumbup:

Roid Rage
01-10-11, 21:47
Δλδ το εμπιστευεσαι πληρως ως προς τη δοση ανα ημερα..
Το εχω στα υποψην εδω και πολυ καιρο, αλλα δεν ετυχε, μαζι με το PWR

Devil
02-10-11, 16:48
λοιπον μολις διαβασα αυτο απο την εταιρια..



αποφασισα να το παρω..:green:

γευση τσαι ροδακινο,οποτε καπου στο μελλον θα ποσταρω κ κριτικη..:turtle:

μητσο αφου ξερεις με ετρωγε ο κωλος μου..

ελα νταξ ημουν σιγουρος.... αν και ειμαι σιγουρος οτι το πηρες μονο και μονο λογο γευσης για να συνοφεψεις το chocolate cake...:green:

καλουτσικο φαινετε.... περιμενουμε το review...:thumbup:

beefmeup
07-11-11, 23:49
λοιπον μιας κ εχω ειδη αδειασει περιπου το μισο κουτι,μπορω να εχω μια καλη γνωμη υποθετω..
γευση 8/10.
διαλυτοτητα 9/10.
γευση πηρα τσαι ροδακινο..σαν να πινεις λιπτον παγωμενο τσαι ειναι..λιγο πιο γλυκο,ομως.

με 1 σκουπ,πριν την προπονηση(το συνδιαζω με δαα+2-4γρ κιτρουλινη),μου δινει πολυ καλο φοκους στις προπονησεις κ η αληθεια ειναι οτι επειδη κανω upper/lower αυτη την περιοδο κρατανε παραπανω(στο upper,βασικα) με βοηθαει αρκετα..
πρηξιματα εχω πολυ καλα..μου το λενε κ τα παιδια στο γυμν.που μιλαμε..αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος αν οφειλεται σε αυτο(μαλλον οχι),γιατι οπως εγραψα δεν το περνω μονο του..επισης εχω βαλει κ 3-4 κιλα τον τελευταιο καιρο οποτε δειχνω πιο τουμπανισμενος ετσι κ αλλιως στις προπονησεις..

γενικα μιλωντας αυτο κ το pump bol μου εχουν αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις απο ο,τι εχω δοκιμασει στην κατηγορια αυτη..
θα το ξαναπαρω σιγουρα..κ θα δοκιμασω κ με 2 σκουπ,αλλα μεχρι στιγμης σε καθε προπονηση μου δινει κατι παραπανω κ με ενα..κ εχω κ τα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..ενω την τελευταια φορα που ειχα παρει το jack3d δεν τα ειχα,ακομα κ στα 3 σκουπ..
στα συν κ η πολλη καλη τιμη του,απο αμερικη..

RAMBO
17-11-11, 18:04
το πηρα και αυτο,μια πρωτη εντυπωση απο τισ πρωτεσ 2 μερεσ

ανοιγω το κουτι φανταστικο αρωμα την χτυπαω στο σεικερ και μαζι με το τσαι βγαινει μια εντονη μυρωδια σκυλοτροφησ(αλλα δεν βαριεσαι εχουμε μυρισει και χειροτερα).απο γευση 8/10, αισθητη η παρουσια απο τσαι ροδακινο απλα ηταν πολυ γλυκο

πρωτη μερα λεω να παρω 1,5 σκουπ να δω τι γινετε...την ακουσα στερεοφωνικα!πρηξιμο φουλ,δυναμη και αντοχη ολα κομπλε,
την επομενη περνω 1 σκουπ και πηγε ρολοι;),στα μισα θα δωσω και μια πιο ολοκληρωμενη εικονα

RAMBO
03-12-11, 02:41
μια ολοκληρωμενη αποψη τωρα που περασε καιρος:στα 2 με 2,5 σκουπακια κατι γινοταν αλλα δυστυχωσ δεν ειχε διαρκεια,με ενα σκουπ τιποτα μπορουσα να πεσω και για υπνο:P.γενικα παντως δεν με ικανοποιησε...

sofos
20-12-11, 22:12
το βρηκα φτηνο αυτο απ το αηβοτανο,αυτο που με κανει εντυπωση ειναι το same+betaine..απορω τοσο τοξικη για το συκωτι ειναι η dmae και τα βαλαν αυτα(γιατι απ οσο ξερω βοηθανε αρκετα στην αποτοξινωση του συκωτιου αυτα τα 2)?γιατι σκεφτομαι να το αγορασω...επεισης απο d-aspartic acid ποσο παιζει περιπου να χει 1γρ εχει τουλαχιστον και καφεινη καμια 200-250μγ?

assos
21-12-11, 01:34
Κάθε δόση έχει:
1,5 gr. DAA
170 mg Caffeine

sofos
21-12-11, 04:39
Κάθε δόση έχει:
1,5 gr. DAA
170 mg Caffeine



ωραιος φιλε ευχαριστω :clap:

beefmeup
21-12-11, 17:28
το βρηκα φτηνο αυτο απ το αηβοτανο,αυτο που με κανει εντυπωση ειναι το same+betaine..απορω τοσο τοξικη για το συκωτι ειναι η dmae και τα βαλαν αυτα(γιατι απ οσο ξερω βοηθανε αρκετα στην αποτοξινωση του συκωτιου αυτα τα 2)

σοφε αυτα που καταλαβες απορω τι διαβασες κ κατεληξες εκει σαν συμπερασμα.....αλλα οταν διαβασες για αυτα τα δυο κ το τι κανουν (same+betaine),καταλαβες οτι τα εβαλαν για το συκωτι?:unsure:
γιατι εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι την betaine την εβαλαν για αυτο που υποτιθεται οτι κανει,εστω κ αν τελικα δεν το κανει(δυναμη),κ το same,γιατι λειτουργει συνδιαστικα με τα αλλα που υπαρχουν απο κατω οσον αφορα την εκριση κατεχολαμινων απο το σωμα..

αυτα περι τοξικοτητας,απορω πως τα συμπερανες..

sofos
21-12-11, 17:33
σοφε αυτα που καταλαβες απορω τι διαβασες κ κατεληξες εκει σαν συμπερασμα.....αλλα οταν διαβασες για αυτα τα δυο κ το τι κανουν (same+betaine),καταλαβες οτι τα εβαλαν για το συκωτι?:unsure:
γιατι εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι την betaine την εβαλαν για αυτο που υποτιθεται οτι κανει,εστω κ αν τελικα δεν το κανει(δυναμη),κ το same,γιατι λειτουργει συνδιαστικα με τα αλλα που υπαρχουν απο κατω οσον αφορα την εκριση κατεχολαμινων απο το σωμα..

αυτα περι τοξικοτητας,απορω πως τα συμπερανες..

απο ξενα φορουμς που χρησιμοποιουν το same γι αυτη την δουλεια,το ιδιο και την tmg aka betaine :P

beefmeup
21-12-11, 17:43
μμμαλιστα...εσυ εκατσες να διαβασεις για το same τπτ??
γιατι εγω βρηκα κατι τετοιο ας πουμε..


SAMe occurs naturally in the body. It is concentrated in the liver and brain and is a major methyl donor in the synthesis of hormones, nucleic acids, proteins, and phospholipids, catecholamines, and other neurotransmitters, such as dopamine and serotonin. SAMe is required for the synthesis of norepinephrine, dopamine, and serotonin, and also plays a role in other intracellular metabolic pathways.

συν οτι λειτουργει συνδιαστικα με την betaine..


SAMe levels may become depleted from sickness and age. Supplementation with the cofactors — folate, trimethylglycine (TMG or betaine), vitamins B6 and B12, together with SAMe — appears to be an effective method to overcome this deficiency.

να τους δωσεις τα συγχαρικια μου εκει που τα διαβασες..:turtle:

sofos
21-12-11, 17:58
μμμαλιστα...εσυ εκατσες να διαβασεις για το same τπτ??
γιατι εγω βρηκα κατι τετοιο ας πουμε..



συν οτι λειτουργει συνδιαστικα με την betaine..



να τους δωσεις τα συγχαρικια μου εκει που τα διαβασες..:turtle:

το χα ψαξει αλλα λιγο και ειχα δει οτι χρησιμευει και για joint support....το ξερα οτι εχουμε και στον οργανισμο μας αλλα δε το ξερα οτι μπορει να μειωθει κατα πολυ ωστε να χρειαστει να το παρεις σε συμπληρωμα για να σε βοηθησει στις λειτουργιες που γραψες παραπανω...thnx ρε beefare παντως :green::turtle:

sofos
04-01-12, 16:03
λοιπον μολις τωρα ηπια το δειγματακι που μου ρθε απ το αη βοτανο...αν και χυθηκε λιγη σκονη (γιατι το σκισε κατα λαθος ο father μου,οταν ανοιξε το δεμα :angry:)...κατα τ αλλα δεν αισθανομαι τιποτα...ο καφες με πιανει πιο πολυ :P μονο τινγλινγκ εχω απ την β-αλανινη σχεδον παντου...ποδια-χερια-προσωπο :P ισως παρω στην επομενη παραγγελια αλλα 2-3 γιατι με ενα μπορει να μη γινεται τπτ,χυθηκε και λιγο,οποτε πολλα παιζουν..

jannous44
04-01-12, 16:42
εγω το παρηγγειλα και το περιμενω απο μερα σε μερα. αρκετα φτηνο μπορω να πω.. αντε να δουμε τι πουλια πιανει να δωσω reviews

sofos
04-01-12, 17:08
εγω το παρηγγειλα και το περιμενω απο μερα σε μερα. αρκετα φτηνο μπορω να πω.. αντε να δουμε τι πουλια πιανει να δωσω reviews

τι γευση πηρες peach?γιατι να ξερεις δεν ειναι ακριβως αυτη η γευση ειναι σα να πινεις πονσταν :green::turtle: και αφηνει aftertaste,αλλα δε με χαλασε γιατι μ αρεσει το ponstan,παντως απο διαλυτοτητα στα 100-200μλ με κουταλακι και διαλυθηκε πολυ καλα :thumbup: και ναι οντως ειναι πολυ φτηνο,ενω εχει καποια ακριβα πραγματα μεσα χεχε

jannous44
04-01-12, 17:13
τι γευση πηρες peach?γιατι να ξερεις δεν ειναι ακριβως αυτη η γευση ειναι σα να πινεις πονσταν :green::turtle: και αφηνει aftertaste,αλλα δε με χαλασε γιατι μ αρεσει το ponstan,παντως απο διαλυτοτητα στα 100-200μλ με κουταλακι και διαλυθηκε πολυ καλα :thumbup: και ναι οντως ειναι πολυ φτηνο,ενω εχει καποια ακριβα πραγματα μεσα χεχε

ναι peach πηρα...ναι ε? κοιτα με τη γευση ενταξυ απο τον σκετο εσπρεσσο που πινω prewo πιστευω θα ειναι καλυτερα:green: το εψαξα σε fruit punch αλλα δεν το ειχε:banghead: γιαυτο λεω οτι ειναι φτηνο. το pred το εχει διπλασια τιμη:shock:

sofos
04-01-12, 17:16
ναι peach πηρα...ναι ε? κοιτα με τη γευση ενταξυ απο τον σκετο εσπρεσσο που πινω prewo πιστευω θα ειναι καλυτερα:green: το εψαξα σε fruit punch αλλα δεν το ειχε:banghead: γιαυτο λεω οτι ειναι φτηνο. το pred το εχει διπλασια τιμη:shock:

σε 2 γευσεις βγαινει και μενα η fruit punch ειναι η αγαπημενη σ οτι αφορα τετοια προιοντα,αλλα αυτη η εταιρια δεν εβγαλε ακομη αυτη τη γευση χεχε και ναι και γω εσπρεσο πινω η φραπε για pre work :P αλλα αν σ αρεσει το σιροπακι δε θα χεις θεμα :green::turtle: παντως αφηνει πολυ aftertaste,περασε 1 ωρα εφαγα και πληρες γευμα κ ακομα εχω τι γευση :P

jannous44
05-01-12, 23:41
σε 2 γευσεις βγαινει και μενα η fruit punch ειναι η αγαπημενη σ οτι αφορα τετοια προιοντα,αλλα αυτη η εταιρια δεν εβγαλε ακομη αυτη τη γευση χεχε και ναι και γω εσπρεσο πινω η φραπε για pre work :P αλλα αν σ αρεσει το σιροπακι δε θα χεις θεμα :green::turtle: παντως αφηνει πολυ aftertaste,περασε 1 ωρα εφαγα και πληρες γευμα κ ακομα εχω τι γευση :P

δεν πειραζει μαρεσει το ντεπον... θα βαρεσει πολυ placebo στο λεω. :weights: το περιμενω πως και πως...εχω να παρω νιτρικο ενα 2μηνο. αντε να δουμε..

sofos
05-01-12, 23:44
δεν πειραζει μαρεσει το ντεπον... θα βαρεσει πολυ placebo στο λεω. :weights: το περιμενω πως και πως...εχω να παρω νιτρικο ενα 2μηνο. αντε να δουμε..

φιλε εγω το που το πηρα χθες στις 3 το μεσημερι με τρελανε στην ταχυκαρδια στις 6 κοιμηθηκα...δεν ειναι με τπτ για πανω απο 1 σκουπ...

jannous44
05-01-12, 23:47
απο την καφεινη αυτο?:unsure:

beefmeup
05-01-12, 23:49
δεν εχει μονο καφεινη,εχει κ αλλα στιμς..

εμενα στο εναμιση σκουπ δεν μου εκανε κανε προβλημα πουθενα,κ μου εδωσε καλη ενεργεια..

sofos
06-01-12, 00:01
δεν εχει μονο καφεινη,εχει κ αλλα στιμς..

εμενα στο εναμιση σκουπ δεν μου εκανε κανε προβλημα πουθενα,κ μου εδωσε καλη ενεργεια..

ωπα τωρα ειδα το δειγμα(γιατι το δειγμα χρησιμοποιησα)...λεει το εξης
Serving Size: 1/2 Packet
Servings Per Container: 2

και το βαλα ολο να το πιω...αρα βλακεια μου :doh: κ ειχα πιει κ ενα καφε πιο πριν απ αυτο

jannous44
26-01-12, 10:05
λοιπον στην 2η εβδομαδα που ειμαι. θα κανω ενα review. απο γευση καλη αν και μου αρεσε περισσοτερο απο fruit punch, αφυνει ομως ενα aftertaste οπως ενα συροπι που επερνα μικρος. απο διαλυτοτητα μετριο , καποιες φορες μεναν μπυλακια ακομα και οταν το ανακατευα πολυ ωρα και γεμιζα 2-3 φορες το ποτηρι μεχρι να φυγουν ολα. στη προπ τωρα, απο ενεργεια δεν επεφτα ευκολα σε υδατ ειμαι χαμηλα σε σχεση με πριν το παρο. δυναμη τωρα απο τοτε που το ξεκινησα ανεβασα 1-2κ σε ολες σχεδον τις ακησεις (placebo rules:P). τωρα που θα μπω οφφ σε κρεατινη να δω πως θα μου δουλεψει και θα ξαναδωσω reviews. 1η βδομαδα στο 1 σκουπ πετουσα απο την 2η βδομαδα την 1η μερα δεν με επιασε το 1 σκουπ και τωρα το μπουκωνω λιγο παραπανω το σκουπ και μου δουλευει.. θα δειξει..

κατι αλλο που παρατηρησa ειναι οτι το σκουπ που εχει μεσα ειναι τον 10γ ενω η 1 δοση γραφη πανω στο κουτι 1σκουπ (5γρ). αρα στην ουσια φορτονω 2πλη δοση... ακρη δεν βγαζω τεσπα θα συνεχισω ετσι και βλεπουμε

sofos
27-01-12, 05:08
λοιπον στην 2η εβδομαδα που ειμαι. θα κανω ενα review. απο γευση καλη αν και μου αρεσε περισσοτερο απο fruit punch, αφυνει ομως ενα aftertaste οπως ενα συροπι που επερνα μικρος. απο διαλυτοτητα μετριο , καποιες φορες μεναν μπυλακια ακομα και οταν το ανακατευα πολυ ωρα και γεμιζα 2-3 φορες το ποτηρι μεχρι να φυγουν ολα. στη προπ τωρα, απο ενεργεια δεν επεφτα ευκολα σε υδατ ειμαι χαμηλα σε σχεση με πριν το παρο. δυναμη τωρα απο τοτε που το ξεκινησα ανεβασα 1-2κ σε ολες σχεδον τις ακησεις (placebo rules:P). τωρα που θα μπω οφφ σε κρεατινη να δω πως θα μου δουλεψει και θα ξαναδωσω reviews. 1η βδομαδα στο 1 σκουπ πετουσα απο την 2η βδομαδα την 1η μερα δεν με επιασε το 1 σκουπ και τωρα το μπουκωνω λιγο παραπανω το σκουπ και μου δουλευει.. θα δειξει..

κατι αλλο που παρατηρησa ειναι οτι το σκουπ που εχει μεσα ειναι τον 10γ ενω η 1 δοση γραφη πανω στο κουτι 1σκουπ (5γρ). αρα στην ουσια φορτονω 2πλη δοση... ακρη δεν βγαζω τεσπα θα συνεχισω ετσι και βλεπουμε

στο χα πει για το aftertaste :green::turtle: αλλα ειναι καλη σα γευση...επεισης αυτο για τα μπιλακια που λες εγω ειχα βαλει 2πλη δοση με 150μλ νερο,μη σου πω 100 και απλα το ανακατεψα με ενα κουταλακι και διαλυθηκε πληρως..

beefmeup
01-02-12, 23:04
τελευταια δοση κ ειπα να την κανω λιγο γενναια...
2μιση σκουπ..
ταχυκαρδιες μεσα στην προπονηση,αλλα πολυ ενεργεια..
πρηξιματα δεν ξερω ποδια ειχα,αλλα τουμπανιασαν οπως παντα,ειτε παρω prewo ειτε δεν παρω..αρκετα καλα δλδ..

αμα δεν γ@μουσ@ κ την μεση μου λιγο,θα μου εβγαινε καλυτερα η προπονηση..
λες κ δεν τα ξερω,παω να φορτωσω κιλα..:turtle:

sofos
02-02-12, 07:39
τελευταια δοση κ ειπα να την κανω λιγο γενναια...
2μιση σκουπ..
ταχυκαρδιες μεσα στην προπονηση,αλλα πολυ ενεργεια..
πρηξιματα δεν ξερω ποδια ειχα,αλλα τουμπανιασαν οπως παντα,ειτε παρω prewo ειτε δεν παρω..αρκετα καλα δλδ..

αμα δεν γ@μουσ@ κ την μεση μου λιγο,θα μου εβγαινε καλυτερα η προπονηση..
λες κ δεν τα ξερω,παω να φορτωσω κιλα..:turtle:

beef εγω με 2 σκουπ και 1 καφε πριν ωρες και μ ειχε πεθανει στην ταχυκαρδια,εκεινη τη μερα δηλαδη πριν κατι ωρες ειχε τυχει να βγω και για ενα καφε κ ολα μαζι με πεθαναν,μετα δε μπορεσα και να κοιμηθω....αλλα απορω αν δεν επινα καφε κ επινα απλα ενα σκουπ lit up,απορω αν θα ταν κατι καλυτερο απ το να πινεις απλα ενα καφε...κ οταν λεω καλυτερο απο πλευρας focus+αντοχης κλπ...

jannous44
02-02-12, 10:41
τελευταια δοση κ ειπα να την κανω λιγο γενναια...
2μιση σκουπ..
ταχυκαρδιες μεσα στην προπονηση,αλλα πολυ ενεργεια..
πρηξιματα δεν ξερω ποδια ειχα,αλλα τουμπανιασαν οπως παντα,ειτε παρω prewo ειτε δεν παρω..αρκετα καλα δλδ..

αμα δεν γ@μουσ@ κ την μεση μου λιγο,θα μου εβγαινε καλυτερα η προπονηση..
λες κ δεν τα ξερω,παω να φορτωσω κιλα..:turtle:

και σε αλλα prewo ολα τα reviews τα δινεις οταν εχεις κανει ποδια. τι θα γινει? επιτιδες το κανεις?:turtle::turtle:



εγω συνεχιζω σε 1.μιση ακομα με πιανει καλα focus και αντοχη πολυ καλη δεν πεφτω ευκολα, απο πριξηματα εχω εντονα τη μερα στηθους, χεριων και ποδιων, με τεντονει πριν την προπ γιατι καποιες φορες ειμαι σαν κοτοπουλο και σερνομαι, χτες το συνδιασα με ενα μονστερ π εχει μεσα 100μγ καφ. αλλα δεν ειχα ταχυκαρδιες...

beefmeup
02-02-12, 14:47
σοφε,ειχα ταχυκαρδια αλλα νταξ οχι κ ετσι..μια χαρα κοιμηθηκα το βραδυ,κ νυσταζα κ απο νωρις μη σου πω..:P

jannous44 τυχαινει..συνηθως γραφω κατι καπου στην μεση του κουβα κ στο τελος..
απλα επειδη ξερω οτι απο pump δεν προκειται να δω τπτ,νομιζω οτι οι δοκιμες στεκουν καλυτερα σε ζορικες προπονησεις που ειναι εκ των πραγματων τα ποδια..;)
γενικα 1-2 μονο με εχουν πιασει σε πρηξιματα κλπ,αλλα παρω δεν παρω πριζομια πολυ καλα σε καθε προπονηση..

Roid Rage
02-02-12, 15:38
Εγω απο αυτο με τα δειγματα που εχω παρει ειναι σα να το παιρνω κανονικα :)
Περιεργο μου φαινεται που σας εδωσε τοση "ενεργεια", ειναι πολυ light το stim effect του.. Καλη γευση, αλλα
ισως αξιζει ξεχωριστα DAA και stims

beefmeup
02-02-12, 15:43
ναι κοιτα το ειχα γραψει απο πισω..στο 1 σκουπ τις πρωτες φορες μου εδινε ενα καλο φοκους..
αυτο που εγραψα απο πανω(ταχυκαρδιες κλπ) ειναι για 2μιση σκουπ..
το δειγμα αποτι εχω καταλαβει ειναι ενα σκουπ..

κ οντως επειδη το ζυγισα κ γω πριν τελειωσει ανα σκουπ,αυτο που εγραψε απο πανω ο jannous44,ισχυει..
δλδ το 1 σκουπ ειναι 10γρ,ενω το μπλεντ της μιας δοσης ειναι 5..
με 2μιση σκουπ πρεπει να πηρα 5 φορες το μπλεντ δλδ..

jannous44
23-02-12, 13:29
εγω το τελειωσα το κουτι. μου κρατησε για 23-24προπ. δηλαδη 1μισο μηνα. τη 1η βδομαδα στο 1 σκουτ μια χαρα με τσιτονε με κρατουσε στις προπονησεις. μετα πηγα στο 1μιση σκουτ και 2 φορες πηγα στο 2. παραπανω δεν ανεβηκα μιας και στο 1μιση μου με επιανε... απο ενεργεια οπως ειπα πολυ καλα και τα αεροβια τα εβγαζα δεν αισθανομουν πεσμενος. μιας και ημουν με σχετικα χαμηλους υδατ και hit προπονηση. απο δυναμη 1-2 κιλα πηρα σε ολες τις ασκησεις. καλες εντυπωσεις μου αφησε και η γευση σουπερ. μονο μερικες φορες δεν μου διαλυοταν καλα και η σκονη πετρωνε μεσα στο κουτι. θα το εχω στις επιλογες μου παντως.:thumbup:

Mcstefan7
23-02-12, 14:31
Δοκίμασα ενα δείγμα απο το βοτανο ήταν για 2 δόσεις...Δεν με έπιασε..αλλα απο γεύση αξίζει :green:

sofos
23-02-12, 15:57
Δοκίμασα ενα δείγμα απο το βοτανο ήταν για 2 δόσεις...Δεν με έπιασε..αλλα απο γεύση αξίζει :green:

ετσι φιλε μου ακριβως και σε μενα 2πλη δοση δε μ επιασε αλλα η γευση ειναι απο αλλο πλανητη :green::turtle:

sofos
04-12-12, 16:01
απ οτι βλεπω η εταιρια δε το βγαζει πλεον αυτο...