PDA

Επιστροφή στο Forum : Gmalamos Log



gmalamos
28-01-11, 22:03
Μετα απο αρκετο καιρο αποφασισα και γω να κανω το δικο μου log..ΕΙΜΑΙ 22 ετων 93 κιλα 185 και ειμαι σε φαση ογκου.Ασχολουμαι το τελευταιο 1.5 χρονο με το γυμναστηριο.Απο βδομαδα θα ποσταρω το προγραμμα που ακολουθω τη διατροφη μου και τα συμπληρωματα μου.ΑΑΑ ξεχασα Γιωργο με λεν!!:P:P

Dreiko
28-01-11, 22:04
Μετα απο αρκετο καιρο αποφασισα και γω να κανω το δικο μου log..ΕΙΜΑΙ 22 ετων 93 κιλα 185 και ειμαι σε φαση ογκου.Ασχολουμαι το τελευταιο 1.5 χρονο με το γυμναστηριο.Απο βδομαδα θα ποσταρω το προγραμμα που ακολουθω τη διατροφη μου και τα συμπληρωματα μου.ΑΑΑ ξεχασα Γιωργο με λεν!!:P:P

καλη αρχη ρε Γιωργο!!:toast:

masistas
28-01-11, 22:17
καλό ξεκίνημα κι από μένα !

Doctorg
28-01-11, 22:23
Ωραίος Γιωργάρα :thumbup::thumbup: και συνονόματος και Παοκτσής σου εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια :green:

gmalamos
29-01-11, 19:47
καλη αρχη ρε Γιωργο!!:toast:


καλό ξεκίνημα κι από μένα !


Ωραίος Γιωργάρα :thumbup::thumbup: και συνονόματος και Παοκτσής σου εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια :green:

thanks παιδες!

arisfwtis
29-01-11, 19:58
καλη αρχη φιλος:toast:

gmalamos
31-01-11, 03:25
Κατι μου λεει οτι δεν εκανα καλο ποδαρικο με το log..Την τεταρτη οταν εκανα προπονηση πλατης με ορθια κωπιλατικη ενιωσα μια ενοχληση στη μεση.Ειχα κανει καλο ζεσταμα αλλα δεν ειχα κανει ραχιαιους καθ οτι ειχα κανει τη προηγουμενη ημερα λογω σκουατ.Η αληθεια ειναι πως ειχα ξεχασει το προβλημα που αντιμετωπιζα με τη μεση μου παλιοτερα οπου ο γιατρος τοτε ειχε διαγνωσει σκολιωση ελαφριας μορφης οπως μου χε πει..επειδη το ξεπερασα..ο πονος ελεγα θα περνουσε επειδη δεν ειναι τραγικος αλλα συνεχισε να υφισταται.Αυτο που νιωθω ειναι πονο στη σπονδυλικη στηλη οταν καθομαι και δεν εχω στηρηξη.

Ειναι κατι σαν αυτο που ενιωθα και παλιοτερα ισως σε μεγαλυτερο βαθμο.Οπως ειναι φυσικο τις μερες που περασαν δεν πηγα γυμναστηριο για να μην καταπονηθει περισσοτερο το σημειο.Αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι να παρω μια ορθοπεδικη ζωνη να συνεχισω να απεχω απο τις προπονησεις και αν ο πονος επιμινει να επισκεπτω καποιο γιατρο.Ευχομαι παντως να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι ολοι μας ξερουμαι πως νιωθει καποιος οταν μενει νοκ αουτ απο το γυμναστηριο.:|:|

Pavlos17
31-01-11, 14:21
Κατι μου λεει οτι δεν εκανα καλο ποδαρικο με το log..Την τεταρτη οταν εκανα προπονηση πλατης με ορθια κωπιλατικη ενιωσα μια ενοχληση στη μεση.Ειχα κανει καλο ζεσταμα αλλα δεν ειχα κανει ραχιαιους καθ οτι ειχα κανει τη προηγουμενη ημερα λογω σκουατ.Η αληθεια ειναι πως ειχα ξεχασει το προβλημα που αντιμετωπιζα με τη μεση μου παλιοτερα οπου ο γιατρος τοτε ειχε διαγνωσει σκολιωση ελαφριας μορφης οπως μου χε πει..επειδη το ξεπερασα..ο πονος ελεγα θα περνουσε επειδη δεν ειναι τραγικος αλλα συνεχισε να υφισταται.Αυτο που νιωθω ειναι πονο στη σπονδυλικη στηλη οταν καθομαι και δεν εχω στηρηξη.

Ειναι κατι σαν αυτο που ενιωθα και παλιοτερα ισως σε μεγαλυτερο βαθμο.Οπως ειναι φυσικο τις μερες που περασαν δεν πηγα γυμναστηριο για να μην καταπονηθει περισσοτερο το σημειο.Αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι να παρω μια ορθοπεδικη ζωνη να συνεχισω να απεχω απο τις προπονησεις και αν ο πονος επιμινει να επισκεπτω καποιο γιατρο.Ευχομαι παντως να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι ολοι μας ξερουμαι πως νιωθει καποιος οταν μενει νοκ αουτ απο το γυμναστηριο.:|:|

περαστικα.:toast:

geo28
31-01-11, 14:27
Κατι μου λεει οτι δεν εκανα καλο ποδαρικο με το log..Την τεταρτη οταν εκανα προπονηση πλατης με ορθια κωπιλατικη ενιωσα μια ενοχληση στη μεση.Ειχα κανει καλο ζεσταμα αλλα δεν ειχα κανει ραχιαιους καθ οτι ειχα κανει τη προηγουμενη ημερα λογω σκουατ.Η αληθεια ειναι πως ειχα ξεχασει το προβλημα που αντιμετωπιζα με τη μεση μου παλιοτερα οπου ο γιατρος τοτε ειχε διαγνωσει σκολιωση ελαφριας μορφης οπως μου χε πει..επειδη το ξεπερασα..ο πονος ελεγα θα περνουσε επειδη δεν ειναι τραγικος αλλα συνεχισε να υφισταται.Αυτο που νιωθω ειναι πονο στη σπονδυλικη στηλη οταν καθομαι και δεν εχω στηρηξη.

Ειναι κατι σαν αυτο που ενιωθα και παλιοτερα ισως σε μεγαλυτερο βαθμο.Οπως ειναι φυσικο τις μερες που περασαν δεν πηγα γυμναστηριο για να μην καταπονηθει περισσοτερο το σημειο.Αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι να παρω μια ορθοπεδικη ζωνη να συνεχισω να απεχω απο τις προπονησεις και αν ο πονος επιμινει να επισκεπτω καποιο γιατρο.Ευχομαι παντως να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι ολοι μας ξερουμαι πως νιωθει καποιος οταν μενει νοκ αουτ απο το γυμναστηριο.:|:|

περαστικα φιλε κ απο μενα..και γω ακριβως το ιδιο νιωθω τν τελευταιο μηνα..ποναω οταν καθομαι σε καρεκλα χωρις στηριξη....λογικα μυικος ειναι ο πονος απο λαθος τεχνικη σε τπτ κωπηλατικες η αρσεις...

gmalamos
31-01-11, 15:17
περαστικα.:toast:

Ευχαριστω φιλε!




περαστικα φιλε κ απο μενα..και γω ακριβως το ιδιο νιωθω τν τελευταιο μηνα..ποναω οταν καθομαι σε καρεκλα χωρις στηριξη....λογικα μυικος ειναι ο πονος απο λαθος τεχνικη σε τπτ κωπηλατικες η αρσεις...

Ακριβως..Το ιδιο φενεται να εχουμε.Εγινε το μασαζακι απο τα αναλογα χερακια τοποθετηκε εμπλαστρο,ξεκουραση και ειδωμεν.Προσεχε το μεγαλε!!

PMalamas
31-01-11, 16:00
ΠΑΜΕ! καλη αρχη και προσοχη

gmalamos
05-02-11, 18:02
Ο πονος φενεται να κατευναζεται.Απο βδομαδα ευχομαι να μαι ετοιμος.Αντε...

gmalamos
07-02-11, 17:46
Ηρθε η ωρα να γραψω και γω τις δικες μου επιδοσεις.Σημερα ειχαμε στηθος και δικεφαλα.

Οριζοντιο με μπαρα
12Χ30
12Χ30
8Χ50
8Χ65
6Χ70

Κατακλινη με οριζοντιο
8Χ50
8Χ50
8Χ50
6Χ55
6Χ55

Επικλινη με μπαρα
8Χ30
8Χ30
6Χ35
6Χ35

Ανοιγματα σε οριζοντιο
8Χ15
8Χ15
6Χ17.5
6Χ20

Arm curl
8X25
8X30
6X35
6X37.5

Στραβομπαρα αυτοσυγκεντρωσης

8Χ15
8Χ17.5
6Χ20
6Χ20

Κοιλιακοι ραχιαιοι και 10 λεπτα διαδρομο για ζεσταμα στην αρχη.Για διαδρομο μετα την προπονηση δεν ειχα χρονο.Χρονο προπονησης 1 ωρα.

Pavlos17
07-02-11, 19:15
στραβομπαρα αυτοσυγκεντρωσης? δεν υπαρχει αυτο φιλε :turtle:

destroyerody94
07-02-11, 21:37
Mάλλον κάτι σε μαξιλάρι θα εννοεί, ε?:unsure:

gmalamos
10-02-11, 16:13
Ναι το μαξιλαρι εννοουσα..:P:P

gmalamos
23-05-11, 16:23
Πρωινο
35γρ myo + αμυγδαλα
4 κροκους μπλιαχ.
ω3
now adam

preworkout
αμινοξεα+3 σκουπ maxx pump

postworkout
αμινοξεα +whey reflex

Μεσημεριανο+ 165γρ κοτοπουλο 100γρ μανιταρια+πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο

απογευματινο 35γρ whey reflex+now adam

βραδυνο 165γρ κοτοπουλο+πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο+ω3


Πριν τον υπνο ενα γιαουρτι με αμυγδλα.Αν νυσταζω γουει και υπνο.

Πανω κατο αυτο απλα αλλαζω το κρεας στα γευματα ειτε κοτοπουλο ειτε κατι αλλο.

arisfwtis
23-05-11, 16:35
βγαλε τα μακρο σε 60-65λιπ 35-30πρωτ 5υδ

και εισαι αρχοντας:thumbup:
μπορεις να τρως και μαγιο με λαδι της χελμανς που εχει μηδενικους υδατανθρακες
βαλε και αυγα ολοκληρα

τωρα νομιζω εχεις πολυ υδατανθρακα αλλα δεν τα υπολογισα :)

για ckd μιλαμε παντα ετσι?
αν ναι μην φοβασαι οι πρωτες μερες θα ναι λιγο παλουκι ενεργειακα

αλλα μετα θα αισθανεσαι αλλος ανθρωπος

gmalamos
23-05-11, 16:40
βγαλε τα μακρο σε 60-65λιπ 35-30πρωτ 5υδ

και εισαι αρχοντας:thumbup:
μπορεις να τρως και μαγιο με λαδι της χελμανς που εχει μηδενικους υδατανθρακες
βαλε και αυγα ολοκληρα

τωρα νομιζω εχεις πολυ υδατανθρακα αλλα δεν τα υπολογισα :)

για ckd μιλαμε παντα ετσι?
αν ναι μην φοβασαι οι πρωτες μερες θα ναι λιγο παλουκι ενεργειακα

αλλα μετα θα αισθανεσαι αλλος ανθρωπος

Αυτη θα αρχισω τωρα και βλεπωντας κανω αναλογος..

μπορεις να τρως και μαγιο με λαδι της χελμανς που εχει μηδενικους υδατανθρακες.:unsure::unsure:

Τα αυγα δν τα μπορω.:(

arisfwtis
23-05-11, 16:44
αυτην εννοουσα:green:
εχει και με 16% λαδιhttp://www.elais.gr/resources/uploads/090320/1411_2.jpg

gmalamos
23-05-11, 16:46
αυτην εννοουσα:green:
εχει και με 16% λαδιhttp://www.elais.gr/resources/uploads/090320/1411_2.jpg

Α οκ..Δεν τρελενομαι για μαγιονεζα.Καμια μουσταρδα σε τρελα κεφια.:green:

terataki
23-05-11, 19:12
Πρωινο
35γρ myo + 50γρ βρωμη
αμυγδαλα
ω3
now adam

preworkout
αμινοξεα+3 σκουπ maxx pump

postworkout
αμινοξεα +whey reflex

Μεσημεριανο+ 165γρ κοτοπουλο 100γρ μανιταρια+ρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο

απογευματινο 35γρ whey reflex+now adam

βραδυνο 165γρ κοτοπουλο+πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο+ω3


Πριν τον υπνο ενα γιαουρτι με αμυγδλα.Αν νυσταζω γουει και υπνο.

Πως σας φενετε για κετο βεβαια εχω υδ στο πρωινο αλλα εχω προπονηση μετα και θελω να κρατιεμαι λιγο.
αυτο δεν ειναι κετο...βγαλε την βρωμη

gmalamos
23-05-11, 19:17
αυτο δεν ειναι κετο...βγαλε την βρωμη

Τα πα πιο πανω πως ακριβως σκεφτομαι να κινηθω.Low carb και μετα κετο σιγα σιγα..

Devil
23-05-11, 20:19
Τα πα πιο πανω πως ακριβως σκεφτομαι να κινηθω.Low carb και μετα κετο σιγα σιγα..

καλα ειναι.... ετσι κι αλλιως πανω απο 50-60γρ υδατανθρακα δεν εχεις...

gmalamos
23-05-11, 23:28
καλα ειναι.... ετσι κι αλλιως πανω απο 50-60γρ υδατανθρακα δεν εχεις...

165 κοτοπουλο γρ καλα ειναι η να μειωσω?

1.86 93.5

arisfwtis
25-05-11, 11:43
πως πας φιλε
την αρχισες ?

gmalamos
25-05-11, 11:45
πως πας φιλε
την αρχισες ?

Ναι.Τη βρωμη στο πρωινο την εχω ακομη μετα βλεπω.Απο βδομαδα βαζω και cuts animal..

gmalamos
25-05-11, 11:58
Ναι.Τη βρωμη στο πρωινο την εχω ακομη μετα βλεπω.Απο βδομαδα βαζω και cuts animal..

Φυσικα σταδιακα ειχα αρχισει να μειωνω υδ.Δεν επεσα με τα μουτρα... Ετσι?:green:

arisfwtis
25-05-11, 12:01
καλα κανεις
να ξερεις μονο οτι στις πρωτες μερες θα σαι λιγο κομματια

μετα ομως δεν θα πεινας καθολου

θα ερχεται η μερα των καρμπ απ και θα σιχαινεσαι να φας:green:

gmalamos
25-05-11, 12:02
καλα κανεις
να ξερεις μονο οτι στις πρωτες μερες θα σαι λιγο κομματια

μετα ομως δεν θα πεινας καθολου

θα ερχεται η μερα των και θα σιχαινεσαι να φας:green:

καρμπ απ ποτε να κανω?

terataki
25-05-11, 12:23
carb up κανεις 1 φορα την βδομαδα,5 γευματα με μπολικο υδατανθρακα,φρουκτοζη,απλο υδατανθρακα κλπ κλπ

gmalamos
25-05-11, 12:26
25116

Το μεσημεριανο μου..Εδω εχω 30γρ ρυζι.Τωρα το τρωω χωρις αυτο.:(

arisfwtis
25-05-11, 12:27
14 μερες αφου αρχισεις την κετωση κανε το πρωτο
και μετα 1 καθε βδομαδα

αμα θελεις να δεις αμα οντως εισαι σε κετωση μπορεις να αγορασεις κετοστιξ
ειναι κατι ταινιες που κανεις τσισα πανω:P και σου δειχνουν αμα τα ουρα σου εχουν κετονες.

αλλα συμπτωματα που ειχα εγω ειναι μια απαισια γευση το πρωι μολις ξυπνουσα στο στομα
και μια εντονη μυρωδια στα ουρα

* κετοστιξ πουλανε τα φαρμακεια αλλα στα ονλαιν καταστηματα που πουλανε συμπληρωματα ειναι πολυ πιο φτηνα...


αυτα ελπιζω να βοηθαω καπως:)

gmalamos
25-05-11, 12:32
carb up κανεις 1 φορα την βδομαδα,5 γευματα με μπολικο υδατανθρακα,φρουκτοζη,απλο υδατανθρακα κλπ κλπ


14 μερες αφου αρχισεις την κετωση κανε το πρωτο
και μετα 1 καθε βδομαδα

αμα θελεις να δεις αμα οντως εισαι σε κετωση μπορεις να αγορασεις κετοστιξ
ειναι κατι ταινιες που κανεις τσισα πανω:P και σου δειχνουν αμα τα ουρα σου εχουν κετονες.

αλλα συμπτωματα που ειχα εγω ειναι μια απαισια γευση το πρωι μολις ξυπνουσα στο στομα
και μια εντονη μυρωδια στα ουρα

* κετοστιξ πουλανε τα φαρμακεια αλλα στα ονλαιν καταστηματα που πουλανε συμπληρωματα ειναι πολυ πιο φτηνα...


αυτα ελπιζω να βοηθαω καπως:)

Να πω οτι μπεδευτηκα περισοτερο?
Ποσες φορες στη κετο να παιρνω υδ και ποσους.

Σκεφτομαι να κανω κετο 3 βδο οσο διαρκει το κατσ και μετα παλι low για 2 βδομαδες..
:unsure::unsure:

sofos
25-05-11, 12:33
εγω φιλε μου τρωω το ιδιο μεσημεριανο με σενα σε ποσοτητες και το πρωι και μετα την προπο εχω βρωμη για υδατανθρακα και μετα καθολου μονο πρωτεινη,το κανω αυτο 2 βδομαδες μαζι με εντονες προπονησεις και 20λεπτα hit αλλα τιποτα μεχρι στιγμης,με κοβω για κετο χαλαρα..

arisfwtis
25-05-11, 12:37
το πρωτο καρμπ απ συνηθως γινεται μετα απο 2 εβδομαδες


μολις περασει αυτο κανεις 1 καθε βδομαδα

υδ πρεπει να ειναι χαμηλα μονο απο σαλατες καλυτερα
50 γρ την μερα πιστευω ειναι καλα


τωρα στο καρμπ απ καταναλωνεις 10-12 γραμμαρια υδ για καθε κιλο
αμα εισαι ας πουμε 90 κιλα κανεις 90x10 = 900 gr υδ και το λιπος το μειωνεις οσο ειναι το βαρος σου δλδ σε αυτο το παραδειγμα 90 γρ λιπος

gmalamos
25-05-11, 12:43
το πρωτο καρμπ απ συνηθως γινεται μετα απο 2 εβδομαδες


μολις περασει αυτο κανεις 1 καθε βδομαδα

υδ πρεπει να ειναι χαμηλα μονο απο σαλατες καλυτερα
50 γρ την μερα πιστευω ειναι καλα


τωρα στο καρμπ απ καταναλωνεις 10-12 γραμμαρια υδ για καθε κιλο
αμα εισαι ας πουμε 90 κιλα κανεις 90x10 = 100 gr υδ και το λιπος το μειωνεις οσο ειναι το βαρος σου δλδ σε αυτο το παραδειγμα 90 γρ λιπος

Τοτε κανω 3 βδο και βλεπουμε..

gmalamos
25-05-11, 19:38
Τοτε κανω 3 βδο και βλεπουμε..

Σημερα το τελευταιο τσιτ μου..:(Και απο βδομαδα κετο.

terataki
25-05-11, 19:42
Σημερα το τελευταιο τσιτ μου..:(Και απο βδομαδα κετο.

οταν κανεις carb up μπορεις να φας γλυκα,γιατι χρειαζεσαι πολυ υδατανθρακα,εκμεταλευσου το τοτε το cheat

arisfwtis
27-05-11, 07:03
στο καρμπ απ πρεπει να ελαχιστοποιεις τα λιπαρα

αμα θες να σαι σωστος δεν κανεις τσιτ απλα γεμιζεις με υδατανθρακα;)

gmalamos
27-05-11, 16:58
στο καρμπ απ πρεπει να ελαχιστοποιεις τα λιπαρα

αμα θες να σαι σωστος δεν κανεις τσιτ απλα γεμιζεις με υδατανθρακα;)

οκ sir..

gmalamos
28-05-11, 14:15
Αρχισαμε απο σημερα κετωση..
Αντε καλη μας συνεχεια!

gmalamos
29-05-11, 11:50
Σημερα 45 λεπτα αεροβιο.:)

arisfwtis
29-05-11, 12:48
καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα ;)

gmalamos
29-05-11, 12:59
καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα ;)

Τενκ γιου τενκ γιου ...

terataki
29-05-11, 13:08
μαλαμος,αν θες γραφε μας κιολας τι τρως ;) να περνουμε ιδεες και να σε βοηθαμε

gmalamos
29-05-11, 13:14
Πρωινο
35γρ myo + αμυγδαλα
4 κροκους μπλιαχ.
ω3
now adam

preworkout
αμινοξεα+3 σκουπ maxx pump

postworkout
αμινοξεα +whey reflex

Μεσημεριανο+ 165γρ κοτοπουλο 100γρ μανιταρια+πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο

απογευματινο 35γρ whey reflex+now adam

βραδυνο 165γρ κοτοπουλο+πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο+ω3


Πριν τον υπνο ενα γιαουρτι με αμυγδλα.Αν νυσταζω γουει και υπνο.

Πανω κατο αυτο απλα αλλαζω το κρεας στα γευματα ειτε κοτοπουλο ειτε κατι αλλο.

ββ

gmalamos
02-06-11, 17:26
Ρε γαμωτο εχω 3 μερες που αρχισα το animal cut και αισθανομαι ενα σφιξημο στα νεφρα.Τι λετε να φταιει??Μηπως επειδη κανω ελαφρια διατροφη..??Αλλα τα νεφρα που κολαν στο στομαχι δεν εχω καμια οχληση..:unsure:

gym
02-06-11, 17:31
Ρε γαμωτο εχω 3 μερες που αρχισα το animal cut και αισθανομαι ενα σφιξημο στα νεφρα.Τι λετε να φταιει??Μηπως επειδη κανω ελαφρια διατροφη..??Αλλα τα νεφρα που κολαν στο στομαχι δεν εχω καμια οχληση..:unsure:

τι νιωθεις ρε συ ακριβως?

gmalamos
02-06-11, 17:32
τι νιωθεις ρε συ ακριβως?

Νιωθω οπως νιωθεις αν πας για τρεξιμο και δεν εχεις χονεψει καλα ενα πραμα..Αν σου τυχει βεβαια..

Levrone
02-06-11, 17:33
Ρε γαμωτο εχω 3 μερες που αρχισα το animal cut και αισθανομαι ενα σφιξημο στα νεφρα.Τι λετε να φταιει??Μηπως επειδη κανω ελαφρια διατροφη..??Αλλα τα νεφρα που κολαν στο στομαχι δεν εχω καμια οχληση..:unsure:

δεν εχω αποψη δυστυχως..:(

gym
02-06-11, 17:33
Νιωθω οπως νιωθεις αν πας για τρεξιμο και δεν εχεις χονεψει καλα ενα πραμα..Αν σου τυχει βεβαια..

σαν κραμπα εννοεις το σφηξιμο?

gmalamos
02-06-11, 17:37
σαν κραμπα εννοεις το σφηξιμο?

Ναι αλλα δεν μιλαμε για τρομερο πονο..Οπως νιωθεις οταν γυμνασεις τους πλαγιου κοιλιακους ενα πραμα..Δεν ξερω αν ειναι νεφρα αλλα το αισθανομαι και αριστερα και δεξια.

gmalamos
04-06-11, 17:07
1η βδομαδα κετωση

91.6kg και συνεχιζουμε.

COBRA_STYLE
04-06-11, 17:11
1η βδομαδα κετωση

91.6kg και συνεχιζουμε.

απο ποσα?

gmalamos
04-06-11, 17:14
απο ποσα?

93 αλλα πρεπει να ναι και καποια νερα.Γιατι επαιρνα πριν την αρχισω pump maxx και οσο να ναι λογω της κρεατινης ολο και κατι θα κατακρατουσαι+ τωρα που κανω χρηση και του animal cuts.

gmalamos
06-06-11, 10:00
8.00 animal cuts +ενα φρεντο εσπρεσσο.
1 ωρα αεροβιο.

Πρωινο 50gr πρωτεινη με νερο..

Τα γευματα σημερα θα εχουν κοτοπουλο μπιφτεκι απο κιμα στηθους λιγο μαυρο ψωμι και πρασινοκοκκινες πιπεριες..:banana::banana:Σαλατες μανιταρια κλπ κλπ εννοειται παντα σε σταθερη βαση.

Το μεσημερι ακολουθει χαλαρη προπονηση στηθους+δικεφαλο.

Giannistzn
06-06-11, 13:16
Ναι αλλα δεν μιλαμε για τρομερο πονο..Οπως νιωθεις οταν γυμνασεις τους πλαγιου κοιλιακους ενα πραμα..Δεν ξερω αν ειναι νεφρα αλλα το αισθανομαι και αριστερα και δεξια.

Μηπως εχει ζοριστει απλα αυτες τις μερες? Ετυχε να νιωσω το ιδιο σημερα το πρωι, μετα απο χθεσινη προπονηση πλατης. Εκανα πλατη, σημερα το πρωι αεροβια και οταν γυρισα ενιωθα εναν πονο εκει κοντα στα νεφρα. Μπορει να ειναι τυχαιο, μην αγχωνεσαι. Αν συνεχισει κοιταξε το ομως. Εμενα μου περασε τωρα.

gmalamos
06-06-11, 14:13
Μηπως εχει ζοριστει απλα αυτες τις μερες? Ετυχε να νιωσω το ιδιο σημερα το πρωι, μετα απο χθεσινη προπονηση πλατης. Εκανα πλατη, σημερα το πρωι αεροβια και οταν γυρισα ενιωθα εναν πονο εκει κοντα στα νεφρα. Μπορει να ειναι τυχαιο, μην αγχωνεσαι. Αν συνεχισει κοιταξε το ομως. Εμενα μου περασε τωρα.

Ισως να πιεστηκε λογω και της διαιτας.Τωρα πλεον περιωρισα τους καφεδες και πινω μπολικο νερο μαζι με το cuts και δεν εχω παρατηρησει το παραμικρο προβλημα.Ολα καλα.:)

jannous44
06-06-11, 14:30
το cuts το δουλευεις καιρο? κανει τιποτα?

gmalamos
06-06-11, 14:38
το cuts το δουλευεις καιρο? κανει τιποτα?

1 βδομαδα.
Τωρα τι να σου πω για το cuts ενας λιπο ειναι πανω απ ολα διατροφη.
Αυτο που βλεπω ειναι να χανω πολλα νερα και να μου καταπιεζει λιγακι την πεινα.

Giannistzn
06-06-11, 15:21
Kανεις αεροβια το πρωι με αδειο στομαχι? Ισως να σε πειραξαν γι'αυτο. Στους lipo-6 που εχω εγω λεει να αποφευγεις καφεδες. Αν και δεν νομιζω να παιζει ρολο σε αυτο που λες, πιο πολυ στον υπνο θα σε επηρεασουν (δεν ξερω αν εχουν και καφεινη αυτοι που παιρνεις :green: )

gmalamos
11-06-11, 14:09
2η βδομαδα 90kg.Αλλες 2 βδομαδες κετωση αντε να δουμε!

gmalamos
17-06-11, 15:38
Εχω προσθεσει 50γρ ρυζι στο μεσημεριανο μου.Πολυ απλα γιατι δεν τη πολυπαλευα!Θα το συνεχισω ετσι για λιγο να παρω τα πανω μου και βλεπω..

lef
17-06-11, 20:28
Εχω προσθεσει 50γρ ρυζι στο μεσημεριανο μου.Πολυ απλα γιατι δεν τη πολυπαλευα!Θα το συνεχισω ετσι για λιγο να παρω τα πανω μου και βλεπω..

μεχρι τωρα ποσο υ/α ειχες και ποτε?

gmalamos
17-06-11, 22:07
μεχρι τωρα ποσο υ/α ειχες και ποτε?

κετωση εκανα για 18μερες..Απλα αισθανομαι λιγο εξαντλημενος σε βαθμο που να βαριεμαι να παω γυμ και για αυτο θα βαλω λιγο ρυζι.

geo28
17-06-11, 22:12
εισαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα απ την κετο?απο δυυναμη πως πας?

gmalamos
17-06-11, 22:22
εισαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα απ την κετο?απο δυυναμη πως πας?

Σε κιλα μια χαρα..Αν και που και που εκανα τις στραβες μου. Απο δυναμη βραστα!!Επρεπε να το συνδυασω με κρεατινη αλλα δεν το κανα.:(Δεν πειραζει..

gmalamos
19-06-11, 20:29
88.5 κγ και συνεχιζουμε να κατεβαινουμαι..Απο 93.5!!