PDA

Επιστροφή στο Forum : Prime (USP Labs)



Wolve
20-01-11, 23:25
Η γνωμη σας για το προιον? Μουφα μου κανει, η διαφημιση της παντως ειναι μεγαλο ανεκδοτο :rolf::rolf:

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=20250&d=1295555010


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=20251&d=1295555035




Το να αυξήσεις την αναβολική δράση του σώματος είναι κάτι που υπόσχονται πολλά συμπληρώματα σε όλο τον κόσμο. Το ζήτημα όμως είναι να μην συνοδεύεται αυτό με ταυτόχρονη εξάντληση όλων των αποθεμάτων σε τεστοστερόνη. Αυτό το υπόσχεται και το πραγματοποιεί μόνο το Prime, η νέα φόρμουλα της UspLabs.
Με λίγα λόγια το Prime αυξάνει ραγδαία την μυϊκή ανάπτυξη και δύναμη, αυξάνει και επιταχύνει την μυϊκή αποθεραπεία, ανεβάζει κατά πολύ τα επίπεδα ενέργειας και αντοχής του σώματος. Και όλα αυτά χωρίς να πιέζεται ο οργανισμός να εκκρίνει μεγάλες ποσότητες ορμονών.
Κάντε το τεστ:
1η εβδομάδα: Θα νιώσεις την πρώτη αλλαγή με το Prime. Θα νιώσεις πιο ανάλαφρος από το κανονικό σου. Κάθε προπόνηση θα είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Το σώμα σου θα γίνεται σκληρότερο.
2η εβδομάδα: Οι προπονήσεις θα γίνονται ακόμα καλύτερες. Θα αρχίζεις να νιώθεις το σώμα σου σκληρότερο και πιο πυκνό. Θα πρήζονται οι μυς σου αλλά όχι το πρήξιμο που έχουμε με την κρεατίνη ή το νιτρικό. Νιώθεις ότι το πρήξιμο θα είναι μόνιμο. Την επόμενη μέρα θα έχεις αναρρώσει πλήρως και θα είσαι πιο γεμάτος από ποτέ.
3η εβδομάδα: Αυτή είναι η κρίσιμη εβδομάδα. Τώρα αρχίζει να δουλεύει πραγματικά το Prime. Οι προπονήσεις σου θα μοιάζουν παιχνιδάκι, το πρήξιμο θα ξεκινάει από την πρώτη επανάληψη και θα κρατάει όλη την ημέρα.
4η εβδομάδα: Από τώρα και στο εξής αρχίζουν τα ρεκόρ. Περισσότερα βάρη, περισσότερες επαναλήψεις, περισσότερη ώρα, περισσότερη ανάπτυξη. Είναι η στιγμή που οι γύρω σου θα καταλάβουν τη διαφορά και θα σε ρωτάνε πως μεγάλωσες τόσο γρήγορα.
5η εβδομάδα: Το πρήξιμο θα είναι χωρίς προηγούμενο. Χωρίς «μπαλόνιασμα», χωρίς κατακράτηση υγρών. Μόνο δύναμη και μυϊκή ανάπτυξη. Θα κοιμάσαι και θα πρήζεσαι. Τόσο απλά. Τόσο αληθινά.

Δοσολογία: Πάρτε 2 κάψουλες με πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό γεύμα. Η δόση είναι για 5 ημέρες και 2 off. Δεν προορίζεται για χρήση από άτομα με μια ιατρική κατάσταση. Δεν προορίζεται για χρήση από άτομα κάτω των 18 ετών, ή έγκυες ή θηλάζουσες γυναίκες.

Συσκευασία: 120 caps

sofos
20-01-11, 23:26
καλο placebo θα χει

tommygunz
21-01-11, 20:36
Θα κοιμάσαι και θα πρήζεσαι. Τόσο απλά. Τόσο αληθινά.


:turtle::turtle::bowdown::bowdown:

Wolve
22-01-11, 16:16
:turtle::turtle::bowdown::bowdown:

χαχαχ, ειναι γελοιο :P :bowdown:

Georges
23-01-11, 06:45
Αυτή τη μετάφραση στα ελληνικά που τη βρήκες; Από κανα μαγαζί; Αν ναι πιο?

dhmhtrhs
23-01-11, 11:22
Αυτή τη μετάφραση στα ελληνικά που τη βρήκες; Από κανα μαγαζί; Αν ναι πιο?

κλασσικα xtr.....

jimmy007
24-01-11, 01:22
Φαντάζομαι ότι με το μεταμεσονύκτιο πρήξιμο εννοεί ότι οι μύες αναπτύσσονται στην ξεκούραση. Τι άλλο δηλαδή?:P:P

Serious7
11-05-11, 11:11
παιδια ,ποιες ειναι ομως οι γνωμες σας ? το εχει δοκιμασει κανεις σας ? τα ξενα reviews ειναι αρκετα θετικα...

Devil
11-05-11, 14:31
παιδια ,ποιες ειναι ομως οι γνωμες σας ? το εχει δοκιμασει κανεις σας ? τα ξενα reviews ειναι αρκετα θετικα...

εχει φαει διαφημιση σαν την muscletech..... προσωπικα δεν νομιζω οτι κανει τιποτα....

RAMBO
11-05-11, 23:43
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24506&d=1305146512

1η εβδομάδα: Θα νιώσεις την πρώτη αλλαγή με το Prime. Θα νιώσεις πιο ανάλαφρος από το κανονικό σου. Κάθε προπόνηση θα είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Το σώμα σου θα γίνεται σκληρότερο.
2η εβδομάδα: Οι προπονήσεις θα γίνονται ακόμα καλύτερες. Θα αρχίζεις να νιώθεις το σώμα σου σκληρότερο και πιο πυκνό. Θα πρήζονται οι μυς σου αλλά όχι το πρήξιμο που έχουμε με την κρεατίνη ή το νιτρικό. Νιώθεις ότι το πρήξιμο θα είναι μόνιμο. Την επόμενη μέρα θα έχεις αναρρώσει πλήρως και θα είσαι πιο γεμάτος από ποτέ.
3η εβδομάδα: Αυτή είναι η κρίσιμη εβδομάδα. Τώρα αρχίζει να δουλεύει πραγματικά το Prime. Οι προπονήσεις σου θα μοιάζουν παιχνιδάκι, το πρήξιμο θα ξεκινάει από την πρώτη επανάληψη και θα κρατάει όλη την ημέρα.
4η εβδομάδα: Από τώρα και στο εξής αρχίζουν τα ρεκόρ. Περισσότερα βάρη, περισσότερες επαναλήψεις, περισσότερη ώρα, περισσότερη ανάπτυξη. Είναι η στιγμή που οι γύρω σου θα καταλάβουν τη διαφορά και θα σε ρωτάνε πως μεγάλωσες τόσο γρήγορα.
5η εβδομάδα: Το πρήξιμο θα είναι χωρίς προηγούμενο. Χωρίς «μπαλόνιασμα», χωρίς κατακράτηση υγρών. Μόνο δύναμη και μυϊκή ανάπτυξη. Θα κοιμάσαι και θα πρήζεσαι. Τόσο απλά. Τόσο αληθινά.

DimisPatra1
04-02-12, 15:32
αν καποιος εχει τη δυνατοτητα να παρει το prime για 12 εβδομαδες,πιστεψτε με ειναι φοβερο.οταν διαβασα την ετικετα του γελουσα.ενας φιλος μου λεει παρε δοκιμασε το οχι για 5 εβδομαδες αλλα 12 και μετα με πληρωνεις αν εισαι ευχαριστημενος.απλα ειναι φοβερο αλλα απο την 7-8 εβδομαδα πραγματικα θα παθετε πλακα.

sofos
04-02-12, 21:18
αν καποιος εχει τη δυνατοτητα να παρει το prime για 12 εβδομαδες,πιστεψτε με ειναι φοβερο.οταν διαβασα την ετικετα του γελουσα.ενας φιλος μου λεει παρε δοκιμασε το οχι για 5 εβδομαδες αλλα 12 και μετα με πληρωνεις αν εισαι ευχαριστημενος.απλα ειναι φοβερο αλλα απο την 7-8 εβδομαδα πραγματικα θα παθετε πλακα.

εσυ δηλαδη τι ειδες και επαθες πλάκα?:unsure:

DimisPatra1
05-02-12, 12:11
εσυ δηλαδη τι ειδες και επαθες πλάκα?:unsure:

αυτο ακριβως που περιγραφει,φοβερα μυικα πριξιματα που διαρκουν ολη μερα.εχω πει παλι οτι τα συμπληρωματα δεν δουλευουν σε ολους το ιδιο,οι περισσοτεροι δεν εχουν την ιδια υπομονη.προιοντα οπως αυτο θελουν το χρονο τους.δεν κανω διαφημιση,δεν εχω λογο αλωστε.σε αυτο ειδα καλητερα αποτελεσματα απο τις καλλητερες κρεατινες που εχω παρει.

RAMBO
05-02-12, 12:33
πως γινεται να ειναι απο τις καλυτερες κρεατινες που εχεις παρει αφου ειναι τριβολι το προιον?:unsure:

*αμα ειναι να περιμενουμε 12 να δουμε αποτελεσμα βρασε ρυζι........

DimisPatra1
05-02-12, 12:44
πως γινεται να ειναι απο τις καλυτερες κρεατινες που εχεις παρει αφου ειναι τριβολι το προιον?:unsure:

*αμα ειναι να περιμενουμε 12 να δουμε αποτελεσμα βρασε ρυζι........θελω να πω οτι εχει καλητερα μυικα πριξιματα απο την κρεατινη.φυσικα και δεν ειναι ιδιο προιον.σε εσενα που νομιζω εισαι και μικρος σε ηλικια θα δουλεψει ποιο γρηγορα ειμαι σιγουρος,στην εκτη βδομαδα ισως και λιγοτερο.και μη μου πει καποιος οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια, δεν μπορει να αντιδρα το ιδιο ενα σωμα οταν ειναι 18-20 και 25 ακομα με καποιο που ειναι 35+

RAMBO
05-02-12, 12:48
βασικα το τριβολι αν και γενικα ειναι μουφα και εχω δοκιμασει σε μια μικρη ηλικια δεν κανει τπτ οι ορμονες ειναι πολυ ψηλα για να τισ ανεβασει μια ριζα φυτου τωρα απο πρηξιματα δεν το νομιζω να ειναι το τριβολι

DimisPatra1
05-02-12, 12:58
το θεμα με τα πρηξιματα στον υπνο ειναι αλλο.οταν ενας αθλητης ειναι υγειης και κοιμαται σωστα γνωριζει οτι μετα απο βαθυ και και καλο υπνο εχει μυικα πρηξιματα περιπου ιδια με μια μικρης εντασης προπονηση και αυτο ειναι φυσιολογικο.κατα τη διαρκεια του υπνου μεγαλωνουμε ολοι αυτο ειναι γνωστο.εκριση αυξητικης ορμονης.

RAMBO
05-02-12, 13:05
τα πρηξιματα βεβαια ειναι και γεννετικο..:thumbup:

DimisPatra1
05-02-12, 13:11
βασικα το τριβολι αν και γενικα ειναι μουφα και εχω δοκιμασει σε μια μικρη ηλικια δεν κανει τπτ οι ορμονες ειναι πολυ ψηλα για να τισ ανεβασει μια ριζα φυτου τωρα απο πρηξιματα δεν το νομιζω να ειναι το τριβολι

για ποσο καιρο ειχες δοκιμασει?ολα σχεδον τα προιοντα με τριβολι σου λενε οτι θα δεις αποτελεσματα μετα απο 2-3 εβδομαδες απλα εγω νομιζω οτι θελει περισσοτερο. μην το υποτιμας το τριβολι δεν ειναι τυχαιο φυτο.οπως και αλλα φυσικα προιοντα που μπορει πραγματικα να λειτουργουν σαν αναβολικα.να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν, καποιοι παλοιοι τα γνωριζουν ισως και στο φορουμ,απλα θελουν το χρονο τους.και για να μη παρεξηγειθω παλι μιλω για φυσικα προιοντα και οχι φαρμακα.

RAMBO
05-02-12, 13:14
κοιτα σε μενα που ειμαι 20 παρω δεν παρω δεν θα δω κατι καποιος που ειναι γυρω στα 40 ομως θα δει διαφορα

Devil
05-02-12, 13:42
για ποσο καιρο ειχες δοκιμασει?ολα σχεδον τα προιοντα με τριβολι σου λενε οτι θα δεις αποτελεσματα μετα απο 2-3 εβδομαδες απλα εγω νομιζω οτι θελει περισσοτερο. μην το υποτιμας το τριβολι δεν ειναι τυχαιο φυτο.οπως και αλλα φυσικα προιοντα που μπορει πραγματικα να λειτουργουν σαν αναβολικα.να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν, καποιοι παλοιοι τα γνωριζουν ισως και στο φορουμ,απλα θελουν το χρονο τους.και για να μη παρεξηγειθω παλι μιλω για φυσικα προιοντα και οχι φαρμακα.


λοιπον..... εν ολιγης....

εχουμε μπερδεψει λιγο τα μπουτια μας εδω μεσα βλεπω.... ξεκαθαριζω απο την αρχη.....

αλλο το Tribulus Terrestris και αλλο το Tribulus Alatus....

το Tribulus Terrestris ειναι για γελια.... αλλοι λενε οτι δουλευει...αλλοι λενε οχι... αλλοι δεν ξερουν τι λενε....
τελικα με τα πολλα μελετες εδειξαν οτι δεν κανει και τιποτα.... σε ποντικια βεβαια δουλευει...
τωρα εχει καταληξει να μπαινει σε κατι συμπληρωματα του στυλ sex boosting κτλ κτλ.... και κατι testboosters τελειωμενων εταιριων....

απο την αλλη εχουμε το Tribulus Alatus.... καλη @@ρια δεν λεω.... η μοναδικη μελετη για αυξηση της ελευθερης τεστο που εχουμε ειναι μονο σε ΠΟΝΤΙΚΙΑ.... οπου μετρησαν ελευθερη τεστο και τιποτα αλλο.....

alex_92
10-02-12, 20:05
αυτο δηλαδη το προιον το παιρνεις για 12 εβδομαδες και μετα τελος ?? δεν το ξαναπαιρνεις ?